Backdrop CMS (1.12) - en to fa translation catalogue (6408 entries)

en: Home
fa: سرآغاز

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Next
fa: بعدی

en: user
fa: کاربر

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره‌سازی پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشانی به پیشفرض

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Create a new user account.
fa: یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: approve
fa: موافقت

en: E-mail
fa: ایمیل

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی ایمیل

en: content
fa: محتوا

en: Development
fa: توسعه

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Closed
fa: بسته

en: yes
fa: بله

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: اقدامات

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: administrator
fa: مدیر

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: RSS feed
fa: فید RSS

en: Enable
fa: فعال‌سازی

en: Disable
fa: غیرفعال‌سازی

en: Explanation or submission guidelines
fa: توضیحات یا راهنمایی‌های نگارش محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: not verified
fa: تایید نشده

en: Action
fa: اقدام

en: new
fa: جدید

en: error
fa: خطا

en: Tags
fa: تگ‌ها

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: Taxonomy
fa: دسته‌بندی

en: Logging
fa: ثبت گزارش

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: cron
fa: همگام‌سازی

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Homepage
fa: سرآغاز

en: Home page
fa: صفحه نخست

en: Categories
fa: طبقه‌بندی‌ها

en: Download
fa: دانلود

en: Version
fa: نسخه

en: view
fa: مشاهده

en: updated
fa: بروزرسانی شده

en: File information
fa: اطلاعات فایل

en: File
fa: فایل

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچکدام

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: This action cannot be undone.
fa: این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: Test
fa: آزمون

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیام

en: No log messages available.
fa: پیام وضعیت موجود نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: گزینه‌های پیکربندی ذخیره شده‌اند.

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Required
fa: اجباری

en: root
fa: ریشه

en: Parent
fa: والد

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
fa: صفحه‌ها در یک سطح یکسان، ابتدا به ترتیب وزن سپس عنوان مرتب‌سازی می‌شوند.

en: none
fa: هیچکدام

en: Category
fa: طبقه‌بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add category
fa: افزودن طبقه‌بندی

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: No categories available.
fa: طبقه‌بندی موجود نیست.

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: up
fa: بالا

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Import
fa: واردسازی

en: Book
fa: کتاب

en: Export
fa: خارج‌سازی

en: Taxonomy term
fa: عبارت دسته‌بندی

en: Field
fa: فیلد

en: Outline
fa: سرفصل

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیشنمایش

en: Save
fa: ذخیره‌سازی

en: Session opened for %name.
fa: نشست برای %name باز شد.

en: Default
fa: پیشفرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Open
fa: باز

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنجشنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Time
fa: زمان

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Format
fa: فرمت

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: Vocabularies
fa: واژگان

en: Modules
fa: افزونه‌ها

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Region
fa: ناحیه

en: Visible
fa: نمایان

en: Anchor
fa: لنگر

en: Display
fa: نمایش

en: Menu
fa: منو

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: results
fa: نتایج

en: search
fa: جستجو

en: Teaser
fa: خلاصه

en: never
fa: هرگز

en: The username %name does not exist.
fa: نام کاربری %name وجود ندارد.

en: mail
fa: ایمیل

en: Updated
fa: بروزرسانی شده

en: actions
fa: اقدامات

en: Text
fa: متن

en: Add term
fa: افزودن عبارت

en: theme
fa: قالب

en: no screenshot
fa: بدون پیشنمایش

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Preview comment
fa: پیشنمایش دیدگاه

en: <none>
fa: <هیچکدام>

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Attachment
fa: پیوست

en: Upload
fa: آپلود

en: Picture
fa: عکس

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Continue
fa: ادامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email
fa: ایمیل

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: file
fa: فایل

en: status
fa: وضعیت

en: User ID
fa: شناسه کاربری

en: Error
fa: خطا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: no
fa: خیر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Node
fa: محتوا

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا از حذف %title اطمینان دارید؟

en: Parent item
fa: گزینه والد

en: Add child page
fa: افزودن صفحه فرزند

en: Content type for child pages
fa: نوع محتوا برای صفحه‌های فرزند

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Remove from outline
fa: حذف از سرفصل

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Done
fa: انجام شد

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Year
fa: سال

en: Date format
fa: فرمت تاریخ

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: Add block
fa: افزودن بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Taxonomy terms
fa: عبارت‌های دسته‌بندی

en: Logo
fa: لوگو

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site slogan
fa: شعار سایت

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Host
fa: میزبان

en: Available updates
fa: بروزرسانی‌های موجود

en: Manual update check
fa: بررسی دستی بروزرسانی

en: Never
fa: هرگز

en: Check manually
fa: بررسی دستی

en: Up to date
fa: بروز

en: Update available
fa: بروزرسانی موجود است

en: Out of date
fa: تاریخ گذشته

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Inline
fa: درونی

en: Recipients
fa: گیرندگان

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
fa: اگر می‌خواهید این طبقه‌بندی به صورت پیشفرض انتخاب شود، گزینه را <em>بله</em> تنظیم کنید.

en: Are you sure you want to delete %category?
fa: آیا از حذف %category اطمینان دارید؟

en: Your name
fa: نام شما

en: Your e-mail address
fa: نشانی ایمیل شما

en: You must select a valid category.
fa: باید یک طبقه‌بندی معتبر انتخاب کنید.

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: To
fa: به

en: Feed description
fa: توضیحات فید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Comment ID
fa: شناسه دیدگاه

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Published
fa: منتشر شده

en: Signature
fa: امضا

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Locale
fa: بومی‌سازی

en: Title field label
fa: برچسب فیلد عنوان

en: Sticky at top of lists
fa: چسبیده به بالای فهرست

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: URL alias
fa: نام مستعار نشانی

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: File name
fa: نام فایل

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Vocabulary name
fa: نام واژگان

en: Term ID
fa: شناسه عبارت

en: Role name
fa: نام نقش

en: E-mail address
fa: نشانی ایمیل

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Last login
fa: آخرین ورود

en: Time zone
fa: منطقه زمانی

en: Severity
fa: شدت

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Widget type
fa: نوع ویجت

en: Count
fa: شمارش

en: Overridden
fa: بازنویسی شده

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Heading
fa: عنوان

en: Search settings
fa: تنظیمات جستجو

en: Mode
fa: حالت

en: Warning
fa: هشدار

en: blocked
fa: مسدود

en: active
fa: فعال

en: N/A
fa: خالی

en: OK
fa: موافقت

en: configure
fa: پیکربندی

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Performance
fa: عملکرد

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Line
fa: خط

en: Scale
fa: مقیاس

en: Media
fa: رسانه

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Caching
fa: حافظه موقت

en: Month
fa: ماه

en: Details
fa: جزئیات

en: Widget
fa: ویجت

en: Prev
fa: قبلی

en: System
fa: سیستم

en: Domain
fa: دامنه

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Owner
fa: مالک

en: security
fa: امنیت

en: node
fa: محتوا

en: Administer content
fa: مدیریت محتوا

en: General
fa: عمومی

en: Method
fa: شیوه

en: Egypt
fa: مصر

en: Namibia
fa: نامیبیا

en: Israel
fa: اسرائیل

en: Iran
fa: ایران

en: New Zealand
fa: نیوزیلند

en: Tonga
fa: تونگا

en: Cuba
fa: کوبا

en: Brazil
fa: برزیل

en: Chile
fa: شیلی

en: Paraguay
fa: پاراگوئه

en: Jamaica
fa: جامائیکا

en: Japan
fa: ژاپن

en: Libya
fa: لیبی

en: Poland
fa: لهستان

en: Portugal
fa: پرتغال

en: Singapore
fa: سنگاپور

en: Turkey
fa: ترکیه

en: Day
fa: روز

en: Table
fa: جدول

en: Mon
fa: دوشنبه

en: Tue
fa: سه‌شنبه

en: Wed
fa: چهارشنبه

en: Thu
fa: پنجشنبه

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: شنبه

en: Sun
fa: یکشنبه

en: May
fa: می

en: am
fa: ق.ظ

en: pm
fa: ب.ظ

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: !time ago
fa: !time قبل

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Basic
fa: پایه

en: Color
fa: رنگ

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Role
fa: نقش

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Log in
fa: ورود

en: Jump to the first comment of this posting.
fa: پرش به اولین دیدگاه این مطلب.

en: Jump to the first new comment of this posting.
fa: پرش به اولین دیدگاه جدید این مطلب.

en: Add a new comment to this page.
fa: افزودن یک دیدگاه جدید به این صفحه.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
fa: افکار و ایده‌های خود درباره این مطلب را به اشتراک بگذارید.

en: String
fa: رشته

en: Users
fa: کاربران

en: Not installed
fa: نصب نشده

en: Referrer
fa: ارجاع‌دهنده

en: Default front page
fa: صفحه اصلی پیشفرض

en: Text processing
fa: پردازش متن

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Save changes
fa: ذخیره‌سازی تغییرات

en: access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Uninstall
fa: حذف

en: Install
fa: نصب

en: Optional
fa: اختیاری

en: Order
fa: ترتیب

en: Recent comments
fa: دیدگاه‌های اخیر

en: Set default
fa: تنظیم پیشفرض

en: IP Address
fa: نشانی IP

en: The comment and all its replies have been deleted.
fa: دیدگاه و تمام پاسخ‌های آن حذف شده‌اند.

en: Preformatted
fa: فرمت‌بندی شده

en: Clear cache
fa: پاکسازی حافظه موقت

en: Term description
fa: توضیحات عبارت

en: Save settings
fa: ذخیره‌سازی تنظیمات

en: Operation
fa: عملکرد

en: reply
fa: پاسخ

en: Function
fa: تابع

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: You have to specify a valid date.
fa: باید یک تاریخ معتبر مشخص کنید.

en: Server settings
fa: تنظیمات سرور

en: Germany
fa: آلمان

en: Logout
fa: خروج

en: Default language
fa: زبان پیشفرض

en: Afghanistan
fa: افغانستان

en: Albania
fa: آلبانی

en: Algeria
fa: الجزایر

en: American Samoa
fa: ساموآی آمریکا

en: Andorra
fa: آندروا

en: Angola
fa: آنگولا

en: Anguilla
fa: آنگویلا

en: Antarctica
fa: قطب جنوب

en: Antigua and Barbuda
fa: آنتیگوا و باربودا

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Armenia
fa: ارمنستان

en: Aruba
fa: آروبا

en: Australia
fa: استرالیا

en: Austria
fa: اتریش

en: Azerbaijan
fa: آذربایجان

en: Bahamas
fa: باهاما

en: Bahrain
fa: بحرین

en: Bangladesh
fa: بنگلادش

en: Barbados
fa: باربادوس

en: Belarus
fa: بلاروس

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Belize
fa: بلیز

en: Benin
fa: بنین

en: Bermuda
fa: برمودا

en: Bhutan
fa: بوتان

en: Bolivia
fa: بولیوی

en: Bosnia and Herzegovina
fa: بوسنی و هرزگوین

en: Botswana
fa: بوتسوانا

en: Bouvet Island
fa: جزیره بووه

en: Brunei
fa: برونئی

en: Bulgaria
fa: بلغارستان

en: Burkina Faso
fa: بورکینافاسو

en: Burundi
fa: بوروندی

en: Cambodia
fa: کامبوج

en: Cameroon
fa: کامرون

en: Canada
fa: کانادا

en: Cape Verde
fa: کیپ ورد

en: Cayman Islands
fa: جزایر کایمن

en: Central African Republic
fa: جمهوری آفریقای مرکزی

en: Chad
fa: چاد

en: China
fa: چین

en: Christmas Island
fa: جزیره کریسمس

en: Cocos (Keeling) Islands
fa: جزایر کوکوس (کیلینگ)

en: Colombia
fa: کلمبیا

en: Comoros
fa: کومور

en: Cook Islands
fa: جزایر کوک

en: Costa Rica
fa: کاستاریکا

en: Cyprus
fa: قبرس

en: Czech Republic
fa: جمهوری چک

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Djibouti
fa: جیبوتی

en: Dominica
fa: دومینیکا

en: Dominican Republic
fa: جمهوری دومینیکن

en: Ecuador
fa: اکوادور

en: El Salvador
fa: السالوادور

en: Equatorial Guinea
fa: گینه استوایی

en: Eritrea
fa: اریتره

en: Estonia
fa: استونی

en: Ethiopia
fa: اتیوپی

en: Faroe Islands
fa: جزایر فارو

en: Finland
fa: فنلاند

en: France
fa: فرانسه

en: French Guiana
fa: گویان فرانسه

en: French Polynesia
fa: پلینزی فرانسه

en: Gabon
fa: گابن

en: Gambia
fa: گامبیا

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Ghana
fa: غنا

en: Gibraltar
fa: جبل‌الطارق

en: Greece
fa: یونان

en: Greenland
fa: گرینلند

en: Grenada
fa: گرنادا

en: Guadeloupe
fa: گوادالوپ

en: Guam
fa: گوام

en: Guatemala
fa: گواتمالا

en: Guinea
fa: گینه

en: Guinea-Bissau
fa: گینه-بیسائو

en: Guyana
fa: گویان

en: Haiti
fa: هائیتی

en: Heard Island and McDonald Islands
fa: جزیره هرد و جزایر مک‌دونالد

en: Honduras
fa: هندوراس

en: Hungary
fa: مجارستان

en: Iceland
fa: ایسلند

en: India
fa: هندوستان

en: Indonesia
fa: اندونزی

en: Iraq
fa: عراق

en: Ireland
fa: ایرلند

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Jordan
fa: اردن

en: Kazakhstan
fa: قزاقستان

en: Kenya
fa: کنیا

en: Kiribati
fa: کیریباتی

en: Kuwait
fa: کویت

en: Kyrgyzstan
fa: قرقیزستان

en: Laos
fa: لائوس

en: Latvia
fa: لتونی

en: Lebanon
fa: لبنان

en: Lesotho
fa: لسوتو

en: Liberia
fa: لیبریا

en: Liechtenstein
fa: لیختن‌اشتاین

en: Lithuania
fa: لیتوانی

en: Luxembourg
fa: لوکزامبورگ

en: Madagascar
fa: ماداگاسکار

en: Malawi
fa: مالاوی

en: Malaysia
fa: مالزی

en: Maldives
fa: مالدیو

en: Mali
fa: مالی

en: Malta
fa: مالت

en: Marshall Islands
fa: جزایر مارشال

en: Martinique
fa: مارتینیک

en: Mauritania
fa: موریتانی

en: Mauritius
fa: موریس

en: Mayotte
fa: مایوت

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Micronesia
fa: میکرونزی

en: Moldova
fa: مولداوی

en: Monaco
fa: موناکو

en: Mongolia
fa: مغولستان

en: Montserrat
fa: مونتسرات

en: Morocco
fa: مراکش

en: Mozambique
fa: موزامبیک

en: Myanmar
fa: میانمار

en: Nauru
fa: نائورو

en: Nepal
fa: نپال

en: Netherlands
fa: هلند

en: Netherlands Antilles
fa: آنتیل هلند

en: New Caledonia
fa: کالدونیای جدید

en: Nicaragua
fa: نیکاراگوئه

en: Niger
fa: نیجر

en: Nigeria
fa: نیجریه

en: Niue
fa: نیوئه

en: Norfolk Island
fa: جزیره نورفولک

en: North Korea
fa: کره شمالی

en: Northern Mariana Islands
fa: جزایر ماریانای شمالی

en: Norway
fa: نروژ

en: Oman
fa: عمان

en: Pakistan
fa: پاکستان

en: Palau
fa: پالائو

en: Panama
fa: پاناما

en: Papua New Guinea
fa: گینه جدید پاپوآ

en: Peru
fa: پرو

en: Philippines
fa: فیلیپین

en: Puerto Rico
fa: پورتوریکو

en: Qatar
fa: قطر

en: Reunion
fa: رئونیون

en: Romania
fa: رومانی

en: Russia
fa: روسیه

en: Rwanda
fa: روآندا

en: Samoa
fa: ساموآ

en: San Marino
fa: سن مارینو

en: Saudi Arabia
fa: عربستان سعودی

en: Senegal
fa: سنگال

en: Seychelles
fa: سیشل

en: Sierra Leone
fa: سیرا لئون

en: Slovakia
fa: اسلواکی

en: Slovenia
fa: اسلوونی

en: Solomon Islands
fa: جزایر سلیمان

en: Somalia
fa: سومالی

en: South Africa
fa: آفریقای جنوبی

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
fa: جزایر جورجیا و ساندویچ! جنوبی

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Sri Lanka
fa: سریلانکا

en: Sudan
fa: سودان

en: Suriname
fa: سورینامی

en: Svalbard and Jan Mayen
fa: سوالبارد و یان ماین

en: Swaziland
fa: سوازیلند

en: Sweden
fa: سوئد

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: Syria
fa: سوریه

en: Taiwan
fa: تایوان

en: Tajikistan
fa: تاجیکستان

en: Tanzania
fa: تانزانیا

en: Thailand
fa: تایلند

en: Togo
fa: توگو

en: Tokelau
fa: توکلائو

en: Trinidad and Tobago
fa: ترینیداد و توباگو

en: Tunisia
fa: تونس

en: Turkmenistan
fa: ترکمنستان

en: Turks and Caicos Islands
fa: جزایر تورکس و کایکوس

en: Tuvalu
fa: تووالو

en: Uganda
fa: اوگاندا

en: Ukraine
fa: اوکراین

en: United Arab Emirates
fa: امارات متحده عربی

en: United Kingdom
fa: انگلستان

en: United States
fa: ایالات متحده

en: United States Minor Outlying Islands
fa: جزایر کوچک حاشیه ایالات متحده

en: Uruguay
fa: اروگوئه

en: Uzbekistan
fa: ازبکستان

en: Vanuatu
fa: وانواتو

en: Venezuela
fa: ونزوئلا

en: Wallis and Futuna
fa: والیس و فوتونا

en: Yemen
fa: یمن

en: Zambia
fa: زامبیا

en: Zimbabwe
fa: زیمبابوه

en: Table prefix
fa: پیشوند جدول

en: Database username
fa: نام کاربری پایگاه‌داده

en: Database password
fa: گذرواژه پایگاه‌داده

en: Port
fa: پورت

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متنی

en: Authoring information
fa: اطلاعات نگارش

en: Authored on
fa: نگارش در

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: Hidden
fa: پنهان

en: Show
fa: نمایش

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
fa: فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی حافظه موقت برای کاربران ناشناس و تعیین گزینه‌های بهینه‌سازی پنهای باند CSS و JS.

en: Key
fa: کلید

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
fa: یک نشانی ایمیل معتبر. تمام ایمیل‌های سیستم به این نشانی ارسال خواهند شد. این نشانی ایمیل خصوصی بوده و تنها در صورت درخواست گذرواژه جدید یا دریافت برخی اخبار و اطلاعیه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fa: نشانی ایمیل %email هم اکنون ثبت شده است. <a href="@password">آیا گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟</a>

en: Allowed HTML tags
fa: تگ‌های مجاز HTML

en: Add menu
fa: افزودن منو

en: menu
fa: منو

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: No items selected.
fa: گزینه‌ای انتخاب نشده است.

en: The update has been performed.
fa: بروزرسانی انجام شده است.

en: Browser
fa: مرورگر

en: View user profile.
fa: مشاهده پروفایل کاربر.

en: Titles only
fa: فقط عناوین

en: Full text
fa: تمام متن

en: Upload picture
fa: آپلود عکس

en: Message:
fa: پیام:

en: Language file
fa: فایل زبان

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره‌سازی شده‌اند.

en: Undo
fa: بازگردانی

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Select all rows in this table
fa: انتخاب همه سطرها در این جدول

en: Deselect all rows in this table
fa: عدم انتخاب همه سطرها در این جدول

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای نداشت

en: Please enter some keywords.
fa: لطفا چند کلیدواژه وارد کنید.

en: Front page
fa: صفحه اصلی

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Allowed values list
fa: فهرست مقادیر مجاز

en: Today
fa: امروز

en: Delete menu
fa: حذف منو

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: Minimum height
fa: حداقل ارتفاع

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: Locale settings
fa: تنظیمات بومی‌سازی

en: Configure block
fa: پیکربندی بلوک

en: Jan
fa: ژانویه

en: Feb
fa: فوریه

en: Mar
fa: مارس

en: Apr
fa: آوریل

en: Jun
fa: ژوئن

en: Jul
fa: ژوئیه

en: Aug
fa: اوت

en: Sep
fa: سپتامبر

en: Oct
fa: اکتبر

en: Nov
fa: نوامبر

en: Dec
fa: دسامبر

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Configure permissions
fa: پیکربندی مجوزها

en: Workflow
fa: گردشکار

en: Randomize
fa: تصادفی

en: Revert
fa: بازگردانی

en: Existing system path
fa: مسیر سیستمی موجود

en: Greater than
fa: بزرگتر از

en: Less than
fa: کوچکتر از

en: any
fa: هر کدام

en: Log out
fa: خروج

en: The settings have not been saved because of the errors.
fa: تنظیمات به دلیل بروز خطا ذخیره‌سازی نشده‌اند.

en: characters
fa: حروف

en: Su
fa: یکشنبه

en: Mo
fa: دوشنبه

en: Tu
fa: سه‌شنبه

en: We
fa: چهارشنبه

en: Th
fa: پنجشنبه

en: Fr
fa: جمعه

en: Sa
fa: شنبه

en: First day of week
fa: اولین روز هفته

en: Autocomplete taxonomy
fa: تکمیل خودکار دسته‌بندی

en: Send yourself a copy.
fa: ارسال یک رونوشت به خودتان.

en: Your message has been sent.
fa: پیام شما ارسال شده است.

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: role
fa: نقش

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fa: آیا از حذف بلوک %name اطمینان دارید؟

en: The block %name has been removed.
fa: بلوک %name حذف شده است.

en: Info
fa: اطلاعات

en: Created new term %term.
fa: عبارت جدید %term ایجاد شد.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
fa: آیا از حذف عبارت %title اطمینان دارید؟

en: Deleted term %name.
fa: عبارت %name حذف شد.

en: warning
fa: هشدار

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Blocked
fa: مسدود

en: Enabled filters
fa: فیلترهای فعال

en: critical
fa: بحرانی

en: Results
fa: نتایج

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
fa: حذف یک عبارت تمام فرزندان آن را در صورت وجود حذف می‌کند. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: Parent term
fa: عبارت والد

en: Parent terms
fa: عبارت‌های والد

en: Syndicate
fa: گردآوری

en: Books
fa: کتاب‌ها

en: Revisions for %title
fa: بازبینی‌ها برای %title

en: !date by !username
fa: !date توسط !username

en: revert
fa: بازگردانی

en: Revision
fa: بازبینی

en: current revision
fa: بازبینی فعلی

en: The specified passwords do not match.
fa: گذرواژه‌های مشخص شده یکسان نیستند.

en: Session
fa: نشست

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شده‌اند.

en: Cron
fa: همگام‌سازی

en: permission
fa: مجوز

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد شده

en: Testing
fa: آزمون

en: Standard
fa: استاندارد

en: Aland Islands
fa: جزایر آلند

en: Fiji
fa: فیجی

en: Falkland Islands
fa: جزایر فالکلند

en: Saint Kitts and Nevis
fa: سنت کیتس و نویس

en: South Korea
fa: کره جنوبی

en: Saint Lucia
fa: سنت لوسیا

en: Saint Helena
fa: سینت هلینا

en: Sao Tome and Principe
fa: سائو تومه و پرنسیپ

en: French Southern Territories
fa: مناطق جنوبی فرانسوی

en: Saint Vincent and the Grenadines
fa: سنت وینسنت و گرنادین

en: British Virgin Islands
fa: جزایر ویرجین بریتانیا

en: U.S. Virgin Islands
fa: جزایر ویرجین ایالات متحده

en: Vietnam
fa: ویتنام

en: Guernsey
fa: گرنزی

en: Jersey
fa: جرزی

en: %type settings
fa: تنظیمات %type

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: Unformatted
fa: فرمت‌بندی نشده

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای مجاز فایل

en: New comments
fa: دیدگاه‌های جدید

en: details
fa: جزئیات

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: Login attempt failed for %user.
fa: تلاش %user برای ورود ناموفق بود.

en: image
fa: تصویر

en: Revision of %title from %date
fa: بازبینی %title از %date

en: Themes
fa: قالب‌ها

en: JPEG quality
fa: کیفیت JPEG

en: Delete comments
fa: حذف دیدگاه‌ها

en: Published comments
fa: دیدگاه‌های منتشر شده

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: Protected
fa: حفاظت شده

en: Comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Contact settings
fa: تنظیمات تماس

en: Reset password
fa: بازنشانی گذرواژه

en: Processing
fa: پردازش

en: Temporary directory
fa: دایرکتوری موقت

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fa: خطای آپلود فایل. امکان انتقال فایل آپلود شده وجود ندارد.

en: Default value
fa: مقدار پیشفرض

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: The specified date is invalid.
fa: تاریخ مشخص شده نامعتبر است.

en: Slogan
fa: شعار

en: Alternate text
fa: متن جایگزین

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Not translated
fa: ترجمه نشده

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Go to page @number
fa: برو به صفحه @number

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارت مورد جستجوی خود را وارد کنید.

en: Underlined
fa: زیرخط دار

en: Tasks
fa: وظایف

en: Delete role
fa: حذف نقش

en: List menus
fa: فهرست منوها

en: British Indian Ocean Territory
fa: قلمرو بریتانیا در اقیانوس هند

en: Croatia
fa: کرواسی

en: Macedonia
fa: مقدونیه

en: Pitcairn
fa: پیتکارین

en: Western Sahara
fa: صحرای غربی

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Delete block
fa: حذف بلوک

en: '%name' block
fa: '%name' بلوک

en: Save block
fa: ذخیره‌‌سازی بلوک

en: The block configuration has been saved.
fa: پیکربندی بلوک ذخیره شده است.

en: The block has been created.
fa: بلوک ایجاد شده است.

en: Menus
fa: منوها

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
fa: تمام سفارشی‌سازی‌ها از بین خواهند رفت. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
fa: به مدیران سایت اجازه سفارشی‌سازی منوی پیمایش را می‌دهد.

en: Add vocabulary
fa: افزودن واژگان

en: Created new vocabulary %name.
fa: واژگان جدید %name ایجاد شد.

en: Updated vocabulary %name.
fa: واژگان %name بروزرسانی شد.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
fa: آیا از حذف واژگان %title اطمینان دارید؟

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
fa: حذف یک واژگان تمامی عبارت‌های درون آن را حذف می‌کند. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: Deleted vocabulary %name.
fa: واژگان %name حذف شد.

en: Above
fa: بالا

en: Number of values
fa: تعداد مقادیر

en: Default time zone
fa: منطقه زمانی پیشفرض

en: Add another item
fa: افزودن گزینه‌ای دیگر

en: Manage fields
fa: مدیریت فیلدها

en: Trimmed
fa: برش خورده

en: Used in
fa: بکاررفته در

en: Add existing field
fa: افزودن فیلد موجود

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
fa: اگر محتوایی در این فیلد قرار داده باشید، از میان خواهد رفت. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: Save field settings
fa: ذخیره‌سازی تنظیمات فیلد

en: The update has encountered an error.
fa: برورزسانی با خطا مواجه شده است.

en: Decimal
fa: اعشار

en: Minimum
fa: حداقل

en: Precision
fa: دقت

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
fa: مجموع تعداد ارقامی که در پایگاه داده ذخیره شود، از جمله سمت راست اعشار.

en: The number of digits to the right of the decimal.
fa: تعداد ارقام سمت راست اعشار.

en: Decimal marker
fa: علامت اعشار

en: Defines numeric field types.
fa: انواع فیلد‌های عددی را تعریف می‌کند.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
fa: برای یک ویجت «جعبه انتخاب روشن/خاموش» ابتدا مقدار 'off' سپس مقدار 'on' را در بخش <strong>مقادیر مجاز</strong> تعریف کنید. توجه کنید که جعبه انتخاب عناون مقدار 'on' را برای برچسب خود استفاده می‌کند.

en: Check boxes/radio buttons
fa: جعبه انتخاب / دکمه رادیویی

en: Single on/off checkbox
fa: جعبه انتخاب روشن/خاموش تکی

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
fa: برای فیلدهای متنی و عددی ویجت‌های فهرست انتخاب، جعبه انتخاب و دکمه رادیویی را تعریف می‌کند.

en: Text area (multiple rows)
fa: ناحیه متنی (چند سطری)

en: Defines simple text field types.
fa: انواع فیلدهای متنی ساده را تعریف می‌کند.

en: Index
fa: اندیس

en: Enable clean URLs
fa: فعال‌سازی نشانی‌های تمیز

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Debug
fa: اشکال‌زدایی

en: Exception
fa: استثنا

en: Permission
fa: مجوز

en: @module module
fa: @module افزونه

en: Incompatible with this version of PHP
fa: ناسازگار با این نسخه از PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
fa: این افزونه به PHP نسخه @php_required نیاز دارد و با PHP نسخه !php_version ناسازگار است.

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Hide
fa: پنهان

en: Anonymous commenting
fa: دیدگاه‌گذاری ناشناس

en: Anonymous posters may not enter their contact information
fa: افراد ناشناس اجازه ثبت اطلاعات تماس نداشته باشند

en: Anonymous posters may leave their contact information
fa: افراد ناشناس بتوانند اطلاعات تماس خود را ثبت کنند

en: Anonymous posters must leave their contact information
fa: افراد ناشناس باید اطلاعات تماس خود را ثبت کنند

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
fa: محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
fa: امضای شما در انتهای دیدگاه‌هایتان به صورت عمومی نمایش خواهد یافت.

en: Save content type
fa: ذخیره‌سازی نوع محتوا

en: Subtitle
fa: زیرنویس

en: Language code
fa: کد زبان

en: Save role
fa: ذخیره‌سازی نقش

en: debug
fa: اشکال‌زدایی

en: file system
fa: فایل سیستم

en: Menu link title
fa: عنوان پیوند منو

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
fa: سیستم منو فقط مسیرهای سیستمی را ذخیره و برای نمایش از نشانی مستعار استفاده می‌کند. %link_path به صورت %normal_path ذخیره شده است

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '@link_path' نامعتبر است یا شما اجازه دسترسی به آن را ندارید.

en: There was an error saving the menu link.
fa: هنگام ذخیره‌سازی پیوند منو خطایی رخ داد.

en: Menu name
fa: نام منو

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
fa: آیا از حذف منوی سفارشی %title اطمینان دارید؟

en: @user's picture
fa: عکس @user

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fa: آیا از بازگشت به نسخه بازبینی در تاریخ %revision-date اطمینان دارید؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا از حذف نسخه بازبینی در تاریخ %revision-date اطمینان دارید؟

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه آپلود

en: KB
fa: کیلوبایت

en: Space
fa: فاصله

en: @type: deleted %title revision %revision.
fa: @type: %title بازبینی %revision حذف شد.

en: Page not found
fa: صفحه پیدا نشد

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: More help
fa: راهنمای بیشتر

en: Account blocked
fa: حساب مسدود شد

en: Expand
fa: بازکردن

en: The name %name is already taken.
fa: نام %name قبلا ثبت شده است.

en: info
fa: اطلاعات

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: The directory %directory does not exist.
fa: دایرکتوری %directory وجود ندارد.

en: Defines a file field type.
fa: یک نوع فیلد فایل تعریف می‌کند.

en: No comments available.
fa: دیدگاهی موجود نیست.

en: Rebuild permissions
fa: بازسازی مجوزها

en: @type: updated %title.
fa: @type: %title بروزرسانی شد.

en: @type: added %title.
fa: @type: %title افزوده شد.

en: Error saving user account.
fa: خطا در ذخیره‌سازی حساب کاربری.

en: Add role
fa: افزودن نقش

en: Path to custom logo
fa: مسیر لوگوی سفارشی

en: taxonomy
fa: دسته‌بندی

en: Updated term %term.
fa: عبارت %term بروزرسانی شد.

en: - Please choose -
fa: - لطفا انتخاب کنید -

en: - None selected -
fa: - بدون انتخاب -

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب

en: The content type %name has been deleted.
fa: نوع محتوای %name حذف شده است.

en: Deleted content type %name.
fa: نوع محتوای %name حذف شد.

en: Enter your keywords
fa: کلیدواژه‌های خود را وارد کنید

en: My account
fa: حساب من

en: HTTP authentication
fa: تایید هویت HTTP

en: Context
fa: زمینه

en: Book navigation
fa: پیمایش کتاب

en: Found the @submit button
fa: دکمه ی @submit یافت شد

en: Failed to set field @name to @value
fa: تنظیم فیلد @name به @value ناموفق بود

en: No temporary directories to remove.
fa: دایرکتوری موقت برای حذف وجود ندارد.

en: Palestinian Territory
fa: فلسطین اشغالی

en: Vatican
fa: واتیکان

en: Send message
fa: ارسال پیام

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Rotation angle
fa: زاویه چرخش

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
fa: تعداد درجه‌هایی که تصویر باید چرخانده شود. اعداد مثبت در جهت عقربه های ساعت و اعداد منفی خلاف آن هستند.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
fa: زاویه چرخش را برای هر تصویر تصادفی می‌کند. زاویه تعریف شده بالا به عنوان حداکثر استفاده می‌شود.

en: Print
fa: چاپ

en: The file could not be created.
fa: فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

en: Locked
fa: قفل شده

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
fa: دستورالعمل بازنشانی گذرواژه برای %name به %email ارسال شد.

en: The e-mail address %mail is not valid.
fa: نشانی ایمیل %mail معتبر نیست.

en: authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Any
fa: هر

en: E-mail addresses to notify when updates are available
fa: نشانی‌های ایمیل که در زمان بروزرسانی باید مطلع شوند

en: %email is not a valid e-mail address.
fa: %email یک نشانی ایمیل معتبر نیست.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
fa: %emails نشانی‌های ایمیل معتبر نیستند.

en: No update data available
fa: داده بروزرسانی موجود نیست

en: Not secure!
fa: ایمن نیست!

en: Revoked!
fa: باطل شده!

en: Unsupported release
fa: انتشار بدون پشتیبانی

en: See the available updates page for more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر صفحه بروزرسانی‌های موجود را مشاهده کنید:

en: New release(s) available for !site_name
fa: انتشار(های) جدید برای !site_name موجود است

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
fa: نسخه نصب شده از یک یا چند افزونه و قالب شما باطل شده است و دیگر قابلیت دانلود ندارد. بروزرسانی یا غیرفعال‌سازی آن به شدت توصیه می‌شود!

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
fa: برای اطلاعات بیشتر صفحه <a href="@available_updates">بروزرسانی‌های موجود</a> را مشاهده کنید.

en: Project not secure
fa: پروژه ایمن نیست

en: Project revoked
fa: پروژه باطل شده است

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fa: این پروژه باطل شده است و دیگر قابلیت دانلود ندارد. غیرفعال‌سازی هر آنچه در این پروژه است به شدت توصیه می‌شود!

en: Project not supported
fa: پروژه پشتیبانی نمی‌شود

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fa: این پروژه دیگر پشتیبانی نمی‌شود و دیگر قابلیت دانلود ندارد. غیرفعال‌سازی هرآنچه در این پروژه است به شدت توصیه می‌شود!

en: No available releases found
fa: انتشارهای موجود پیدا نشدند

en: Release revoked
fa: انتشار باطل شده است

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه نصب شده از انتشار شما باطل شده است و دیگر قابلیت دانلود ندارد. بروزرسانی یا غیرفعال‌سازی هر آنچه در این انتشار است به شدت توصیه می‌شود!

en: Release not supported
fa: انتشار پشتیبانی نمی‌شود

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه نصب شده از انتشار شما پشتیبانی نمی‌شود و دیگر قابلیت دانلود ندارد. بروزرسانی یا غیرفعال‌سازی هر آنچه در این انتشار است به شدت توصیه می‌شود!

en: Invalid info
fa: اطلاعات نامعتبر

en: Security update required!
fa: بروزرسانی امنیتی لازم است!

en: Not supported!
fa: پشتیبانی نمی‌شود!

en: Recommended version:
fa: نسخه پیشنهادی:

en: Security update:
fa: بروزرسانی امنیتی:

en: Latest version:
fa: آخرین نسخه:

en: Development version:
fa: نسخه در حال توسعه:

en: Also available:
fa: همچنین در دسترس است:

en: Node count
fa: تعداد محتوا

en: Field settings
fa: تنظیمات فیلد

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Default order
fa: ترتیب پیشفرض

en: Add new field
fa: افزودن فیلد جدید

en: Containing any of the words
fa: شامل هر یک از کلمات

en: Containing the phrase
fa: شامل عبارت

en: Containing none of the words
fa: شامل هیچ یک از کلمات

en: Only of the type(s)
fa: تنها از نوع(های)

en: Content ranking
fa: رتبه‌بندی محتوا

en: Keyword relevance
fa: ارتباط کلیدواژه

en: Recently posted
fa: اخیرا ارسال شده

en: Number of comments
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: Factor
fa: عامل

en: Color set
fa: مجموعه رنگ

en: Content ID
fa: شناسه محتوا

en: About
fa: درباره

en: Database host
fa: میزبان پایگاه‌داده

en: Maximum link text length
fa: حداکثر طول متن پیوند

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
fa: نشانی‌های طولانی‌تر از این تعداد کاراکتر به منظور پیشگیری از رشته‌های طولانی که فرمت‌بندی را خراب می‌کنند، برش داده می‌شوند. خود لینک تغییری نمی‌کند؛ تنها قسمت متنی آن برش زده می‌شود.

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Default picture
fa: عکس پیشفرض

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
fa: نشانی عکس پیشفرض برای کاربرانی که تصویر سفارشی ندارند. برای عکس نداشتن، خالی بگذارید.

en: Install profile
fa: نصب پروفایل

en: %percentage of the site has been indexed.
fa: %percentage از سایت اندیس‌گذاری شده است.

en: File directory
fa: دایرکتوری فایل

en: Default theme
fa: قالب پیشفرض

en: Web server
fa: وب سرور

en: The content access permissions have been rebuilt.
fa: مجوزهای دسترسی به محتوا بازسازی شده‌اند.

en: sort by @s
fa: مرتب‌سازی توسط @s

en: Publish content
fa: انتشار محتوا

en: Choose an action
fa: انتخاب یک اقدام

en: Unpublish comment
fa: عدم انتشار دیدگاه

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Path prefix
fa: پیشوند مسیر

en: Delete contact
fa: حذف تماس

en: Auto-reply
fa: پاسخ خودکار

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
fa: پاسخ خودکار اختیاری. اگر تمایل ندارید پاسخ خودکار به کاربر ارسال شود، خالی بگذارید.

en: Some required modules must be enabled
fa: برخی افزونه‌های اجباری باید فعال شوند

en: Translate
fa: ترجمه

en: File to import not found.
fa: فایل برای واردسازی پیدا نشد.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: "msgstr" انتظار می‌رفت ولی در خط %line پیدا نشد.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: "msgid_plural" انتظار می‌رفت ولی در خط %line پیدا نشد.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
fa: فایل ترجمه %filename شامل یک خطای دستوری در خط %line است.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: "msgid" در خط %line انتظار نمی‌رفت.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: "msgstr[]" در خط %line انتظار نمی‌رفت.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: "msgstr" در خط %line انتظار نمی‌رفت.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: یک رشته نامعتبر در خط %line وجود دارد.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
fa: فایل ترجمه %filename به صورت غیرمنتظره در خط %line به پایان رسید.

en: Save translations
fa: ذخیره‌سازی ترجمه‌ها

en: Export template
fa: خارج‌سازی قالب

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: The custom menu %title has been deleted.
fa: منوی سفارشی %title حذف شده است.

en: @type %title has been deleted.
fa: @type %title حذف شده است.

en: Not supported
fa: پشتیبانی نمی‌شود

en: Crop
fa: برش

en: Not enabled
fa: فعال نیست

en: anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-disabled">غیرفعال</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-enabled">فعال</span>)

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Save permissions
fa: ذخیره‌سازی مجوزها

en: The e-mail address %email is already taken.
fa: نشانی ایمیل %email قبلا ثبت شده است.

en: Effect
fa: جلوه

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Original text
fa: متن اصلی

en: Delete content type
fa: حذف نوع محتوا

en: Change book (update list of parents)
fa: تغییر کتاب (بروزرسانی فهرست والدین)

en: create a new book
fa: ایجاد یک کتاب جدید

en: edit order and titles
fa: ویرایش ترتیب و عنوان

en: Manage your site's book outlines.
fa: سرفصل‌های کتاب سایت خود را مدیریت کنید.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
fa: به دلایل امنیتی، آپلود شما به %filename تغییر نام داده شده است.

en: Installed version
fa: نسخه نصب شده

en: Recommended version
fa: نسخه پیشنهادی

en: Cron run successfully.
fa: همگام‌سازی با موفقیت اجرا شد.

en: notice
fa: توجه

en: User account
fa: حساب کاربری

en: File download
fa: دانلود فایل

en: Acronym
fa: مخفف

en: original
fa: اصلی

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
fa: آپلود تصویر عکس با خطا همراه شد؛ دایرکتوری %directory وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست.

en: Dates
fa: تاریخ

en: pixels
fa: پیکسل

en: Save order
fa: ذخیره‌سازی ترتیب

en: done
fa: انجام

en: Custom format
fa: فرمت سفارشی

en: Direction
fa: جهت

en: %name: illegal value.
fa: %name: مقدار غیرمجاز.

en: Book navigation block display
fa: نمایش بلوک پیمایش کتاب

en: Relations
fa: روابط

en: Password field is required.
fa: فیلد گذرواژه اجباری است.

en: No content available.
fa: محتوایی موجود نیست.

en: Administration theme
fa: قالب مدیریتی

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fa: از شما برای درخواست حساب متشکریم. حساب شما در حال حاضر منتظر موافقت مدیریت است.<br /> تا آن زمان، یک پیام خوش‌آمدگویی همراه با دستورالعمل‌های دیگر به نشانی ایمیل شما ارسال شده است.

en: Congo (Kinshasa)
fa: کنگو (کینشاسا)

en: Congo (Brazzaville)
fa: کنگو (برازاویل)

en: Ivory Coast
fa: ساحل عاج

en: Hong Kong S.A.R., China
fa: هنگ کنگ، چین

en: Montenegro
fa: مونتنگرو

en: Macao S.A.R., China
fa: ماکائو، چین

en: Saint Pierre and Miquelon
fa: سنت پیر و میکلون

en: Serbia
fa: صربستان

en: Run cron
fa: اجرای همگام‌سازی

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
fa: هشدار امنیتی: نمی‌توان روی فایل .htaccess نوشت. لطفا یک فایل .htaccess در دایرکتوری %directory بسازید که شامل خط‌های زیر باشد: <code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fa: فایل %file نمی‌تواند ذخیره‌سازی شود. یک خطای ناشناخته رخ داده است.

en: The specified file %name could not be uploaded.
fa: فایل مشخص شده %name نمی‌تواند آپلود شود.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
fa: نام فایل خالی است. لطفا یک نام به آن بدهید.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fa: فقط فایل‌هایی با این پسوندها مجاز هستند: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
fa: فایل به اندازه %filesize از حداکثر اندازه %maxsize بیشتر است.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
fa: فایل به اندازه %filesize از فضای ذخیره‌سازی دیسک شما %quota بیشتر است.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
fa: فقط تصاویر JPEG، PNG و GIF مجاز هستند.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
fa: تصویر برای رعایت حداکثر اندازه مجاز %dimensions تغییر اندازه داده شد.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
fa: تصویر بسیار بزرگ است؛ حداکثر ابعاد %dimensions پیکسل است.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
fa: تصویر بسیار کوچک است؛ حداقل ابعاد %dimensions پیکسل است.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
fa: خطای آپلود. امکان انتقال فایل %file به مقصد %destination وجود نداشت.

en: Add to book outline
fa: افزودن به سرفصل کتاب

en: Stark
fa: استارک

en: outdated
fa: تاریخ گذشته

en: <strong>@language_name</strong> (source)
fa: <strong>@language_name</strong> (مبدا)

en: Translations of %title
fa: ترجمه‌های %title

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
fa: مدیریت برچسب‌گذاری، طبقه‌بندی و رده‌بندی محتوای خود.

en: Database port
fa: پورت پایگاه‌داده

en: Pass
fa: موفق

en: Fail
fa: ناموفق

en: No test results to display.
fa: نتایج آزمونی برای نمایش وجود ندارد.

en: Save and continue
fa: ذخیره‌سازی و ادامه

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
fa: این گزینه‌ها فقط برای بعضی سایت‌ها لازم می‌باشند. اگر اطمینان ندارید چه چیزی باید اینجا وارد کنید، تنظیمات را به صورت پیشفرض گذاشته یا با سرویس میزبانی خود بررسی کنید.

en: If your database is located on a different server, change this.
fa: اگر پایگاه‌داده شما در سرور دیگری قرار دارد، این را تغییر دهید.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
fa: اگر پایگاه‌داده شما از یک پورت غیراستاندارد استفاده می‌کند، شماره آن را وارد کنید.

en: Database port must be a number.
fa: پورت پایگاه‌داده باید یک عدد باشد.

en: IP address
fa: نشانیIP

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Timor-Leste
fa: تیمور شرقی

en: Primary tabs
fa: برگه‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: برگه‌های ثانویه

en: Boolean
fa: منطقی

en: Status report
fa: گزارش وضعیت

en: Not writable
fa: غیرقابل نوشتن

en: Decimal point
fa: نقطه اعشار

en: Book outline
fa: سرفصل کتاب

en: This will be the top-level page in this book.
fa: بالاترین صفحه در کتاب خواهد بود.

en: Revision information
fa: اطلاعات بازبینی

en: Notify user of new account
fa: کاربر را از حساب جدید آگاه کن

en: View comment
fa: مشاهده دیدگاه

en: Comma
fa: ویرگول

en: Path to custom icon
fa: مسیر نماد سفارشی

en: Current user
fa: کاربر جاری

en: Digest
fa: خلاصه

en: You are not authorized to post comments.
fa: شما مجاز به ثبت دیدگاه نیستید.

en: The comment you are replying to does not exist.
fa: دیدگاهی که به آن پاسخ می‌دهید وجود ندارد.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
fa: این مبحث بسته شده است: شما نمی‌توانید دیدگاه جدیدی ثبت کنید.

en: You are not authorized to view comments.
fa: شما مجاز به مشاهده دیدگاه نیستید.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
fa: آیا از حذف دیدگاه %title اطمینان دارید؟

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
fa: تمام پاسخ‌های این دیدگاه حذف خواهند شد. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: Publish the selected comments
fa: انتشار دیدگاه‌های انتخابی

en: Unpublish the selected comments
fa: عدم انتشار دیدگاه‌های انتخابی

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
fa: آیا از حذف این دیدگاه‌ها و تمام پاسخ‌های آن اطمینان دارید؟

en: You have to specify a valid author.
fa: شما باید یک نویسنده معتبر مشخص کنید.

en: The name you used belongs to a registered user.
fa: نامی که مشخص کرده‌اید به یک کاربر ثبت شده اختصاص دارد.

en: (No subject)
fa: (بدون موضوع)

en: Default image
fa: تصویر پیشفرض

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fa: این متن توسط نرم‌افزارهای صفحه‌خوان، موتورهای جستجو یا زمانی که تصویر نمی‌تواند بارگیری شود بکار می‌رود.

en: MIME type
fa: نوع فایل

en: File system
fa: فایل سیستم

en: Posted in
fa: ثبت شده در

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
fa: دیدگاه: دیدگاهی غیرمجاز یا دیدگاهی به محتوای بسته شده %subject ارسال شده است.

en: Email:
fa: ایمیل:

en: All languages
fa: تمام زبان‌ها

en: Search index
fa: اندیس جستجو

en: The size of the file.
fa: اندازه فایل.

en: The MIME type of the file.
fa: نوع فایل.

en: @type %title has been created.
fa: @type %title ایجاد شده است.

en: @type %title has been updated.
fa: @type %title بروزرسانی شده است.

en: The post could not be saved.
fa: مطلب نمی‌تواند ذخیره‌سازی شود.

en: Filter settings
fa: تنظیمات فیلتر

en: You do not have any administrative items.
fa: شما هیچ گزینه مدیریتی ندارید.

en: Add language
fa: افزودن زبان

en: Edit string
fa: ویرایش رشته

en: Delete string
fa: حذف رشته

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
fa: آیا از حذف رشته "%source" اطمینان دارید؟

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
fa: حذف رشته تمام ترجمه‌های آن در همه زبان‌ها را از بین می‌برد. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: locale
fa: بومی

en: AM
fa: قبل از ظهر

en: PM
fa: بعد از ظهر

en: PHP extensions
fa: افزونه‌های PHP

en: Comments per page
fa: دیدگاه‌ها در هر صفحه

en: Multilingual support
fa: پشتیبانی چند زبانی

en: Enabled, with translation
fa: فعال، با ترجمه

en: Publish comment
fa: انتشار دیدگاه

en: The file could not be uploaded.
fa: امکان آپلود فایل وجود نداشت.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
fa: ابزار مدیریت تصویر %toolkit نمی‌تواند به درستی %function را پردازش کند.

en: Administration pages
fa: صفحات مدیریتی

en: Currently using !item !version
fa: هم اکنون از !item !version استفاده می‌شود

en: Created content type %type.
fa: نوع محتوای %type ایجاد شد.

en: User created with name %name and pass %pass
fa: کاربر با نام %name و گذرواژه %pass ایجاد شد

en: Created permissions: @perms
fa: مجوزهای ایجاد شده: @perms

en: Invalid permission %permission.
fa: مجوز نامعتبر %permission.

en: Username field found.
fa: فیلد نام کاربری پیدا شد.

en: Password field found.
fa: فیلد گذرواژه پیدا شد.

en: !method @url returned @status (!length).
fa: !method @url مقدار @status (!length) را بازگرداند.

en: Valid HTML found on "@path"
fa: HTML معتبر در "@path" پیدا شد

en: Parsed page successfully.
fa: صفحه با موفقیت تجزیه و تحلیل شد.

en: Found the requested form fields at @path
fa: فیلدهای فرم درخواستی در @path پیدا شدند

en: Did not find field by name @name
fa: فیلد با نام @name پیدا نشد

en: Found field by id @id
fa: فیلد با شناسه @id پیدا شد

en: Did not find field by id @id
fa: فیلد با شناسه @id پیدا نشد

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
fa: پاسخ HTTP مورد انتظار !code، مقدار واقعی !curl_code

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
fa: وبسایت با خطایی غیرمنتظره مواجه شد. لطفا در زمان دیگری تلاش کنید.

en: Tests
fa: آزمون‌ها

en: Run tests
fa: اجرای آزمون‌ها

en: Clean test environment
fa: پاکسازی محیط آزمون

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
fa: حذف جدول‌هایی با پیشوند "simpletest" و دایرکتورهای موقت که از آزمون‌های ناموفق بجا مانده‌اند. این گزینه مخصوص توسعه‌دهندگانی است که آزمون‌ها را ایجاد می‌کنند.

en: Clean environment
fa: پاکسازی محیط

en: No tests to display.
fa: آزمونی برای نمایش وجود ندارد.

en: @pass, @fail, and @exception
fa: @pass، @fail و @exception

en: No test(s) selected.
fa: آزمونی انتخاب نشده است.

en: Processing test @num of @max - %test.
fa: در حال پردازش آزمون @num از @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
fa: پردازش آزمون @num از @max - %test.

en: PHP DOMDocument class
fa: کلاس DOMDocument از PHP

en: Provides a framework for unit and functional testing.
fa: چارچوبی را برای آزمون واحد و عملکرد فراهم می‌کند.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
fa: یک حساب کاربری جدید برای <a href="@url">%name</a> ایجاد شد. ایمیلی ارسال نشده است.

en: Registration successful. You are now logged in.
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد. شما اکنون وارد شده‌اید.

en: New user: %name (%email).
fa: کاربر جدید: %name (%email).

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: View comments
fa: مشاهده دیدگاه‌ها

en: Username or e-mail address
fa: نام کاربری یا نشانی ایمیل

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
fa: %name: این فیلد نمی‌تواند بیش از @count مقدار را ذخیره کند.

en: No fields available.
fa: فیلدی موجود نیست.

en: Vertical Tabs
fa: برگه‌های عمودی

en: Not in book
fa: در کتاب نیست

en: New book
fa: کتاب جدید

en: By @name on @date
fa: توسط @name در @date

en: By @name
fa: توسط @name

en: Not in menu
fa: در منو نیست

en: Alias: @alias
fa: نام مستعار: @alias

en: No alias
fa: بدون نام مستعار

en: User autocomplete
fa: تکمیل خودکار کاربر

en: Initializing.
fa: راه‌اندازی اولیه.

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
fa: لطفا به <a href="@error_url">صفحه خطا</a> بروید

en: Your page will be a part of the selected book.
fa: صفحه شما بخشی از کتاب انتخابی خواهد بود.

en: 0 sec
fa: ۰ ثانیه

en: form
fa: فرم

en: alert
fa: اخطار

en: emergency
fa: اضطراری

en: Filter log messages
fa: فیلتر پیام‌های گزارش

en: You must select something to filter by.
fa: شما باید گزینه‌ای را برای فیلتر انتخاب کنید.

en: New revision
fa: بازبینی جدید

en: The translation import of %filename failed.
fa: وارد کردن فایل ترجمه از %filename ناموفق بود.

en: Abbreviation
fa: مخفف

en: Inserted
fa: درج شد

en: filter
fa: فیلتر

en: The title of the comment.
fa: عنوان دیدگاه.

en: Comment count
fa: تعداد دیدگاه

en: The title of the node.
fa: عنوان محتوا.

en: The date the node was posted.
fa: تاریخی که محتوا ثبت شده است.

en: contact
fa: تماس

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
fa: جستجو برای هر کدام از عبارت‌های با استفاده از <strong>OR</strong>. برای نمونه، <strong>گربه‌ها OR سگ‌ها</strong>.

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
fa: تلاش برای اجرای مجدد همگام‌سازی در صورتی که در حال اجرا است.

en: Cron run completed.
fa: اجرای همگام‌سازی کامل شد.

en: Visitors
fa: بازدیدکنندگان

en: The maximum length of the field in characters.
fa: حداکثر طول فیلد به کاراکتر.

en: Machine-readable name
fa: نا ماشینی

en: Already added languages
fa: زبان‌ها از قبل افزوده شده‌اند

en: Language name
fa: نام زبان

en: Edit language
fa: ویرایش زبان

en: The content type %name has been updated.
fa: نوع محتوای %name بروزرسانی شده است.

en: The content type %name has been added.
fa: نوع محتوای %name افزوده شده است.

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: Drag to re-order
fa: برای مرتب‌سازی مجدد، بکشید

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
fa: تغییرات ایجاد شده در این جدول تا زمانی که فرم ارسال نشود، ذخیره‌سازی نمی‌گردد.

en: The requested page could not be found.
fa: صفحه درخواستی پیدا نشد.

en: The user account %id does not exist.
fa: حساب کاربری %id وجود ندارد.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
fa: تلاش برای لغو حساب کاربری که وجود ندارد: %id.

en: Requirements problem
fa: مشکل در نیازمندی‌ها

en: Database configuration
fa: پیکربندی پایگاه‌داده

en: Select an installation profile
fa: انتخاب یک پروفایل نصب

en: Choose language
fa: انتخاب زبان

en: No profiles available
fa: پروفایلی موجود نیست

en: The installation has encountered an error.
fa: عملیات نصب با خطایی مواجه شده است.

en: Configure site
fa: پیکربندی سایت

en: Installed %module module.
fa: افزونه %module نصب شد.

en: Choose profile
fa: انتخاب پروفایل

en: Set up translations
fa: آماده‌سازی ترجمه‌ها

en: Install site
fa: نصب سایت

en: Finish translations
fa: پایان ترجمه‌ها

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
fa: نشانی <em>از</em> که در ایمیل‌های خودکار هنگام ثبت نام یا درخواست گذرواژه و سایر اطلاع‌رسانی‌ها بکار می‌رود. (از یک نشانی مرتبط با دامنه سایت خود استفاده کنید تا این ایمیل به عنوان اسپم شناخته نشود.)

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
fa: به صورت پیشفرض، تاریخ در این سایت بر اساس منطقه زمانی انتخابی نمایش داده خواهد شد.

en: Update notifications
fa: اطلاعیه‌های بروزرسانی

en: Check for updates automatically
fa: بررسی خودکار بروزرسانی‌ها

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
fa: !name نمی‌تواند بیش از %max کاراکتر باشد اما هم اکنون %length طول دارد.

en: GD2 image manipulation toolkit
fa: جعبه‌ابزار مدیریت تصویر GD2

en: The GD toolkit is installed and working properly.
fa: جعبه‌ابزار GD نصب شده است و درست کار می‌کند.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
fa: کیفیت تصویر را برای تغییرات JPEG تعیین می‌کند. بازه از ۰ تا ۱۰۰ است. مقدار بالاتر به معنی کیفیت بهتر تصویر و حجم بیشتر فایل است.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
fa: جعبه‌ابزار تصویر GD نیازمند افزونه GD برای PHP است که باید نصب و پیکربندی شده باشد. برای اطلاعات بیشتر <a href="@url"> مستندات تصویر در PHP </a> را ببینید.

en: Right to left
fa: راست به چپ

en: Left to right
fa: چپ به راست

en: Add custom language
fa: افزودن زبان سفارشی

en: Save language
fa: ذخیره‌سازی زبان

en: Direction that text in this language is presented.
fa: جهتی که متن در این زبان نمایش داده می‌شود.

en: The default language cannot be deleted.
fa: زبان پیشفرض نمی‌تواند حذف شود.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
fa: حذف یک زبان تمام ترجمه‌های رابط کاربری را از بین برده و محتوای آن زبان را به صورت زبان نامشخص تنظیم می‌کند. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: Language negotiation configuration saved.
fa: پیکربندی تشخیص زبان ذخیره شد.

en: String contains
fa: رشته شامل

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
fa: برای نمایش تمام رشته‌ها خالی بگذارید. جستجو حساس به کوچک یا بزرگ بودن حروف است.

en: Search in
fa: جستجو در

en: Both translated and untranslated strings
fa: هر دو رشته‌های ترجمه شده و نشده

en: Only translated strings
fa: فقط رشته‌های ترجمه شده

en: Only untranslated strings
fa: فقط رشته‌های ترجمه نشده

en: Languages not yet added
fa: زبان‌هایی که تاکنون افزوده نشده‌اند

en: Import translation
fa: واردسازی ترجمه

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
fa: یک فایل Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
fa: واردسازی به

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
fa: زبانی که می‌خواهید رشته‌ها به آن اضافه شوند را انتخاب کنید. اگر زبانی را انتخاب کنید که هنوز آماده‌سازی نشده است، افزوده خواهد شد.

en: The language %language has been created.
fa: زبان %language ایجاد شده است.

en: Export translation
fa: خارج‌سازی ترجمه

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
fa: زبان مورد نظر برای استخراج به فرمت Gettext Portable Object (<em>.po</em>) را انتخاب کنید.

en: String not found.
fa: رشته پیدا نشد.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
fa: رشته ارسال شده شامل HTML غیرمجاز است: %string

en: The string has been saved.
fa: رشته ذخیره‌سازی شده است.

en: The string has been removed.
fa: رشته حذف شده است.

en: The language selected for import is not supported.
fa: زبان انتخابی برای واردسازی پشتیبانی نمی‌شود.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
fa: فایل ترجمه %filename ظاهرا دارای سربرگ گمشده یا خراب است.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
fa: ترجمه با موفقیت وارد شد. %number رشته جدید ترجمه شده ایجاد، %update رشته بروزرسانی و %delete رشته حذف شدند.

en: Importing interface translations
fa: واردسازی ترجمه‌های رابط کاربری

en: Starting import
fa: شروع واردسازی

en: Error importing interface translations
fa: خطا در واردسازی ترجمه‌های رابط کاربری

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
fa: تلاش برای ارسال رشته ترجمه با HTML غیر مجاز: %string

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
fa: واردسازی %file درون %locale: %number رشته جدید افزوده، %update رشته بروزرسانی و %delete رشته حذف شدند.

en: Exported %locale translation file: %filename.
fa: فایل ترجمه %locale خارج‌سازی شد: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
fa: فایل ترجمه خارج‌سازی شد: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
fa: فایل ترجمه JavaScript برای زبان %language بروزرسانی شد.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
fa: فایل ترجمه JavaScript برای زبان %language ایجاد شد.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
fa: خطایی هنگام ایجاد فایل ترجمه JavaScript برای زبان %language رخ داد.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
fa: خطا در ارسال ایمیل (از %from به %to).

en: sort ascending
fa: مرتب‌سازی صعودی

en: sort descending
fa: مرتب‌سازی نزولی

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
fa: عملیات روی رشته‌های یونیکد در بهترین حالت شبیه‌سازی می‌شوند. برای پشتیبانی بهتر از یونیکد، <a href="@url">افزونه mbstring از PHP</a> را نصب کنید.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
fa: سربارگذاری تابع رشته چندبایتی در PHP فعال است و باید غیرفعال شود. تنظیمات <em>mbstring.func_overload</em> را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به <a href="@url">مستندات mbstring از PHP</a> مراجعه کنید.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
fa: تبدیل ورودی رشته چندبایتی در PHP فعال است و باید غیرفعال شود. تنظیمات <em>mbstring.encoding_translation</em> را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به <a href="@url">مستندات mbstring از PHP</a> مراجعه کنید.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
fa: تبدیل ورودی رشته چندبایتی در PHP فعال است و باید غیرفعال شود. تنظیمات <em>mbstring.http_input</em> را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به <a href="@url">مستندات mbstring از PHP</a> مراجعه کنید.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
fa: تبدیل خروجی رشته چندبایتی در PHP فعال است و باید غیرفعال شود. تنظیمات <em>mbstring.http_output</em> را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به <a href="@url">مستندات mbstring از PHP</a> مراجعه کنید.

en: Standard PHP
fa: PHP استاندارد

en: PHP Mbstring Extension
fa: افزونه Mbstring از PHP

en: Unicode library
fa: کتابخانه یونیکد

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
fa: امکان تبدیل رشته %s به UTF-8 وجود ندارد.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
fa: عدم پشتیبانی از کدگذاری %s. لطفا iconv، GNU recode یا mbstring برای PHP را نصب کنید.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
fa: نوع محتوا برای پیوند %add-child باید یکی از گزینه‌های مجاز در سرفصل کتاب باشد.

en: Save book pages
fa: ذخیره‌سازی صفحات کتاب

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
fa: این کتاب توسط کاربری دیگر تغییر کرده است، تغییرات قابل ذخیره‌سازی نیستند.

en: Title changed from %original to %current.
fa: عنوان از %original به %current تغییر کرد.

en: Updated book %title.
fa: کتاب %title بروزرسانی شد.

en: book: updated %title.
fa: کتاب: %title بروزرسانی شد.

en: Update book outline
fa: بروزرسانی سرفصل کتاب

en: Remove from book outline
fa: حذف از سرفصل کتاب

en: No changes were made
fa: تغییری ایجاد نشده است

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
fa: مطلب به کتاب انتخابی افزوده شده است. اکنون می‌توانید نسبت به سایر صفحات آن را مرتب کنید.

en: The book outline has been updated.
fa: سرفصل کتاب بروزرسانی شده است.

en: There was an error adding the post to the book.
fa: هنگام افزودن محتوا به کتاب خطایی رخ داد.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
fa: %title شامل صفحات فرزندی است که به صورت خودکار و به منظور ارتباط با کتاب جابجا خواهند شد. برای بازسازی ساختار (تا قبل از حذف این صفحه)، %title می‌تواند مجدد از برگه سرفصل افزوده شود و هر یک از صفحات فرزند آن نیاز است که به صورت دستی مرتب شوند.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
fa: %title می‌تواند مجدد به ساختار اصلی از برگه سرفصل افزوده شود.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
fa: آیا از حذف %title در ساختار کتاب اطمینان دارید؟

en: The post has been removed from the book.
fa: مطلب از کتاب حذف شده است.

en: Show block on all pages
fa: نمایش بلوک در تمام صفحات

en: Show block only on book pages
fa: نمایش بلوک فقط در صفحات کتاب

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
fa: اگر <em>نمایش بلوک در تمام صفحات</em> انتخاب شده باشد، بلوک به صورت خودکار شامل منوهایی از لیست کتابهای موجود در سایت خواهد بود. اگر <em>نمایش بلوک فقط در صفحات کتاب</em> انتخاب شده باشد، بلوک فقط شامل یک منو مطابق با صفحه جاری کتاب خواهد بود. در این صورت، اگر صفحه جاری در یک کتاب نباشد، بلوکی نمایش داده نخواهد شد. <em>تنظیمات قابلیت نمایش صفحه</em> یا دیگر تنظیمات قابلیت نمایش می‌توانند برای نمایش این بلوک استفاده شوند.

en: This is the top-level page in this book.
fa: بالاترین صفحه در کتاب است.

en: No book selected.
fa: کتابی انتخاب نشده است.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
fa: صفحه والد در کتاب. حداکثر عمق برای یک کتاب و تمامی صفحات آن !maxdepth است. برخی صفحات کتاب انتخابی ممکن است به عنوان والد موجود نباشند اگر انتخاب آن‌ها از این میزان تجاوز کند.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
fa: %title بخشی از سرفصل کتاب است و شامل صفحات فرزند می‌باشد. اگر عملیات حذف را ادامه دهید، صفحات فرزند به صورت خودکار منتقل می‌شوند.

en: Re-order book pages and change titles
fa: مرتب‌سازی صفحات کتاب و تغییر عناوین

en: Book page
fa: صفحه کتاب

en: Delete the selected comments
fa: حذف دیدگاه‌های انتخابی

en: Allows users to comment on and discuss published content.
fa: به کاربران اجازه‌ ثبت دیدگاه و گفتگو درباره محتوای منتشر شده را می‌دهد.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
fa: نمونه: 'بازخورد وبسایت' یا 'اطلاعات محصول'.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
fa: فرم تماس پیکربندی نشده است. <a href="@add">یک یا چند طبقه‌بندی</a> به فرم اضافه کنید.

en: Personal contact form
fa: فرم تماس شخصی

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
fa: ایجاد یک فرم تماس سیستمی و تنظیم طبقه‌بندی‌های قابل استفاده در آن.

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
fa: امکان استفاده از فرم‌های تماس شخصی و عمومی را فراهم می‌کند.

en: View events that have recently been logged.
fa: مشاهده رویدادهایی که به تازگی ثبت شده‌اند.

en: Top 'page not found' errors
fa: برترین خطاهای 'صفحه پیدا نشد'

en: View 'page not found' errors (404s).
fa: مشاهده خطاهای 'صفحه پیدا نشد' (۴۰۴).

en: Top 'access denied' errors
fa: برترین خطاهای 'دسترسی مجاز نیست'

en: View 'access denied' errors (403s).
fa: مشاهده خطاهای 'دسترسی مجاز نیست' (۴۰۳).

en: Logs and records system events to the database.
fa: رویدادهای سیستم را در پایگاه‌داده ثبت و ذخیره‌سازی می‌کند.

en: No roles may use this format
fa: هیچ نقشی از این فرمت استفاده نمی‌کند

en: Allowed HTML tags: @tags
fa: تگ‌های مجاز HTML: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
fa: از لنگرها برای ایجاد پیوند به سایر صفحات استفاده می‌شود.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
fa: به صورت پیشفرض تگ‌های br به صورت خودکار اضافه می‌شوند، پس از این تگ برای افزودن موارد بیشتر استفاده کنید. استفاده از این تگ متفاوت است به گونه‌ای که همراه با علامت باز / بسته مانند بقیه تگ‌ها بکار نمی‌رود. به منظور سازگاری با XHTML 1.0 از " /" اضافه درون تگ استفاده کنید

en: Text with <br />line break
fa: متن با <br />

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
fa: در حالت پیشفرض تگ‌های پاراگراف به صورت خودکار افزوده می‌شوند، پس از این تگ برای افزودن موارد بیشتر استفاده کنید.

en: Paragraph one.
fa: پاراگراف یک.

en: Paragraph two.
fa: پاراگراف دو.

en: Emphasized
fa: تاکید

en: Cited
fa: نقل قول

en: Coded text used to show programming source code
fa: متن کدگذاری شده که برای نمایش سورس کد برنامه استفاده می‌شود

en: Coded
fa: کدگذاری

en: Bolded
fa: ضخیم

en: Italicized
fa: مورب

en: Superscripted
fa: بالانویس

en: <sup>Super</sup>scripted
fa: <sup>بالا</sup> نویس

en: Subscripted
fa: زیرنویس

en: <sub>Sub</sub>scripted
fa: <sub>زیر</sub> نویس

en: Block quoted
fa: نقل قول

en: Quoted inline
fa: نقل قول ضمنی

en: Table header
fa: سربرگ جدول

en: Table cell
fa: سلول جدول

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
fa: فهرست مرتب - برای شروع هر گزینه از &lt;li&gt; استفاده کنید

en: First item
fa: اولین گزینه

en: Second item
fa: دومین گزینه

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
fa: فهرست نامرتب - برای شروع هر گزینه از &lt;li&gt; استفاده کنید

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
fa: فهرست‌های تعریف مشابه فهرست‌های دیگر HTML هستند. &lt;dl&gt; ابتدای فهرست تعریف، &lt;dt&gt; ابتدای گزینه تعریف و &lt;dd&gt; ابتدای توضیحات تعریف است.

en: First term
fa: اولین عبارت

en: First definition
fa: اولین تعریف

en: Second term
fa: دومین عبارت

en: Second definition
fa: دومین تعریف

en: Subtitle three
fa: زیرنویس سه

en: Subtitle four
fa: زیرنویس چهار

en: Subtitle five
fa: زیرنویس پنج

en: Subtitle six
fa: زیرنویس شش

en: Tag Description
fa: توضیحات تگ

en: You Type
fa: می‌نویسید

en: You Get
fa: می‌بینید

en: No help provided for tag %tag.
fa: راهنمایی برای تگ %tag فراهم نشده است.

en: Ampersand
fa: آمپرسند

en: Quotation mark
fa: علامت نقل قول

en: Character Description
fa: توضیحات کاراکتر

en: Lines and paragraphs break automatically.
fa: خط‌ها و پاراگراف‌ها به صورت خودکار می‌شکنند.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
fa: نشانی‌های وب و ایمیل به صورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.

en: Compose tips
fa: نکات نگارش

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
fa: زبان پیشفرض این حساب برای ایمیل‌ها و نمایش سایت.

en: This account's default language for e-mails.
fa: زبان پیشفرض این حساب برای ایمیل‌ها.

en: Configure languages for content and the user interface.
fa: پیکربندی زبان‌ها برای محتوا و رابط کاربری.

en: Submission form settings
fa: تنظیمات ارسال فرم

en: This content type does not have a title field.
fa: این نوع محتوا فیلد عنوان ندارد.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: نام ماشینی تنها باید شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد.

en: The human-readable name %name is already taken.
fa: نام انسانی %name قبلا ثبت شده است.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
fa: آیا از حذف نوع محتوای %type اطمینان دارید؟

en: Added content type %name.
fa: نوع محتوای %name افزوده شد.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
fa: آیا از بازسازی مجوزها برای محتوای سایت اطمینان دارید؟

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
fa: این اقدام تمام مجوزهای محتوایی سایت را بازسازی کرده و ممکن است زمانبر باشد. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: language
fa: زبان

en: An error occurred and processing did not complete.
fa: خطایی رخ داد و پردازش کامل نشد.

en: Copy of the revision from %date.
fa: رونوشت بازبینی از %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
fa: @type %title از نسخه بازبینی %revision-date بازگشته است.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
fa: بازبینی‌ @type %title در %revision-date حذف شده است.

en: @type: reverted %title revision %revision.
fa: @type: %title ویرایش %revision برگردانده شد.

en: Rebuilding content access permissions
fa: بازسازی مجوزهای دسترسی محتوا

en: Content permissions have been rebuilt.
fa: مجوزهای محتوا بازسازی شده‌اند.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
fa: مجوزهای دسترسی محتوا به درستی بازسازی نشده‌اند.

en: Add content type
fa: افزودن نوع محتوا

en: Revert to earlier revision
fa: بازگشت به بازبینی قبلی

en: Delete earlier revision
fa: حذف بازبینی قبلی

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
fa: اجازه‌ی ارسال محتوا به سایت و نمایش آن در صفحات را می‌دهد.

en: The alias %alias is already in use in this language.
fa: نام مستعار %alias در حال حاضر در این زبان استفاده می‌شود.

en: The alias has been saved.
fa: نام مستعار ذخیره‌سازی شده است.

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
fa: آیا از حذف نام مستعار مسیر %title اطمینان دارید؟

en: Filter aliases
fa: فیلتر نام‌های مستعار

en: URL aliases
fa: نام‌های مستعار نشانی

en: Edit alias
fa: ویرایش نام مستعار

en: Delete alias
fa: حذف نام مستعار

en: Allows users to rename URLs.
fa: به کاربران اجازه ویرایش نام‌های مستعار را می‌دهد.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
fa: آیا از حذف فیلد %field اطمینان دارید؟

en: checkbox
fa: جعبه انتخاب

en: Delete field
fa: حذف فیلد

en: The index will be rebuilt.
fa: اندیس بازسازی خواهد شد.

en: Minimum word length to index
fa: حداقل طول کلمه برای اندیس

en: Simple CJK handling
fa: مدیریت زبان‌های چینی، ژاپنی و کره‌ای

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: Top search phrases
fa: برترین عبارت‌های جستجو

en: View most popular search phrases.
fa: برترین عبارت‌های جستجو شده را مشاهده کنید.

en: Enables site-wide keyword searching.
fa: امکان جستجوی کلمات کلیدی در سایت را فراهم می‌کند.

en: Logs and records system events to syslog.
fa: رویدادهای سیستم را درون syslog ثبت و ذخیره می‌کند.

en: Shortcut icon settings
fa: تنظیمات نماد میانبر

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
fa: نماد میانبر یا 'favicon' در نوار نشانی و 'bookmark' اکثر مرورگرهای وب نمایش داده می‌شود.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
fa: @module (<span class="admin-missing">پیدا نشد</span>)

en: Confirm uninstall
fa: تایید حذف

en: No modules selected.
fa: افزونه‌ای انتخاب نشده است.

en: The selected modules have been uninstalled.
fa: افزونه‌های انتخابی حذف شده‌اند.

en: Default 403 (access denied) page
fa: صفحه ۴۰۳ (دسترسی مجاز نیست) پیشفرض

en: Default 404 (not found) page
fa: صفحه ۴۰۴ (صفحه پیدا نشد) پیشفرض

en: Caches cleared.
fa: حافظه موقت پاکسازی شد.

en: Select an image processing toolkit
fa: انتخاب یک جعبه‌ابزار پردازش تصویر

en: Number of items in each feed
fa: تعداد گزینه‌ها در هر فیلد

en: Default number of items to include in each feed.
fa: تعداد گزینه‌های پیشفرض در هر فیلد.

en: Feed content
fa: محتوای فید

en: Titles plus teaser
fa: عنوان همراه با خلاصه

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
fa: تنظیمات سراسری برای نمایش پیشفرض گزینه‌های محتوا در هر فید.

en: Cron ran successfully.
fa: اجرای همگام‌سازی موفق بود.

en: Cron run failed.
fa: اجرای همگام‌سازی ناموفق بود.

en: No modules are available to uninstall.
fa: افزونه‌ای برای حذف وجود ندارد.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
fa: این قالب به PHP نسخه @php_required نیاز دارد و با PHP نسخه !php_version ناسازگار است.

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
fa: امکان حذف فایل موقت "%path" در زمان پاکسازی حافظه وجود ندارد

en: Image toolkit
fa: جعبه‌ابزار تصویر

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
fa: اگر چند جعبه‌ابزار تصویر نصب کرده‌اید، یکی را انتخاب کنید.

en: RSS publishing
fa: انتشار RSS

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان

en: Date and time lookup
fa: بررسی تاریخ و زمان

en: Clean URL check
fa: بررسی نشانی‌ تمیز

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
fa: گزارش عملکردی از وضعیت سایت و مشکلات شناسایی شده دریافت کنید.

en: -1 (Unlimited)
fa: -۱ (نامحدود)

en: PHP register globals
fa: متغیرهای سراسری PHP

en: Enabled ('@value')
fa: فعال ('@value')

en: PHP memory limit
fa: محدودیت حافظه PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
fa: برای پیشگیری از بروز خطا هنگام نصب، محدودیت حافظه PHP را به %memory_minimum_limit افزایش دهید.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
fa: برای پیشگیری از بروز خطا هنگام بروزرسانی، محدودیت حافظه PHP را به %memory_minimum_limit افزایش دهید.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
fa: با ویرایش پارامتر memory_limit در فایل %configuration-file محدودیت حافظه را افزایش داده سپس وب سرور را راه‌اندازی مجدد کنید (با مدیر سیستم یا سرویس میزبانی خود برای راهنمایی تماس بگیرید).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
fa: با مدیر سیستم یا سرویس میزبانی خود برای افزایش محدودیت حافظه PHP تماس بگیرید.

en: Not protected
fa: حفاظت نشده

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
fa: برای اطلاعات بیشتر، کتابچه آنلاین <a href="@cron-handbook">پیکربندی وظایف همگام‌سازی</a> را ببینید.

en: Cron has not run recently.
fa: همگام‌سازی اخیرا اجرا نشده است.

en: Cron maintenance tasks
fa: وظایف نگهداری همگام‌سازی

en: The directory %directory is not writable.
fa: دایرکتوری %directory قابل نوشتن نیست.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
fa: ممکن است نیاز باشد دایرکتوری را در <a href="@admin-file-system">صفحه تنظیمات فایل سیستم</a> تغییر دهید یا مجوزهای خواندن آن را بروزرسانی کنید.

en: Writable (<em>public</em> download method)
fa: قابل نوشتن (دانلود <em>عمومی</em>)

en: Writable (<em>private</em> download method)
fa: قابل نوشتن (دانلود <em>خصوصی</em>)

en: Database updates
fa: بروزرسانی‌های پایگاه‌داده

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
fa: برخی افزونه‌ها نیازمند بروزرسانی ساختار پایگاه‌داده هستند. شما باید <a href="@update">اسکریپت بروزرسانی پایگاه‌داده</a> را بلافاصله اجرا کنید.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
fa: اسکریپت update.php برای همه بدون تایید هویت قابل دسترسی است که این یک خطر امنیتی است. شما باید مقدار $update_free_access را در فایل settings.php به FALSE بازگردانید.

en: Access to update.php
fa: دسترسی به update.php

en: Handles general site configuration for administrators.
fa: پیکربندی عمومی سایت را برای مدیران انجام می‌دهد.

en: Reset to alphabetical
fa: بازنشانی به الفبایی

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
fa: عبارت‌ها به صورت صعودی و ترتیب وزن نمایش داده می‌شوند.

en: Weight value must be numeric.
fa: مقدار وزن باید عدد باشد.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
fa: آیا از بازنشانی واژگان %title به ترتیب الفبایی اطمینان دارید؟

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
fa: بازنشانی یک واژگان تمامی مرتب‌سازی‌های سفارشی را از بین برده و به صورت الفبایی در می‌آورد.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
fa: بازنشانی واژگان %name به ترتیب الفبایی.

en: Translation settings
fa: تنظیمات ترجمه

en: Flag translations as outdated
fa: نشانه‌گذاری ترجمه‌ها به عنوان تاریخ گذشته

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
fa: اگر تغییر قابل‌توجهی ایجاد کرده‌اید، به صورتی که ترجمه‌ها نیازمند بروزرسانی باشند، می‌توانید تمام ترجمه‌های این محتوا را به عنوان تاریخ گذشته نشانه‌گذاری کنید. این عمل هیچ تغییری در ویژگی‌های محتوا مانند وضعیت انتشار آن ایجاد نمی‌کند.

en: This translation needs to be updated
fa: این ترجمه نیازمند بروزرسانی است

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
fa: زمانی که این گزینه انتخاب شود، این ترجمه نیازمند بروزرسانی است چرا که محتوای اصلی تغییر کرده است. در صورت بروزرسانی ترجمه، این گزینه را بردارید.

en: Content translation
fa: ترجمه محتوا

en: Allows content to be translated into different languages.
fa: امکان ترجمه محتوا را به زبان‌های مختلف فراهم می‌کند.

en: Last checked: @time ago
fa: آخرین بررسی: @time قبل

en: Last checked: never
fa: آخرین بررسی: هرگز

en: Includes: %includes
fa: شامل: %includes

en: Disabled modules
fa: افزونه‌های غیرفعال

en: Disabled themes
fa: قالب‌های غیرفعال

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
fa: برای یک یا چند افزونه و قالب، بروزرسانی موجود است. برای اطمینان از عملکرد صحیح سایت خود، باید در اولین فرصت بروزرسانی کنید.

en: Notify user when account is activated.
fa: کاربر را هنگام فعال شدن حسابش آگاه کن.

en: Notify user when account is blocked.
fa: کاربر را هنگام مسدود شدن حسابش آگاه کن.

en: Picture guidelines
fa: دستورالعمل عکس

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
fa: این متن در فرم آپلود عکس علاوه بر دستورالعمل آن نمایش داده می‌شود. برای راهنمایی یا کمک به کاربران مفید است.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
fa: نام این نقش. برای نمونه: "مدیر", "شورای ویراستاری" یا "معمار سایت".

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
fa: متاسفانه، %name به عنوان نام کاربری یا ایمیل قابل شناسایی نیست.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
fa: دستورالعمل‌های بیشتر به نشانی ایمیل شما ارسال شده‌اند.

en: %name has been deleted.
fa: %name حذف شده است.

en: You must enter a username.
fa: شما باید یک نام کاربری وارد کنید.

en: The username cannot begin with a space.
fa: نام کاربری نمی‌تواند با یک فاصله آغاز شود.

en: The username cannot end with a space.
fa: نام کاربری نمی‌تواند با یک فاصله پایان یابد.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
fa: نام کاربری نمی‌تواند شامل چندین فاصله متوالی باشد.

en: The username contains an illegal character.
fa: نام کاربری شامل یک کاراکتر غیر مجاز است.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
fa: نام کاربری %name بسیار طولانی است: حداکثر باید %max کاراکتر یا کمتر باشد.

en: Signature settings
fa: تنظیمات امضا

en: Delete picture
fa: حذف عکس

en: Check this box to delete your current picture.
fa: برای حذف عکس جاری، این گزینه را انتخاب کنید.

en: Deleted user: %name %email.
fa: کاربر حذف شد: %name %email.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
fa: تعیین دسترسی به امکانات با انتخاب مجوزهای هر نقش.

en: Edit role
fa: ویرایش نقش

en: Manages the user registration and login system.
fa: ثبت‌نام کاربران و سیستم ورود را مدیریت می‌کند.

en: Run the clean URL test
fa: اجرای آزمون نشانی تمیز

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که کاربر ماوس را روی تصویر قرار می‌دهد، بکار می‌رود.

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Bar with progress meter
fa: میله همراه با نشانگر پیشرفت

en: Throbber
fa: چرخنده

en: The file upload failed. %upload
fa: آپلود فایل ناموفق بود. %upload

en: URL to file
fa: نشانی به فایل

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
fa: خطایی غیر قابل ترمیم رخ داد. فایل آپلود شده به احتمال زیاد از حداکثر اندازه فایل (@size) پشتیبانی شده در این سرور گذشته است.

en: Starting upload...
fa: آغاز آپلود...

en: Uploading... (@current of @total)
fa: در حال آپلود... (@current از @total)

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
fa: سرور شما قابلیت نمایش پیشرفت آپلود فایل را از طریق APC RFC1867 دارد. توجه کنید تنها یک آپلود در هر زمان پشتیبانی می‌شود. توصیه می‌شود اگر ممکن است <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">کتابخانه uploadprogress از PECL</a> را بکار ببرید.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
fa: فعال (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
fa: فعال (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
fa: پیشرفت آپلود

en: Interface
fa: رابط

en: @size KB
fa: @size کیلوبایت

en: @size MB
fa: @size مگابایت

en: @size GB
fa: @size گیگابایت

en: @size TB
fa: @size ترابایت

en: @size PB
fa: @size پتابایت

en: @size EB
fa: @size اگزابایت

en: @size ZB
fa: @size زتابایت

en: @size YB
fa: @size یوتابایت

en: All messages
fa: تمام پیام‌ها

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: وجود "msgctxt" در خط %line غیرمنتظره است.

en: The name of the site.
fa: نام سایت.

en: Top center
fa: بالا وسط

en: Bottom center
fa: پایین وسط

en: Binary Data
fa: داده باینری

en: Format string
fa: فرمت رشته

en: Removed date format %format.
fa: فرمت تاریخ %format حذف شد.

en: Add format
fa: افزودن فرمت

en: Allow users to add additional date formats.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد فرمت‌های تاریخ بیشتری اضافه کنند.

en: Delete date format
fa: حذف فرمت تاریخ

en: Allow users to delete a configured date format.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد یک فرمت پیکربندی تاریخ را حذف کنند.

en: Configure date formats for each locale
fa: پیکربندی فرمت‌های تاریخ برای هر زبان

en: Content type name
fa: نام نوع محتوا

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)

en: - Select a field type -
fa: - یک نوع فیلد انتخاب کنید -

en: - Select a widget -
fa: - یک ویجت انتخاب کنید -

en: Type of data to store.
fa: نوع داده برای ذخیره‌سازی.

en: Form element to edit the data.
fa: عنصر فرم برای ویرایش داده.

en: - Select an existing field -
fa: - یک فیلد موجود انتخاب کنید -

en: Field to share
fa: فیلد برای اشتراک‌گذاری

en: Add new field: you need to provide a label.
fa: افزودن فیلد جدید: باید یک برچسب فراهم کنید.

en: Add new field: you need to provide a field name.
fa: افزودن فیلد جدید: باید یک نام فیلد فراهم کنید.

en: Add new field: you need to select a field type.
fa: افزدون فیلد جدید: باید یک نوع فیلد انتخاب کنید.

en: Add new field: you need to select a widget.
fa: افزودن فیلد جدید: باید یک ویجت انتخاب کنید.

en: Add new field: invalid widget.
fa: افزودن فیلد جدید: ویجت نامعتبر.

en: Add existing field: you need to provide a label.
fa: افزودن فیلد موجود: باید یک فرچسب فراهم کنید.

en: Add existing field: you need to select a field.
fa: افزودن فیلد موجود: باید یک فیلد انتخاب کنید.

en: Add existing field: you need to select a widget.
fa: افزودن فیلد موجود: باید یک ویجت انتخاب کنید.

en: Add existing field: invalid widget.
fa: افزودن فیلد موجود: ویجت نامعتبر.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
fa: فیلد %field قفل شده است و نمی‌تواند ویرایش شود.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
fa: حداکثر تعداد مقداری که کاربران می‌توانند در این فیلد وارد کنند.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
fa: 'نامحدود' یک دکمه 'افزودن بیشتر' فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند هر تعداد خواستند وارد کنند.

en: %name must be a number.
fa: %name باید یک عدد باشد.

en: Regional settings
fa: تنظیمات منطقه‌ای

en: Rotate
fa: چرخش

en: width @width
fa: عرض @width

en: height @height
fa: ارتفاع @height

en: upscaling allowed
fa: بزرگنمایی مجاز است

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
fa: تصادفی بین -@degrees&deg و @degrees&deg

en: Sidebar first
fa: نوارکناری اول

en: Structure
fa: ساختار

en: User %name successfully logged in.
fa: کاربر %name با موفقیت وارد شد.

en: Raw "@raw" found
fa: "@raw" پیدا شد

en: Raw "@raw" not found
fa: "@raw" پیدا نشد

en: "@text" found
fa: "@text" پیدا شد

en: "@text" not found
fa: "@text" پیدا نشد

en: Pattern "@pattern" found
fa: الگوی "@pattern" پیدا شد

en: Pattern "@pattern" not found
fa: الگوی "@pattern" پیدا نشد

en: Checkbox field @id is checked.
fa: فیلد جعبه انتخاب @id انتخاب شده است.

en: Checkbox field @id is not checked.
fa: فیلد جعبه انتخاب @id انتخاب نشده است.

en: Verbose message
fa: پیام تکمیلی

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
fa: آزمون(ها) یا مجموعه(های) آزمون که مایل به اجرای آن‌ها هستید را انتخاب و روی <em>اجرای آزمون‌ها</em> کلیک کنید.

en: All (@count)
fa: همه (@count)

en: Pass (@count)
fa: موفق (@count)

en: Fail (@count)
fa: ناموفق (@count)

en: Return to list
fa: بازگشت به فهرست

en: Clear results after each complete test suite run
fa: پاکسازی نتایج پس از اجرای کامل مجموعه آزمون

en: Provide verbose information when running tests
fa: اطلاعات تکمیلی هنگام اجرای آزمون‌ها را فراهم می‌کند

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
fa: داده تکمیلی همراه با فرضیات استاندارد چاپ خواهند شد که برای اشکال‌زدایی مفید هستند. داده تکمیلی بین هر اجرای مجموعه آزمون پاک می‌شود. خروجی این داده همراه با جزئیات زیادی است که تنها در زمان اشکال‌زدایی باید استفاده شود.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
fa: تنظیمات HTTP Authentication که باید توسط مرورگر SimpleTest در زمان آزمون استفاده شوند. در صورت استفاده سایت از HTTP Authentication پایه مفید است.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
fa: @pass، @fail، @exception و @debug

en: The test run did not successfully finish.
fa: اجرای آزمون با موفقیت پایان نیافت.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
fa: پاکسازی نتایج غیرفعال است و جدول نتایج آزمایش پاکسازی نخواهد شد.

en: No leftover tables to remove.
fa: جدول جامانده‌ای برای حذف وجود ندارد.

en: Test result
fa: نتیجه آزمون

en: View result of tests.
fa: مشاهده نتیجه آزمون‌ها.

en: Comment permalink
fa: پیوند ثابت دیدگاه

en: Delete style
fa: حذف سبک

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
fa: این مجوز از نقش کاربر شناخته شده به ارث رفته است.

en: Seven
fa: سِوِن

en: Submitted by !username on !datetime
fa: ارسال شده توسط !username در !datetime

en: Cancel account
fa: لغو حساب

en: Administrator role
fa: نقش مدیریت

en: No revision
fa: بدون بازبینی

en: @number comments per page
fa: @number دیدگاه در هر صفحه

en: Requires a title
fa: نیازمند یک عنوان است

en: Private files
fa: فایل‌های خصوصی

en: The unique ID of the comment.
fa: شناسه یکتای دیدگاه.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
fa: نشانی IP رایانه‌ای که دیدگاه از آن ارسال شده است.

en: The name left by the comment author.
fa: نامی که توسط نویسنده دیدگاه ثبت شده است.

en: The email address left by the comment author.
fa: نشانی ایمیل که توسط نویسنده دیدگاه ثبت شده است.

en: The home page URL left by the comment author.
fa: نشانی وب که توسط نویسنده دیدگاه ثبت شده است.

en: The formatted content of the comment itself.
fa: محتوای فرمت شده خود دیدگاه.

en: The URL of the comment.
fa: نشانی دیدگاه.

en: Edit URL
fa: ویرایش نشانی

en: The URL of the comment's edit page.
fa: نشانی صفحه ویرایش دیدگاه.

en: The date the comment was posted.
fa: تاریخی که دیدگاه ثبت شده است.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
fa: والد دیدگاه، اگر دیدگاه چند سطحی فعال باشد.

en: The node the comment was posted to.
fa: محتوایی که دیدگاه برای آن ثبت شده است.

en: The author of the comment, if they were logged in.
fa: نویسنده دیدگاه، اگر وارد شده باشد.

en: The number of comments posted on a node.
fa: تعداد دیدگاه‌هایی که برای یک محتوا ثبت شده است.

en: New comment count
fa: تعداد دیدگاه‌ جدید

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
fa: تعداد دیدگاه‌های ارسالی برای یک محتوا پس از آخرین بازدید خواننده.

en: The unique ID of the node's latest revision.
fa: شناسه یکتای آخرین بازبینی محتوا.

en: Translation set ID
fa: شناسه مجموعه ترجمه

en: The unique ID of the original-language version of this node, if one exists.
fa: شناسه یکتای نسخه زبان اصلی این محتوا، در صورت وجود.

en: The URL of the node.
fa: نشانی محتوا.

en: The URL of the node's edit page.
fa: نشانی صفحه ویرایش محتوا.

en: Date changed
fa: تاریخ تغییر

en: The date the node was most recently updated.
fa: تاریخ آخرین بروزرسانی محتوا.

en: The author of the node.
fa: نویسنده محتوا.

en: The slogan of the site.
fa: شعار سایت.

en: The administrative email address for the site.
fa: نشانی ایمیل مدیریتی سایت.

en: The URL of the site's front page.
fa: نشانی صفحه اصلی سایت.

en: Login page
fa: صفحه ورود

en: The URL of the site's login page.
fa: نشانی صفحه ورود سایت.

en: The unique ID of the uploaded file.
fa: شناسه یکتای فایل آپلود شده.

en: The name of the file on disk.
fa: نام فایل روی دیسک.

en: The web-accessible URL for the file.
fa: نشانی قابل دسترسی وب برای فایل.

en: The date the file was most recently changed.
fa: تاریخ آخرین بروزرسانی فایل.

en: The user who originally uploaded the file.
fa: کاربری که ابتدا فایل را آپلود کرده است.

en: The unique ID of the taxonomy term.
fa: شناسه یکتای عبارت دسته‌بندی.

en: The name of the taxonomy term.
fa: نام عبارت دسته‌بندی.

en: The optional description of the taxonomy term.
fa: توضیح اختیاری عبارت دسته‌بندی.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
fa: تعداد محتوایی که با عبارت دسته‌بندی برچسب‌گذاری شده است.

en: The URL of the taxonomy term.
fa: نشانی عبارت دسته‌بندی.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
fa: واژگانی که این عبارت دسته‌بندی متعلق به آن است.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
fa: توضیح اختیاری واژگان دسته‌بندی.

en: The number of nodes tagged with terms belonging to the taxonomy vocabulary.
fa: تعداد محتوایی که با عبارت‌های متعلق به واژگان دسته‌بندی برچسب‌گذاری شده‌اند.

en: Term count
fa: تعداد عبارت‌ها

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
fa: تعداد عبارت‌هایی که به واژگان دسته‌بندی تلعق دارند.

en: The unique ID of the user account.
fa: شناسه یکتای حساب کاربری.

en: The login name of the user account.
fa: نام ورودی حساب کاربری.

en: The email address of the user account.
fa: نشانی ایمیل حساب کاربری.

en: The URL of the account profile page.
fa: نشانی صفحه پروفایل حساب.

en: The date the user last logged in to the site.
fa: تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت.

en: The date the user account was created.
fa: تاریخ ایجاد حساب کاربری در سایت.

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: You are not allowed to access this page.
fa: شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Authorize file system changes
fa: اجازه تغییرات در فایل سیستم

en: It appears you have reached this page in error.
fa: به نظر می‌رسد اشتباهی وارد این صفحه شده‌اید.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
fa: همگام‌سازی نمی‌تواند اجرا شود زیرا کلید اشتباهی استفاده شده است.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
fa: همگام‌سازی نمی‌تواند اجرا شود زیرا سایت در حالت نگهداری است.

en: Default country
fa: کشور پیشفرض

en: Sorry, you must select a language to continue the installation.
fa: متاسفیم، برای ادامه فرآیند نصب باید یک زبان انتخاب کنید.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
fa: پروفایل نصب پیدا نشد. این پروفایل به ما می‌گوید کدام افزونه را فعال و کدام جدول را در پایگاه‌داده نصب کنیم. استفاده از یک پروفایل در فرآیند نصب ضروری است.

en: Sorry, the profile you have chosen cannot be loaded.
fa: متاسفیم، پروفایلی که انتخاب کرده‌اید نمی‌تواند بارگیری شود.

en: Settings file
fa: فایل تنظیمات

en: The settings file does not exist.
fa: فایل تنظیمات وجود ندارد.

en: The %file file exists.
fa: فایل %file وجود دارد.

en: The settings file is not writable.
fa: فایل تنظیمات قابل نوشتن نیست.

en: Receive e-mail notifications
fa: دریافت اطلاعیه‌های ایمیل

en: No pending updates.
fa: بروزرسانی موجود نیست.

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
fa: هنگام بررسی درخواست خطایی رخ داد: سرور ورودی نامعتبر دریافت کرده است.

en: Invalid form POST data.
fa: اطلاعات POST برای فرم نامعتبر است.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
fa: امکان ادامه نیست، شیوه موجودی برای انتقال فایل یافت نشد

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href="@https-link">Learn more</a>.
fa: هشدار: ارتباط شما رمزنگاری شده نیست، پس گذرواژه شما به صورت عادی ارسال می‌شود. <a href="@https-link">بیشتر بیاموزید</a>.

en: To continue, provide your server connection details
fa: برای ادامه، جزئیات اتصال به سرور را فراهم کنید

en: Connection method
fa: شیوه اتصال

en: Enter connection settings
fa: تنظیمات اتصال را وارد کنید

en: @backend connection settings
fa: تنظیمات اتصال @backend

en: Change connection type
fa: تغییر نوع اتصال

en: Error, this type of connection protocol (%backend) does not exist.
fa: خطا، این نوع پروتکل اتصال (%backend) موجود نیست.

en: No active batch.
fa: عملیات دسته‌ای فعال وجود ندارد.

en: Site under maintenance
fa: سایت در حالت نگهداری است

en: Archivers can only operate on local files: %file not supported
fa: عملیات بایگانی تنها می‌توانند روی فایل‌های محلی اجرا شوند: %file پشتیبانی نمی‌شود

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
fa: فایل %source نمی‌تواند آپلود شود زیرا فایلی با این نام در مقصد %directory وجود دارد.

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
fa: نام فایل از ۲۴۰ کاراکتر مجاز تجاوز می‌کند. لطفا آن را تغییر نام داده و دوباره تلاش کنید.

en: %path is a directory and cannot be removed using file_unmanaged_delete().
fa: %path یک دایرکتوری است و نمی‌تواند توسط تابع file_unmanaged_delete() حذف شود.

en: The file %path is not of a recognized type so it was not deleted.
fa: فایل %path از یک نوع شناخته شده نیست، پس حذف نشد.

en: The file permissions could not be set on %uri.
fa: مجوزهای فایل نمی‌توانند روی %uri تنظیم شوند.

en: Completed @current of @total.
fa: @current از @total تکمیل شد.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
fa: اجرای همه وظایف مرتبط با پایگاه‌داده موفقیت‌آمیز نبود. وظیفه %task پیدا نشد.

en: Required modules
fa: افزونه‌های مورد نیاز

en: Required modules not found.
fa: افزونه‌های مورد نیاز پیدا نشدند.

en: system
fa: سیستم

en: %module module uninstalled.
fa: افزونه %module حذف شد.

en: Saint Barthélemy
fa: سنت بارتلمی

en: Saint Martin (French part)
fa: سنت مارتین (بخش فرانسوی)

en: Use the default site language (@language_name).
fa: استفاده از زبان پیشفرض سایت (@language_name).

en: The translation file %filepath contains an error: the plural formula could not be parsed.
fa: فایل ترجمه %filepath شامل یک خطا است: حالت جمع قابل تفسیر نیست.

en: No strings available.
fa: رشته‌ای موجود نیست.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
fa: @count رشته غیر مجاز HTML در %file

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
fa: فایل ترجمه جاوااسکریپت %file.js گم شد.

en: Unable to send e-mail. Contact the site administrator if the problem persists.
fa: ارسال ایمیل ممکن نیست. در صورت بروز این مشکل با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Class %class does not implement interface %interface
fa: کلاس %class رابط %interface را پیاده‌سازی نمی‌کند

en: (active tab)
fa: (برگه فعال)

en: %module module enabled.
fa: افزونه %module فعال شد.

en: %module module disabled.
fa: افزونه %module غیرفعال شد.

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Unable to determine the type of the source directory.
fa: نوع دایرکتوری مبدا قابل تشخیص نیست.

en: Cannot determine the type of project.
fa: نوع پروژه قابل تشخیص نیست.

en: Fatal error in update, cowardly refusing to wipe out the install directory.
fa: خطای جدی در بروزرسانی، از حذف دایرکتوری نصب ممانعت می‌شود.

en: File Transfer failed, reason: !reason
fa: انتقال فایل ناموفق بود، علت: !reason

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
fa: امکان ایجاد %directory وجود ندارد، علت: %reason

en: An AJAX HTTP error occurred.
fa: یک خطای AJAX HTTP رخ داده است.

en: HTTP Result Code: !status
fa: کد نتیجه HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
fa: یک درخواست AJAX HTTP به صورت غیرعادی خاتمه یافت.

en: Debugging information follows.
fa: اطلاعات اشکال‌زدایی در ادامه آمده است.

en: Path: !uri
fa: مسیر: !uri

en: Ensure that each block description is unique.
fa: اطمینان یابید توضیح هر بلوک یکتا است.

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
fa: بلوک‌های سازنده یک صفحه را کنترل می‌کند. بلوک جعبه محتوایی است که درون یک ناحیه یا منطقه از صفحه وب قرار می‌گیرد.

en: No books available.
fa: کتابی موجود نیست.

en: Content types allowed in book outlines
fa: انواع محتوای مجاز در سرفصل کتاب

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
fa: کاربران با مجوز %outline-perm می‌توانند همه نوع محتوا بیفزایند.

en: Administer book outlines
fa: مدیریت سرفصل‌های کتاب

en: Create new books
fa: ایجاد کتاب‌های جدید

en: Add content and child pages to books
fa: افزودن صفحات محتوا و فرزند به کتاب‌ها

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
fa: <em>کتاب‌ها</em> دارای یک پیمایش سلسله‌مراتبی هستند. برای کتابچه یا راهنما استفاده کنید.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد محتوای مرتبط در یک سرفصل را ایجاد و سازمان‌دهی کنند.

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
fa: کتابخانه GD برای PHP پیدا نمی‌شود یا تاریخ گذشته است. برای اطلاعات در مورد رفع این مشکل، <a href="@url">مستندات تصویر در PHP</a> را بررسی کنید.

en: Allows administrators to change the color scheme of compatible themes.
fa: به مدیران اجازه می‌دهد طرح رنگ قالب‌های سازگار را تغییر دهند.

en: Select one or more comments to perform the update on.
fa: یک یا چند دیدگاه را برای اعمال بروزرسانی انتخاب کنید.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
fa: به نظر می‌رسد دیدگاهی برای حذف وجود نداشته یا دیدگاه انتخابی شما توسط یک مدیر حذف شده باشد.

en: Deleted @count comments.
fa: @count دیدگاه حذف شدند.

en: Deleted comment @cid and its replies.
fa: دیدگاه @cid و تمام پاسخ‌های آن حذف شد.

en: Comment approved.
fa: دیدگاه تایید شد.

en: Tokens for comments posted on the site.
fa: توکن برای دیدگاه‌های ارسال شده در سایت.

en: Full comment
fa: دیدگاه کامل

en: Unapproved comments (@count)
fa: دیدگاه‌های تایید نشده (@count)

en: Administer comments and comment settings
fa: مدیریت دیدگاه‌ها و تنظیمات دیدگاه

en: Edit own comments
fa: ویرایش دیدگاه‌های خود

en: Number of recent comments
fa: تعداد دیدگاه‌های اخیر

en: Default comment setting for new content
fa: تنظیمات پیشفرض دیدگاه‌ برای محتوای جدید

en: Allow comment title
fa: عنوان دیدگاه مجاز باشد

en: Show reply form on the same page as comments
fa: فرم پاسخ را در همان صفحه دیدگاه نشان بده

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
fa: دیدگاه شما در صف ارزیابی برای مدیران سایت قرار گرفت و پس از تایید منتشر خواهد شد.

en: Your comment has been posted.
fa: دیدگاه شما ارسال شده است.

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
fa: برای ثبت دیدگاه <a href="@login">وارد شوید</a> یا <a href="@register">ثبت نام کنید</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
fa: برای ثبت دیدگاه <a href="@login">وارد</a> شوید

en: Flat list
fa: فهرست تک سطحی

en: Threaded list
fa: فهرست چند سطحی

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
fa: دیدگاه‌های سایت و صف ارزیابی دیدگاه را فهرست و ویرایش کنید.

en: Unapproved comments
fa: دیدگاه‌های تایید نشده

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
fa: شما نمی‌توانید بیش از %limit پیام در @interval بفرستید. در زمان دیگری تلاش کنید.

en: Contact @username
fa: تماس با @username

en: %sender-name (@sender-from) sent an e-mail regarding %category.
fa: %sender-name (@sender-from) یک ایمیل درباره %category ارسال کرد.

en: %sender-name (@sender-from) sent %recipient-name an e-mail.
fa: %sender-name (@sender-from) یک ایمیل به %recipient-name ارسال کرد.

en: Administer contact forms and contact form settings
fa: مدیریت فرم‌های تماس و تنظیمات آن

en: Use the site-wide contact form
fa: استفاده از فرم تماس عمومی سایت

en: Use users' personal contact forms
fa: استفاده از فرم تماس خصوصی کاربر

en: !sender-name (!sender-url) sent a message using the contact form at !form-url.
fa: !sender-name (!sender-url) یک پیام با استفاده از فرم تماس !form-url ارسال کرد.

en: !sender-name (!sender-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site-name.
fa: !sender-name (!sender-url) از طریق فرم تماس شما (!form-url) در !site-name یک پیام ارسال کرد.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !recipient-edit-url.
fa: اگر نمی‌خواهید چنین ایمیل‌هایی دریافت کنید، می‌توانید تنظیمات آن را در !recipient-edit-url تغییر دهید.

en: Allow other users to contact you via a <a href="@url">personal contact form</a> which keeps your e-mail address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.
fa: به سایر کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از <a href="@url">فرم تماس شخصی</a> با شما در تماس باشند به گونه‌ای که نشانی ایمیل شما پنهان است. به یاد داشته باشید برخی کاربران با دسترسی بالا در سایت، مانند مدیران، در صورت غیرفعال‌سازی این گزینه هم می‌توانند با شما در تماس باشند.

en: Enable the personal contact form by default for new users.
fa: فرم تماس شخصی را به صورت پیشفرض برای کاربران جدید فعال کن.

en: Changing this setting will not affect existing users.
fa: تغییر این تنظیم روی کاربران فعلی تاثیری نخواهد داشت.

en: Use contextual links
fa: استفاده از پیوندهای زمینه‌ای

en: Use contextual links to perform actions related to elements on a page.
fa: از پیوندهای زمینه‌ای برای انجام عملیات مرتبط با عناصر یک صفحه استفاده کنید.

en: Provides contextual links to perform actions related to elements on a page.
fa: پیوندهای زمینه‌ای را برای انجام عملیات مرتبط با عناصر یک صفحه فراهم می‌کند.

en: Clear log messages
fa: پاکسازی پیام‌های گزارش

en: Database log cleared.
fa: گزارش پایگاه‌داده پاکسازی شد.

en: Field validation errors
fa: خطای اعتبارسنجی فیلد

en: Attempt to create a field of unknown type %type.
fa: تلاش برای ایجاد یک فیلد ناشناخته از نوع %type.

en: Attempt to create a field with unknown storage type %type.
fa: تلاش برای ایجاد یک فیلد با نوع ذخیره‌ساز ناشناخته %type.

en: Default SQL storage
fa: ذخیره‌ساز پیشفرض SQL

en: Stores fields in the local SQL database, using per-field tables.
fa: فیلدها را درون پایگاه‌داده محلی SQL با استفاده از جدول‌های جداگانه ذخیره می‌کند.

en: Stores field data in an SQL database.
fa: داده فیلد را درون پایگاه‌داده SQL ذخیره می‌کند.

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
fa: این فیلد گزینه‌های روشن/خاموش یا بله/خیر را ذخیره می‌کند.

en: List (text)
fa: فهرست (متن)

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the <em>Number of values</em> option is greater than 1 for this field, otherwise radios will be displayed.
fa: ویجت 'جعبه انتخاب / دکمه رادیویی' در صورت بزرگتر بودن <em>تعداد مقادیر</em> از ۱ اقدام به نمایش جعبه انتخاب می‌کند، در غیر اینصورت دکمه‌ رادیویی نمایش داده می‌شود.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
fa: تگ‌های مجاز HTML در برچسب‌ها: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
fa: مقدار این فیلد توسط تابع %function تعیین می‌شود و قابل تغییر نیست.

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
fa: فهرست مقادیر مجاز: هر کلید باید یک عدد صحیح یا اعشاری معتبر باشد.

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
fa: فهرست مقادیر مجاز: هر کلید باید رشته‌ای با حداکثر طول ۲۵۵ کاراکتر باشد.

en: Allowed values list: keys must be integers.
fa: فهرست مقادیر مجاز: کلیدها باید اعداد صحیح باشند.

en: Defines list field types. Use with Options to create selection lists.
fa: انواع فیلد فهرست را تعریف می‌کند. برای ایجاد فهرست انتخابی از چند گزینه استفاده کنید.

en: This field stores a number in the database as an integer.
fa: این فیلد یک عدد را به صورت صحیح در پایگاه‌داده ذخیره می‌کند.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
fa: این فیلد یک عدد را به صورت اعشاری و ثابت در پایگاه‌داده ذخیره می‌کند.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
fa: این فیلد یک عدد را به صورت اعشاری و متغیر در پایگاه‌داده ذخیره می‌کند.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fa: حداقل مقدار مجاز برای این فیلد. برای حذف حداقل خالی بگذارید.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fa: حداکثر مقدار مجاز برای این فیلد. برای حذف حداکثر خالی بگذارید.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
fa: رشته‌ای تعریف کنید که باید پیشوند مقدار قرار گیرد، مانند '$ ' یا '&euro; '. برای حذف آن خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با یک خط تیره عمودی جدا کنید ('pound|pounds').

en: This field stores varchar text in the database.
fa: این فیلد متن با طول متغیر را در پایگاه‌داده ذخیره می‌کند.

en: This field stores long text in the database.
fa: این فیلد متن بلند را در پایگاه‌داده ذخیره می‌کند.

en: This field stores long text in the database along with optional summary text.
fa: این فیلد متن بلند همراه با خلاصه اختیاری را در پایگاه‌داده ذخیره می‌کند.

en: Filtered text (user selects text format)
fa: متن فیلتر شده (کاربر فرمت متنی را انتخاب می‌کند)

en: Summary input
fa: ورودی خلاصه

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
fa: به نویسندگان اجازه می‌دهد یک متن خلاصه را وارد کنند تا بجای متن خودکار برش خورده که با استفاده از نوع نمایش «خلاصه یا برش خورده» تعیین می‌شود، استفاده گردد.

en: %name: the text may not be longer than %max characters.
fa: %name: متن نمی‌تواند بیش از %max کاراکتر باشد.

en: %name: the summary may not be longer than %max characters.
fa: %name: خلاصه نمی‌تواند بیش از %max کاراکتر باشد.

en: Summary or trimmed
fa: خلاصه یا برش خورده

en: Text area with a summary
fa: ناحیه متنی با یک خلاصه

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
fa: برای استفاده از مقدار برش خورده متن کامل به عنوان خلاصه، خالی بگذارید.

en: Hide summary
fa: پنهان‌سازی خلاصه

en: Edit summary
fa: ویرایش خلاصه

en: %field (@field_name) field requires the %widget_type widget provided by %widget_module module
fa: %field (@field_name) فیلد نیازمند ویجت %widget_type هستند که توسط افزونه %widget_module فراهم شده است

en: Inactive fields are not shown unless their providing modules are enabled. The following fields are not enabled: !list
fa: فیلدهای غیرفعال تا زمانی که افزونه‌های فراهم کننده آن فعال نباشند، نمایش داده نمی‌شوند. فیلدهای زیر فعال نیستند: !list

en: Change widget type.
fa: تغییر نوع ویجت.

en: Delete instance.
fa: حذف نمونه.

en: The field %label cannot be added because it is locked.
fa: فیلد %label نمی‌تواند افزوده شود زیرا قفل شده است.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
fa: مشکلی در ایجاد نمونه فیلد %label وجود داشت: @message.

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
fa: این تنظیمات به صورت سراسری به فیلد %field اعمال می‌شوند. این تنظیمات شیوه ذخیره‌سازی داده در پایگاه‌داده را مشخص می‌کنند و پس از ایجاد داده قابل تغییر نیستند.

en: %field has no field settings.
fa: %field تنظیمات فیلد ندارد.

en: Updated field %label field settings.
fa: تنظیمات فیلد %label بروزرسانی شد.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
fa: تلاش برای بروزرسانی فیلد %label ناموفق بود: %message.

en: Change widget
fa: تغییر ویجت

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
fa: نوع عنصر فرم که هنگام ایجاد این فیلد از نوع %type تمایل دارید به کاربر نمایش داده شود.

en: Changed the widget for field %label.
fa: ویجت برای فیلد %label تغییر کرد.

en: There was a problem changing the widget for field %label.
fa: مشکلی در تغییر ویجت برای فیلد %label پیش آمد.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be deleted.
fa: این فیلد <strong>قفل</strong> شده است و نمی‌تواند حذف شود.

en: The field %field has been deleted from the %type content type.
fa: فیلد %field از نوع محتوای %type حذف شد.

en: These settings apply only to the %field field when used in the %type type.
fa: این تنظیمات فقط به %field هنگامی که در نوع محتوای %type استفاده شود اعمال می‌شوند.

en: Required field
fa: فیلد اجباری

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. Because the field already has data, some settings can no longer be changed.
fa: این تنظیمات به صورت سراسری به فیلد %field اعمال می‌شوند. از آنجا که فیلد شامل داده است، برخی تنظیمات قابل تغییر نیستند.

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
fa: این تنظیمات به صورت سراسری به فیلد %field اعمال می‌شوند.

en: The default value for this field, used when creating new content.
fa: مقدار پیشفرض برای این فیلد، که در زمان ایجاد محتوای جدید استفاده می‌شود.

en: Saved %label configuration.
fa: پیکربندی %label ذخیره‌سازی شد.

en: Save and add fields
fa: ذخیره‌سازی و افزودن فیلدها

en: Manage display
fa: مدیریت نمایش

en: Field UI
fa: رابط کاربری فیلد

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
fa: این فیلد شناسه یک فایل را به عنوان عدد صحیح ذخیره می‌کند.

en: Enable <em>Display</em> field
fa: فعال‌سازی فیلد <em>نمایش</em>

en: Files displayed by default
fa: فایل‌هایی که به صورت پیشفرض نمایش می‌یابند

en: Upload destination
fa: مقصد آپلود

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fa: مکان ذخیره فایل‌های نهایی را انتخاب کنید. ذخیره‌سازی فایل به صورت خصوصی عملیات سنگین‌تری نسبت به حالت عمومی در پی دارد، اما امکان دسترسی محدود به فایل‌ها را در این فیلد می‌دهد.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fa: دایرکتوری اختیاری درون مقصد آپلود که فایل‌ها در آن ذخیره‌ می‌‌شوند. نباید شامل اِسلَش قبل و بعد باشد.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
fa: برای محدودسازی اندازه فایل مقداری مانند "۵۱۲" (بایت)، "۸۰ KB" (کیلوبایت) یا "۵۰ MB" (مگابایت) را وارد کنید. اگر خالی بگذارید، اندازه فایل تنها توسط حداکثر اندازه آپلود در PHP محدود خواهد شد (مقدار فعلی <strong>%limit</strong> است).

en: Enable <em>Description</em> field
fa: فعال‌سازی فیلد <em>توضیحات</em>

en: The description field allows users to enter a description about the uploaded file.
fa: فیلد توضیحات به کاربران اجازه می‌دهد درباره‌ی فایل آپلود شده توضیح دهند.

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
fa: گزینه "!name" باید شامل یک مقدار معتبر باشد. شما می‌توانید فیلد متن را خالی بگذارید یا متنی مانند "۵۱۲" (بایت)، "۸۰ KB" (کیلوبایت) یا "۵۰ MB" (مگابایت) وارد کنید.

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
fa: فهرست پسوندهای مجاز معتبر نیست، اطمینان یابید که نقطه ابتدایی حذف و هر یک با فاصله یا ویرگول از هم جدا باشند.

en: Generic file
fa: فایل عمومی

en: Table of files
fa: جدول فایل‌ها

en: Add a new file
fa: افزودن یک فایل جدید

en: Include file in display
fa: شامل فایل در نمایش باشد

en: The description may be used as the label of the link to the file.
fa: توضیح می‌تواند به عنوان برچسب برای پیوند به فایل استفاده شود.

en: Files must be less than !size.
fa: فایل‌ها باید کوچکتر از !size باشند.

en: Allowed file types: !extensions.
fa: انواع مجاز فایل: !extensions.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
fa: خطایی غیر قابل ترمیم رخ داد. استفاده از این فرم منقضی شده است. سعی کنید صفحه را دوباره بارگیری و ارسال کنید.

en: The file referenced by the !name field does not exist.
fa: فایل ارجاع شده توسط فیلد !name وجود ندارد.

en: The file in the !name field was unable to be uploaded.
fa: فایل موجود در فیلد !name قابل آپلود نبود.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
fa: دایرکتوری آپلود %directory برای فیلد فایل !name نمی‌تواند ایجاد گردد یا قابل دسترسی نیست. در نتیجه، فایل آپلود شده جدید در این دایرکتوری ذخیره نشد و عملیات لغو گردید.

en: The text format ordering has been saved.
fa: ترتیب فرمت متنی ذخیره‌سازی شده است.

en: Add text format
fa: افزودن فرمت متنی

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
fa: تمام نقش‌های این فرمت متنی باید فعال باشند و قابل تغییر نمی‌باشند.

en: Filter processing order
fa: ترتیب پردازش فیلتر

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
fa: نام‌های فرمت متنی باید یکتا باشند. یک فرمت با نام %name هم اکنون موجود است.

en: Added text format %format.
fa: فرمت متنی %format افزوده شد.

en: Text formats
fa: فرمت‌های متنی

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
fa: هشدار: این مجوز بسته به پیکربندی فرمت متنی ممکن است مشکلات امنیتی به همراه داشته باشد.

en: Use the !text_format text format
fa: استفاده از فرمت متنی !text_format

en: Limit allowed HTML tags
fa: محدود کردن تگ‌های مجاز HTML

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
fa: تبدیل خطوط فاصله به HTML (برای نمونه، <code>&lt;br&gt;</code> و <code>&lt;p&gt;</code>)

en: Convert URLs into links
fa: تبدیل نشانی‌ها به پیوندها

en: Correct faulty and chopped off HTML
fa: اصلاح HTML خطادار و برش خورده

en: Display any HTML as plain text
fa: نمایش HTML به صورت متن ساده

en: A list of HTML tags that can be used. JavaScript event attributes, JavaScript URLs, and CSS are always stripped.
fa: فهرستی از تگ‌های HTML که قابل استفاده هستند. کدهای JavaScript و CSS همیشه فیلتر می‌شوند.

en: Display basic HTML help in long filter tips
fa: نمایش راهنمای پایه HTML در بخش نکات فیلتر

en: Add rel="nofollow" to all links
fa: افزودن rel="nofollow" به تمام پیوندها

en: This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.
fa: این سایت اجازه محتوای HTML را می‌دهد. یادگیری تمام HTML ممکن است ترسناک باشد، اما یادگیری تعداد کمی از "تگ‌های" پایه در آن بسیار آسان است. این جدول شامل نمونه‌هایی از هر تگ است که در این سایت فعال شده‌اند.

en: For more information see W3C's <a href="@html-specifications">HTML Specifications</a> or use your favorite search engine to find other sites that explain HTML.
fa: برای اطلاعات بیشتر به <a href="@html-specifications">HTML Specifications</a> از W3C مراجعه کنید یا با استفاده از موتور جستجوی محبوب خود به دنبال آموزش‌های HTML باشید.

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
fa: اکثر کاراکترهای غیرمعمول می‌توانند به صورت مستقیم و بدون کوچکترین مشکل وارد شوند.

en: If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="@html-entities">entities</a> page. Some of the available characters include:
fa: اگر دچار مشکل شدید، از کاراکترهای ویژه HTML استفاده کنید. برای نمونه، استفاده از &amp;amp; برای یک کاراکتر آمپرسند &amp;. برای مشاهده فهرست کامل از این کاراکترهای ویژه، صفحه <a href="@html-entities">entities</a> از HTML را مشاهده کنید. برخی کاراکترهای موجود عبارتند از:

en: No HTML tags allowed.
fa: تگ‌های HTML مجاز نیستند.

en: Filters content in preparation for display.
fa: محتوا را برای آماده‌سازی نمایش فیلتر می‌کند.

en: Image style name
fa: نام سبک تصویری

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
fa: از این نام در نشانی‌ها برای تصاویر تولید شده استفاده می‌شود. تنها می‌تواند شامل حروف کوچک و اعداد، زیر خط (_) و خط فاصله (-) باشد.

en: Select a new effect
fa: انتخاب یک جلوه جدید

en: Update style
fa: بروزرسانی سبک

en: Select an effect to add.
fa: انتخاب یک جلوه برای افزودن.

en: The image effect was successfully applied.
fa: جلوه تصویری با موفقیت اعمال شد.

en: Style name
fa: نام سبک

en: Style %name was created.
fa: سبک %name ایجاد شد.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
fa: لطفا تنها از حروف کوچک و اعداد، زیر خط (_) و خط فاصله (-) برای نام‌های سبک استفاده کنید.

en: No replacement, just delete
fa: بدون جایگزینی، فقط حذف

en: Replacement style
fa: سبک جایگزین

en: Optionally select a style before deleting %style
fa: قبل از حذف %style یک سبک اختیاری انتخاب کنید

en: If this style is in use on the site, you may select another style to replace it. All images that have been generated for this style will be permanently deleted.
fa: اگر این سبک در حال استفاده است، شما می‌توانید سبک جایگزینی برای آن انتخاب کنید. تمام تصاویر تولید شده برای این سبک به طور دائمی حذف خواهند شد.

en: Style %name was deleted.
fa: سبک %name حذف شد.

en: Revert the %style style?
fa: سبک %style بازگردانی شود؟

en: Reverting this style will delete the customized settings and restore the defaults provided by the @module module.
fa: بازگردانی این سبک تنظیمات سفارشی را حذف خواهد کرد و پیشفرض‌های فراهم شده توسط افزونه @module را باز می‌گرداند.

en: Edit %label effect
fa: ویرایش جلوه %label

en: Add %label effect
fa: افزودن جلوه %label

en: Update effect
fa: بروزرسانی جلوه

en: Add effect
fa: افزودن جلوه

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
fa: آیا از حذف جلوه @effect درون سبک %style اطمینان دارید؟

en: The image effect %name has been deleted.
fa: جلوه تصویری %name حذف شده است.

en: !name must be a hexadecimal color value.
fa: !name باید یک مقدار رنگ هگزادسیمال باشد.

en: Width and height can not both be blank.
fa: عرض و ارتفاع هر دو نمی‌توانند خالی باشند.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
fa: بخشی از تصویر که پس از برش باقی خواهد ماند.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). Leave blank for transparency on image types that support it.
fa: رنگ پس‌زمینه برای استفاده در مناطق قابل مشاهده تصویر. از رنگ‌های مبتنی بر وب استفاده کنید. (#FFFFFF برای سفید, #000000 برای سیاه). برای شفافیت روی انواع عکس که آن را پشتیبانی می‌کنند، خالی بگذارید.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
fa: سبک تصویری موجود نیست. <a href="!url">یک سبک ایجاد کنید</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
fa: جلوه تصویری در این سبک موجود نیست. با انتخاب یکی از گزینه‌های زیر، آن را ایجاد کنید.

en: view actual size
fa: مشاهده اندازه واقعی

en: Sample original image
fa: نمونه تصویر اصلی

en: Sample modified image
fa: نمونه تصویر تغییر یافته

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
fa: تغییر اندازه، تصاویر را به ابعاد تعیین شده تغییر می‌دهد. این اقدام ممکن است منجر به کوچک یا بزرگ شدن غیرطبیعی تصویر شود.

en: Scaling will maintain the aspect-ratio of the original image. If only a single dimension is specified, the other dimension will be calculated.
fa: تغییر ابعاد، تناسب تصویر را حفظ می‌کند. اگر تنها یک بُعد تعریف شده باشد، بُعد دیگر محاسبه خواهد شد.

en: Scale and crop
fa: تغییر ابعاد و برش

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
fa: تغییر ابعاد و برش، با حذف تناسب تصویر اصلی اقدام به برش بُعد بزرگتر آن می‌کند. این اقدام در موارد تصاویر کوچک با اندازه دقیق و بدون کشیدگی، بسیار موثر است.

en: Cropping will remove portions of an image to make it the specified dimensions.
fa: برش، قسمتی از تصویر را متناسب با ابعاد تعریف شده حذف می‌کند.

en: Desaturate
fa: سیاه و سفید

en: Desaturate converts an image to grayscale.
fa: تبدیل یک تصویر به حالت سیاه و سفید.

en: Rotating an image may cause the dimensions of an image to increase to fit the diagonal.
fa: چرخش یک تصویر ممکن است ابعاد آن را افزایش دهد تا به صورت مورب قرار گیرد.

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر اندازه تصویر با استفاده از جعبه‌ابزار %toolkit در %path ناموفق بود (%mimetype، %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر ابعاد تصویر با استفاده از جعبه‌ابزار %toolkit در %path ناموفق بود (%mimetype، %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: برش تصویر با استفاده از جعبه‌ابزار %toolkit در %path ناموفق بود (%mimetype، %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر ابعاد و برش تصویر با استفاده از جعبه‌ابزار %toolkit در %path ناموفق بود (%mimetype، %dimensions)

en: Image desaturate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: سیاه و سفید کردن تصویر با استفاده از جعبه‌ابزار %toolkit در %path ناموفق بود (%mimetype، %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: چرخش تصویر با استفاده از جعبه‌ابزار %toolkit در %path ناموفق بود (%mimetype، %dimensions)

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
fa: این فیلد شناسه یک فایل تصویری را به صورت عدد صحیح ذخیره می‌کند.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
fa: اگر تصویری آپلود نشود، از این تصویر برای نمایش استفاده می‌گردد.

en: Enable <em>Alt</em> field
fa: فعال‌سازی فیلد <em>Alt</em>

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
fa: از ویژگی alt می‌توان برای موتورهای جستجو، نرم‌افزارهای صفحه‌خوان و زمانی که تصویر بارگیری نمی‌شود استفاده کرد.

en: Enable <em>Title</em> field
fa: فعال‌سازی فیلد <em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fa: ویژگی title، زمانی که نشانگر ماوس روی تصویر قرار می‌گیرد برای راهنمایی بیشتر استفاده می‌گردد.

en: Preview image style
fa: پیشنمایش سبک تصویری

en: no preview
fa: بدون پیشنمایش

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: از تصویر پیشنمایش در زمان ویرایش محتوا استفاده خواهد شد.

en: Administer image styles
fa: مدیریت سبک‌های تصویری

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
fa: ایجاد و ویرایش سبک‌ها برای تولید تصاویر تغییر یافته مانند تصویر کوچک.

en: No defined styles
fa: بدون سبک تعریف شده

en: Image generation in progress. Try again shortly.
fa: تولید تصویر در حال انجام است. در زمان کوتاهی تلاش کنید.

en: Error generating image.
fa: خطا در تولید تصویر.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fa: امکان تولید تصویر جایگزین از %path وجود نداشت.

en: Failed to create style directory: %directory
fa: دایرکتوری سبک ایجاد نشد: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
fa: فایل تصویری %destination موجود در حافظه موقت است. شاید مشکلی در پیکربندی مجوزها وجود دارد.

en: Generate image style
fa: تولید سبک تصویری

en: Image styles
fa: سبک‌های تصویری

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
fa: پیکربندی سبک‌هایی که می‌توانند برای تغییر اندازه یا تنظیم تصاویر در حالت نمایش استفاده شوند.

en: List the current image styles on the site.
fa: سبک‌های تصویری موجود در سایت را فهرست می‌کند.

en: Add a new image style.
fa: یک سبک تصویری جدید ایجاد کنید.

en: Configure an image style.
fa: یک سبک تصویری را پیکربندی کنید.

en: Delete an image style.
fa: یک سبک تصویری را حذف کنید.

en: Revert style
fa: بازگردانی سبک

en: Revert an image style.
fa: یک سبک تصویری را بازگردانی کنید.

en: Delete image effect
fa: حذف جلوه تصویری

en: Add image effect
fa: افزودن جلوه تصویری

en: Add a new effect to a style.
fa: یک جلوه تصویری جدید به سبک بیفزایید.

en: Detection method
fa: شیوه تشخیص

en: Part of the URL that determines language
fa: قسمتی از نشانی که زبان را تعریف می‌کند

en: Request/session parameter
fa: پارامتر درخواست/نشست

en: Name of the request/session parameter used to determine the desired language.
fa: نام پارامتر درخواست/نشست مورد استفاده برای تعیین زبان دلخواه.

en: Filter translatable strings
fa: فیلتر کردن رشته‌های قابل ترجمه

en: Administer languages
fa: مدیریت زبان‌ها

en: Translate interface texts
fa: ترجمه متن رابط کاربری

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
fa: ترتیب شیوه‌های تشخیص زبان برای محتوا. اگر نسخه‌ای از محتوا در زبان تشخیص داده شده موجود باشد، نمایش می‌یابد.

en: Order of language detection methods for user interface text. If a translation of user interface text is available in the detected language, it will be displayed.
fa: ترتیب شیوه‌های تشخیص زبان برای رابط کاربری. اگر ترجمه‌ای از متن رابط کاربری در زبان تشخیص داده شده موجود باشد، نمایش می‌یابد.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
fa: تشخیص زبان از نشانی (پیشوند مسیر یا دامنه).

en: Determine the language from a request/session parameter.
fa: تشخیص زبان از یک پارامتر درخواست/نشست.

en: Follow the user's language preference.
fa: پیروی از زبان برگزیده کاربر.

en: Determine the language from the browser's language settings.
fa: تشخیص زبان از تنظیمات مرورگر.

en: Language switcher (@type)
fa: تغییر زبان (@type)

en: Detection and selection
fa: تشخیص و انتخاب

en: URL language detection configuration
fa: پیکربندی تشخیص زبان از نشانی

en: Session language detection configuration
fa: پیکربندی تشخیص زبان از نشست

en: Localize
fa: بومی‌سازی

[ctx: Long month name]
en: January
fa: ژانویه

[ctx: Long month name]
en: February
fa: فوریه

[ctx: Long month name]
en: March
fa: مارس

[ctx: Long month name]
en: April
fa: آوریل

[ctx: Long month name]
en: May
fa: می

[ctx: Long month name]
en: June
fa: ژوئن

[ctx: Long month name]
en: July
fa: جولای

[ctx: Long month name]
en: August
fa: اوت

[ctx: Long month name]
en: September
fa: سپتامبر

[ctx: Long month name]
en: October
fa: اکتبر

[ctx: Long month name]
en: November
fa: نوامبر

[ctx: Long month name]
en: December
fa: دسامبر

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
fa: هنوز پیوند منویی وجود ندارد. <a href="@link">افزودن پیوند</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
fa: متنی که باید برای این پیوند در منو استفاده شود.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
fa: پیوندهای منویی که فعال نباشند در هیچ منویی فهرست نمی‌شوند.

en: Show as expanded
fa: نمایش گسترده

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
fa: در صورت انتخاب، اگر این پیوند منو زیرشاخه داشته باشد همیشه به صورت گسترده نمایش می‌یابد.

en: Parent link
fa: پیوند والد

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
fa: حداکثر عمق برای یک منو و فرزندان آن محدود به !maxdepth است. برخی پیوندهای منو ممکن است به عنوان والد موجود نباشند اگر انتخاب آن‌ها از این مقدار تجاوز کند.

en: Optional. In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
fa: اختیاری. در منو، پیوندهای سنگین‌تر پایین و پیوندهای سبک‌تر بالا قرار می‌گیرند.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
fa: آیا از حذف پیوند منوی سفارشی %item اطمینان دارید؟

en: The menu link %title has been deleted.
fa: پیوند منوی %title حذف شده است.

en: Are you sure you want to reset the link %item to its default values?
fa: آیا از بازنشانی پیوند %item به مقدار اولیه‌اش اطمینان دارید؟

en: The menu link was reset to its default settings.
fa: پیوند منو به تنظیمات اولیه بازنشانی شد.

en: Deleted custom menu %title and all its menu links.
fa: منوی سفارشی %title و تمام پیوندهای آن حذف شدند.

en: Deleted menu link %title.
fa: پیوند منوی %title حذف شد.

en: Administer menus and menu items
fa: مدیریت منوها و گزینه‌های آن

en: Provide a menu link
fa: فراهم کردن یک پیوند منو

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
fa: پیوندهای منو با وزن کمتر قبل از پیوندهای با وزن بیشتر نمایش می‌یابند.

en: Available menus
fa: منوهای موجود

en: The menus available to place links in for this content type.
fa: منوهای موجود برای افزودن پیوند در این نوع محتوا.

en: Default parent item
fa: گزینه پیشفرض والد

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
fa: گزینه منویی که می‌خواهید به عنوان والد پیشفرض برای این پیوند باشد را انتخاب کنید.

en: Add new menus to your site, edit existing menus, and rename and reorganize menu links.
fa: افزودن منوهای جدید به سایت، ویرایش منوهای موجود و تغییر نام و ساختاردهی پیوندهای منو.

en: Parent menu items
fa: گزینه‌های منوی والد

en: Reset menu link
fa: بازنشانی پیوند منو

en: Delete menu link
fa: حذف پیوند منو

en: No content types available. <a href="@link">Add content type</a>.
fa: نوع محتوایی موجود نیست. <a href="@link">افزودن نوع محتوا</a>.

en: Preview before submitting
fa: پیشنمایش قبل از ارسال

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
fa: این متن هنگام ایجاد یا ویرایش محتوا از این نوع، در بالای صفحه نمایش می‌یابد.

en: Author username and publish date will be displayed.
fa: نام کاربری نویسنده و تاریخ انتشار نمایش می‌یابد.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fa: نام ماشینی غیر معتبر. لطفا یک نام غیر از %invalid وارد کنید.

en: Deleted @count posts.
fa: @count محتوا حذف شدند.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
fa: شما هنوز نوع محتوایی تعریف نکرده‌اید. برای افزودن یک نوع محتوای جدید به <a href="@create-content">صفحه ایجاد نوع محتوا</a> بروید.

en: Revision log message
fa: پیام گزارش بازبینی

en: The unique ID of the content item, or "node".
fa: شناسه یکتای گزینه محتوایی یا "node".

en: The main body text of the node.
fa: متن بدنه اصلی محتوا.

en: The summary of the node's main body text.
fa: خلاصه‌ای از متن بدنه اصلی محتوا.

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: The content on this page has either been modified by another user, or you have already submitted modifications using this form. As a result, your changes cannot be saved.
fa: محتوای این صفحه توسط کاربری تغییر کرده است، یا شما تغییرات خود را قبلا با استفاده از این فرم ثبت کرده‌اید. در نتیجه، تغییرات شما قابل ذخیره نیستند.

en: Administer content types
fa: مدیریت انواع محتوا

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fa: هشدار: تنها به نقش‌های قابل اعتماد داده شود؛ این مجوز پیامدهای امنیتی دارد.

en: View published content
fa: مشاهده محتوای منتشر شده

en: Access the content overview page
fa: دسترسی به صفحه بازبینی محتوا

en: Bypass content access control
fa: عبور از کنترل دسترسی به محتوا

en: View content revisions
fa: مشاهده بازبینی‌های محتوا

en: Revert content revisions
fa: بازگشت به بازبینی‌های محتوا

en: Delete content revisions
fa: حذف بازبینی‌های محتوا

en: View own unpublished content
fa: مشاهده محتوای منتشر نشده خود

en: Content is sticky at top of lists
fa: محتوا چسبیده به بالای فهرست است

en: Recent content
fa: محتوای اخیر

en: Number of recent content items to display
fa: تعداد محتوای اخیر برای نمایش

en: Welcome to @site-name
fa: به @site-name خوش آمدید

en: Unpublish content
fa: عدم انتشار محتوا

en: Make content sticky
fa: محتوا چسبنده باشد

en: Make content unsticky
fa: محتوا چسبنده نباشد

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Rebuilding will remove all privileges to content and replace them with permissions based on the current modules and settings. Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed, content will automatically use the new permissions.
fa: اگر سایت مشکلاتی با مجوزهای محتوایی دارد، ممکن است نیاز به بازسازی حافظه موقت مجوزها باشد. این بازسازی تمام مجوزهای محتوا را حذف می‌کند و آن‌ها را با مجوزهای موجود افزونه‌ها و تنظیمات فعلی جایگزین می‌کند. بازسازی ممکن است زمان زیادی طول بکشد اگر تنظیمات مجوز پیچیده یا محتوا زیاد باشد. پس از اتمام بازسازی، محتوا به صورت خودکار از مجوزهای جدید استفاده خواهد کرد.

en: Node Access Permissions
fa: مجوزهای دسترسی محتوا

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
fa: مدیریت انواع محتوا از جمله وضعیت پیشفرض، ارتقا به صفحه اصلی، تنظیمات دیدگاه و غیره.

en: Don't display post information
fa: عدم نمایش اطلاعات مطلب

en: Administer URL aliases
fa: مدیریت نام‌های مستعار نشانی

en: Create and edit URL aliases
fa: ایجاد و ویراش نام‌های مستعار نشانی

en: The alias is already in use.
fa: این نام مستعار در حال استفاده است.

en: Optionally specify an alternative URL by which this term can be accessed. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
fa: یک نشانی جایگزین که توسط آن این عبارت قابل دسترسی باشد تعریف کنید. از یک مسیر نسبی استفاده کرده و در انتهای نشانی اِسلَش قرار ندهید.

en: The active search modules have been changed.
fa: افزونه‌های جستجوی فعال تغییر کرده‌اند.

en: Searched %type for %keys.
fa: %type برای %keys جستجو شد.

en: Administer search
fa: مدیریت جستجو

en: Use search
fa: استفاده از جستجو

en: Use advanced search
fa: استفاده از جستجوی پیشرفته

en: Configure relevance settings for search and other indexing options.
fa: تنظیمات مرتبط با جستجو و سایر گزینه‌های اندیس‌گذاری را پیکربندی کنید.

en: Value @value is TRUE.
fa: مقدار @value برابر است با TRUE.

en: Value @value is FALSE.
fa: مقدار @value برابر است با FALSE.

en: Value @value is NULL.
fa: مقدار @value برابر است با NULL.

en: Value @value is not NULL.
fa: مقدار @value برابر نیست با NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
fa: مقدار @first با مقدار @second برابر است.

en: Value @first is not equal to value @second.
fa: مقدار @first با مقدار @second برابر نیست.

en: Value @first is identical to value @second.
fa: مقدار @first با مقدار @second یکسان است.

en: Value @first is not identical to value @second.
fa: مقدار @first با مقدار @second یکسان نیست.

en: The test did not complete due to a fatal error.
fa: آزمون به دلیل خطای جدی کامل نشد.

en: Link with label %label found.
fa: پیوند با برچسب %label پیدا شد.

en: Link with label %label not found.
fa: پیوند با برچسب %label پیدا نشد.

en: Link containing href %href found.
fa: پیوند با مقصد %href پیدا شد.

en: No link containing href %href found.
fa: پیوندی با مقصد %href پیدا نشد.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
fa: پیوند %label (@url_target) از @url_before کلیک شد

en: Option @option for field @id is selected.
fa: گزینه @option برای فیلد @id انتخاب شده است.

en: Option @option for field @id is not selected.
fa: گزینه @option برای فیلد @id انتخاب نشده است.

en: By default SimpleTest will clear the results after they have been viewed on the results page, but in some cases it may be useful to leave the results in the database. The results can then be viewed at <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. The test ID can be found in the database, simpletest table, or kept track of when viewing the results the first time. Additionally, some modules may provide more analysis or features that require this setting to be disabled.
fa: به صورت پیشفرض SimpleTest نتایج را پس از مشاهده در صفحه خود حذف می‌کند، اما در برخی موارد ممکن است ذخیره آن‌ها در پایگاه‌داده مفید باشد. در این صورت نتایج می‌توانند از <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em> مشاهده شوند. شناسه آزمون می‌تواند در پایگاه‌داده، جدول simpletest یا در هنگام اولین مشاهده نتایج پیدا شود. علاوه بر این، برخی افزونه‌ها ممکن است ویژگی‌ها یا تحلیل‌های بیشتری را شامل شوند که نیازمند غیرفعال بودن این گزینه می‌شود.

en: GSS negotiate
fa: مکاتبه GSS

en: Any safe
fa: هر صندوق

en: Running tests
fa: اجرای آزمون‌ها

en: Administer tests
fa: مدیریت آزمون‌ها

en: The test run finished in @elapsed.
fa: اجرای آزمون در @elapsed به پایان رسید.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
fa: از دکمه <em>پاکسازی محیط</em> برای پاکسازی فایل‌ها و جدول‌های موقتی استفاده کنید.

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
fa: چارچوب آزمون نیازمند این است که محدودیت <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> از PHP غیرفعال باشد. پیکربندی وب سرور خود را بررسی یا با سرویس میزبانی خود تماس بگیرید.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
fa: چارچوب آزمون نمی‌تواند نصب شود زیرا کتابخانه <a href="@curl_url">cURL</a> از PHP موجود نیست.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
fa: چارچوب آزمون نمی‌تواند نصب شود زیر افزونه <a href="@hash_url">hash</a> از PHP غیرفعال است.

en: PHP open_basedir restriction
fa: محدودیت open_basedir از PHP

en: Syslog facility
fa: ابزار Syslog

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
fa: با توجه به پیکربندی سیستم، Syslog و سایر ابزارهای گزارش‌دهی از این کد برای شناسایی یا فیلتر پیام‌های موجود در سیستم استفاده می‌کنند.

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
fa: تصویر %file نمی‌تواند چرخانده شود زیرا تابع imagerotate() در نصب PHP موجود نیست.

en: The image %file could not be desaturated because the imagefilter() function is not available in this PHP installation.
fa: تصویر %file نمی‌تواند سیاه و سفید شود زیرا تابع imagefilter() در نصب PHP موجود نیست.

en: Screenshot for !theme theme
fa: پیشنمایش برای قالب !theme

en: Settings for !theme theme
fa: تنظیمات برای قالب !theme

en: Disable !theme theme
fa: غیرفعال‌سازی قالب !theme

en: Set !theme as default theme
fa: تنظیم قالب !theme به عنوان پیشفرض

en: Enable !theme theme
fa: فعال‌سازی قالب !theme

en: Enable and set default
fa: فعال‌سازی و تنظیم پیشفرض

en: Enable !theme as default theme
fa: فعال‌سازی !theme به عنوان قالب پیشفرض

en: default theme
fa: قالب پیشفرض

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
fa: «قالب پیشفرض» را انتخاب کنید تا همیشه از قالبی یکسان برای سایر قسمت‌های سایت استفاده شود.

en: Use the administration theme when editing or creating content
fa: استفاده از قالب مدیریتی هنگام ایجاد یا ویرایش محتوا

en: The %theme theme has been enabled.
fa: قالب !theme فعال شده است.

en: The %theme theme was not found.
fa: قالب !theme پیدا نشد.

en: %theme is the default theme and cannot be disabled.
fa: !theme قالب پیشفرض است و نمی‌تواند غیرفعال شود.

en: The %theme theme has been disabled.
fa: قالب !theme غیرفعال شده است.

en: Please note that the administration theme is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
fa: لطفا توجه داشته باشید که قالب مدیریتی هنوز روی %admin_theme تنظیم شده است؛ در نتیجه، قالب این صفحه بدون تغییر می‌ماند. اگرچه، تمام بخش‌های غیرمدیریتی سایت قالب انتخاب شده %selected_theme را به صورت پیشفرض نمایش خواهند داد.

en: %theme is now the default theme.
fa: !theme اکنون قالب پیشفرض است.

en: The logo could not be uploaded.
fa: لوگو نمی‌تواند آپلود شود.

en: The favicon could not be uploaded.
fa: نماد نمی‌تواند آپلود شود.

en: The custom logo path is invalid.
fa: مسیر لوگوی سفارشی نامعتبر است.

en: The custom favicon path is invalid.
fa: مسیر نماد سفارشی نامعتبر است.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
fa: @module (<span class="admin-missing">ناسازگار با</span> نسخه @version)

en: Would you like to continue with the above?
fa: آیا با ادامه گزینه‌های بالا موافق هستید؟

en: How this is used depends on your site's theme.
fa: چگونگی استفاده از آن به قالب سایت شما بستگی دارد.

en: Number of posts on front page
fa: تعداد مطالب در صفحه اول

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
fa: حداکثر تعداد مطالب که در صفحات بازبینی مطالب مانند صفحه اصلی دیده می‌شوند.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
fa: این صفحه هنگامی که سند درخواستی از کاربر غیر مجاز باشد، نمایش می‌یابد. برای نمایش صفحه عمومی «دسترسی مجاز نیست» خالی بگذارید.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
fa: این صفحه هنگامی که سند درخواستی از کاربر پیدا نشود، نمایش می‌یابد. برای نمایش صفحه عمومی «صفحه پیدا نشد» خالی بگذارید.

en: Errors and warnings
fa: خطاها و هشدارها

en: Clear all caches
fa: پاکسازی حافظه موقت

en: Bandwidth optimization
fa: بهینه‌سازی پهنای باند

en: Compress cached pages.
fa: فشرده‌سازی صفحه‌های موجود در حافظه.

en: Public file system path
fa: مسیر فایل سیستم عمومی

en: Private file system path
fa: مسیر فایل سیستم خصوصی

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
fa: یک مسیر محلی فایل سیستم که فایل‌های موقت در آن ذخیره می‌شوند. این دایرکتوری نباید از طریق وب قابل دسترسی باشد.

en: Default download method
fa: شیوه دانلود پیشفرض

en: This setting is used as the preferred download method. The use of public files is more efficient, but does not provide any access control.
fa: این تنظیم به عنوان روش دانلود پیشنهادی استفاده می‌شود. استفاده از فایل‌های عمومی کارآمدی بیشتری دارد، اما هیچگونه کنترل دسترسی فراهم نمی‌کند.

en: Description of your site, included in each feed.
fa: توضیح سایت شما، که شامل هر فیلد می‌شود.

en: Time zones
fa: مناطق زمانی

en: Users may set their own time zone.
fa: کاربران بتوانند منطقه زمانی خود را تنظیم کنند.

en: Remind users at login if their time zone is not set.
fa: یادآوری کاربران در زمان ورود اگر منطقه زمانی تنظیم نشده باشد.

en: Only applied if users may set their own time zone.
fa: تنها زمانی اعمال شود که کاربران منطقه زمانی خود را تنظیم کرده باشند.

en: Time zone for new users
fa: منطقه زمانی برای کاربران جدید

en: Default time zone.
fa: منطقه زمانی پیشفرض.

en: Empty time zone.
fa: منطقه زمانی خالی.

en: Users may set their own time zone at registration.
fa: کاربران بتوانند منطقه زمانی خود را هنگام ثبت نام تنظیم کنند.

en: Put site into maintenance mode
fa: قرار دادن سایت در حالت نگهداری

en: Use URLs like <code>example.com/user</code> instead of <code>example.com/?q=user</code>.
fa: استفاده از نشانی‌هایی مانند <code>example.com/user</code> بجای <code>example.com/?q=user</code>.

en: No custom date formats available. <a href="@link">Add date format</a>.
fa: فرمت تاریخ سفارشی وجود ندارد. <a href="@link">افزودن فرمت تاریخ</a>.

en: Displayed as %date
fa: نمایش به صورت %date

en: Save format
fa: ذخیره‌سازی فرمت

en: Custom date format added.
fa: فرمت تاریخ سفارشی افزوده شد.

en: Tokens for site-wide settings and other global information.
fa: توکن برای تنظیمات سایت و سایر اطلاعات سراسری.

en: Tokens related to times and dates.
fa: توکن مرتبط با تاریخ و زمان.

en: Tokens related to uploaded files.
fa: توکن مرتبط با فایل‌های آپلود شده.

en: URL (brief)
fa: نشانی (خلاصه)

en: The URL of the site's front page without the protocol.
fa: نشانی صفحه اصلی سایت بدون پروتکل.

en: A date in a custom format. See !php-date for details.
fa: یک تاریخ در فرمت سفارشی. برای جزئیات !php-date را ببینید.

en: the PHP documentation
fa: مستندات PHP

en: Time-since
fa: زمان از

en: Raw timestamp
fa: الگوی زمانی خام

en: A date in UNIX timestamp format (%date)
fa: یک تاریخ در الگوی زمانی یونیکس (%date)

en: Administer modules
fa: مدیریت افزونه‌ها

en: Administer site configuration
fa: مدیریت پیکربندی سایت

en: Administer themes
fa: مدیریت قالب‌ها

en: Use the site in maintenance mode
fa: استفاده از سایت در حالت نگهداری

en: View site reports
fa: مشاهده گزارش‌های سایت

en: Block IP addresses
fa: مسدود کردن نشانی‌های IP

en: Public files
fa: فایل‌های عمومی

en: Temporary files
fa: فایل‌های موقت

en: Update modules
fa: بروزرسانی‌ افزونه‌ها

en: Update themes
fa: بروزرسانی قالب‌ها

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
fa: گذرواژه شما در پایگاه‌داده ذخیره‌سازی نشد و تنها برای برقراری اتصال استفاده گردید.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
fa: اتصال بین وب سرور شما و ماشینی که از فایل‌های آن میزبانی می‌کند برقرار می‌شود. در اکثر موارد، این همان ماشین "localhost" است.

en: Configure your <a href="@user-edit">account time zone setting</a>.
fa: <a href="@user-edit">تنظیمات منطقه زمانی خود</a> را پیکربندی کنید.

en: Select the desired local time and time zone. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
fa: زمان محلی و منطقه زمانی مورد نظر خود را انتخاب کنید. تاریخ و زمان در این سایت با توجه به این منطقه زمانی نمایش می‌یابند.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
fa: دایرکتوری %directory وجود نداشته و نمی‌تواند ایجاد شود.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
fa: دایرکتوری %directory وجود داشته ولی قابل نوشتن نیست و نمی‌تواند تنظیم شود.

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
fa: مدیریت بلوک‌ها، انواع محتوا، منوها و غیره.

en: Enable theme
fa: فعال‌‌سازی قالب

en: Disable theme
fa: غیرفعال‌‌سازی قالب

en: Set default theme
fa: تنظیم قالب پیشفرض

en: Media tools.
fa: ابزار رسانه.

en: Tools related to web services.
fa: ابزار مرتبط با سرویس‌های وب.

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
fa: پیکربندی توضیحات سایت، تعداد گزینه‌های هر فید و اینکه فید به صورت عنوان/خلاصه/کامل باشد.

en: Development tools.
fa: ابزارهای توسعه.

en: Maintenance mode
fa: حالت نگهداری

en: Take the site offline for maintenance or bring it back online.
fa: سایت را در حالت آفلاین برای نگهداری یا حالت آنلاین قرار دهید.

en: Logging and errors
fa: گزارش‌ها و خطاها

en: Regional and language
fa: منطقه و زبان

en: Regional settings, localization and translation.
fa: تنظیمات منطقه‌ای، بومی‌سازی و ترجمه.

en: Settings for the site's default time zone and country.
fa: تنظیمات منطقه زمانی پیشفرض سایت و کشور.

en: Edit date format
fa: ویرایش فرمت تاریخ

en: Allow users to edit a configured date format.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد تا یک فرمت تاریخ را پیکربندی کنند.

en: General system related configuration.
fa: پیکربندی عمومی سیستم.

en: Tools that enhance the user interface.
fa: ابزارهایی که رابط کاربری را بهبود می‌بخشند.

en: Content authoring
fa: نگارش محتوا

en: Settings related to formatting and authoring content.
fa: تنظیمات مرتبط با فرمت و نگارش محتوا.

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
fa: تابع phpinfo() به دلایل امنیتی غیرفعال شده است. برای مشاهده اطلاعات phpinfo() سرور، تنظیمات PHP خود را تغییر دهید یا با مدیر سرور خود تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر صفحه کتابچه <a href="@phpinfo">فعال‌‌سازی و غیرفعال‌سازی phpinfo()</a> را مشاهده کنید.

en: To run cron from outside the site, go to <a href="!cron">!cron</a>
fa: برای اجرای همگام‌سازی خارج از سایت، به <a href="!cron">!cron</a> بروید

en: Your configuration has been saved.
fa: پیکربندی شما ذخیره شده است.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
fa: واژگان موجود نیست. <a href="@link">افزودن واژگان</a>.

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
fa: عبارت دسته‌بندی موجود نیست. <a href="@link">افزودن دسته‌بندی</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
fa: هم اکنون محتوایی با این عبارت وجود ندارد.

en: Tokens related to taxonomy terms.
fa: توکن مرتبط با عبارت‌های دسته‌بندی.

en: Tokens related to taxonomy vocabularies.
fa: توکن مرتبط با واژگان دسته‌بندی.

en: Administer vocabularies and terms
fa: مدیریت واژگان و عبارت‌ها

en: Taxonomy term page
fa: صفحه عبارت دسته‌بندی

en: Term reference
fa: مرجع عبارت

en: This field stores a reference to a taxonomy term.
fa: این فیلد یک مرجع به عبارت دسته‌بندی را ذخیره می‌کند.

en: Autocomplete term widget (tagging)
fa: ویجت تکمیل خودکار عبارت (برچسب‌گذاری)

en: The vocabulary which supplies the options for this field.
fa: واژگانی که گزینه‌های لازم برای این فیلد را پشتیبانی می‌کند.

en: Translate content
fa: ترجمه محتوا

en: There is already a translation in this language.
fa: هم اکنون یک ترجمه در این زبان وجود دارد.

en: Installing updates
fa: نصب بروزرسانی‌ها

en: Preparing to update your site
fa: آماده‌سازی برای بروزرسانی سایت

en: Installing %project
fa: نصب %project

en: Preparing to install
fa: آماده‌سازی برای نصب

en: Error installing / updating
fa: خطا در نصب / بروزرسانی

en: Installed %project_name successfully
fa: %project_name با موفقیت نصب شد

en: Update was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
fa: بروزرسانی با موفقیت انجام شد. سایت شما از حالت نگهداری خارج شده است.

en: Update was completed successfully.
fa: بروزرسانی با موفقیت انجام شد.

en: Update failed! See the log below for more information.
fa: بروزرسانی ناموفق بود! برای اطلاعات بیشتر گزارش زیر را مشاهده کنید.

en: Update failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
fa: بروزرسانی ناموفق بود! برای اطلاعات بیشتر گزارش زیر را مشاهده کنید. سایت شما هنوز در حالت نگهداری است.

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
fa: نصب با موفقیت انجام شد. سایت شما از حالت نگهداری خارج شده است.

en: Installation was completed successfully.
fa: نصب با موفقیت انجام شد.

en: Installation failed! See the log below for more information.
fa: نصب ناموفق بود! برای اطلاعات بیشتر گزارش زیر را مشاهده کنید.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
fa: نصب ناموفق بود! برای اطلاعات بیشتر گزارش زیر را مشاهده کنید. سایت شما هنوز در حالت نگهداری است.

en: Failed to get available update data.
fa: دریافت داده بروزرسانی ناموفق بود.

en: No available update data
fa: داده بروزرسانی موجود نیست

en: Checking available update data
fa: بررسی داده بروزرسانی موجود

en: Trying to check available update data ...
fa: تلاش برای بررسی داده بروزرسانی موجود ...

en: Error checking available update data.
fa: خطا در بررسی داده بروزرسانی موجود.

en: Checking available update data ...
fa: بررسی داده بروزرسانی موجود ...

en: Checked available update data for %title.
fa: داده بروزرسانی موجود برای %title بررسی شد.

en: Failed to check available update data for %title.
fa: بررسی داده بروزرسانی موجود برای %title ناموفق بود.

en: An error occurred trying to get available update data.
fa: خطایی هنگام دریافت داده بروزرسانی موجود رخ داد.

en: There was a problem getting update information. Try again later.
fa: مشکلی در دریافت اطلاعات بروز‌رسانی پیش آمد. در زمان دیگری تلاش کنید.

en: (Theme)
fa: (قالب)

en: (Release notes)
fa: (یادداشت‌های انتشار)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
fa: این یک بروزرسانی ماژور است، یعنی ممکن است با نسخه فعلی شما سازگار نباشد. توصیه می‌شود که یادداشت انتشار را مطالعه کنید، ادامه بروزرسانی با مسئولیت خودتان است.

en: (Security update)
fa: (بروزرسانی امنیتی)

en: (Unsupported)
fa: (پشتیبانی نشده)

en: Download these updates
fa: دانلود این بروزرسانی‌ها

en: Manual updates required
fa: بروزرسانی دستی لازم است

en: You must select at least one project to update.
fa: حداقل باید یک پروژه را برای بروزرسانی انتخاب کنید.

en: Downloading updates
fa: دانلود بروزرسانی‌ها

en: Preparing to download selected updates
fa: آماده‌سازی برای دانلود بروزرسانی‌های انتخابی

en: Downloading updates failed:
fa: دانلود بروزرسانی‌ها ناموفق بود:

en: Updates downloaded successfully.
fa: بروزرسانی‌ها باموفقیت دانلود شدند.

en: Fatal error trying to download.
fa: خطای جدی هنگام دانلود.

en: Back up your database and site before you continue. <a href="@backup_url">Learn how</a>.
fa: قبل از ادامه، از پایگاه‌داده و سایت خود پشتیبانی بگیرید. <a href="@backup_url">گرفتن پشتیبانی</a>.

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
fa: اعمال بروزرسانی‌های سایت در حالت نگهداری (به شدت توصیه می‌شود)

en: Install from a URL
fa: نصب از یک نشانی

en: For example: %url
fa: برای نمونه: %url

en: For example: %filename from your local computer
fa: برای نمونه: %filename از رایانه شخصی شما

en: Provided archive contains no files.
fa: بایگانی فراهم شده شامل فایلی نیست.

en: Unable to determine %project name.
fa: نام %project قابل تشخیص نیست.

en: %project is already installed.
fa: %project هم اکنون نصب شده است.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
fa: استخراج %file ممکن نیست، بایگانی معتبر نیست.

en: Downloading %project
fa: دانلود %project

en: Failed to download %project from %url
fa: دانلود %project از %url ناموفق بود

en: Includes:
fa: شامل:

en: Enabled: %includes
fa: فعال: %includes

en: Disabled: %disabled
fa: غیرفعال: %disabled

en: Depends on: !basethemes
fa: وابسته به: !basethemes

en: Required by: %subthemes
fa: مورد نیاز: %subthemes

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
fa: شما می‌توانید با استفاده از مدیر بروزرسانی، به صورت خودکار بروزرسانی‌های گمشده را نصب کنید:

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, !url.
fa: سایت شما به گونه‌ای پیکربندی شده است که در زمان موجود بودن بروزرسانی‌ها، این ایمیل‌ها را ارسال کند. برای اطلاع از بروزرسانی‌های امنیتی، !url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, !url.
fa: سایت شما به گونه‌ای پیکربندی شده است که در زمان موجود بودن بروزرسانی‌های امنیتی، این ایمیل‌ها را ارسال کند. برای اطلاع از بروزرسانی‌ها، !url.

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended. See the project homepage for more details.
fa: نسخه نصب شده حداقل یکی از افزونه‌ها یا قالب‌های شما دیگر پشتیبانی نمی‌شود. بروزرسانی یا غیرفعال‌سازی آن به شدت توصیه می‌شود. برای جزئیات بیشتر صفحه پروژه را مشاهده کنید.

en: There was a problem checking <a href="@update-report">available updates</a> for your modules or themes.
fa: در بررسی <a href="@update-report">بروزرسانی‌های موجود</a> برای افزونه‌ها و قالب‌های شما، مشکلی پیش آمد.

en: Ready to update
fa: آماده بروزرسانی

en: Update manager
fa: مدیر بروزرسانی

en: Registration and cancellation
fa: ثبت نام و لغو حساب

en: Who can register accounts?
fa: چه کسانی می‌توانند ثبت نام کنند؟

en: Administrators only
fa: فقط مدیران

en: Visitors, but administrator approval is required
fa: بازدیدکنندگان، اما تایید مدیریت لازم است

en: When cancelling a user account
fa: هنگام لغو یک حساب

en: Users with the %select-cancel-method or %administer-users <a href="@permissions-url">permissions</a> can override this default method.
fa: کاربران با <a href="@permissions-url">مجوزهای</a> %select-cancel-method یا %administer-users می‌توانند این تنظیم پیشفرض را تغییر دهند.

en: Select method for cancelling account
fa: انتخاب شیوه لغو حساب

en: Personalization
fa: شخصی‌سازی

en: Enable signatures.
fa: فعال‌سازی امضاها.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
fa: دایرکتوری %directory وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست.

en: Enable user pictures.
fa: فعال‌سازی عکس‌های کاربری.

en: Picture directory
fa: دایرکتوری عکس

en: Picture display style
fa: سبک نمایش عکس

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
fa: سبک انتخاب شده برای نمایش استفاده خواهد شد و تصویر اصلی بدون تغییر باقی می‌ماند. سبک‌ها می‌توانند در ناحیه مدیریتی <a href="!url">سبک‌های تصویری</a> پیکربندی شوند.

en: Picture upload dimensions
fa: ابعاد آپلود عکس

en: Picture upload file size
fa: اندازه فایل آپلود عکس

en: Welcome (new user created by administrator)
fa: خوش آمدید (کاربر جدید ایجاد شده توسط مدیریت)

en: Welcome (awaiting approval)
fa: خوش آمدید (منتظر موافقت)

en: Welcome (no approval required)
fa: خوش آمدید (موافقت لازم نیست)

en: Password recovery
fa: بازیابی گذرواژه

en: Account activation
fa: فعال‌سازی حساب

en: Account cancellation confirmation
fa: تاییدیه لغو حساب

en: Account canceled
fa: حساب لغو شد

en: Notify user when account is canceled.
fa: کاربر را هنگام لغو حسابش آگاه کن.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
fa: پیوند ورود یکبار مصرفی که روی آن کلیک کرده‌اید نامعتبر است.

en: When cancelling your account
fa: هنگام لغو حساب شما

en: When cancelling the account
fa: هنگام لغو حساب

en: Require e-mail confirmation to cancel account.
fa: نیازمند تاییدیه ایمیل برای لغو حساب است.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via e-mail.
fa: در صورت فعال بودن، کاربر باید لغو حساب را از طریق ایمیل تایید کند.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
fa: در صورت فعال بودن، کاربر یک اطلاعیه ایمیل پس از لغو حساب خود دریافت می‌کند.

en: Are you sure you want to cancel your account?
fa: آیا از لغو حساب خود اطمینان دارید؟

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
fa: آیا از لغو حساب %name اطمینان دارید؟

en: Select the method to cancel the account above.
fa: شیوه‌ای را برای لغو حساب بالا انتخاب کنید.

en: A confirmation request to cancel your account has been sent to your e-mail address.
fa: درخواست تاییدیه لغو حساب به نشانی ایمیل شما ارسال شد.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will remain attributed to your user name.
fa: حساب شما مسدود خواهد شد و دیگر نمی‌توانید وارد شوید. تمام محتوای شما به حالت قبلی باقی خواهد ماند.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
fa: حساب شما مسدود خواهد شد و دیگر نمی‌توانید وارد شوید. تمام محتوای شما از همه بجز مدیران پنهان خواهد شد.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will be assigned to the %anonymous-name user.
fa: حساب شما حذف خواهد شد و تمام اطلاعات آن از بین می‌رود. تمام محتوای شما به عنوان %anonymous-name user شناخته خواهد شد.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will also be deleted.
fa: حساب شما حذف خواهد شد و تمام اطلاعات آن از بین می‌رود. تمام محتوای شما هم از بین خواهد رفت.

en: You have tried to use an account cancellation link that has expired. Please request a new one using the form below.
fa: شما اقدام به استفاده از پیوند لغو حسابی کرده‌اید که منقضی شده است. لطفا با استفاده از فرم زیر یک درخواست جدید دهید.

en: Sent account cancellation request to %name %email.
fa: درخواست لغو حساب به %name %email ارسال شد.

en: Tokens related to individual user accounts.
fa: توکن مرتبط با حساب‌های کاربری.

en: Tokens related to the currently logged in user.
fa: توکن مرتبط با کاربر وارد شده جاری.

en: User module timezone form element.
fa: عنصر فرم منطقه زمانی افزونه کاربر.

en: Administer permissions
fa: مدیریت مجوزها

en: View user profiles
fa: مشاهده پروفایل‌های کاربری

en: Change own username
fa: تغییر نام کاربری خود

en: Cancel own user account
fa: لغو حساب کاربری خود

en: Note: content may be kept, unpublished, deleted or transferred to the %anonymous-name user depending on the configured <a href="@user-settings-url">user settings</a>.
fa: یادداشت: با توجه به پیکربندی <a href="@user-settings-url">تنظیمات کاربری</a>، محتوا ممکن است نگهداری، عدم انتشار، حذف یا به کاربر %anonymous-name انتقال یابد.

en: Select method for cancelling own account
fa: انتخاب شیوه برای لغو حساب خود

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
fa: فاصله مجاز است؛ علائم نشانه‌گذاری بجز نقطه، خط تیره، آپوستروف و زیرخط مجاز نیستند.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
fa: امضا بسیار طولانی است: حداکثر باید %max کاراکتر یا کمتر باشد.

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
fa: متاسفیم، تلاش‌های ناموفق زیادی از نشانی IP شما برای ورود انجام شده است. این نشانی به صورت موقت مسدود می‌شود. لطفا در زمان دیگری تلاش یا <a href="@url">درخواست یک گذرواژه جدید</a> کنید.

en: Cancelling account
fa: لغو حساب

en: Cancelling user account
fa: لغو حساب کاربری

en: %name has been disabled.
fa: %name غیرفعال شده‌ است.

en: The user account %name cannot be cancelled.
fa: حساب کاربری %name نمی‌تواند لغو شود.

en: When cancelling these accounts
fa: هنگام لغو این حساب‌ها

en: Cancel accounts
fa: لغو حساب‌ها

en: Blocked user: %name %email.
fa: کاربر مسدود: %name %email.

en: Confirm account cancellation
fa: تاییدیه لغو حساب

en: Minimal
fa: حداقل

en: Start with only a few modules enabled.
fa: شروع با تنها چند افزونه فعال.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: فهرستی از واژه‌های جداشده با ویرگول را برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Install with commonly used features pre-configured.
fa: نصب با پیکربندی از قبل متداول‌ترین ویژگی‌ها.

en: Image style
fa: سبک تصویری

en: Author textfield
fa: فیلد متنی نویسنده

en: A contact form with category %category already exists.
fa: یک فرم تماس با دسته %category هم اکنون موجود است.

en: Hello !recipient-name,
fa: سلام !recipient-name،

en: Attempt to create an instance of field @field_name on bundle @bundle that already has an instance of that field.
fa: تلاش برای ایجاد نمونه‌ای از فیلد @field_name در مجموعه @bundle که نمونه‌ای از آن فیلد را دارد.

en: Field API to add fields to entities like nodes and users.
fa: Field API برای افزودن فیلد به موجودیت‌ها مانند محتوا و کاربر.

en: Overview of fields on all entity types.
fa: مروری بر فیلدهای انواع موجودیت‌ها.

en: Show more content
fa: نمایش محتوای بیشتر

en: Collapse
fa: باز شده

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
fa: چارچوب آزمون نیازمند کلاس DOMDocument است. دستورات پیکربندی در صفحه <a href="@link-phpinfo">PHP info</a> را بررسی کنید.

en: Error messages to display
fa: پیام‌های خطا برای نمایش

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
fa: توصیه می‌شود سایت‌های اجرایی در محیط اصلی این خطاها را نمایش ندهند.

en: Cannot open %file_path
fa: %file_path را نمی‌توان باز کرد

en: Term name textfield
fa: فیلد متنی نام دسته‌بندی

en: Term description textarea
fa: ناحیه متنی توضیح دسته‌بندی

en: Password reset instructions will be mailed to %email. You must log out to use the password reset link in the e-mail.
fa: دستورالعمل بازنشانی گذرواژه برای %email ارسال خواهد شد. برای استفاده از پیوند بازنشانی گذرواژه باید از حساب خود خارج شوید.

en: Current password
fa: گذرواژه کنونی

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
fa: گذرواژه کنونی شما گمشده یا اشتباه است؛ لازم است که %name را تغییر دهید.

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
fa: یک پیام خوش‌ آمدگویی همراه با دستورالعمل‌های بیشتر به کاربر جدید <a href="@url">%name</a> ایمیل شد.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fa: یک پیام خوش‌ آمدگویی همراه با دستورالعمل‌های بیشتر به ایمیل شما ارسال شد.

en: Configure user accounts.
fa: پیکربندی حساب‌های کاربری.

en: %module module installed.
fa: افزونه %module نصب شد.

en: @node_type comment
fa: @node_type دیدگاه

en: Edit comment %comment
fa: ویرایش دیدگاه %comment

en: Administer text formats and filters
fa: مدیریت فرمت‌های متنی و فیلترها

en: @type language detection
fa: تشخیص زبان @type

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
fa: رشته‌های درون فایل آپلود شده جایگزین رشته‌های فعلی و رشته‌های جدید اضافه می‌شوند. قالب جمع نیز بروزرسانی می‌گردد.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
fa: رشته‌های موجود و قالب جمع نگهداری، فقط رشته‌های جدید افزوده می‌شوند.

en: User interface text
fa: متن رابط کاربری

en: Use the detected interface language.
fa: استفاده از زبان تشخیص داده شده برای رابط کاربری.

en: @remote could not be saved to @path.
fa: @remote نمی‌تواند در @path ذخیره‌سازی شود.

en: Database support
fa: پشتیبانی پایگاه‌داده

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
fa: theme() نمی‌تواند فراخوانی شود تا زمانی که تمام افزونه‌ها بارگیری نشده باشند.

en: The date the comment was most recently updated.
fa: تاریخ آخرین بروزرسانی دیدگاه.

en: Comment posted: %subject.
fa: دیدگاه ارسال شد: %subject.

en: On value
fa: مقدار روشن

en: If left empty, "1" will be used.
fa: اگر خالی باشد، "۱" استفاده می‌شود.

en: Off value
fa: مقدار خاموش

en: If left empty, "0" will be used.
fa: اگر خالی باشد، "۰" استفاده می‌شود.

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
fa: این فیلد غیرفعال شده است زیرا شما مجوز کافی برای ویرایش آن را ندارید.

en: The GD Library for PHP is enabled, but was compiled without support for functions used by the rotate and desaturate effects. It was probably compiled using the official GD libraries from http://www.libgd.org instead of the GD library bundled with PHP. You should recompile PHP --with-gd using the bundled GD library. See <a href="http://www.php.net/manual/book.image.php">the PHP manual</a>.
fa: کتابخانه GD برای PHP فعال شده است، اما بدون پشتیبانی از توابع مورد نیاز برای جلوه‌های چرخش و سیاه و سفید کردن تصویر کامپایل شده است. احتمالا توسط کتابخانه رسمی GD از http://www.libgd.org کامپایل شده است تا نسخه همراه با PHP. شما باید PHP را با استفاده از گزینه --with-gd و کتابخانه GD خودش کامپایل مجدد کنید. <a href="http://www.php.net/manual/book.image.php">راهنمای رسمی PHP</a> را مشاهده کنید.

en: GD library rotate and desaturate effects
fa: جلوه‌های چرخش و سیاه / سفید کردن تصویر از کتابخانه GD

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
fa: مشاهده، ویرایش و حذف تمام محتوا بدون محدودیت‌های مجوزها.

en: The HTML ID %id is unique.
fa: شناسه HTML %id یکتا است.

en: Syslog format
fa: فرمت Syslog

en: Specify the format of the syslog entry. Available variables are: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Base URL of the site.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix timestamp of the log entry.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>The category to which this message belongs.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP address of the user triggering the message.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>The requested URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer if available.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>User ID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>A link to associate with the message.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>The message to store in the log.</dd></dl>
fa: فرمت مدخل syslog را تعیین کنید. متغیرهای موجود عبارتند از: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>نشانی پایه سایت.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>الگوی زمانی یونیکس از گزارش.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>دسته‌بندی که این پیام به آن تعلق دارد.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>نشانی IP کاربری که پیام را منجر شده است.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>نشانی درخواست شده.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer در صورت وجود.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>شناسه کاربری.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>پیوند مرتبط با این پیام.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>پیام ذخیره شده در این مدخل.</dd></dl>

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
fa: منابع خارجی می‌توانند به صورت خودکار بهینه‌سازی شوند، که باعث کاهش اندازه و تعداد درخواست‌های ارسالی به وبسایت شما می‌شود.

en: A date in 'time-since' format. (%date)
fa: یک تاریخ به فرمت 'زمان-از' . (%date)

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
fa: خطای HTTP @errorcode هنگام بارگیری @remote رخ داد.

en: A translation of %title in %language already exists, a new %type will be created instead of a translation.
fa: یک ترجمه از %title در %language وجود دارد، یک %type جدید به جای ترجمه ایجاد خواهد شد.

en: <a href="@update">Run database updates</a>
fa: <a href="@update">اجرای بروزرسانی‌های پایگاه‌داده</a>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
fa: فایل انتخابی %filename نمی‌تواند آپلود شود. فقط فایل‌ با پسوند‌های زیر مجاز است: %extensions.

en: Cache pages for anonymous users
fa: ذخیره‌سازی صفحه‌ها در حافظه موقت برای کاربران ناشناس

en: Bartik
fa: بارتیک

en: Sidebar second
fa: نوارکناری دوم

en: Main background
fa: پس‌زمینه اصلی

en: Sidebar background
fa: پس‌زمینه نوارکناری

en: Sidebar borders
fa: حاشیه‌های نوارکناری

en: Footer background
fa: پس‌زمینه پاورقی

en: Plum
fa: گوجه‌ای

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
fa: %field تنها می‌تواند شامل حروف کوچک، زیرخط یا خط تیره باشد.

en: %field cannot contain any markup.
fa: %field نمی‌تواند شامل مارک‌آپ باشد.

en: No URL aliases available. <a href="@link">Add URL alias</a>.
fa: نام مستعار نشانی موجود نیست. <a href="@link">افزودن نام مستعار</a>.

en: Expiration of cached pages
fa: تاریخ انقضای صفحه‌ها در حافظه موقت

en: Administer software updates
fa: مدیریت بروزرسانی‌های نرم‌افزاری

en: @required_name (Missing)
fa: @required_name (گمشده)

en: @required_name (Version @compatibility required)
fa: @required_name (نسخه @compatibility مورد نیاز است)

en: @name requires at least PHP @version.
fa: @name حداقل به PHP نسخه @version نیاز دارد.

en: Unresolved dependency
fa: وابستگی موجود

en: @name requires this module.
fa: @name به این افزونه نیاز دارد.

en: @name requires this module and version. Currently using @required_name version @version
fa: @name به این افزونه و نسخه نیاز دارد. هم اکنون از نسخه @version افزونه @required_name استفاده می‌کند

en: Site details
fa: جزئیات سایت

en: Title and slogan
fa: عنوان و شعار

en: Ice
fa: یخی

en: Can't handle more than one field storage engine
fa: بیش از یک موتور ذخیره‌ساز فیلد را نمی‌توان مدیریت کرد

en: Field storage engine not found.
fa: موتور ذخیره فیلد پیدا نشد.

en: For this query an entity type must be specified.
fa: برای این پرسجو یک نوع موجودیت باید مشخص شود.

en: Entity %entity has no base table.
fa: موجودیت %entity جدول پایه‌ای ندارد.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
fa: شیوه مرتب‌سازی @key برای @entity_type مشخص نیست

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
fa: پیشوند جدول پایگاه‌داده‌ای که وارد کرده‌اید، %prefix، نامعتبر است. پیشوند جدول تنها می‌تواند شامل حروف کوچک، نقطه یا زیرخط باشد.

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
fa: مرتب‌سازی سطرها با استفاده از وزن عددی بجای کشیدن و رها کردن.

en: Show row weights
fa: نمایش وزن سطرها

en: Hide row weights
fa: عدم نمایش وزن سطرها

en: Attempt to purge a field @field_name that still has instances.
fa: اقدام به پاکسازی فیلد @field_name که هنوز نمونه‌هایی از آن وجود دارد.

en: %name: the value may be no less than %min.
fa: %name: مقدار نمی‌تواند کمتر از %min باشد.

en: %name: the value may be no greater than %max.
fa: %name: مقدار نمی‌تواند بیشتر از %max باشد.

en: No fields have been defined yet.
fa: هنوز فیلدی تعریف نشده است.

en: Weight for new field
fa: وزن برای فید جدید

en: Weight for added field
fa: وزن برای فیلد افزوده شده

en: User interface for the Field API.
fa: رابط کاربری برای Field API.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fa: پسوندها را با یک فاصله یا ویرگول جدا سازید و از نقطه استفاده نکنید.

en: Delete an existing effect from a style.
fa: حذف یک جلوه موجود از یک سبک.

en: Node module element
fa: عنصر افزونه Node

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
fa: متن مورد نظر که در @field از پیام ایمیل پیدا شد: "@expected".

en: not yet assigned
fa: هنوز اختصاص نیافته

en: not yet created
fa: هنوز ایجاد نشده

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: The URL of the account edit page.
fa: نشانی صفحه ویرایش حساب.

en: Comment display
fa: نمایش دیدگاه

en: New field name
fa: نام فیلد جدید

en: Error opening socket @socket
fa: خطا در باز کردن سوکت @socket

en: delivery callback not found
fa: متد فراخوانی پیدا نشد

en: callback %callback not found: %q.
fa: متد فراخوانی %callback پیدا نشد: %q.

en: File %file (%realpath) could not be copied because it does not exist.
fa: رونوشت‌گیری از فایل %file (%realpath) ممکن نبود چرا که وجود نداشت.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
fa: فایل انتخاب شده %file نمی‌تواند به مقصد %destination کپی شود.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
fa: ذخیره‌سازی داده ممکن نیست زیرا مقصد %destination نامعتبر است. این ممکن است به دلیل استفاده نادرست از تابع file_save_data() یا یک stream wrapper گمشده باشد.

en: Database log messages to keep
fa: پیام‌های گزارش پایگاه‌داده برای نگهداری

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
fa: حداکثر تعداد پیام‌ها برای ثبت در پایگاه‌داده. نیازمند <a href="@cron">عملیات همگام‌سازی </a> است.

en: Recent log messages
fa: گزارش‌های اخیر

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
fa: تعریف رشته‌ای که باید باید پسوندی مانند ' m' یا ' kb/s' داشته باشد. می‌توانید خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با یک خط عمودی جدا کنید ('pound|pounds').

en: Thousand marker
fa: جداکننده هزارگان

en: Display prefix and suffix.
fa: نمایش پیشوند و پسوند.

en: Display with prefix and suffix.
fa: نمایش با پیشوند و پسوند.

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار انتخاب کنید -

en: No field is displayed.
fa: فیلدی نمایان نیست.

en: No field is hidden.
fa: فیلدی پنهان نیست.

en: Format settings:
fa: تنظیمات فرمت:

en: The file used in the !name field may not be referenced.
fa: فایل مورد استفاده در فیلد !name قابل ارجاع نیست.

en: Missing text format: %format.
fa: فرمت متن گمشده: %format.

en: Link image to
fa: پیوند تصویر به

en: Image style: @style
fa: سبک تصویری: @style

en: Linked to content
fa: پیوند به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند به فایل

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: در صورت قرار گرفتن نشانگر ماوس روی پیوند منو نمایش می‌یابد.

en: Your default search module is not selected as an active module.
fa: افزونه جستجوی پیشفرض شما به عنوان یک افزونه فعال انتخاب نشده است.

en: Search is currently disabled.
fa: جستجو هم اکنون غیرفعال است.

en: Syslog identity
fa: شناسه Syslog

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
fa: رشته‌ای که قبل از تمام پیام‌های Syslog قرار می‌گیرد. اگر چندین سایت دارید که درون یک فایل Syslog می‌نویسند، شناسه یکتا برای هر سایت می‌تواند در تشخیص پیام‌های هر کدام موثر باشد.

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page.  Leave blank to display the default content feed.
fa: همچنین می‌توانید یک نشانی را به عنوان صفحه اصلی تنظیم کنید. برای نمایش فید محتوایی پیشفرض، خالی بگذارید.

en: Error pages
fa: صفحات خطا

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '%path' نامعتبر است یا شما به آن دسترسی ندارید.

en: Last run: %cron-last ago.
fa: آخرین اجرا: %cron-last قبل.

en: Run cron every
fa: اجرای همگام‌سازی هر

en: Manage automatic site maintenance tasks.
fa: مدیریت وظایف نگهداری خودکار سایت.

en: Weight for added term
fa: وزن عبارت افزوده شده

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
fa: دایرکتوری زیرین در دایرکتوری آپلود فایل که عکس‌ها در آن ذخیره‌سازی می‌شوند.

en: Pictures larger than this will be scaled down to this size.
fa: عکس‌های بزرگتر به این ابعاد کوچک‌سازی خواهند شد.

en: Maximum allowed file size for uploaded pictures. Upload size is normally limited only by the PHP maximum post and file upload settings, and images are automatically scaled down to the dimensions specified above.
fa: حداکثر اندازه مجاز برای عکس‌های آپلود شده. اندازه آپلود معمولا محدود به تنظیمات آپلود فایل و داده post در PHP است و تصاویر به ابعاد مشخص شده بالا به صورت خودکار تغییر اندازه داده خواهند شد.

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
fa: صورت مجازی یا عکس شما. عکس‌های بزرگتر از @dimensions کوچک‌سازی خواهند شد.

en: Minimal profile for running tests. Includes absolutely required modules only.
fa: پروفایل حداقل برای اجرای آزمون‌ها. تنها شامل ضروری‌ترین افزونه‌ها می‌باشد.

en: The settings file is writable.
fa: فایل تنظیمات قابل نوشتن است.

en: Invalid merge query: no conditions
fa: پرسجوی ادغام نامعتبر: بدون شرایط

en: Post comments
fa: ارسال دیدگاه

en: Skip comment approval
fa: نادیده گرفتن تاییدیه دیدگاه

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
fa: آیا از غیرفعال‌سازی فرمت متنی %format اطمینان دارید؟

en: Disabled text formats are completely removed from the administrative interface, and any content stored with that format will not be displayed. This action cannot be undone.
fa: فرمت‌های متنی غیرفعال به طور کامل از رابط مدیریتی حذف می‌شوند و محتوای ذخیره‌شده با آن نمایش داده نخواهد شد. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: Disabled text format %format.
fa: فرمت متنی %format غیرفعال شد.

en: Text Formats
fa: فرمت‌های متنی

en: Disable text format
fa: غیرفعال‌سازی فرمت متنی

en: Current URL is @url.
fa: نشانی جاری برابر است با @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
fa: عنوان صفحه @actual برابر است با @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
fa: عنوان صفحه @actual برابر نیست با @expected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
fa: پاسخ HTTP !code انتظار نمی‌رفت، در حقیقت !curl_code

en: Configure @module permissions
fa: پیکربندی مجوزهای @module

en: Administer settings.
fa: مدیریت تنظیمات.

en: View reports, updates, and errors.
fa: مشاهده گزارش‌ها، بروزرسانی‌ها و خطاها.

en: Nothing
fa: هیچی

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
fa: %type: !message در %function (خط %line از %file).

en: Update @title
fa: بروزرسانی @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: نام یکتا برای ماشین. تنها می‌تواند شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
fa: نام ماشینی باید شامل کاراکترهای یکتا باشد.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
fa: نام ماشینی تنها باید شامل حروف کوچک، اعداد و خط تیره باشد.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
fa: نام ماشینی هم اکنون در حال استفاده است. باید یکتا باشد.

en: Weight for @title
fa: وزن برای @title

en: Weight for row @number
fa: وزن برای سطر @number

en: Parent for @title
fa: والد برای @title

en: New field label
fa: برچسب فیلد جدید

en: Parent for new field
fa: والد برای فیلد جدید

en: Type of new field
fa: نوع فیلد جدید

en: Widget for new field
fa: ویجت برای فیلد جدید

en: Existing field label
fa: برچسب فیلد موجود

en: Parent for existing field
fa: والد برای فیلد موجود

en: Existing field to share
fa: فیلد موجود برای اشتراک‌گذاری

en: Widget for existing field
fa: ویجت برای فیلد موجود

en: Label display for @title
fa: برچسب نمایش برای @title

en: Formatter for @title
fa: فرمت‌دهنده برای @title

en: Parents for @title
fa: والد برای @title

en: Visibility for @title
fa: قابلیت نمایش برای @title

en: Weight for new file
fa: وزن برای فایل جدید

en: Choose a file
fa: انتخاب یک فایل

en: Weight for new effect
fa: وزن برای جلوه جدید

en: Enable @title menu link
fa: فعال‌سازی پیوند منوی @title

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
fa: نام یکتا برای ایجاد نشانی منو. تنها باید شامل حروف کوچک، اعداد و خط تیره باشد.

en: A unique machine-readable name for this content type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores. This name will be used for constructing the URL of the %node-add page, in which underscores will be converted into hyphens.
fa: نام یکتای ماشینی برای این نوع محتوا. تنها باید شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد. از این نام برای ایجاد نشانی به صفحه %node-add استفاده، که در آن زیرخط به خط تیره تبدیل می‌شود.

en: Your web server does not appear to support PDO (PHP Data Objects). Ask your hosting provider if they support the native PDO extension. See the <a href="@link">system requirements</a> page for more information.
fa: به نظر می‌رسد وب سرور شما از PDO یا PHP Data Objects پشتیبانی نمی‌کند. از سرویس میزبانی خود بپرسید آیا از افزونه بومی PDO پشتیبانی می‌کنند یا خیر. برای اطلاعات بیشتر صفحه <a href="@link">نیازمندهای سیستم</a> را مشاهده کنید.

en: The database version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
fa: نسخه‌ی پایگاه‌داده %version از حداقل نسخه مورد نیاز %minimum_version کمتر است.

en: URL fallback
fa: نشانی جایگزین

en: Use an already detected language for URLs if none is found.
fa: در صورت پیدا نشدن نشانی از یک زبان تشخیص داده شده استفاده کن.

en: %type_name: Create new content
fa: %type_name: ایجاد محتوای جدید

en: %type_name: Edit own content
fa: %type_name: ویرایش محتوای خود

en: %type_name: Edit any content
fa: %type_name: ویرایش محتوای دیگران

en: %type_name: Delete own content
fa: %type_name: حذف محتوای خود

en: %type_name: Delete any content
fa: %type_name: حذف محتوای دیگران

en: Next steps
fa: گام‌های بعدی

en: @driver_name settings
fa: تنظیمات @driver_name

en: MySQL, MariaDB, or equivalent
fa: MySQL، MariaDB یا معادل آن

en: Autocomplete popup
fa: تکمیل خودکار بازشونده

en: Searching for matches...
fa: جستجو برای نتایج...

en: No fields are present yet.
fa: هنوز فیلدی موجود نیست.

[ctx: Font weight]
en: Strong
fa: پررنگ

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
fa: <span class="element-invisible">درباره @title</span> بیشتر بخوانید

en: Uninstall @module module
fa: حذف افزونه @module

en: Aggregate and compress CSS files.
fa: گردآوری و فشرده‌سازی فایل‌های CSS.

en: Aggregate JavaScript files.
fa: گردآوری فایل‌های JavaScript.

en: Enable newly added modules
fa: فعال‌سازی افزونه‌های جدید

en: Enable newly added themes
fa: فعال‌سازی قالب‌های جدید

en: View the administration theme
fa: مشاهده قالب مدیریتی

en: This is only used when the site is configured to use a separate administration theme on the <a href="@appearance-url">Appearance</a> page.
fa: تنها زمانی استفاده می‌شود که یک قالب مدیریتی در صفحه <a href="@appearance-url">قالب‌ها</a> پیکربندی شده باشد.

en: Release notes for @project_title
fa: یادداشت‌های انتشار برای @project_title

en: The role settings have been updated.
fa: تنظیمات نقش بروزرسانی شده‌اند.

en: Disable the account and keep its content.
fa: غیرفعال‌سازی حساب و حفظ محتوای آن.

en: Disable the account and unpublish its content.
fa: غیرفعال‌سازی حساب و عدم انتشار محتوای آن.

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
fa: حذف حساب و اختصاص محتوای آن به کاربر %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
fa: حذف حساب و محتوای آن.

en: Display on user registration form.
fa: نمایش در فرم ثبت نام کاربر.

en: This is compulsory for 'required' fields.
fa: برای فیلدهای 'اجباری' مورد نیاز است.

en: Use field label instead of the "On value" as label
fa: استفاده از برچسب فیلد بجای "مقدار روشن" به عنوان برچسب

en: List (integer)
fa: فهرست (صحیح)

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
fa: این فیلد مقادیر صحیح از فهرست جفت‌های 'value => label' را ذخیره‌سازی می‌کند. برای نمونه 1 => ۱ روز، 7 => ۱ هفته و 31 => ۱ ماه.

en: List (float)
fa: فهرست (اعشاری)

en: This field stores float values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Fraction': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.
fa: این فیلد مقادیر اعشاری از فهرست جفت‌های 'value => label' را ذخیره‌سازی می‌کند. برای نمونه 0 => ۰، .25 => ۱/۴، .75 => ۳/۴ و 1 => ۱.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
fa: این فیلد مقادیر متنی از فهرست جفت‌های 'value => label' را ذخیره‌سازی می‌کند. برای نمونه +98 => ایران، +93 => افغانستان و +992 => تاجیکستان.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
fa: برچسب اختیاری است: اگر خطی شامل یک عدد باشد، به عنوان کلید و برچسب استفاده می‌شود.

en: Allowed values list: invalid input.
fa: فهرست مقادیر مجاز: ورودی نامعتبر.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
fa: فهرست مقدارهای مجاز: برخی مقادیر هنگام استفاده حذف شده‌اند.

en: Unable to parse info file: %info_file.
fa: امکان تجزیه و تحلیل فایل اطلاعات وجود ندارد: %info_file.

en: The info file (%info_file) does not define a 'name' attribute.
fa: فایل اطلاعات (%info_file) ویژگی 'name' را تعریف نکرده است.

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
fa: چارچوب آزمون نیازمند این است که محدودیت حافظه PHP حداقل %memory_minimum_limit باشد. مقدار فعلی برابر است با %memory_limit. برای ادامه <a href="@url">این گام‌ها را دنبال کنید</a>.

en: %archive_file does not contain any .info files.
fa: %archive_file شامل هیچگونه فایل .info نیست.

en: Administer content and comments.
fa: مدیریت محتوا و دیدگاه.

en: Comment fields
fa: فیلدهای دیدگاه‌

en: RSS category
fa: طبقه‌بندی RSS

en: Administer fields
fa: مدیریت فیلدها

en: Changes to the style have been saved.
fa: تغییرات سبک ذخیره‌سازی شده‌اند.

en: (Machine name: @type)
fa: (نام ماشینی :@type)

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
fa: نام ماشینی نمی‌تواند "add" یا "list" باشد.

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
fa: پرسجو باری دسترسی محتوا برچسب‌گذاری شده است اما هیچ nid وجود ندارد. برای رفع این مشکل، در جدول خود برای node.nid کلید خارجی تعریف کنید.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
fa: پرسجوی فهرست محتوایی شما از @fallback به عنوان جدول پایه برای دسترسی به محتوا استفاده می‌کند. این کار ایمن نیست و ممکن است جواب ندهد. در جدول خود برای node.nid کلید خارجی تعریف کنید.

en: Unknown field: @field_name
fa: فیلد ناشناخته: @field_name

en: Enabled modules: %modules
fa: افزونه‌های فعال: %modules

en: Curaçao
fa: کوراسائو

en: Sint Maarten
fa: سنت مارتِن

en: Missing bundle property on entity of type @entity_type.
fa: ویژگی گمشده در موجودیت @entity_type.

en: Fields type(s) in use
fa: انواع فیلدهای قابل استفاده

en: Fields pending deletion
fa: فیلدهای در انتظار حذف

en: (module: !module)
fa: (ماژول: !module)

en: The requested page "@path" could not be found.
fa: صفحه درخواستی "@path" پیدا نشد.

en: The form has become outdated. Copy any unsaved work in the form below and then <a href="@link">reload this page</a>.
fa: فرم تاریخ گذشته است. از محتویات فرم زیر رونوشت گرفته و <a href="@link">صفحه را مجدد بارگیری</a> کنید.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
fa: نمایش چرخشگر، وضعیت آپلود را به درستی نشان نمی‌دهد. استفاده از نوار پیشرفت برای مانیتورینگ آپلودهای بزرگ کاربردی‌تر است.

en: Leave this blank to delete both the existing username and password.
fa: برای حذف هر دو نام کاربری و گذرواژه، این را خالی بگذارید.

en: To change the password, enter the new password here.
fa: برای تغییر گذرواژه، عبارت جدید را وارد کنید.

en: HTTP authentication credentials must include a username in addition to a password.
fa: عملیات اعتبارسنجی HTTP علاوه بر گذرواژه باید شامل نام کاربری نیز باشد.

en: Cron takes care of running periodic tasks like checking for updates and indexing content for search.
fa: عملیات همگام‌سازی، وظایفی مانند بررسی بروزرسانی‌ها یا اندیس‌گذاری محتوا برای جستجو را انجام می‌دهد.

en: The clean URL test passed.
fa: آزمون نشانی تمیز موفق بود.

en: Clean URLs are enabled, but the clean URL test failed. Uncheck the box below to disable clean URLs.
fa: نشانی‌های تمیز فعال هستند، اما آزمون نشانی تمیز ناموفق بود. برای غیرفعال‌سازی نشانی‌های تمیز گزینه زیر را بردارید.

en: The clean URL test failed.
fa: آزمون نشانی تمیز ناموفق بود.

en: User name and password
fa: نام کاربری و گذرواژه

en: User module account form elements.
fa: عنصرهای فرم حساب افزونه User.

en: There was a problem creating field %label: !message
fa: در ایجاد فیلد %label مشکلی پیش آمد: !message

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
fa: جستجوی شما از عبارت‌های AND/OR زیادی استفاده کرده است. تنها @count از اولین آن در نتایج بکار رفته‌اند.

en: The test cannot be executed because it has not been set up properly.
fa: آزمون نمی‌تواند اجرا شود زیرا به درستی آماده‌سازی نشده است.

en: Found field with name @name
fa: فیلد با نام @name پیدا شد

en: Found field with name @name and value @value
fa: فیلد با نام @name و مقدار @value پیدا شد

en: A list field (@field_name) with existing data cannot have its keys changed.
fa: یک فیلد فهرست (@field_name) با داده موجود نمی‌تواند کلیدهایش تغییر کند.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fa: نام یکتای ماشینی که شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد.

en: The %style style has been reverted to its defaults.
fa: سبک %style به حالت اولیه‌اش بازگردانده شد.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
fa: اگر تصویری آپلود نشود، از این تصویر به عنوان تصویر پیشفرض فیلد استفاده می‌شود.

en: Taxonomy field @field_name not found.
fa: فیلد دسته‌بندی @field_name پیدا نشد.

en: Public files directory
fa: دایرکتوری فایل‌های عمومی

en: Temporary files directory
fa: دایرکتوری فایل‌های موقت

en: Private files directory
fa: دایرکتوری فایل‌های خصوصی

en: Subscribe to !feed-title
fa: عضویت در !feed-title

en: Table @name already exists.
fa: جدول @name هم اکنون موجود است.

en: Cannot rename @table to @table_new: table @table doesn't exist.
fa: امکان تغییر نام @table به @table_new وجود ندارد: جدول @table موجود نیست.

en: Cannot rename @table to @table_new: table @table_new already exists.
fa: امکان تغییر نام @table به @table_new وجود ندارد: جدول @table_new هم اکنون موجود است.

en: Cannot add field @table.@field: table doesn't exist.
fa: امکان افزودن فیلد @table.@field وجود ندارد: جدول موجود نیست.

en: Cannot add field @table.@field: field already exists.
fa: امکان افزودن فیلد @table.@field وجود ندارد: فیلد هم اکنون موجود است.

en: Cannot set default value of field @table.@field: field doesn't exist.
fa: امکان تنظیم مقدار پیشفرض فیلد @table.@field وجود ندارد: فیلد موجود نیست.

en: Cannot remove default value of field @table.@field: field doesn't exist.
fa: امکان حذف مقدار پیشفرض فیلد @table.@field وجود ندارد: فیلد موجود نیست.

en: Cannot add primary key to table @table: table doesn't exist.
fa: امکان افزودن کلید اولیه به جدول @table وجود ندارد: جدول موجود نیست.

en: Cannot add primary key to table @table: primary key already exists.
fa: امکان افزودن کلید اولیه به جدول @table وجود ندارد: کلید اولیه هم اکنون موجود است.

en: Cannot add unique key @name to table @table: table doesn't exist.
fa: امکان افزودن کلید یکتای @name به جدول @table وجود ندارد: جدول موجود نیست.

en: Cannot add unique key @name to table @table: unique key already exists.
fa: امکان افزودن کلید یکتای @name به جدول @table وجود ندارد: کلید یکتا هم اکنون موجود است.

en: Cannot add index @name to table @table: table doesn't exist.
fa: امکان افزودن اندیس @name به جدول @table وجود ندارد: جدول موجود نیست.

en: Cannot add index @name to table @table: index already exists.
fa: امکان افزودن اندیس @name به جدول @table وجود ندارد: اندیس هم اکنون موجود است.

en: Cannot change the definition of field @table.@name: field doesn't exist.
fa: امکان تغییر تعریف فیلد @table.@name وجود ندارد: فیلد موجود نیست.

en: Cannot rename field @table.@name to @name_new: target field already exists.
fa: امکان تغییر نام فیلد @table.@name به @name_new وجود ندارد: فیلد هدف هم اکنون موجود است.

en: No book content available.
fa: محتوای کتابی موجود نیست.

en: Field type(s) in use - see <a href="@fields-page">Field list</a>
fa: انواع فیلدهای در حال استفاده - <a href="@fields-page">فهرست فیلد</a> را ببینید

en: logged in users only
fa: فقط کاربران وارد شده

en: South Sudan
fa: سودان جنوبی

en: Get an overview of <a href="@url">all content</a>.
fa: مروری بر <a href="@url">همه محتوا</a> بیندازید.

en: Caribbean Netherlands
fa: هلند کارائیب

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href="@url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
fa: اطلاعات بیشتر درباره زمانبندی وظایف در <a href="@url">راهنمای همگام‌سازی دروپال</a> وجود دارد.

en: Not fully protected
fa: به طور کامل حفاظت نشده

en: The response failed verification so will not be processed.
fa: پاسخ دریافتی اعتبارسنجی ناموفق بود بنابراین پردازش نمی‌شود.

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
fa: نشانی فراخوان محلی و قابل اعتماد نیست: !url

en: Public local files served by the webserver
fa: فایل‌های محلی عمومی که توسط وب سرور فراهم می‌شوند

en: Temporary local files for upload and previews
fa: فایل‌های محلی موقت برای آپلودها و پیش‌نمایش‌ها

en: Display the comment with standard comment view.
fa: دیدگاه را با نمای استاندارد آن نمایش می‌دهد.

en: Display the comment as RSS.
fa: دیدگاه را به عنوان RSS نمایش می‌دهد.

en: Display the content with standard node view.
fa: محتوا را با نمای استاندارد آن نمایش می‌دهد.

en: Content ID from URL
fa: شناسه محتوا از نشانی

en: Taxonomy term ID from URL
fa: شناسه عبارت دسته‌بندی از نشانی

en: Display the user acounts with standard user account view.
fa: حساب‌های کاربری را با نمای استاندارد آن‌ها نمایش می‌دهد.

en: User account ID from URL
fa: شناسه حساب کاربری از نشانی

en: User account ID from logged in person
fa: شناسه حساب کاربری فرد وارد شده

en: Master
fa: اصلی

en: Default settings for this view.
fa: تنظیمات پیشفرض این نما.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
fa: نما را به عنوان یک صفحه همراه با نشانی و پیوندهای منو نمایش می‌دهد.

en: Display the view as a block.
fa: نما را به عنوان یک بلوک نمایش می‌دهد.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
fa: ضمیمه‌های افزوده شده به سایر نمایش‌ها برای دستیابی به چندین نما درون یکی.

en: Feed
fa: فید

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
fa: نما را به عنوان یک فید، مانند RSS نمایش می‌دهد.

en: Embed
fa: جاسازی

en: Provide a display which can be embedded using the views api.
fa: فراهم کردن یک نمایش که می‌تواند با استفاده از views api جاسازی شود.

en: Empty display extender
fa: گسترش‌دهنده نمایش خالی

en: Unformatted list
fa: فهرست فرمت نشده

en: Displays rows one after another.
fa: سطرها را یکی پس از دیگری نمایش می‌دهد.

en: HTML list
fa: فهرست HTML

en: Displays rows as an HTML list.
fa: سطرها را به عنوان یک فهرست HTML نمایش می‌دهد.

en: Grid
fa: شبکه‌ منظم

en: Displays rows in a grid.
fa: سطرها را در یک شبکه منظم نمایش می‌دهد.

en: Displays rows in a table.
fa: سطرها را در یک جدول نمایش می‌دهد.

en: Displays the default summary as a list.
fa: خلاصه پیشفرض را به عنوان یک فهرست نمایش می‌دهد.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
fa: خلاصه را به صورت فرمت نشده، با گزینه یکی پس از دیگری یا در یک خط نمایش می‌دهد.

en: RSS Feed
fa: فید RSS

en: Generates an RSS feed from a view.
fa: یک فید RSS از نما تولید می‌کند.

en: Fields
fa: فیلدها

en: Displays the fields with an optional template.
fa: فیلدها را با یک قالب اختیاری نمایش می‌دهد.

en: Display fields as RSS items.
fa: فیلدها را به عنوان گزینه‌های RSS نمایش می‌دهد.

en: Fixed value
fa: مقدار ثابت

en: PHP Code
fa: کد PHP

en: Raw value from URL
fa: مقدار خام از نشانی

en: Numeric
fa: عددی

en: Will be available to all users.
fa: برای تمام کاربران در دسترس خواهد بود.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
fa: دسترسی به کاربران هر کدام از نقش‌های زیر داده خواهد شد.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
fa: دسترسی به کاربران تنها با مجوز زیر داده خواهد شد.

en: SQL Query
fa: پرسجوی SQL

en: Query will be generated and run using the Backdrop database API.
fa: پرسجو با استفاده از API پایگاه‌داده بَک‌دِراپ تولید و اجرا خواهد شد.

en: No caching of Views data.
fa: حافظه موقت از داده نماها موجود نیست.

en: Time-based
fa: مبتنی بر زمان

en: Simple time-based caching of data.
fa: حافظه موقت از داده مبتنی بر زمان.

en: Basic exposed form
fa: فرم تعاملی ساده

en: Input required
fa: ورودی اجباری است

en: An exposed form that only renders a view if the form contains user input.
fa: یک فرم تعاملی که تنها در صورت دریافت ورودی از کاربر نمایش می‌یابد.

en: Display all items
fa: نمایش همه گزینه‌ها

en: Display all items that this view might find
fa: نمایش همه گزینه‌ها که این نما ممکن است پیدا کند

en: Display a specified number of items
fa: نمایش تعداد مشخصی از گزینه‌ها

en: Display a limited number items that this view might find.
fa: نمایش تعداد محدودی از گزینه‌ها که این نما ممکن است پیدا کند.

en: Paged output, full pager
fa: خروجی صفحه‌بندی، بزرگ

en: Full
fa: بزرگ

en: Paged output, full Backdrop style
fa: خروجی صفحه‌بندی، به سبک بَک‌دِراپ

en: Paged output, mini pager
fa: خروجی صفحه‌بندی، کوچک

en: Mini
fa: کوچک

en: Use the mini pager output.
fa: استفاده از خروجی صفحه‌بندی کوچک.

en: Jump menu
fa: منوی پرشی

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
fa: تمام نتایج را درون یک جعبه انتخابی گذاشته و به کاربر اجازه می‌دهد به صفحه متفاوتی پیمایش کند.

en: The default block rendering style with predictable tags provided by the site template.
fa: سبک پردازش بلوک پیشفرض همراه با تگ‌های قابل پیشبینی فراهم شده توسط قالب سایت.

en: Dynamic
fa: پویا

en: Customizable rendering style in which every HTML tag can be configured.
fa: سبک پردازش سفارشی‌ که در آن هر تگ HTML می‌تواند پیکربندی شود.

en: Step !current of !total
fa: گام !current از !total

en: Administrator
fa: مدیر

en: Node type
fa: نوع محتوا

en: Search result highlighting input
fa: ورودی مشخص نتیجه جستجو

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
fa: تاریخ را به عنوان یک فیلد datetime در پایگاه‌داده ذخیره می‌کند، برای تاریخ و زمان کامل به منظور تبدیل منطقه زمانی توصیه می‌شود.

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
fa: تاریخ را به عنوان یک تاریخ ISO در پایگاه‌داده ذخیره می‌کند، برای تاریخ گذشته یا نسبی توصیه می‌شود.

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to support legacy data.
fa: تاریخ را به عنوان یک timestamp در پایگاه‌داده ذخیره می‌کند، فرمت قدیمی است که از داده legacy پشتیبانی می‌کند.

en: This field stores and renders email addresses.
fa: این فیلد، نشانی‌های ایمیل را ذخیره و پردازش می‌کند.

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
fa: عنوان، نشانی و سایر ویژگی‌ها را برای ایجاد یک پیوند در پایگاه‌داده ذخیره می‌کند.

en: Number (integer)
fa: عدد (صحیح)

en: Number (decimal)
fa: عدد (ده دهی)

en: Number (float)
fa: عدد (اعشاری)

en: Text (short)
fa: متن (کوتاه)

en: Text (long)
fa: متن (بلند)

en: Text (long with summary)
fa: متن (بلند با خلاصه)

en: Pop-up calendar
fa: تقویم رومیزی

en: Time ago
fa: زمان قبل

en: Plain
fa: ساده

en: Default email link
fa: پیوند ایمیل پیشفرض

en: Display the email address as a mailto link.
fa: نشانی ایمیل را به عنوان یک پیوند mailto نمایش می‌دهد.

en: Email plain text
fa: متن ساده ایمیل

en: Display the email address as plain text.
fa: نشانی ایمیل را به عنوان متن ساده نمایش می‌دهد.

en: Title, as link (default)
fa: عنوان، به صورت پیوند (پیشفرض)

en: Title, as plain text
fa: عنوان، به صورت متن ساده

en: URL, as link
fa: نشانی، به صورت پیوند

en: URL, as plain text
fa: نشانی، به صورت متن ساده

en: URL, absolute
fa: نشانی، مطلق

en: Domain, as link
fa: دامنه، به صورت پیوند

en: Short, as link with title "Link"
fa: کوتاه، به صورت پیوند با عنوان "پیوند"

en: Label, as link with label as title
fa: برچسب، به صورت پیوند با برچسب با عنوان

en: Separate title and URL
fa: جداسازی عنوان و نشانی

en: more
fa: بیشتر

en: fields
fa: فیلدها

en: field
fa: فیلد

en: Contextual filters
fa: فیلترهای زمینه‌ای

en: contextual filters
fa: فیلترهای زمینه‌ای

en: Contextual filter
fa: فیلتر زمینه‌ای

en: contextual filter
fa: فیلتر زمینه‌ای

en: Sort criteria
fa: شاخص مرتب‌سازی

en: sort criteria
fa: شاخص مرتب‌سازی

en: Sort criterion
fa: معیار مرتب‌سازی

en: sort criterion
fa: معیار مرتب‌سازی

en: Filter criteria
fa: شاخص فیلتر

en: filter criteria
fa: شاخص فیلتر

en: Filter criterion
fa: معیار فیلتر

en: filter criterion
fa: معیار فیلتر

en: Relationships
fa: روابط

en: relationships
fa: روابط

en: Relationship
fa: رابطه

en: header
fa: سربرگ

en: footer
fa: پاورقی

en: No results behavior
fa: عمکلرد در صورت نبود نتیجه

en: no results behavior
fa: عمکلرد در صورت نبود نتیجه

en: Comments are responses to node content.
fa: دیدگاه‌ها پاسخی‌هایی به محتوا هستند.

en: ID
fa: شناسه

en: The comment ID of the field
fa: شناسه دیدگاه مربوط به فیلد

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
fa: نام نویسنده دیدگاه. می‌تواند به عنوان پیوند به صفحه اصلی نویسنده پردازش شود.

en: Author's website
fa: وبسایت نویسنده

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
fa: نشانی وبسایت نویسنده دیدگاه. می‌تواند به عنوان یک پیوند پردازش شود. در صورت ثبت نام کردن کاربر، خالی خواهد بود.

en: Hostname of user that posted the comment.
fa: نام هاست کاربری که دیدگاه را ارسال کرده است.

en: Mail
fa: ایمیل

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
fa: ایمیل کاربری که دیدگاه را ارسال کرده است. در صورت ثبت نام کردن کاربر، خالی خواهد بود.

en: Post date
fa: تاریخ ارسال

en: Date and time of when the comment was created.
fa: تاریخ و زمانی که دیدگاه ارسال شده است.

en: Date in the form of CCYYMMDD.
fa: تاریخ به صورت CCYYMMDD باشد.

en: Created year + month
fa: سال + ماه ایجاد

en: Date in the form of YYYYMM.
fa: تاریخ به صورت YYYYMM باشد.

en: Created year
fa: سال ایجاد

en: Date in the form of YYYY.
fa: تاریخ به صورت YYYY باشد.

en: Created month
fa: ماه ایجاد

en: Date in the form of MM (01 - 12).
fa: تاریخ به صورت MM (01 - 12) باشد.

en: Created day
fa: روز ایجاد

en: Date in the form of DD (01 - 31).
fa: تاریخ به صورت DD (01 - 31) باشد.

en: Created week
fa: هفته ایجاد

en: Date in the form of WW (01 - 53).
fa: تاریخ به صورت WW (01 - 53) باشد.

en: The language the comment is in.
fa: زبان دیدگاه.

en: Updated date
fa: تاریخ بروزرسانی

en: Date and time of when the comment was last updated.
fa: تاریخ و زمانی که دیدگاه آخرین بار بروزرسانی شده است.

en: Updated year + month
fa: سال + ماه بروزرسانی

en: Updated year
fa: سال بروزرسانی

en: Updated month
fa: ماه بروزرسانی

en: Updated day
fa: روز بروزرسانی

en: Updated week
fa: هفته بروزرسانی

en: Approved
fa: تایید شده

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
fa: آیا دیدگاه تایید شده است (یا در صف پردازش قرار دارد).

en: Not Approved
fa: تایید نشده

en: Approved comment
fa: دیدگاه تایید شده

en: View link
fa: پیوند مشاهده

en: Provide a simple link to view the comment.
fa: یک پیوند ساده برای مشاهده دیدگاه فراهم می‌کند.

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش

en: Provide a simple link to edit the comment.
fa: یک پیوند ساده برای ویرایش دیدگاه فراهم می‌کند.

en: Delete link
fa: پیوند حذف

en: Provide a simple link to delete the comment.
fa: یک پیوند ساده برای حذف دیدگاه فراهم می‌کند.

en: Approve link
fa: پیوند تایید

en: Provide a simple link to approve the comment.
fa: یک پیوند ساده برای تایید دیدگاه فراهم می‌کند.

en: Reply-to link
fa: پیوند پاسخ

en: Provide a simple link to reply to the comment.
fa: یک پیوند ساده برای پاسخ به دیدگاه فراهم می‌کند.

en: Depth
fa: عمق

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
fa: عمق دیدگاه را در صورت چند سطحی بودن نمایش می‌دهد.

en: Thread
fa: چند سطحی

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
fa: مرتب‌سازی بر اساس ترتیب سطح. دیدگاه‌های فرزند و والدین را کنار یکدیگر حفظ می‌کند.

en: Nid
fa: شناسه محتوا

en: The node ID to which the comment is a reply to.
fa: شناسه محتوایی که دیدگاه یک پاسخ به آن است.

en: The content to which the comment is a reply to.
fa: محتوایی که دیدگاه یک پاسخ به آن است.

en: Author uid
fa: شناسه کاربری نویسنده

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
fa: اگر به فیلدهای بیشتری به نسبت شناسه کاربری نیاز دارید، رابطه دیدگاه:نویسنده را بیفزایید

en: The User ID of the comment's author.
fa: شناسه کاربری نویسنده دیدگاه.

en: author
fa: نویسنده

en: Parent CID
fa: شناسه دیدگاه والد

en: The Comment ID of the parent comment.
fa: شناسه دیدگاه والد از این دیدگاه.

en: Parent comment
fa: دیدگاه والد

en: The parent comment.
fa: دیدگاه والد.

en: Last comment time
fa: آخرین زمان دیدگاه

en: Date and time of when the last comment was posted.
fa: تاریخ و زمانی که آخرین دیدگاه ارسال شده است.

en: Last comment author
fa: نویسنده آخرین دیدگاه

en: The name of the author of the last posted comment.
fa: نام نویسنده‌ای که آخرین دیدگاه را ارسال کرده است.

en: The number of comments a node has.
fa: تعداد دیدگاه‌هایی که یک محتوا شامل می‌شود.

en: Updated/commented date
fa: تاریخ بروزرسانی/دیدگاه

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
fa: تاریخ آخرین بروزرسانی محتوایی یا ارسال دیدگاه.

en: Last comment CID
fa: شناسه دیدگاه آخرین دیدگاه

en: Display the last comment of a node
fa: نمایش آخرین دیدگاه یک محتوا

en: Last Comment
fa: آخرین دیدگاه

en: The last comment of a node.
fa: آخرین دیدگاه یک محتوا.

en: Last comment uid
fa: شناسه کاربری آخرین دیدگاه

en: The User ID of the author of the last comment of a node.
fa: شناسه کاربری فردی که آخرین دیدگاه را ارسال کرده است.

en: Bulk operations
fa: عملیات دسته‌ای

en: Provides a checkbox on each row and a form for executing bulk actions on comments.
fa: با قرار دادن یک جعبه انتخاب برای هر سطر و ایجاد یک فرم، امکان اقدامات دسته‌ای روی دیدگاه‌ها را فراهم می‌کند.

en: User module 'member for' view element.
fa: عنصر نمایشی 'عضو به مدت' از افزونه User.

en: Appears in: @bundles.
fa: مشاهده در: @bundles.

en: @group (historical data)
fa: @group (داده تاریخی)

en: @group (historical data): @field
fa: @group (داده تاریخی): @field

en: - No value -
fa: - بدون مقدار -

en: image from !field_name
fa: تصویر از !field_name

en: Delta - Appears in: @bundles.
fa: دلتا - مشاهده در: @bundles.

en: term from !field_name
fa: عبارت از !field_name

en: Files maintained by Backdrop and various modules.
fa: فایل‌هایی که توسط بَک‌دِراپ و افزونه‌های مختلف مدیریت می‌شوند.

en: The ID of the file.
fa: شناسه فایل.

en: The name of the file.
fa: نام فایل.

en: Provide a simple link to delete the file entity.
fa: یک پیوند ساده برای حذف موجودیت فایل فراهم می‌کند.

en: Mime type
fa: نوع فایل

en: The mime type of the file.
fa: نوع فرمت فایل.

en: Extension
fa: پسوند

en: The extension of the file.
fa: پسوند فایل.

en: The status of the file.
fa: وضعیت فایل.

en: Upload date
fa: تاریخ آپلود

en: The date the file was uploaded.
fa: تاریخی که فایل آپلود شده است.

en: User who uploaded
fa: کاربری که آپلود کرده است

en: The user account that uploaded the file.
fa: حساب کاربری که فایل را آپلود کرده است.

en: Provides a checkbox on each row and a form for executing bulk actions on files.
fa: با قرار دادن یک جعبه انتخاب برای هر سطر و ایجاد یک فرم، امکان اقدامات دسته‌ای روی فایل‌ها را فراهم می‌کند.

en: File Usage
fa: گزارش فایل

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
fa: محتوایی که با این فایل تناسب دارد، معمولا به این دلیل که فایل یک فیلد از آن محتوا است.

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
fa: فایلی که با این محتوا تناسب دارد، معمولا به این دلیل که یک فیلد از آن محتوا است.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
fa: کاربری که با این فایل تناسب دارد، معمولا به این دلیل که فایل یک فیلد از آن کاربر است.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
fa: فایلی که با این کاربر تناسب دارد، معمولا به این دلیل که یک فیلد از آن کاربر است.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
fa: دیدگاهی که با این فایل تناسب دارد، معمولا به این دلیل که فایل یک فیلد از آن دیدگاه است.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
fa: فایلی که با این دیدگاه تناسب دارد، معمولا به این دلیل که یک فیلد از آن دیدگاه است.

en: Taxonomy Term
fa: عبارت دسته‌بندی

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
fa: عبارت دسته‌بندی که با این فایل تناسب دارد، معمولا به این دلیل که فایل یک فیلد از آن عبارت دسته‌بندی است.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
fa: فایلی که با این عبارت دسته‌بندی تناسب دارد، معمولا به این دلیل که یک فیلد از آن عبارت دسته‌بندی است.

en: Taxonomy Vocabulary
fa: واژگان دسته‌بندی

en: A taxonomy vocabulary that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy vocabulary.
fa: واژگان دسته‌بندی که با این فایل تناسب دارد، معمولا به این دلیل که فایل یک فیلد از آن واژگان دسته‌بندی است.

en: A file that is associated with this taxonomy vocabulary, usually because it is in a field on the taxonomy vocabulary.
fa: فایلی که با این واژگان دسته‌بندی تناسب دارد، معمولا به این دلیل که یک فیلد از آن واژگان دسته‌بندی است.

en: Module
fa: افزونه

en: The module managing this file relationship.
fa: افزونه‌ای که رابطه این فایل را مدیریت می‌کند.

en: Entity type
fa: نوع موجودیت

en: The type of entity that is related to the file.
fa: نوع موجودیتی که مرتبط با فایل است.

en: Entity ID
fa: شناسه موجودیت

en: The ID of the entity that is related to the file.
fa: شناسه موجودیتی که مرتبط با فایل است.

en: Use count
fa: شمارشگر

en: The number of times the file is used by this entity.
fa: تعداد دفعاتی که فایل توسط موجودیت استفاده شده است.

en: Locale source
fa: مبدا زبانی

en: A source string for translation, in English or the default site language.
fa: یک رشته مبدا برای ترجمه، به انگلیسی یا زبان پیشفرض سایت.

en: LID
fa: شناسه زبان

en: The ID of the source string.
fa: شناسه رشته مبدا.

en: A description of the location or context of the string.
fa: توضیحی درباره مکان یا زمینه این رشته.

en: The group the translation is in.
fa: گروهی که ترجمه در آن است.

en: Source
fa: مبدا

en: The full original string.
fa: رشته‌ی کامل اولیه.

en: The version of Backdrop core that this string is for.
fa: نسخه‌ای از بَک‌دِراپ که این رشته متعلق به آن است.

en: Provide a simple link to edit the translations.
fa: یک پیوند ساده برای ویرایش ترجمه‌ها فراهم می‌کند.

en: Locale target
fa: مقصد زبانی

en: Translation
fa: ترجمه

en: The full translation string.
fa: رشته ترجمه کامل.

en: The language this translation is in.
fa: زبانی که ترجمه به آن است.

en: Singular LID
fa: شناسه ترجمه مفرد

en: The ID of the parent translation.
fa: شناسه ترجمه والد.

en: Plural
fa: جمع

en: Whether or not the translation is plural.
fa: آیا ترجمه حالت جمع دارد یا خیر.

en: The node ID.
fa: شناسه محتوا.

en: The content title.
fa: عنوان محتوا.

en: The date the content was posted.
fa: تاریخی که محتوا ارسال شده است.

en: The date the content was last updated.
fa: تاریخی که محتوا بروزرسانی شده است.

en: The content type (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
fa: نوع محتوا (برای نمونه، "وبلاگ"، "انجمن" یا "داستان").

en: Whether or not the content is published.
fa: آیا محتوا ترجمه شده است یا خیر.

en: Published or admin
fa: انتشار یافته یا مدیر

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
fa: محتوای منتشر نشده را در صورت عدم دسترسی کاربر، فیلتر می‌کند.

en: Promoted
fa: ارتقا یافته

en: Whether or not the content is promoted.
fa: آیا محتوا ارتقا یافته است یا خیر.

en: Not promoted
fa: ارتقا نیافته

en: Sticky
fa: چسبنده

en: Whether or not the content is sticky.
fa: آیا محتوا چسبنده است یا خیر.

en: Not sticky
fa: غیر چسبنده

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
fa: آیا محتوا چسبنده است یا خیر. برای فهرست کردن محتوای چسبنده، این گزینه را به نزولی تنظیم کنید.

en: Provide a simple link to the content.
fa: یک پیوند ساده به محتوا فراهم می‌کند.

en: Provide a simple link to edit the content.
fa: یک پیوند ساده برای ویرایش محتوا فراهم می‌کند.

en: Provide a simple link to delete the content.
fa: یک پیوند ساده برای حذف محتوا فراهم می‌کند.

en: The aliased path to this content.
fa: نام مسیر مستعار به این محتوا.

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
fa: کاربری که محتوا را نگارش کرده است. اگر به فیلدهای بیشتری نسبت به شناسه کاربری نیاز دارید، رابطه محتوا:نویسنده را بیفزایید

en: Relate content to the user who created it.
fa: محتوا را به کاربری که ایجاد کرده است مرتبط می‌سازد.

en: User has a revision
fa: کاربر یک بازبینی دارد

en: All nodes where a certain user has a revision
fa: تمام محتوایی که کاربر برای آن بازبینی دارد

en: Provides a checkbox on each row and a form for executing bulk actions on nodes.
fa: با قرار دادن یک جعبه انتخاب برای هر سطر و ایجاد یک فرم، امکان اقدامات دسته‌ای روی محتوا را فراهم می‌کند.

en: Content revision
fa: بازبینی محتوا

en: Content revision is a history of changes to content.
fa: بازبینی محتوا، تاریخچه‌ای از تغییرات محتوا را شامل می‌شود.

en: Relate a content revision to the user who created the revision.
fa: بازبینی محتوا را به کاربری که آن را ایجاد کرده است مرتبط می‌سازد.

en: revision user
fa: کاربر بازبینی

en: The revision NID of the content revision.
fa: شناسه محتوایی بازبینی از محتوا.

en: Get the actual content from a content revision.
fa: دریافت محتوای واقعی از بازبینی محتوا.

en: Vid
fa: شناسه بازبینی

en: The revision ID of the content revision.
fa: شناسه بازبینی محتوا.

en: Log message
fa: پیام گزارش

en: The log message entered when the revision was created.
fa: پیام گزارشی که در زمان بازبینی ایجاد شده است.

en: The date the node was last updated.
fa: تاریخ آخرین بروزرسانی محتوا.

en: Provide a simple link to the revision.
fa: یک پیوند ساده برای بازبینی فراهم می‌کند.

en: Revert link
fa: پیوند بازگردانی

en: Provide a simple link to revert to the revision.
fa: یک پیوند ساده برای بازگردانی فراهم می‌کند.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
fa: یک پیوند ساده برای حذف بازبینی محتوا فراهم می‌کند.

en: Content access
fa: دسترسی محتوا

en: Access
fa: دسترسی

en: Filter by access.
fa: فیلتر بر اساس دسترسی.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
fa: فیلتر برای محتوا با استفاده از دسترسی نما.<strong>اگر از node به عنوان جدول پایه استفاده می‌کنید، نیازی نیست.</strong>

en: Has new content
fa: داشتن محتوای جدید

en: Show a marker if the content is new or updated.
fa: نمایش یک نشانگر اگر محتوا جدید یا بروزرسانی شده باشد.

en: Show only content that is new or updated.
fa: نمایش محتوایی که جدید یا بروزرسانی شده است.

en: Redirect
fa: تغییر مسیر

en: URL redirects
fa: تغییر مسیر نشانی

en: Listings of URL redirects.
fa: فهرست تغییر مسیرهای نشانی.

en: Redirect ID
fa: شناسه تغییر مسیر

en: The internal ID of the redirect.
fa: شناسه داخلی تغییر مسیر.

en: The type of redirect.
fa: نوع تغییر مسیر.

en: ID of user who created the URL redirect.
fa: شناسه کاربری که تغییر مسیر نشانی را ایجاد کرده است.

en: Filter the view to the currently logged in user.
fa: نما را به کاربر وارد شده جاری فیلتر کن.

en: Source URL
fa: نشانی مبدا

en: The source URL which generates a redirect
fa: نشانی مبدا که تغییر مسیر را ایجاد می‌کند

en: Redirect URL
fa: نشانی تغییر مسیر

en: The destination URL
fa: نشانی مقصد

en: The language the redirect is for.
fa: زبانی که تغییر مسیر به آن است.

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Number of times this URL redirect has been followed.
fa: تعداد دفعاتی که این نشانی دنبال شده است.

en: Last accessed date
fa: تاریخ آخرین دسترسی

en: The date/time the URL redirect was last accessed.
fa: تاریخ/زمان آخرین دسترسی به تغییر مسیر نشانی.

en: Provide links to operations the user can perform for the URL redirect.
fa: پیوندهایی برای کاربر به منظور تغییر مسیر نشانی فراهم می‌کند.

en: Provide a simple link to edit the URL redirect.
fa: یک پیوند ساده برای ویرایش تغییر مسیر نشانی فراهم می‌کند.

en: Provide a simple link to delete the URL redirect.
fa: یک پیوند ساده برای حذف تغییر مسیر نشانی فراهم می‌کند.

en: Score
fa: امتیاز

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
fa: امتیاز گزینه جستجو شده. در صورت نبود فیلتر جستجو از آن استفاده نخواهد شد.

en: Links from
fa: پیوند از

en: Other nodes that are linked from the node.
fa: سایر محتوایی که از این محتوا به آن‌ها پیوند وجود دارد.

en: Links to
fa: پیوند به

en: Other nodes that link to the node.
fa: سایر محتوایی که به این محتوا پیوند دارند.

en: Search Terms
fa: عبارت‌های جستجو

en: The terms to search for.
fa: عبارت‌هایی که برای جستجو بکار می‌روند.

en: Module/Theme/Theme engine
fa: افزونه/قالب/موتور قالب

en: Modules/Themes/Theme engines in your codebase.
fa: افزونه‌ها/قالب‌ها/موتورهای قالب در کد شما.

en: Module/Theme/Theme engine filename
fa: نام فایل افزونه/قالب/موتور قالب

en: The path of the primary file for this item, relative to the Backdrop root; e.g. modules/node/node.module.
fa: مسیر فایل اولیه برای این گزینه، نسبت به دایرکتوری اصلی بَک‌دِراپ؛ برای نمونه modules/node/node.module.

en: Module/Theme/Theme engine name
fa: نام افزونه/قالب/موتور قالب

en: The name of the item; e.g. node.
fa: نام گزینه مورد نظر، برای نمونه node.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
fa: نوع گزینه مورد نظر که باید module، theme یا theme_engine باشد.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
fa: عبارت منطقی که نشان می‌دهد این گزینه فعال است یا خیر.

en: Schema version
fa: نسخه پایگاه‌داده

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
fa: شماره نسخه پایگاه‌داده افزونه. -1 در صورتی که افزونه نصب نیست (جدول موجود ندارد)؛ 0 یا بزرگترین عدد N از تابع hook_update_N() که در زمان نصب افزونه اجرا شده است.

en: Term
fa: عبارت

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
fa: عبارت‌های دسته‌بندی که به این محتوا ضمیمه شده‌اند.

en: The tid of a taxonomy term.
fa: شناسه یک عبارت دسته‌بندی.

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
fa: عبارت دسته‌بندی که از ویجت انتخابی یا تکمیل خودکار انتخاب شده است.

en: Representative node
fa: محتوای نماینده

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
fa: یک محتوای نماینده از هر عبارت را بدست می‌آورد، با توجه به معیار مرتب‌سازی انتخاب شده.

en: The taxonomy term name.
fa: نام عبارت دسته‌بندی.

en: Taxonomy term name.
fa: نام عبارت دسته‌بندی.

en: Uncategorized
fa: طبقه‌بندی نشده

en: The term weight field
fa: فیلد وزن عبارت

en: The description associated with a taxonomy term.
fa: توضیح منتسب به یک عبارت دسته‌بندی.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
fa: نتایج "دسته‌بندی: عبارت" را به یک واژگان مشخص فیلتر کن.

en: Machine-Name of the vocabulary of which a term is a member.
fa: نام ماشینی واژگانی که عبارت یکی از اعضای آن است.

en: Vocabulary label
fa: برچسب واژگان

en: Human readable label of the vocabulary of which a term is a member.
fa: نام انسانی برچسب واژگان که عبارت یکی از اعضای آن است.

en: Term edit link
fa: پیوند ویرایش عبارت

en: Provide a simple link to edit the term.
fa: یک پیوند ساده برای ویرایش عبارت فراهم می‌کند.

en: Content with term
fa: محتوا با عبارت

en: Relate all content tagged with a term.
fa: تمام محتوایی که با یک عبارت برچسب‌گذاری شده‌اند.

en: Has taxonomy term ID
fa: شناسه عبارت دسته‌بندی دارد

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
fa: نمایش محتوا در صورتی که عبارت‌(های) دسته‌بندی انتخابی داشته باشد.

en: Has taxonomy term
fa: عبارت دسته‌بندی دارد

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
fa: عبارت والد از این عبارت. اگر از واژگانی استفاده می‌کند که امکان چند والد را می‌دهد می‌تواند منجر به نتایج تکراری شود.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" by the parent pid.
fa: نتایج "دسته‌بندی: عبارت" را بر اساس شناسه والد آن فیلتر کن.

en: The parent term of the term.
fa: عبارت والد از این عبارت.

en: Users who have created accounts on your site.
fa: کاربرانی که در سایت شما حساب کاربری ایجاد کرده‌اند.

en: Uid
fa: شناسه کاربری

en: The user account ID.
fa: شناسه حساب کاربری.

en: Content authored
fa: محتوای نگارش شده

en: Relate content to the user account of its creator. This relationship will create one record for each content item created by the user account.
fa: محتوا را به حساب کاربری سازنده‌اش مرتبط می‌سازد. این رابطه به ازای هر محتوای ایجاد شده توسط کاربر یک رکورد ایجاد می‌کند.

en: nodes
fa: محتواها

en: The raw numeric user account ID.
fa: شناسه عددی حساب کاربری.

en: The user account ID
fa: شناسه حساب کاربری

en: Obtains a single representative node for each user account, according to a chosen sort criterion.
fa: یک محتوای نماینده از هر حساب کاربری را بدست می‌آورد، با توجه به معیار مرتب‌سازی انتخاب شده.

en: Current
fa: جاری

en: Filter the view to the currently logged in user account.
fa: نما را به حساب کاربری جاری فیلتر کن.

en: The username for the user account or author.
fa: نام کاربری حساب کاربری یا نویسنده.

en: Name (raw)
fa: نام (خام)

en: The username for the user account or author. This filter does not check if the user account exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
fa: نام کاربری حساب کاربری یا نویسنده. در صورت موجود بودن حساب کاربری و انطباق نسبی، این فیلتر کار نمی‌کند. شامل تکمیل خودکار نیز نمی‌باشد.

en: Email address for a given user account. This field is normally not disclosed, so be cautious when using it.
fa: نشانی ایمیل یک حساب کاربری مشخص. این فیلد معمولا افشا نمی‌شود، پس در استفاده از آن احتیاط کنید.

en: The language for the user account.
fa: زبان حساب کاربری.

en: The user account picture, if allowed.
fa: عکس حساب کاربری، در صورت اجازه.

en: Has avatar
fa: دارای آواتار باشد

en: Provide a simple link to the user account.
fa: یک پیوند ساده به حساب کاربری فراهم کند.

en: The user account's last access date.
fa: تاریخ آخرین دسترسی به حساب کاربری.

en: The user account's last login date.
fa: تاریخ آخرین ورود به حساب کاربری.

en: Whether a user account is active or blocked.
fa: آیا یک حساب کاربری فعال است یا مسدود.

en: The user account's signature.
fa: امضای حساب کاربری.

en: Provide a simple link to edit the user account.
fa: یک پیوند ساده برای ویرایش حساب کاربری فراهم می‌کند.

en: Cancel link
fa: پیوند لغو

en: Provide a simple link to cancel the user account.
fa: یک پیوند ساده برای لغو حساب کاربری فراهم می‌کند.

en: Data
fa: داده

en: Provide serialized data of the user account
fa: داده باینری از حساب کاربری فراهم می‌کند.

en: Provides a checkbox on each row and a form for executing bulk actions on user accounts.
fa: با قرار دادن یک جعبه انتخاب برای هر سطر و ایجاد یک فرم، امکان اقدامات دسته‌ای روی حساب‌های کاربری را فراهم می‌کند.

en: Roles that a user account has been assigned.
fa: نقش‌هایی که به یک حساب کاربری اختصاص داده شده است.

en: No role
fa: بدون نقش

en: The user account permissions.
fa: مجوزهای حساب کاربری.

en: Global
fa: سراسری

en: Random
fa: تصادفی

en: Randomize the display order.
fa: ترتیب نمایش تصادفی باشد.

en: Allow a contextual filter value to be ignored. The query will not be altered by this contextual filter value. Can be used when contextual filter values come from the URL, and a part of the URL needs to be ignored.
fa: اجازه نادیده گرفتن مقدار فیلتر زمینه‌ای را می‌دهد. پرسجو قابل تغییر توسط این فیلتر زمینه‌ای نخواهد بود. زمانی که مقادیر فیلتر زمینه‌ای از نشانی گرفته می‌شوند و قسمتی از آن نشانی باید نادیده گرفته شود بکار می‌رود.

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Provide custom text or link.
fa: متن سفارشی یا پیوند را فراهم می‌کند.

en: View result counter
fa: شمارشگر نتیجه برای نما

en: Displays the actual position of the view result
fa: نمایش موقعیت حقیقی نتیجه نما

en: Text area
fa: ناحیه متنی

en: Unfiltered text
fa: متن فیلتر نشده

en: Add unrestricted, custom text or markup. This is similar to the custom text field.
fa: متن نامحدود، سفارشی یا مارک‌آپ بیفزایید. این مشابه فیلد متن سفارشی است.

en: View area
fa: ناحیه نما

en: Insert a view inside an area.
fa: یک نما درون یک ناحیه وارد می‌کند.

en: Result summary
fa: خلاصه نتایج

en: Shows result summary, for example the items per page.
fa: نمایش خلاصه نتایج، برای نمونه گزینه‌های در صفحه.

en: Contextual Links
fa: پیوندهای زمینه‌ای

en: Display fields in a contextual links menu.
fa: فیلدها را در منوی پیوندهای زمینه‌ای نمایش می‌دهد.

en: Combine fields filter
fa: ترکیب فیلتر فیلدها

en: Combine two fields together and search by them.
fa: دو فیلد را با یکدیگر ترکیب کرده و جستجو می‌کند.

en: Dropbutton
fa: دکمه کشویی

en: Display fields in a dropbutton.
fa: فیلدها را درون یک دکمه کشویی نمایش می‌دهد.

en: Math expression
fa: عبارت ریاضی

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
fa: یک عبارت ریاضی را محاسبه و نمایش می‌دهد.

en: Fields comparison
fa: مقایسه فیلدها

en: Compare database fields against eachother.
fa: فیلدهای پایگاه‌داده را با یکدیگر مقایسه می‌کند.

en: Use fields comparison to filter the result of the view.
fa: با استفاده از مقایسه فیلدها، نتیجه نما را فیلتر کنید.

en: The number of new comments on the node.
fa: تعداد دیدگاه‌های جدید در محتوا.

en: Add comment link
fa: افزودن پیوند دیدگاه

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
fa: نمایش پیوند افزودن دیدگاه استاندارد در محتوای عادی، که تنها در صورت دسترسی کاربر به این مجوز نمایش داده می‌شود.

en: Comment status
fa: وضعیت دیدگاه

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
fa: آیا دیدگاه برای محتوا فعال است یا خیر.

en: User posted or commented
fa: کاربر ارسال کرده یا دیدگاه گذاشته باشد

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
fa: نمایش محتوا در صورتی که کاربری آن را ارسال کرده یا دیدگاه گذاشته باشد.

en: Comments of the node
fa: دیدگاه‌های محتوا

en: Relate all comments on the node. This will create 1 duplicate record for every comment. Usually if you need this it is better to create a comment view.
fa: تمام دیدگاه‌های محتوا را مرتبط می‌سازد. برای هر دیدگاه ۱ رکورد اضافی ایجاد خواهد کرد. معمولا اگر به این ویژگی نیاز دارید بهتر است که یک نما برای دیدگاه بسازید.

en: @entity using @field
fa: @entity از @field استفاده می‌کند

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
fa: هر @entity با @field تنظیم شده به تصویر را مرتبط می‌سازد.

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
fa: هر @entity با @field تنظیم شده به عبارت را مرتبط می‌سازد.

en: The language the content is in.
fa: زبانی که محتوا به آن است.

en: Taxonomy terms on node
fa: عبارت‌های دسته‌بندی در محتوا

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
fa: محتوا را به عبارت‌های دسته‌بندی، با تعیین واژگان آن مرتبط می‌سازد. این رابطه باعث ایجاد رکوردهای تکراری خواهد شد اگر از چندین عبارت استفاده شده باشد.

en: term
fa: عبارت

en: All taxonomy terms
fa: تمام عبارت‌های دسته‌بندی

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
fa: تمام عبارت‌های دسته‌بندی مرتبط با محتوا از یک واژگان مشخص را نمایش می‌دهد.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
fa: محتوایی که شامل عبارت‌های دسته‌بندی انتخابی یا فرزندان آن باشد را نمایش می‌دهد. با توجه به پیچیدگی بیشتر، گزینه‌های آن کمتر از نسخه بدون عمق است.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
fa: شناسه عبارت دسته‌بندی (با عمق) داشته باشد

en: Has taxonomy terms (with depth)
fa: عبارت‌های دسته‌بندی (با عمق) داشته باشد

en: Has taxonomy term ID depth modifier
fa: شناسه عبارت دسته‌بندی تغییردهنده عمق داشته باشد

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
fa: امکان تغییر "عمق" برای دسته‌بندی: عبارت (با عمق) با استفاده از مقدار فیلتر زمینه‌ای را ایجاد کند.

en: Group results together
fa: نتایج به صورت گروهی باشد

en: Count DISTINCT
fa: شمارش یکتا

en: Sum
fa: مجموع

en: Average
fa: میانگین

en: Standard deviation
fa: انحراف معیار

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: New password
fa: گذرواژه جدید

en: Confirm new password
fa: تایید گذرواژه جدید

en: Password strength:
fa: قدرت گذرواژه:

en: Passwords match:
fa: انطباق گذرواژه‌ها:

en: poor
fa: ضعیف

en: fair
fa: معمولی

en: good
fa: قوی

en: excellent
fa: عالی

en: Default URL alias pattern (applies to all content types with blank URL alias patterns below)
fa: الگوی نام مستعار نشانی پیشفرض (به همه نوع محتوا با الگوهای خالی زیر اعمال می‌شود)

en: URL alias pattern for all %node_type URLs
fa: الگوی نام مستعار نشانی برای %node_type

en: Default URL alias pattern (applies to all vocabularies with blank URL alias patterns below)
fa: الگوی نام مستعار نشانی پیشفرض (به همه واژگان با الگوهای خالی زیر اعمال می‌شود)

en: URL alias pattern for all %vocab-name URLs
fa: لگوی نام مستعار نشانی برای %vocab-name

en: URL alias pattern for user account URLs
fa: الگوی نام مستعار نشانی برای حساب‌های کاربری

en: The default content for this page. <strong>This block may be required for this page to work properly.</strong>
fa: محتوای پیشفرض برای این صفحه. <strong>این بلوک برای عملکرد صحیح این صفحه ممکن است لازم باشد.</strong>

en: Header block
fa: بلوک سربرگ

en: Contains elements typical of a site header including the site logo, name, slogan, and optionally a navigational menu.
fa: شامل عناصر متداول از جمله لوگو، نام، شعار و یک منوی پیمایش اختیاری است.

en: Breadcrumb
fa: مسیر نما

en: Powered by Backdrop
fa: پیاده‌سازی با بَک‌دِراپ

en: Displays a link to <a href="https://backdropcms.org">the Backdrop CMS website</a>.
fa: یک پیوند به <a href="https://backdropcms.org">وبسایت بَک‌دِراپ</a> را نمایش می‌دهد.

en: A hierarchical list of links for the @menu.
fa: فهرستی سلسله مراتبی از پیوندها برای @menu.

en: Custom block
fa: بلوک سفارشی

en: A basic block for adding custom text.
fa: یک بلوک پایه برای افزودن متن سفارشی.

en: Hero block
fa: بلوک نمایان

en: A hero block often consists of text over a background image, though either are optional.
fa: یک بلوک نمایان معمولا شامل متن با تصویر پس‌زمینه است، با اینکه هر دو اختیاری هستند.

en: Convert image captions to figure and figcaption elements
fa: تبدیل عنوان تصاویر به عنصرهای figure و figcaption

en: Float images left and right using the data-align attribute
fa: شناور کردن تصاویر به چپ و راست با استفاده از ویژگی data-align

en: Backdrop CMS update status
fa: وضعیت بروزرسانی بَک‌دِراپ

en: Overrides path
fa: بازنشانی مسیر

en: Layout overrides existing path provided by another module.
fa: چیدمان، مسیر موجود فراهم شده توسط افزونه‌ای دیگر را بازنویسی می‌کند.

en: String pass-through
fa: ارسال رشته

en: System (English)
fa: سیستم (انگلیسی)

en: User interface translation
fa: ترجمه رابط کاربری

en: Translate the built-in user interface.
fa: رابط کاربری پیشفرض را ترجمه کنید.

en: Select and configure themes.
fa: قالب‌ها را انتخاب و پیکربندی کنید.

en: Administration tools.
fa: ابزارهای مدیریتی.

en: Metadata
fa: داده اضافی

en: Settings related to meta tags, and other data commonly used by search engines.
fa: تنظیمات مرتبط با متا تگ‌ها و سایر داده‌هایی که توسط موتورهای جستجو استفاده می‌شوند.

en: Date and time formats
fa: فرمت‌های تاریخ و زمان

en: Configure the display of date and time strings.
fa: نمایش رشته‌های تاریخ و زمان را پیکربندی کنید.

en: Local site search settings.
fa: تنظیمات جستجوی سایت محلی.

en: URL handling
fa: بررسی نشانی

en: Settings related to URLs including path aliases and URL recirects.
fa: تنظیمات مرتبط با نشانی‌ها از جمله نام‌های مستعار مسیر و تغییر مسیرهای نشانی.

en: Settings related to editorial workflow.
fa: تنظیمات مرتبط با گردشکار ویراستاری.

en: Install or uninstall modules.
fa: نصب یا حذف افزونه‌ها.

en: Site header
fa: سربرگ سایت

en: Main content
fa: محتوای اصلی

en: Install new themes
fa: نصب قالب‌های جدید

en: List themes
fa: فهرست قالب‌ها

en: Administration bar
fa: نوار مدیریتی

en: Adjust administration bar settings.
fa: تنظیمات نوار مدیریتی را بررسی کنید.

en: Text editors and formats
fa: ویرایشگرهای متن و فرمت‌ها

en: Configure WYSIWYG and text editors on the site. Restrict or allow certain HTML tags to be used in content.
fa: پیکربندی WYSIWYG و ویرایشگرهای متنی سایت. تگ‌های HTML را برای استفاده در محتوا محدود یا مجاز سازید.

en: List text formats
fa: فهرست فرمت‌های متنی

en: Configuration management
fa: مدیریت پیکربندی

en: Import, export, and synchronize your configuration changes between different installations of your site, such as in development, staging, and production environments.
fa: تغییرات پیکربندی بین نصب‌های مختلف از سایت مانند توسعه، آزمون و اصلی را وارد، خارج یا همگام سازید.

en: Full Import/Export
fa: ورود/خروج کامل

en: Single Import/Export
fa: ورود/خروج تکی

en: Synchronize
fa: همگام‌سازی

en: Configuration diff
fa: تغییرات پیکربندی

en: Database 4 byte UTF-8 upgrade
fa: بروزرسانی UTF-8 چهار بایتی پایگاه‌داده

en: Upgrades the database to support 4 byte UTF-8 characters such as emoji and mathmatical symbols.
fa: پایگاه‌داده را برای پشتیبانی از کاراکترهای UTF-8 چهار بایتی مانند ایموجی و نمادهای ریاضی بروزرسانی می‌کند.

en: Settings for logging and alerts modules. Various modules can route Backdrop's system events to different destinations, such as syslog, database, email, etc.
fa: تنظیمات برای افزونه‌های ثبت و هشدار. افزونه‌های مختلف می‌توانند رویدادهای سیستمی بَک‌دِراپ را به مقصدهای مختلف از جمله، syslog، پایگاه‌داده و ایمیل مسیریابی کنند.

en: Tell Backdrop where to store uploaded files and how they are accessed.
fa: مکان ذخیره‌سازی فایل‌های آپلودی را به بَک‌دِراپ گفته و شیوه دسترسی را بیان کنید.

en: Transliteration
fa: تبدیل حروف

en: Convert existing file names to US-ASCII.
fa: نام فایل‌های موجود را به US-ASCII تبدیل کنید.

en: Add image style
fa: افزودن سبک تصویری

en: List image styles
fa: فهرست سبک‌های تصویری

en: Add date format
fa: افزودن فرمت تاریخ

en: List languages
fa: فهرست زبان‌ها

en: Invalidate search index
fa: اندیس جستجوی نامعتبر

en: Change site name, logo, favicon, slogan, e-mail address, default front page, and number of posts per page, error pages.
fa: نام سایت، لوگو، نماد، شعار، نشانی ایمیل، صفحه اول پیشفرض، تعداد محتوا در صفحه و صفحات خطا را تغییر دهید.

en: URL settings
fa: تنظیمات نشانی

en: General URL-related configuration for your site.
fa: تنظیمات عمومی مرتبط با نشانی برای سایت شما.

en: Redirect users from one URL to another.
fa: کاربران را از یک نشانی به نشانی دیگر هدایت می‌کند.

en: Add redirect
fa: افزودن تغییر مسیر

en: Fix 404 pages
fa: ترمیم صفحات ۴۰۴

en: Add URL redirects for 404 pages.
fa: تغییر مسیر نشانی برای صفحات ۴۰۴ را بیفزایید.

en: List URL redirects
fa: فهرست تغییر مسیرهای نشانی

en: Configure behavior for URL redirects.
fa: عملکرد تغییر مسیرهای نشانی را پیکربندی کنید.

en: Change your site's URLs by setting up automatic URL alias patterns.
fa: با تنظیم الگوهای نام مستعار نشانی به صورت خودکار، نشانی‌های سایت خود را تغییر دهید.

en: Add URL alias
fa: افزودن نام مستعار نشانی

en: Delete URL aliases
fa: حذف نام‌های مستعار نشانی

en: Generate URL aliases
fa: تولید نام‌های مستعار نشانی

en: List URL aliases
fa: فهرست نام‌های مستعار نشانی

en: URL alias patterns
fa: الگوهای نام مستعار نشانی

en: List URL alias patterns
fa: فهرست الگوهای نام مستعار نشانی

en: URL alias pattern settings
fa: تنظیمات الگوهای نام مستعار نشانی

en: Account emails
fa: ایمیل‌های حساب

en: Configure email templates used for account registration and management.
fa: قالب‌های ایمیل را برای ثبت نام و مدیریت حساب پیکربندی کنید.

en: Configure settings for user accounts.
fa: تنظیمات حساب‌های کاربری را پیکربندی کنید.

en: Configure fields and display of fields on user accounts.
fa: فیلدها و نمایش آن‌ها در حساب‌های کاربری را پیکربندی کنید.

en: Manage displays
fa: مدیریت نمایش‌ها

en: List, edit, or add levels of access, or <em>user roles</em>.
fa: فهرست، ویرایش، یا افزودن سطوح دسترسی یا <em>نقش‌های کاربری</em>.

en: Install new modules
fa: نصب افزونه‌های جدید

en: List modules
fa: فهرست افزونه‌ها

en: Uninstall modules
fa: حذف افزونه‌ها

en: Get a status report about available updates for your installed modules, themes, and layouts.
fa: درباره بروزرسانی‌های موجود از افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌های نصب شده گزارش وضعیت دریافت کنید.

en: List available updates
fa: فهرست بروزرسانی‌های موجود

en: Overview of all blocks and their modules.
fa: مروری بر همه بلوک‌ها و افزونه‌های آن‌ها.

en: List fields
fa: فهرست فیلدها

en: Used in views
fa: بکار رفته در نماها

en: Overview of fields used in all views.
fa: مروری بر همه فیلدهای بکار رفته در تمام نماها.

en: Fix 404 pages with URL redirects
fa: ترمیم صفحات ۴۰۴ با تغییر مسیرهای نشانی

en: Views plugins
fa: پلاگین‌های نما

en: Overview of plugins used in all views.
fa: مروری بر همه پلاگین‌های بکار رفته در تمام نماها.

en: List content types
fa: فهرست انواع محتوا

en: Custom blocks
fa: بلوک‌های سفارشی

en: Create reusable blocks that can be placed in layouts.
fa: بلوک‌های قابل استفاده در چیدمان‌ها را ایجاد کنید.

en: Add custom block
fa: افزودن بلوک سفارشی

en: List custom blocks
fa: فهرست بلوک‌های سفارشی

en: Layouts
fa: چیدمان‌ها

en: Create new landing pages or modify the layout of existing pages on your site.
fa: صفحات اولیه را ایجاد کنید یا چیدمان صفحات موجود در سایت را تغییر دهید.

en: Add layout
fa: افزودن چیدمان

en: List layouts
fa: فهرست چیدمان‌ها

en: Install new layouts
fa: نصب چیدمان‌های جدید

en: Manage layout templates.
fa: مدیریت قالب چیدمان‌ها.

en: Update layouts
fa: بروزرسانی چیدمان‌ها

en: List vocabularies
fa: فهرست واژگان

en: Views
fa: نماها

en: Manage customized lists of content.
fa: فهرست سفارشی از محتوا را مدیریت کنید.

en: Add view
fa: افزودن نما

en: List views
fa: فهرست نماها

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Manage comments
fa: مدیریت دیدگاه‌ها

en: Confirm deleting multiple files
fa: تایید حذف چندین فایل

en: Confirm content deletion
fa: تایید حذف محتوا

en: Add user account
fa: افزودن حساب کاربری

en: Add a blog post, news article, or press release.
fa: نوشته وبلاگ، مقاله خبری یا گزارش مطبوعاتی ایجاد کنید.

en: Add a page with static content, like the 'About' page.
fa: صفحه‌ای با محتوای ایستا، مانند 'درباره ما' ایجاد کنید.

en: Configure layout
fa: پیکربندی چیدمان

en: Manage blocks
fa: مدیریت بلوک‌ها

en: Configure page title
fa: پیکربندی عنوان صفحه

en: Configure menu
fa: پیکربندی منو

en: Edit links
fa: ویرایش منوها

en: List terms
fa: فهرست عبارت‌ها

en: Break lock
fa: شکستن قفل

en: Clone view
fa: شبیه‌سازی نما

en: Configure view
fa: پیکربندی نما

en: Disable view
fa: غیرفعال‌سازی نما

en: Enable view
fa: فعال کردن نما

en: Admin bar
fa: نوار مدیریت

en: Backdrop CMS
fa: سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ

en: 4-byte UTF-8 support enables extended characters to be saved into the database, including emojis, Asian symbols and mathematical symbols.
fa: پشتیبانی از UTF-8 چهار بایتی امکان ذخیره‌سازی کاراکترهای گسترده مانند ایموجی‌ها، نمادهای آسیایی و عبارت‌های ریاضی را در پایگاه‌داده فراهم می‌کند.

en: Not available
fa: موجود نیست

en: This feature is not supported on your system. See the <a href="@url">documentation on adding 4-byte UTF-8 support</a> for more information.
fa: این ویژگی در سیستم شما پشتیبانی نمی‌شود. برای اطلاعات بیشتر <a href="@url">مستندات افزودن پشتیبانی UTF-8 چهار بایتی</a> را مشاهده کنید.

en: Date field values
fa: مقادیر فیلد تاریخ

en: Tokens related to date field values.
fa: توکن‌های مرتبط با مقادیر فیلد تاریخ.

en: The date value.
fa: مقدار تاریخ.

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: The End date value.
fa: مقدار تاریخ پایان.

en: Tokens related to menus.
fa: توکن‌های مرتبط با منوها.

en: Menu links
fa: پیوندهای منو

en: Tokens related to menu links.
fa: توکن‌های مرتبط با پیوندهای منو.

en: The name of the menu.
fa: نام منو.

en: The unique machine-readable name of the menu.
fa: نام یکتای ماشینی برای منو.

en: The optional description of the menu.
fa: توضیح اختیاری منو.

en: Menu link count
fa: تعداد پیوند منو

en: The number of menu links belonging to the menu.
fa: تعداد پیوندهای منو که متعلق به منو هستند.

en: The URL of the menu's edit page.
fa: نشانی صفحه ویرایش منو.

en: The menu of the menu link.
fa: منوی مربوط به پیوند منو.

en: The URL of the menu link's edit page.
fa: نشانی صفحه ویرایش پیوند منو.

en: The menu link for this node.
fa: پیوند منو برای این محتوا.

en: Tokens related to individual pieces of content, or "nodes".
fa: توکن‌های مرتبط با قطعات مختلف محتوا یا "node".

en: Tokens related to content types.
fa: توکن‌های مرتبط با انواع محتوا.

en: The human-readable name of the content type.
fa: نام انسانی برای نوع محتوا.

en: The machine name of the content type.
fa: نام ماشینی برای نوع محتوا.

en: The language code of the language the node is written in.
fa: کد زبانی که محتوا به آن نوشته می‌شود.

en: Translation source node
fa: محتوای مبدا ترجمه

en: The source node for this current node's translation set.
fa: محتوای مبدا برای مجموعه ترجمه فعلی.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
fa: توضیح آخرین تغییرات انجام شده روی محتوا.

en: The unique machine-readable name of the content type.
fa: نام یکتای ماشینی برای نوع محتوا.

en: The optional description of the content type.
fa: توضیح اختیاری نوع محتوا.

en: The number of nodes belonging to the content type.
fa: تعداد محتوای متعلق به نوع محتوا.

en: Joined path
fa: مسیر پیوسته

en: The array values each cleaned according to the current Path module settings and then joined with the slash into a string that resembles an URL.
fa: مقادیر آرایه‌ای که هر کدام با توجه به تنظمیات افزونه Path پاکسازی شده‌اند و همراه با یک اِسلَش رشته‌ای را می‌سازند که نشانی را ذخیره می‌کند.

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Tokens related to the current page request.
fa: توکن‌های مرتبط با درخواست صفحه جاری.

en: Current date
fa: تاریخ جاری

en: Tokens related to the current date and time.
fa: توکن‌های مرتبط با تاریخ و زمان جاری.

en: Tokens related to URLs.
fa: توکن‌های مرتبط با نشانی‌ها.

en: Array
fa: آرایه

en: Tokens related to arrays of strings.
fa: توکن‌های مرتبط با آرایه‌های رشته‌ای.

en: The title of the current page.
fa: عنوان صفحه جاری.

en: The URL of the current page.
fa: نشانی صفحه جاری.

en: Page number
fa: شماره صفحه

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
fa: شماره صفحه جاری که در فهرست صفحات مشاهده می‌شود.

en: Query string value
fa: مقدار رشته پرسجو

en: The value of a specific query string field of the current page.
fa: مقدار یک فیلد رشته‌ای پرسجو از صفحه جاری.

en: The path component of the URL.
fa: مولفه مسیر از نشانی.

en: Relative URL
fa: نشانی نسبی

en: The relative URL.
fa: نشانی نسبی.

en: Absolute URL
fa: نشانی مطلق

en: The absolute URL.
fa: نشانی مطلق.

en: Brief URL
fa: نشانی کوتاه

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
fa: نشانی بدون پروتکل و اِسلَش انتهایی.

en: Unaliased URL
fa: نشانی بدون نام مستعار

en: The unaliased URL.
fa: نشانی بدون نام مستعار.

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
fa: آرگومان مشخص از صفحه جاری (برای نمونه، 'arg:1' در صفحه 'node/1' عبارت '1' را باز می‌گرداند).

en: Link ID
fa: شناسه پیوند

en: The unique ID of the menu link.
fa: شناسه یکتای پیوند منو.

en: The title of the menu link.
fa: عنوان پیوند منو.

en: The URL of the menu link.
fa: نشانی پیوند منو.

en: The menu link's parent.
fa: والد پیوند منو.

en: Parents
fa: والدین

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
fa: آرایه‌ای از والدین پیوندهای منو، که با ریشه آغاز می‌گردد.

en: Root
fa: ریشه

en: The menu link's root.
fa: ریشه پیوند منو.

en: First
fa: اولین

en: The first element of the array.
fa: اولین عنصر آرایه.

en: Last
fa: آخرین

en: The last element of the array.
fa: آخرین عنصر آرایه.

en: The number of elements in the array.
fa: تعداد عناصر موجود در آرایه.

en: Reversed
fa: معکوس

en: The array reversed.
fa: آرایه معکوس.

en: Keys
fa: کلیدها

en: The array of keys of the array.
fa: آرایه‌ای از کلیدهای آرایه.

en: Imploded
fa: الحاقی

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
fa: مقادیر آرایه که با استفاده از یک رشته سفارشی به یکدیگر متصل می‌شوند.

en: Value
fa: مقدار

en: The specific value of the array.
fa: مقدار مشخص یک آرایه.

en: A date in '@type' format. (%date)
fa: یک تاریخ در فرمت '@type'. (%date)

en: Base name
fa: نام پایه

en: The base name of the file.
fa: نام پایه فایل.

en: The location of the file relative to the Backdrop root.
fa: مکان فایل نسبت به ریشه بَک‌دِراپ.

en: File byte size
fa: اندازه بایت فایل

en: The size of the file, in bytes.
fa: اندازه فایل بر اساس بایت.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
fa: نشانی صفحه ویرایش عبارت‌های دسته‌بندی.

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
fa: آرایه‌ای از همه والدین عبارت، که با ریشه آغاز می‌گردد.

en: Root term
fa: عبارت ریشه

en: The root term of the taxonomy term.
fa: عبارت ریشه از عبارت دسته‌بندی.

en: The human-readable name of the taxonomy vocabulary.
fa: نام انسانی برای واژگان دسته‌بندی.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
fa: نام یکتای ماشینی برای واژگان.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
fa: نشانی صفحه ویرایش واژگان.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists. If more than one parent exists, the first parent.
fa: عبارت والد از عبارت دسته‌بندی، در صورت وجود. اگر بیش از یک والد موجود باشد، اولین والد انتخاب می‌شود.

en: The user roles associated with the user account.
fa: نقش‌های کاربری مرتبط با حساب کاربری.

en: The picture of the user.
fa: عکس کاربر.

en: Account cancellation URL
fa: نشانی لغو حساب

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
fa: نشانی صفحه تاییدیه حذف حساب کاربری.

en: One-time login URL
fa: نشانی ورود یکبار مصرف

en: The URL of the one-time login page for the user account.
fa: نشانی صفحه ورود یکبار مصرف برای حساب کاربری.

en: Tokens related to views.
fa: توکن‌های مرتبط با نما.

en: The human-readable name of the view.
fa: نام انسانی برای نما.

en: The description of the view.
fa: توضیحات نما.

en: The machine-readable name of the view.
fa: نام ماشینی برای نما.

en: The title of current display of the view.
fa: عنوان نمایش جاری از نما.

en: The URL of the view.
fa: نشانی نما.

en: Original @entity
fa: @entity اصلی

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
fa: داده اصلی @entity در صورتی که @entity بروزرسانی یا ذخیره‌سازی شده باشد.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
fa: توکن‌های پیشرو یا انواع آن به عنوان آرایه تعریف نشده‌اند:

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
fa: توکن‌های پیشرو یا انواع آن فاقد اطلاعات نام یا توضیحات هستند:

en: The following token types do not have any tokens defined:
fa: انواع توکن‌های پیشرو هیچگونه توکن تعریف شده‌ای ندارند:

en: The following token types are not defined but have tokens:
fa: انواع توکن‌های پیشرو تعریف نشده‌اند اما دارای توکن هستند:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
fa: توکن‌های پیش رو یا انواع آن توسط چندین افزونه تعریف شده‌اند:

en: Backdrop CMS provides the ability to display error messages, which can be useful while a site is in development.
fa: سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ امکان نمایش پیام‌های خطا در زمان توسعه سایت را فراهم می‌کند.

en: Display error messages
fa: نمایش پیام‌های خطا

en: Run updates
fa: اجرای بروزرسانی‌ها

en: Flush all caches
fa: تخلیه حافظه موقت

en: CSS and JavaScript
fa: CSS و JavaScript

en: Page and else
fa: صفحه و سایر موارد

en: Layout
fa: چیدمان

en: Theme registry
fa: حافظه قالب

en: Token registry
fa: حافظه توکن

en: Update data
fa: داده بروزرسانی

en: Admin search
fa: جستجوی مدیریتی

en: Menu search
fa: جستجوی منو

en: Current anonymous / authenticated users
fa: کاربران ناشناس / شناخته شده جاری

en: List additional actions
fa: فهرست اقدامات اضافی

en: Every
fa: هر

en: !title cache cleared.
fa: حافظه !title پاکسازی شد.

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: @type field.
fa: @type فیلد.

en: Briefly describe the changes you have made.
fa: تغییرات شما را به صورت خلاصه توضیح می‌دهد.

en: Add URL redirect to this @type
fa: افزودن تغییر مسیر نشانی به این @type

en: From
fa: از

en: Last accessed
fa: آخرین دسترسی

en: No URL redirects available.
fa: تغییر مسیرهای نشانی موجود نیست.

en: Generate automatic URL alias
fa: تولید نام مستعار نشانی به صورت خودکار

en: Uncheck this to create a custom alias below.
fa: برای تولید یک نام مستعار سفارشی، این گزینه را بردارید.

en: Configure URL alias patterns.
fa: الگوهای نام مستعار نشانی را پیکربندی کنید.

en: Bold
fa: برجسته

en: Italic
fa: مورب

en: Underline
fa: زیرخط

en: Strike-through
fa: درون-خط

en: Align left
fa: چپ چین

en: Align center
fa: وسط چین

en: Align right
fa: راست چین

en: Justify
fa: منظم

en: Bullet list
fa: فهرست نامرتب

en: Numbered list
fa: فهرست مرتب

en: Redo
fa: بازتکرار

en: Superscript
fa: بالانویس

en: Subscript
fa: پایین‌نویس

en: Blockquote
fa: نقل قول

en: Source code
fa: سورس کد

en: Horizontal rule
fa: خط افقی

en: Cut
fa: برش

en: Copy
fa: رونوشت

en: Paste
fa: چسباندن

en: Paste Text
fa: چسباندن متن

en: Paste from Word
fa: چسباندن از وُرد

en: Show blocks
fa: نمایش بلوک‌ها

en: Remove format
fa: حذف فرمت

en: Character map
fa: نقشه کاراکتر

en: HTML block format
fa: فرمت بلوک HTML

en: Font style
fa: سبک قلم

en: Styles
fa: سبک‌ها

en: Maximize
fa: بزرگنمایی

en: Separator
fa: جداکننده

en: Button separator
fa: دکمه جداکننده

en: Enter caption text here.
fa: متن عنوان را وارد کنید.

en: Formatting options
fa: گزینه‌های فرمت‌بندی

en: Editor
fa: ویرایشگر

en: The data-dialog-options property on this link is not valid JSON.
fa: ویژگی data-dialog-options در این پیوند شامل JSON معتبر نیست.

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Rich Text Editor, !label field
fa: ویرایشگر متن غنی، فیلد !label

en: Loading...
fa: بارگیری...

en: Show all columns
fa: نمایش همه ستون‌ها

en: Hide less important columns
fa: پنهان کردن ستون‌های کم اهمیت

en: Show table cells that were hidden to make the table fit within a small screen.
fa: نمایش سلول‌های جدول که به منظور تنظیم آن در نمایشگرهای کوچک‌تر پنهان شده بودند.

en: No redirects
fa: بدون تغییر مسیر

en: Automatic alias
fa: نام مستعار خودکار

en: Threaded
fa: چند سطحی

en: Toggle menu visibility
fa: تغییر وضعیت نمایش منو

en: Powered by <a href="@poweredby">Backdrop CMS</a>
fa: پیاده‌سازی با <a href="@poweredby">سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ</a>

en: Admin content navigation tabs.
fa: برگه‌های پیمایش محتوای مدیریت.

en: Double quotation marks
fa: نشانه‌های کوتیشن دوتایی

en: Single quotation marks (apostrophe)
fa: نشانه‌های کوتیشن تکی (آپوستروف)

en: Back tick
fa: بک تیک

en: Period
fa: نقطه

en: Hyphen
fa: خط تیره

en: Underscore
fa: زیرخط

en: Colon
fa: دو نقطه

en: Semicolon
fa: تک نقطه

en: Vertical bar (pipe)
fa: نوار عمودی (پایپ)

en: Left curly bracket
fa: پرانتز باز

en: Left square bracket
fa: کروشه باز

en: Right curly bracket
fa: پرانتز بسته

en: Right square bracket
fa: کروشه بسته

en: Plus sign
fa: علامت جمع

en: Equal sign
fa: علامت مساوی

en: Asterisk
fa: ستاره

en: Percent sign
fa: علامت درصد

en: Caret
fa: کَرِت

en: Dollar sign
fa: علامت دلار

en: Number sign (pound sign, hash)
fa: علامت عددی (پاند یا هَش)

en: At sign
fa: علامت اَت

en: Exclamation mark
fa: علامت تعجب

en: Tilde
fa: تیلدا

en: Left parenthesis
fa: پرانتز چپ

en: Right parenthesis
fa: پرانتز راست

en: Question mark
fa: علامت سوال

en: Less-than sign
fa: علامت کوچکتر

en: Greater-than sign
fa: علامت بزرگتر

en: Slash
fa: اِسلَش

en: Backslash
fa: بک‌اِسلَش

en: System path
fa: مسیر سیستم

en: The path for this menu link. This can be an internal site path such as %add-node or an external URL such as %external. Enter %front to link to the front page.
fa: مسیر این پیوند منو. می‌تواند یک مسیر داخلی سایت مانند %add-node یا یک نشانی خارجی مانند %external باشد. برای اتصال به صفحه اصلی %front را وارد کنید.

en: Username or email
fa: نام کاربری یا ایمیل

en: Add a URL redirect from this page to another location
fa: یک تغییر مسیر نشانی از این صفحه به مکانی دیگر وارد کنید

en: Microsoft Office document icon
fa: نماد سند مایکروسافت آفیس

en: Office spreadsheet icon
fa: نماد اکسل

en: Office presentation icon
fa: نماد پاورپوینت

en: PDF icon
fa: نمای PDF

en: Movie icon
fa: نماد فیلم

en: Audio icon
fa: نماد صدا

en: Image icon
fa: نماد تصویر

en: Package icon
fa: نماد بسته

en: HTML icon
fa: نماد HTML

en: Plain text icon
fa: نماد متن ساده

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add content</em> page. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces. This name must be unique.
fa: نام انسانی برای این نوع محتوا. این متن به عنوان بخشی از صفحه <em>افزودن محتوا</em> نمایش داده می‌شود. توصیه می‌شود که این نام با یک حرف بزرگ شروع و تنها شامل حروف، اعداد و فاصله باشد. این نام باید یکتا باشد.

en: Describe this content type. The text will be displayed on the <em>Add content</em> page.
fa: این نوع محتوا را توضیح دهید. متن در صفحه <em>افزودن محتوا</em> نمایش داده می‌شود.

en: Publishing settings
fa: تنظیمات انتشار

en: Default status
fa: وضعیت پیشفرض

en: Add a language selection field to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with no defined language. Existing content will not be affected by changing this option.
fa: افزودن یک فید انتخاب زبان به فرم ویرایش که به شما اجازه انتخاب یکی از <a href="!languages">زبان‌های فعال</a> را می‌دهد. اگر غیرفعال باشد، محتوای جدید بدون زبان تعریف شده‌ای ذخیره می‌شود. با تغییر این گزینه، تغییری در محتوای فعلی به وجود نمی‌آید.

en: Show option to make posts sticky
fa: نمایش گزینه‌ای برای چسبنده کردن محتوا

en: Make posts sticky by default
fa: محتوا به صورت پیشفرض چسبنده باشد

en: Sticky posts may be shown at the top of listings.
fa: محتوای چسبنده می‌توانند در بالای فهرست‌ها قرار گیرند.

en: Promote
fa: ارتقا

en: Show option to promote posts
fa: نمایش گزینه‌ای برای ارتقا محتوا

en: Promote posts by default
fa: ارتقا محتوا به صورت پیشفرض

en: Promoted posts will often be shown on the main homepage or blog.
fa: محتوای ارتقا یافته معمولا در صفحه اصلی سایت یا وبلاگ نمایش می‌یابند.

en: Revision settings
fa: تنظیمات بازبینی

en: Show option to create new revisions
fa: نمایش گزینه‌ای برای ایجاد بازبینی‌های جدید

en: Revisions allow content editors to view changes over time and revert changes if needed.
fa: بازبینی‌ها به ویراستاران این امکان را می‌دهند تا تغییرات محتوا را در گذر زمان مشاهده و در صورت نیاز بازگردانی کنند.

en: Create new revision by default
fa: ایجاد بازبینی جدید به صورت پیشفرض

en: Create new content
fa: ایجاد محتوای جدید

en: Edit own content
fa: ویرایش محتوای خود

en: Edit any content
fa: ویرایش محتوای دیگران

en: Delete own content
fa: حذف محتوای خود

en: Delete any content
fa: حذف محتوای دیگران

en: Display author and date information
fa: نمایش اطلاعات نویسنده و تاریخ

en: Display the author picture
fa: نمایش عکس نویسنده

en: Author picture will be included along with username and publish date, if provided.
fa: عکس نویسنده همراه با نام کاربری و تاریخ انتشار، در صورت وجود، قرار می‌گیرد.

en: Open comments
fa: دیدگاه‌های باز

en: Closed comments
fa: دیدگاه‌های بسته

en: Show comment replies in a threaded list
fa: نمایش پاسخ‌های دیدگاه در یک فهرست چند سطحی

en: A threaded list differs from chronologocal in that each comment follows it's parent, and is usually indented.
fa: یک فهرست چند سطحی با یک ترتیب زمانی تفاوت دارد، زیرا هر دیدگاه همراه با والد آن و به صورت دندانه‌ای قرار می‌گیرد.

en: Display pictures for comment authors
fa: نمایش عکس‌ها برای نویسندگان دیدگاه

en: URL alias pattern
fa: الگوی نام مستعار نشانی

en: Default URL alias pattern
fa: الگوی نام مستعار نشانی پیشفرض

en: Browse available tokens
fa: مرور توکن‌های موجود

en: Insert this token into your form
fa: درج این توکن در فرم خود

en: First click a text field into which the token should be inserted.
fa: ابتدا فیلد متنی را کلیک کنید که توکن باید در آن قرار گیرد.

en: less
fa: کمتر

en: Revisions enabled
fa: بازبینی‌های فعال

en: Revisions disabled
fa: بازبینی‌های غیرفعال

en: @count other roles
fa: @count نقش دیگر

en: No permissions set
fa: مجوزی تنظیم نشده

en: No URL alias pattern set
fa: الگوی نام مستعار نشانی تنظیم نشده

en: Add comment
fa: افزودن دیدگاه

en: Default (module-provided)
fa: پیشفرض (توسط افزونه)

en: Tags:
fa: تگ‌ها:

en: Clone
fa: شبیه‌سازی

en: Displays
fa: نمایش‌ها

en: No views match the search criteria.
fa: هیچ نمایی شامل شاخص جستجو نمی‌شود.

en: Click on an item to configure that item's details.
fa: روی هر گزینه برای پیکربندی جزئیات آن کلیک کنید.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
fa: * همه تغییرات به صورت موقت ذخیره شده‌اند. با کلیک روی ذخیره‌سازی، تغییرات را به صورت دائم ثبت کنید. با کلیک روی لغو، تغییرات را از بین ببرید.

en: Change view name/description
fa: تغییر نام/توضیح نما

en: analyze view
fa: تحلیل نما

en: clone view
fa: شبیه‌سازی نما

en: reorder displays
fa: مرتب‌سازی نمایش‌ها

en: export view
fa: خارج‌سازی نما

en: Add !display
fa: افزودن !display

en: clone @display_title
fa: شبیه‌سازی @display_title

en: delete @display_title
fa: حذف @display_title

en: disable @display_title
fa: غیرفعال‌سازی @display_title

en: Display name
fa: نام نمایش

en: Filters
fa: فیلترها

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Exposed form
fa: فرم تعاملی

en: Other
fa: ساير

en: Machine Name
fa: نام ماشینی

en: Change the machine name of this display.
fa: نام ماشینی این نمایش را تغییر دهید.

en: No comment
fa: بدون دیدگاه

en: Comment or document this display.
fa: این نمایش را مستندسازی کنید.

en: Change the title that this display will use.
fa: عنوانی که این نمایش از آن استفاده می‌کند را تغییر دهید.

en: Change the way content is formatted.
fa: شیوه فرمت‌بندی محتوا را تغییر دهید.

en: Change settings for this format
fa: تغییر تنظیمات برای این فرمت

en: Change the way each row in the view is styled.
fa: شیوه نمایش هر سطر در نما را تغییر دهید.

en: Change settings for this style
fa: تغییر تنظیمات برای این سبک

en: Use AJAX
fa: استفاده از AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
fa: شیوه استفاده این نمایش از AJAX را تغییر دهید.

en: Hide attachments in summary
fa: پنهان‌سازی ضمیمه‌ها در خلاصه

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
fa: نمایش ضمیمه‌ها در صورت نمایش خلاصه فیلتر زمینه‌ای را تغییر دهید.

en: Hide contextual links
fa: پنهان‌سازی پیوندهای زمینه‌ای

en: Change whether or not to display contextual links for this view.
fa: نمایش پیوندهای زمینه‌ای برای این نما را تغییر دهید.

en: Items per page
fa: گزینه‌ها در صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Offset
fa: جابجایی

en: Use pager
fa: استفاده از صفحه‌بند

en: Change this display's pager setting.
fa: تنظیمات صفحه‌بندی این نمایش را تغییر دهید.

en: Change settings for this pager type.
fa: تنظیمات این نوع صفحه‌بندی را تغییر دهید.

en: More link
fa: پیوند بیشتر

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
fa: مشخص کنید آیا این نمایش از یک پیوند "بیشتر" استفاده می‌کند یا خیر.

en: Use aggregation
fa: استفاده از جمع‌بندی

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
fa: گروه‌بندی و جمع‌بندی (محاسبات) فیلدها را مشخص کنید.

en: Query settings
fa: تنظیمات پرسجو

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
fa: امکان تنظیم برخی تنظیمات پیشرفته برای پلاگین پرسجو

en: Current user's language
fa: زبان جاری کاربر

en: Default site language
fa: زبان پیشفرض سایت

en: Field Language
fa: زبان فیلد

en: All fields which support translations will be displayed in the selected language.
fa: همه فیلدها که از ترجمه پشتیبانی می‌کنند در زبان انتخابی نمایش می‌یابند.

en: Administer custom blocks
fa: مدیریت بلوک‌های سفارشی

en: Synchronize, import, and export configuration
fa: همگام‌سازی، وارد و خارج‌سازی پیکربندی

en: Additional permissions are required based on what the fields are attached to (for example, <a href="@url">administer content types</a> to manage fields attached to content).
fa: مجوزهای اضافی با توجه به شیوه اتصال فیلدها نیاز هستند (برای نمونه، <a href="@url">مدیرتی انواع محتوا</a> برای مدیریت فیلدهای متصل به نوع محتوا).

en: Access the manage files overview
fa: دسترسی به مرورگر فایل

en: The <a href="@url">manage files overview page</a> shows all files uploaded to the site.
fa: <a href="@url">صفحه مرورگر فایل</a> همه فایل‌های آپلود شده در سایت را نمایش می‌دهد.

en: Delete any file
fa: حذف فایل دیگران

en: Allow deleting files directly from the manage files overview page.
fa: امکان حذف فایل از صفحه مرورگر فایل را فراهم می‌کند.

en: Define how text is handled by combining filters into <a href="@url">text formats</a>.
fa: چگونگی پردازش متن با ترکیب فیلترها درون <a href="@url">فرمت‌های متنی</a> را تعیین کنید.

en: Upload images through editor dialogs
fa: آپلود تصاویر از طریق ویرایشگر

en: Allow users with access to image dialogs to upload files.
fa: به کاربران با دسترسی دیالوگ تصویری، امکان آپلود فایل می‌دهد.

en: Install and update modules, themes & layouts
fa: نصب و بروزرسانی افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها

en: Allows the user to browse for and install new modules, themes and layouts.
fa: به کاربر امکان مرور و نصب افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌های جدید را می‌دهد.

en: View any unpublished content
fa: مشاهده محتوای انتشار نیافته از دیگران

en: Administer URL alias patterns
fa: مدیریت الگوهای نام مستعار نشانی

en: Allows a user to configure patterns for automated URL aliases and bulk delete URL aliases.
fa: به کاربر امکان پیکربندی الگو برای نام‌های مستعار نشانی و حذف دسته‌ای آن‌ها را می‌دهد.

en: Notify of automatic URL alias changes
fa: اطلاع‌رسانی درباره تغییرات نام مستعار نشانی

en: Determines whether or not users are shown a notice when an automatic URL alias changes.
fa: در صورت تغییرات نام مستعار نشانی، کاربران را از این تغییرات مطلع می‌کند.

en: Administer URL redirects
fa: مدیریت تغییر مسیرهای نشانی

en: Use the administration pages
fa: استفاده از صفحات مدیریتی

en: %vocabulary: Edit terms
fa: %vocabulary: ویرایش عبارت‌ها

en: %vocabulary: Delete terms
fa: %vocabulary: حذف عبارت‌ها

en: Administer user account settings
fa: مدیریت تنظیمات حساب کاربری

en: Manage settings that apply to all user accounts.
fa: تنظیمات قابل اعمال به تمام حساب‌های کاربری را مدیریت کنید.

en: Administer views
fa: مدیریت نماها

en: Access the views administration pages.
fa: دسترسی به صفحات مدیریت نما.

en: Bypass views access control
fa: عدم کنترل دسترسی به نما

en: Bypass access control when accessing views.
fa: عدم کنترل دسترسی هنگام دسترسی به نما.

en: Administer Layouts
fa: مدیریت چیدمان‌ها

en: Add and modify layouts on pages.
fa: افزودن و تغییر دادن چیدمان‌ها در صفحات.

en: Access administration bar
fa: دسترسی به نوار مدیریتی

en: Display the administration bar at the top of each page.
fa: نمایش نوار مدیریتی در بالای هر صفحه.

en: Flush caches
fa: تخلیه حافظه موقت

en: Access links to flush caches in the administration bar.
fa: پیوندهای دسترسی به تخلیه حافظه موقت از نوار مدیریتی.

en: Specify access control type for this display.
fa: نوع دسترسی کنترل برای این نمایش را مشخص کنید.

en: Change settings for this access type.
fa: تنظیمات این نوع دسترسی را تغییر دهید.

en: Specify caching type for this display.
fa: نوع حافظه موقت برای این نمایش را مشخص کنید.

en: Link display
fa: نمایش پیوند

en: Specify which display or custom url this display will link to.
fa: نمایش یا نشانی سفارشی برای پیوند به این نمایش را مشخص کنید.

en: Apply
fa: اعمال

en: Sort by
fa: مرتب‌سازی توسط

en: Exposed form style
fa: سبک فرم تعاملی

en: Select the kind of exposed filter to use.
fa: نوع فیلتر تعاملی را انتخاب کنید.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
fa: تنظیمات فرم تعاملی برای این سبک فرم تعاملی.

en: CSS class
fa: کلاس CSS

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
fa: نام(های) کلاس CSS که به این نمایش افزوده می‌شوند را تغییر دهید.

en: Theme
fa: قالب

en: Information
fa: اطلاعات

en: Get information on how to theme this display
fa: دریافت اطلاعات درباره قالب‌بندی این نمایش

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: Block admin label
fa: برچسب مدیریتی بلوک

en: Do not cache
fa: عدم استفاده از حافظه موقت

en: Cache once for everything (global)
fa: حافظه موقت یکبار برای همه (سراسری)

en: Per page
fa: مبتنی بر صفحه

en: Per role
fa: مبتنی بر نقش

en: Per role per page
fa: مبتنی بر نقش هر صفحه

en: Per user
fa: مبتنی بر کاربر

en: Per user per page
fa: مبتنی بر کاربر هر صفحه

en: Block caching
fa: حافظه موقت بلوک

en: The selected style or row format does not utilize fields.
fa: سبک یا فرمت سطر انتخابی شامل فیلد نمی‌شود.

en: And/Or, Rearrange
fa: And/Or، بازآرایی

en: Rearrange
fa: بازآرایی

en: desc
fa: نزولی

en: Auto preview
fa: پیشنمایش خودکار

en: Preview with contextual filters:
fa: پیشنمایش با فیلترهای زمینه‌ای:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
fa: مقادیر فیلترهای زمینه‌ای را با یک "/" جداسازی کنید. برای نمونه، %example.

en: Update preview
fa: بروزرسانی پیشنمایش

en: Remove group
fa: حذف گروه

en: Apply (all displays)
fa: اعمال (همه‌ نمایش‌ها)

en: Revert to default
fa: بازگردانی به پیشفرض

en: Apply (this display)
fa: اعمال (این نمایش)

en: default
fa: پیشفرض

en: Reset to default
fa: بازنشانی به پیشفرض

en: Customized for !bundle
fa: سفارشی شده برای !bundle

en: Not customized for !bundle
fa: سفارشی نشده برای !bundle

en: Trimmed limit: @trim_length characters
fa: محدودیت برش: @trim_length کاراکتر

en: Floated: @side
fa: شناور: @side

en: AJAX callback
fa: فراخوانی AJAX

en: Trimmed limit
fa: اندازه برش

en: If the summary is not set, the trimmed %label field will be shorter than this character limit.
fa: اگر خلاصه تنظیم نشده باشد، فیلد برش خورده %label از این تعداد کاراکتر کمتر خواهد بود.

en: Enable @title
fa: فعال‌سازی @title

en: Set @title as default
fa: تنظیم @title به عنوان پیشفرض

en: Interface translation
fa: ترجمه رابط کاربری

en: not applicable
fa: نامناسب

en: - Any -
fa: - هر کدام -

en: Is one of
fa: یکی از

en: in
fa: در

en: Is not one of
fa: نیست یکی از

en: not in
fa: نه در

en: Is empty (NULL)
fa: خالی است (NULL)

en: empty
fa: خالی

en: Is not empty (NOT NULL)
fa: خالی نیست (NOT NULL)

en: not empty
fa: خالی نیست

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Contains
fa: شامل

en: contains
fa: شامل

en: Contains any word
fa: شامل هر کلمه

en: has word
fa: کلمه دارد

en: Contains all words
fa: شامل همه کلمات

en: has all
fa: همه دارد

en: Starts with
fa: شروع با

en: begins
fa: شروع می‌شود

en: Does not start with
fa: شروع نمی‌شود با

en: not_begins
fa: شروع نمی‌شود

en: Ends with
fa: پایان با

en: ends
fa: پایان می‌یابد

en: Does not end with
fa: پایان نمی‌یابد با

en: not_ends
fa: پایان نمی‌یابد

en: Does not contain
fa: شامل نمی‌شود

en: Length is shorter than
fa: طول کوتاه‌تر از

en: shorter than
fa: کوتاه‌تر از

en: Length is longer than
fa: طول بلندتر از

en: longer than
fa: بلندتر از

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Update this item
fa: بروزرسانی این گزینه

en: Delete file(s)
fa: حذف فایل‌(ها)

en: Promote content
fa: ارتقا محتوا

en: Remove promotion
fa: حذف ارتقا

en: Delete content
fa: حذف محتوا

en: Update content URL alias
fa: بروزرسانی نام مستعار نشانی محتوا

en: Update taxonomy term URL alias
fa: بروزرسانی نام مستعار نشانی عبارت دسته‌بندی

en: Update user URL alias
fa: بروزرسانی نام مستعار نشانی کاربر

en: Block user(s)
fa: مسدودسازی کاربر(ان)

en: Unblock user(s)
fa: آزادسازی کاربر(ان)

en: Cancel user account(s)
fa: لغو حساب(های) کاربری

en: Add role "@label"
fa: افزودن نقش "@label"

en: Remove role "@label"
fa: حذف نقش "@label"

en: Execute
fa: اجرا

en: The default front-end theme for Backdrop CMS, which can make a great base theme.
fa: قالب پیشفرض برای سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ، که می‌تواند قالب پایه فوق‌العاده‌ای باشد.

en: The default administration theme for Backdrop CMS.
fa: قالب پیشفرض مدیریتی برای سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ.

en: Enter a part of the module name or description to filter.
fa: قسمتی از نام افزونه یا توضیح آن را برای فیلتر وارد کنید.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations.
fa: یک منوی کشویی به اکثر وظایف مدیریتی و سایر مقصدهای متداول فراهم می‌کند.

en: WYSIWYG editing for rich text fields using CKEditor.
fa: ویراستاری WYSIWYG برای فیلدهای غنی که از CKEditor استفاده می‌کنند.

en: Makes date/time fields available.
fa: فیلدهای تاریخ/زمان را فراهم می‌کند.

en: Defines an email field type.
fa: یک نوع فیلد ایمیل تعریف می‌کند.

en: API for managing entities like nodes and users.
fa: API برای مدیریت موجودی‌ها مانند محتوا و کاربران.

en: Provides image manipulation tools and image field type.
fa: ابزار تغییر در تصویر و نوع فیلد آن را فراهم می‌کند.

en: Lets you configure a number of languages to be used on your website.
fa: اجازه پیکربندی تعدادی از زبان‌های مورد استفاده در سایت را می‌دهد.

en: Provides a drag and drop page building tool.
fa: یک ابزار ساخت صفحه تعاملی را فراهم می‌کند.

en: Defines simple link field types.
fa: انواع فیلد پیوند ساده را فراهم می‌کند.

en: Provides language negotiation functionality and user interface translation to languages other than English.
fa: عملکرد تشخیص زبان و ترجمه رابط کاربری برای زبانی بجز انگلیسی را فراهم می‌کند.

en: Provides a user interface for installing and updating modules, themes, and layouts.
fa: یک رابط کاربری برای نصب و بروزرسانی افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها را فراهم می‌کند.

en: Allows users to redirect from old URLs to new URLs.
fa: به کاربران امکان هدایت از نشانی‌های قدیم به جدید را می‌دهد.

en: Enables the organization of content by category.
fa: امکان سازمان‌دهی محتوا توسط طبقه‌بندی را می‌دهد.

en: Checks for available updates.
fa: بروزرسانی‌های موجود را بررسی می‌کند.

en: Create customized lists and queries from your database.
fa: فهرست‌ها و پرسجوهای سفارشی از پایگاه‌داده را ایجاد می‌کند.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or configure views.
fa: رابط مدیریتی به نماها. بدون این افزونه، نمی‌توانید نماها را ایجاد یا پیکربندی کنید.

en: Categorization
fa: طبقه‌بندی

en: There were no results.
fa: نتیجه‌ای حاصل نشد.

en: Weight for !title language detection method
fa: وزن برای روش تشخیص زبان !title

en: Enable !title language detection method
fa: فعال‌سازی روش تشخیص زبان !title

en: Enable interface translation to English
fa: فعال‌سازی ترجمه رابط کاربری به انگلیسی

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Backdrop locale database.
fa: یک فایل با قالب Gettext Portable Object یا <em>.pot</em> با تمام رشته‌های موجود از پایگاه‌داده بومی بَک‌دِراپ ایجاد می‌کند.

en: User accounts
fa: حساب‌های کاربری

en: Functionality
fa: عملکرد

en: Post
fa: مطلب

en: Page components
fa: اجزای صفحه

en: Displays the page title, local task tabs, local actions links, and messages.
fa: عنوان صفحه، برگه‌های وظیفه محلی، پیوندهای اقدامات محلی و پیام‌ها را نمایش می‌دهد.

en: Developer version
fa: نسخه توسعه‌دهنده

en: Update checking is not available for your version of Backdrop.
fa: بررسی بروزرسانی برای این نسخه از بَک‌دِراپ شما موجود نیست.

en: version @version available
fa: نسخه @version موجود است

en: URL aliases bulk actions
fa: اقدامات گروهی نام‌های مستعار نشانی

en: Version: !version (<a href="!infourl">PHP information</a>)
fa: نسخه: !version (<a href="!infourl">اطلاعات PHP</a>)

en: Enabled: !extensions
fa: فعال: !extensions

en: !system version !version
fa: نسخه !version از !system

en: MySQL Database
fa: پایگاه‌داده MySQL

en: MySQL Database 4-byte UTF-8 support
fa: پشتیبانی UTF-8 چهار بایتی در پایگاه‌داده MySQL

en: This feature is not enabled, but it is supported on your system. See the <a href="@url">documentation on adding 4 byte UTF-8 support</a> for more information.
fa: این ویژگی فعال نیست، اما در سیستم شما پشتیبانی می‌شود. برای اطلاعات بیشتر <a href="@url">مستندات افزودن پشتیبانی UTF-8 چهار بایتی</a> را مشاهده کنید.

en: jQuery version !jqv / jQuery UI version !jquiv
fa: نسخه jQuery !jqv / نسخه jQuery UI !jquiv

en: Last run !time ago (<a href="@url">Run cron manually</a>)
fa: آخرین اجرا !time قبل (<a href="@url">اجرای دستی همگام‌سازی</a>)

en: Backdrop CMS update notifications
fa: اطلاعیه‌های بروزرسانی سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ

en: If your site is in development, you might want to <a href="@url">enable the display of errors</a>.
fa: اگر سایت شما در حالت توسعه قرار دارد، شاید بخواهید <a href="@url">نمایش خطاها را فعال‌سازی</a> کنید.

en: Backdrop CMS core update status
fa: وضعیت بروزرسانی هسته سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ

en: No update data available.
fa: داده بروزرسانی موجود نیست.

en: Check manually for updates
fa: بررسی دستی برای بروزرسانی‌ها

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Backdrop. This directory must be relative to the Backdrop installation directory and be accessible over the web.
fa: یک مسیر محلی فایل سیستم که فایل‌های عمومی در آن ذخیره می‌شوند. این دایرکتوری باید موجود و توسط بَک‌دِراپ قابل نوشتن باشد. این دایرکتوری باید نسبت به دایرکتوری نصب بَک‌دِراپ قرار داشته و از طریق وب قابل دسترسی باشد.

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Backdrop and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
fa: یک مسیر محلی فایل سیستم موجود برای ذخیره فایل‌های خصوصی. باید توسط بَک‌دِراپ قابل نوشتن و غیر قابل دسترس از وب باشد. برای <a href="@handbook">اطلاعات بیشتر درباره ایمن‌سازی فایل‌های خصوصی</a> کتابچه آنلاین را مشاهده کنید.

en: Transliterate file names during upload
fa: تبدیل نام‌های فایل هنگام آپلود

en: Enable to convert file names to US-ASCII character set for cross-platform compatibility. If you enable this setting later, you may want to <a href="@transliteration">retroactively transliterate existing file names</a>.
fa: برای تبدیل نام‌های فایل به مجموعه کاراکتر US-ASCII به منظور سازگاری چند-سکویی فعال کنید. اگر این تنظیم را بعدا انجام دهید، شاید بخواهید <a href="@transliteration">نام‌های فایل موجود را عطف به ماسبق تبدیل کنید</a>.

en: Transliterate the displayed file name
fa: تبدیل نام فایلی نمایشی

en: Enable to also convert the file name that is displayed within the site (for example, in link text).
fa: برای تبدیل نام فایل که در سایت نمایش می‌یابد (برای نمونه، در متن پیوند) فعال کنید.

en: Lowercase transliterated file names
fa: کوچک‌سازی نام‌های فایل تبدیل شده

en: This is a recommended setting to prevent issues with case-insensitive file systems. It has no effect if transliteration has been disabled.
fa: این یک تنظیم توصیه شده برای فایل‌ سیستم‌هایی است که حساس به حروف کوچک و بزرگ نیستند. در صورت غیر فعال بودن عملیات تبدیل، تاثیری ندارد.

en: Private local files served by Backdrop
fa: فایل‌های محلی خصوصی که توسط بَک‌دِراپ فراهم می‌شوند

en: The alternative URL for this content. Use a relative path without a trailing slash. For example, enter <code>about</code> for the about page.
fa: نشانی جایگزین برای این محتوا. از یک مسیر نسبی بدون اِسلَش استفاده کنید. برای نمونه، <code>about</code> برای صفحه درباره ما.

en: Unlink
fa: حذف پیوند

en: deprecated
fa: منسوخ

en: Site status
fa: وضعیت سایت

en: New pages will have URLs that match a pattern based on wildcards called <em>tokens</em>. For example the URL <code>blog/my-first-post</code> could be created using the pattern <code>blog/[node:title]</code> if the title of the blog post was "My first post".
fa: صفحات جدید شامل نشانی‌هایی هستند که می‌توانند به عنوان الگو در <em>توکن‌ها</em> استفاده شوند. برای نمونه، نشانی <code>blog/my-first-post</code> می‌تواند توسط این الگو <code>blog/[node:title]</code> ایجاد شود، اگر عنوان وبلاگ عبارت "My first post" بوده باشد.

en: Install modules
fa: نصب افزونه‌ها

en: Most installed
fa: بیشترین نصب

en: Latest release
fa: آخرین انتشار

en: Sort by:
fa: مرتب‌سازی با:

en: Showing @start to @finish of @total.
fa: نمایش @start تا @finish از @total.

en: Last Updated: @date
fa: آخرین بروزرسانی: @date

en: Add to Installation queue
fa: افزودن به صف نصب

en: Installation queue
fa: صف نصب

en: Installation queue is empty.
fa: صف نصب خالی است.

en: Review and install
fa: بازبینی و نصب

en: Clear
fa: پاکسازی

en: No results found.
fa: نتیجه‌ای پیدا نشد.

en: Clear queue
fa: پاکسازی صف

en: Remove from Installation queue
fa: حذف از صف نصب

en: Select versions
fa: انتخاب نسخه‌ها

en: You're about to install:
fa: آماده نصب هستید:

en: Select release for @project
fa: انتخاب انتشار برای @project

en: change release
fa: تغییر انتشار

en: Learn how
fa: بیاموزید

en: It is recommended that you back up your database and site before you continue. !link.
fa: توصیه می‌شود که از پایگاه‌داده و سایت خود قبل از ادامه دادن پشتیبانی تهیه کنید. !link.

en: Install dependencies
fa: نصب وابستگی‌ها

en: Enable themes
fa: فعال‌سازی قالب‌ها

en: Enable modules
fa: فعال‌سازی افزونه‌ها

en: Installing projects
fa: نصب پروژه‌ها

en: Installing projects...
fa: نصب پروژه‌ها...

en: Installed @current out of @total.
fa: @current از @total نصب شد.

en: Installation has encountered an error.
fa: نصب با خطایی مواجه شد.

en: Browse more modules
fa: مرور افزونه‌های بیشتر

en: Successfully installed %project.
fa: %project با موفقیت نصب شد.

en: Installed %project...
fa: %project نصب شد...

en: There was an error getting information for @module
fa: دریافت اطلاعات برای @module با خطایی مواجه شد

en: Installation finished successfully. All newly-added layout templates have been enabled and are available for use in your layouts. You can manage layout templates on the layouts !link page.
fa: نصب با موفقیت به پایان رسید. همه قالب‌های چیدمان تازه افزوده شده فعال‌سازی شده‌اند و قابل استفاده در چیدمان‌های شما هستند. شما می‌توانید این قالب‌ها را در صفحه !link چیدمان مدیریت کنید.

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: You have recently installed modules. <a href="@url">Continue to the enable page.</a>
fa: اخیرا افزونه‌هایی نصب کرده‌اید. <a href="@url">به صفحه فعال‌سازی بروید.</a>

en: Normal
fa: معمولی

en: Delete view
fa: حذف نما

en: Updates available
fa: بروزرسانی‌های موجود

en: Module, theme, and layout updates
fa: بروزرسانی‌های افزونه، قالب و چیدمان

en: You can find modules, themes, and layouts on <a href="https://backdropcms.org">backdropcms.org</a>. The following file extensions are supported: %extensions.
fa: شما می‌توانید افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها را در <a href="https://backdropcms.org">backdropcms.org</a> پیدا کنید. پسوندهای فایل پیش رو پشتیبانی می‌شوند: %extensions.

en: Install projects by name
fa: نصب پروژه‌ها با نام

en: Names
fa: نام‌ها

en: Enter project names, one name per line. Names must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: نام‌های پروژه را، یکی پس از دیگری در یک خط وارد کنید. نام‌ها تنها باید شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشند.

en: Upload a module, theme, or layout archive to install
fa: آپلود یک افزونه، قالب یا بایگانی چیدمان برای نصب

en: Install themes
fa: نصب قالب‌ها

en: The info file (%info_file) does not define a 'type' attribute.
fa: فایل (%info_file) ویژگی 'type' را تعریف نمی‌کند.

en: Project details
fa: جزئیات پروژه

en: View on BackdropCMS.org
fa: مشاهده در backdropcms.org

en: No blocks match your search.
fa: بلوکی شامل جستجوی شما نمی‌باشد.

en: You can update Backdrop CMS by replacing the old <code>/core</code> directory inside your docroot with the one included in the <a href="https://backdropcms.org/" title="Home page with download option">latest release</a>. For detailed instructions, see the <a href="https://backdropcms.org/upgrade" title="Handbook article">Upgrading Backdrop CMS</a> document online.
fa: شما می‌توانید سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ را با جایگزینی دایرکتوری <code>/core</code> قبلی با نسخه <a href="https://backdropcms.org/" title="صفحه اصلی با گزینه دانلود">آخرین انتشار</a> بروزرسانی کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای <a href="https://backdropcms.org/upgrade" title="مقاله آموزشی">بروزرسانی بَک‌دِراپ</a> را مشاهده کنید.

en: Error installing %project. !message
fa: خطا در نصب %project. !message

en: Error installing %project. Errors have been logged.
fa: خطا در نصب %project. خطاها ثبت شده‌اند.

en: installer
fa: نصب‌کننده

en: Center left
fa: مرکز چپ

en: Center right
fa: مرکز راست

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
fa: در زمان ایجاد تصویر از %derivative_path، تصویر مبدا در %source_image_path پیدا نشد.

en: See <a href="@url">@url</a> for information about the recommended .htaccess file which should be added to the %directory directory to help protect against arbitrary code execution.
fa: برای اطلاعات درباره فایل .htaccess توصیه شده که باید به دایرکتوری %directory به منظور پیشگیری از اجرای کد مخرب افزوده شود، <a href="@url">@url</a> را مشاهده کنید.

en: Influence
fa: تاثیر

en: Influence is a numeric multiplier used in ordering search results. A higher number means the corresponding factor has more influence on search results; zero means the factor is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
fa: تاثیر، یک ضریب عددی است که در مرتب‌سازی نتایج جستجو بکار می‌رود. عدد بالاتر به این معنا است که عامل جاری تاثیر بیشتری در نتایج جستجو دارد؛ ۰ به معنای نادیده گرفتن عامل است. تغییر این اعداد نیازمند بازسازی اندیس جستجو نیست. تغییرات بلافاصله اعمال می‌شوند.

en: Form build-id mismatch detected while attempting to store a form in the cache.
fa: هنگام ذخیره‌سازی فرم در حافظه موقت، ناسازگاری در build-id فرم تشخیص داده شد.

en: Link %label does not exist on @url_before
fa: پیوند %label در @url_before موجود نیست.

en: Invalid option %choice in %name element.
fa: گزینه نامعتبر %choice در %name element.

en: The translation import failed because the file %filename could not be read.
fa: واردسازی ترجمه ناموفق بود زیرا %filename قابل خواندن نبود.

en: Verify site requirements
fa: تایید نیازمندی‌های سایت

en: Set up your database
fa: برپایی پایگاه‌داده

en: Configure your site
fa: پیکربندی سایت

en: Check the messages and <a href="!url">try again</a>.
fa: پیام‌ها را بررسی کرده و <a href="!url">دوباره تلاش کنید</a>.

en: In your %settings_file file you have configured @profile to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
fa: در فایل %settings_file پروفایل @profile را پیکربندی کرده‌اید تا از سرور %driver استفاده کند، اگرچه نصب PHP شما از این پایگاه‌داده پشتیبانی نمی‌کند.

en: Learn how to install Backdrop in other languages
fa: چگونگی نصب بَک‌دِراپ به سایر زبان‌ها را بیاموزید

en: Backdrop already installed
fa: بَک‌دِراپ هم اکنون نصب است

en: To start over, you must empty your existing database.
fa: برای شروع مجدد، باید پایگاه‌داده فعلی خود را خالی کنید.

en: To install to a different database, edit the <em>settings.php</em> file located in the root folder of this site.
fa: برای نصب در پایگاه‌داده‌ای دیگر، فایل <em>settings.php</em> موجود در دایرکتوری اصلی سایت را ویرایش کنید.

en: To install to a different database, edit the <em>settings.php</em> file corresponding to this site within the <em>sites</em> directory.
fa: برای نصب در پایگاه‌داده‌ای دیگر، فایل <em>settings.php</em> موجود در دایرکتوری <em>sites</em> را ویرایش کنید.

en: To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/core/update.php">update script</a>.
fa: برای بروزرسانی یک نصب موجود، <a href="@base-url/core/update.php">اسکریپت بروزرسانی</a> را اجرا کنید.

en: View your <a href="@base-url">existing site</a>.
fa: <a href="@base-url">سایت موجود</a> را مشاهده کنید.

en: Installing @profile
fa: در حال نصب @profile

en: Congratulations, you installed @profile!
fa: تبریک، شما @profile را نصب کرده‌اید!

en: The @profile installer could not find a settings.php file. Please place copy of this file into @file.
fa: نصب‌کننده @profile فایل settings.php را نتوانست پیدا کند. لطفا یک رونوشت از این فایل در @file قرار دهید.

en: The @profile installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, consult the <a href="@handbook_url">Installation Instructions</a> page.
fa: نصب‌کننده @profile نیازمند مجوز نوشتن روی %file در زمان نصب است. اگر از مجوزهای فایل اطلاعای ندارید، به صفحه <a href="@handbook_url">دستورالعمل نصب</a> مراجعه کنید.

en: Primary user account
fa: حساب کاربری اولیه

en: Spaces are allowed. Punctuation is not allowed except for periods, pluses, hyphens, and underscores.
fa: استفاده از فاصله مجاز است. علامت‌های نشانه‌گذاری بجز نقطه، جمع، خط تیره و زیرخط مجاز نیستند.

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href="https://backdropcms.org">BackdropCMS.org</a>.
fa: سیستم شما را از بروزرسانی‌های امنیتی و انتشارهای مهم باخبر می‌سازد. اطلاعات ناشناس از سایت شما به <a href="https://backdropcms.org">backdropcms.org</a> ارسال می‌شوند.

en: To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions to make it writable, or adjust the permissions on the parent directory to allow the installer to create it automatically. For more information, see the <a href="@handbook_url">Installation Instructions</a> page.
fa: برای ادامه نصب، یا دایرکتوری را ایجاد و مجوزهای آن را تنظیم کنید یا مجوزهای لازم در دایرکتوری والد را تنظیم نمایید تا به صورت خودکار اینکار انجام شود. برای اطلاعات بیشتر، صفحه <a href="@handbook_url">دستورالعمل نصب</a> را مشاهده کنید.

en: The %directory directory must be completely empty to proceed with installation. Empty this directory or specify a different directory in settings.php.
fa: دایرکتوری %directory باید کاملا خالی باشد تا برای نصب استفاده شود. این دایرکتوری را خالی کرده یا یک دایرکتوری دیگر در settings.php انتخاب کنید.

en: Unable to initialize the staging configuration directory %directory.
fa: امکان آماده‌سازی دایرکتوری پیکربندی %directory وجود نداشت.

en: The staging directory %directory is not empty. If this is not intentional, empty the staging directory before using your site.
fa: دایرکتوری %directory خالی نیست. اگر این امر سهوی بوده است، قبل از استفاده سایت خود آن را خالی کنید.

en: The staging configuration location is not empty. If this is not intentional, empty the staging location before using your site.
fa: مکان پیکربندی staging خالی نیست. اگر این امر سهوی بوده است، قبل از استفاده سایت خود آن را خالی کنید.

en: Database %database is not valid. Only use alphanumeric characters and underscores in the database name.
fa: پایگاه‌داده %database معتبر نیست. تنها از حروف کوچک، اعداد و زیرخط در نام پایگاه‌داده استفاده کنید.

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.
fa: اتصال به سرور پایگاه‌داده ناموفق بود. سرور پیام زیر را باز می‌گرداند: %error.

en: Is the database server running on %host?
fa: آیا سرور پایگاه‌داده روی %host در حال اجرا است؟

en: Is %database the correct database name?
fa: آیا %database نام صحیح پایگاه‌داده است؟

en: Are the username and password correct?
fa: آیا نام کاربری و گذرواژه صحیح هستند؟

en: MySQL Database name
fa: نام پایگاه‌داده MySQL

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @profile site here.
fa: اگر بیش از یک برنامه از این پایگاه‌داده استفاده می‌کنند، یک پیشوند برای جدول مانند %prefix در سایت @profile خود ایجاد کنید.

en: Failed to open %settings. Check that this file exists and is writable by the web server then load this page again.
fa: بازکردن %settings ناموفق بود. بررسی کنید که این فایل موجود و توسط وب سرور قابل نوشتن باشد، سپس صفحه را مجدد بارگیری کنید.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>/modules</em>. Missing modules: !modules
fa: افزونه‌های پیش رو مورد نیاز هستند ولی پیدا نمی‌شوند. آن‌ها را به دایرکتوری افزونه‌ها مانند <em>/modules</em> منتقل کنید. افزونه‌های گمشده: !modules

en: CKEditor is installed but not enabled on any formats. Visit the <a href="!url">text editors and formats configuration</a> to enable CKEditor on one or more formats.
fa: CKEditor نصب ولی توسط هیچ فرمتی فعال نشده است. برای فعال‌سازی CKEditor روی یک یا چند فرمت، <a href="!url">پیکربندی ویرایشگرهای متن و فرمت‌ها</a> را مشاهده کنید.

en: The <em>Primary navigation</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fa: منوی <em>پیمایش اولیه</em> در بسیاری از سایت‌ها برای نمایش قسمت‌های مختلف اغلب در نوار پیمایش بالا استفاده می‌شود.

en: The <em>Administration</em> menu contains links for administrative tasks and content entry.
fa: منوی <em>مدیریت</em> شامل پیوندهایی برای وظایف مدیریتی و ورود محتوا است.

en: The <em>Account</em> menu contains links related to each user's account, as well as links to 'Log in' and 'Log out'.
fa: منوی <em>حساب</em> شامل پیوندهای مرتبط با هر حساب کاربری است، مانند پیوندهای 'ورود' و 'خروج'.

en: PHP hash extension
fa: افزونه هَش از PHP

en: Version: !version
fa: نسخه: !version

en: Your PHP installation is too old. Backdrop requires at least PHP %version.
fa: نصب PHP شما بسیار قدیمی است. بَک‌دِراپ حداقل به نسخه %version از PHP نیاز دارد.

en: <em>register_globals</em> is enabled. Backdrop requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
fa: <em>register_globals</em> فعال است. بَک‌دِراپ نیاز دارد که این گزینه پیکربندی غیرفعال باشد. سایت شما ممکن است به دلیل فعال بودن <em>register_globals</em> ایمن نباشد. راهنمای PHP درباره <a href="http://php.net/configuration.changes">چگونگی تغییر تنظیمات پیکربندی</a> دستورالعمل جداگانه دارد.

en: Backdrop requires you to enable the PHP extensions in the following list (see the <a href="@system_requirements">system requirements page</a> for more information):
fa: بَک‌دِراپ نیازمند این است که افزونه‌های PHP از فهرست زیر را فعال کنید (برای اطلاعات بیشتر، <a href="@system_requirements">صفحه نیازمندی‌های سیستم</a> را مشاهده کنید):

en: Your web server seems to have the wrong version of PDO installed. Backdrop CMS requires the PDO extension from PHP core. This system has the older PECL version. See the <a href="@link">System Requirements</a> page for more information.
fa: به نظر می‌رسد وب سرور شما نسخه‌ای اشتباه از PDO را نصب دارد. سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ نیازمند افزونه PDO اصلی از خود PHP است. این سیستم نسخه قدیمی‌تر PECL را دارد. برای اطلاعات بیشتر صفحه <a href="@link">نیازمندی‌های سیستم</a> را مشاهده کنید.

en: Depending on your configuration, Backdrop can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
fa: با توجه به پیکربندی شما، بَک‌دِراپ می‌تواند با محدودیت حافظه %memory_limit از PHP اجرا شود. اگرچه، حداقل محدودیت حافظه %memory_minimum_limit یا بیشتر مورد نیاز است، به خصوص اگر سایت شما از افزونه‌های سفارشی استفاده می‌کند.

en: See the <a href="@url">Backdrop requirements</a> for more information.
fa: برای اطلاعات بیشتر <a href="@url">نیازمندی‌های بَک‌دِراپ</a> را مشاهده کنید.

en: To proceed with installation, you must modify the permissions of this directory to make it writable by the web server. If you are unsure how to do this, please see the <a href="@handbook_url">Installation Instructions</a> page.
fa: برای ادامه عملیات نصب، باید مجوزهای این دایرکتوری را طوری تغییر دهید که قابل نوشتن توسط وب سرور باشد. اگر از چگونگی اینکار اطلاع ندارید، لطفا صفحه <a href="@handbook_url">دستورالعمل نصب</a> را مشاهده کنید.

en: An automated attempt to create this directory failed. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions to make it writable or adjust the permissions on the parent directory to allow the installer to create it automatically. If you are unsure how to do this, see the <a href="@handbook_url">Installation Instructions</a> page.
fa: یک تلاش خودکار برای ایجاد این دایرکتوری ناموفق بود. برای ادامه عملیات نصب، یا دایرکتوری را ایجاد و مجوزهای نوشتن آن را تنظیم کنید یا مجوزهای دایرکتوری والد را برای ایجاد خودکار دایرکتورهای فرزند تغییر دهید. اگر از چگونگی اینکار اطلاع ندارید، لطفا صفحه <a href="@handbook_url">دستورالعمل نصب</a> را مشاهده کنید.

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the Update Manager module from the <a href="@module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information, <a href="@update">Update status handbook page</a>.
fa: اطلاعیه‌های بروزرسانی فعال نیستند. به <strong>شدت توصیه</strong> می‌شود که افزونه Update Manager را از <a href="@module">صفحه مدیریت افزونه</a> به منظور بروز بودن از انتشارهای جدید فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر صفحه <a href="@update">کتابچه راهنمای بروزرسانی</a> را مشاهده کنید.

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Problems detected
fa: مشکلات شناسایی شده

en: Duplicate module detected
fa: افزونه تکراری شناسایی شد

en: Backdrop core now provides a bundled CKEditor module. A different copy of CKEditor module has been located at %path. To use the new CKEditor module, disable and then uninstall the current module, remove it from your installation, and then enable the new CKEditor module from the modules page. For more information see the <a href="https://api.backdropcms.org/node/42827">CKEditor change notice</a>.
fa: هسته بَک‌دِراپ اکنون شامل افزونه CKEditor است. رونوشت متفاوتی از افزونه CKEditor در %path قرار داده شده است. برای استفاده از افزونه CKEditor جدید، افزونه فعلی را غیرفعال، حذف و افزونه جدید CKEditor را از صفحه افزونه‌ها فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر <a href="https://api.backdropcms.org/node/42827">اطلاعیه تغییر CKEditor</a> را مشاهده کنید.

en: Backdrop core now provides a bundled Email module. A different copy of Email module has been located at %path. Remove this module from your installation to use the core Email module. For more information see the <a href="https://api.backdropcms.org/node/42928">Email module change notice</a>.
fa: هسته بَک‌دِراپ اکنون شامل افزونه Email است. رونوشت متفاوتی از افزونه Email در %path قرار داده شده است. برای استفاده از افزونه Email جدید، افزونه فعلی را غیرفعال، حذف و افزونه جدید Email را از صفحه افزونه‌ها فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر <a href="https://api.backdropcms.org/node/42928">اطلاعیه تغییر Email</a> را مشاهده کنید.

en: Backdrop core now provides a bundled Link module. A different copy of Link module has been located at %path. Remove this module from your installation to use the new Link module. For more information see the <a href="https://api.backdropcms.org/node/42930">Link change notice</a>.
fa: هسته بَک‌دِراپ اکنون شامل افزونه Link است. رونوشت متفاوتی از افزونه Link در %path قرار داده شده است. برای استفاده از افزونه Link جدید، افزونه فعلی را غیرفعال، حذف و افزونه جدید Link را از صفحه افزونه‌ها فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر <a href="https://api.backdropcms.org/node/42930">اطلاعیه تغییر Link</a> را مشاهده کنید.

en: Backdrop core now provides a bundled Date module. A different copy of Date module has been located at %path. Remove this module from your installation to use new Date module. For more information see the <a href="https://api.backdropcms.org/node/43066">Date change notice</a>.
fa: هسته بَک‌دِراپ اکنون شامل افزونه Date است. رونوشت متفاوتی از افزونه Date در %path قرار داده شده است. برای استفاده از افزونه Date جدید، افزونه فعلی را غیرفعال، حذف و افزونه جدید Date را از صفحه افزونه‌ها فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر <a href="https://api.backdropcms.org/node/43066">اطلاعیه تغییر Date</a> را مشاهده کنید.

en: Backdrop core now provides a bundled Redirect module. A different copy of Redirect module has been located at %path. Remove this module from your installation to use the new Redirect module. For more information see the <a href="https://api.backdropcms.org/node/43994">Redirect change notice</a>.
fa: هسته بَک‌دِراپ اکنون شامل افزونه Redirect است. رونوشت متفاوتی از افزونه Redirect در %path قرار داده شده است. برای استفاده از افزونه Redirect جدید، افزونه فعلی را غیرفعال، حذف و افزونه جدید Redirect را از صفحه افزونه‌ها فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر <a href="https://api.backdropcms.org/node/43994">اطلاعیه تغییر Redirect</a> را مشاهده کنید.

en: Do not forget to <a href="@url">disable the display of errors</a> when you have finished testing and this site goes live.
fa: هنگام پایان آزمون و بازگشت سایت به حالت عادی، <a href="@url">غیرفعال‌سازی نمایش خطاها</a> را فراموش نکنید.

en: Theme debug
fa: اشکال‌زدایی قالب

en: Theme debugging is currently enabled, and should be disabled on a live site. This setting can be changed using the <a href="!url">Devel module</a>.
fa: اشکال‌زدایی قالب اکنون فعال است و باید در یک سایت زنده غیرفعال باشد. این تنظیم می‌تواند با استفاده از <a href="!url">افزونه Devel</a> تغییر یابد.

en: Database tables need conversion
fa: جدول‌های پایگاه‌داده که نیازمند تبدیل هستند

en: Your server supports this feature but not all tables have been converted to use it.
fa: سرور شما از این ویژگی پشتیبانی می‌کند اما همه جدول‌ها تبدیل نشده‌اند.

en: After making a database backup, you should <a href="@url">convert existing tables</a>.
fa: بعد از پشتیبان‌گیری پایگاه‌داده، شما باید <a href="@url">جدول‌های موجود را تبدیل کنید</a>.

en: This feature is enabled, but not supported on your system. Please turn this off in settings.php, or ensure that all database-related requirements are met. See the <a href="@url">documentation on adding 4 byte UTF-8 support</a> for more information.
fa: این ویژگی فعال است ولی در سیستم شما پشتیبانی نمی‌شود. لطفا این گزینه را در settings.php غیرفعال کرده یا اطمینان یابید که نیازمندی‌های پایگاه‌داده برطرف شده‌اند. برای اطلاعات بیشتر <a href="@url">مستندات پشتیبانی از UTF-8 چهار بایتی</a> را مشاهده کنید.

en: Your first post!
fa: اولین مطلب شما!

en: This is your first post! You may edit or delete it.
fa: این اولین مطلب شما است! می‌توانید آن را ویرایش یا حذف کنید.

en: This is a page with static content. You may edit or delete it.
fa: این یک صفحه با محتوای ایستا است. می‌توانید آن را ویرایش یا حذف کنید.

en: Use tags to group posts on similar topics into categories.
fa: برای گروه‌بندی مطالب در موضوعات مشابه یک طبقه‌بندی، از تگ‌ها استفاده کنید.

en: Upload an image to go with this post.
fa: یک تصویر برای افزودن به این مطلب آپلود کنید.

en: Login
fa: ورود

en: Apply pending updates
fa: اعمال بروزرسانی‌های در حال انتظار

en: The action "@action" could not be executed because the function "@callback" could not be found.
fa: اقدام "@action" نتوانست اجرا شود چرا که تابع "@callback" پیدا نشد.

en: Stack overflow: recursion limit for actions_execute() has been reached. Stack is limited by %limit calls.
fa: سرریز پُشته: محدودیت بازگشتی برای تابع actions_execute() گذشته است. پُشته محدود به %limit فراخوانی است.

en: Failed to connect to the server. The server reports the following message: !message For more help installing or updating code on your server, see the <a href="@handbook_url">Installation Instructions</a> page.
fa: اتصال به سرور ناموفق بود. سرور پیام پیش رو را باز می‌گرداند: !message برای راهنمایی بیشتر درباره نصب یا بروزرسانی کد روی سرور، صفحه <a href="@handbook_url">دستورالعمل نصب</a> را مشاهده کنید.

en: Unknown (@langcode)
fa: ناشناخته (@langcode)

en: Site is offline.
fa: سایت آفلاین است.

en: "@key" is an invalid render array key
fa: "@key" یک کلید نامعتبر آرایه است

en: The path %path has been deprecated and will be removed in the next major release of Backdrop. This path was called from %referrer. It is recommended to remove it from any existing links.
fa: مسیر %path منسوخ و در انتشار ماژور بعدی از بَک‌دِراپ حذف خواهد شد. این مسیر توسط %referrer فراخوانی شده است. توصیه می‌شود که آن را از تمام پیوندهای موجود حذف کنید.

en: The configuration string could not be parsed.
fa: رشته پیکربندی قابل تجزیه و تحلیل نیست.

en: Could not extract the archive @uri: @error
fa: امکان خارج‌سازی بایگانی وجود نداشت @uri: @error

en: The date "!date" does not match the expected format.
fa: تاریخ "!date" با فرمت انتظار رفته سازگاری ندارد.

en: No valid timezone name was provided.
fa: نام منطقه زمانی معتبری فراهم نشد.

en: The second is missing.
fa: ثانیه مشخص نیست.

en: The minute is missing.
fa: دقیقه مشخص نیست.

en: The hour is missing.
fa: ساعت مشخص نیست.

en: The day is missing.
fa: روز مشخص نیست.

en: The month is missing.
fa: ماه مشخص نیست.

en: The year is missing.
fa: سال مشخص نیست.

en: The value @date does not match the expected format.
fa: مقدار @date با فرمت انتظار رفته سازگاری ندارد.

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
fa: سال نامعتبر است. لطفا بررسی کنید که از چهار رقم تشکیل می‌شود.

en: The year is invalid.
fa: سال نامعتبر است.

en: The month is invalid.
fa: ماه نامعتبر است.

en: The day is invalid.
fa: روز نامعتبر است.

en: The hour is invalid.
fa: ساعت نامعتبر است.

en: The minute is invalid.
fa: دقیقه نامعتبر است.

en: The second is invalid.
fa: ثانیه نامعتبر است.

[ctx: ampm]
en: am
fa: ق.ظ

[ctx: ampm]
en: pm
fa: ب.ظ

[ctx: datetime]
en: Year
fa: سال

[ctx: datetime]
en: Month
fa: ماه

[ctx: datetime]
en: Day
fa: روز

[ctx: datetime]
en: Hour
fa: ساعت

en: Hour
fa: ساعت

[ctx: datetime]
en: Minute
fa: دقیقه

en: Minute
fa: دقیقه

[ctx: datetime]
en: Second
fa: ثانیه

en: Second
fa: ثانیه

en: The specified file %file could not be copied because the destination is invalid. More information is available in the system log.
fa: فایل %file قابل رونوشت نبود زیرا مقصد نامعتبر است. اطلاعات بیشتر در گزارش سیستمی موجود است.

en: The specified file %file could not be moved/copied because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
fa: فایل %file قابل انتقال/رونوشت نبود زیرا فایلی با آن نام وجود ندارد. لطفا بررسی کنید که نام صحیح فایل را وارده کرده‌اید.

en: The specified file %file could not be moved/copied because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
fa: فایل %file قابل انتقال/رونوشت نبود زیرا دایرکتوری مقصد به درستی پیکربندی نشده است. این ممکن است به دلیل مشکلی در فایل یا مجوزهای دایرکتوری باشد. اطلاعات بیشتر در گزارش سیستمی موجود است.

en: The file %file could not be moved/copied because a file by that name already exists in the destination directory.
fa: فایل %file قابل انتقال/رونوشت نبود زیرا فایلی با آن نام در دایرکتوری مقصد وجود دارد.

en: The specified file %file was not moved/copied because it would overwrite itself.
fa: فایل %file قابل انتقال/رونوشت نبود زیرا ممکن است خودش را بازنویسی کند.

en: The specified file %file could not be moved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
fa: فایل %file قابل انتقال/رونوشت نبود زیرا مقصد نامعتبر است. اطلاعات بیشتر در گزارش سیستمی موجود است.

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
fa: فایل %file قابل ذخیره‌سازی نبود زیرا از حداکثر اندازه مجاز آپلود یعنی %maxsize تجاوز می‌کند.

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
fa: فایل %file قابل ذخیره‌سازی نبود زیرا آپلود کامل نشد.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
fa: فایل قابل آپلود نبود زیرا مقصد %destination نامعتبر است.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed width of %width pixels.
fa: تصویر برای حداکثر عرض %width پیکسل تغییر اندازه داده شد.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed height of %height pixels.
fa: تصویر برای حداکثر ارتفاع %height پیکسل تغییر اندازه داده شد.

en: The image is too small; the minimum width is %width pixels.
fa: تصویر بسیار کوچک است؛ حداقل عرض %width پیکسل است.

en: The image is too small; the minimum height is %height pixels.
fa: تصویر بسیار کوچک است؛ حداقل ارتفاع %height است.

en: The image was rotated by @degrees degrees.
fa: تصویر به اندازه @degrees درجه چرخیده شد.

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
fa: داده نمی‌توانند ذخیره شود زیرا مقصد نامعتبر است. اطلاعات بیشتر در گزارش سیستمی موجود است.

en: File %file (%realpath) could not be copied because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
fa: از فایل %file (%realpath) نمی‌توان رونوشت گرفت زیرا مقصد %destination نامعتبر است. این معمولا به دلیل استفاده نادرست از تابع file_copy() یا یک stream wrapper گمشده اتفاق می‌افتد.

en: File %file could not be copied because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
fa: از فایل %file نمی‌توان رونوشت گرفت زیرا مقصد %destination نامعتبر است. این معمولا به دلیل استفاده نادرست از تابع file_copy() یا یک stream wrapper گمشده اتفاق می‌افتد.

en: File %file could not be moved/copied because it does not exist.
fa: فایل %file نمی‌تواند منتقل/رونوشت شود زیرا وجود ندارد.

en: File %file could not be moved/copied because the destination directory %destination is not configured correctly.
fa: فایل %file نمی‌تواند منتقل/رونوشت شود زیرا دایرکتوری مقصد %destination به درستی پیکربندی نشده است.

en: File %file could not be moved/copied because a file by that name already exists in the destination directory (%directory)
fa: فایل %file نمی‌تواند منتقل/رونوشت شود زیرا یک فایل با همان نام در دایرکتوری مقصد %destination وجود دارد.

en: File %file could not be moved/copied because it would overwrite itself.
fa: فایل %file نمی‌تواند منتقل/رونوشت شود زیرا ممکن است خودش را بازنویسی کند.

en: File %file (%realpath) could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
fa: از فایل %file نمی‌توان رونوشت گرفت زیرا مقصد %destination نامعتبر است. این معمولا به دلیل استفاده نادرست از تابع file_move() یا یک stream wrapper گمشده اتفاق می‌افتد.

en: File %file could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
fa: از فایل %file نمی‌توان رونوشت گرفت زیرا مقصد %destination نامعتبر است. این معمولا به دلیل استفاده نادرست از تابع file_move() یا یک stream wrapper گمشده اتفاق می‌افتد.

en: The specified file %file could not be moved to %destination.
fa: فایل مشخص شده %file نمی‌تواند به %destination منتقل شود.

en: The file %path was not deleted because it does not exist.
fa: فایل %path حذف نشده است زیرا وجود ندارد.

en: The URL %url is not valid.
fa: نشانی %url معتبر نیست.

en: %name must be a valid color.
fa: %name باید یک رنگ معتبر باشد.

en: %name must be higher or equal to %min.
fa: %name باید بزرگتر یا مساوی با %min باشد.

en: %name must be below or equal to %max.
fa: %name باید کوچکتر یا مساوی با %max باشد.

en: %name is not a valid number.
fa: %name یک عدد معتبر نیست.

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
fa: ورود رشته "%string" متوقف شد زیر شامل HTML غیرمجاز یا تغییریافته بود.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language because no translations currently exist for that language.
fa: فایل ترجمه جاوااسکریپت برای زبان %language حذف شد زیرا ترجمه‌ای برای آن زبان وجود ندارد.

en: The site is currently in maintenance mode.
fa: سایت هم اکنون در حالت نگهداری است.

en: Go online.
fa: آنلاین شوید.

en: Info message
fa: پیام اطلاع‌رسانی

en: Theme hook "@hook" not found.
fa: فراخوانی قالب برای "@hook" پیدا نشد.

en: The !element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
fa: !element-title از توکن‌های نامعتبر پیش رو استفاده می‌کند: @invalid-tokens.

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: First Column
fa: اولین ستون

en: Second Column
fa: دومین ستون

en: Third Column
fa: سومین ستون

en: First Sidebar
fa: اولین نوارکناری

en: Second Sidebar
fa: دومین نوارکناری

en: 1 column
fa: ۱ ستون

en: 3/3/4 columns
fa: ۳/۳/۴ ستون

en: Tryptych first
fa: پایین صفحه اول

en: Tryptych second
fa: پایین صفحه دوم

en: Tryptych last
fa: پایین صفحه سوم

en: Footer first
fa: پاورقی اول

en: Footer second
fa: پاورقی دوم

en: Footer third
fa: پاورقی سوم

en: Footer fourth
fa: پاورقی چهارم

en: Footer bottom
fa: پاورقی پایین

en: 2 columns
fa: ۲ ستون

en: Sidebar
fa: نوارکناری

en: 2 columns flipped
fa: ۲ ستون معکوس

en: Moscone Flipped
fa: Moscone معکوس

en: Fourth Column
fa: چهارمین ستون

en: Tryptych First
fa: پایین صفحه اول

en: Tryptych Second
fa: پایین صفحه دوم

en: Tryptych Third
fa: پایین صفحه سوم

en: Quarter First
fa: یک چهارم اول

en: Quarter Second
fa: یک چهارم دوم

en: Quarter Third
fa: یک چهارم سوم

en: Quarter Fourth
fa: یک چهارم چهارم

en: Taylor Flipped
fa: Taylor معکوس

en: More tasks
fa: وظایف بیشتر

en: Adjust top margin
fa: تنظیم حاشیه بالا

en: Shifts the entire site content down to make room for the administration bar. If disabled, absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration bar.
fa: تمام محتوای سایت را به منظور باز کردن فضا برای نوار مدیریتی به پایین می‌کشد. اگر غیرفعال باشد، عناصر صفحه که به صورت مطلق یا ثابت موقعیت‌دهی شده‌اند ممکن است توسط نوار مدیریتی پوشش داده شوند.

en: Keep bar at top of page
fa: نوار را در بالای صفحه نگه دار

en: Displays the administration bar always at the top of the browser viewport, even when scrolling the page.
fa: نوار مدیریتی را همیشه در بالای صفحه مرورگر نمایش می‌دهد، حتی اگر صفحه در حال پیمایش باشد.

en: Enabled components
fa: اجزای فعال

en: Icon menu
fa: منوی نماد

en: Management menu
fa: منوی مدیریت

en: Search bar
fa: نوار جستجو

en: User counts
fa: شمارش کاربران

en: Account links
fa: پیوندهای حساب

en: These features will be enabled/visible in the administration bar. Untick the boxes to disable/hide them.
fa: این ویژگی‌ها در نوار مدیریتی فعال/قابل مشاهده خواهند بود. برای غیرفعال/پنهان کردن آن‌ها تیک جعبه‌ها را بردارید.

en: Admin bar settings
fa: تنظیمات نوار مدیریت

en: Also allow !name role the "!permission" permission? This is usually required to display any pages within the administration bar.
fa: آیا مجوز "!permission" به نقش !name داده شود؟ برای نمایش صفحات در نوار مدیریتی این مورد الزامی است.

en: No custom blocks have been created yet.
fa: هنوز بلوک سفارشی ایجاد نشده است.

en: Translate '%name' block to %language
fa: ترجمه بلوک '%name' به %language

en: (source)
fa: (مبدا)

en: EDIT
fa: ویرایش

en: Translated
fa: ترجمه شده

en: Not Translated
fa: ترجمه نشده

en: ADD TRANSLATION
fa: افزودن ترجمه

en: Translate '%name' block
fa: ترجمه بلوک '%name'

en: No languages found to translate to.
fa: زبانی برای ترجمه پیدا نشد.

en: The block translation has been saved.
fa: ترجمه بلوک ذخیره‌سازی شده است.

en: Custom Blocks
fa: بلوک‌های سفارشی

en: A reusable custom block.
fa: یک بلوک سفارشی قابل استفاده.

en: Admin label
fa: برچسب مدیریت

en: This text is used only in administrative interfaces. It will not be shown to site visitors.
fa: از این متن تنها در رابط مدیریتی استفاده و به بازدیدکنندگان سایت نمایش داده نمی‌شود.

en: Admin description
fa: توضیح مدیریت

en: A unique machine-readable name for this Block. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: یک نام یکتای ماشینی برای این بلوک. تنها باید شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد.

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: The title of the block as shown to the user. This will affect all places where this block is used.
fa: عنوان بلوک که به کاربر نمایش داده می‌شود. این روی تمام مکان‌های استفاده شده از این بلوک تاثیر می‌گذارد.

en: Block content
fa: محتوای بلوک

en: Translation notice
fa: اطلاعیه ترجمه

en: The settings in this form are for the source translation only. Translations may be modified on the <a href="!url">block's translation settings page</a>.
fa: تنظیمات این فرم تنها برای ترجمه مبدا بکار می‌رود. ترجمه‌ها می‌توانند از <a href="!url">صفحه تنظیمات ترجمه بلوک</a> تغییر یابند.

en: Make this block reusable
fa: این بلوک قابل استفاده مجدد باشد

en: This option may not be unchecked once enabled. You may configure or delete this reusable block from the !block_link page.
fa: این گزینه در صورت فعال شدن نمی‌تواند غیرفعال شود. شما می‌توانید این بلوک قابل استفاده را از صفحه !block_link حذف یا پیکربندی کنید.

en: Translate block
fa: ترجمه بلوک

en: The book page associated with the node.
fa: صفحه کتابی که با این محتوا ارتباط دارد.

en: Book settings
fa: تنظیمات کتاب

en: Shows the table of contents expanded to the current page if viewing book content.
fa: در صورت مشاهده محتوای کتاب، جدول محتوای آن در صفحه جاری نمایش داده می‌شود.

en: Book Navigation
fa: پیمایش کتاب

en: Top level book
fa: کتاب سطح بالا

en: The book the node is in.
fa: کتابی که محتوا در آن است.

en: The weight of the book page.
fa: وزن صفحه کتاب.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
fa: عمق صفحه کتاب در سلسله مراتب آن؛ کتاب‌های سطح بالا عمق ۱ را دارند.

en: Hierarchy
fa: سلسله مراتب

en: The order of pages in the book hierarchy.
fa: ترتیب صفحات در سلسله مراتب کتاب.

en: The parent book node.
fa: محتوای کتاب والد.

en: Book parent
fa: والد کتاب

en: Book root from current node
fa: ریشه کتاب از محتوای جاری

en: Toolbar configuration
fa: پیکربندی نوارابزار

en: Image uploading
fa: آپلود تصویر

en: File uploading
fa: آپلود فایل

en: Style list
fa: فهرست سبک

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one class on each line in the format: element.class|Label. Example: h1.title|Title.
fa: فهرستی از کلاس‌ها که در نوار کشویی "Styles" فراهم خواهد شد. هر کلاس را در یک خط و با فرمت پیش رو قرار دهید: element.class|Label. برای نمونه: h1.title|Title.

en: Each style should be in your theme's main CSS as well as in your theme's ckeditor-iframe.css file.
fa: هر سبک باید در CSS اصلی از قالب شما و فایل ckeditor-iframe.css از همان قالب باشد.

en: The CKEditor toolbar configuration could not be saved.
fa: امکان ذخیره‌سازی پیکربندی نوارابزار CKEditor وجود نداشت.

en: The CKEditor list of styles is not formatted properly. Be sure to include one style per line, with the format "element.class|Label".
fa: فهرست سبک‌های CKEditor به درستی فرمت‌بندی نشده است. اطمینان یابید که هر سبک در یک خط قرار دارد، برای نمونه "element.class|Label".

en: Image uploading is not enabled for this text format.
fa: آپلود تصویر برای این فرمت متنی فعال نیست.

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Remove row
fa: حذف سطر

en: Add row
fa: افزودن سطر

en: Active toolbar
fa: نوارابزار فعال

en: Available buttons
fa: دکمه‌های موجود

en: CKEditor Toolbar
fa: نوارابزار CKEditor

en: If checked, a caption area will appear in the editor.
fa: در صورت انتخاب، یک ناحیه عنوان در ویرایشگر نمایش می‌یابد.

en: Upload image
fa: آپلود تصویر

en: User Interface
fa: رابط کاربری

en: Show group labels
fa: نمایش برچسب‌های گروه

en: Hide group labels
fa: پنهان‌سازی برچسب‌های گروه

en: Enter a label for this group. This will be used by screenreaders and other accessibility software.
fa: یک برچسب برای این گروه وارد کنید. این ویژگی برای نرم‌افزارهای صفحه‌خوان و مشابه آن استفاده می‌شود.

en: Edit Link
fa: پیوند ویرایش

en: Open preview in a new window
fa: بازکردن پیشنمایش در یک پنجره جدید

en: You must enter a valid hexadecimal color value for %name.
fa: شما باید یک مقدار هگزادسیمال معتبر برای %name وارد کنید.

en: Title textfield
fa: فیلد متنی عنوان

en: A list of recent comments posted to the site.
fa: فهرستی از دیدگاه‌های اخیر انتشار یافته در سایت.

en: Automatically close comments on old content
fa: بستن خودکار دیدگاه‌ها روی محتوای قدیمی

en: Close comments after
fa: بستن دیدگاه‌ها پس از

en: days
fa: روز

en: People with the "Post comments" permission will be able to post comments.
fa: افراد با دسترسی "ارسال دیدگاه" می‌توانند اقدام به ارسال دیدگاه کنند.

en: People will not be able to post comments.
fa: افراد قادر به ارسال دیدگاه نخواهند بود.

en: Hide existing comments.
fa: پنهان‌سازی دیدگاه‌های موجود.

en: Automatically close comments @close-days days after the Authored on date
fa: بستن خودکار دیدگاه‌ها پس از @close-days روز از نگارش تاریخ

en: If unchecked, comments will stay on until manually closed.
fa: در صورت عدم انتخاب، دیدگاه‌ها تا زمان بسته شدن دستی باز خواهند بود.

en: The comment field "@name" cannot be added because the node type "@type" does not exist.
fa: فیلد دیدگاه "@name" نمی‌تواند افزوده شود زیرا نوع محتوای "@type" موجود نیست.

en: Automatically close comments after @number days
fa: بستن خودکار دیدگاه‌ها پس از @number روز

en: No user
fa: بدون کاربر

[ctx: Sort order]
en: Numerical
fa: عددی

en: Link this field to its comment
fa: پیوند این فیلد به دیدگاه آن

en: Enable to override this field's links.
fa: برای بازنویسی پیوندهای فیلد، فعال کنید.

en: Link field to the node if there is no comment.
fa: در صورت نبود دیدگاه، فیلد را به محتوا پیوند دهید.

en: Text to display
fa: متن برای نمایش

en: Use destination
fa: استفاده از مقصد

en: Add destination to the link
fa: افزودن مقصد به پیوند

en: Show teaser-style link
fa: نمایش پیوند کوتاه

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
fa: نمایش پیوند دیدگاه در فرم استفاده شده محتوای استاندارد، بجای فرم محتوای کامل.

en: Link this field to its user or an author's homepage
fa: پیوند این فیلد به کاربر یا صفحه اصلی یک نویسنده

en: Link this field to new comments
fa: پیوند این فیلد به دیدگاه‌های جدید

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Display links
fa: پیوندهای نمایش

en: Title only
fa: فقط عنوان

en: Use site default RSS settings
fa: استفاده از تنظیمات RSS پیشفرض سایت

en: Display mode
fa: حالت نمایش

en: This form allows you to synchronize configuration between sites, such as in development, staging, and production servers. This page shows you the current differences between your current configuration and changes that have been staged for deployment.
fa: این فرم به شما اجازه می‌دهد پیکربندی را بین سایت‌های خود در سرورهای توسعه، آزمون و اصلی همگام‌سازی کنید. این صفحه اختلاف بین پیکربندی فعلی و تغییرات قابل اعمال را نمایش می‌دهد.

en: There are no configuration changes currently staged. You may <a href="!export">export this site's configuration</a> or <a href="!import">import to stage new changes</a>.
fa: هم اکنون تغییرات پیکربندی قابل اعمال وجود ندارد. شما می‌توانید <a href="!export">پیکربندی این سایت را خارج</a> یا <a href="!import">تغییرات قابل اعمال را وارد</a> کنید.

en: View differences
fa: مشاهده اختلاف‌ها

en: Modified time
fa: زمان تغییر یافته

en: The following configuration files could not be parsed, synchronization cannot proceed.
fa: فایل‌های پیکربندی پیش رو قابل تجزیه و تحلیل نیستند، پس همگام‌سازی ادامه نخواهد یافت.

en: Import all
fa: واردسازی همه

en: Another request may be synchronizing configuration already or a sync failed unexpectedly. Please wait a minute and try again.
fa: یک درخواست دیگر برای همگام‌سازی پیکربندی وجود دارد یا عملیات به صورت نامنتظره ناموفق است. لطفا اندکی صبر کرده و دوباره تلاش کنید.

en: View changes of @config_file
fa: مشاهده تغییرات @config_file

en: Old
fa: قدیمی

en: New
fa: جدید

en: Back to "Synchronize configuration" page.
fa: بازگشت به صفحه "همگام‌سازی پیکربندی".

en: Close
fa: بستن

en: This form may be used to generate a full export of your entire site's configuration. This configuration file should remain compressed when you upload it to the destination site.
fa: این فرم برای خارج‌سازی کامل تمام پیکربندی سایت شما استفاده می‌شود. این فایل پیکربندی باید به صورت فشرده در زمان آپلود به سایت مقصد باقی بماند.

en: This form imports a site configuration archive from another site. Upload an export file below to stage the changes (you'll have a chance to review and confirm the changes first). To generate an export file, visit the <a href="!export">full export</a> page.
fa: این فرم برای واردسازی بایگانی پیکربندی از یک سایت دیگر استفاده می‌شود. یک فایل پیکربندی را برای آپلود انتخاب کنید (فرصت مرور و بازبینی اختلاف‌ها را خواهید داشت). برای خارج‌سازی یک فایل، از صفحه <a href="!export">خارج‌سازی کامل</a> بازدید کنید.

en: Select your configuration export archive
fa: انتخاب بایگانی خارج‌سازی پیکربندی شما

en: This file should be a compressed archive with the extension "tar.gz".
fa: این فایل باید یک بایگانی فشرده با پسوند "tar.gz" باشد.

en: Stage import
fa: مرحله ورود

en: Could not extract the contents of the tar file. The error message is "@message".
fa: امکان استخراج محتوای فایل بایگانی وجود نداشت. پیام خطا عبارت است از "@message".

en: The uploaded configuration matches the current site configuration exactly. No changes were made.
fa: پیکربندی آپلود شده درست مطابق با پیکربندی فعلی سایت است. تغییری ایجاد نشد.

en: Your configuration files were successfully uploaded. You may view the differences below. Import into your site by using the "Import all" button.
fa: فایل‌های پیکربندی شما با موفقیت آپلود شده‌اند. از قسمت پایین می‌توانید اختلاف‌ها را مشاهده کنید. با استفاده از دکمه "واردسازی همه" پیکربندی جدید را درون سایت خود وارد کنید.

en: This form may be used to export a single configuration so that it may be imported on a different site. Select a configuration group and name to generate configuration for copy/paste.
fa: از این فرم برای خارج‌سازی یک پیکربندی برای وارد کردن به سایت دیگری استفاده می‌شود. یک گروه و نام پیکربندی را انتخاب کرده تا عملیات رونوشت/چسباندن آن تولید شود.

en: Configuration group
fa: گروه پیکربندی

en: Configuration name
fa: نام پیکربندی

en: Exported configuration
fa: پیکربندی خارج شده

en: This form imports a single configuration file from another site. To generate an export, visit the <a href="!export">single export</a> page.
fa: این فرم یک فایل پیکربندی را از سایت دیگری وارد می‌کند. برای تولید یک خروجی، از صفحه <a href="!export">خارج‌سازی تکی</a> بازدید کنید.

en: Paste your configuration here
fa: چسباندن پیکربندی خود در اینجا

en: The configuration provided could not be parsed.
fa: امکان ذخیره‌سازی پیکربندی فراهم شده وجود نداشت.

en: The configuration could not be imported because the "_config_name" value is missing.
fa: امکان واردسازی پیکربندی وجود نداشت زیرا مقدار "_config_name" پیدا نمی‌شود.

en: The configuration could not be imported because no module could recognize the "@name" configuration name.
fa: امکان واردسازی پیکربندی وجود نداشت زیرا هیچ افزونه‌ای قادر به شناسایی نام پیکربندی "@name" نبود.

en: The %name configuration was imported successfully.
fa: پیکربندی %name با موفقیت وارد شده است.

en: File added
fa: فایل افزوده شد

en: File removed
fa: فایل حذف شد

en: Importing configuration
fa: واردسازی پیکربندی

en: An error occurred while importing the configuration.
fa: خطایی در زمان واردسازی پیکربندی رخ داد.

en: Configuration sync failed. Check that the configuration files are properly formatted.
fa: همگام‌سازی پیکربندی ناموفق بود. بررسی کنید که فایل‌های پیکربندی به درستی فرمت‌دهی شده‌اند.

en: Configuration sync failed. The following errors were reported:
fa: همگام‌سازی پیکربندی ناموفق بود. خطای پیشرو گزارش شده است:

en: Configuration sync completed. @files configuration files synced.
fa: همگام‌سازی پیکربندی کامل شد. @files فایل پیکربندی همگام‌سازی شدند.

en: The configuration "@name" is not owned by any enabled module, so it cannot be deleted. If you have disabled this module, either <a href="!enable">enable the module</a> and try the import again, or <a href="!uninstall">uninstall the module entirely</a> to clean up left-over configuration.
fa: پیکربندی "@name" توسط هیچ افزونه‌ای مدیریت نمی‌شود و نمی‌تواند حذف گردد. اگر این افزونه را غیرفعال کرده‌اید، یا <a href="!enable">افزونه را فعال</a> و دوباره تلاش کنید یا <a href="!uninstall">افزونه را کامل حذف</a> و پیکربندی باقیمانده را پاکسازی کنید.

en: The configuration "@name" is not owned by any module. Try enabling the module that provides this configuration, then importing again.
fa: پیکربندی "@name" توسط هیچ افزونه‌ای مدیریت نمی‌شود. افزونه‌ای که این پیکربندی را فراهم می‌کند فعال و دوباره برای وارد کردن تلاش کنید.

en: Ungrouped
fa: بدون گروه

en: The configuration "@file" must have the "@key" attribute specified.
fa: "@file" پیکربندی باید ویژگی "@key" را داشته باشد.

en: The "@name_key" attribute has the value "@value", which does not match the file name "@file".
fa: ویژگی "@name_key" دارای مقدار "@value" است که با نام فایل "@file" سازگار نیست.

en: The attributes for @list do not match the file name "@file".
fa: ویژگی‌های @list با نام فایل "@file" سازگار نیست.

en: The configuration "@file" must have a "@key" attribute specified.
fa: پیکربندی "@file" باید یک ویژگی "@key" داشته باشد.

en: Configuration manager
fa: مدیر پیکربندی

en: Allow users to send themselves a copy of the submission.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد یک رونوشت برای خود ارسال کنند.

en: Include a 'Send yourself a copy' checkbox on site-wide and personal contact forms.
fa: شامل جعبه انتخاب 'ارسال یک رونوشت به خودتان' در فرم‌های تماس عمومی و خصوصی سایت می‌شود.

en: Spam prevention
fa: پیشگیری از هرزنامه

en: Email send limit
fa: محدودیت ارسال ایمیل

en: Limit to
fa: محدود به

en: Email send time window
fa: پنجره زمانی ارسال ایمیل

en: None (disabled)
fa: هیچ (غیرفعال)

en: messages per
fa: پیام‌ها در

en: Limit the amount of emails that can be sent from contact forms, from the same IP, within a specific window of time. This helps prevent malicious users from sending multiple emails.
fa: تعداد ایمیل قابل ارسال از فرم‌های تماس و یک نشانی IP را در یک پنجره زمانی مشخص محدود کنید. اینکار از ارسال هرزنامه توسط کاربران پیشگیری می‌کند.

en: Configure the categories shown in the <a href="!url">site-wide contact form</a> here. All categories are shown in a select list on the contact form, which will send to different addresses when selected.
fa: طبقه‌بندی‌های موجود در <a href="!url">فرم تماس عمومی</a> را پیکربندی کنید. همه طبقه‌بندی‌ها در یک فهرست انتخاب در فرم تماس نمایش می‌یابند که هر یک نشانی ارسال مربوط به خود را دارند.

en: The contact categories order has been saved.
fa: ترتیب طبقه‌بندی‌های تماس ذخیره‌سازی شده‌اند.

en: Add contact form category
fa: افزودن طبقه‌بندی فرم تماس

en: To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a new line, comma, semicolon or space.
fa: برای تعیین چند گیرنده، هر نشانی ایمیل را با یک خط جدید، ویرگول، دونقطه یا فاصله جدا سازید.

en: webmaster@example.com
    sales@example.com
fa: info@example.com
    sales@example.com
    webmaster@example.com

en: Contact form category %category has been saved.
fa: طبقه‌بندی %category فرم تماس ذخیره‌سازی شده است.

en: Contact form category %category has been deleted.
fa: طبقه‌بندی %category فرم تماس حذف شده است.

en: Contact categories
fa: طبقه‌بندی‌های تماس

en: Site-wide contact form.
fa: فرم تماس عمومی.

en: Contact Us
fa: تماس با ما

en: Configure contact category
fa: پیکربندی طبقه‌بندی تماس

en: Link to contact page
fa: پیوند به صفحه تماس

en: Provide a simple link to the user contact page.
fa: یک پیوند ساده به صفحه تماس کاربر فراهم می‌کند.

en: Link label
fa: برچسب پیوند

en: Contact %user
fa: تماس با %user

en: Choose how users view dates and times:
fa: انتخاب چگونگی نمایش تاریخ و زمان برای کاربران:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
fa: برای افزودن یا ویرایش گزینه‌ها، از صفحه <a href="@date-time-page">تنظیمات تاریخ و زمان</a> بازدید کنید.

en: Display:
fa: نمایش:

en: Both Start and End dates
fa: هر دو تاریخ شروع و پایان

en: Start date only
fa: فقط تاریخ شروع

en: End date only
fa: فقط تاریخ پایان

en: Show @count value(s)
fa: نمایش @count مقدار

en: Multiple values:
fa: چندین مقدار:

en: Identify a specific number of values to display, or leave blank to show all values.
fa: برای نمایش همه مقادیر خالی بگذارید یا چند مقدار برای نمایش تعیین کنید.

en: starting from @isodate
fa: شروع از @isodate

en: ending with @isodate
fa: پایان با @isodate

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
fa: شروع و/یا پایان را به فرمت YYYY-MM-DDTHH:MM:SS مشخص کنید یا برای نمایش تاریخ خالی بگذارید.

en: Show remaining days
fa: نمایش روزهای باقیمانده

en: Interval
fa: بازه

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
fa: چند واحد زمانی باید در رشته 'زمان قبل' نمایش داده شوند.

en: Time ago (with "ago" appended)
fa: زمان قبل (با پسوند "قبل")

en: Time hence
fa: زمان بعد

en: Time hence (with "hence" appended)
fa: زمان بعد (با پسوند "بعد")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
fa: بازه زمانی (تاریخ آینده با پیشوند "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
fa: بازه زمانی (تاریخ گذشته با پیشوند "-")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
fa: بازه زمانی (با پسوند "قبل/بعد")

en: How to display the time ago or time hence for this field.
fa: زمان قبل یا بعد چگونه برای این فیلد نمایش یابد.

en: Display dates using the @format format
fa: نمایش تاریخ با فرمت @format

en: Display dates using the default format because the specified format (@format) is not defined
fa: نمایش تاریخ با فرمت پیشفرض زیرا فرمت مشخص شده (@format) تعریف نشده است

en: Display both Start and End dates
fa: نمایش هر دو تاریخ شروع و پایان

en: Display Start date only
fa: فقط نمایش تاریخ شروع

en: Display End date only
fa: فقط نمایش تاریخ پایان

en: Show @count value(s) starting with @date1, ending with @date2
fa: نمایش @count مقدار شروع با @date1 و پایان با @date2

en: all
fa: همه

en: earliest
fa: قدیمی‌ترین

en: latest
fa: جدیدترین

en: Show remaining days: @value
fa: نمایش روزهای باقیمانده: @value

en: Display time ago, showing @interval units.
fa: نمایش زمان قبل، با واحدهای @interval.

en: Default date
fa: تاریخ پیشفرض

en: No default value
fa: بدون مقدار پیشفرض

en: Now
fa: اکنون

en: Relative
fa: نسبی

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
fa: توضیح یک زمان نسبت به روز فعلی، مانند '+90 days' (۹۰ روز نسبت به روزی که فیلد ایجاد شده است) یا '+1 Saturday' (شنبه بعدی). برای جزئیات بیشتر !strtotime را مشاهده کنید.

en: Relative default value
fa: مقدار پیشفرض نسبی

en: Default end date
fa: تاریخ پایان پیشفرض

en: Same as Default date
fa: مشابه تاریخ پیشفرض

en: Relative default value for end date
fa: مقدار پیشفرض نسبی برای تاریخ پایان

en: The Strtotime default value is invalid.
fa: مقدار پیشفرض strtotime نامعتبر است.

en: The Strtotime default value for the End Date is invalid.
fa: مقدار پیشفرض strtotime برای تاریخ پایان نامعتبر است.

en: Date entry options
fa: گزینه‌های ورود تاریخ

en: Select the preferred format for inputting dates.
fa: فرمت پیشنهادی برای ورودی‌های تاریخ را انتخاب کنید.

en: The selected format will determine the order of the date part fields.
fa: فرمت انتخابی ترتیب فیلدهای تاریخ را مشخص می‌کند.

en: Custom input format
fa: فرمت ورودی سفارشی

en: Override the input format selected above. Define a php date format string like "m-d-Y H:i" (see <a href="http://php.net/date">http://php.net/date</a> for more details).
fa: فرمت ورودی انتخاب شده بالا را بازنویسی کنید. یک رشته فرمت تاریخ PHP مانند "m-d-Y H:i" را تعریف کنید (برای جزئیات بیشتر <a href="http://php.net/date">مستندات تاریخ در PHP</a> را مشاهده کنید).

en: Time increments
fa: افزایش زمان

en: 1 minute
fa: ۱ دقیقه

en: 5 minute
fa: ۵ دقیقه

en: 10 minute
fa: ۱۰ دقیقه

en: 15 minute
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 minute
fa: ۳۰ دقیقه

en: Within
fa: میان

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'Within' inserts the label as the first option in the select list and in blank textfields. 'None' doesn't visually label any of the date parts.
fa: مکان قرارگیری برچسب اجزای تاریخ مانند 'سال'، 'ماه' یا 'روز'. 'بالا' برچسب را بالای هر عنوان تاریخ نمایش می‌دهد. 'میان' برچسب را به عنوان اولین گزینه فهرست انتخاب و فیلدهای متنی خالی قرار می‌دهد. 'هیچ' برچسب تاریخ را نمایش نمی‌دهد.

en: The location of date part labels, like "Year", "Month", or "Day" . "Above" displays the label as titles above each date part. "Hidden" doesn't visually label any of the date parts.
fa: مکان قرارگیری برچسب اجزای تاریخ مانند 'سال'، 'ماه' یا 'روز'. 'بالا' برچسب را بالای هر عنوان تاریخ نمایش می‌دهد. 'پنهان' برچسب روی اجزای تاریخ قرار نمی‌دهد.

en: Position of date part labels
fa: موقعیت برچسب اجزای تاریخ

en: Exclude wrapping fieldset
fa: حذف مجموعه فیلد والد

en: If using simple inputs such a a single textfield or the date popup, omitting the fieldset may provide simpler styling.
fa: اگر از ورودی‌های ساده مانند فیلد متنی یا تاریخ استفاده می‌کنید، نادیده گرفتن مجموعه فیلد منجر به طراحی ساده‌تر می‌شود.

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
fa: لطفا یک فرمت تاریخ سفارشی وارد کرده یا یکی از فرمت‌های پیشفرض را انتخاب کنید.

en: End dates are used to collect duration, e.g. allow an event to start on September 15, and end on September 16.
fa: تاریخ پایان برای گردآوری بازه زمانی استفاده می‌شود. برای نمونه، رویدادی که از ۱۵ سپتامبر شروع و در ۱۶ سپتامبر به پایان می‌رسد.

en: Collect an end date
fa: گردآوری یک تاریخ پایان

en: Select the timezone handling method for this date field.
fa: شیوه رسیدگی به منطقه زمانی را برای این فیلد تاریخ انتخاب کنید.

en: Time zone handling
fa: رسیدگی به منطقه زمانی

en: Cache dates
fa: ذخیره‌سازی تاریخ در حافظه موقت

en: Date objects can be created and cached as date fields are loaded rather than when they are displayed to improve performance.
fa: تاریخ در زمان بارگیری فیلدهای خود می‌تواند در حافظه موقت ذخیره‌سازی شود که این امر به بهبود عملکرد منجر می‌شود.

en: Maximum dates per field
fa: حداکثر تعداد تاریخ در هر فیلد

en: If set to '0', all date values on every entity will be cached. Note that caching every date on fields that may have a large number of multiple or repeating values may create a significant performance penalty when the cache is cleared. The suggested setting for multiple value and repeating fields is no more than 4 values per field.
fa: اگر به '۰' تنظیم شود، تمام مقادیر تاریخ همه موجودی‌ها در حافظه موقت ذخیره می‌گردند. به یاد داشته باشید اینکار روی فیلدهایی که تعداد زیادی مقدار دارند در زمان پاکسازی حافظه موقت روی عملکرد تاثیر منفی می‌گذارد. تنظیم پیشنهادی برای چند مقدار و فیلد تکراری نباید بیشتر از ۴ مقدار به ازای هر فیلد باشد.

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
fa: تاریخ بدون ساعت مشخص نباید از ابزار منطقه زمانی استفاده کند.

en: The number of cache values must be a number.
fa: تعداد مقادیر موجود در حافظه‌ی موقت باید یک عدد باشد.

en: The number of cache values must be a number 0 or greater.
fa: تعداد مقادیر موجود در حافظه‌ی موقت باید عدد ۰ یا بزرگتر از آن باشد.

en: Site's time zone
fa: منطقه زمانی سایت

en: Date's time zone
fa: منطقه زمانی تاریخ

en: User's time zone
fa: منطقه زمانی کاربر

en: No time zone conversion
fa: بدون تبدیل منطقه زمانی

en: Starting year
fa: سال شروع

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
fa: یک مقدار نسبی (-9، +9) یا یک سال مطلق (2015) وارد کنید.

en: Ending year
fa: سال پایان

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
fa: سال شروع باید به فرمت -9 یا سال مطلق 1980 باشد.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
fa: سال پایان باید به فرمت +9 یا سال مطلق 2030 باشد.

en: Format: @date
fa: فرمت: @date

en: The value input for field %field is invalid:
fa: مقدار ورودی فیلد %field نامعتبر است:

en: A valid date is required for %title.
fa: یک تاریخ معتبر برای %title مورد نیاز است.

en: %title is invalid.
fa: %title نامعتبر است.

en: The value input for field %field is invalid.
fa: مقدار ورودی فیلد %field نامعتبر است.

en: e.g. @date
fa: برای نمونه، @date

en: Time for @label
fa: زمان برای @label

en: Show End Date
fa: نمایش تاریخ پایان

[ctx: Sort order]
en: Date
fa: تاریخ

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: @field_name start date
fa: تاریخ شروع @field_name

en: @field_name end date
fa: تاریخ پایان @field_name

en: A start date is required if an end date is supplied for field @field #@delta.
fa: اگر برای فیلد @field #@delta تاریخ پایان تعیین شده است، تاریخ شروع الزامی است.

en: The dates are invalid.
fa: تاریخ‌ها نامعتبر هستند.

en: The end date must be greater than the start date.
fa: تاریخ پایان باید از تاریخ شروع بزرگتر باشد.

en: The start date is invalid.
fa: تاریخ شروع نامعتبر است.

en: The end date is invalid.
fa: تاریخ پایان نامعتبر است.

en: There are errors in @field_name value #@delta:
fa: در مقدار #@delta از @field_name خطایی وجود دارد:

en: There are errors in @field_name:
fa: در @field_name خطایی وجود دارد:

en: !start-date to !end-date
fa: !start-date تا !end-date

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
fa: یک تاریخ 'شروع' برای فیلد %field #%delta الزامی است.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
fa: یک تاریخ 'پایان' برای فیلد %field #%delta الزامی است.

en: %time ago
fa: %time قبل

en: %time hence
fa: %time بعد

en: Date part
fa: جزء تاریخ

en: The upcoming date less then 1 day.
fa: تاریخ پیشرو کمتر از ۱ روز.

en: Date entry
fa: ورود تاریخ

en: Default values
fa: مقادیر پیشفرض

en: Starting and ending year
fa: سال شروع و پایان

en: Date settings
fa: تنظیمات تاریخ

en: Undated
fa: بدون تاریخ

en: @label -  start date (!name)
fa: @label - تاریخ شروع (!name)

en: @label -  start date
fa: @label - تاریخ شروع

en: @label - end date (!name:!column)
fa: @label - تاریخ پایان (!name:!column)

en: @label - end date:!column
fa: @label - تاریخ پایان:!column

en: Granularity
fa: دقت زمانی

en: Date browser style
fa: سبک مرورگر تاریخ

en: Creates back/next navigation.
fa: پیمایش قبلی/بعدی ایجاد می‌کند.

en: Date (!base_table)
fa: تاریخ (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field by a date argument, using any common ISO date/period format (i.e. YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, etc).
fa: هر فیلد تاریخ !base_table از نما توسط یک آرگومان تاریخ را با استفاده یکی از فرمت‌های تاریخ/زمان ISO فیلتر می‌کند (برای نمونه YYYY، YYYY-MM، YYYY-MM-DD، YYYY-W99، YYYY-MM-DD--P3M یا P90D).

en: Filter any Views !base_table date field.
fa: هر فیلد تاریخ !base_table از نما را فیلتر می‌کند.

en: Date field(s)
fa: فیلد(های) تاریخ

en: Select one or more date fields to filter with this argument.
fa: یک یا چند فیلد تاریخ را برای فیلتر کردن با این آرگومان انتخاب کنید.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
fa: شیوه رسیدگی به چندین فیلد تاریخ در یک پرسجو. گزینه‌هایی را باز می‌گرداند که شامل فیلد تاریخ (date = field_1 OR field_2) یا تمام فیلدهای تاریخ (date = field_1 AND field_2) باشند.

en: You must select at least one date field for this argument.
fa: شما باید حداقل یک فیلد تاریخ برای این آرگومان انتخاب کنید.

en: Default format
fa: فرمت پیشفرض

en: Date format options
fa: گزینه‌های فرمت تاریخ

en: The date format used in titles and summary links for this argument. The default format is based on the granularity of the filter, i.e. month: @example_month, day: @example_day.
fa: فرمت تاریخ که در پیوندهای عنوان و خلاصه این آرگومان بکار می‌رود. فرمت پیشفرض مبتنی بر دقت زمانی فیلتر است. برای نمونه، month: @example_month یا day: @example_day.

en: Custom summary date format
fa: فرمت تاریخ خلاصه سفارشی

en: A custom format for the title and summary date format. Define a php date format string like "m-d-Y H:i" (see <a href="http://php.net/date">http://php.net/date</a> for more details).
fa: یک فرمت سفارشی برای فرمت تاریخ عنوان و خلاصه. یک فرمت تاریخ php مانند "m-d-Y H:i" تعریف کنید (برای جزئیات بیشتر <a href="http://php.net/date">http://php.net/date</a> را مشاهده کنید).

[ctx: datetime]
en: Week
fa: هفته

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
fa: نوع مقدار تاریخ برای نمایش در حالت پیشفرض، خلاصه و پیمایش را تعریف کنید. برای نمونه، دقت زمانی 'ماه' تاریخ پیشفرض را به ماه جاری، خلاصه به صورت ماهیانه در نماها و پیوند به صورت ماه قبلی و ماه بعدی در نوار پیمایش تنظیم می‌کند.

en: Use granularity from argument value
fa: استفاده از دقت زمانی مقدار آرگومان

en: If the granularity of argument value is different from selected, use it from argument value.
fa: اگر دقت زمانی مقدار آرگومان با مقدار انتخابی متفاوت بود، از مقدار آرگومان استفاده کن.

en: Date year range
fa: بازه سال تاریخ

en: Set the allowable minimum and maximum year range for this argument, either a -X:+X offset from the current year, like '-3:+3' or an absolute minimum and maximum year, like '2005:2010' . When the argument is set to a date outside the range, the page will be returned as 'Page not found (404)' .
fa: حداقل و حداکثر بازه سال مجاز را برای این آرگومان تنظیم کنید، خواه یک بازه -X:+X از سال جاری مانند '-3:+3' خواه حداقل و حداکثر سال مانند '2005:2010'. زمانی که آرگومان به تاریخی خارج از بازه تنظیم شود، صفحه به عنوان 'صفحه پیدا نشد (۴۰۴)' بازگردانده می‌شود.

en: Dates to compare
fa: تاریخ‌های قابل مقایسه

en: Start/End date range
fa: بازه تاریخ شروع/پایان

en: Only this field
fa: فقط این فیلد

en: If selected the view will check if any value starting with the 'Start' date and ending with the 'End' date matches the view criteria. Otherwise the view will be limited to the specifically selected fields. Comparing to the whole Start/End range is the recommended setting when using this filter in a Calendar. When using the Start/End option, it is not necessary to add both the Start and End fields to the filter, either one will do.
fa: در صورت انتخاب، نما بررسی می‌کند آیا مقداری با تاریخ 'شروع' آغاز و با تاریخ 'پایان' تمام شده باشد. در غیر اینصورت، نما محدود به فیلدهای انتخابی خواهد شد. هنگام استفاده از این فیلتر در تقویم، مقایسه با بازه شروع/پایان تنظیم پیشنهادی است. هنگام استفاده از گزینه شروع/پایان، افزودن هر دو فیلد شروع و پایان الزامی نیست، هر کدام به تنهایی کفایت می‌کند.

en: Add multiple value identifier
fa: افزودن چندین شناسه مقدار

en: Add an identifier to the view to show which multiple value date fields meet the filter criteria. Note: This option may introduce duplicate values into the view. Required when using multiple value fields in a Calendar or any time you want the node view of multiple value dates to display only the values that match the view filters.
fa: یک شناسه به نما برای نمایش اینکه کدام فیدهای تاریخ چند مقداری با شرایط فیلتر سازگاری دارند. یادداشت: این گزینه ممکن است مقادیر تکراری برای نما ایجاد کند. هنگام استفاده از فیلدهای چند مقداری در تقویم یا هر زمان که می‌خواهید محتوا از چندین تاریخ مختلف برای نمایش تنها مقادیر سازگار با فیلترهای نما استفاده کند، الزامی است.

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
fa: بازه سال تاریخ باید به فرمت -9:+9، 2005:2010، -9:2010 یا 2005:+9 باشد.

en: Select date field(s) to filter.
fa: فیلد(های) تاریخ را برای فیلتر انتخاب کنید.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
fa: شیوه رسیدگی به چندین فیلد تاریخ در یک پرسجو. گزینه‌هایی را باز می‌گرداند که شامل فیلد تاریخ (date = field_1 OR field_2) یا تمام فیلدهای تاریخ (date = field_1 AND field_2) باشند.

en: You must select at least one date field for this filter.
fa: شما حداقل باید یک فیلد تاریخ برای این فیلتر انتخاب کنید.

en: Missing date fields!
fa: فیلدهای تاریخ گمشده!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
fa: (@field) <strong>تعاملی</strong> @widget @format

en: @min and @max
fa: @min و @max

en: Select
fa: انتخاب

en: Popup
fa: پنجره

en: Date selection form element
fa: عنصر فرم انتخاب تاریخ

en: Filter granularity
fa: فیلتر دقت زمانی

en: Relative start date
fa: تاریخ شروع نسبی

en: Relative end date
fa: تاریخ پایان نسبی

en: Relative date
fa: تاریخ نسبی

en: Select a date
fa: انتخاب یک تاریخ

en: Relative dates are computed when the view is displayed. Examples: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="http://php.net/manual/en/datetime.formats.relative.php">More examples of relative date formats in the PHP documentation</a>.
fa: تاریخ‌های نسبی در زمان نمایش نما محاسبه می‌شوند. برای نمونه، now، now +1 day، 12AM today یا Monday next week. برای جزئیات بیشتر <a href="http://php.net/manual/en/datetime.formats.relative.php">فرمت‌های تاریخ نسبی در مستندات PHP</a> را مشاهده کنید.

en: Relative start date not specified.
fa: تاریخ شروع نسبی تعیین نشده است.

en: Relative end date not specified.
fa: تاریخ پایان نسبی تعیین نشده است.

en: Relative date not specified.
fa: تاریخ نسبی تعیین نشده است.

en: <strong>Exposed</strong> @widget @format
fa: <strong>تعاملی</strong> @widget @format

en: Please choose a year.
fa: لطفا یک سال انتخاب کنید.

en: Please choose a month.
fa: لطفا یک ماه انتخاب کنید.

en: Please choose a day.
fa: لطفا یک روز انتخاب کنید.

en: Please choose an hour.
fa: لطفا یک ساعت انتخاب کنید.

en: Please choose a minute.
fa: لطفا یک دقیقه انتخاب کنید.

en: Please choose a second.
fa: لطفا یک ثانیه انتخاب کنید.

en: Deleted User
fa: کاربر حذف شده

en: User ID (deleted)
fa: شناسه کاربری (حذف شده)

en: This action will permanently delete the log messages from the database.
fa: این اقدام به صورت کامل پیام‌های گزارش را از پایگاه‌داده حذف می‌کند.

en: Database Logging
fa: ثبت در پایگاه‌داده

en: "%mail" is not a valid email address
fa: "%mail" یک نشانی ایمیل معتبر نیست

en: The URL of the @entity.
fa: نشانی @entity.

en: Display mode settings
fa: تنظیمات حالت نمایش

en: Entity
fa: موجودیت

en: Field %field
fa: فیلد %field

en: Displays values of "%field" field.
fa: مقدار فیلد "%field" را نمایش می‌دهد.

en: Use field label as title
fa: برچسب فیلد برای عنوان

en: The block title is displayed outside of the block content area.
fa: عنوان بلوک خارج از ناحیه محتوایی بلوک نمایش داده شده است.

en: Field label display
fa: نمایش برچسب فیلد

en: The field label is displayed within the block content area.
fa: برچسب فیلد خارج از ناحیه محتوایی بلوک نمایش داده می‌شود.

en: Field display format
fa: فرمت نمایش فیلد

en: Skip the first @count item(s)
fa: نادیده گرفتن @count گزینه(های) اول

en: Trim the output values
fa: برش مقادیر خروجی

en: Then display at most @count item(s)
fa: سپس نمایش در آخرین @count گزینه‌(ها)

en: Enter 0 to display all items.
fa: برای نمایش تمام گزینه‌ها 0 وارد کنید.

en: Reverse the output values
fa: معکوس گزینه‌های خروجی

en: Display in reverse order
fa: نمایش به ترتیب معکوس

en: (start from last values)
fa: (شروع از آخرین مقدار)

en: The field "@name" could not be created because it requires the "@module" module.
fa: فیلد "@name" نمی‌تواند ایجاد شود زیرا نیازمند افزونه "@module" است.

en: The field "@name" could not be created because a database table with the name "@table" already exists.
fa: فیلد "@name" نمی‌تواند ایجاد شود زیرا جدول پایگاه‌داده با نام "@table" هم اکنون موجود است.

en: The field "@name" already exists.
fa: فیلد "@name" هم اکنون موجود است.

en: The field "@name" already exists, but it is inactive. To create a field with the same name, the configuration and data from the old field must be manually deleted.
fa: فیلد "@name" هم اکنون موجود ولی غیرفعال است. برای ایجاد فیلدی با همان نام، داده و پیکربندی فیلد قدیم باید به صورت دستی حذف شوند.

en: The field "@name" could not be created because the field name may be no longer than 32 characters.
fa: امکان ایجاد فیلد "@name" وجود نداشت زیرا نام فیلد نمی‌تواند بیش از ۳۲ کاراکتر باشد.

en: Cannot create a field with the name "@name", which is reserved by entity type @type.
fa: امکان ایجاد فیلد "@name" وجود نداشت زیرا توسط نوع موجودیت @type رزرو شده است.

en: The field instance "@label" of field "@field" cannot be saved because an instance of this field on the bundle "@bundle" does not exist.
fa: امکان ذخیره‌سازی نمونه فیلد "@label" از فیلد "@field" وجود نداشت زیرا نمونه‌ای از این فیلد در موجودیت "@bundle" وجود ندارد.

en: The field instance "@label" does not specify an entity type.
fa: نمونه فیلد "@label" نوع موجودیت را مشخص نکرده است.

en: The field instance "@label" does not specify a bundle type.
fa: نمونه فیلد "@label" نوع فرزند موجودیت را مشخص نکرده است.

en: The field instance "@label" cannot be saved because the field "@name" does not exist.
fa: امکان ایجاد فیلد "@label" وجود نداشت زیرا فیلد "@name" موجود نیست.

en: The field instance "@label" on the type "@entity_type" is not allowed.
fa: نمونه فیلد "@label" موجود در "@entity_type" مجاز نیست.

en: Also known as %labels.
fa: به عنوان %labels نیز شناخته می‌شود.

en: Field instances
fa: نمونه‌های فیلد

en: Field display settings
fa: تنظیمات نمایش فیلد

en: The field "@name" cannot be created because another field with the same name already exists. Delete the field manually before importing the new field.
fa: امکان ایجاد فیلد "@name" وجود نداشت زیرا فیلدی با همان نام هم اکنون موجود است. قبل از وارد کردن فیلد جدید، فیلد قدیم را به صورت دستی حذف کنید.

en: The field instance "@label" cannot be created because the field type "@field" does not exist.
fa: امکان ایجاد نمونه فیلد "@name" وجود نداشت زیرا نوع فیلد "@field" موجود نیست.

en: The field "@name" cannot be created because another field with the same name already exists and is a different type of field. The current type is "@current" and the imported type would be "@new". Delete the field manually before importing the new field.
fa: امکان ایجاد فیلد "@name" وجود نداشت زیرا فیلدی با همان نام هم اکنون موجود و از نوع دیگری است. نوع فعلی "@current" و نوع جدید ورودی "@new" است. قبل از وارد کردن فیلد جدید، فیلد قدیم را به صورت دستی حذف کنید.

en: The field "@field" cannot be deleted through a configuration import. Delete the field manually first, then retry the import.
fa: امکان حذف فیلد "@name" از طریق وارد کردن پیکربندی وجود نداشت. قبل از وارد کردن فیلد جدید، فیلد قدیم را به صورت دستی حذف کنید.

en: Field block
fa: بلوک فیلد

en: Field from the available @type content.
fa: فیلد از @type محتوای موجود.

en: Field: @widget_label (@field_name)
fa: فیلد: @widget_label (@field_name)

en: The %view_mode @entity_type @bundle display mode now uses custom display settings copied from the default display mode. You might want to <a href="@url">configure them</a>.
fa: حالت نمایش %view_mode @entity_type @bundle اکنون از تنظیمات نمایش سفارشی استفاده می‌کند که از حالت نمایش پیشفرض رونوشت شده است. شاید بخواهید <a href="@url">آن‌ها را پیکربندی کنید</a>.

en: Field SQL Storage
fa: ذخیره‌ساز SQL فیلد

en: Custom keys
fa: کلیدهای سفارشی

en: Customize keys
fa: سفارشی‌کردن کلیدها

en: Customizing the keys will allow you to save one value internally while showing a different option to the user.
fa: سفارشی‌کردن کلیدها این امکان را می‌دهد که یک مقدار را به صورت داخلی ذخیره‌سازی کنید و مقدار دیگری را به کاربر نمایش دهید.

en: Allow multiple values
fa: اجازه چندین مقدار

en: Multiple values will let users select multiple items in this list.
fa: به کاربران اجازه انتخاب چندین مقدار از این فهرست را می‌دهد.

en: List options one option per line.
fa: گزینه‌های فهرست یک گزینه در هر خط.

en: Key-label pairs may be specified by separating each option with pipes, such as <em>key|label</em>.
fa: جفت‌های کلید - مقدار می‌توانند با جداسازی توسط یک خط عمومی مشخص شوند، برای نمونه <em>key|label</em>.

en: If the %toggle field is checked, key-label pairs may be specified by separating each option with pipes, such as <em>key|label</em>.
fa: اگر فیلد %toggle انتخاب شده باشد، جفت‌های کلید - مقدار می‌توانند با جداسازی توسط یک خط عمومی مشخص شوند، برای نمونه <em>key|label</em>.

en: This field requires all specified keys to be integers.
fa: این فیلد نیازمند تمام کلیدها به صورت عدد صحیح است.

en: Specify the keys that should be selected by default.
fa: کلیدهایی که باید به صورت پیشفرض انتخاب شوند را مشخص کنید.

en: Multiple default values may be specified by separating keys with commas.
fa: چندین مقدار پیشفرض می‌توانند با جداسازی کلیدها توسط ویرگول مشخص شوند.

en: The key %key has been used multiple times. Each key must be unique to display properly.
fa: از کلید %key چندین بار استفاده شده است. هر کلید برای نمایش باید یکتا باشد.

en: The following keys have been used multiple times. Each key must be unique to display properly.
fa: از کلیدهای پیش رو چندین بار استفاده شده است. هر کلید برای نمایش باید یکتا باشد.

en: At least one option must be specified.
fa: حداقل یک گزینه باید مشخص شود.

en: The keys for the %title field must be integers.
fa: کلیدهای فیلد %title باید عدد صحیح باشند.

en: The %title field supports a maximum of @count options. Please reduce the number of options.
fa: فیلد %title حداکثر از @count گزینه پشتیبانی می‌کند. لطفا تعداد گزینه‌ها را کاهش دهید.

en: Option settings
fa: تنظیمات گزینه

en: Custom keys have been specified in this list. Removing these custom keys may change way data is stored. Are you sure you wish to remove these custom keys?
fa: کلیدهای سفارشی در این فهرست مشخص شده‌اند. حذف این کلیدها چگونگی ذخیره‌سازی داده را تغییر می‌دهد. آیا از حذف این کلیدهای سفارشی اطمینان دارید؟

en: Normal entry
fa: ورودی عادی

en: Manual entry
fa: ورودی دستی

en: Add new option
fa: افزودن گزینه جدید

en: Remove option
fa: حذف گزینه

en: Manual default value
fa: مقدار پیشفرض دستی

en: Add item
fa: افزودن گزینه

en: No default
fa: بدون پیشفرض

en: The number of visible lines in the text area.
fa: تعداد خطوط قابل مشاهده در ناحیه متنی.

en: This is an alias of @group: @field.
fa: این یک نام مستعار برای @group: @field است.

en: Also known as: !also.
fa: همچنین به عنوان !also نیز شناخته می‌شود.

en: Language - Appears in: @bundles.
fa: زبان - در @bundles ظاهر می‌شود.

en: <No value>
fa: <بدون مقدار>

en: Display list value as human readable
fa: نمایش مقدار فهرست به عنوان انسانی

en: Column used for click sorting
fa: ستونی که برای مرتب‌سازی انتخاب شده است

en: Used by Style: Table to determine the actual column to click sort the field on. The default is usually fine.
fa: توسط سبک: جدول برای تشخیص ستون حقیقی به منظور مرتب‌سازی استفاده شده است. پیشفرض معمولا خوب است.

en: Formatter
fa: فرمت‌دهنده

en: Use field template
fa: استفاده از قالب فیلد

en: If checked, field api classes will be added using field.tpl.php (or equivalent). This is not recommended unless your CSS depends upon these classes. If not checked, template will not be used.
fa: در صورت انتخاب، کلاس‌های Field API با استفاده از field.tpl.php (یا معادل آن) افزوده خواهند شد. این گزینه تنها زمانی توصیه می‌شود که CSS شما مبتنی بر این کلاس‌ها باشد. در صورت عدم انتخاب، از قالب استفاده نخواهد شد.

en: Checking this option will cause the group Display Type and Separator values to be ignored.
fa: انتخاب این گزینه منجر به نادیده گرفتن مقادیر نوع نمایش گروه و جداکننده آن می‌شود.

en: Multiple field settings
fa: تنظیمات فیلد چندگانه

en: Display all values in the same row
fa: نمایش همه مقادیر در یک سطر

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
fa: در صورت انتخاب، چندین مقادیر برای این فیلد در یک سطر نمایش داده می‌شوند. در صورت عدم انتخاب، هر مقدار از این فیلد یک سطر جدید ایجاد می‌کند. در صورت استفاده از گروه‌بندی، لطفا اطمینان یابید که از گروه‌بندی "شناسه موجودیت" برای تاثیر این عمل استفاده می‌کنید.

en: Display @count value(s)
fa: نمایش @count مقدار(ها)

en: Unordered list
fa: فهرست نامرتب

en: Ordered list
fa: فهرست مرتب

en: Simple separator
fa: جداکننده ساده

en: starting from @count
fa: شروع از @count

en: (first item is 0)
fa: (اولین گزینه ۰ است)

en: First and last only
fa: فقط اولین و آخرین

en: Group column
fa: ستون گروه‌بندی

en: Select the column of this field to apply the grouping function selected above.
fa: ستونی از این فیلد را برای اعمال تابع گروه‌بندی انتخابی برگزینید.

en: Group columns (additional)
fa: ستون‌های گروه‌بندی (اضافی)

en: Select any additional columns of this field to include in the query and to group on.
fa: ستون‌های اضافی از این فیلد را برای اعمال تابع گروه‌بندی انتخابی برگزینید.

en: Raw @column
fa: @column خام

en: Configure field settings.
fa: تنظیمات فیلد را پیکربندی کنید.

en: Configure instance settings.
fa: تنظیمات نمونه فیلد را پیکربندی کنید.

en: <strong>Display modes</strong> are variations of how an item can be displayed. Each @label display mode can be configured differently. For example: individual fields can be displayed using a different format, or hidden entirely.
fa: <strong>حالت‌های نمایش</strong> شیوه نمایش متفاوت از یک گزینه هستند. هر حالت نمایشی @label می‌تواند به صورت جداگانه پیکربندی شود. برای نمونه: فیلدهای جداگانه می‌توانند با یک فرمت گوناگون یا کاملا پنهان نمایش یابند.

en: !page: !teaser display
fa: نمایش !page: !teaser

en: There are no fields added yet. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
fa: هنوز فیلدی افزوده نشده است. از صفحه <a href="@link">مدیریت فیلدها</a> می‌توانید فیلدهای جدید بیفزایید.

en: There is data for this field in the database. Some field settings may no longer be changed.
fa: داده برای این فیلد در پایگاه‌داده وجود دارد. برخی تنظیمات فیلد ممکن است دیگر قابل تغییر نباشند.

en: There was a problem removing the field %field from the %type content type.
fa: مشکلی در حذف فیلد %field از نوع محتوای %type وجود داشت.

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags <br />This field supports tokens.
fa: دستورالعمل‌های قابل نمایش به کاربر در ادامه فرم ویرایش. <br />تگ‌های مجاز HTML: @tags <br /> این فیلد از توکن پشتیبانی می‌کند.

en: Limited
fa: محدود

en: Number of values is required.
fa: تعداد مقادیر الزامی است.

en: Display mode label
fa: برچسب حالت نمایش

en: Saved the %view-mode display mode.
fa: حالت نمایش %view-mode ذخیره‌سازی شد.

en: The <em>%view-mode</em> display mode has been customized in the following places:
fa: حالت نمایش <em>%view-mode</em> در مکان‌های پیشرو سفارشی‌سازی شده است:

en: Deleting a display mode will cause any content still using it to display using the <em>Default</em> settings.
fa: حذف یک حالت نمایشی تمام محتوای مرتبط به آن را به تنظیمات <em>پیشفرض</em> باز می‌گرداند.

en: Are you sure you want to delete the %view-mode display mode?
fa: آیا از حذف حالت نمایش %view-mode اطمینان دارید؟

en: Deleted the %view-mode display mode.
fa: حالت نمایش %view-mode حذف شد.

en: The display mode %name can now be <a href="@url">customized</a>.
fa: حالت نمایش %name هم اکنون می‌تواند <a href="@url">سفارشی</a> شود.

en: The %view-mode display mode has been customized in the following places:
fa: حالت نمایش %view-mode در مکان‌های پیشرو سفارشی‌سازی شده است:

en: A reset will cause all customizations to be lost. The <em>Default</em> display mode will be used instead.
fa: بازنشانی منجر به از دست رفتن تما سفارشی‌سازی‌ها می‌شود. از حالت نمایش <em>پیشفرض</em> بجای آن استفاده خواهد شد.

en: Are you sure you want to reset the %view-mode display mode?
fa: آیا از بازنشانی حالت نمایش %view-mode اطمینان دارید؟

en: The display mode %name will now use the <em>Default</em> settings.
fa: حالت نمایش %name هم اکنون از تنظیمات <em>پیشفرض</em> استفاده می‌کند.

en: Display modes
fa: حالت‌های نمایش

en: Used for all display modes which are not customized
fa: برای تمام حالت‌های نمایش که سفارشی نشده‌اند استفاده می‌گردد

en: Uses the Default display mode
fa: از حالت نمایش پیشفرض استفاده می‌کند

en: Add, edit, and delete custom Display modes.
fa: حالت‌های نمایش سفارشی را اضافه، ویرایش یا حذف کنید.

en: Add display mode
fa: افزودن حالت نمایش

en: Configure Display mode
fa: پیکربندی حالت نمایش

en: Delete Display mode
fa: حذف حالت نمایش

en: Enable Display mode
fa: فعال‌سازی حالت نمایش

en: This option allows users to choose if the uploaded files should be shown or hidden when viewing the content.
fa: این گزینه به کاربران اجازه می‌دهد شیوه نمایش فایل‌های آپلود شده را در زمان نمایش محتوا مشخص کنند.

en: This option sets the default behavior for uploaded files for this field. Users are still allowed to change this setting individually for each file before saving their content.
fa: این گزینه عملکرد پیشفرض برای فایل‌های آپلود شده این فیلد را تنظیم می‌کند. کاربران هنوز می‌توانند تنظیمات جداگانه هر فایل را قبل از ذخیره‌سازی محتوا ایجاد کنند.

en: <em>Manage file</em> @title
fa: <em>مدیریت فایل</em> @title

en: This file will replace the existing file. This action cannot be undone.
fa: این فایل جایگزین فایل موجود خواهد شد. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: Destination
fa: مقصد

en: File: %title has been updated.
fa: فایل: %title بروزرسانی شده است.

en: Content referencing this file includes:
fa: محتوایی که این فایل را ارجاع می‌دهد شامل:

en: However, this content is either missing or you do not have access to it.
fa: اگرچه، این محتوا یا گمشده است یا شما به آن دسترسی ندارید.

en: This file has no known content referencing it, although it may still be in use.
fa: این فایل هیچگونه محتوای مرجع ندارد، اگرچه ممکن است هنوز در حال استفاده باشد.

en: Deleting this file may cause content to display improperly.
fa: حذف این فایل ممکن است منجر به نمایش نامناسب محتوا شود.

en: Are you sure you want to delete the file %title?
fa: آیا از حذف فایل %title اطمینان دارید؟

en: %title has been deleted.
fa: %title حذف شده است.

en: Return to the <a href="!url">manage files administration page</a>.
fa: به صفحه مدیریتی <a href="!url">مدیریت فایل‌ها</a> بازگردید.

en: No files have been selected for deletion.
fa: فایلی برای حذف انتخاب نشده است.

en: File: updated %title.
fa: فایل: %title بروزرسانی شد.

en: Administrator deleted file %title.
fa: مدیر فایل %title را حذف کرد.

en: Administrator deleted @count files.
fa: مدیر @count فایل را حذف کرد.

en: Images wider than !width pixels will be scaled down.
fa: تصاویر پهن‌تر از !width پیکسل تغییر مقیاس خواهند یافت.

en: Images taller than !height pixels will be scaled down.
fa: تصاویر بلندتر از !height پیکسل تغییر مقیاس خواهند یافت.

en: Images larger than !size pixels will be scaled down.
fa: تصاویر بزرگتر از !size پیکسل تغییر مقیاس خواهند یافت.

en: Images must be at least !width pixels wide.
fa: تصاویر حداکثر باید پهنای !width پیکسل داشته باشند.

en: Images must be at least !height pixels tall.
fa: تصاویر حداکثر باید ارتفاع !height پیکسل داشته باشند.

en: Images must be at least !min pixels.
fa: تصاویر حداقل باید !min پیکسل باشند.

en: If the need is indicated by EXIF data, the image will be rotated appropriately.
fa: اگر نیاز به داده EXIF مشخص شده باشد، تصویر به صورت خودکار چرخش خواهد یافت.

en: Manage or replace any file
fa: مدیریت یا جایگزینی هر فایل

en: Allow managing of files from the files overview page.
fa: امکان مدیریت فایل‌ها از صفحه مرور فایل را می‌دهد.

en: Invalid upload token.
fa: توکن آپلود نامعتبر.

en: Manage
fa: مدیریت

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires an Apache server running PHP with mod_php or Nginx with PHP-FPM.
fa: سرور شما قادر به نمایش میزان پیشرفت آپلود فایل نیست. این ویژگی نیازمند سرور Apache با افزونه mod_php یا سرور Nginx با افزونه PHP-FPM است.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php in Apache or with PHP-FPM and not as FastCGI.
fa: سرور شما قادر به نمایش میزان پیشرفت آپلود فایل نیست. این ویژگی نیازمند اجرای PHP با افزونه mod_php یا PHP-FPM در Apache است و نه FastCGI.

en: Client-side upload progress enabled
fa: میزان پیشرفت آپلود سمت-کاربر فعال شد

en: Destination: @scheme
fa: مقصد: @scheme

en: The internal path (URI) of the file. May also display the file URL.
fa: مسیر داخلی (نشانی) فایل. ممکن است نشانی فایل را نمایش دهد.

en: Manage link
fa: پیوند مدیریت

en: A link to edit the file entity.
fa: یک پیوند برای ویرایش موجودیت فایل.

en: file from !field_name
fa: فایل از !field_name

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
fa: هر @entity با مجموعه @field در فایل مرتبط باشد.

en: Link this field to download the file
fa: پیوند این فیلد برای دانلود فایل

en: Detect if tar is part of the extension
fa: تشخیص اینکه اگر tar قسمتی از پسوند باشد

en: See if the previous extension is '.tar' and if so, add that, so we see 'tar.gz' or 'tar.bz2' instead of just 'gz'.
fa: تشخیص اینکه '.tar' قسمتی از پسوند فایل است، تا در این صورت به صورت 'tar.gz' یا 'tar.bz2' بجای 'gz' نمایش یابد.

en: Display an icon representing the file type, instead of the MIME text (such as "image/jpeg")
fa: نمایش یک نماد که نوع فایل را مشخص می‌کند تا نوع متنی آن (مانند "image/jpeg")

en: Use full URL instead of file storage URI
fa: استفاده از نشانی کامل بجای نشانگر ذخیره‌ساز فایل

en: An internal file path is usually <code>public://example.png</code>. Enabling this option will display the URL instead, such as <code>http://example.com/files/example.png</code>.
fa: یک مسیر فایل داخلی مانند <code>public://example.png</code> است. فعال کردن این گزینه نشانی کامل را نمایش می‌دهد، برای نمونه <code>http://example.com/files/example.png</code>.

en: Apply image style to URL
fa: اعمال سبک تصویری به نشانی

en: Select an available image style and the URL will be modified.
fa: یک سبک تصویری موجود را انتخاب کنید تا نشانی تغییر یابد.

en: Fallback format. Used if a role has access to no other formats.
fa: فرمت جایگزین. اگر یک نقش به فرمت دیگری دسترسی نداشته باشد بکار می‌رود.

en: Text editor
fa: ویرایشگر متن

en: Configure editor
fa: پیکربندی ویرایشگر

en: This option is disabled because no modules that provide a text editor are currently enabled.
fa: این گزینه غیر فعال شده است زیرا هیچ افزونه‌ای که یک ویرایشگر متن را فراهم می‌کند فعال نیست.

en: Roles allowed to use this text format
fa: نقش‌هایی که مجاز به استفاده از این فرمت متنی هستند

en: Updated text format %format.
fa: فرمت متنی %format بروزرسانی شد.

en: Enable image uploads
fa: فعال‌سازی آپلود تصویر

en: Enable image re-orientation
fa: فعال‌سازی تغییر جهت تصویر

en: If EXIF data indicates the need, the image will be rotated appropriately before being saved.
fa: اگر داده EXIF مورد نیاز باشد، تصویر قبل از ذخیره‌سازی به صورت خودکار خواهد چرخید.

en: File storage
fa: ذخیره‌ساز فایل

en: Storage: @name
fa: ذخیره‌ساز: @name

en: Upload directory
fa: دایرکتوری آپلود

en: A directory relative to the files directory where uploaded images will be stored.
fa: یک دایرکتوری نسبت به دایرکتوری فایل که تصاویر آپلودی در آن ذخیره خواهند شد.

en: Maximum file size
fa: حداکثر اندازه فایل

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
fa: اگر خالی باشد، اندازه فایل محدود به حداکثر اندازه آپلود @size در PHP خواهد بود.

en: Maximum dimensions
fa: حداکثر ابعاد

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
fa: تصاویر بزرگتر از این ابعاد تغییر مقیاس خواهند یافت.

en: Enable file uploads
fa: فعال‌سازی آپلود فایل

en: A directory relative to the files directory where uploaded files will be stored.
fa: یک دایرکتوری نسبت به دایرکتوری فایل که فایل‌های آپلودی در آن ذخیره خواهند شد.

en: Views page
fa: صفحه نما

en: Layout path
fa: مسیر چیدمان

en: Edit image
fa: ویرایش تصویر

en: Insert image
fa: درج تصویر

en: Insert
fa: درج

en: Upload an image
fa: آپلود یک تصویر

en: Select from library
fa: انتخاب از کتابخانه

en: Alternative text
fa: متن جایگزین

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: Align
fa: تراز

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Add a caption
fa: افزودن یک عنوان

en: Insert link
fa: درج پیوند

en: Link to existing content
fa: پیوند به محتوای موجود

en: Upload a file and link to it
fa: آپلود یک فایل و پیوند آن به

en: Link text
fa: متن پیوند

en: CSS classes
fa: کلاس‌های CSS

en: More information about text editors
fa: اطلاعات بیشتر درباره ویرایشگرهای متن

en: The configuration "@file" could not be imported because the module "@module" that provides the filter "@filter" is not enabled.
fa: امکان واردسازی "@file" پیکربندی وجود نداشت زیرا افزونه "@module" که فیلتر "@filter" را فراهم می‌کند فعال نیست.

en: The configuration "@file" could not be imported because the filter "@filter" is not recognized. Be sure that the module providing this filter is enabled.
fa: امکان واردسازی "@file" پیکربندی وجود نداشت زیرا فیلتر "@filter" قابل تشخیص نیست. اطمینان یابید افزونه‌ای که این فیلتر را فراهم می‌کند فعال باشد.

en: Upload files through editor dialogs
fa: آپلود فایل از طریق پنجره ویرایشگر

en: Allow users with access to editor dialogs to upload files.
fa: به کاربران با دسترسی پنجره ویرایشگر امکان آپلود فایل می‌دهد.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized, add a couple blank lines.
fa: خط و پاراگراف به صورت خودکار تشخیص می‌یابند. تگ‌های خط اضافه &lt;br /&gt;، پاراگراف &lt;p&gt; و پاراگراف بسته &lt;/p&gt; به صورت خودکار درج می‌شوند. اگر پاراگراف قابل تشخیص نبود، چند خط خالی بگذارید.

en: Based on the text editor configuration, these tags have automatically been added: <strong>@tag-list</strong>.
fa: با توجه به پیکربندی ویرایشگر متن، این تگ‌ها به صورت خودکار افزوده شده‌اند: <strong>@tag-list</strong>.

en: Configure image style %name
fa: پیکربندی سبک تصویری %name

en: Save and add effects
fa: ذخیره‌سازی و افزودن جلوه

en: Enable upscaling
fa: فعال‌سازی مقیاس خودکار

en: Allows images to be made larger than their original size.
fa: امکان تغییر تصاویر به اندازه‌ای بزرگتر از ابعاد اصلی را می‌دهد.

en: Current image: !link
fa: تصویر جاری: !link

en: Remove default image
fa: حذف تصویر پیشفرض

en: Maximum image dimensions
fa: حداکثر ابعاد تصویر

en: The maximum allowed image dimensions expressed as WIDTHxHEIGHT. Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
fa: حداکثر ابعاد مجاز تصویر به صورت WIDTHxHEIGHT بیان می‌شود. برای محدودیت نداشتن خالی بگذارید. اگر تصویر بزرگتری آپلود شود متناسب با ارتفاع و عرض مشخص شده تغییر می‌یابد. تغییر اندازه تصاویر هنگام آپلود منجر به از دست رفتن <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">داده EXIF</a> در تصویر می‌شود.

en: Minimum image dimensions
fa: حداقل ابعاد تصویر

en: The minimum allowed image dimensions expressed as WIDTHxHEIGHT. Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
fa: حداقل ابعاد تصویر که به صورت WIDTHxHEIGHT بیان می‌شود. برای محدودیت نداشتن خالی بگذارید. اگر تصویر کوچکتری آپلود شود، تایید نخواهد شد.

en: Note that as with resizing, rotating images on upload will cause the loss of EXIF data in the image.
fa: به یاد داشته باشید مانند تغییر اندازه، چرخش تصاویر هنگام آپلود منجر به از دست رفتن داده EXIF در تصویر می‌شود.

en: Float image
fa: تصویر شناور

en: Display the image on the left or right, with the rest of the content wrapping around it.
fa: نمایش تصویر در سمت چپ یا راست، به گونه‌ای که محتوا اطراف آن باشد.

en: Storage state
fa: حالت ذخیره‌ساز

en: Invalid request.
fa: درخواست نامعتبر.

en: Image styles are not allowed to modify images generated by other styles.
fa: سبک‌های تصویری مجاز به تغییر تصاویر تولیدی از سبک‌های دیگر نیستند.

en: Image generation throttled after reaching maximum.
fa: تولید تصویر پس از رسیدن به حداکثر میزان خود متوقف شد.

en: Configure image style
fa: پیکربندی سبک تصویری

en: Configure image effect
fa: پیکربندی جلوه تصویری

en: Configure an existing effect within a style.
fa: یک جلوه موجود درون یک سبک را پیکربندی کنید.

en: Your projects have been downloaded and updated.
fa: پروژه‌های شما دانلود و بروزرسانی شده‌اند.

en: Encountered an error when trying to fetch results from @name. Error @code : @message
fa: هنگام دریافت نتایج از @name خطایی رخ داد. خطای @code : @message

en: Error installing projects.
fa: خطا در نصب پروژه‌ها.

en: One or more themes were installed. You may enable them now.
fa: یک یا چند قالب نصب شده‌اند. اکنون می‌توانید آن‌ها را فعال کنید.

en: Sorry, it seems that the PHP .zip extension is not loaded on your server. You will not be able to download any projects using Project Installer until this is fixed. Please contact your website administrator.
fa: متاسفانه، بنظر می‌رسد افزونه .zip از PHP روی سرور شما بارگیری نشده است. تا زمانی که این مشکل برطرف نشود نمی‌توانید پروژه‌ای را با استفاده از نصب‌کننده پروژه دانلود کنید. لطفا با مدیر وبسایت خود تماس بگیرید.

en: There was an error while installing %project.
          !message
fa: هنگام نصب %project خطایی رخ داده است.
    !message

en: No updates are available for any of your projects.
fa: بروزرسانی برای پروژه‌های شما موجود نیست.

en: Updates of Backdrop CMS core using the web interface are disabled.
fa: بروزرسانی هسته سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ با استفاده از رابط وب غیرفعال شده است.

en: Your server does not support updating modules, themes, and layouts from this interface. Instead, update modules, themes, and layouts by uploading the new versions directly to the server, as described in the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
fa: سرور شما از بروزرسانی افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها توسط رابط کاربری پشتیبانی نمی‌کند. در عوض، افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها را همانطور که در <a href="@handbook_url">کتابچه راهنما</a> گفته شده به صورت دستی در سرور بروزرسانی کنید.

en: Your server does not support installing modules, themes, and layouts from this interface. Instead, install modules, themes, and layouts by uploading them directly to the server, as described in the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
fa: سرور شما از نصب افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها توسط رابط کاربری پشتیبانی نمی‌کند. در عوض، افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها را همانطور که در <a href="@handbook_url">کتابچه راهنما</a> گفته شده به صورت دستی در سرور بروزرسانی کنید.

en: Sorry, none of the submitted names are valid.
fa: متاسفانه، هیچ یک از نام‌های ارسالی معتبر نیستند.

en: Sorry, the project server is offline.
fa: متاسفانه، سرور پروژه آفلاین است.

en: Sorry, the following projects were not recognized: %names
fa: متاسفانه، پروژه‌های زیر قابل تشخیص نبودند: %names

en: The following projects are already installed: %names
fa: پروژه‌های زیر هم اکنون نصب شده‌اند: %names

en: Sorry, none of the submitted names are valid projects.
fa: متاسفانه، هیچ یک از نام‌های ارسالی پروژه‌های معتبر نیستند.

en: You must either provide project names, a URL, or upload an archive file to install.
fa: شما باید نام‌های پروژه را فراهم ، یک نشانی یا فایل بایگانی آن را برای نصب آپلود کنید.

en: Unable to retrieve Backdrop project from %url.
fa: امکان بازیابی پروژه بَک‌دِراپ از %url وجود ندارد.

en: Unable to save downloaded project into the temporary directory.
fa: امکان ذخیره‌سازی پروژه دانلودی در دایرکتوری موقت وجود ندارد.

en: Error installing / updating. Error: @error
fa: خطا در نصب / بروزرسانی. خطا: @error

en: Permissions are not set up properly.
fa: مجوزها به درستی تنظیم نشده‌اند.

en: Install layouts
fa: نصب چیدمان‌ها

en: Install Dependencies
fa: نصب وابستگی‌ها

en: Set themes
fa: تنظیم قالب‌ها

en: Could not fetch releases for project %project.
fa: امکان دریافت انتشار برای پروژه %project وجود نداشت.

en: release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: No releases data found for any of the selected projects.
fa: هیچ داده انتشاری برای پروژه‌های انتخابی پیدا نشد.

en: The themes you selected have been successfully installed. You may enable installed themes here or on the main !themes page.
fa: قالب‌هایی که انتخاب کرده‌اید با موفقیت نصب شده‌اند. قالب‌های نصب شده را می‌توانید از اینجا یا صفحه !themes فعال کنید.

en: Set as default theme
fa: تنظیم به عنوان قالب پیشفرض

en: Next: enable new modules
fa: بعدی: فعال‌سازی افزونه‌های جدید

en: Finish
fa: پایان

en: Requires version @version
fa: نیازمند نسخه @version

en: installed
fa: نصب شده

en: missing
fa: گمشده

en: You may enable modules using the form below or on the main !link page.
fa: شما می‌توانید افزونه‌ها را از فرم زیر یا صفحه اصلی !link فعال کنید.

en: Select which modules you would like to enable.
fa: افزونه‌های مورد نظر برای فعال‌سازی را انتخاب کنید.

en: No new modules installed.
fa: افزونه جدیدی نصب نشده است.

en: Finish without enabling
fa: پایان بدون فعال‌سازی

en: Some modules are missing one or more dependencies and cannot be enabled. The checkboxes for these modules have been disabled.
fa: برخی افزونه‌ها فاقد یک یا چند وابستگی هستند و نمی‌توانند فعال شوند. جعبه انتخاب این افزونه‌ها غیرفعال شده است.

en: Installation is complete.
fa: نصب کامل شد.

en: Relevance
fa: ارتباط

en: Latest build
fa: آخرین نسخه

en: Manual installation
fa: نصب دستی

en: Error: The project was not found.
fa: خطا: پروژه پیدا نشد.

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Installer settings
fa: تنظیمات نصب‌کننده

en: Install by names
fa: نصب با نام

en: Install multiple projects by listing machine names.
fa: چند پروژه را با فهرست کردن نام‌های ماشینی آن نصب کنید.

en: Reset installer project list.
fa: بازنشانی فهرست پروژه‌های نصب.

en: Project Installer
fa: نصب‌کننده پروژه

en: Custom language...
fa: زبان سفارشی...

en: Use language codes as <a href="@w3ctags">defined by the W3C</a> for interoperability. <em>Examples: "en", "en-gb" and "zh-hant".</em>
fa: از کدهای زبانی <a href="@w3ctags">تعریف شده توسط W3C</a> به منظور سازگاری بیشتر استفاده کنید. برای نمونه <em>"en"، "en-us" و "fa-ir"</em>

en: Fill in the language details and save the language with <em>Add custom language</em>.
fa: جزئیات زبان را کامل و روی <em>افزودن زبان سفارشی</em> کلیک کنید.

en: The language %language (%langcode) already exists.
fa: زبان %language (%langcode) هم اکنون موجود است.

en: Use the <em>Add language</em> button to save a predefined language.
fa: با استفاده از دکمه <em>افزودن زبان</em> یک زبان از پیش تعریف شده را ذخیره‌سازی کنید.

en: The language %language has been created and can now be used.
fa: زبان %language ایجاد شده است و می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

en: Are you sure you want to delete the language %language?
fa: آیا از حذف زبان %language اطمینان دارید؟

en: The %language (%langcode) language has been removed.
fa: زبان %language (%langcode) حذف شده است.

en: The %language (%langcode) language has been created.
fa: زبان %language (%langcode) ایجاد شده است.

en: The %language (%langcode) language has been updated.
fa: زبان %language (%langcode) بروزرسانی شده است.

en: Confirm delete
fa: تایید حذف

en: Default layouts (used on all paths without a specific layout)
fa: چیدمان‌های پیشفرض (در تمامی مسیرها بدون چیدمان پیشفرض استفاده می‌شود)

en: Path and layout
fa: مسیر و چیدمان

en: Visibility conditions
fa: قابلیت مشاهده

en: No layouts have been created yet.
fa: هنوز چیدمانی ایجاد نشده است.

en: Enable Layout
fa: فعال‌سازی چیدمان

en: Configure Layout
fa: پیکربندی چیدمان

en: Clone Layout
fa: شبیه‌سازی چیدمان

en: Export Layout
fa: خارج‌سازی چیدمان

en: Disable Layout
fa: غیرفعال‌سازی چیدمان

en: Delete Layout
fa: حذف چیدمان

en: Revert Layout
fa: بازگردانی چیدمان

en: Reorder
fa: مرتب‌سازی

en: Layout name
fa: نام چیدمان

en: Layout template
fa: قالب چیدمان

en: Use the "%" (percent) symbol to indicate a wildcard in the path. i.e. "node/%" or "node/%/edit".
fa: از نماد "%" (درصد) برای نشان دادن wildcard در یک مسیر استفاده کنید. برای نمونه، "node/%" یا "node/%/edit".

en: Check path
fa: بررسی مسیر

en: Contexts
fa: زمینه

en: Contexts define what blocks are available within this layout. Most wildcards in the path will be associated with a context automatically.
fa: زمینه مشخص می‌کند کدام بلوک در این چیدمان موجود باشد. اکثر wildcardهای موجود در مسیر به صورت خودکار با یک زمینه انطباق می‌یابند.

en: The path entered will create a new page and disable the current "@old_path". If you intended to add a layout for "@old_path", use the path "@new_path" and add a URL path condition for "@old_path".
fa: مسیر وارد شده یک صفحه جدید را ایجاد و مسیر جاری "@old_path" را غیرفعال می‌کند. اگر می‌خواهید یک چیدمان برای "@old_path" استفاده کنید، از مسیر "@new_path" استفاده کرده و شرایط مسیر نشانی را برای "@old_path" ایجاد کنید.

en: Visibility conditions allow this layout to selectively apply to different situations, such as different types of content at the same wildcard path.
fa: شرایط قابلیت مشاهده به چیدمان امکان انتخاب وضعیت‌های مختلف را می‌دهد، مانند انواع مختلف محتوا در یک مسیر wildcard مشخص.

en: Add visibility condition
fa: افزودن قابلیت مشاهده

en: Save layout
fa: ذخیره‌سازی چیدمان

en: Create layout
fa: ایجاد چیدمان

en: The first part of a path may not be a wildcard.
fa: قسمت اول یک مسیر نمی‌تواند یک wildcard باشد.

en: That path is currently assigned to be an alias for "@alias".
fa: آن مسیر هم اکنون نام مستعار "@alias" است.

en: <a href="!url">Delete the alias first</a>, then save this layout.
fa: <a href="!url">ابتدا نام مستعار را حذف</a>، سپس چیدمان را ذخیره‌سازی کنید.

en: Wildcard placeholders must be the only character in their part of the path i.e. "@part" should be "%".
fa: جانشین wildcard باید تنها کاراکتر موجود در مسیر باشد. برای نمونه، "@part" باید "%" باشد.

en: The condition '@condition' does not have the required contexts at this path. Remove the condition to save the layout.
fa: شرط '@condition' دارای زمینه مورد نیاز این مسیر نیست. برای ذخیره‌سازی چیدمان، شرط را حذف کنید.

en: Layout changes discarded.
fa: تغییرات چیدمان دور انداخته شد.

en: Layout created. Blocks may now be added to this layout.
fa: چیدمان ایجاد شد. بلوک‌ها اکنون می‌توانند به این چیدمان افزوده شوند.

en: Layout saved.
fa: چیدمان ذخیره‌سازی شد.

en: The "@block" block may only be added once to this layout.
fa: بلوک "@block" تنها یکبار می‌تواند به این چیدمان افزوده شود.

en: The "@block" block must be added to this layout.
fa: بلوک "@block" باید به این چیدمان افزوده شود.

en: The "@block" block has incorrectly been positioned multiple times. This may indicate an incorrectly saved layout configuration.
fa: بلوک "@block" چندین مرتبه به صورت اشتباه موقعیت‌دهی شده است. این ممکن است نشان دهنده یک پیکربندی نادرست از چیدمان باشد.

en: Layout content saved.
fa: محتوای چیدمان ذخیره‌سازی شد.

en: Default page title
fa: عنوان پیشفرض صفحه

en: Custom page title
fa: عنوان سفارشی صفحه

en: Copy from block
fa: رونوشت از بلوک

en: No title
fa: بدون عنوان

en: The page title will pull from a default source. For example: on the user account page, a username may be used.
fa: عنوان صفحه از یک مبدا پیشفرض گرفته می‌شود. برای نمونه: در صفحه حساب کاربری، یک نام کاربری استفاده می‌شود.

en: Provide a custom page title for this layout.
fa: یک عنوان سفارشی صفحه برای این چیدمان فراهم می‌کند.

en: Copy the page title from a block for this layout.
fa: رونوشت گرفتن عنوان صفحه از یک بلوک برای این چیدمان.

en: Hide the page title for this layout.
fa: پنهان‌سازی عنوان صفحه برای این چیدمان.

en: If left blank, a default title may be used.
fa: اگر خالی بماند، از یک عنوان پیشفرض استفاده می‌شود.

en: Block to copy
fa: بلوک برای رونوشت

en: The page title will be taken from this block's title.
fa: عنوان صفحه از عنوان این بلوک گرفته خواهد شد.

en: Add block "!title"
fa: افزودن بلوک "!title"

en: Configure block "!title"
fa: پیکربندی بلوک "!title"

en: Update block
fa: بروزرسانی بلوک

en: Style settings
fa: تنظیمات سبک

en: Style
fa: سبک

en: Visibility conditions allow this block to be shown only in certain situations, such as for certain roles or types of content.
fa: شرایط قابلیت مشاهده این بلوک امکان نمایش تنها در وضعیت‌های مشخصی را می‌دهد، برای نمونه در نقش‌های مشخص یا انواع محتوا.

en: Block "@title" removed.
fa: بلوک "@title" حذف شده است.

en: Configure visibility condition
fa: پیکربندی قابلیت مشاهده

en: Add visibility condition for "!title" block
fa: افزودن قابلیت مشاهده برای بلوک "!title"

en: Configure visibility condition for "!title" block
fa: پیکربندی قابلیت مشاهده برای بلوک "!title"

en: Add visibility condition for "@title" layout
fa: افزودن قابلیت مشاهده برای چیدمان "@title"

en: Configure visibility condition for "@title" layout
fa: پیکربندی قابلیت مشاهده برای چیدمان "@title"

en: Visibility condition
fa: قابلیت مشاهده

en: Load condition
fa: بارگیری شرط

en: Save visibility condition
fa: ذخیره‌سازی قابلیت مشاهده

en: Configure condition "@condition" for "@title"
fa: پیکربندی شرط "@condition" برای "@title"

en: Configure condition "@condition"
fa: پیکربندی شرط "@condition"

en: Layout "@title" enabled.
fa: چیدمان "@title" فعال شد.

en: Layout "@title" disabled.
fa: چیدمان "@title" غیرفعال شد.

en: No layouts specified to reorder.
fa: چیدمان برای مرتب‌سازی مشخص نیست.

en: Layouts at the same path are selected based on the first layout that matches its conditions. Reorder the layouts on this page to affect the layout that will be used first.
fa: چیدمان‌های یک مسیر مبتنی بر اولین چیدمان با شرایط سازگار انتخاب می‌شوند. برای انتخاب اولین چیدمان در یک مسیر، هر یک از آن‌ها را در این صفحه مرتب‌سازی کنید.

en: Layout order saved.
fa: ترتیب چیدمان ذخیره‌سازی شد.

en: The lock has been cleared and all changes discarded. You may now make changes to this page.
fa: قفل پاکسازی و همه تغییرات دور انداخته شدند. هم اکنون می‌توانید در این صفحه تغییرات ایجاد کنید.

en: Settings on this page are being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
fa: تنظیمات این صفحه توسط کاربر !user ویرایش شده است، بنابراین توسط دیگران قابل ویرایش نخواهد بود. زمان این قفل !age است. برای <a href="!break">شکستن قفل</a> اینجا کلیک کنید.

en: This form has unsaved changes. Click "@button" to make changes permanent or "Cancel" to discard changes.
fa: این فرم تغییرات ذخیره نشده دارد. برای ثبت تغییرات روی "@button" و برای دور ریختن آن روی "لغو" کلیک کنید.

en: Clone layout
fa: شبیه‌سازی چیدمان

en: Cloned layout @title created. You may now configure the cloned layout.
fa: چیدمان شبیه‌سازی شده @title ایجاد شد. هم اکنون می‌توانید آن را پیکربندی کنید.

en: Delete layout @title?
fa: چیدمان @title حذف شود؟

en: Are you sure you want to delete this layout? Deleting a layout cannot be undone.
fa: آیا از حذف این چیدمان اطمینان دارید؟ این عمل بازگشت‌ناپذیر است.

en: Delete layout
fa: حذف چیدمان

en: Revert layout @title?
fa: چیدمان @title بازگردانی شود؟

en: Reverting the layout will delete any changes, reverting it to the original default layout provided by the %module module.
fa: بازگردانی چیدمان همه تغییرات را حذف کرده و آن را به چیدمان پیشفرض اصلی که توسط افزونه %module فراهم شده است، باز می‌گرداند.

en: Revert layout
fa: بازگردانی چیدمان

en: The layout has been deleted.
fa: چیدمان حذف شده است.

en: The layout has been reverted.
fa: چیدمان بازگردانی شده است.

en: No menu entry
fa: بدون ورودی منو

en: Normal menu entry
fa: ورودی معمولی منو

en: Menu tab
fa: برگه منو

en: Default menu tab
fa: برگه پیشفرض منو

en: Local action
fa: اقدام محلی

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
fa: اگر به معمولی یا برگه تنظیم شد، متن مورد استفاده گزینه منو را وارد کنید.

en: Insert item into an available menu.
fa: گزینه را درون یک منوی موجود درج کنید.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
fa: انتخاب منو نیازمند فعال بودن افزونه منو است.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
fa: وزن هر چه کمتر باشد سمت راست‌تر/نزدیک‌تر نمایش می‌یابد.

en: Parent menu item
fa: گزینه منوی والد

en: Normal menu item
fa: گزینه منوی معمولی

en: When providing a menu item as a default tab, the parent menu item of that tab must be specified. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this layout is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
fa: هنگام فراهم کردن یک گزینه منو به عنوان برگه پیشفرض، گزینه منوی والد از آن برگه باید مشخص باشد. بعضی وقت‌ها والد موجود است، اما معمولا باید یک گزینه منوی والد ایجاد کنید. مسیر منوی والد همیشه مانند مسیر اصلی است با این تفاوت که قسمت آخر آن برداشته می‌شود. برای نمونه، اگر مسیر این چیدمان <em>foo/bar/baz</em> باشد، مسیر والد برابر با <em>foo/bar</em> خواهد بود.

en: Parent item title
fa: عنوان گزینه والد

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
fa: اگر قصد ایجاد گزینه منوی والد را دارید، عنوان گزینه را وارد کنید.

en: Parent item menu
fa: منوی گزینه والد

en: Item weight
fa: وزن گزینه

en: Enter the weight of the menu item or tab. The lower the number, the earlier in the list it will be.
fa: وزن گزینه منو یا برگه را وارد کنید. هر چه عدد کمتر باشد، در ابتدای فهرست قرار می‌گیرد.

en: Access conditions
fa: شرایط دسترسی

en: Conditions set at the menu level will prevent access to the entire page and all layouts configured in it.
fa: شرایط تنظیم شده در سطح منو از دسترسی به کل صفحه و تمام چیدمان‌های آن پیشگیری می‌کند.

en: Save menu settings
fa: ذخیره‌سازی تنظیمات منو

en: Menu settings saved for @path.
fa: تنظمیات منو برای @path ذخیره‌سازی شد.

en: Menu item changes discarded.
fa: تغییرات گزینه منو دور ریخته شد.

en: Layout settings
fa: تنظیمات چیدمان

en: Available layout templates
fa: قالب‌های موجود چیدمان

en: Only templates that are selected here will be available when configuring layouts.
fa: فقط قالب‌هایی که اینجا انتخاب شده باشند در زمان پیکربندی چیدمان موجود خواهند بود.

en: At least one layout template must be enabled.
fa: حداقل یک قالب چیدمان باید فعال باشد.

en: The "@layout" layout template is currently in use and may not be excluded.
fa: قالب چیدمان "@layout" هم اکنون در حال استفاده است و نمی‌تواند نادیده گرفته شود.

en: HTML element for inner wrapper
fa: عنصر HTML برای فضای درونی

en: CSS classes for inner wrapper
fa: کلاس‌هاس CSS برای فضای درونی

en: Separate multiple classes with spaces.
fa: چندین کلاس را با فاصله از هم جدا سازید.

en: Not in use
fa: در حال استفاده نیست

en: Provides a summary of all available blocks. The 'Usage' column shows which layout and region to which blocks are currently assigned in the format 'Layout name (region)'.
fa: یک خلاصه از همه بلوک‌های موجود فراهم می‌کند. ستون 'کارکرد' به فرمت 'نام چیدمان (ناحیه)' نشان می‌دهد که کدام چیدمان و ناحیه برای هر بلوک هم اکنون اختصاص یافته است.

en: There are no blocks.
fa: بلوکی وجود ندارد.

en: <span class="priority-low">Template: </span>!title
fa: <span class="priority-low">قالب: </span>!title

en: No conditions set.
fa: شرایطی تنظیم نشده است.

en: Argument position
fa: موقعیت آرگومان

en: Position @index:
fa: موقعیت @index:

en: No contexts
fa: بدون زمینه

en: Layout menu items
fa: گزینه‌های منوی چیدمان

en: Custom page title: %title
fa: عنوان صفحه سفارشی: %title

en: Title copied from the %block block
fa: عنوان از بلوک %block رونوشت شد

en: Configure region
fa: پیکربندی ناحیه

en: Remove block
fa: حذف بلوک

en: Configure condition
fa: پیکربندی شرط

en: Conditions
fa: شرایط

en: Block title type
fa: نوع عنوان بلوک

en: Custom title
fa: عنوان سفارشی

en: Broken block
fa: بلوک خراب

en: This block requires the %module module. Either re-enable the module, or remove this block.
fa: این بلوک نیازمند افزونه %module است. بنابراین، یا افزونه را فعال یا بلوک را حذف کنید.

en: This block provided by the %module module is missing. The block has an identifier of %delta, which may have been deleted or is no longer valid.
fa: این بلوک توسط افزونه %module فراهم و گمشده است. بلوک یک شناسه %delta دارد، که ممکن است حذف شده یا دیگر در دسترس نباشد.

en: Background image
fa: تصویر پس‌زمینه

en: Background image, a Display title, or Block content must be provided.
fa: تصویر پس‌زمینه، یک عنوان نمایشی یا محتوای بلوک باید فراهم شوند.

en: If enabled, this block will be made reusable across different layouts and be listed in on the !block_link page.
fa: در صورت فعال‌سازی، این بلوک توسط چیدمان‌های مختلف قابل دسترس خواهد بود و در صفحه !block_link فهرست می‌شود.

en: Reusable blocks may also be translated.
fa: بلوک‌های قابل استفاده مجدد نیز ترجمه می‌شوند.

en: Internal name
fa: نام داخلی

en: Admin label is required when making a block reusable.
fa: هنگام قابل استفاده مجدد کردن یک بلوک، برچسب مدیریتی مورد نیاز است.

en: An internal name is required when making a block reusable.
fa: هنگام قابل استفاده مجدد کردن یک بلوک، یک نام داخلی مورد نیاز است.

en: The layout must have a name specified to save.
fa: چیدمان برای ذخیره‌سازی به یک نام مشخص نیاز دارد.

en: Control access by @entity_type @bundle_label.
fa: کنترل دسترسی توسط @entity_type @bundle_label.

en: Control access by @entity_type @entity_id_key.
fa: کنترل دسترسی توسط @entity_type @entity_id_key.

en: Is this the front page.
fa: آیا صفحه اصلی است.

en: Site language
fa: زبان سایت

en: Control access by the currently active interface language.
fa: کنترل دسترسی توسط زبان رابط کاربری فعال پیشفرض.

en: User: Permission
fa: کاربر: مجوز

en: Control access by permission string.
fa: کنترل دسترسی توسط رشته مجوز.

en: User: Role
fa: کاربر: نقش

en: Control access by role.
fa: کنترل دسترسی توسط نقش.

en: URL path
fa: مسیر نشانی

en: Control access by the current path.
fa: کنترل دسترسی توسط مسیر جاری.

en: Entity is a specific type.
fa: موجودیت یک نوع ویژه است.

en: @entity @entity_id_key is
fa: @entity @entity_id_key برابر با

en: @entity ID is NOT: @entity_id
fa: شناسه @entity برابر نیست با: @entity_id

en: @entity ID is: @entity_id
fa: شناسه @entity برابر است با: @entity_id

en: Current path is
fa: مسیر جاری برابر با

en: The front page
fa: صفحه اصلی

en: Any page except the front page
fa: هر صفحه‌ای بجز صفحه اصلی

en: Is not the front page
fa: صفحه اصلی نیست

en: Is the front page
fa: صفحه اصلی است

en: Site language is any language
fa: زبان سایت هر زبانی باشد

en: Pass only if the current site language is one of the selected languages.
fa: تنها در صورتی که زبان سایت یکی از زبان‌های انتخابی باشد عبور کند.

en: Reverse (NOT)
fa: معکوس (NOT)

en: Broken or missing access plugin
fa: پلاگین دسترسی خراب یا گمشده

en: The class "@class" for the "@plugin" plugin could not be found.
fa: کلاس "@class" برای پلاگین "@plugin" پیدا نشد.

en: Allow access on the following pages
fa: اجازه دسترسی به صفحات پیشرو

en: Allow access on all pages except the following pages
fa: اجازه دسترسی به همه صفحات بجز

en: Paths
fa: مسیرها

en: Enter one path per line. The "*" character is a wildcard. Example paths are "node/1" for an individual piece of content or "node/*" for every piece of content. "@front" is the front page.
fa: در هر خط یک مسیر وارد کنید. کاراکتر "*" یک wildcard است.برای نمونه، "node/1" برای یک محتوای خاص یا "node/*" برای هر محتوایی. "@front" نیز صفحه اصلی است.

en: Error, unset permission
fa: خطا، مجوز تنظیم نشده

en: User has "@permission" permission.
fa: کاربر مجوز "@permission" دارد.

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this.
fa: فقط کاربران با پرچم مجوز انتخابی می‌توانند دسترسی داشته باشند.

en: User can have any role
fa: کاربر می‌تواند هر نقشی داشته باشد

en: Only the checked roles will be granted access.
fa: فقط به نقش‌های انتخابی دسترسی داده می‌شود.

en: Unknown @type: @id
fa: ناشناخته @type: @id

en: @label from path (position @position)
fa: @label از مسیر (موقعیت @position)

en: Broken or missing context (@plugin)
fa: زمینه خراب یا گمشده (@plugin)

en: Layout overrides path
fa: بازنشانی مسیر توسط چیدمان

en: Page title settings
fa: تنظیمات عنوان صفحه

en: The layout plugin "@plugin" could not been found to display the "@title" layout.
fa: پلاگین چیدمان "@plugin" برای نمایش چیدمان "@title" نمی‌تواند پیدا شود.

en: Block classes
fa: کلاس‌های بلوک

en: No wrapper
fa: بدون دربرگیرنده

en: Wrapper tag
fa: تگ دربرگیرنده

en: Wrapper classes
fa: کلاس‌های دربرگیرنده

en: Heading level
fa: سطح سربرگ

en: Heading classes
fa: کلاس‌های سربرگ

en: Additional classes to be added to the block title.
fa: کلاس‌های اضافی که به عنوان بلوک افزوده می‌شوند.

en: Content tag
fa: تگ محتوا

en: Content classes
fa: کلاس‌های محتوا

en: Additional classes to be added to the content within this block.
fa: کلاس‌های اضافی که به محتوای این بلوک افزوده می‌شوند.

en: Validate URL
fa: اعتبارسنجی نشانی

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
fa: در صورت انتخاب، فیلد نشانی به عنوان معتبر اعتبارسنجی می‌شود.

en: Optional URL
fa: نشانی اختیاری

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
fa: در صورت انتخاب، فیلد نشانی اختیاری و فقط ارسال عنوان قابل قبول می‌باشد. اگر از نشانی صرف نظر شود، عنوان به صورت متن ساده نمایش می‌یابد.

en: Optional Title
fa: عنوان اختیاری

en: Required Title
fa: عنوان اجباری

en: Static Title
fa: عنوان ایستا

en: No Title
fa: بدون عنوان

en: Link Title
fa: عنوان پیوند

en: If the link title is optional or required, a field will be displayed to the end user. If the link title is static, the link will always use the same title.
fa: اگر عنوان پیوند اختیاری یا اجباری باشد، یک فیلد به کاربر نهایی نمایش داده می‌شود. اگر عنوان پیوند ایستا باشد، پیوند همیشه از عنوان یکسان استفاده خواهد کرد.

en: Static title
fa: عنوان ایستا

en: This title will always be used if &quot;Static Title&quot; is selected above. The static title value may use tokens of any other entity field as its value. Static and token-based titles may include most inline XHTML tags such as <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, etc.
fa: از این عنوان همیشه استفاده می‌شود اگر &quot;عنوان ایستا&quot; بالا انتخاب شده باشد. مقدار عنوان ایستا می‌تواند از توکن‌های موجودیت‌های دیگر نیز استفاده کند. عنوان‌های ایستا و مبتنی بر توکن شامل اکثر تگ‌های XHTML مانند <em>strong</em>، <em>em</em>، <em>img</em> و <em>span</em> نیز می‌شوند.

en: Use field label for title label
fa: استفاده از برچسب فیلد برای عنوان

en: If checked, hides the label on the group of elements and instead uses the field label on the title element.
fa: در صورت انتخاب، برچسب گروه عناصر را پنهان و از برچسب فیلد روی عنوان استفاده می‌کند.

en: Max length of title field
fa: حداکثر طول فیلد عنوان

en: Set a maximum length on the title field (applies only if Link Title is optional or required).  The maximum limit is 255 characters.
fa: حداکثر طول فیلد عنوان را تنظیم کنید (اعمال در صورت اختیای یا اجباری بودن عنوان پیوند). حداکثر محدودیت نیز ۲۵۵ کاراکتر است.

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Allow user-entered tokens
fa: امکان توکن‌های کاربری

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the content form. This does not affect the field settings on this page, which always support tokens.
fa: انتخاب این گزینه منجر به ورود توکن‌ها در نشانی‌ها و عناوین فرم محتوایی توسط کاربر می‌شود. روی تنظیمات فیلد این صفحه تاثیرگذار نیست، که همیشه از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.

en: URL Display Cutoff
fa: قطع نمایش نشانی

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
fa: اگر کاربر عنوانی برای این پیوند ایجاد نکرده باشد، نشانی بجای عنوان استفاده خواهد شد. چه زمانی عنوان پیوند باید برش زده شود و با علامت سه نقطه (&hellip;) پایان یابد؟ برای عدم محدودیت خالی بگذارید.

en: Default (no target attribute)
fa: پیشفرض (بدون ویژگی هدف)

en: Open link in window root
fa: بازکردن پیوند در پنجره

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در پنجره جدید

en: Allow the user to choose
fa: امکان انتخاب به کاربر

en: Link Target
fa: هدف پیوند

en: Rel Attribute
fa: ویژگی Rel

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
fa: هنگام خروجی، پیوند شامل ویژگی rel خواهد بود. متداول‌ترین کاربرد آن <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> است که از جستجوی داخلی پیوندها توسط برخی موتورهای جستجو پیشگیری می‌کند.

en: Keep rel as set up above (untouched/default)
fa: نگهداری rel همانطور که بالا تنظیم شده است (پیشفرض)

en: Remove rel if given link is external
fa: حذف rel اگر پیوند خارجی باشد

en: Remove rel if given link is internal
fa: حذف rel اگر پیوند داخلی باشد

en: Remove rel attribute automatically
fa: حذف ویژگی rel به صورت خودکار

en: Turn on/off if rel attribute should be removed automatically, if user given link is internal/external
fa: روشن/خاموش کردن اگر ویژگی rel باید به صورت خودکار حذف گردد، در صورتی که پیوند کاربر داخلی/خارجی باشد

en: Allow the user to enter a custom link class per link
fa: امکان وارد کردن یک کلاس سفارشی برای هر پیوند توسط کاربر

en: Additional CSS Classes
fa: کلاس‌های CSS اضافی

en: Add these classes on output (will be added to any user-provided classes). Multiple classes should be separated by spaces.
fa: افزودن این کلاس‌ها به خروجی (به هر یک از کلاس‌های افزوده شده توسط کاربر اضافه می‌شود). چندین کلاس باید توسط فاصله جدا گردند.

en: Allow the user to enter a link 'title' attribute
fa: امکان وارد کردن یک ویژگی 'title' برای هر پیوند

en: Default link 'title' Attribute
fa: ویژگی 'title' پیشفرض برای پیوند

en: When output, links will use this "title" attribute if the user does not provide one and when different from the link text. Read <a href="http://www.w3.org/TR/WCAG10-HTML-TECHS/#links">WCAG 1.0 Guidelines</a> for links comformances. Tokens values will be evaluated.
fa: هنگام خروجی، پیوندها از این ویژگی "title" در صورتی که کاربر آن را فراهم نکرده یا زمانی که متفاوت از متن پیوند باشد استفاده خواهد کرد. <a href="http://www.w3.org/TR/WCAG10-HTML-TECHS/#links">WCAG 1.0 Guidelines</a> را برای انطباق پیوندها مطالعه کنید. مقادیر توکن نیز ارزیابی خواهند شد.

en: A default title must be provided if the title is a static value.
fa: اگر عنوان یک مقدار ایستا باشد یک عنوان پیشفرض باید فراهم شود.

en: URL Display Cutoff value must be numeric.
fa: مقدار قطع نمایش نشانی باید عددی باشد.

en: The max length of the link title must be numeric.
fa: حداکثر طول عنوان پیوند باید عددی باشد.

en: The max length of the link title cannot be greater than 255 characters.
fa: حداکثر طول عنوان پیوند نمی‌تواند بیش از ۲۵۵ کاراکتر باشد.

en: At least one title or URL must be entered.
fa: حداقل یک عنوان یا نشانی باید وارد شود.

en: The value %value provided for %field is not a valid URL.
fa: مقدار %value فراهم شده برای %field یک نشانی معتبر نیست.

en: Titles are required for all links.
fa: عنوان برای همه پیوندها اجباری است.

en: You cannot enter a title without a link url.
fa: نمی‌توانید یک عنوان بدون پیوند نشانی داشته باشید.

en: Open URL in a New Window
fa: بازکردن نشانی در یک پنجره جدید

en: Link "title" attribute
fa: ویژگی "title" پیوند

en: Custom link class
fa: کلاس سفارشی پیوند

en: Strip www. from domain
fa: حذف www. از دامنه

en: Leave www. in domain
fa: نگهداری www. در دامنه

en: Path prefix configuration
fa: پیکربندی پیشوند مسیر

en: Language codes or other custom text to use as a path prefix for URL language detection. For the default language, this value may be left blank. <strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "deutsch" as the path prefix code for German results in URLs like "example.com/deutsch/contact".
fa: کدهای زبانی یا متن سفارشی که به عنوان پیشوند مسیر در تشخیص زبان از نشانی بکار می‌رود. برای زبان پیشفرض، این مقدار می‌تواند خالی بماند. <strong>تغییر این مقدار می‌تواند منجر به خراب شدن نشانی‌های موجود گردد. در یک محیط اصلی با احتیاط از آن استفاده کنید.</strong> برای نمونه: مشخص کردن "deutsch" به عنوان پیشوند مسیر زبان آلمانی منجر به نشانی‌هایی مثل "example.com/deutsch/contact" می‌شود.

en: Domain configuration
fa: پیکربندی دامنه

en: The domain names to use for these languages. Leave blank for the default language. Use with caution in a production environment.<strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "de.example.com" as language domain for German will result in an URL like "http://de.example.com/contact".
fa: نام‌های دامنه که برای این زبان‌های استفاده می‌شوند. برای زبان پیشفرض، این مقدار می‌تواند خالی بماند. <strong>تغییر این مقدار می‌تواند منجر به خراب شدن نشانی‌های موجود گردد. در یک محیط اصلی با احتیاط از آن استفاده کنید.</strong> برای نمونه: مشخص کردن "de.exmaple.com" به عنوان دامنه زبان آلمانی منجر به نشانی‌هایی مثل "http://de.example.com/contact" می‌شود.

en: %language (%langcode) path prefix
fa: پیشوند مسیر %language (%langcode)

en: %language (%langcode) domain
fa: دامنه %language (%langcode)

en: The prefix may only be left blank for the default language.
fa: پیشوند فقط می‌تواند برای زبان پیشفرض خالی بماند.

en: The prefix for %language, %value, is not unique.
fa: پیشوند برای %language، %value یکتا نیست.

en: The domain may only be left blank for the default language.
fa: دامنه فقط می‌تواند برای زبان پیشفرض خالی بماند.

en: The domain for %language, %value, is not unique.
fa: دامنه برای %language، %value یکتا نیست.

en: Localize date format %format
fa: بومی‌سازی فرمت تاریخ %format

en: Each language may format dates and times differently. Languages without a specific format will fallback to the default. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options.
fa: هر زبان می‌تواند فرمت تاریخ و زمان متفاوتی داشته باشد. زبان‌هایی بدون فرمت مشخص به گزینه پیشفرض باز می‌گردند. برای گزینه‌های موجود <a href="@url">راهنمای PHP</a> را مشاهده کنید.

en: Displayed as %date_format
fa: نمایش یافته به عنوان %date_format

en: Date localizations saved.
fa: بومی‌سازی تاریخ ذخیره‌سازی شد.

en: Switches the site language for the @type portions of the page.
fa: زبان سایت را به @type صفحه تنظیم می‌کند.

en: The language the term is in.
fa: زبانی که عبارت به آن است.

en: Unknown group
fa: گروه ناشناخته

en: Unknown language
fa: زبان ناشناخته

en: Native language
fa: زبان بومی

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
fa: اگر فعال باشد، نام بومی زبان نمایش خواهد یافت.

en: No language
fa: بدون زبان

en: Current installed version
fa: نسخه نصب شده موجود

en: Show menu in language
fa: نمایش منو در زبان

en: Show menu links for a given language. Menu links with the "All" language will be shown in every language.
fa: نمایش پیوندهای منو برای یک زبان مشخص. پیوندهای منو با عبارت "همه" در هر زبانی نمایش می‌یابند.

en: - All (always shown) -
fa: - همه (همیشه نمایش می‌یابد) -

en: Set a language for this menu link. The menu link will only be visible in that language.
fa: یک زبان برای این پیوند منو تنظیم کنید. پیوند منو فقط در آن زبان نمایان می‌باشد.

en: The hierarchical list of links for the @title menu.
fa: فهرست سلسله مراتبی پیوندها برای منوی @title.

en: Return to the <a href="!url">content administration page</a>.
fa: بازگشت به <a href="!url">صفحه مدیریت محتوا</a>.

en: No content has been selected for deletion.
fa: محتوایی برای حذف انتخاب نشده است.

en: Existing content
fa: محتوای موجود

en: Displays content of node ID: @nid
fa: نمایش محتوا از شناسه: @nid

en: Use content title
fa: استفاده از عنوان محتوا

en: Link block title to full-page display of embedded content.
fa: عنوان بلوک به نمایش تمام-صفحه از محتوای موجود پیوند زده شود.

en: Show the content title inside of the block.
fa: نمایش عنوان محتوا درون بلوک.

en: Content title or ID
fa: عنوان محتوا یا شناسه

en: Show author and date information
fa: نمایش اطلاعات نویسنده و تاریخ

en: Include the links "add comment", "read more" etc.
fa: پیوندهای "افزودن دیدگاه"، "بیشتر بخوانید" و غیره را شامل می‌شود.

en: Sorry, no content matching <em>%title</em> was found.
fa: متاسفانه، هیچ محتوای سازگاری <em>%title</em> پیدا نشد.

en: Edit @type %title
fa: ویرایش @type %title

en: Leave blank to use the current time.
fa: برای استفاده از زمان جاری خالی بگذارید.

en: Publish now
fa: اکنون انتشار یابد

en: Draft
fa: پیشنویس

en: Schedule for later
fa: زمانبندی برای بعد

en: Content saved as draft is only accessible to the content creator or site administrators.
fa: محتوای پیشنویس فقط برای نویسنده آن و مدیران سایت قابل دسترس می‌باشد.

en: Content set to "Schedule for later" will be saved as draft when the content is created, but will be automatically published on the date and time selected.
fa: محتوای "زمانبندی برای بعد" هنگام ایجاد به عنوان پیشنویس ذخیره‌سازی می‌شود، اما به صورت خودکار در تاریخ و زمان انتخابی منتشر می‌شود.

en: Publish on
fa: انتشار در

en: @type has been unpublished. It is scheduled to be republished on @scheduled (@interval from now).
fa: @type از حالت انتشار خارج شده است. زمانبندی آن برای انتشار مجدد در @scheduled خواهد بود (@interval از اکنون).

en: @type will be published on @scheduled (@interval from now).
fa: @type در @scheduled منتشر خواهد شد (@interval از اکنون).

en: The preview ID is invalid or the stored preview has expired.
fa: شناسه پیشنمایش نامعتبر یا پیشنمایش ذخیره شده منقضی شده است.

en: This is a preview. Links within the page are disabled.
fa: این یک پیشنمایش است. پیوندهای درون صفحه غیرفعال شده‌اند.

en: <strong>Changes are stored temporarily</strong>. Click <em>Save</em> to make your changes permanent, or click <em>Back to content editing</em> to make additional changes.
fa: <strong>تغییرات به صورت موقت ذخیره شده‌اند</strong>. برای تغییرات دائم روی <em>ذخیره‌سازی</em> یا برای ایجاد تغییرات بیشتر روی <em>بازگشت به ویرایش محتوا</em> کلیک کنید.

en: Back to content editing
fa: بازگشت به ویرایش محتوا

en: Select a display mode
fa: انتخاب یک حالت نمایش

en: Switch
fa: تعویض

en: Default URL alias pattern for %node_type (applies to all %node_type content types with blank URL alias patterns below)
fa: الگوی نام مستعار نشانی پیشفرض برای %node_type (به همه نوع محتوای %node_type با نشانی خالی اعمال می‌گردد)

en: URL alias pattern for all %node_type URLs in %language
fa: الگوی نام مستعار نشانی برای همه نشانی‌های %node_type در %language

en: Updated alias for node @nid.
fa: نام مستعار بروزرسانی شده برای محتوای @nid.

en: Show option for scheduling
fa: نمایش گزینه‌ها برای زمانبندی

en: Hide path display
fa: پنهان‌سازی نمایش مسیر

en: If enabled, this content can be placed as a block or within a listing but will not be accessible at its URL without proper permissions. This facilitates "hidden path" content that is meant to be embedded with other content and never on its own. Users who have the "View hidden paths" permission will still be able to visit the full page URL, while those without this permission will receive a "Page not found" error.
fa: اگر فعال باشد، این محتوا می‌تواند به عنوان یک بلوک یا درون فهرست‌های دیگر قرار گیرد اما در نشانی خود بدون مجوزهای کافی قابل دسترس نخواهد بود. این کار محتوا با "مسیر پنهان" را که برای جایگذاری در سایر محتوا طراحی شده است را تسهیل می‌کند. کاربران با مجوز "مشاهده مسیرهای پنهان" هنوز می‌توانند از نشانی کامل صفحه بازدید کنند، در صورتی که سایر افراد یک خطای "صفحه پیدا نشد" را دریافت می‌کنند.

en: Scheduled publish time cannot be in the past.
fa: زمانبندی تاریخ انتشار نمی‌تواند در قدیم باشد.

en: View hidden paths
fa: مشاهده مسیرهای پنهان

en: View URL of content, overriding restriction on viewing content directly.
fa: مشاهده نشانی محتوا، محدودیت مشاهده محتوا را بازنویسی می‌کند.

en: Content is promoted
fa: محتوا ارتقایافته است

en: Content (node)
fa: محتوا (node)

en: An RSS icon linking to available feeds.
fa: یک نماد RSS که به فیدهای موجود پیوند می‌خورد.

en: A list of recently published content.
fa: فهرستی از محتوای اخیرا منتشر شده.

en: Embed existing node content as a block onto other pages
fa: جاسازی محتوای موجود به عنوان بلوک در سایر صفحات

en: Choose the linked feed
fa: انتخاب فید پیوندی

en: Always show RSS link for promoted content
fa: همیشه پیوند RSS برای محتوای ارتقایافته نمایش یابد

en: Show RSS link for the current page, if available
fa: نمایش پیوند RSS برای صفحه جاری، در صورت وجود

en: Subscribe to promoted content
fa: عضویت در محتوای ارتقایافته

en: No content has been promoted yet.
fa: هنوز محتوایی ارتقانیافته است.

en: Node types
fa: انواع محتوا

en: The field "@name" cannot be added because the node type "@type" does not exist.
fa: فیلد "@name" نمی‌تواند افزوده شود زیرا نوع محتوای "@type" موجود نیست.

en: The content type "@content_type" cannot be deleted with active content associated to it. Delete the content manually, then retry the import.
fa: نوع محتوای "@content_type" با محتوای فعال و منتسب به آن نمی‌تواند حذف شود. محتوا را به صورت دستی حذف، سپس تلاش مجدد کنید.

en: Configure content type
fa: پیکربندی نوع محتوا

en: Node autocomplete
fa: تکمیل خودکار محتوا

en: Scheduled for @date
fa: زمانبندی برای @date

en: Scheduled date
fa: تاریخ زمانبندی

en: The date content is scheduled to be published in the future.
fa: تاریخ محتوا برای انتشار در آینده زمانبندی شده است.

en: Hidden path
fa: مسیر پنهان

en: Whether or not the content has a hidden path.
fa: آیا محتوا مسیر پنهان دارد یا خیر.

en: Paths are hidden
fa: مسیرها پنهان هستند

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
fa: بعضی نقش‌ها مجوز کافی برای دسترسی به محتوا را ندارند، اما نمایش %display کنترل دسترسی ندارد.

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
fa: نمایش %display کنترل دسترسی ندارد اما شامل فیلتری برای محتوای انتشاریافته نیز نمی‌باشد.

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
fa: نمایش %display عبارت node/% را به عنوان مسیر تنظیم کرده است. ممکن است آن چیزی که می‌خواهید نباشد. اگر می‌خواهید چندین نسخه از نمایش محتوا داشته باشید باید از Panels استفاده کنید.

en: Week @week
fa: هفته @week

en: Unknown content type
fa: نوع محتوای ناشناخته

en: Check for new comments as well
fa: دیدگاه‌های جدید را نیز بررسی کن

en: Link this field to the original piece of content
fa: پیوند این فیلد به محتوای اصلی آن

en: Use absolute link (begins with "http://")
fa: استفاده از پیوند مطلق (که با "http://" شروع می‌شود)

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
fa: این گزینه را برای خروجی به عنوان پیوند مطلق فعال کنید. اگر می‌خواهید از مسیر به عنوان مقصد پیوند استفاده کنید، اجباری است (مانند "خروجی این فیلد به عنوان پیوند" در بالا).

en: Link this field to its content revision
fa: پیوند این فیلد به محتوای بازبینی آن

en: This will override any other link you have set.
fa: این کار هر پیوند دیگری که تنظیم کرده باشید را بازنویسی می‌کند.

en: Output machine name
fa: خروجی نام ماشینی

en: Display field as the content type machine name.
fa: نمایش فیلد به عنوان نام ماشینی نوع محتوا.

en: exposed
fa: تعاملی

en: Choose one or more content types to validate with.
fa: یک یا چند نوع محتوا برای اعتبارسنجی را انتخاب کنید.

en: Validate user has access to the content
fa: اعتبارسنجی دسترسی کاربر به محتوا

en: Access operation to check
fa: عملیات دسترسی برای بررسی

en: Filter value format
fa: فرمت مقدار فیلتر

en: Node ID
fa: شناسه محتوا

en: Node IDs separated by , or +
fa: شناسه‌های محتوا که با ، یا + جدا شده‌اند

en: Display comments
fa: نمایش دیدگاه‌ها

en: Edit URL alias %alias
fa: ویرایش نام مستعار نشانی %alias

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: <code>node/28</code> or <code>taxonomy/term/1</code>.
fa: مسیر موجود برای نام مستعار را مشخص کنید. برای نمونه: <code>node/28</code> یا <code>taxonomy/term/1</code>.

en: Specify an alternative path where this page will appear. Do not include a trailing slash.
fa: یک مسیر جایگزین که صفحه در آن نمایش می‌یابد را مشخص کنید. از اِسلَش انتهایی نیز استفاده نکنید.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
fa: یک نام مستعار مسیر برای زبانی مشخص هنگام نمایش این صفحه به آن زبان همیشه استفاده می‌شود و نسبت به نام‌های مستعار نشانی که به <em>- هیچکدام -</em> تنظیم شده‌اند نیز اولویت می‌یابد.

en: Save URL alias
fa: ذخیره‌سازی نام مستعار نشانی

en: The path <code>@link_path</code> is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر <code>@link_path</code> نامعتبر است یا شما به آن دسترسی ندارید.

en: URL patterns automatically alias new content based on wildcards called <em>tokens</em>. For example the URL <code>node/10</code> might be automatically aliased to <code>blog/my-first-post</code> using the pattern <code>blog/[node:title]</code>.
fa: الگوهای نشانی به صورت خودکار محتوای جدید را با توجه به wildcard که <em>توکن</em> نامیده می‌شود، نام مستعار اختصاص می‌دهند. برای نمونه، نشانی <code>node/10</code> ممکن است به صورت خودکار و با توجه به الگوی <code>blog/[node:title]</code> نام مستعار <code>blog/my-first-post</code> را داشته باشد.

en: !label URL alias patterns
fa: !label الگوهای نام مستعار نشانی

en: Browse available tokens for @type.
fa: توکن‌های موجود برای @type را مرور کنید.

en: Each of the fields below support tokens.
fa: هر یک از فیلدهای زیر از توکن پشتیبانی می‌کنند.

en: Verbose
fa: تفصیلی

en: Display URL alias pattern changes (except during bulk updates).
fa: تغییرات الگوی نام مستعار نشانی نمایش یابد (بجز بروزرسانی‌های دسته‌ای).

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
fa: کاراکتری که برای جداسازی واژه‌ها در عنوان استفاده می‌شود. این کاراکتر جایگزین هر فاصله و علامت دیگری می‌شود. استفاده از فاصله و کاراکتر + می‌تواند نتایج ناخواسته همراه داشته باشد.

en: Character case
fa: بزرگ و کوچک بودن حروف

en: Leave case the same as source token values.
fa: این مقدار همانند مقدار توکن مبدا باشد.

en: Change to lower case
fa: تغییر به حروف کوچک

en: Maximum URL alias length
fa: حداکثر طول نام مستعار نشانی

en: Maximum length of URL aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length.
fa: حداکثر طول نام‌های مستعار نشانی که باید تولید شوند. طول پیشنهادی ۱۰۰ و @max حداکثر طول ممکن است.

en: Maximum component length
fa: حداکثر طول اجزا

en: Maximum text length of any component in the URL alias (e.g., <code>[title]</code>). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length.
fa: حداکثر طول متن هر یک از اجزای موجود در نام مستعار نشانی (برای نمونه، <code>[title]</code>). طول پیشنهادی ۱۰۰ و @max حداکثر طول ممکن است.

en: The action taken when an item already has a URL alias.
fa: اقدامی که باید در صورت موجود بودن نام مستعار نشانی صورت بگیرد.

en: Create a new URL alias. Delete the old URL alias.
fa: یک نام مستعار نشانی جدید ایجاد و نام قبلی را حذف کنید.

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when a URL alias is deleted.
fa: <a href="!url">تنظیمات افزونه Redirect</a> چگونگی ایجاد تغییر مسیر هنگام حذف یک نام مستعار نشانی را مشخص می‌کند.

en: Create a new URL alias. Replace the old URL alias with a redirect.
fa: یک نام مستعار نشانی جدید ایجاد و نشانی قدیم را تغییر مسیر دهید.

en: Considering enabling the Redirect module on the <a href="!url">modules page</a> to create redirects when your aliases change.
fa: برای ایجاد تغییر مسیر هنگام تغییر در نام مستعار، افزونه Redirect را از <a href="!url">صفحه افزونه‌ها</a> فعال کنید.

en: Update action
fa: اقدام بروزرسانی

en: Create a new URL alias. Leave the existing URL alias functioning.
fa: یک نام مستعار نشانی جدید ایجاد و نام موجود را حفظ کنید.

en: Do nothing. Leave the old URL alias intact.
fa: کاری نکن. نام مستعار نشانی قبلی را بدن تغییر بگذار.

en: Transliterate prior to creating URL aliases
fa: تبدیل حروف قبل از ایجاد نام‌های مستعار نشانی

en: When the new URL alias includes certain characters (such as those with accents) should these characters be converted into the US-ASCII alphabet?
fa: زمانی که نام مستعار نشانی جدید شامل حروف مشخصی باشد (از جمله آکسان) آیا این کاراکترها باید به حروف الفبای US-ASCII تبدیل شوند؟

en: Reduce URL alias characters to letters and numbers
fa: محدود کردن کاراکترهای نام مستعار نشانی به حروف و اعداد

en: Filters the new URL alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
fa: نام مستعار نشانی جدید را فقط به حروف و اعداد موجود در مجموعه ASCII-96 فیلتر می‌کند.

en: Strings to Remove
fa: رشته برای حذف

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation - use the punctuation section below.
fa: کلماتی که باید از نام مستعار نشانی، جدا شده با ویرگول، حذف شوند. برای حذف علامت‌های نشانه‌گذاری استفاده نشود - از قسمت زیر بررسی شود.

en: Punctuation
fa: نشانه‌گذاری

en: Replace by separator
fa: جایگزینی با جداساز

en: No action (do not replace)
fa: بدون اقدام (جایگزین نشود)

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
fa: فیلد <em>رشته‌های قابل حذف</em> نباید شامل HTML باشد. اطمینان یابید که تمام ویرایشگرهای WYSIWYG برای این فیلد غیرفعال شده باشند.

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the <code>[term:path]</code> token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
fa: شما @name را به عنوان جداساز پیکربندی کرده‌اید که در زمان مشاهده در رشته‌ها حذف می‌شود. این کار ممکن است مشکلاتی برای الگوها و از جمله توکن <code>[term:path]</code> بوجود بیاورد. احتمالا اقدام مورد نظر @name را برابر با "جایگزینی با جداساز" تنظیم کرده‌اید.

en: !label URL aliases
fa: !label نام‌های مستعار نشانی

en: All !label URL aliases
fa: تمام !label نام‌های مستعار نشانی

en: Update existing URL aliases
fa: بروزرسانی نام‌های مستعار نشانی موجود

en: All URL aliases
fa: تمام نام‌های مستعار نشانی

en: You must select an alias to update.
fa: باید یک نام مستعار برای بروزرسانی انتخاب کنید.

en: Bulk updating URL aliases
fa: بروزرسانی دسته‌ای نام‌های مستعار نشانی

en: No new URL aliases to generate.
fa: نام مستعار نشانی جدیدی برای تولید وجود ندارد.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fa: خطایی هنگام پردازش @operation با آرگومان‌های پیشرو رخ داد: @args

en: All %type aliases
fa: تمام نام‌‌های مستعار %type

en: Delete all the following URL aliases?
fa: تمام نام‌های مستعار نشانی پیشرو حذف شوند؟

en: All of your path aliases have been deleted.
fa: تمام نام‌های مستعار مسیر شما حذف شده‌اند.

en: All aliases for %type have been deleted.
fa: تمام نام‌های مستعار برای %type حذف شده‌اند.

en: Aliases have been deleted: !type
fa: نام‌های مستعار حذف شده‌اند: !type

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
fa: نام مستعار تولید شده %original_alias با یک نام مستعار موجود در تعارض است. نام مستعار به %alias تغییر یافت.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
fa: %alias نادیده گرفته می‌شود زیرا مشابه با یک مسیر داخلی است.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
fa: یک نام مستعار %alias برای %source ایجاد شد، که جایگزین %old_alias می‌شود.

en: Created new alias %alias for %source.
fa: یک نام مستعار %alias برای %source ایجاد شد.

en: The <em>Default URL alias pattern</em> field was left empty, so the generic pattern of <code>@pattern</code> will still be used. This can be changed on the <a href="!url">URL alias patterns</a> page.
fa: فیلد <em>الگوی نام مستعار نشانی پیشفرض</em> خالی ماند، پس از الگوی عمومی <code>@pattern</code> استفاده خواهد شد. این تنظیمات می‌تواند در صفحه <a href="!url">الگوهای نام مستعار نشانی</a> تغییر کند.

en: New pages will have URLs that match a pattern based on wildcards called <em>tokens</em>. For example the URL <code>tags/environment</code> could be created using the pattern <code>[term:vocabulary]/[term:name]</code> if the vocabulary is named "Tags" and the term is named "Environment".
fa: صفحات جدید نشانی‌هایی خواهند داشت که مبتنی بر الگوهای wildcard با نام <em>توکن</em> می‌باشند. برای نمونه، نشانی <code>tags/environment</code> می‌تواند با استفاده از الگوی <code>[term:vocabulary]/[term:name]</code> ایجاد شود اگر واژگان "Tags" و عبارت دسته‌بندی "Environment" باشد.

en: New pages will have URLs that match a pattern based on wildcards called <em>tokens</em>. For example the URL <code>members/jane-doe</code> could be created using the pattern <code>members/[user:name]</code> if the user name is "Jane Doe".
fa: صفحات جدید نشانی‌هایی خواهند داشت که مبتنی بر الگوهای wildcard با نام <em>توکن</em> می‌باشند. برای نمونه، نشانی <code>members/jane-doe</code> می‌تواند با استفاده از الگوی <code>members/[user:name]</code> ایجاد شود اگر نام کاربری "Jane Doe" باشد.

en: Path settings
fa: تنظیمات مسیر

en: !interval ago
fa: !interval قبل

en: Last accessed on @date
fa: آخرین دسترسی در @date

en: This redirect overrides an existing internal path.
fa: این تغییر مسیر یک مسیر داخلی را بازنویسی می‌کند.

en: Add URL redirect.
fa: افزودن تغییر مسیر نشانی.

en: Filter redirects
fa: فیلتر کردن تغییر مسیر

en: No redirects selected.
fa: تغییر مسیری انتخاب نشده است.

en: Enter an internal Backdrop path or path alias to redirect (e.g. %example1 or %example2). Fragment anchors (e.g. %anchor) are <strong>not</strong> allowed.
fa: یک مسیر داخلی بَک‌دِراپ یا نام مستعار برای تغییر مسیر وارد کنید (برای نمونه %example1 یا %example2). استفاده از %anchor مجاز <strong>نیست</strong>.

en: Enter an internal Backdrop path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to which the user will be sent. Use %front to redirect to the front page.
fa: یک مسیر داخلی بَک‌دِراپ، نام مستعار یا نشانی کامل (مانند http://example.com) که کاربر به آن فرستاده می‌شود را وارد کنید. برای تغییر مسیر به صفحه اصلی از %front استفاده کنید.

en: Redirect type
fa: نوع تغییر مسیر

en: <a href="https://wikipedia.org/wiki/List_of_HTTP_status_codes#3xx_Redirection">More information about status codes</a>.
fa: <a href="https://wikipedia.org/wiki/List_of_HTTP_status_codes#3xx_Redirection">اطلاعات بیشتر درباره کدهای وضعیت</a>.

en: I understand the above warnings and would like to proceed with saving this URL redirect
fa: هشدارهای بالا را درک می‌کنم و می‌خواهم با ذخیره‌سازی تغییر مسیر نشانی ادامه دهم

en: Save redirect
fa: ذخیره‌سازی تغییر مسیر

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
fa: مسیر مبدا نمی‌تواند شامل اجزای یک نشانی باشد.

en: The source path cannot be the front page.
fa: مسیر مبدا نمی‌تواند صفحه اصلی باشد.

en: The source path !path is an existing URL alias. You may prefer to <a href="@url-alias">edit this URL alias</a> rather than using a redirect.
fa: مسیر مبدا !path یک نام مستعار نشانی موجود است. بجای استفاده از یک تغییر مسیر شاید بخواهید <a href="@url-alias">این نام مستعار نشانی را ویرایش کنید</a>.

en: The source path !path is an existing path. Creating a redirect may make it inaccessible. You may prefer to <a href="@url-alias">create a URL alias</a> for this path rather than a redirect.
fa: مسیر مبدا !path یک مسیر موجود است. ایجاد یک تغییر مسیر ممکن است آن را از دسترس خارج کند. بجای استفاده از یک تغییر مسیر شاید بخواهید <a href="@url-alias">یک نام مستعار نشانی ایجاد کنید</a>.

en: The redirect path %value is not valid.
fa: تغییر مسیر %value معتبر نیست.

en: The base source path %source is already being redirected. Do you want to <a href="@edit-page">edit the existing redirect</a>?
fa: مسیر مبدا پایه %source هم اکنون تغییر مسیر یافته است. آیا می‌خواهید <a href="@edit-page">تغییر مسیر موجود را ویرایش کنید</a>؟

en: The redirect has been saved.
fa: تغییر مسیر ذخیره‌سازی شده است.

en: Are you sure you want to delete the URL redirect from %source to %redirect?
fa: آیا از حذف تغییر مسیر نشانی %source به %redirect اطمینان دارید؟

en: The redirect has been deleted.
fa: تغییر مسیر حذف شده است.

en: Automatically create redirects when URL aliases are changed.
fa: هنگام تغییر نام‌های مستعار نشانی، تغییر مسیر به صورت خودکار ایجاد شود.

en: This setting is most commonly used when replacing existing URL aliases under the "URL alias upadte action" in the <a href="!url">URL alias settings</a>.
fa: این تنظیم بیشتر هنگام جایگزینی نام‌های مستعار نشانی موجود در بخش "اقدام بروزرسانی نام مستعار نشانی" از صفحه <a href="!url">تنظیمات نام مستعار نشانی</a> بکار می‌رود.

en: Retain query string through redirect.
fa: رشته پرسجو توسط تغییر مسیر نگهداری شود.

en: For example, given a redirect from %source to %redirect, if a user visits %source_query they would be redirected to %redirect_query. The query strings in the redirection will always take precedence over the current query string.
fa: برای نمونه، اگر یک تغییر مسیر از %source به %redirect باشد، در صورت بازدید کاربر از %source_query به %redirect_query تغییر مسیر می‌یابد. رشته پرسجو در تغییر مسیر همیشه نسبت به رشته پرسجوی جاری اولویت می‌یابد.

en: Redirect types
fa: انواع تغییر مسیر

en: Show only common redirect types (301 and 302)
fa: فقط نمایش انواع متداول تغییر مسیر (۳۰۱ و ۳۰۲)

en: Show all redirect types (300, 301, 302, 303, 304, 305, and 307)
fa: نمایش تمام انواع تغییر مسیر (۳۰۰، ۳۰۱، ۳۰۲، ۳۰۳، ۳۰۴، ۳۰۵ و ۳۰۷)

en: Delete redirects that have not been accessed for
fa: حذف تغییر مسیرهای غیر قابل دسترس به مدت

en: Never (do not discard)
fa: هرگز (دور ریخته نشود)

en: Only redirects managed by the redirect module itself will be deleted. Redirects managed by other modules will be left alone.
fa: فقط تغییر مسیرهای مدیریت شده توسط افزونه Redirect حذف می‌شوند. تغییر مسیرهای موجود سایر افزونه‌ها به قوت خود باقی می‌مانند.

en: Add URL redirect
fa: افزودن تغییر مسیر نشانی

en: No 404 pages without redirects found.
fa: هیچ صفحه ۴۰۴ بدون تغییر مسیر پیدا نشد.

en: This page lists all paths that have resulted in 404 errors and do not yet have any redirects assigned to them.
fa: این صفحه نتایج و خطاهای ۴۰۴ که هیچ تغییر مسیر انتسابی ندارند را فهرست می‌کند.

en: Filter 404s
fa: فیلترکردن ۴۰۴

en: Default (@default)
fa: پیشفرض (@default)

en: redirect
fa: تغییر مسیر

en: @action @count redirects.
fa: @action @count تغییر مسیر.

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
fa: شما تلاش در تغییر مسیر صفحه به خودش را دارید که این کار یک حلقه بینهایت ایجاد می‌کند.

en: The source path %source is already being redirected. Do you want to <a href="@edit-page">edit the existing redirect</a>?
fa: مسیر مبدا %source هم اکنون تغییر مسیر یافته است. آیا می‌خواهید <a href="@edit-page">تغییر مسیر موجود را ویرایش کنید</a>؟

en: 300 - Multiple Choices
fa: ۳۰۰ - چند انتخابی

en: 301 - Moved Permanently
fa: ۳۰۱ - انتقال دائم

en: 302 - Found
fa: ۳۰۲ - پیدا شد

en: 303 - See Other
fa: ۳۰۳ - مشاهده سایرین

en: 304 - Not Modified
fa: ۳۰۴ - تغییر نیافته

en: 305 - Use Proxy
fa: ۳۰۵ - استفاده از پروکسی

en: 307 - Temporary Redirect
fa: ۳۰۷ - تغییر مسیر موقت

en: 302 - Moved Temporarily
fa: ۳۰۲ - انتقال موقت

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
fa: یک مجموعه تغییر مسیر برای یک زبان مشخص هنگام نمایش این صفحه به آن زبان همیشه بکار خواهد رفت و نسبت به تغییر مسیرهای تنظیم شده برای <em>تمام زبان‌ها</em> اولویت می‌یابد.

en: Redirect settings
fa: تنظیمات تغییر مسیر

en: Edit redirect
fa: ویرایش تغییر مسیر

en: Delete redirect
fa: حذف تغییر مسیر

en: Text to display for edit links
fa: متن برای پیوندهای ویرایش

en: Text to display for delete links
fa: متن برای پیوندهای حذف

en: If checked, this field will be made into a link.
fa: در صورت انتخاب، این فیلد به صورت یک پیوند در می‌آید.

en: If you want to use this as in "output this field as link" in "link path", you have to enabled this option.
fa: اگر می‌خواهید از این به عنوان "خروجی این فیلد به صورت پیوند" در "مسیر پیوند" استفاده کنید، باید این گزینه را فعال کنید.

en: Are you sure you want to invalidate the search index?
fa: آیا از نامعتبر کردن اندیس جستجو اطمینان دارید؟

en: The search index is not cleared immediately but will be systematically updated. Search will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
fa: اندیس جستجو به صورت خودکار پاکسازی نمی‌شود اما به صورت سیستماتیک بروزرسانی می‌گردد. جستجو بکار خود ادامه می‌دهد اما محتوای جدید تا زمانی که محتوای موجود دوباره اندیس‌گذاری نشود قابل جستجو نخواهد بود. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.

en: The search index will be invalidated.
fa: اندیس جستجو نامعتبر خواهد شد.

en: Search items
fa: گزینه‌های جستجو

en: Available search items
fa: گزینه‌های جستجوی موجود

en: Several modules expose items to the search system. Use this setting to limit what can be searched.
fa: چندین افزونه گزینه‌هایی را در اختیار سامانه جستجو قرار می‌دهند. برای محدودسازی جستجو از این تنظیم استفاده کنید.

en: Default search
fa: جستجوی پیشفرض

en: Only one type of item will be searched by default. This selection will determine what appears at http://www.example.com/search.
fa: فقط یک نوع گزینه به صورت پیشفرض جستجو خواهد شد. این انتخاب خروجی صفحه http://www.example.com/search را مشخص می‌کند.

en: Log all searches
fa: ثبت همه جستجوها

en: This setting may affect performance. Enable only if actively inspecting logs of search queries.
fa: این تنظیم ممکن است روی عملکرد تاثیر بگذارد. فقط در صورت بازرسی مداوم پرسجوهای جستجو فعال گردد.

en: Indexing
fa: اندیس‌گذاری

en: <p><em>The search index is not cleared immediately when invalidated, instead it will be systematically updated during cron runs. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p>
fa: <p><em>اندیس جستجو به صورت خودکار پاکسازی نمی‌شود اما به صورت سیستماتیک هنگام عملیات همگام‌سازی، بروزرسانی می‌گردد. جستجو بکار خود ادامه می‌دهد اما محتوای جدید تا زمانی که محتوای موجود دوباره اندیس نشود قابل جستجو نخواهد بود. این اقدام بازگشت‌ناپذیر است.</em></p>

en: Number of items to index during cron runs:
fa: تعداد گزینه‌ها برای شاخص‌گذاری در هر اجرای همگام‌سازی:

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce this number to prevent timeouts and memory errors while indexing.
fa: حداکثر تعداد گزینه‌های شاخص‌گذاری که در هر اجرای <a href="@cron">عملیات همگام‌سازی</a> اعمال می‌شوند. در صورت لزوم، این عدد را به منظور پیشگیری از خطاهای زمانی و حافظه کاهش دهید.

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer). <strong>Changing this setting will invalidate the search index.</strong>
fa: تعداد کاراکترهای لازم در هر کلمه به منظور اندیس‌گذاری. تنظیم کمتر به معنای نتایج بهتر جستجو و پایگاه‌داده بزرگتر خواهد بود. هر عبارت جستجو حداقل باید شامل یک کلیدواژه به این اندازه (یا بزرگتر) باشد. <strong>تغییر این تنظیم اندیس جستجو را نامعتبر خواهد کرد.</strong>

en: Transliterate search index and searched strings.
fa: اندیس و رشته‌های جستجو تغییر حروف یابند.

en: Enable to allow searching and indexing using US-ASCII character set, i.e. to treat accented and unaccented letters the same.
fa: برای اینکه جستجو و اندیس‌گذاری از مجموعه کاراکتری US-ASCII به منظور برخورد یکسان با حروف آکسان‌دار و غیر آکسان‌دار استفاده کند، فعال کنید.

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages. <strong>Changing this setting will invalidate the search index.</strong>
fa: از توکن‌های چینی/ژاپنی/کره‌ای مبتنی بر عبارت‌های همپوشانی استفاده شود یا خیر. اگر از یک پیش‌پردازنده خارجی برای اینکار استفاده خواهید کرد این گزینه را خاموش کنید. تاثیری بر سایر زبان‌ها ندارد. <strong>تغییر این تنظیم اندیس جستجو را نامعتبر خواهد کرد.</strong>

en: The search form for searching site content.
fa: فرم جستجو برای جستجوی محتوای سایت.

en: Search form settings
fa: تنظیمات فرم جستجو

en: Search box label
fa: برچسب جعبه جستجو

en: Hide the search box label
fa: پنهان‌سازی برچسب جعبه جستجو

en: Placeholder text
fa: متن جایگزین

en: This text will appear in the search box until text is entered.
fa: این متن در جعبه جستجو و قبل از اینکه متنی وارد شود نمایش می‌یابد.

en: Button text
fa: متن دکمه

en: Leave this field empty to hide the submit button.
fa: برای پنها‌ن‌سازی دکمه ارسال خالی بگذارید.

en: Check if your spelling is correct.
fa: بررسی اینکه املا شما درست باشد.

en: Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.
fa: علائم اطراف عبارت برای جستجوی انفرادی هر کلمه حذف شوند. <em>قفل دوچرخه</em> اغلب نتایج بیشتری نمایش می‌دهد تا <em>&quot;قفل دوچرخه&quot;</em>.

en: Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.
fa: می‌توانید پرسجوی خود را با <em>OR</em> کوتاه کنید. <em>قفل OR دوچرخه</em> اغلب نتایج بیشتری نمایش می‌دهد تا <em>قفل دوچرخه</em>.

en: Display the results with standard search view.
fa: نتایج با نمای استاندارد جستجو نمایش یابند.

en: No alternate
fa: بدون جایگزین

en: Alternative sort
fa: مرتب‌سازی ثانویه

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
fa: هنگامی که فیلد امتیاز جستجو موجود نباشد یک فیلد مرتب‌سازی دیگر برای جستجو انتخاب کنید.

en: Alternate sort order
fa: ترتیب مرتب‌سازی ثانویه

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Remove search score
fa: حذف امتیاز جستجو

en: Check this box to remove the search score from the query. This can help reduce help reduce duplicate search results when using this filter.
fa: برای حذف امتیاز جستجو از پرسجو این گزینه را انتخاب کنید. این می‌تواند به کاهش نتایج تکراری جستجو هنگام استفاده از این فیلتر کمک کند.

en: On empty input
fa: هنگام ورودی خالی

en: Show All
fa: نمایش همه

en: Show None
fa: نمایش هیچکدام

en: Display score
fa: نمایش امتیاز

en: Created role of name: @name
fa: ایجاد نقش با نام: @name

en: Option @option for field @id exists.
fa: گزینه @option برای فیلد @id موجود است.

en: Option @option for field @id does not exist.
fa: گزینه @option برای فیلد @id موجود نیست.

en: Testing settings
fa: تنظیمات آزمون

en: Configuration file for testing purposes
fa: فایل پیکربندی برای اهداف آزمون

en: Test Data
fa: داده آزمون

en: Second configuration file for testing purposes
fa: دومین فایل پیکربندی برای اهداف آزمون

en: Run tests against Backdrop core and your modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
fa: اجرای آزمون‌ها برابر هسته بَک‌دِراپ و افزونه‌های آن. این آزمون‌ها صحت عملکرد کدهای سایت را تضمین می‌کنند.

en: List tests
fa: فهرست آزمون‌ها

en: System Logging
fa: گزارش سیستمی

en: Title tag
fa: تگ عنوان

en: Additional classes to be added to the page title.
fa: کلاس‌های بیشتر که می‌توانند به عنوان صفحه افزوده شوند.

en: Local task tabs
fa: برگه‌های وظیفه محلی

en: Tabs type
fa: نوع برگه‌ها

en: Primary and secondary
fa: اولیه و ثانویه

en: Primary
fa: اولیه

en: Secondary
fa: ثانویه

en: Tabs are commonly used to show links for editing content, viewing revisions, and accessing sub-pages of configuration.
fa: برگه‌ها بیشتر برای نمایش پیوند به ویرایش محتوا، مشاهده بازبینی‌ها و دسترسی به صفحات پیکربندی استفاده می‌شوند.

en: Page title combo
fa: کُمبوی عنوان صفحه

en: Displays the page title, tabs (local tasks), local actions links, and messages. Replaces all the normal equivalents on the page with a single block.
fa: عنوان صفحه، برگه‌ها (وظایف محلی)، پیوندهای اقدامات محلی و پیام‌ها را نمایش می‌دهد. جایگزین همه بخش‌های مشابه در صفحه با یک بلوک می‌شود.

en: Page tabs (Local tasks)
fa: برگه‌های صفحه (وظایف محلی)

en: Displays the links for menu local tasks, such as "View" or "Edit". Replaces the normal tabs on the page with a block.
fa: پیوندها برای وظایف محلی منو مانند "مشاهده" یا "ویرایش" را نمایش می‌دهد. جایگزین برگه‌های عادی در صفحه با یک بلوک می‌شود.

en: Displays the page title. Replaces the normal page title with a block.
fa: عنوان صفحه را نمایش می‌دهد. جایگزین عنوان صفحه عادی با یک بلوک می‌شود.

en: Page local actions
fa: اقدامات محلی صفحه

en: Displays the local actions links, such as "Add content". Replaces the normal local actions on the page with a block.
fa: پیوندهای اقدامات محلی مانند "افزودن محتوا" را نمایش می‌دهد. جایگزین اقدامات محلی عادی در صفحه با یک بلوک می‌شود.

en: Page messages
fa: پیام‌های صفحه

en: Displays messages to the user after an action is performed, such as form validation errors or success messages. Replaces the normal messages on the page with a block.
fa: پیام‌های قابل نمایش به کاربر پس از اجرای یک اقدام، مانند خطاهای اعتبارسنجی فرم یا پیام‌های موفقیت را نمایش می‌دهد. جایگزین پیام‌های عادی در صفحه با یک بلوک می‌شود.

en: Theme debugging is enabled. See the <a href="!url">Status report</a> page for more info.
fa: اشکال‌زدایی قالب فعال است. برای اطلاعات بیشتر صفحه <a href="!url">گزارش وضعیت</a> را مشاهده کنید.

en: Enabled themes
fa: قالب‌های فعال

en: Save theme settings
fa: ذخیره‌سازی تنظیمات قالب

en: Search...
fa: جستجو...

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Backdrop core)
fa: @module (<span class="admin-missing">ناسازگار با</span> این نسخه از هسته بَک‌دِراپ)

en: No longer needed.
fa: دیگر مورد نیاز نیست.

en: This module is now built-into Backdrop CMS core and is no longer necessary.
fa: این افزونه هم اکنون درون سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ بوده و دیگر مورد نیاز نیست.

en: Incompatible with Backdrop CMS !core_version.
fa: ناسازگار با نسخه !core_version از سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ.

en: This version is not compatible with Backdrop CMS !core_version.
fa: این نسخه با نسخه !core_version از سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ ناسازگار است.

en: Unable to enable
fa: ناتوان در فعال‌سازی

en: Uninstalling modules causes all data from these modules to be lost!
fa: حذف افزونه‌ها منجر به حذف همه داده‌های آن‌ها می‌شود!

en: Are you sure you want to continue with uninstalling the modules listed below?
fa: آیا از ادامه حذف افزونه‌های پیش رو اطمینان دارید؟

en: Logo settings
fa: تنظیمات لوگو

en: Use the logo supplied by the active theme
fa: استفاده از لوگوی فراهم شده توسط قالب فعال

en: Upload logo
fa: آپلود لوگو

en: Use the shortcut icon supplied by the active theme
fa: استفاده از نماد میانبر فراهم شده توسط قالب فعال

en: Upload icon
fa: آپلود نماد

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
fa: نمونه‌ها: <code>@implicit-public-file</code> (برای فایل سیستم عمومی)، <code>@explicit-file</code> یا <code>@local-file</code>.

en: Cron configuration
fa: پیکربندی همگام‌سازی

en: Use background fetch for cached pages
fa: استفاده از دریافت پس‌زمینه برای صفحات حافظه موقت

en: Allows serving stale pages while new page cache entries are being generated.
fa: امکان سرویس دهی صفحات کهنه هنگام ایجاد حافظه موقت برای صفحات جدید را می‌دهد.

en: The maximum time the page cache can use an old version of a page.
fa: حداکثر زمانی که حافظه موقت صفحه می‌تواند برای یک نسخه قدیمی استفاده کند.

en: Aggregation of Javascript and CSS files is disabled. You need to set up the <a href="!file-system">public files directory</a> to make these optimizations available.
fa: گردآوری فایل‌های JavaScript و CSS غیرفعال است. برای فراهم کردن این بهینه‌سازی باید <a href="!file-system">دایرکتوری فایل‌های عمومی</a> را تنظیم کنید.

en: No image toolkits were detected. Backdrop includes support for <a href='!gd-link'>PHP's built-in image processing functions</a> but they were not detected on this system. You should consult your system administrator to have them enabled, or try using a third party toolkit.
fa: جعبه‌ابزار تصویری تشخیص داده نشد. بَک‌دِراپ از <a href='!gd-link'>توابع پردازش تصویر داخلی PHP</a> پشتیبانی می‌کند اما آن‌ها در سیستم تشخیص داده نمی‌شوند. شما باید با مدیر سیستم خود برای فعال‌سازی آن‌ها تماس گرفته یا از جعبه‌ابزار دیگری استفاده کنید.

en: Visitors will only see the maintenance mode message. Only users with the "Access site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> will be able to access the site. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
fa: بازدیدکنندگان فقط پیام حالت نگهداری را مشاهده خواهند کرد. فقط کاربران با <a href="@permissions-url">مجوز</a> "دسترسی به سایت در حالت نگهداری" می‌توانند به سایت دسترسی داشته باشند. کاربران مجاز می‌توانند از صفحه <a href="@user-login">ورود کاربری</a> وارد سایت شوند.

en: Message to display when in maintenance mode
fa: پیام قابل نمایش در حالت نگهداری

en: The site is now in maintenance mode. Only users with the "Access site in maintenance mode" permission will be able to access the site.
fa: سایت هم اکنون در حالت نگهداری است. فقط کاربران با مجوز "دسترسی به سایت در حالت نگهداری" می‌توانند به سایت دسترسی داشته باشند.

en: The site is no longer in maintenance mode.
fa: سایت دیگر در حالت نگهداری قرار ندارد.

en: Clean URLs cannot be enabled.
fa: امکان فعال‌سازی نشانی‌های تمیز وجود ندارد.

en: When clean URLs can be enabled, you will be able to use URLs like <code>example.com/user</code> instead of <code>example.com/?q=user</code>.
fa: هنگامی که امکان فعال‌سازی نشانی‌های تمیز وجود داشته باشد، می‌توانید از نشانی‌هایی مانند <code>example.com/user</code> بجای <code>example.com/?q=user</code> استفاده کنید.

en: If you are directed to this page or to a "Page not found (404)" error after testing for clean URLs, see the <a href="@url">online handbook</a>.
fa: اگر پس از آزمون نشانی‌های تمیز به این صفحه یا خطای "صفحه پیدا نشد (۴۰۴)" هدایت شدید، <a href="@url">کتابچه آنلاین</a> را مشاهده کنید.

en: Use HTTPS for canonical URLs
fa: استفاده از HTTPS برای نشانی‌های استاندارد

en: This option makes Backdrop use HTTPS protocol for generated canonical URLs. Please note: to get it working in mixed-mode (both secure and insecure) sessions, the variable <code>https</code> should be set to <code>TRUE</code> in your file <code>settings.php</code>
fa: این گزینه به بَک‌دِراپ امکان استفاده از پروتکل HTTPS را برای نشانی استاندارد تولید شده می‌دهد. به یاد داشته باشید: برای کارکرد صحیح در محیط‌های ترکیبی (امن و ناامن)، متغیر <code>https</code> باید به مقدار <code>TRUE</code> در فایل <code>settings.php</code> تنظیم شود

en: Are you sure you want to remove the format %label: %format?
fa: آیا از حذف فرمت %label: %format اطمینان دارید؟

en: Pattern
fa: الگو

en: Edit date format %format
fa: ویرایش فرمت تاریخ %format

en: A name for the new format
fa: یک نام برای فرمت جدید

en: e.g. My date format
fa: برای نمونه، فرمت تاریخ من

en: A date format using PHP date and time codes. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options.
fa: یک فرمت تاریخ با استفاده از کدهای تاریخ و زمان PHP. برای گزینه‌های موجود <a href="@url">راهنمای PHP</a> را مشاهده کنید.

en: e.g. F j Y
fa: برای نمونه، F j Y

en: Date format updated.
fa: فرمت تاریخ بروزرسانی شد.

en: This feature is already enabled on your site, no further action is needed.
fa: این ویژگی هم اکنون در سایت شما فعال است و اقدام دیگری لازم نیست.

en: This operation is irreversible! Make sure that you have backed up your database before continuing. Your site will be put into maintenance mode during the upgrade. A site with hundreds of pieces of content should take a few minutes. Sites with thousands of pieces of content may take @minutes minutes or more.
fa: این عملیات بازگشت‌ناپذیر است! قبل از ادامه، اطمینان یابید که از پایگاه‌داده پشتیبان گرفته‌اید. سایت شما هنگام بروزرسانی در حالت نگهداری قرار داده می‌شود. سایتی با صدها مطلب نباید بیشتر از چند دقیقه طول بکشد. سایتی با هزاران مطلب ممکن است @minutes دقیقه یا بیشتر نیز طول بکشد.

en: Upgrade database to 4 byte UTF-8
fa: بروزرسانی پایگاه‌داده به UTF-8 چهار بایتی

en: Converting database tables
fa: تبدیل جدول‌های پایگاه‌داده

en: Collecting list of tables...
fa: جمع‌آوری فهرست جدول‌ها...

en: The database %name could not be converted.
fa: امکان تبدیل پایگاه‌داده %name وجود ندارد.

en: The table %name could not be converted.
fa: امکان تبدیل جدول %name وجود ندارد.

en: Converting database table "@table_name"...
fa: تبدیل جدول "@table_name" از پایگاه‌داده...

en: Completing...
fa: در حال تکمیل...

en: Upgrade successful. @count database tables have been converted to use 4 byte UTF-8.
fa: بروزرسانی موفق بود. @count جدول پایگاه‌داده برای استفاده از UTF-8 چهار بایتی تبدیل شده‌اند.

en: An error was encountered while converting tables! You should restore a database backup, correct any errors, and then try again. Errors reported:
fa: هنگام تبدیل جدول‌ها خطایی رخ داد! شما باید پایگاه‌داده را بازیابی، خطاها را برطرف و دوباره تلاش کنید. خطاهای گزارش شده:

en: Transliteration is not required.
fa: تبدیل حروف اجباری نیست.

en: There are currently no file names containing non-ASCII characters. Return to the !file_system page.
fa: هم اکنون فایلی وجود ندارد که شامل کاراکترهای غیر ASCII باشد. بازگشت به !file_system page.

en: File transliteration is not yet enabled.
fa: تبدیل حروف فایل هم اکنون فعال نیست.

en: You must enable the "@option" on the !file_system page to use this form.
fa: شما باید "@option" از صفحه !file_system را فعال کرده تا بتوانید از این فرم استفاده کنید.

en: Are you sure you want to transliterate existing file names?
fa: آیا از تبدیل حروف فایل‌های موجود اطمینان دارید؟

en: Original file name
fa: نام فایل اصلی

en: Transliterated file name
fa: نام فایل تبدیل شده

en: The database currently lists @x_filenames containing non-ASCII characters.
fa: پایگاه‌داده هم اکنون فهرستی از @x_filenames دارد که شامل کاراکترهای غیر ASCII هستند.

en: This count might be inaccurate, though, since some files may not need to be renamed. For example, off-site files will never be changed.
fa: این تعداد ممکن است دقیق نباشد، با این حال، برخی فایل‌ها نیازی به تغییر نام ندارند. برای نمونه، فایل‌های خارج از سایت هرگز تغییر نمی‌کنند.

en: Note: table shows only the first 10 entries.
fa: یادداشت: جدول فقط ۱۰ ورودی اول را نمایش می‌دهد.

en: <strong>WARNING:</strong> if you have manually entered image or file paths in text fields (for example, text areas or WYSIWYG editors), renaming the files will break these references. Since there is currently no automated way to also fix referenced files in textual contents, it is a very good idea to backup the database and %files directory beforehand. Modules accessing files using their internal system ids are not affected.
fa: <strong>هشدار:</strong> اگر به صورت دستی اقدام به وارد کردن تصویر یا مسیر فایل در فیلدهای متنی (برای نمونه، ناحیه متنی یا ویرایشگرهای WYSIWYG) کرده باشید، نامگذاری مجدد فایل‌ها این ارجاع‌ها را از بین می‌برد. از آنجا که هنوز روشی خودکار برای اصلاح فایل‌های مرجع در محتوای متنی وجود ندارد، ایده خوبی است که از قبل پایگاه‌داده و دایرکتوری %files را پشتیبان‌گیری کنید. افزونه‌هایی که به فایل‌ها از طریق شناسه‌های سیستمی و داخلی دسترسی دارند تغییری نمی‌کنند.

en: Transliterate
fa: تبدیل حروف

en: Not all file names could be converted. The following files could not be accessed and have been ignored:
fa: تمام نام‌های فایل قابل تبدیل نیستند. فایل‌های پیشرو قابل دسترسی نبوده و نادیده گرفته شده‌اند:

en: HTTP request for Clean URLs failed with error: @error
fa: درخواست HTTP برای نشانی‌های تمیز با خطایی مواجه شد: @error

en: Menu style
fa: سبک منو

en: Top level only
fa: فقط سطح بالا

en: Dropdown menu
fa: منوی کشویی

en: Hierarchical tree
fa: درخت سلسله مراتب

en: Starting level
fa: سطح آغازین

en: 1st level (primary)
fa: سطح اول (اولیه)

en: 2nd level (secondary)
fa: سطح دوم (ثانویه)

en: 3rd level (tertiary)
fa: سطح سوم

en: 4th level
fa: سطح چهارم

en: 5th level
fa: سطح پنجم

en: 6th level
fa: سطح ششم

en: 7th level
fa: سطح هفتم

en: 8th level
fa: سطح هشتم

en: 9th level
fa: سطح نهم

en: Blocks that start with the 1st level will always be visible. Blocks that start with the 2nd level or deeper will only be visible when the trail to the active menu item passes though the block’s starting level.
fa: بلوک‌هایی که با سطح اول آغاز می‌شوند همیشه نمایش می‌یابند. بلوک‌هایی که با سطح دوم یا عمیق‌تر آغاز می‌شوند تنها زمانی نمایش می‌یابند که نشانگر گزینه منوی فعال از سطح آغازین بلوک عبور کرده باشد.

en: Maximum depth
fa: حداکثر عمق

en: The maximum depth of the menu tree from the starting level (if available).
fa: حداکثر عمق از درخت منو نسبت به سطح آغازین (در صورت وجود).

en: Show all menu links
fa: نمایش همه پیوندهای منو

en: When unchecked, only expanded or active trail menu links will be displayed.
fa: در صورت عدم انتخاب، فقط پیوندهای منوی گسترده یا فعال نمایش می‌یابند.

en: Display menu toggle button on small screens
fa: نمایش دکمه تغییر وضعیت منو در نمایشگرهای کوچک

en: On devices with small screens, this option reduces the menu to a toggle button, commonly known as <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Hamburger_button" target="_blank"><em>hamburger button</em></a>. Clicking the icon reveals or hides the menu, saving screen space.
fa: در دستگاه‌هایی با نمایشگر کوچک، این گزینه منو را به یک دکمه تغییر وضعیت به نام <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Hamburger_button" target="_blank"><em>دکمه همبرگر</em></a> کاهش می‌دهد. کلیک روی این نماد منجر به نمایش یا پنهان‌سازی منو می‌شود که این کار فضا را ذخیره می‌کند.

en: Available tokens
fa: توکن‌های موجود

en: Requires:
fa: نیازمند:

en: Required by:
fa: مورد نیاز توسط:

en: Token
fa: توکن

en: No tokens available
fa: توکنی موجود نیست

en: Select a token to insert it into the current field.
fa: یک توکن برای درج در فیلد جاری انتخاب کنید.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
fa: تلاش برای جایگزینی توکن از نوع %type بدون داده مورد نیاز

en: Browse more themes
fa: مرور قالب‌های بیشتر

en: Use newly added layouts
fa: استفاده از چیدمان‌های افزوده شده

en: Browse more layouts
fa: مرور چیدمان‌های بیشتر

en: Update Backdrop core
fa: بروزرسانی هسته بَک‌دِراپ

en: A trail of links from the homepage to the current page.
fa: دنباله‌ی پیوندها از صفحه اصلی تا صفحه جاری.

en: Display the current page title as the last breadcrumb
fa: نمایش عنوان صفحه جاری به عنوان آخرین مسیر نما

en: Show or hide various components of your site header. To change the values of these components, visit the !site_info page.
fa: اجزای مختلف از سربرگ سایت خود را آشکار یا پنهان کنید. برای تغییر مقدار این اجزا، از صفحه !site_info بازدید کنید.

en: Go
fa: برو

en: - Choose -
fa: - انتخاب -

en: System core settings
fa: تنظیمات اصلی سیستم

en: System authorize
fa: اهرازهویت سیستم

en: System date
fa: تاریخ سیستم

en: Mail systems
fa: سیستم‌های ایمیل

en: !theme settings
fa: تنظیمات !theme

en: Drupal compatibility layer is disabled and this form has not been updated to use Backdrop configuration management. Changes will not be saved.
fa: لایه سازگاری با دروپال غیرفعال و این فرم برای استفاده از تنظیمات مدیریت پیکربندی بَک‌دِراپ بروزرسانی نشده است. تغییرات ذخیره نخواهند شد.

en: Settings not saved: Drupal compatibility layer is disabled and this form has not been updated to use Backdrop configuration management.
fa: تغییرات ذخیره نشده‌اند: لایه سازگاری با دروپال غیرفعال و این فرم برای استفاده از تنظیمات مدیریت پیکربندی بَک‌دِراپ بروزرسانی نشده است.

en: Did not delete temporary file "%path" during garbage collection because it is in use by the following modules: %modules.
fa: فایل موقت "%path" هنگام پاکسازی حافظه حذف نشد زیرا توسط افزونه‌های پیشرو مورد استفاده است: %modules.

en: Backdrop 2.0 and later will require forms using system_settings_form() to set $form['#config'].
fa: بَک‌دِراپ ۲.۰ و بعد از آن استفاده فرم‌ها از تابع system_settings_form() برای تنظیم $form['#config'] را اجباری می‌کند.

en: Run database updates
fa: اجرای بروزرسانی‌های پایگاه‌داده

en: Node layout
fa: چیدمان محتوا

en: Backdrop core now provides a bundled Link module. A different copy of Link module has been located at %path. Remove this module from your installation to use new Link module. For more information see the <a href="https://api.backdropcms.org/node/42930">Link change notice</a>.
fa: هسته بَک‌دِراپ اکنون شامل افزونه Link است. رونوشت متفاوتی از افزونه Link در %path قرار داده شده است. برای استفاده از افزونه Link جدید، افزونه فعلی را غیرفعال، حذف و افزونه جدید Link را از صفحه افزونه‌ها فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر <a href="https://api.backdropcms.org/node/42930">اطلاعیه تغییرات Link</a> را مشاهده کنید.

en: Backdrop core now provides transliteration functions in core. A copy of Transliteration module has been located at %path. The module has been disabled, you can remove it safely from your installation.
fa: هسته بَک‌دِراپ اکنون شامل توابع تبدیل حروف است. رونوشت متفاوتی از افزونه Transliteration در %path قرار داده شده است. افزونه غیرفعال شده است و شما می‌توانید آن را با خیال راحت حذف کنید.

en: Transliteration has been merged into core. <a href="@transliteration-url">Fix existing file names</a>.
fa: افزونه Transliteration درون هسته ادغام شده است. <a href="@transliteration-url">نام‌ فایل‌های موجود را اصلاح کنید</a>.

en: Backdrop core now provides project browsing functions in core. A copy of Project Browser module has been located at %path. The module has been disabled, you can remove it safely from your installation.
fa: هسته بَک‌دِراپ اکنون شامل توابع مرور پروژه است. رونوشت متفاوتی از افزونه Project Browser در %path قرار داده شده است. افزونه غیرفعال شده است و شما می‌توانید آن را با خیال راحت حذف کنید.

en: Tests limiting menu block level and depth.
fa: محدودیت سطح بلوک منو و عمق آن را آزمون می‌کند.

en: Temporary
fa: موقت

en: Permanent
fa: دائمی

en: Add terms
fa: افزودن عبارت‌ها

en: Add a language selection field to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new terms are saved with no defined language. Existing terms will not be affected by changing this option.
fa: افزودن یک فیلد انتخاب زبان به فرم ویرایش تا بتوانید یکی از <a href="!languages">زبان‌های فعال</a> را انتخاب کنید. اگر غیرفعال باشد، عبارت‌های جدید بدون زبان تعریف شده ذخیره می‌گردند. تغییر این گزینه تاثیری روی عبارت‌های موجود نخواهد داشت.

en: Show terms in language
fa: نمایش عبارت‌ها به زبان

en: Show terms for a given language. Terms with the "All" language will be shown in every language.
fa: عبارت‌ها را به یک زبان خاص نمایش می‌دهد. عبارت‌هایی با پرچم "همه" به هر زبانی نمایش می‌یابند.

en: Edit term %term_name
fa: ویرایش عبارت %term_name

en: Set a language for this term. The term will only be visible in that language.
fa: یک زبان برای این عبارت تنظیم کنید. عبارت فقط در آن زبان نمایش می‌یابد.

en: Default URL alias pattern for %vocab-name (applies to all %vocab-name categories with blank URL alias patterns below)
fa: الگوی نام مستعار نشانی برای %vocab-name (به تمام طبقه‌بندی‌های %vocab-name با الگوی خالی اعمال می‌شود)

en: URL alias pattern for all %vocab-name URLs in %language
fa: الگوی نام مستعار نشانی برای تمام نشانی‌های %vocab-name در %language

en: Updated alias for term @tid.
fa: نام مستعار برای عبارت @tid بروزرسانی شد.

en: The language code of the language the term is written in.
fa: کد زبانی که عبارت به آن زبان نوشته شده است.

en: Term language
fa: زبان عبارت

en: Rendered term
fa: عبارت ایجاد شده

en: Display the referenced term in a specific display mode
fa: نمایش عبارت مرجع در یک حالت نمایش مشخص

en: Display mode: %mode
fa: حالت نمایش: %mode

en: Follow content language
fa: پیروی از زبان محتوا

en: If enabled, and if the selected vocabulary has multilingual support enabled, terms will be added in the language of the content.
fa: اگر فعال باشد، در صورتی که واژگان انتخابی پشتیبانی چندزبانه داشته باشد، عبارت‌ها به زبان محتوا افزوده خواهند شد.

en: Taxonomy settings
fa: تنظیمات دسته‌بندی

en: The field "@name" cannot be added because the vocabulary "@vocabulary" does not exist.
fa: امکان افزودن فیلد "@name" وجود ندارد زیرا واژگان "@vocabulary" موجود نیست.

en: No name
fa: بدون نام

en: Set the breadcrumb for the term parents
fa: تنظیم مسیرنما برای والدین عبارت

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
fa: در صورت انتخاب، دنباله مسیرنما شامل تمام گزینه‌های والد خواهد بود که هر یک به این نما پیوند می‌خورند. به یاد داشته باشید که این کار فقط در صورت دریافت یک گزینه صورت می‌گیرد.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
fa: عمق با محتوای برچسب خورده توسط عبارت در این سلسله مراتب سازگار خواهد بود. برای نمونه، اگر عبارت "میوه" و یک عبارت فرزند "سیب" با عمق ۱ (یا بیشتر) وجود دارد، پس فیلترکردن برای عبارت "میوه" محتوا با برچسب "سیب" را نیز دریافت می‌کند. اگر منفی باشد، برعکس آن صحیح است؛ جستجو برای "سیب" محتوا با برچسب "میوه" با عمق -۱ (یا کمتر) را نیز شامل می‌شود.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
fa: در صورت انتخاب، کاربران می‌توانند چندین مقدار به شکل 1+2+3 را وارد کنند. بنا بر تعداد JOIN مورد نیاز، رفتار AND و OR مشابه خواهد بود.

en: Use Backdrop's taxonomy term path to create breadcrumb links
fa: استفاده از مسیر عبارت دسته‌بندی بَک‌دِراپ برای ایجاد پیوندهای مسیرنما

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard Backdrop method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
fa: در صورت انتخاب، پیوندهای موجود در دنباله مسیرنما با شیوه استاندارد بَک‌دِراپ ایجاد خواهند شد تا شیوه نماهای سفارشی. اگر از افزونه‌هایی مانند Taxonomy Redirect برای تغییر مسیر پیوندهای عبارت دسته‌بندی استفاده می‌کنید، مفید است.

en: No vocabulary
fa: بدون واژگان

en: Link this field to its taxonomy term page
fa: پیوند این فیلد به صفحه عبارت دسته‌بندی آن

en: Convert spaces in term names to hyphens
fa: تبدیل فاصله به خط تیره در نام‌های عبارت

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
fa: این کار به پیوندها اجازه می‌دهد که به صورت آرگومان در عبارت دسته‌بندی نماها استفاده شوند.

en: Link this field to its term page
fa: پیوند این فیلد به صفحه عبارت آن

en: Limit terms by vocabulary
fa: محدودکردن عبارت‌ها با واژگان

en: The taxonomy term ID for the term.
fa: شناسه عبارت دسته‌بندی برای عبارت.

en: The taxonomy term name for the term.
fa: نام عبارت دسته‌بندی برای عبارت.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
fa: نام ماشینی واژگان که عبارت متعلق به آن است.

en: The label for the vocabulary the term belongs to.
fa: برچسب واژگان که عبارت متعلق به آن است.

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
fa: انتخاب واژگانی که برای نمایش عبارت در گزینه‌های معمولی استفاده می‌شود.

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: Dropdown
fa: کشویی

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Show hierarchy in dropdown
fa: نمایش سلسله‌مراتب به صورت کشویی

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
fa: یک واژگان نامعتبر انتخاب شده است. لطفا آن را در گزینه‌ها تغییر دهید.

en: Select terms from vocabulary @voc
fa: انتخاب عبارت‌ها از واژگان @voc

en: Select terms
fa: انتخاب عبارت‌ها

en: Display error message
fa: نمایش پیام خطا

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
fa: واژگان مرتبط را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که هر عبارت پیدا شده یک رکورد جدید ایجاد خواهد کرد، پس این رابطه برای واژگانی خوب است که فقط یک عبارت در هر محتوا دارد.

en: Load default filter from term page
fa: بارگیری فیلتر پیشفرض از صفحه عبارت

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
fa: بارگیری فیلتر پیشفرض از صفحه محتوا، برای بلوک‌های دسته‌بندی مرتبط خوب است

en: Multiple-value handling
fa: رسیدگی به چندین مقدار

en: Filter to items that share all terms
fa: فیلتر برای گزینه‌هایی که چندین عبارت را مشترک هستند

en: Filter to items that share any term
fa: فیلتر برای گزینه‌هایی که هر عبارت را مشترک هستند

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
fa: اگر تمایل به اعتبارسنجی واژگانی خاص دارید، آن‌ها را انتخاب کنید؛ اگر هیچ یک انتخاب نشود، هیچ عبارتی اعتبارسنجی نمی‌شود.

en: Filter value type
fa: نوع مقدار فیلتر

en: Term IDs separated by , or +
fa: شناسه عبارت‌ها که با , یا + جدا شده‌اند

en: Term name
fa: نام عبارت

en: Term name converted to Term ID
fa: نام عبارت که به شناسه عبارت تبدیل شده است

en: Select the form of this filter value; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as the filter.
fa: حالت مقدار این فیلتر را انتخاب کنید؛ اگر از نام عبارت استفاده می‌شود، بهینه است که به یک شناسه عبارت تبدیل شود و از "دسته‌بندی: شناسه عبارت" بجای "دسته‌بندی: نام عبارت" استفاده گردد.

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
fa: تبدیل خط تیره در نشانی به فاصله در مقدار فیلتر نام عبارت

en: Add translation
fa: افزودن ترجمه

en: New content will be created with no defined language.
fa: محتوای جدید بدون زبان تعریف شده ایجاد خواهد شد.

en: New content will have a language selection option listing all the <a href="@languages">enabled languages</a>.
fa: محتوای جدید شامل یک فهرست از <a href="@languages">زبان‌های فعال</a> است که می‌توان آن‌ها را انتخاب کرد.

en: Content may be translated into any of the <a href="@languages">enabled languages</a>.
fa: محتوا می‌تواند به هر یک از <a href="@languages">زبان‌های فعال</a> ترجمه شود.

en: Existing content will not be affected by changing this option.
fa: تغییر این گزینه تاثیری بر محتوای موجود نخواهد داشت.

en: Content Translation
fa: ترجمه محتوا

en: Translation set node ID
fa: شناسه محتوای مجموعه ترجمه

en: The ID of the translation set the content belongs to.
fa: شناسه مجموعه ترجمه‌ای که محتوا به آن تعلق دارد.

en: Source translation
fa: ترجمه مبدا

en: The source that this content was translated from.
fa: مبدا که این محتوا از آن ترجمه شده است.

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Versions of content in different languages.
fa: نسخه‌های محتوا به زبان‌های مختلف.

en: Content that is either untranslated or is the original version of a translation set.
fa: محتوایی که ترجمه نشده یا نسخه اصلی یک مجموعه ترجمه است.

en: Node translation
fa: ترجمه مطلب

en: Child translation
fa: ترجمه فرزند

en: Content that is a translation of a source translation.
fa: محتوایی که ترجمه یک مبدا ترجمه است.

en: Translation status
fa: وضعیت ترجمه

en: The translation status of the content - whether or not the translation needs to be updated.
fa: وضعیت ترجمه از محتوا - آیا ترجمه نیازمند بروزرسانی است یا خیر.

en: Outdated
fa: تاریخ گذشته

en: Translate link
fa: پیوند ترجمه

en: Provide a simple link to translate the node.
fa: یک پیوند ساده برای ترجمه محتوا فراهم می‌کند.

en: translate
fa: ترجمه

en: Include untranslated content
fa: شامل محتوای ترجمه نشده

en: Current language
fa: زبان جاری

en: Translation option
fa: گزینه ترجمه

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
fa: گزینه‌های ترجمه امکان انتخاب ترجمه یا ترجمه‌های یک مجموعه را فراهم می‌کنند. برای پیوستن ترجمه به زبان پیشفرض یا جاری گزینه‌های "زبان پیشفرض" یا "زبان جاری" را انتخاب کنید. برای پیوستن ترجمه به یک زبان خاص آن را انتخاب کنید. اگر "همه" را انتخاب کنید، هر ترجمه یک سطر جدید ایجاد می‌کند که ممکن است نتایج تکراری داشته باشد.

en: Check for available updates
fa: بررسی برای بروزرسانی‌های موجود

en: This website will check for new releases of Backdrop core, as well as contributed modules, themes, and layouts. If there are updates available, a message will appear on the <a href="@status_report">status report</a> page. An error message will appear if there is a security update available.
fa: این وبسایت انتشارهای جدید از هسته بَک‌دِراپ، همچنین افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌های آن را بررسی می‌کند. اگر بروزرسانی موجود باشد، یک پیام در صفحه <a href="@status_report">گزارش وضعیت</a> نمایش می‌یابد. اگر بروزرسانی امنیتی موجود باشد، یک پیام خطا نمایش می‌یابد.

en: How frequently should this website check for updates?
fa: این وبسایت در چه بازه زمانی باید به بررسی بروزرسانی‌ها بپردازد؟

en: Check daily
fa: بررسی روزانه

en: Check weekly
fa: بررسی هفتگی

en: Do not check automatically
fa: به صورت خودکار بررسی نشود

en: Also check for updates of disabled modules, themes, and layouts
fa: همچنین بروزرسانی برای افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها غیرفعال نیز بررسی شود

en: Update Notifications
fa: اطلاعیه‌های بروزرسانی

en: This website can send notifications via e-mail when updates are available.
fa: این وبسایت می‌توانید اطلاعیه‌های بروزرسانی را از طریق ایمیل ارسال کند.

en: When should this website send e-mail notifications?
fa: این وبسایت چه زمانی باید اطلاعیه‌های ایمیل را ارسال کند؟

en: When any update is available
fa: زمانی که هر بروزرسانی موجود باشد

en: Only if a security update is available
fa: فقط زمانی که بروزرسانی امنیتی موجود باشد

en: Do not send email notifications
fa: اطلاعیه‌های ایمیل ارسال نشود

en: Put each email address on a separate line. If blank, no e-mails will be sent.
fa: هر نشانی ایمیل در یک خط جداگانه قرار گیرد. اگر خالی باشد، ایمیل ارسال نمی‌گردد.

en: Self-updates
fa: بروزرسانی‌های هسته

en: This website has the ability to update itself, but the file system permissions must be set properly. For more details, see !link.
fa: این وبسایت قابلیت بروزرسانی هسته را دارد، اما مجوزهای فایل سیستم باید به درستی تنظیم شوند. برای جزئیات بیشتر، !link را مشاهده کنید.

en: Manual self-update
fa: بروزرسانی دستی

en: When updating manually, allow this website to delete the old version of core, and then replace it with the new version.
fa: هنگام بروزرسانی دستی، به وبسایت امکان جایگزینی نسخه قدیمی از هسته با نسخه جدید آن داده شود.

en: Automatic self-update (coming soon!)
fa: بروزرسانی هسته به صورت خودکار (به زودی!)

en: When updates are available, allow this website to <strong>automatically</strong> delete the old version of core, and then replace it with the new version.
fa: زمانی که بروزرسانی‌ها موجود باشند، به وبسایت امکان جایگزینی <strong>خودکار</strong> نسخه قدیمی از هسته با نسخه جدید آن داده شود.

en: This project has been labeled insecure by the Backdrop security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
fa: این پروژه از طرف تیم امنیت بَک‌دِراپ به عنوان ناامن برچسب‌گذاری شده است و دیگر قابلیت دانلود ندارد. غیرفعال‌سازی هر آنچه شامل این پروژه می‌شود به شدت توصیه می‌گردد!

en: Update server is not yet implemented.
fa: سرور بروزرسانی هم اکنون پیاده‌سازی نشده است.

en: Status unknown
fa: وضعیت ناشناخته

en: The update server for this project is not yet implemented. Once completed, the update server will start reporting available updates here. Until then, please check for updates manually.
fa: سرور بروزرسانی این پروژه هم اکنون پیاده‌سازی نشده است. زمانی که کامل شود، سرور بروزرسانی گزارش‌های خود را اینجا ارسال می‌کند. تا آن زمان، لطفا از بروزرسانی دستی استفاده کنید.

en: Update checking is disabled on this site.
fa: بررسی بروزرسانی در این سایت غیرفعال است.

en: update
fa: بروزرسانی

en: HTTP request to @url failed with error: @error.
fa: درخواست HTTP به @url با خطایی مواجه شد: @error.

en: Disabled layouts
fa: چیدمان‌های غیرفعال

en: There is a security update available for your version of Backdrop. To ensure the security of your server, you should update immediately!
fa: یک بروزرسانی امنیتی برای نسخه بَک‌دِراپ شما وجود دارد. برای اطمینان از امنیت سرور خود، باید بلافاصله بروزرسانی کنید!

en: There are security updates available for one or more of your modules, themes, or layouts. To ensure the security of your server, you should update immediately!
fa: چندین بروزرسانی امنیتی برای یک یا چند افزونه، قالب یا چیدمان شما وجود دارد. برای اطمینان از امنیت سرور خود، باید بلافاصله بروزرسانی کنید!

en: Your version of Backdrop has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه بَک‌دِراپ شما باطل شده است و دیگر قابلیت دانلود ندارد. بروزرسانی به شدت توصیه می‌شود!

en: Your version of Backdrop CMS is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه بَک‌دِراپ شما دیگر پشتیبانی نمی‌شود. بروزرسانی به شدت توصیه می‌شود!

en: There are updates available for your version of Backdrop. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
fa: بروزرسانی‌های موجود برای نسخه بَک‌دِراپ شما وجود دارد. برای اطمینان از عملکرد صحیح سایت خود، در اولین فرصت باید بروزرسانی کنید.

en: Update checking is not available for some of your projects.
fa: بررسی بروزرسانی برای برخی از پروژه‌های شما ممکن نیست.

en: Update may be needed for your version of Backdrop.
fa: برای نسخه بَک‌دِراپ شما ممکن است بروزرسانی لازم باشد.

en: Updates may be needed for one or more of your projects.
fa: برای یک یا چند پروژه شما ممکن است بروزرسانی لازم باشد.

en: There was a problem checking <a href="@update-report">available updates</a> for Backdrop.
fa: هنگام بررسی <a href="@update-report">بروزرسانی‌های موجود</a> برای بَک‌دِراپ مشکلی رخ داد.

en: The update server has not yet been implemented, so no update statuses could be retrieved. Until the update server becomes active, please check for updates manually.
fa: سرور بروزرسانی هم اکنون پیاده‌سازی نشده است، پس وضعیت بروزرسانی قابل دریافت نیست. تا زمانی که این سرور به حالت فعال بازگردد، از بروزرسانی‌های دستی استفاده کنید.

en: Update settings
fa: تنظیمات بروزرسانی

en: Update information not available.
fa: اطلاعات بروزرسانی موجود نیست.

en: Not yet implemented
fa: هنوز پیاده‌سازی نشده است

en: Update Manager
fa: مدیر بروزرسانی

en: No user accounts have been selected for cancellation.
fa: هیچ حساب کاربری برای لغو انتخاب نشده است.

en: Require email confirmation to cancel account.
fa: تاییدیه ایمیل برای لغو حساب اجباری باشد.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
fa: هر زمان فعال باشد، کاربر باید لغو حساب خود را از طریق ایمیل تایید کند.

en: When enabled, the user will receive an email notification after the account has been cancelled.
fa: هر زمان فعال باشد، کاربر یک اطلاعیه ایمیل پس از لغو حساب خود دریافت خواهد کرد.

en: Require email verification when a visitor creates an account.
fa: تاییدیه ایمیل پس از ایجاد یک حساب توسط بازدیدکننده اجباری باشد.

en: New users will be required to validate their email address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With this setting disabled, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
fa: برای کاربران جدید اجباری است که قبل از ورود به سایت نشانی ایمیل خود را تایید کرده و یک گذرواژه تولید شده توسط سیستم داشته باشند. اگر این تنظیم غیرفعال باشد، کاربران می‌توانند بلافاصله پس از ثبت نام وارد سایت شده و گذرواژه خود را هنگام ثبت نام انتخاب کنند.

en: When an email address is used as username, require a matching email address.
fa: هنگامی که یک نشانی ایمیل بجای نام کاربری استفاده می‌شود، این نشانی باید منطبق با آن حساب باشد.

en: Administer user accounts
fa: مدیریت حساب‌های کاربری

en: Users may log in using
fa: امکان ورود کاربران با استفاده از

en: Username or email address
fa: نام کاربری یا نشانی ایمیل

en: Limit login attempts by IP address
fa: محدودیت تلاش‌ ورود توسط نشانی IP

en: Attempted login limit
fa: محدودیت تلاش ورود

en: Attempted login time window
fa: پنجره زمانی تلاش ورود

en: login attempts from one IP address per
fa: تلاش‌های ورود از یک نشانی IP

en: Do not allow any login from the current user's IP if the limit has been reached. This is independent of the per-user limit to catch attempts from one IP to log in to many different user accounts. By default we have a reasonably high limit since there may be only one apparent IP for all users at an institution.
fa: اجازه ورود از نشانی IP کاربر جاری بعد از گذشتن محدودیت داده نشود. این متفاوت با محدودیت هر کاربر در تلاش برای ورود از یک IP به حساب‌های کاربری مختلف است. به صورت پیشفرض ما یک محدودیت منطقی بالا داریم چرا که ممکن است یک نشانی IP برای تمام کاربران یک موسسه وجود داشته باشد.

en: Limit login attempts by user
fa: محدودیت تلاش‌ ورود توسط کاربر

en: login attempts by a user per
fa: تلاش‌های ورود از یک کاربر

en: Configure the limit and the time window for users attempting to log in. That is, how many failed login attempts are allowed per specified time period.
fa: محدودیت و پنجره زمانی تلاش ورود برای هر کاربر را پیکربندی کنید. یعنی، چه تعداد تلاش ورود ناموفق در یک پنجره زمانی برای هر کاربر قابل قبول است.

en: Identify users attempting to log in, using
fa: شناسایی کاربرانی که قصد ورود دارند با استفاده از

en: User ID and IP address combination
fa: ترکیب شناسه کاربری و نشانی IP

en: User ID only
fa: فقط شناسه کاربری

en: The role that will be automatically assigned new permissions whenever a module is enabled:
fa: نقشی که به صورت خودکار مجوزهای جدید را هنگام فعال‌سازی یک افزونه دریافت می‌کند:

en: Changing this setting will not affect existing permissions.
fa: تغییر این تنظیم تاثیری بر مجوزهای موجود نخواهد گذاشت.

en: Anonymous visitors
fa: بازدیدکنندگان ناشناس

en: The name you would like used for anonymous visitors to your site:
fa: نامی که دوست دارید به بازدیدکنندگان سایت خود بدهید:

en: Configure role
fa: پیکربندی نقش

en: Set permissions
fa: تنظیم مجوزها

en: Export role
fa: خارج‌سازی نقش

en: A unique machine-readable name for this role. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: یک نام یکتای ماشینی برای این نقش. فقط باید شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد.

en: Save roles
fa: ذخیره‌سازی نقش‌ها

en: The %role role has been added.
fa: نقش %role افزوده شده است.

en: The %old_role role has been renamed to %new_role.
fa: نقش %old_role به %new_role تغییر نام داده شد.

en: Are you sure you want to delete the %role role?
fa: آیا از حذف نقش %role اطمینان دارید؟

en: The %role role has been deleted.
fa: نقش %role حذف شده است.

en: Emails
fa: ایمیل‌ها

en: Use this form to customize the emails sent by your website. Each template may use tokens to populate special values such as a user account name or the password reset link.
fa: از این فرم برای سفارشی‌سازی ایمیل‌های ارسالی از وبسایت خود استفاده کنید. هر قالب می‌تواند از توکن‌هایی برای استفاده از مقادیر ویژه مانند نام حساب کاربری یا پیوند بازنشانی گذرواژه بهره ببرد.

en: Edit the welcome email messages sent to new member accounts created by an administrator.
fa: پیام‌های خوش آمدگویی ایمیل که از طرف مدیر برای اعضای جدید ارسال می‌شود را ویرایش کنید.

en: Edit the welcome email messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
fa: پیام‌های خوش آمدگویی ایمیل که از طرف مدیر برای اعضای جدید هنگام ثبت نام و زمانی که تاییدیه مدیریت لازم باشد را ویرایش کنید.

en: Edit the welcome email messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
fa: پیام‌های خوش آمدگویی ایمیل که از طرف مدیر برای اعضای جدید هنگام ثبت نام و زمانی که تاییدیه مدیریت لازم نباشد را ویرایش کنید.

en: Edit the email messages sent to users who request a new password.
fa: پیام‌های ایمیل که به درخواست کاربران برای بازنشانی گذرواژه ارسال می‌شود را ویرایش کنید.

en: Enable and edit email messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
fa: پیام‌های ایمیل ارسالی به کاربران هنگام ایجاد حساب را فعال و ویرایش کنید (هنگامی که یک مدیر حساب کاربری فردی که ثبت نام کرده است را فعال می‌کند، در سایتی که تاییدیه مدیریت لازم باشد).

en: Enable and edit email messages sent to users when their accounts are blocked.
fa: پیام‌های ایمیل ارسالی به کاربران هنگام مسدود شدن حساب را فعال و ویرایش کنید.

en: Edit the email messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
fa: پیام‌های ایمیل ارسالی به کاربران هنگام تلاش برای لغو حساب کاربری را ویرایش کنید.

en: Enable and edit email messages sent to users when their accounts are canceled.
fa: پیام‌های ایمیل ارسالی به کاربران هنگام لغو شدن حساب کاربری را فعال و ویرایش کنید.

en: You are logged in as %user. <a href="!user_edit">Change your password.</a>
fa: شما به عنوان %user وارده شده‌اید. <a href="!user_edit">گذرواژه خود را تغییر دهید.</a>

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a reset password link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
fa: کاربر دیگری (%other_user) هم اکنون از طریق این رایانه به سایت وارد شده است، اما شما تلاش در استفاده از پیوند بازنشانی گذرواژه‌ای دارید که برای این کاربر %resetting_user است. لطفا <a href="!logout">خارج</a> شده سپس اقدام به استفاده از پیوند کنید.

en: You have tried to use a reset password link that has expired. Please request a new one using the form below.
fa: شما از پیوند بازنشانی گذرواژه‌ای استفاده کرده‌اید که منقضی شده است. لطفا با استفاده از فرم زیر درخواست جدید دهید.

en: You have used your one-time log-in link and are now logged-in.
fa: شما از پیوند یکبار مصرف ورود خود استفاده کرده و وارد شده‌اید.

en: You have tried to use a reset password link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
fa: شما از پیوند بازنشانی گذرواژه‌ای استفاده کرده‌اید که تا کنون استفاده نشده یا دیگر معتبر نیست. لطفا با استفاده از فرم زیر درخواست جدید دهید.

en: <p>Please enter a new password to access your account.</p>
fa: <p>لطفا یک گذرواژه جدید برای دسترسی به حساب خود وارد کنید.</p>

en: Save password & log in
fa: ذخیره‌سازی گذرواژه و ورود

en: Your account password has been updated.
fa: گذرواژه حساب شما بروزرسانی شده است.

en: User %name used one-time password reset link at time %timestamp.
fa: کاربر %name از پیوند بازنشانی گذرواژه یکبار مصرف خود در زمان %timestamp استفاده کرد.

en: Updated alias for user @uid.
fa: نام مستعار برای کاربر @uid بروزرسانی شد.

en: @name <em>(required)</em>
fa: @name <em>(اجباری)</em>

en: Assign user roles
fa: تخصیص نقش‌های کاربری

en: User flood
fa: طغیان کاربر

en: User email templates
fa: قالب‌های ایمیل کاربر

en: User roles
fa: نقش‌های کاربر

en: Current password must be entered to set a new password.
fa: برای تنظیم گذرواژه جدید، گذرواژه فعلی باید وارد شود.

en: Reset password via one-time login link.
fa: گذرواژه را با استفاده از پیوند یکبار مصرف بازنشانی کنید.

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. !request_new.
fa: اگر می‌خواهید %mail یا %pass را تغییر دهید، اجباری است. !request_new.

en: Provide a password for the new account.
fa: یک گذرواژه برای حساب جدید فراهم کنید.

en: An email address was provided as a username, but does not match the account email address.
fa: یک نشانی ایمیل برای نام کاربری فراهم شده است، اما با نشانی ایمیل اصلی حساب منطبق نیست.

en: The user login form if logged out.
fa: فرم ورود کاربر اگر خارج شده باشد.

en: The e-mail address %email is not valid.
fa: نشانی ایمیل %email معتبر نیست.

en: The account for %name has not been activated or is blocked.
fa: حساب برای %name فعال نشده یا مسدود است.

en: Sorry, no account with that email address found.
fa: متاسفانه، حسابی با این نشانی ایمیل پیدا نشد.

en: Sorry, unrecognized username.
fa: متاسفانه، نام کاربری ناشناخته است.

en: Sorry, incorrect password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fa: متاسفانه، گذرواژه نادرست است. <a href="@password">آیا گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟</a>

en: Change record:
fa: رکورد تغییرات:

en: Converted User roles to CMI
fa: نقش‌های کاربری تبدیل شده به CMI

en: Show password
fa: آشکارسازی گذرواژه

en: Hide password
fa: پنهان‌سازی گذرواژه

en: The user account or email %name could not be found.
fa: حساب کاربری یا ایمیل %name پیدا نشد.

en: Cancel user accounts
fa: لغو حساب‌های کاربری

en: Login settings
fa: تنظیمات ورود

en: Configure the way visitors may log in and limit login attempts.
fa: شیوه ورود کاربران و محدودیت تلاش ورود را پیکربندی کنید.

en: Link this field to its user
fa: پیوند این فیلد به کاربرش

en: Link this field
fa: پیوند این فیلد

en: No link
fa: بدون پیوند

en: To the user
fa: به کاربر

en: With a mailto:
fa: با یک mailto:

en: Use formatted username
fa: استفاده از نام کاربری فرمت‌دهی شده

en: If checked, the username will be formatted by the system. If unchecked, it will be displayed raw.
fa: در صورت انتخاب، نام کاربری توسط سیستم فرمت‌دهی می‌شود. در غیر اینصورت، به صورت ساده نمایش می‌یابد.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
fa: بازنویسی مقدار برای نمایش کاربران ناشناس

en: Enable to display different text for anonymous users.
fa: برای نمایش متن مختلف به کاربران ناشناس فعال گردد.

en: Text to display for anonymous users
fa: متن برای نمایش به کاربران ناشناس

en: Link to user's profile
fa: پیوند به پروفایل کاربر

en: Link the user picture to the user's profile
fa: پیوند عکس کاربر به پروفایل خودش

en: Using <em>Default</em> will use the site-wide image style for user pictures set in the <a href="!account-settings">Account settings</a>.
fa: استفاده از <em>پیشفرض</em> منجر به استفاده سبک تصویری عمومی برای عکس‌های کاربر می‌کند که در <a href="!account-settings">تنظیمات حساب</a> تنظیم شده است.

en: The label of the role.
fa: برچسب نقش.

en: The machine name of the role.
fa: نام ماشینی نقش.

en: Is the logged in user
fa: آیا کاربر وارده شده است

en: Usernames
fa: نام‌های کاربری

en: Enter a comma separated list of user names.
fa: فهرستی از نام‌های کاربری جدا شده با ویرگول را وارد کنید.

en: Only has the 'Authenticated' role
fa: فقط نقش 'شناخته شده' داشته باشد

en: Has roles in addition to 'Authenticated'
fa: نقش‌هایی علاوه بر 'شناخته شده' داشته باشد

en: Also look for a node and use the node author
fa: همچنین به محتوا و نویسنده آن پرداخته شود

en: Type of user filter value to allow
fa: نوع مجاز مقدار فیلتر کاربر

en: Only allow numeric UIDs
fa: فقط شناسه کاربری‌های مجاز

en: Only allow string usernames
fa: فقط رشته نام‌های کاربری مجاز

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
fa: هر دو شناسه و رشته کاربری مجاز باشد

en: Restrict user based on role
fa: محدود کردن کاربر بر اساس نقش

en: Restrict to the selected roles
fa: محدود کردن به نقش‌های انتخابی

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
fa: اگر نقشی انتخاب نشده باشد، کاربران تمام نقش‌ها مجاز می‌باشند.

en: Display the user account using the standard user account view. It might be necessary to add a user-profile.tpl.php file in your themes template folder, because the default <a href="@user-profile-api-link">user-profile</a> template doesn't show the username.
fa: حساب کاربری با استفاده از نمای استاندارد آن نمایش یابد. ممکن است لازم باشد یک فایل user-profile.tpl.php داخل پوشه قالب‌های خود قرار دهید، زیرا قابل پیشفرض <a href="@user-profile-api-link">user-profile</a> نام کاربری را نمایش نمی‌دهد.

en: Broken handler @table.@field
fa: شناسه خراب @table.@field

en: Skipping broken view @view
fa: نادیده گرفتن نمای خراب @view

en: View: @view - Display: @display
fa: نما: @view - نمایش: @display

en: Views settings
fa: تنظیمات نماها

en: Ajax callback for view loading.
fa: فراخوانی AJAX برای بارگیری نما.

en: - Use default -
fa: - استفاده از پیشفرض -

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
fa: برچسب این ناحیه که فقط برای مدیران نمایش می‌یابد.

en: Display even if view has no result
fa: نمایش حتی اگر نما نتیجه‌ای نداشته باشد

en: Broken/missing handler
fa: شناسه خراب/گمشده

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
fa: شناسه این گزینه خراب یا گمشده است و نمی‌تواند استفاده شود. اگر افزونه‌ای که این شناسه را فراهم کرده است غیرفعال باشد، فعال‌سازی آن می‌تواند مشکل را حل کند. در غیر اینصورت، باید این گزینه را حذف کنید.

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
fa: می‌توانید از کد HTML در این فیلد استفاده کنید. از توکن‌های زیر پشتیبانی می‌شود:

en: Use replacement tokens from the first row
fa: استفاده از توکن‌های جایگزین سطر اول

en: @argument title
fa: عنوان @argument

en: @argument input
fa: ورودی @argument

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: -Select-
fa: - انتخاب کنید -

en: View to insert
fa: نما برای درج

en: The view to insert into this area.
fa: نما برای درج در این ناحیه.

en: Inherit contextual filters
fa: ارث‌بری فیلترهای زمینه‌ای

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
fa: در صورت انتخاب، این نما از فیلترهای زمینه‌ای والدین خود استفاده می‌کند.

en: Recursion detected in view @view display @display.
fa: عملیات بازگشتی در نما @view و نمایش @display تشخیص داده شد.

en: Exceptions
fa: استثناها

en: Exception value
fa: مقدار استثنا

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
fa: اگر این مقدار دریافت شود، فیلتر نادیده گرفته می‌شود؛ برای نمونه، "همه مقادیر"

en: Override title
fa: بازنویسی عنوان

en: Override the view and other argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
fa: نما و سایر عنوان‌های آرگومان را بازنویسی می‌کند. برای آرگومان اول از "%1"، آرگومان دوم از "%2" و به همین صورت استفاده شود.

en: Provide title
fa: فراهم کردن عنوان

en: Override breadcrumb
fa: بازنویسی مسیرنما

en: Provide breadcrumb
fa: فراهم کردن مسیرنما

en: Enter a breadcrumb name you would like to use. See "Title" for percent substitutions.
fa: نام مسیرنمای مورد نظر خود را وارد کنید. برای عبارت‌های جایگزین "عنوان" را مشاهده کنید.

en: Specify validation criteria
fa: مشخص کردن شاخص اعتبارسنجی

en: Validator
fa: اعتبارسنج

en: - Basic validation -
fa: - اعتبارسنجی پایه -

en: Action to take if filter value does not validate
fa: اقدامی که در صورت نامعتبر بودن مقدار فیلتر باید اعمال شود

en: Display all results for the specified field
fa: نمایش همه نتایج برای فیلد مشخص شده

en: Provide default value
fa: فراهم کردن مقدار پیشفرض

en: Hide view
fa: پنهان‌سازی نما

en: Display a summary
fa: نمایش یک خلاصه

en: Display contents of "No results found"
fa: نمایش محتوای "نتیجه‌ای پیدا نشد"

en: Display "Access Denied"
fa: نمایش "دسترسی مجاز نیست"

en: Show "Page not found"
fa: نمایش "صفحه پیدا نشد"

en: Skip default argument for view URL
fa: نادیده گرفتن آرگومان پیشفرض برای نشانی نما

en: Select whether to include this default argument when constructing the URL for this view. Skipping default arguments is useful e.g. in the case of feeds.
fa: انتخاب کنید آیا آرگومان پیشفرض هنگام ساختن نشانی برای این نما شامل شود یا خیر. نادیده گرفتن آرگومان‌های پیشفرض در رابطه با فیدها مفید است.

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب‌سازی

en: Number of records
fa: تعداد رکوردها

[ctx: Sort order]
en: Default sort
fa: مرتب‌سازی پیشفرض

en: Default sort
fa: مرتب‌سازی پیشفرض

en: Current node's creation time
fa: تاریخ ایجاد محتوای فعلی

en: Current node's update time
fa: تاریخ بروزرسانی محتوای فعلی

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
fa: در صورت انتخاب، کاربران می‌توانند چندین مقدار به صورت 1+2+3 (برای FOR) یا 1,2,3 (برای AND) وارد کنند.

en: Allow multiple filter values to work together
fa: چندین مقدار فیلتر کنار یکدیگر مجاز باشند

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
fa: در صورت انتخاب، چندین نمونه از این فیلد می‌توانند کنار یکدیگر کار کنند، مثل اینکه چندین مقدار برای یک فیلتر انتخاب شده باشد. این تنظیم با تنظیم "کاهش تکراری‌ها" سازگار نیست.

en: Do not display items with no value in summary
fa: گزینه‌های بدون مقدار در خلاصه نمایش داده نشوند

en: Invalid input
fa: ورودی نامعتبر

en: Fail basic validation if any argument is given
fa: اعتبارسنجی پایه در صورت وجود هر آرگومان نقض شود

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
fa: با انتخاب این فیلد، می‌‌توانید اطمینان یابید که نماهایی با بیش از آرگومان‌های لازم همیشه نامعتبر باشند.

en: Exclude
fa: استثنا

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
fa: در صورت انتخاب، اعداد وارد شده برای فیلتر بجای محدود کردن آن نادیده گرفته می‌شوند.

en: Glossary mode
fa: حالت واژه‌نامه

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
fa: حالت واژه‌نامه محدودیتی برای تعداد کاراکترهای بکار رفته در مقدار فیلتر تعیین می‌کند، که منجر می‌شود نمای خلاصه به صورت واژه‌نامه عمل کند.

en: Character limit
fa: محدودیت کاراکتر

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
fa: چه تعداد کاراکتر از مقدار فیلتر موجود باشد. اگر به ۱ تنظیم شود، تمام فیلدهایی که با اولین حرف مقدار فیلتر آغاز می‌شوند همخوانی خواهند داشت.

en: Case
fa: بزرگی و کوچکی

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
fa: هنگام چاپ عنوان و خلاصه، بزرگی و کوچکی مقدار فیلتر چگونه تغییر یابد.

en: No transform
fa: بدون تغییر

en: Upper case
fa: حروف بزرگ

en: Lower case
fa: حروف کوچک

en: Capitalize first letter
fa: اولین حرف بزرگ شود

en: Capitalize each word
fa: هر کلمه بزرگ شود

en: Transform spaces to dashes in URL
fa: تبدیل فاصله به خط تیره در نشانی

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
fa: الفبایی

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
fa: شناسه @handler تلاش کرد تا @identifier فیلد بیشتری وارد شود اما @table قابل افزودن نبود!

en: Create a label
fa: ایجاد یک برچسب

en: Enable to create a label for this field.
fa: برای ایجاد یک برچسب فیلد فعال کنید.

en: Place a colon after the label
fa: قرار دادن دونقطه پس از برچسب

en: Exclude from display
fa: از نمایش خارج شود

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
fa: برای بارگیری پنهان این فیلد فعال کنید. اغلب برای گروه‌بندی فیلدها یا استفاده به عنوان توکن در فیلد دیگر استفاده می‌شود.

en: Customize field HTML
fa: سفارشی‌سازی فیلد HTML

en: HTML element
fa: عنصر HTML

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
fa: عنصر HTML برای قرارگیری اطراف این فیلد را انتخاب کنید. برای نمونه، H1، H2 یا غیره.

en: Create a CSS class
fa: ایجاد یک کلاس CSS

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
fa: می‌توانید از جایگزینی توکن موجود در قسمت بازنویسی این کلاس استفاده کنید.

en: Customize label HTML
fa: سفارشی‌سازی برچسب HTML

en: Label HTML element
fa: عنصر برچسب HTML

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
fa: عنصر HTML برای قرارگیری اطراف این برچسب را انتخاب کنید. برای نمونه، H1، H2 یا غیره.

en: Customize field and label wrapper HTML
fa: سفارشی‌سازی فیلد و برچسب اطراف HTML

en: Wrapper HTML element
fa: عنصر اطراف HTML

en: Choose the HTML element to wrap around this field and label, e.g. H1, H2, etc. This may not be used if the field and label are not rendered together, such as with a table.
fa: عنصر HTML برای قرارگیری اطراف این فیلد و برچسب آن را انتخاب کنید. برای نمونه، H1، H2 یا غیره. اگر فیلد و برچسب همراه یکدیگر نباشند، مانند یک جدول، این گزینه کاربردی ندارد.

en: Add default classes
fa: افزودن کلاس‌های پیشفرض

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
fa: از کلاس‌های پیشفرض نما باری شناسایی فیلد، برچسب و محتوای آن استفاده کنید.

en: Rewrite results
fa: بازنویسی نتایج

en: Rewrite the output of this field
fa: بازنویسی نتایج این فیلد

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
fa: برای بازنویسی خروجی این فیلد با متن سفارشی یا توکن‌های جایگزین، فعال کنید.

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
fa: متنی که برای نمایش این فیلد بکار می‌رود. می‌تواند شامل HTML نیز باشد. شما می‌توانید داده‌های نما را مطابق با "الگوهای جایگزینی" پیش رو وارد کنید.

en: Output this field as a link
fa: خروجی این فیلد به عنوان یک پیوند

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
fa: در صورت انتخاب، این فیلد به یک پیوند تبدیل می‌شود. مقصد باید در ادامه داده شود.

en: Link path
fa: مسیر پیوند

en: The Backdrop path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
fa: مسیر بَک‌دِراپ یا نشانی مطلق برای این پیوند. شما می‌توانید داده‌های نما را مطابق با "الگوهای جایگزینی" پیش رو وارد کنید.

en: Use absolute path
fa: استفاده از مسیر مطلق

en: Replace spaces with dashes
fa: جایگزینی فاصله با خط تیره

en: External server URL
fa: نشانی سرور خارجی

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
fa: پیوند به سرور خارجی با استفاده از نشانی کامل آن. برای نمونه، 'http://www.example.com' یا 'www.example.com'.

en: Transform the case
fa: تبدیل بزرگی و کوچکی

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value.
fa: هنگام چاپ مسیرهای نشانی، بزرگی و کوچکی مقدار فیلتر چگونه تغییر یابد.

en: Link class
fa: کلاس پیوند

en: The CSS class to apply to the link.
fa: کلاس CSS که باید به پیوند اعمال شود.

en: Title text
fa: متن title

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
fa: متن به عنوان "title" که برای نمایش به صورت tooltip هنگام عبور از پیوند در اکثر مرورگرها استفاده می‌شود.

en: Rel Text
fa: متن rel

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
fa: ویژگی rel برای استفاده در lightbox2 یا سایر ابزار جاوااسکریپت را شامل می‌شود.

en: Prefix text
fa: متن پیشوند

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
fa: متن برای نمایش قبل از این پیوند. می‌توانید HTML نیز وارد کنید.

en: Suffix text
fa: متن پسوند

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
fa: متن برای نمایش پس از این پیوند. می‌توانید HTML نیز وارد کنید.

en: Target
fa: target

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
fa: هدف این پیوند، مانند _blank، _parent یا نام iframe. از این فیلد به ندرت استفاده می‌شود.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fa: <p>قبل از استفاده این فیلد باید چندین فیلد دیگر برای نمایش اضافه کنید. این فیلدها می‌توانند به عنوان <em>از نمایش خارج شود</em> نشانه‌گذاری گردند. به یاد داشته باشید بنا بر ترتیب پردازش، از فیلدهایی که پس از این فیلد می‌آیند نمی‌توانید استفاده کنید؛ اگر به فیلدی نیاز دارید که اینجا فهرست نشده باشد، فیلدها را دوباره مرتب‌سازی کنید.</p>

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters '[' and ']' please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
fa: <p>توکن‌های زیر برای فیلد موجود هستند. به یاد داشته باشید بنا بر ترتیب پردازش، از فیلدهایی که پس از این فیلد می‌آیند نمی‌توانید استفاده کنید؛ اگر به فیلدی نیاز دارید که اینجا فهرست نشده باشد، فیلدها را دوباره مرتب‌سازی کنید.
    اگر می‌خواهید از کاراکترهای '[' یا ']' استفاده کنید بهتر است کدهای '%5B' یا '%5D' را بکار ببرید در غیر اینصورت این کاراکترها با فضای خالی جایگزین می‌شوند.</p>

en: Trim this field to a maximum length
fa: برش این فیلد به حداکثر طول

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
fa: برای برش زدن این فیلد به حداکثر طول کاراکترها، فعال کنید

en: The maximum number of characters this field can be.
fa: حداکثر تعداد کاراکتر که این فیلد می‌تواند داشته باشد.

en: Trim only on a word boundary
fa: برش فقط در بازه کلمه

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
fa: در صورت انتخاب، این فیلد فقط در بازه یک کلمه برش می‌خورد. یعنی همان حداکثر تعداد کاراکترهای بیان شده یا کمتر از آن. اگر بازه کلمه‌ای موجود نباشد این فیلد ممکن است به درستی برش نخورد.

en: Add an ellipsis
fa: افزودن یک سه‌نقطه

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
fa: در صورت انتخاب، یک "..." در صورت برش خوردن فیلد افزوده می‌شود.

en: Add a read-more link if output is trimmed.
fa: افزودن یک پیوند مطالعه بیشتر در صورت برش خوردن خروجی.

en: If checked, a read-more link will be added at the end of the trimmed output
fa: در صورت انتخاب، یک پیوند مطالعه بیشتر در صورت برش خوردن خروجی افزوده می‌شود

en: More link text
fa: متن پیوند بیشتر

en: The text which will be displayed on the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
fa: متنی که در پیوند مطالعه بیشتر نمایش می‌یابد. شما می‌توانید داده‌های نما را مطابق با "الگوهای جایگزینی" پیشرو وارد کنید.

en: More link path
fa: مسیر پیوند بیشتر

en: The path which is used for the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
fa: مسیری که برای پیوند مطالعه بیشتر استفاده می‌شود. شما می‌توانید داده‌های نما را مطابق با "الگوهای جایگزینی" پیشرو وارد کنید.

en: Field can contain HTML
fa: فیلد می‌تواند شامل HTML باشد

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
fa: در صورت انتخاب، بررسی می‌شود آیا تگ‌های HTML به درستی وارد شده‌اند یا خیر.

en: Strip HTML tags
fa: حذف تگ‌های HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
fa: در صورت انتخاب، تمام تگ‌های HTML حذف خواهند شد.

en: Preserve certain tags
fa: حفظ تگ‌های مشخص

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
fa: تگ‌هایی که باید از فرآیند حذف مصون بمانند را در این فهرست وارد کنید. برای نمونه، &quot;&lt;p&gt; یا &lt;br&gt;&quot; که عناصر p و br را حفظ می‌کنند

en: Remove whitespace
fa: حذف فضای خالی

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
fa: در صورت انتخاب، تمام فضای خالی در ابتدا و انتهای خروجی حذف خواهند شد.

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
fa: تبدیل خط جدید به تگ‌های &lt;br&gt; از HTML

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
fa: در صورت انتخاب، تمام کاراکترهای خط جدید (برای نمونه، \n) به تگ‌های &lt;br&gt; از HTML تبدیل می‌شوند.

en: No results text
fa: متن در صورت نبود نتیجه

en: Provide text to display if this field contains an empty result. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" in the "Rewrite Results" section below.
fa: متن برای نمایش در صورت خالی بودن نتیجه این فیلد را فراهم می‌کند. می‌تواند شامل HTML نیز باشد. شما می‌توانید داده‌های نما را مطابق با "الگوهای جایگزینی" پیشرو وارد کنید.

en: Count the number 0 as empty
fa: حساب کردن عدد ۰ به عنوان خالی

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
fa: برای نمایش "متن در صورت نبود نتیجه" اگر فیلد شامل عدد ۰ باشد، فعال کنید.

en: Hide if empty
fa: پنهان‌سازی در صورت خالی بودن

en: Enable to hide this field if it is empty. Note that the field label or rewritten output may still be displayed. To hide labels, check the style or row style settings for empty fields. To hide rewritten content, check the "Hide rewriting if empty" checkbox.
fa: برای پنهان‌سازی فیلد در صورت خالی بودن آن فعال کنید. به یاد داشته باشید برچسب فیلد یا خروجی بازنویسی شده آن هنوز نمایش می‌یابد. برای پنهان‌سازی برچسب، تنظیمات سبک یا سطر برای فیلدهای خالی را بررسی کنید. برای پنهان‌سازی محتوای بازنویسی شده، جعبه‌ انتخاب "پنهان‌سازی بازنویسی در صورت خالی بودن" را برگزینید.

en: Hide rewriting if empty
fa: پنهان‌سازی بازنویسی در صورت خالی بودن

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
fa: محتوای بازنویسی شده در صورت خالی بودن این فیلد نمایش نیابد.

en: File size display
fa: نمایش اندازه فایل

en: Formatted (in KB or MB)
fa: فرمت‌بندی (به KB یا MB)

en: Raw bytes
fa: بایت‌ خام

en: Output format
fa: فرمت خروجی

en: Custom output for TRUE
fa: خروجی سفارشی برای TRUE

en: Custom output for FALSE
fa: خروجی سفارشی برای FALSE

en: Reverse
fa: معکوس

en: If checked, true will be displayed as false.
fa: در صورت انتخاب، true به عنوان false نمایش می‌یابد.

en: Available actions
fa: اقدامات موجود

en: All actions, except selected
fa: همه اقدامات، بجز موارد انتخابی

en: Only selected actions
fa: فقط اقدامات انتخابی

en: Selected actions
fa: اقدامات انتخابی

en: Starting value
fa: مقدار آغازین

en: Specify the number the counter should start at.
fa: عددی که شمارشگر باید با آن آغاز شود را مشخص کنید.

en: Custom date format
fa: فرمت سفارشی تاریخ

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
fa: اگر "سفارشی" انتخاب شود، <a href="@url" target="_blank">راهنمای PHP</a> را برای فرمت‌های تاریخ مشاهده کنید. در غیر اینصورت، تعداد واحدهای زمانی مختلف را برای نمایش وارد کنید، که پیشفرض ۲ دارند.

en: Timezone to be used for date output.
fa: منطقه زمانی که برای خروجی تاریخ استفاده می‌شود.

en: - Default site/user timezone -
fa: - منطقه زمانی پیشفرض برای سایت/کاربر -

en: Fields to be included as links.
fa: فیلدهایی که به عنوان پیوند می‌باشند.

en: Include destination
fa: شامل مقصد

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the action.
fa: یک پارامتر "مقصد" در پیوند که کاربر را به نمای اولیه پس از تکیمل اقدام باز می‌گرداند، وارد کنید.

en: Display field as machine name.
fa: فیلد به عنوان نام ماشینی نمایش یابد.

en: Expression
fa: عبارت ریاضی

en: Enter mathematical expressions such as 2 + 2 or sqrt(5). You may assign variables and create mathematical functions and evaluate them. Use the ; to separate these. For example: f(x) = x + 2; f(2).
fa: عبارت ریاضی مانند 2 + 2 یا sqrt(5) را وارد کنید. شما می‌توانید متغیر تعریف کرده یا توابع ریاضی را ایجاد و محاسبه کنید. برای جداسازی از ; استفاده کنید. برای نمونه، f(x) = x + 2; f(2).

en: Round
fa: گرد کردن

en: If checked, the number will be rounded.
fa: در صورت انتخاب، عدد گرد خواهد شد.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
fa: تعداد ارقام اعشار برای چاپ را مشخص کنید.

en: What single character to use as a decimal point.
fa: از کدام کاراکتر برای جداسازی رقم اعشاری استفاده شود.

en: Thousands marker
fa: نشانگر هزارگان

en: Apostrophe
fa: آپوستروف

en: What single character to use as the thousands separator.
fa: از کدام کاراکتر برای نشانگر هزارگان استفاده شود.

en: Format plural
fa: فرمت جمع

en: If checked, special handling will be used for plurality.
fa: در صورت انتخاب، موارد جمع نیز به حساب می‌آیند.

en: Singular form
fa: فرم مفرد

en: Text to use for the singular form.
fa: متنی که برای فرم مفرد استفاده می‌شود.

en: Plural form
fa: فرم جمع

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
fa: متنی که برای فرم جمع استفاده می‌شود، @count نیز جایگزین مقدار خواهد شد.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
fa: متنی که قبل از عدد قرار می‌گیرد، از جمله نماد ارز.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
fa: متنی که پس از عدد قرار می‌گیرد، از جمله نماد ارز.

en: Display format
fa: فرمت نمایش

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
fa: داده باینری چگونه نمایش داده شود. شما می‌توانید از یک کلید آرایه/شی سفارشی یا تابع print_r روی کل شی استفاده کنید.

en: Full data (unserialized)
fa: داده کامل (غیر باینری)

en: Full data (serialized)
fa: داده کامل (باینری)

en: A certain key
fa: یک کلید مشخص

en: Which key should be displayed
fa: کدام کلید باید نمایش یابد

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
fa: اگر قصد نمایش کلیدی از داده را دارید، باید یک کلید مشخص کنید.

en: How many different units to display in the string.
fa: چه تعداد واحد مختلف برای نمایش درون رشته لازم است.

en: Display as link
fa: نمایش به عنوان پیوند

en: Operator
fa: عملگر

en: Grouped filters allow a choice between predefined operator|value pairs.
fa: فیلترهای گروهی امکان انتخاب بین زوج‌های عملگر|مقدار تعریف شده را فراهم می‌کنند.

en: Filter type to expose
fa: نوع فیلتر تعاملی

en: Single filter
fa: فیلتر تکی

en: Grouped filters
fa: فیلترهای گروهی

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
fa: این فیلتر برای کاربران تعاملی باشد، تا بتوانند آن را تغییر دهند

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
fa: این فیلتر تعاملی نیست. برای تغییر دادن آن از سمت کاربر، تعاملی کنید.

en: Expose filter
fa: فیلتر تعاملی

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
fa: این فیلتر تعاملی است. اگر پنهانش کنید، کاربران دیگر نمی‌توانند تغییرش دهند.

en: Hide filter
fa: پنهان‌سازی فیلتر

en: Expose operator
fa: عملگر تعاملی

en: Allow the user to choose the operator.
fa: به کاربر امکان انتخاب عملگر را می‌دهد.

en: Operator identifier
fa: شناسه عملگر

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
fa: در نشانی و بعد از علامت ? برای شناسایی عملگر ظاهر خواهد شد.

en: Allow multiple selections
fa: امکان چندین انتخاب

en: Enable to allow users to select multiple items.
fa: برای اجازه به کاربران در انتخاب چندین گزینه فعال کنید.

en: Remember the last selection
fa: یادآوری آخرین انتخاب

en: Enable to remember the last selection made by the user.
fa: برای یادآوری آخرین انتخاب کاربر فعال کنید.

en: Remember exposed selection only for the selected user role(s). If you select no roles, the exposed data will never be stored.
fa: انتخاب تعاملی فقط برای نقش‌(های) انتخابی یادآوری شود. اگر نقشی انتخاب نکنید، داده تعاملی هرگز ذخیره نخواهد شد.

en: Filter identifier
fa: شناسه فیلتر

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
fa: در نشانی و بعد از علامت ? برای شناسایی عملگر ظاهر خواهد شد. نمی‌تواند خالی باشد.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
fa: شناسه در صورت تعاملی بودن فیلتر الزامی است.

en: This identifier is not allowed.
fa: این شناسه مجاز نیست.

en: This identifier is used by another handler.
fa: این شناسه مورد استفاده قرار دارد.

en: The value is required if title for this item is defined.
fa: این مقدار در صورت تعریف شدن عنوان برای این گزینه اجباری است.

en: The title is required if value for this item is defined.
fa: عنوان در صورت تعریف شدن مقدار برای این گزینه اجباری است.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
fa: این فیلتر تعاملی اختیاری است و گزینه‌هایی خواهد داشت که امکان تنظیم ندارند.

en: Radios
fa: دکمه‌های رادیویی

en: Select which kind of widget will be used to render the group of filters
fa: نوع ویجت برای نمایش گروه فیلترها را انتخاب کنید

en: Remember
fa: یادآوری

en: Remember the last setting the user gave this filter.
fa: آخرین تنظیمات کاربر روی فیلتر را به یاد بسپار.

en: <Any>
fa: <هر کدام>

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
fa: باید مقداری انتخاب کنید مگر اینکه یک فیلتر تعاملی اختیاری باشد.

en: grouped
fa: گروه‌بندی شده

en: Choose fields to combine for filtering
fa: انتخاب فیلدها برای ترکیب در فیلتربندی

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
fa: این فیلتر برای برخی فیلدهای خاص کار نمی‌کند.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
fa: برای استفاده از این فیلتر باید چند فیلد وارد کنید.

en: Value type
fa: نوع مقدار

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
fa: یک تاریخ در هر فرمت ماشینی. CCYY-MM-DD HH:MM:SS ترجیح داده می‌شود.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
fa: یک فاصله از تاریخ جاری مانند "!example1" یا "!example2"

en: Invalid date format.
fa: فرمت تاریخ نامعتبر است.

en: @entity types
fa: انواع @entity

en: Is less than
fa: کوچکتر از

en: Is less than or equal to
fa: کوچکتر یا مساوی با

en: Is greater than or equal to
fa: بزرگتر یا مساوی با

en: Is greater than
fa: بزرگتر از

en: Left field
fa: فیلد چپ

en: Right field
fa: فیلد راست

en: Limit list to selected items
fa: محدود کردن فهرست به گزینه‌های انتخابی

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
fa: در صورت انتخاب، فقط گزینه‌هایی به کاربر نمایش داده می‌شود که اینجا انتخاب شده باشند.

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: The operator is invalid on filter: @filter.
fa: عملگر روی فیلتر نامعتبر است: @filter.

en: No valid values found on filter: @filter.
fa: مقدار معتبری برای فیلتر پیدا نشد: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
fa: مقدار @value یک آرایه برای @operator روی فیلتر نیست: @filter

en: or
fa: یا

en: Is all of
fa: همه

en: and
fa: و

en: Is none of
fa: هیچکدام

en: not
fa: مخالف

en: <
fa: >

en: >
fa: <

en: Is between
fa: در میان باشد

en: between
fa: بین

en: Is not between
fa: در میان نباشد

en: not between
fa: نابین

en: Min
fa: حداقل

en: And max
fa: و حداکثر

en: And
fa: و

en: Identifier
fa: شناسه

en: Edit the administrative label displayed when referencing this relationship from filters, etc.
fa: هنگام ارجاع این رابطه از فیلترها، برچسب مدیریتی قابل نمایش آن را ویرایش کنید.

en: Require this relationship
fa: این رابطه الزامی باشد

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
fa: برای پنهان‌سازی گزینه‌هایی که شامل این رابطه نمی‌باشند، فعال کنید

en: Representative sort criteria
fa: نماینده شاخص مرتب‌سازی

en: The sort criteria is applied to the data brought in by the relationship to determine how a representative item is obtained for each row. For example, to show the most recent node for each user, pick 'Content: Updated date'.
fa: شرایط مرتب‌سازی به داده‌ای اعمال می‌شود که توسط رابطه فراهم شده باشد تا بتوان گزینه نماینده برای هر سطر را مشخص کرد. برای نمونه، برای نمایش آخرین محتوای هر کاربر، گزینه 'محتوا: تاریخ بروزرسانی' را انتخاب کنید.

en: Representative sort order
fa: نماینده مرتب‌سازی

en: The ordering to use for the sort criteria selected above.
fa: مرتب‌سازی مورد استفاده برای شاخص مرتب‌سازی انتخابی در بالا.

en: Subquery namespace
fa: فضای نام عبارت پرسجو

en: Advanced. Enter a namespace for the subquery used by this relationship.
fa: پیشرفته. یک فضای نام برای عبارت پرسجوی این رابطه وارد کنید.

en: Default Views
fa: نماهای پیشفرض

en: Existing Views
fa: نماهای موجود

en: Representative view
fa: نمای نماینده

en: Advanced. Use another view to generate the relationship subquery. This allows you to use filtering and more than one sort. If you pick a view here, the sort options above are ignored. Your view must have the ID of its base as its only field, and should have some kind of sorting.
fa: پیشرفته. از یک نمای دیگر برای تولید عبارت پرسجوی رابطه استفاده کنید. به شما امکان فیلتربندی و مرتب‌سازی را می‌دهد. اگر نمایی را در اینجا انتخاب کنید، گزینه‌های مرتب‌سازی بالا نادیده گرفته می‌شوند. نمای شما باید شناسه والد، تنها فیلد آن و نوعی مرتب‌سازی هم داشته باشد.

en: Generate subquery each time view is run.
fa: با هر مرتبه اجرای نما، عبارت پرسجو تولید شود.

en: Will re-generate the subquery for this relationship every time the view is run, instead of only when these options are saved. Use for testing if you are making changes elsewhere. WARNING: seriously impairs performance.
fa: عبارت پرسجو برای این رابطه با هر اجرای نما، بجای هر مرتبه ذخیره‌سازی این گزینه‌ها تولید خواهد شد. اگر جایی دیگر تغییرات داده‌اید فقط برای آزمون استفاده کنید. هشدار: به شدت روی عملکرد تاثیر می‌گذارد.

en: Exposed
fa: تعاملی

en: asc
fa: صعودی

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
fa: این مرتب‌سازی برای کاربران و به منظور تغییر آن تعاملی شود

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
fa: این مرتب‌سازی تعاملی نیست. برای تغییر توسط کاربران، تعاملی کنید.

en: Expose sort
fa: مرتب‌سازی تعاملی

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
fa: این مرتب‌سازی تعاملی است. اگر پنهانش کنید، کاربران دیگر نمی‌توانند تغییرش دهند.

en: Hide sort
fa: پنهان‌سازی مرتب‌سازی

en: Sort ascending
fa: مرتب‌سازی صعودی

en: Sort descending
fa: مرتب‌سازی نزولی

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
fa: دقت زمانی کوچکترین واحد برای تشخیص یکسان بودن دو تاریخ از یکدیگر است؛ برای نمونه، اگر دقت زمانی برابر با "سال" باشد آنگاه تمام تاریخ‌های موجود در ۱۹۹۹ جدا از اینکه در کدام ماه این سال قرار داشته باشند، تاریخ یکسان درنظر گرفته می‌شوند.

en: Sort within each hierarchy level
fa: مرتب‌سازی بین هر سطح از سلسله‌ مراتب

en: Enable this to sort the items within each level of the hierarchy by weight and title.  Warning: this may produce a slow query.
fa: برای مرتب‌سازی گزینه‌ها بین هر سطح از سلسله مراتب توسط وزن و عنوان، فعال کنید. هشدار: این ممکن است پرسجویی کند را ایجاد کند.

en: Administrative title
fa: عنوان مدیریتی

en: This title will be displayed on the views edit page instead of the default one. This might be useful if you have the same item twice.
fa: این عنوان در صفحه ویرایش نما بجای صفحه پیشفرض نمایش خواهد یافت. اگر گزینه‌ای تکراری داشته باشید ممکن است کاربردی باشد.

en: Configure aggregation settings for @type %item
fa: پیکربندی تنظیمات جمع‌بندی برای @type %item

en: Aggregation type
fa: نوع جمع‌بندی

en: Select the aggregation function to use on this field.
fa: تابع جمع‌بندی برای استفاده در این فیلد را انتخاب کنید.

en: Ensure my table called but query has no ensure_table method.
fa: اطمینان یابید my_table فراخوانی شده و پرسجو متد ensure_table نداشته باشد.

en: Reduce duplicates
fa: کاهش تکراری‌ها

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
fa: این فیلتر ممکن است گزینه‌هایی که بیش از یک مورد انتخابی را دارند به صورت نتایج تکراری ظاهر کند. اگر این فیلتر منجر به نتایج تکراری شود، انتخاب این گزینه می‌تواند آن‌ها را کاهش دهد؛ با این حال، هر چه دنبال عبارت‌های بیشتری باشد سرعت پرسجو نیز کاهش می‌یابد، پس با احتیاط استفاده کنید. نباید روی فیلدهای تک مقداری استفاده شود، چرا که ممکن است از نمایش آن‌ها جلوگیری بعمل آورد، در صورتی که روی یک فیلد ناسازگار استفاده گردد.

en: views
fa: نماها

en: _views_create_handler - type: @type - failed: handler has not been provided.
fa: _views_create_handler - نوع: @type - ناموفق بود: شناسه فراهم نشده است.

en: Missing join: @table @base_table
fa: پیوستن گمشده: @table @base_table

en: Broken
fa: خراب

en: set_display() called with invalid display id @display.
fa: تابع set_display() با شناسه نمایش نامعتبر @display فراخوانی شد.

en: View: @view
fa: نما: @view

en: View: @view (@display)
fa: نما: @view (@display)

en: Broken/missing/deleted view.
fa: نمای خراب/گمشده/حذف شده.

en: Broken/missing/deleted view display.
fa: نمایش نمای خراب/گمشده/حذف شده.

en: Link title to view page path
fa: پیوند عنوان به مسیر صفحه نما

en: The text of this link will be "@more". The text can be modified within the view configuration.
fa: متن این پیوند برابر با "@more" خواهد بود. این متن می‌تواند درون پیکربندی نما تغییر یابد.

en: Provide a "more" link.
fa: یک پیوند "بیشتر بخوانید" فراهم می‌کند.

en: Override path
fa: بازنویسی مسیر

en: Use a different path for the more link, pager, and other links.
fa: از یک مسیر متفاوت برای پیوند بیشتر بخوانید، صفحه‌بندی و سایر پیوندها استفاده کنید.

en: Filter options
fa: گزینه‌های فیلتر

en: Fields to display
fa: فیلدها برای نمایش

en: Pager ID
fa: شناسه صفحه‌بندی

en: Number of items
fa: تعداد گزینه‌ها

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
fa: تعداد گزینه‌ها برای نمایش یا ۰ برای نمایش همه نتایج را انتخاب کنید.

en: Enter the number of items to skip; enter 0 to skip no items.
fa: تعداد گزینه‌ها برای نادیده گرفتن یا ۰ برای نادیده نگرفتن را وارد کنید.

en: Pager options
fa: گزینه‌های صفحه‌بندی

en: Add custom text or markup.
fa: افزودن متن سفارشی یا مارک‌آپ.

en: Unrestricted
fa: نامحدود

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
fa: فقط کاربران با پرچم مجوز انتخابی می‌توانند به این نمایش دسترسی داشته باشند. به یاد داشته باشید کاربران با مجوز "دسترسی به نماها" می‌توانند همه نماها را مشاهده کنند.

en: No role(s) selected
fa: نقشی انتخاب نشده است

en: Multiple roles
fa: چندین نقش

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
fa: فقط کاربران با نقش‌های انتخابی می‌توانند به این نمایش دسترسی داشته باشند. به یاد داشته باشید کاربران با مجوز "دسترسی به نماها" می‌توانند همه نماها را مشاهده کنند.

en: You must select at least one role if type is "by role"
fa: اگر نوع برابر با "توسط نقش" باشد باید حداقل یک نقش انتخاب کنید

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default filter type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
fa: یادداشت: شما مجوز برای تغییر این را ندارید. اگر نوع فیلتر پیشفرض را تغییر دهید، این تنظیم از بین رفته و دیگر نمی‌توانید آن را باز گردانید.

en: PHP contextual filter code
fa: کد فیلتر زمینه‌ای PHP

en: Enter PHP code that returns a value to use for this filter. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this filter. Some variables are available: the view object will be "$view". The argument handler will be "$argument", for example you may change the title used for substitutions for this argument by setting "argument->validated_title"".
fa: کد PHP که مقداری برای استفاده این فیلتر باز می‌گرداند را وارد کنید. از &lt;?php ?&gt; استفاده نکنید. فقط باید یک مقدار برای این فیلتر باز گردانید. برخی متغیرها موجود هستند: شی نما برابر با "$view" و شناسه آرگومان برابر با "$argument" خواهد بود. برای نمونه، می‌توانید عنوان جایگزین برای این آرگومان را با تنظیم "argument->validated_title" تغییر دهید.

en: Path component
fa: اجزای مسیر

en: The numbering starts from 1, e.g. on the page admin/structure/types, the 3rd path component is "types".
fa: شمارش از ۱ آغاز می‌شود. برای نمونه، در صفحه admin/structure/types سومین بخش مسیر عبارت است از "types".

en: Use path alias
fa: استفاده از نام مستعار مسیر

en: Use path alias instead of internal path.
fa: از نام مستعار مسیر بجای مسیر داخلی استفاده شود.

en: PHP validate code
fa: کد اعتبارسنجی PHP

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument". You may change the title used for substitutions for this argument by setting "$handler->validated_title".
fa: کد PHP که TRUE یا FALSE را باز می‌گرداند وارد کنید. هیچ مقدار بازگشتی مشابه FALSE نیست، پس اطمینان یابید که برای پیشگیری از نامعتبر شدن آروگومان حتما مقداری باز گردانید. از &lt;?php ?&gt; استفاده نکنید. آرگومان اعتبارسنجی برابر با "$argument" و نما برابر با "$view" خواهد بود. شما می‌توانید آرگومان را با تنظیم "$handler->argument" تغییر دهید. همچنین می‌توانید عنوان جایگزین این آرگومان را با تنظیم "$handler->validated_title" تغییر دهید.

en: Never cache
fa: حافظه موقت هرگز استفاده نشود

en: Query results
fa: نتایج پرسجو

en: The length of time raw query results should be cached.
fa: مدت زمانی که نتایج خام پرسجو باید در حافظه موقت قرار گیرند.

en: Seconds
fa: ثانیه‌ها

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
fa: مدت زمان به ثانیه که نتایج خام پرسجو باید در حافظه موقت قرار گیرند.

en: Rendered output
fa: خروجی پردازش شده

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
fa: مدت زمانی که خروجی HTML باید در حافظه موقت قرار گیرند.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
fa: مدت زمان به ثانیه که خروجی HTML باید در حافظه موقت قرار گیرند.

en: Custom time values must be numeric.
fa: مقادیر سفارشی زمان باید عددی باشند.

en: Broken field
fa: فیلد خراب

en: Missing style plugin
fa: پلاگین سبک گمشده

en: Items to display
fa: گزینه‌ها برای نمایش

en: Change settings for this caching type.
fa: تنظیمات این نوع حافظه موقت را تغییر دهید.

en: Custom URL
fa: نشانی سفارشی

en: Create exposed form block
fa: ایجاد بلوک فرم تعاملی

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
fa: امکان نمایش فرم تعاملی را به صورت بلوک بجای نما فراهم می‌کند.

en: The machine name of this display
fa: نام ماشینی این نمایش

en: This is machine name of the display.
fa: این نام ماشینی نمایش است.

en: The name and the description of this display
fa: نام و توضیحات این نمایش

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
fa: این نام فقط در رابط مدیریتی نما ظاهر خواهد شد.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
fa: این توضیحات فقط در رابط مدیریتی نما ظاهر خواهد شد.

en: This display's comments
fa: دیدگاه‌های این نمایش

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
fa: این مقدار فقط در رابط کاربری نما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود و می‌تواند به منظور مستندسازی استفاده گردد. شما می‌توانید از این توضیحات برای افراد دیگر یا افرادی که در آینده کنترل سایت را در دست می‌گیرند و برای توضیح عملکرد این نما استفاده کنید.

en: The title of this view
fa: عنوان این نما

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
fa: این عنوان همراه با نما نمایش خواهد یافت، هر کجا که عناوین به صورت معمولی نمایش می‌یابند؛ برای نمونه، عنوان صفحه، بلوک یا غیره.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
fa: نام‌ کلاس‌های CSS به نما افزوده خواهند شد. این به شما امکان مشخص کردن کد CSS برای هر نما را می‌دهد. می‌توانید چندین کلاس را با فاصله از هم تعریف کنید.

en: Use AJAX when available to load this view
fa: استفاده از AJAX در صورت وجود برای بارگیری این نما

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
fa: اگر تنظیم شود، این نما از مکانیزم AJAX برای صفحه‌بندی، مرتب‌سازی جدولی و فیلترهای تعاملی استفاده خواهد کرد. یعنی نیازی به بارگیری تمام صفحه نیست. اگر این نما محتوای اصلی صفحه باشد توصیه نمی‌شود، چرا که از پیوند عمیق به صفحات خاص جلوگیری می‌کند اما برای محتوای جانبی بسیار کاربردی است.

en: Hide attachments when displaying a contextual filter summary
fa: پنهان‌سازی ضمیمه‌ها هنگام نمایش خلاصه فیلتر زمینه‌ای

en: Hide contextual links on this view.
fa: پیوندهای زمینه‌ای در این نما پنهان شوند.

en: Add a more link to the bottom of the display.
fa: افزودن یک پیوند بیشتر بخوانید به انتهای این نمایش.

en: Create more link
fa: ایجاد پیوند بیشتر بخوانید

en: This will add a more link to the bottom of this view, which will link to the page view. If you have more than one page view, the link will point to the display specified in 'Link display' section under advanced. You can override the url at the link display setting.
fa: این یک پیوند بیشتر بخوانید به انتهای این نما اضافه می‌کند، که به نمای صفحه پیوند دارد. اگر بیش از یک نمای صفحه دارید، پیوند به قسمت 'نمایش پیوند' در تنظیمات پیشرفته اشاره خواهد کرد. شما می‌توانید نشانی آن را از قسمت تنظیمات نمایش پیوند بازنویسی کنید.

en: Display 'more' link only if there is more content
fa: نمایش 'بیشتر بخوانید' فقط در صورتی که محتوای بیشتری باشد

en: Leave this unchecked to display the 'more' link even if there are no more items to display.
fa: اگر می‌خواهید پیوند 'بیشتر بخوانید' همیشه نمایش یابد، خالی بگذارید.

en: The text to display for the more link.
fa: متن قابل نمایش برای پیوند بیشتر بخوانید.

en: Aggregate
fa: گردآوری

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
fa: اگر فعال باشد، برخی فیلدها ممکن است ناموجود باشند. تمام فیلدهایی که برای گروه‌بندی انتخاب می‌شوند به یک مقدار متمایز برای هر رکورد تقسیم می‌گردند. سایر فیلدهایی که برای گردآوری انتخاب شده‌اند، تابع روی آن‌ها اجرا خواهد شد. برای نمونه، می‌توانید محتوا را روی عنوان گروه‌بندی کرده و تعداد شناسه‌های آن را برای گردآوری فهرستی از عناوین تکراری بشمارید.

en: Access restrictions
fa: محدودیت‌های دسترسی

en: You may also adjust the !settings for the currently selected access restriction.
fa: همچنین می‌توانید !settings را برای محدودیت دسترسی انتخابی تنظیم کنید.

en: settings
fa: تنظیمات

en: Access options
fa: گزینه‌های دسترسی

en: You may also adjust the !settings for the currently selected cache mechanism.
fa: همچنین می‌توانید !settings را برای مکانیزم حافظه موقت انتخابی تنظیم کنید.

en: Caching options
fa: گزینه‌های حافظه موقت

en: Query options
fa: گزینه‌های پرسجو

en: When needed, add the field language condition to the query
fa: در صورت نیاز، شرایط زبان فیلد را برای پرسجو اضافه کنید

en: You don't have translatable entity types.
fa: شما هیچ نوع موجودیت قابل ترجمه ندارید.

en: How should this view be styled
fa: این نما چگونه باید سبک‌دهی شود

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
fa: اگر سبک انتخابی شما شامل تنظیمات باشد، اطمینان یابید که روی دکمه تنظیمات که کنار خلاصه نما ظاهر می‌شود، کلیک کنید.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style.
fa: همچنین می‌توانید !settings را برای سبک انتخابی تنظیم کنید.

en: Style options
fa: گزینه‌های سبک‌دهی

en: Row style options
fa: گزینه‌های سبک‌دهی سطر

en: How should each row in this view be styled
fa: هر سطر از این نما چگونه باید سبک‌دهی شود

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style.
fa: همچنین می‌توانید !settings را برای سبک‌دهی سطر انتخابی تنظیم کنید.

en: Which display to use for path
fa: از کدام نمایش برای مسیر استفاده شود

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
fa: از کدام نمایش برای دریافت مسیر این نمایش به منظور پیوندهای خلاصه، فید rss، بیشتر بخوانید و غیره استفاده شود.

en: <p>The following tokens are available for this link.</p>
fa: <p>توکن‌های پیشرو برای این پیوند موجود هستند.</p>

en: A Backdrop path or external URL the more link will point to. Note that this will override the link display setting above.
fa: مسیر بَک‌دِراپ یا نشانی داخلی که پیوند بیشتر بخوانید به آن اشاره می‌کند. به یاد داشته باشید این کار تنظیم نمایش پیوند در بالا را بازنویسی می‌کند.

en: Theming information
fa: اطلاعات قالب‌بندی

en: Display output
fa: خروجی نمایش

en: Alternative display output
fa: خروجی نمایش جایگزین

en: Style output
fa: خروجی سبک‌دهی

en: Alternative style
fa: سبک جایگزین

en: Row style output
fa: خروجی سبک‌ سطر

en: Alternative row style
fa: سبک سطر جایگزین

en: Field @field (ID: @id)
fa: فیلد @field (شناسه: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
fa: این قسمت تمام قالب‌های احتمالی برای پلاگین نمایش و سایر پلاگین‌ها را فهرست می‌کند، که مرتب‌سازی آن از درجه اهمیت کم به زیاد است. قالب فعال برای هر پلاگین -- که مشخص‌ترین قالب موجود در سیستم است -- به صورت ضخیم نمایش می‌یابد.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
fa: <strong>مهم!</strong> شما نام ماشینی نمایش را تغییر داده‌اید. هر چیزی که به این نمایش ضمیمه شده باشد، از جمله قالب‌بندی، تا زمانی که بروزرسانی نگردد کار نخواهد کرد. برای مشاهده پیشنهاد‌های قالب، باید نما را ذخیره‌سازی کنید.

en: Change theme
fa: تغییر قالب

en: Rescan template files
fa: اسکن مجدد فایل‌های قالب

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Backdrop aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Backdrop's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
fa: <strong>مهم!ْ</strong> هنگام افزودن، انتقال یا نامگذاری مجدد فایل‌های قالب، ضروری است که بَک‌دِراپ را از تغییرات مورد نظر خود با اسکن مجدد فایل‌های قالب آگاه سازید. با کلیک روی این دکمه اقدام به پاکسازی حافظه قالب در بَک‌دِراپ کرده که این امر فرآیند اسکن مجدد را رقم می‌زند. قالب‌های هاشورخورده بالا حالت جدید سیستم شما را منعکس می‌کنند.

en: Theming information (display)
fa: اطلاعات قالب‌بندی (نمایش)

en: Back to !info.
fa: بازگشت به !info.

en: theming information
fa: اطلاعات قالب‌بندی

en: This display has no theming information
fa: این نمایش شامل اطلاعات قالب‌بندی نیست

en: This is the default theme template used for this display.
fa: این قالب پیشفرض برای استفاده در این نمایش است.

en: This is an alternative template for this display.
fa: این یک قالب جایگزین برای استفاده در این نمایش است.

en: Theming information (style)
fa: اطلاعات قالب‌بندی (سبک)

en: This display has no style theming information
fa: این نمایش شامل اطلاعات قالب‌بندی سبک نیست

en: This is the default theme template used for this style.
fa: این قالب پیش‌فرض پوسته برای استفاده در این سبک است.

en: This is an alternative template for this style.
fa: این یک قالب جایگزین برای استفاده در این سبک است.

en: Theming information (row style)
fa: اطلاعات قالب‌بندی (سبک سطر)

en: This display has no row style theming information
fa: این نمایش شامل اطلاعات قالب‌بندی سبک سطر نیست

en: This is the default theme template used for this row style.
fa: این قالب پیش‌فرض پوسته برای استفاده در این سبک سطر است.

en: This is an alternative template for this row style.
fa: این قالب پیشفرض برای استفاده در این سبک است.

en: Put the exposed form in a block
fa: قرار دادن فرم تعاملی در یک بلوک

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Backdrop block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
fa: در صورت تنظیم، هر ویجت تعاملی با این نما نمایش نخواهد یافت. در عوض، یک بلوک در اختیار سیستم مدیریت بلوک بَک‌دِراپ قرار می‌گیرد و فرم تعاملی اینجا ظاهر خواهد شد. به یاد داشته باشید این بلوک باید به صورت دستی فعال شود و نما اینکار را برای شما نخواهد کرد.

en: Exposed Form
fa: فرم تعاملی

en: Exposed form options
fa: گزینه‌های فرم تعاملی

en: Select which pager, if any, to use for this view
fa: انتخاب یک صفحه‌بند، در صورت وجود، برای این نما

en: You may also adjust the !settings for the currently selected pager.
fa: همچنین می‌توانید !settings را برای صفحه‌بند انتخابی تنظیم کنید.

en: File found in folder @template-path
fa: فایل در پوشه @template-path پیدا شد

en: (File not found, in folder @template-path)
fa: (فایل در پوشه @template-path پیدا نشد)

en: Display title may not be empty.
fa: عنوان نمایش نمی‌تواند خالی باشد.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
fa: کلاس‌های CSS تنها باید شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد.

en: Display name must be letters, numbers, or underscores only.
fa: نام نمایش تنها باید شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد.

en: Display id should be unique.
fa: شناسه نمایش باید یکتا باشد.

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
fa: نمایش "@display" از فیلد استفاده می‌کند اما هیچ فیلدی تعریف نشده یا همه آن‌ها نادیده گرفته شده‌اند.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
fa: نمایش "@display" از مسیر استفاده می‌کند اما مسیر تعریف نشده است.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
fa: نمایش "@display" شامل یک پلاگین سبک نامعتبر است.

en: Exposed form: @view (@display_id)
fa: فرم تعاملی: @view (@display_id)

en: Provides filters that a user may change to adjust the results of a view.
fa: فیلترهایی را فراهم می‌کند که یک کاربر برای تغییر نتایج یک نما از آن بهره می‌برد.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
fa: زمانی که مقدار فیلتر موجود <em>نباشد</em>

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
fa: زمانی که مقدار فیلتر موجود <em>است</em> یا یک پیشفرض فراهم شده باشد

en: This display does not have a source for contextual filters, so no contextual filter value will be available unless you select 'Provide default'.
fa: این نمایش شامل مبدا برای فیلترهای زمینه‌ای نیست، پس هیچ فیلتر زمینه‌ای موجود نخواهد بود مگر اینکه 'گزینه پیشفرض' را انتخاب کنید.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
fa: تعداد گزینه‌ها برای نمایش. ۰ را برای نامحدود بودن انتخاب کنید.

en: Invalid display extender @extender
fa: گسترش‌دهنده نمایش نامعتبر @extender

en: Before
fa: قبل

en: After
fa: بعد

en: Both
fa: هردو

en: Attachment settings
fa: تنظیمات ضمیمه

en: Multiple displays
fa: چندین نمایش

en: Not defined
fa: تعریف نشده

en: Attach to
fa: ضمیمه به

en: Attachment position
fa: موقعیت ضمیمه

en: Inherit exposed filters
fa: ارث‌بری فیلترهای تعاملی

en: Inherit pager
fa: ارث‌بری صفحه‌بند

en: Render pager
fa: پردازش صفحه‌بند

en: Inherit
fa: ارث‌بری

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
fa: آیا این نمایش باید مقادیر فیلترهای زمینه‌ای خود را از نمایش والد که به آن ضمیمه شده است، ارث‌بری کند؟

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
fa: آیا این نمایش باید مقادیر فیلترهای تعاملی خود را از نمایش والد که به آن ضمیمه شده است، ارث‌بری کند؟

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
fa: آیا این نمایش باید مقادیر صفحه‌بندی خود را از نمایش والد که به آن ضمیمه شده است، ارث‌بری کند؟

en: Render
fa: پردازش

en: Should this display render the pager values? This is only meaningful if inheriting a pager.
fa: آیا این نمایش باید مقادیر صفحه‌بندی را پردازش کند؟ فقط در صورت ارث‌بری از یک صفحه‌بند معنا دارد.

en: Position
fa: موقعیت

en: Attach before or after the parent display?
fa: قبل یا بعد از نمایش والد ضمیمه شود؟

en: Select which display or displays this should attach to.
fa: نمایش‌(های) که این باید ضمیمه شود را انتخاب کنید.

en: View: @view: @display
fa: نما: @view: @display

en: Block display from the "@view" view.
fa: نمایش بلوک از نمای "@view".

en: Link title to page display
fa: پیوند عنوان به نمایش صفحه

en: Inherits path
fa: ارث‌بری از مسیر

en: Contextual filter input
fa: ورودی فیلتر زمینه‌ای

en: Allow settings override
fa: امکان بازنویسی تنظیمات

en: Some
fa: برخی

en: Allow settings
fa: امکان تنظیمات

en: Checked settings will be available in the Block configuration dialog for modification by the administrator configuring the layout. Unchecked settings will not be available and will only use the settings in this display.
fa: تنظیمات انتخابی در دیالوگ پیکربندی بلوک برای تغییر توسط مدیر پیکربندی چیدمان موجود خواهند بود. تنظیماتی که انتخاب نشده‌اند قابل دسترس نبوده و فقط از تنظیمات این نمایش استفاده خواهند کرد.

en: Pager offset
fa: فاصله صفحه‌بند

en: Link block title to view page
fa: پیوند عنوان بلوک به صفحه نما

en: Path override
fa: بازنویسی مسیر

en: Use exposed widgets form as block configuration
fa: استفاده از فرم ویجت‌های تعاملی بجای پیکربندی بلوک

en: Fields override
fa: بازنویسی فیلدها

en: Linking the block title to the view will make an anchor tag to the view page display (if one is exists).
fa: پیوند عنوان بلوک به نما منجر به ایجاد یک تگ anchor به نمایش صفحه نما (در صورت وجود) می‌شود.

en: Inherit path from the page.
fa: مسیر از صفحه ارث‌بری شود.

en: If yes, all links generated by Views, such as more links, summary links, and exposed input links will go to the current page path, not the view, if the display has a path.
fa: در صورت انتخاب، تمام پیوندهای تولیدی توسط نما، از جمله پیوندهای بیشتر بخوانید، خلاصه و ورودی تعاملی به مسیر صفحه جاری می‌روند تا مسیر نما، اگر نمایش دارای مسیر باشد.

en: Choose the data sources for contextual filters
fa: مشخص کردن مبدا داده برای فیلترهای زمینه‌ای

en: No filter
fa: بدون فیلتر

en: From URL
fa: از نشانی

en: Fixed
fa: ثابت

en: Input in block settings
fa: ورودی در تنظیمات بلوک

en: @arg source
fa: @arg مبدا

en: URL position
fa: موقعیت نشانی

en: In the url http://example.com/foo/bar/baz, for example, foo would be in position 1, bar 2, and baz 3.
fa: برای نمونه، در نشانی http://example.com/foo/bar/baz موقعیت foo برابر با ۱، موقعیت bar برابر با ۲ و موقعیت baz برابر با ۳ خواهد بود.

en: Context is optional
fa: زمینه اختیاری است

en: This context need not be present for the block to function. If you plan to use this, ensure that the contextual filter handler can handle empty values gracefully.
fa: وجود این زمینه برای عملکرد صحیح بلوک الزامی نیست. اگر قصد استفاده از این را دارید، اطمینان یابید که فیلتر زمینه‌ای می‌تواند مقادیر خالی را به درستی رسیدگی نماید.

en: Fixed argument
fa: آرگومان ثابت

en: This value will be set permanently as the filter value.
fa: این مقدار به صورت دائم به عنوان مقدار فیلتر تنظیم خواهد شد.

en: Label to apply to the filter when it is presented to the person configuring a layout.
fa: برچسبی که به فیلتر اعمال می‌شود تا هنگام پیکربندی یک چیدمان توسط کاربر مورد استفاده قرار گیرد.

en: There are no contextual filters on this display.
fa: فیلتر زمینه‌ای در این نمایش وجود ندارد.

en: Exposed filters in block displays require "Use AJAX" to be set to work correctly.
fa: فیلترهای تعاملی در نمایش‌های بلوک نیازمند تنظیم "استفاده از AJAX" هستند تا به درستی کار کنند.

en: Block caching type
fa: نوع حافظه موقت بلوک

en: This sets the default status for Backdrop's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
fa: وضعیت پیشفرض برای شیوه حافظه موقت بلوک در بَک‌دِراپ را تنظیم می‌کند؛ نیازمند این است که حافظه موقت از قسمت مدیریت بلوک فعال گردد و احتیاط کنید که هنگام تخلیه این حافظه، شما کنترل کمی روی آن دارید.

en: Feed settings
fa: تنظیمات فید

en: Using the site name
fa: استفاده از نام سایت

en: Use the site name for the title
fa: استفاده از نام سایت برای عنوان

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
fa: نماد فید فقط برای نمایش‌های انتخابی موجود خواهد بود.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
fa: این نما با مراجعه به مسیر مورد نظر در سایت نمایش خواهد یافت. توصیه می‌شود که مسیر به صورت "path/%/%/feed" یا "path/%/%/rss.xml" باشد و از % برای قرار دادن فیلترهای زمینه‌ای تعریف شده از نما استفاده کنید.

en: Page settings
fa: تنظیمات صفحه

en: No path is set
fa: مسیری تنظیم نشده است

en: No menu
fa: بدون منو

en: Normal: @title
fa: معمولی: @title

en: Tab: @title
fa: برگه: @title

en: Change settings for the parent menu
fa: تغییر تنظیمات برای منوی والد

en: The menu path or URL of this view
fa: مسیر منو یا نشانی این نما

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for contextual filters: For example, "node/%/feed".
fa: این نما با مراجعه به این مسیر از سایت نمایش می‌یابد. می‌توانید از "%" برای مشخص کردن مقدار فیلتر زمینه‌ای استفاده کنید. برای نمونه، "node/%/feed".

en: Menu item entry
fa: ورودی گزینه منو

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
fa: اگر به عادی یا برگه تنظیم شود، متن مورد استفاده برای توضیح گزینه را وارد کنید.

en: Displays the link in contextual links
fa: نمایش پیوند در پیوندهای زمینه‌ای

en: Hide menu tab
fa: پنهان‌سازی برگه منو

en: Only display menu item entry in contextual links. Menu tab should not be displayed.
fa: ورودی گزینه منو فقط در پیوندهای زمینه‌ای نمایش یابد. برگه منو نباید نمایش یابد.

en: Default tab options
fa: گزینه‌های پیشفرض برگه

en: When providing a menu item as a tab, Backdrop needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
fa: هنگام فراهم کردن یک گزینه منو به عنوان برگه، بَک‌دِراپ باید بداند گزینه منوی والد آن چه خواهد بود. گاهی اوقات این والد موجود است، ولی در سایر موارد باید این والد را ایجاد کنید. مسیر گزینه والد مشابه با مسیر اصلی است با این تفاوت که قسمت آخر کنار گذاشته می‌شود. برای نمونه، اگر مسیر این نما برابر با <em>foo/bar/baz</em> باشد، مسیر والد آن <em>foo/bar</em> می‌باشد.

en: Already exists
fa: هم اکنون موجود است

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
fa: در صورت ایجاد گزینه منوی والد، توضیحات گزینه را وارد کنید.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
fa: "$arg" دیگر پشتیبانی نمی‌شود. از % استفاده کنید.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
fa: از "%" نمی‌توان برای اولین قسمت از مسیر استفاده کرد.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
fa: نماها نمی‌توانند گزینه‌های عادی منو برای مسیر را همراه با % ایجاد کنند.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
fa: نمایشی که مسیر آن با % تمام می‌شود نمی‌تواند یک برگه باشد.

en: Title is required for this menu type.
fa: عنوان برای این نوع منو اجباری است.

en: Display @display is set to use a menu but the menu link text is not set.
fa: نمایش @display برای استفاده از یک منو تنظیم شده اما متن پیوند منو تنظیم نشده است.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu link text is not set.
fa: نمایش @display برای استفاده از یک منوی والد تنظیم شده اما متن پیوند منوی والد تنظیم نشده است.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
fa: زمانی که مقدار فیلتر در نشانی <em>نباشد</em>

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
fa: زمانی که مقدار فیلتر در نشانی <em>باشد</em> یا یک پیشفرض فراهم شده باشد

en: The contextual filter values is provided by the URL.
fa: مقادیر فیلترهای زمینه‌ای توسط نشانی فراهم شده است.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
fa: تعداد گزینه‌های قابل نمایش در صفحه. ۰ را برای نامحدود وارد کنید.

en: Submit button text
fa: متن دکمه ارسال

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
fa: متنی که در دکمه ارسال از فرم تعاملی قرار می‌گیرد.

en: Include reset button
fa: شامل دکمه بازنشانی باشد

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
fa: در صورت انتخاب، فرم تعاملی شامل دکمه‌ای خواهد بود که تمام فیلترهای زمینه‌ای را بازنشانی می‌کند

en: Reset button label
fa: برچسب دکمه بازنشانی

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
fa: متنی که در دکمه بازنشانی از فرم تعاملی قرار می‌گیرد.

en: Exposed sorts label
fa: برچسب مرتب‌سازی تعاملی

en: Text to display as the label of the exposed sort select box.
fa: متنی که در جعبه انتخاب مرتب‌سازی تعاملی قرار می‌گیرد.

en: Expose sort order
fa: ترتیب مرتب‌سازی تعاملی

en: Allow the user to choose the sort order. If sort order is not exposed, the sort criteria settings for each sort will determine its order.
fa: به کاربر امکان استفاده از ترتیب مرتب‌سازی را می‌دهد. اگر ترتیب مرتب‌سازی تعاملی نباشد، شاخص مرتب‌سازی هر گزینه ترتیب را مشخص می‌کند.

en: Text to use when exposed sort is ordered ascending.
fa: متن مورد استفاده هنگامی که مرتب‌سازی تعاملی صعودی باشد.

en: Text to use when exposed sort is ordered descending.
fa: متن مورد استفاده هنگامی که مرتب‌سازی تعاملی نزولی باشد.

en: Autosubmit
fa: ارسال خودکار

en: Automatically submit the form once an element is changed.
fa: ارسال خودکار فرم هر زمان که عنصری از آن تغییر کند.

en: Hide submit button
fa: پنهان‌سازی دکمه ارسال

en: Hide submit button if javascript is enabled.
fa: پنهان‌سازی دکمه ارسال اگر جاوااسکریپت فعال باشد.

en: Text on demand
fa: متن مورد نیاز

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
fa: متنی که باید قبل از انتخاب و اعمال یک فیلتر تعاملی توسط کاربر به او نمایش یابد.

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
fa: تعداد گزینه‌ها برای نادیده گرفتن. برای نمونه، اگر این فیلد برابر با ۳ باشد، ۳ گزینه اول نادیده گرفته و نمایش داده نمی‌شوند.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
fa: تا زمانی که مشکلی با صفحه‌بندی از این نما ندارید، این گزینه باید ۰ باشد. اگر از چندین صفحه‌بند در یک صفحه استفاده می‌کنید ممکن است نیاز باشد این مقدار را به عددی بالاتر تنظیم کنید تا با آرایه ?page= تداخل نداشته باشد. مقادیر بزرگ تعداد زیادی ویرگول در نشانی وارد می‌کنند، پس تا جای ممکن از آن‌ها استفاده نکنید.

en: Number of pages
fa: تعداد صفحات

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
fa: تعداد کل صفحات. برای نمایش تمام صفحات خالی بگذارید.

en: Number of pager links visible
fa: تعداد پیوندهای صفحه‌بند قابل نمایش

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
fa: تعداد پیوندها به صفحات برای نمایش در صفحه‌بند را مشخص کنید.

en: A lists of labels for the controls in the pager
fa: فهرستی از برچسب‌ها برای کنترل‌های صفحه‌بند

en: Text for "first"-link
fa: متن برای پیوند "اول"

en: Text for "previous"-link
fa: متن برای پیوند "قبلی"

en: Text for "next"-link
fa: متن برای پیوند "بعدی"

en: Text for "last"-link
fa: متن برای پیوند "آخر"

en: Exposed options
fa: گزینه‌های تعاملی

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
fa: تعاملی کردن این گزینه‌ها به کاربران امکان تعریف مقادیر خود در فرم تعاملی هنگام نمایش این نما را می‌دهد

en: Expose items per page
fa: گزینه‌های تعاملی هر صفحه

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
fa: در صورت انتخاب، کاربران می‌توانند تعداد گزینه‌های هر صفحه برای نمایش در نما را تعیین کنند

en: Items per page label
fa: برچسب گزینه‌های هر صفحه

en: Label to use in the exposed items per page form element.
fa: برچسبی که برای گزینه‌های هر صفحه تعاملی از فرم استفاده می‌شوند.

en: Exposed items per page options
fa: گزینه‌های هر صفحه تعاملی

en: Set between which values the user can choose when determining the items per page. Separated by comma.
fa: مقادیر قابل تعیین توسط کاربر برای گزینه‌های هر صفحه را تنظیم کنید. با ویرگول جداسازی کنید.

en: Include all items option
fa: شامل همه گزینه‌ها

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
fa: در صورت انتخاب، یک گزینه اضافی برای نمایش تمام گزینه‌های هر صفحه شامل می‌شود.

en: All items label
fa: برچسب همه گزینه‌ها

en: Which label will be used to display all items
fa: از چه برچسبی برای نمایش همه گزینه‌ها استفاده شود

en: Expose Offset
fa: فاصله تعاملی

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
fa: در صورت انتخاب، کاربران می‌توانند تعیین کنند چه تعداد گزینه از ابتدا نادیده گرفته شود.

en: Offset label
fa: برچسب فاصله

en: Label to use in the exposed offset form element.
fa: برچسب مورد استفاده در عنصر فرم فاصله تعاملی.

en: Please insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
fa: لطفا فهرستی از اعداد صحیح جدا شده با ویرگول وارد کنید. برای نمونه: 10, 20, 50, 100

en: Please insert the items per page (@items_per_page) from above.
fa: لطفا گزینه‌های هر صفحه (@items_per_page) از بالا را وارد کنید.

en: Offset must be an number greather or equal than 0.
fa: فاصله باید عددی بزرگتر یا مساوی با صفر باشد.

en: All items, skip @skip
fa: تمام گزینه‌ها، نادیده گرفتن @skip

en: All items
fa: تمام گزینه‌ها

en: Disable SQL rewriting
fa: غیرفعال‌سازی بازنویسی SQL

en: Disabling SQL rewriting will disable node_access checks as well as other modules that implement hook_query_alter().
fa: غیرفعال‌کردن بازنویسی SQL بررسی‌های node_access را همراه با تمام افزونه‌هایی که تابع hook_query_alter() را پیاده‌سازی کرده‌اند، غیرفعال می‌کند.

en: WARNING: Disabling SQL rewriting means that node access security is disabled. This may allow users to see data they should not be able to see if your view is misconfigured. Please use this option only if you understand and accept this security risk.
fa: هشدار: غیرفعال‌سازی بازنویسی SQL به معنی غیرفعال‌سازی امنیت دسترسی به محتوا است. اگر نمای شما به درستی پیکربندی نشده باشد، می‌تواند منجر به نمایش داده‌هایی شود که کاربران نباید مشاهده کنند. لطفا از این گزینه فقط در صورتی که درک کاملی از خطر امنیتی موجود دارید استفاده کنید.

en: Distinct
fa: متمایز

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
fa: اینکار منجر به نمایش نتایج متمایز از نما می‌شود. اگر چندین گزینه تکراری وجود داشته باشند، فقط یکی از آن‌ها نمایش می‌یابد. شما می‌توانید برای حذف گزینه‌های تکراری یک نما از این گزینه استفاده کنید، با اینکه ممکن است همیشه درست کار نکند. به یاد داشته باشید که ممکن است منجر به کندی پرسجوها شود، پس با احتیاط استفاده کنید.

en: Pure Distinct
fa: متمایز خالص

en: This will prevent views from adding the base column to the distinct field. If this is not selected and the base column is a primary key, then a non-pure distinct will not function properly because the primary key is always unique.
fa: اینکار از افزودن ستون پایه به فیلد متمایز از نما جلوگیری می‌کند. اگر این گزینه انتخاب نشده و ستون پایه یک کلید اولیه باشد، آنگاه یک گزینه متمایز غیر خالص به درستی عمل نخواهد کرد زیرا کلید اولیه همیشه یکتا است.

en: Use Slave Server
fa: استفاده از سرور ثانویه

en: This will make the query attempt to connect to a slave server if available.  If no slave server is defined or available, it will fall back to the default server.
fa: اینکار منجر به تلاش برای اتصال پرسجو به یک سرور ثانویه در صورت وجود می‌شود. اگر سرور ثانویه‌ای تعریف نشده باشد، به سرور پیشفرض تغییر می‌یابد.

en: Query Comment
fa: دیدگاه پرسجو

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
fa: در صورت تنظیم، این دیدگاه به پرسجو افزوده و به سرور SQL ارسال می‌گردد. اینکار می‌تواند برای گزارش‌گیری و اشکال‌زدایی مفید باشد.

en: Query Tags
fa: تگ‌های پرسجو

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
fa: در صورت تنظیم، این تگ‌ها به انتهای پرسجو افزوده می‌شوند و می‌توانند برای شناسایی آن در یک افزونه کمک کنند. اینکار برای تغییر پرسجوها کاربردی است.

en: The query tags may only contain lower-case alphabetical characters and underscores.
fa: تگ‌های پرسجو تنها می‌توانند شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشند.

en: Exception in @human_name[@view_name]: @message
fa: استثنا در @human_name[@view_name]: @message

en: Do not use a relationship
fa: از رابطه استفاده نشود

en: Provide default field wrapper elements
fa: فراهم کردن عنصرهای پیشفرض دربرگیرنده فیلد

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
fa: اگر انتخاب نشود، فیلدهایی که برای سفارشی‌سازی عنصرهای HTML خود پیکربندی نشده‌اند هیچ دربرگیرنده‌ای برای فیلد، برچسب و فیلد + برچسب خود دریافت نمی‌کنند. با این روش می‌توانید حجم مارک‌آپ تولید شده توسط نما را کاهش دهید به این قیمت که اعمال CSS به آن دشوارتر می‌شود.

en: Inline fields
fa: فیلدهای درونی

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another. Note that some fields will ignore this if they are block elements, particularly body fields and other formatted HTML.
fa: فیلدهای درونی بجای قرارگیری پس از یکدیگر، کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. به یاد داشته باشید برخی فیلدها در صورتی که عنصر بلوک باشند، این گزینه را نادیده می‌گیرند، به خصوص فیلدهای بدنه و سایر HTML فرمت‌بندی شده.

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
fa: از جداکننده می‌توان برای فاصله افتادن بین فیلدهای درونی استفاده کرد. می‌توانید در این فیلد از HTML استفاده کنید.

en: Hide empty fields
fa: پنهان‌سازی فیلدهای خالی

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
fa: فیلدها، برچسب‌ها یا مارک‌آپ برای فیلدهایی که خالی هستند نمایش داده نشود.

en: Title field
fa: فیلد عنوان

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
fa: فیلدی که برای عنوان گزینه RSS هر سطر استفاده می‌شود.

en: Link field
fa: فیلد پیوند

en: The field that is going to be used as the RSS item link for each row. This must be a Backdrop relative path.
fa: فیلدی که برای پیوند گزینه RSS هر سطر استفاده می‌شود. باید یک مسیر نسبی از بَک‌دِراپ باشد.

en: Description field
fa: فیلد توضیحات

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
fa: فیلدی که برای توضیحات گزینه RSS هر سطر استفاده می‌شود.

en: Creator field
fa: فیلد نویسنده

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
fa: فیلدی که برای نویسنده گزینه RSS هر سطر استفاده می‌شود.

en: Publication date field
fa: فیلد تاریخ انتشار

en: The field that is going to be used as the RSS item pubDate for each row. It needs to be in RFC 2822 format.
fa: فیلدی که برای تاریخ انتشار گزینه RSS هر سطر استفاده می‌شود. باید به فرمت RFC 2822 باشد.

en: GUID settings
fa: تنظیمات شناسه یکتای سراسری

en: GUID field
fa: فیلد شناسه یکتای سراسری

en: The globally unique identifier of the RSS item.
fa: شناسه یکتای سراسری برای گزینه RSS.

en: GUID is permalink
fa: شناسه یکتای سراسری پیوند ثابت است

en: The RSS item GUID is a permalink.
fa: شناسه یکتای سراسری گزینه RSS یک پیوند ثابت است.

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
fa: پلاگین سبک سطر نیازمند تعیین فیدهای نما برای استفاده در گزینه RSS است.

en: Grouping field Nr.@number
fa: گروه‌بندی فیلد شماره @number

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
fa: می‌توانید به صورت اختیاری یک فیلد برای گروه‌بندی رکوردها تعیین کنید. برای عدم گروه‌بندی خالی بگذارید.

en: Use rendered output to group rows
fa: استفاده از خروجی پردازش شده برای گروه‌بندی سطرها

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
fa: در صورت انتخاب، خروجی پردازش شده فیلد گروه‌بندی برای گروه‌بندی سطرها استفاده می‌شود.

en: Remove tags from rendered output
fa: حذف تگ‌ها از خروجی پردازش شده

en: Row class
fa: کلاس سطر

en: The class to provide on each row.
fa: کلاسی که برای هر سطر فراهم می‌شود.

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
fa: شما می‌توانید از توکن‌های فیلد موجود در "الگوهای جایگزین" قابل استفاده "بازنویسی خروجی این فیلد" برای تمام فیلدها بهره بگیرید.

en: Add views row classes
fa: افزودن کلاس‌های سطر برای نما

en: Add the default row classes like views-row-1 to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
fa: افزودن کلاس‌های پیشرفض نما مانند views-row-1 به خروجی. با استفاده از این گزینه می‌توانید حجم مارک‌آپ خروجی را به قیمت دشوارتر شدن اعمال CSS به آن کاهش دهید.

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
fa: افزودن کلاس‌های زوج/فرد و ابتدا/انتها

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
fa: افزودن کلاس‌های ابتدا و انتها همچنین کلاس‌های زوج و فرد به هر سطر.

en: Force using fields
fa: اجبار در استفاده از فیلد

en: If neither the row nor the style plugin supports fields, this field allows to enable them, so you can for example use groupby.
fa: اگر سطر یا پلاگین سبک‌دهی از فیلد پشتیبانی نکنند، این فیلد امکان استفاده از آن را می‌دهد تا مثلا بتوانید از گروه‌بندی استفاده کنید.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
fa: سبک @style نیازمند یک سبک‌دهی سطر است اما پلاگین سطر نامعتبر می‌باشد.

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Alignment
fa: تراز

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Places items starting in the upper left and moving right.
fa: گزینه‌ها را در سمت راست و بالا و انتقال به چپ قرار می‌دهد.

en: Places items starting in the upper left and moving down.
fa: گزینه‌ها را در سمت راست و بالا و انتقال به پایین قرار می‌دهد.

en: Use HTML table (deprecated)
fa: استفاده از جدول HTML (منسوخ)

en: For sites with views grids that need to use the deprecated HTML tables.
fa: برای سایت‌هایی با شبکه‌های نما که نیازمند استفاده از جدول‌های منسوخ HTML هستند.

en: Fill up single line
fa: پرکردن یک خط

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
fa: اگر این گزینه را غیرفعال کنید، یک شبکه با تنها یک سطر تعداد مشابه از سلول‌های جدول (<TD>) را مانند گزینه‌ها خواهد داشت. اینکار ممکن است مشکلاتی برای CSS شما ایجاد کند.

en: Short description of table
fa: توضیح کوتاه از جدول

en: Include a caption for better accessibility of your table.
fa: شامل یک عنوان برای دسترسی‌پذیری بهتر به جدول می‌شود.

en: Table summary
fa: خلاصه جدول

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Use this to give a summary of complex tables.
fa: این مقدار به عنوان ویژگی table-summary در HTML نمایش می‌یابد. برای ارائه خلاصه جدول‌های پیچیده استفاده کنید.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
fa: شما حداقل به یک فیلد قبل از پیکربندی تنظیمات منوی پرشی خود نیاز دارید

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
fa: برای پیکربندی صحیح یک منوی پرشی، باید فیلدی را انتخاب کنید که مسیر را تعیین می‌کند. سپس باید آن فیلد را از نمایش خارج سازید. تمام فیلدهای قابل نمایش جزئی از منو خواهند بود. لطفا به یاد داشته باشید که تمام HTML از این خروجی نادیده گرفته می‌شوند چرا که جعبه‌های انتخاب نمی‌توانند شامل HTML باشند.

en: Path field
fa: فیلد مسیر

en: Hide the "Go" button
fa: پنهان‌سازی دکمه "برو"

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
fa: در صورت پنهان بودن، این دکمه فقط برای کاربران با جاوااسکریپت فعال پنهان خواهد بود و صفحه به صورت خودکار هنگام تغییر جعبه انتخاب پرش می‌کند.

en: Selector label
fa: برچسب انتخابگر

en: The text that will appear as the the label of the selector element. If blank no label tag will be used.
fa: متنی که به عنوان برچسب برای عنصر انتخابگر ظاهر خواهد شد. اگر خالی بماند، از تگ برچسب استفاده نمی‌شود.

en: Choose text
fa: انتخاب متن

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
fa: متنی که به عنوان گزینه انتخابی در منوی پرشی ظاهر خواهد شد.

en: Set this field to display inline
fa: تنظیم این فیلد به نمایش درونی

en: Select the current contextual filter value
fa: انتخاب مقدار فیلتر زمینه‌ای جاری

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
fa: در صورت انتخاب، مسیر جاری بجای گزینه پیشفرض در منوی پرشی نمایش خواهد یافت.

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Wrapper class
fa: کلاس دربرگیرنده

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
fa: کلاس فراهم شده برای دربرگیرنده، خارج از فهرست.

en: List class
fa: کلاس فهرست

en: The class to provide on the list element itself.
fa: کلاس فراهم شده برای خود عنصر فهرست.

en: Use a custom %field_name
fa: استفاده از %field_name سفارشی

en: RSS description
fa: توضیحات RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
fa: این گزینه در خود فید RSS ظاهر می‌شود.

en: Add RSS icon to displays
fa: افزودن نماد RSS به نمایش‌ها

en: Show an RSS icon on the displays to which this RSS feed is attached.
fa: نمایش نماد RSS برای نمایش‌هایی که این فید به آن‌ها ضمیمه شده است.

en: views_plugin_style_default: Missing row plugin
fa: views_plugin_style_default: پلاگین سبک گمشده

en: Base path
fa: مسیر پایه

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
fa: تعریف مسیر پایه برای پیوندهای این خلاصه
    	نما، برای نمونه http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>
    	شامل اسلش قبل و بعد نباشد. اگر این مقدار خالی است، نماها از اولین مسیر موجود به عنوا مسیر پایه در نمایش‌های صفحه یا در صورت پیدا نشدن صفحه، استفاده خواهند کرد.

en: Display record count with link
fa: نمایش تعداد رکوردها با پیوند

en: Override number of items to display
fa: بازنویسی تعداد گزینه‌ها برای نمایش

en: If checked, the current contextual filter value will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
fa: در صورت انتخاب، مقدار فیلتر زمینه‌ای جاری به عنوان گزینه پیشفرض در منوی پرشی نمایش خواهد یافت.

en: Display items inline
fa: نمایش درونی گزینه‌ها

en: You need at least one field before you can configure your table settings
fa: قبل از پیکربندی تنظیمات جدول خود، حداقل به یک فیلد نیاز دارید

en: Override normal sorting if click sorting is used
fa: بازنویسی مرتب‌سازی عادی اگر مرتب‌سازی کلیک استفاده شود

en: Enable Backdrop style "sticky" table headers (Javascript)
fa: فعال‌سازی سربرگ جدول "sticky" به سبک بَک‌دِراپ (جاوااسکریپت)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
fa: (جلوه‌های سربرگ چسبان در حالت پیشنمایش قابل فعال شدن نیستند، فقط در خروجی اصلی)

en: Show the empty text in the table
fa: نمایش متن خالی در جدول

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is posible to show an empty table with the text in it.
fa: به صورت پیشفرض جدول برای یک نمای خالی، پنهان است. با این گزینه امکان نمایش یک جدول خالی با متنی درون آن وجود دارد.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
fa: فیلدها را درون ستون‌ها قرار می‌دهد؛ شما می‌توانید چندین فیلد را در یک ستون ترکیب کنید. در این صورت، جداکننده‌ای که برای هر ستون تعریف شده است، فیلدها را از یکدیگر جدا می‌کند. برای امکان مرتب‌سازی ستون، جعبه مرتب‌ساز را انتخاب و چگونگی مرتب‌سازی پیشفرض آن را تعیین کنید. در قسمت فیلدها می‌توانید ترتیب ستون‌ها و برچسب فیلدها را کنترل کنید.

en: @current of @max
fa: @current از@max

en: Invalid display id @display
fa: شناسه نمایش نامعتبر @display

en: Query
fa: پرسجو

en: These queries were run during view rendering:
fa: این پرسجوها هنگام پردازش نما اجرا می‌شوند:

en: Other queries
fa: سایر پرسجوها

en: This display has no path.
fa: این نمایش مسیری ندارد.

en: Query build time
fa: زمان ساخت پرسجو

en: @time ms
fa: @time میلی‌ثانیه

en: Query execute time
fa: زمان اجرای پرسجو

en: View render time
fa: زمان پردازش نما

en: No query was run
fa: پرسجویی اجرا نشده است

en: Unable to preview due to validation errors.
fa: امکان پیشنمایش بنا بر خطاهای اعتبارسنجی وجود ندارد.

en: Storage status
fa: وضعیت ذخیره‌ساز

en: View name
fa: نام نما

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: یک نام یکتای ماشینی برای این نما. تنها باید شامل حروف کوچک، اعداد و زیرخط باشد.

en: Provide description
fa: فراهم‌کردن توضیحات

en: Continue & configure
fa: ادامه و پیکربندی

en: Save & exit
fa: ذخیره‌سازی و خروج

en: Update "@title" choice
fa: بروزرسانی انتخاب "@title"

en: Update "@title" choice (@number)
fa: بروزرسانی انتخاب "@title" (@number)

en: Your view was saved. You may configure it from the list below.
fa: نمای شما ذخیره شده است. از فهرست زیر می‌توانید آن را پیکربندی کنید.

en: There is no lock on view %name to break.
fa: قفلی در نمای %name برای شکستن وجود ندارد.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
fa: آیا از شکستن قفل در نمای %name اطمینان دارید؟

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
fa: با شکستن این قفل، هر تغییر ذخیره نشده توسط کاربر !user از بین خواهد رفت!

en: The lock has been broken and you may now configure this view.
fa: قفل شکسته شده است و اکنون می‌توانید نما را پیکربندی کنید.

en: This view is being configured by user !user, and is therefore locked from configuring by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
fa: این نما توسط کاربر !user پیکربندی شده است، بنابراین از پیکربندی توسط سایر کاربران قفل شده است. زمان این قفل !age است. برای <a href="!break">شکستن این قفل</a> اینجا کلیک کنید.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
fa: * تمام تغییرات به صورت موقت ذخیره شده‌اند. برای تغییرات دائم روی ذخیره‌سازی و برای دور ریختن این تغییرات روی لغو کنید.

en: This display is disabled.
fa: این نمایش غیرفعال است.

en: revert view
fa: بازگردانی نما

en: delete view
fa: حذف نما

en: This display has one or more validation errors; please review it.
fa: این نمایش دارای یک یا چند خطای اعتبارسنجی است؛ لطفا بررسی کنید.

en: Invalid
fa: نامعتبر

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
fa: خطا: نمایش @display به پلاگین '@plugin' ارجاع دارد، اما آن پلاگین موجود نیست.

en: enable @display_title
fa: فعال‌سازی @display_title

en: view @display
fa: مشاهده @display

en: Go to the real page for this display
fa: رفتن به صفحه واقعی برای این نمایش

en: undo delete of @display_title
fa: لغو حذف @display_title

en: Clone the view @name?
fa: نمای @name شبیه‌سازی شود؟

en: Clone of @label
fa: شبیه‌سازی از @label

en: The view %old_name as been cloned into %new_name.
fa: نمای %old_name که با نام %new_name شبیه‌سازی شده است.

en: Delete the view @name?
fa: نمای @name حذف شود؟

en: Deleting the view %name will remove all pages, blocks, and other displays provided by this view.
fa: حذف نمای %name منجر به از بین رفتن تمام صفحات، بلوک‌ها و سایر نمایش‌های فراهم شده توسط آن می‌شود.

en: The view %name has been deleted.
fa: نمای %name حذف شده است.

en: Revert the view @name?
fa: نمای %name بازگردانی شود؟

en: Reverting the view %name will restore it to the original settings provided by the "@module" module.
fa: بازگردانی نمای %name منجر به فراهم شدن تنظیمات اولیه نما توسط افزونه "@module" می‌شود.

en: The view %name has been reverted to its defaults.
fa: نمای %name به حالت پیشفرض خود بازگردانی شده است.

en: The view %name has been enabled.
fa: نمای %name فعال شده است.

en: The view %name has been disabled.
fa: نمای %name غیرفعال شده است.

en: The view %name has been saved.
fa: نمای %name ذخیره‌سازی شده است.

en: Broken/missing handler: @table > @field
fa: شناسه خراب/گمشده: @table > @field

en: hidden
fa: پنهان

en: Aggregation settings
fa: تنظیمات جمع‌بندی

en: Apply and continue
fa: اعمال و ادامه

en: Ok
fa: تایید

en: @current of @total
fa: @current از @total

en: All displays (except overridden)
fa: تمام نمایش‌ها (مگر بازنویسی شود)

en: All displays
fa: تمام نمایش‌ها

en: This @display_type (override)
fa: این @display_type (بازنویسی)

en: For
fa: برای

en: View analysis
fa: تحلیل نما

en: Weight for @display
fa: وزن برای @display

en: Displays Reorder
fa: ترتیب نمایش‌ها

en: View name and description
fa: نام و توضیحات نما

en: Human-readable name
fa: نام انسانی

en: A descriptive human-readable name for this view. Spaces are allowed
fa: یک نام انسانی خوانا برای این نما. فاصله مجاز است

en: View tags
fa: تگ‌های نما

en: Optionally, enter a comma delimited list of tags for this view to use in filtering and sorting views on the administrative page.
fa: به صورت اختیاری، فهرستی جدا شده با ویرگول از تگ‌ها برای این نما را وارد کنید تا برای فیلتر کردن و مرتب‌سازی در صفحه مدیریتی استفاده شود.

en: View description
fa: توضیحات نما

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
fa: این توضیح در رابط کاربری مدیریت نماها به شما درباره عملکرد این نما توضیح می‌دهد.

en: Configure @type
fa: پیکربندی @type

en: Rearrange @type
fa: مرتب‌سازی @type

en: Broken field @id
fa: فیلد خراب @id

en: Operator to use on all groups
fa: عملگر برای استفاده در تمام گروه‌ها

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
fa: خواه "گروه ۰ AND گروه ۱ AND گروه ۲" یا "گروه ۰ OR گروه ۱ OR گروه ۲" و غیره.

en: Remove group @group
fa: حذف گروه @group

en: Default group
fa: گروه پیشفرض

en: Group @group
fa: گروه @group

en: Create new filter group
fa: ایجاد فیلتر گروه جدید

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: There are no @types available to add.
fa: @types موجود برای افزودن وجود ندارد.

en: Add and configure @types
fa: افزودن و پیکربندی @types

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
fa: خطا: شناسه برای @table > @field وجود ندارد!

en: Configure @type: @item
fa: پیکربندی @type: @item

en: Configure group settings for @type %item
fa: پیکربندی تنظیمات گروه برای @type %item

en: Configure extra settings for @type %item
fa: پیکربندی تنظیمات اضافی برای @type %item

en: Configure summary style for @type %item
fa: پیکربندی سبک خلاصه برای @type %item

en: Always show the <em>Master</em> display
fa: همیشه نمایش <em>اصلی</em> نمایش یابد

en: Show the <em>Master</em> (i.e. default) display, which is otherwise hidden.
fa: نمایش <em>اصلی</em> نمایش یابد (پیشفرض)، که معمولا پنهان است.

en: Allow <em>embed</em> displays to be created via the UI
fa: امکان ایجاد نمایش‌های <em>توکار</em> از طریق رابط کاربری

en: Enables the <em>embed</em> type of display. Embed displays can be used in code via <a href="@api_link"><code>views_embed_view()</code></a>. Embedded displays will still work even if this setting is disabled.
fa: نوع <em>توکار</em> از نمایش را فعال می‌کند. نمایش‌های توکار می‌توانند در کد و از طریق تابع <a href="@api_link"><code>views_embed_view()</code></a> استفاده شوند. نمایش‌های توکار در صورت غیرفعال بودن این گزینه نیز کار می‌کنند.

en: Custom admin theme for the Views UI
fa: قالب سفارشی مدیریتی برای رابط کاربری نماها

en: In some cases you might want to select a different admin theme for the Views UI.
fa: در بعضی موارد شاید بخواهید از یک قالب متفاوت برای رابط کاربری نماها استفاده کنید.

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
fa: برچسب برای مقدار "هر کدام" روی فیلترهای تعاملی تک انتخابی و اختیاری

en: Live preview settings
fa: تنظیمات پیشنمایش زنده

en: Automatically update preview on changes
fa: بروزرسانی خودکار پیشنمایش با هر تغییر

en: Show information and statistics about the view during live preview
fa: نمایش اطلاعات و آمار درباره نما هنگام پیشنمایش زنده

en: Statistics location
fa: محل آمار

en: Above the preview
fa: بالای پیشنمایش

en: Below the preview
fa: پایین پیشنمایش

en: Show the SQL query
fa: نمایش پرسجوی SQL

en: Show performance statistics
fa: نمایش آمار عملکرد

en: Show other queries run during render during live preview
fa: نمایش اجرای سایر پرسجوها هنگام پردازش پیشنمایش زنده

en: Backdrop has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
fa: بَک‌دِراپ قابلیت اجرای چندین پرسجو هنگام پردازش یک نما را دارد. انتخاب این گزینه اجرای هر پرسجو هنگام پردازش بخشی از پیشنمایش زنده را نمایش می‌دهد.

en: Clear Views' cache
fa: پاکسازی حافظه موقت نماها

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی

en: Add Views signature to all SQL queries
fa: افزودن امضای نماها به تمام پرسجوهای SQL

en: All Views-generated queries will include the name of the views and display 'view-name:display-name' as a string  at the end of the SELECT clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
fa: تمام پرسجوهای تولید شده توسط نماها شامل نام نما و نمایش 'view-name:display-name' به عنوان یک رشته در انتهای عبارت SELECT خواهند بود. اینکار منجر به شناسایی آسان‌تر پرسجوهای نما در پایگاه‌داده می‌شود، اما فقط برای اشکال‌زدایی باید استفاده کنید.

en: Disable JavaScript with Views
fa: غیرفعال‌سازی JavaScript با نماها

en: If you are having problems with the JavaScript, you can disable it here. The Views UI should degrade and still be usable without javascript; it's just not as good.
fa: اگر با JavaScript مشکلی دارید، می‌توانید از اینجا غیرفعالش کنید. رابط کاربری نماها بدون جاوااسکریپت هم می‌تواند به خوبی کار کند؛ البته نه به خوبی قبل.

en: Enable views performance statistics/debug messages via the Devel module
fa: فعال‌سازی پیام‌های آماری/اشکال‌زدایی عملکرد نما از طریق افزونه Devel

en: Check this to enable some Views query and performance statistics/debug messages <em>if Devel is installed</em>.
fa: در صورت <em>نصب بودن Devel</em> این گزینه را برای فعال‌سازی برخی از پیام‌های آماری/اشکال‌زدایی عملکرد نما انتخاب کنید.

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Page region to output performance statistics/debug messages
fa: ناحیه‌ای از صفحه برای خروجی پیام‌های آماری/اشکال‌زدایی عملکرد

en: Display extenders
fa: گسترش‌دهندگان نمایش

en: Select extensions of the views interface.
fa: افزونه‌های رابط کاربری نما را انتخاب کنید.

en: The cache has been cleared.
fa: حافظه موقت پاکسازی شده است.

en: Error: missing @component
fa: خطا: @component گمشده

en: No fields have been used in views yet.
fa: هنوز فیلدی در نما استفاده نشده است.

en: Provided by
fa: فراهم شده توسط

en: There are no enabled views.
fa: نمای فعالی وجود ندارد.

en: View analysis can find nothing to report.
fa: تحلیل نما گزارشی برای ارائه ندارد.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
fa: این نما تنها شامل یک نمایش پیشفرض است و نمی‌تواند در جایی از سایت قرار گیرد؛ شاید بخواهید یک نمایش صفحه یا بلوک اضافه کنید.

en: You have configured display %display with a path which is an path alias as well. This might lead to unwanted effects so better use an internal path.
fa: نمایش %display را با یک مسیر به عنوان نام مستعار پیکربندی کرده‌اید. اینکار ممکن است مشکلاتی بوجود آورد پس از یک مسیر داخلی استفاده کنید.

en: Remove this display
fa: حذف این نمایش

en: Remove this item
fa: حذف این گزینه

en: &lt;Any&gt;
fa: &lt;هر کدام&gt;

en: No filters have been added.
fa: فیلتری افزوده نشده است.

en: Drag to add filters.
fa: برای افزودن فیلتر بکشید.

en: Ungroupable filters
fa: فیلترهای غیرقابل گروه‌بندی

en: Column
fa: ستون

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Hide empty column
fa: پنهان‌سازی ستون خالی

en: Exposed Filters
fa: فیلترهای تعاملی

en: Attachment before
fa: ضمیمه قبل از

en: Attachment after
fa: ضمیمه پس از

en: Views UI settings
fa: تنظیمات رابط کاربری نماها

en: Changes cannot be made to a locked view.
fa: تغییرات به نمای قفل شده قابل اعمال نیستند.

en: Configure @section
fa: پیکربندی @section

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: Content revisions
fa: بازبینی‌های محتوایی

en: Configure this view to add a display.
fa: این نما را برای افزودن یک نمایش پیکربندی کنید.

en: Revert view
fa: بازگردانی نما

en: Views UI
fa: رابط کاربری نماها

en: The style selected does not utilize fields.
fa: سبک انتخابی شامل فیلد نمی‌باشد.

en: None defined
fa: تعریف نشده است

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
fa: این نما توسط کاربر !user ویرایش شده ، بنابراین برای ویرایش توسط دیگران قفل شده است. زمان این قفل !age است. برای <a href="!break">شکستن این قفل</a> اینجا کلیک کنید.

en: New view
fa: نمای جدید

en: Changed view
fa: نمای تغییر یافته

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
fa: نمای %name، نمایش گزینه‌ها از نوع <strong>@base</strong>.

en: Live preview
fa: پیشنمایش زنده

en: Create a page
fa: ایجاد یک صفحه

en: Use a pager
fa: استفاده از صفحه‌بند

en: Create a menu link
fa: ایجاد یک پیوند منو

en: Include an RSS feed
fa: شامل فید RSS باشد

en: Feed path
fa: مسیر فید

en: Feed row style
fa: سبک سطر فید

en: Create a block
fa: ایجاد یک بلوک

en: of
fa: از

en: of fields
fa: از فیلدهای

en: of type
fa: از نوع

en: tagged with
fa: برچسب با

en: Unsorted
fa: مرتب نشده

en: Newest first
fa: ابتدا جدیدترین

en: Oldest first
fa: ابتدا قدیمی‌ترین

en: sorted by
fa: مرتب‌سازی توسط

en: Attempted to create_view with values that have not been validated
fa: تلاش برای create_view با مقادیری که اعتبارسنجی نشده‌اند

en: comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Should links be displayed below each comment
fa: پیوندها باید پایین هر دیدگاه نمایش یابند یا خیر

en: with links (allow users to reply to the comment, etc.)
fa: با پیوند (امکان پاسخ به دیدگاه را به کاربران می‌دهد)

en: without links
fa: بدون پیوند

en: teasers
fa: خلاصه

en: full posts
fa: مطلب کامل

en: titles
fa: عناوین

en: titles (linked)
fa: عناوین (با پیوند)

en: Should links be displayed below each node
fa: پیوندها باید پایین هر مطلب نمایش یابند یا خیر

en: with links (allow users to add comments, etc.)
fa: با پیوند (امکان افزودن دیدگاه را به کاربران می‌دهد)

en: Should comments be displayed below each node
fa: دیدگاه‌ها باید پایین هر مطلب نمایش یابند یا خیر

en: with comments
fa: با دیدگاه‌

en: without comments
fa: بدون دیدگاه‌

en: Backdrop system listing compatible test
fa: آزمون سازگاری فهرست سیستمی بَک‌دِراپ

en: Support module for testing the backdrop_system_listing function.
fa: پشتیبانی از افزونه‌ برای آزمون تابع backdrop_system_listing.

en: Verifies that tests in installation profile modules are found and may use another profile for running tests.
fa: تایید می‌کند که آزمون‌های موجود در افزونه‌های پروفایل‌ نصب پیدا شده و از پروفایل دیگری برای اجرای آن‌ها استفاده می‌کند.

en: Backdrop system listing incompatible test
fa: آزمون ناسازگاری فهرست سیستمی بَک‌دِراپ

en: This theme supports custom color palettes if the Color module is enabled on the <a href="!url">modules page</a>. Enable the Color module to customize this theme.
fa: این قالب از طرح رنگ‌های سفارشی در صورت فعال بودن افزونه Color در <a href="!url">صفحه افزونه‌ها</a> پشتیبانی می‌کند. برای سفارشی‌سازی این قالب، افزونه Color را فعال کنید.

en: Main menu tab style
fa: سبک برگه منوی اصلی

en: No tabs
fa: بدون برگه

en: Rounded tabs
fa: برگه‌های گرد

en: Square tabs
fa: برگه‌های مربعی

en: When rounded or square tabs are selected, menu link color is overridden and set to #333 for better visibility.
fa: زمانی که برگه‌های گرد یا مربعی انتخاب شوند، رنگ پیوند منو بازنویسی شده و مقدار #333 را برای خوانایی بیشتر می‌گیرد.

en: Legacy front-end theme.
fa: قالب سمت-کاربر قدیمی.

en: Header background top
fa: پس‌زمینه بالای سربرگ

en: Header background bottom
fa: پس‌زمینه پایین سربرگ

en: Active menu link color
fa: رنگ پیوند منوی فعال

en: Blackdrop (default)
fa: قطره مشکی (پیشفرض)

en: Blue Lagoon
fa: تالاب آبی

en: Goldfish
fa: ماهی طلایی

en: Mocha
fa: قهوه‌ای

en: This @type is unpublished.
fa: این @type منتشر نشده است.

en: Basis
fa: پایه

en: Header background
fa: پس‌زمینه سربرگ

en: Site name background
fa: پس‌زمینه نام سایت

en: Slogan background
fa: پس‌زمینه شعار سایت

en: Site name and slogan
fa: نام و شعار سایت

en: Main menu hover background
fa: پس‌زمینه منوی اصلی

en: Borders
fa: حاشیه‌ها

en: Form element borders when selected
fa: حاشیه‌های عنصر فرم هنگام انتخاب

en: Buttons and Breadcrumb
fa: دکمه‌ها و مسیرنما

en: Basis (default)
fa: پایه (پیشفرض)

en: This theme demonstrates Backdrop CMS's default HTML markup and CSS styles. To learn how to build your own theme and override Backdrop's default code, see the <a href="http://drupal.org/theme-guide">Theming Guide</a>.
fa: این قالب نماینده HTML و CSS پیشفرض در سیستم مدیریت محتوای بَک‌دِراپ است. برای یادگیری ساخت قالب خود و بازنویسی کد پیشفرض بَک‌دِراپ، <a href="http://drupal.org/theme-guide">راهنمای قالب‌نویسی</a> را مشاهده کنید.

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
fa[0]: ۱ بروزرسانی در حال انتظار (@number_applied برای اعمال، @number_incompatible نادیده گرفته شدند)
fa[1]: @count بروزرسانی در حال انتظار (@number_applied برای اعمال، @number_incompatible نادیده گرفته شدند)

en: 1 pending update | @count pending updates
fa[0]: ۱ بروزرسانی در حال انتظار
fa[1]: @count بروزرسانی در حال انتظار

en: 1 byte | @count bytes
fa[0]: ۱ بایت
fa[1]: @count بایت

en: 1 year | @count years
fa[0]: ۱ سال
fa[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: ۱ هفته
fa[1]: @count هفته

en: 1 day | @count days
fa[0]: ۱ روز
fa[1]: @count روز

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: ۱ ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 min | @count min
fa[0]: ۱ دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 sec | @count sec
fa[0]: ۱ ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: 1 month | @count months
fa[0]: ۱ ماه
fa[1]: @count ماه

en: A translation string was skipped because of disallowed or malformed HTML. <a href="@url">See the log</a> for details. | @count translation strings were skipped because of disallowed or malformed HTML. <a href="@url">See the log</a> for details.
fa[0]: یک رشته ترجمه به دلیل HTML خراب یا غیرمجاز نادیده گرفته شد. برای جزئیات <a href="@url">گزارش‌های سیستمی</a> را مشاهده کنید.
fa[1]: @count رشته ترجمه به دلیل HTML خراب یا غیرمجاز نادیده گرفته شدند. برای جزئیات <a href="@url">گزارش‌های سیستمی</a> را مشاهده کنید.

en: A translation string was skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details. | @count translation strings were skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details.
fa[0]: یک رشته ترجمه به دلیل HTML خراب یا غیرمجاز نادیده گرفته شد. برای جزئیات گزارش‌های سیستمی را مشاهده کنید.
fa[1]: @count رشته ترجمه به دلیل HTML خراب یا غیرمجاز نادیده گرفته شدند. برای جزئیات گزارش‌های سیستمی را مشاهده کنید.

en: The !element-title cannot contain fewer than one token. | The !element-title must contain at least @count tokens.
fa[0]: !element-title نمی‌تواند کمتر از یک توکن باشد.
fa[1]: !element-title باید حداقل شامل @count توکن باشد.

en: The !element-title may not contain more than one token. | The !element-title may not contain more than @count tokens.
fa[0]: !element-title نمی‌تواند بیشتر از یک توکن باشد.
fa[1]: !element-title نمی‌تواند بیشتر از @count توکن باشد.

en: One problem was detected with your Backdrop installation. | Several problems were detected with your Backdrop installation.
fa[0]: یک مشکل در نصب بَک‌دِراپ شما شناسایی شد.
fa[1]: چندین مشکل در نصب بَک‌دِراپ شما شناسایی شدند.

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
fa[0]: ۱ دیدگاه حذف شد.
fa[1]: @count دیدگاه حذف شدند.

en: 1 comment | @count comments
fa[0]: ۱ دیدگاه
fa[1]: @count دیدگاه

en: 1 new comment | @count new comments
fa[0]: ۱ دیدگاه جدید
fa[1]: @count دیدگاه جدید

en: @count new configuration | @count new configuration
fa[0]: @count پیکربندی جدید
fa[1]: @count پیکربندی جدید

en: @count configuration changed | @count configurations changed
fa[0]: @count پیکربندی تغییر یافته
fa[1]: @count پیکربندی تغییر یافته

en: @count configuration removed | @count configurations removed
fa[0]: @count پیکربندی حذف شده
fa[1]: @count پیکربندی حذف شده

en: %recipient is an invalid e-mail address. | The following email addresses are invalid: %recipient.
fa[0]: %recipient یک نشانی ایمیل نامعتبر است.
fa[1]: نشانی ایمیل‌های پیشرو نامعتبر هستند: %recipient.

en: To event remaining 1 day | To event remaining @count days
fa[0]: ۱ روز مانده به رویداد
fa[1]: @count روز مانده به رویداد

en: @count year from now | @count years from now
fa[0]: @count سال از حالا
fa[1]: @count سال از حالا

en: This file is referenced by one piece of content. | This file is referenced by @count pieces of content.
fa[0]: این فایل توسط یک محتوا ارجاع شده است.
fa[1]: این فایل توسط @count محتوا ارجاع شده است.

en: And one additional unknown piece of content. | And @count additional unknown pieces of content.
fa[0]: و یک قطعه محتوای ناشناخته اضافی.
fa[1]: و @count قطعه محتوای ناشناخته اضافی.

en: referenced 1 time | referenced @count times
fa[0]: ۱ مرتبه ارجاع
fa[1]: @count مرتبه ارجاع

en: Are you sure you want to delete this file? | Are you sure you want to delete these files?
fa[0]: آیا از حذف این فایل اطمینان دارید؟
fa[1]: آیا از حذف این فایل‌ها اطمینان دارید؟

en: One piece of content references the listed files. | @count pieces of content reference the listed files.
fa[0]: یک قطعه محتوا به فایل‌های فهرست شده ارجاع دارد.
fa[1]: @count قطعه محتوا به فایل‌های فهرست شده ارجاع دارند.

en: Deleted 1 file. | Deleted @count files.
fa[0]: ۱ فایل حذف شذ.
fa[1]: @count فایل حذف شدند.

en: Failed to install one project. | Failed to install @count projects.
fa[0]: نصب یک پروژه ناموفق بود.
fa[1]: نصب @count پروژه ناموفق بود.

en: Updating modules, themes, and layouts requires <strong>@backends access</strong> to your server. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other update methods. | Updating modules, themes, and layouts requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other update methods.
fa[0]: بروزرسانی افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها نیازمند <strong>دسترسی @backends</strong> به سرور شماست. برای سایر شیوه‌های بروزرسانی <a href="@handbook_url">کتابچه</a> را مشاهده کنید.
fa[1]: بروزرسانی افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها نیازمند دسترسی به سرور شما از طریق شیوه‌های پیشرو است: <strong>@backends</strong>. برای سایر شیوه‌های بروزرسانی <a href="@handbook_url">کتابچه</a> را مشاهده کنید.

en: Installing modules, themes, and layouts requires <strong>@backends access</strong> to your server. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other installation methods. | Installing modules, themes, and layouts requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other installation methods.
fa[0]: نصب افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها نیازمند <strong>دسترسی @backends</strong> به سرور شماست. برای سایر شیوه‌های نصب <a href="@handbook_url">کتابچه</a> را مشاهده کنید.
fa[1]: نصب افزونه‌ها، قالب‌ها و چیدمان‌ها نیازمند دسترسی به سرور شما از طریق شیوه‌های پیشرو است: <strong>@backends</strong>. برای سایر شیوه‌های نصب <a href="@handbook_url">کتابچه</a> را مشاهده کنید.

en: 1 Installation | @count Installations
fa[0]: ۱ نصب
fa[1]: @count نصب

en: %archive_file contains a version of %names that is not compatible with Backdrop !version. | %archive_file contains versions of modules or themes that are not compatible with Backdrop !version: %names
fa[0]: %archive_file شامل نسخه‌ای از %names است که با بَک‌دِراپ !version سازگار نیست.
fa[1]: %archive_file شامل نسخه‌هایی از افزونه‌ها یا قالب‌ها است که با بَک‌دِراپ !version سازگار نیست: %names

en: @count item selected. | @count items selected.
fa[0]: @count گزینه انتخاب شده است.
fa[1]: @count گزینه انتخاب شده است.

en: @entity is %bundles | @entity is one of: %bundles
fa[0]: @entity برابر با %bundles
fa[1]: @entity برابر با یکی از: %bundles

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
fa[0]: زبان سایت "@languages" است
fa[1]: زبان سایت یکی از "@languages" است.

en: Current path is "@paths" | Current path is one of "@paths"
fa[0]: مسیر جاری "@paths" است
fa[1]: مسیر جاری یکی از "@paths" است.

en: Current path is not "@paths" | Current path is not one of "@paths"
fa[0]: مسیر جاری "@paths" نیست
fa[1]: مسیر جاری یکی از "@paths" نیست

en: User has the role @role | User has one of the following roles: @role
fa[0]: کاربر نقش @role دارد
fa[1]: کاربر یکی از نقش‌های پیشرو را دارد: @role

en: One translation file imported. | @count translation files imported.
fa[0]: یک فایل ترجمه وارد شده است.
fa[1]: @count فایل ترجمه وارد شده است.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu link in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu links in %title. They will be deleted (system-defined links will be reset).
fa[0]: <strong>هشدار:</strong> هم اکنون ۱ پیوند منو در %title وجود دارد. حذف خواهد شد (گزینه‌های تعریف شده توسط سیستم بازنشانی می‌گردند).
fa[1]: <strong>هشدار:</strong> هم اکنون @count پیوند منو در %title وجود دارند. حذف خواهند شد (گزینه‌های تعریف شده توسط سیستم بازنشانی می‌گردند).

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fa[0]: ۱ گزینه با موفقیت پردازش شد:
fa[1]: @count گزینه با موفقیت پردازش شدند:

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
fa[0]: آیا از حذف این گزینه اطمینان دارید؟
fa[1]: آیا از حذف این گزینه‌ها اطمینان دارید؟

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
fa[0]: ۱ مطلب حذف شد.
fa[1]: @count مطلب حذف شدند.

en: 1 character | @count characters
fa[0]: ۱ کاراکتر
fa[1]: @count کاراکتر

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
fa[0]: نوع محتوای ۱ مطلب از %old-type به %type تغییر یافت.
fa[1]: نوع محتوای @count مطلب از %old-type به %type تغییر یافتند.

en: %type is used by 1 piece of content on your site. If you remove this content type, you will not be able to edit the %type content and it may not display correctly. | %type is used by @count pieces of content on your site. If you remove %type, you will not be able to edit the %type content and it may not display correctly.
fa[0]: %type توسط ۱ قطعه محتوا در سایت شما استفاده شده است. اگر این نوع محتوا را پاک کنید، نمی‌توانید محتوای %type را ویرایش کرده یا آن را درست نمایش دهید.
fa[1]: %type توسط @count قطعه محتوا در سایت شما استفاده شده است. اگر این نوع محتوا را پاک کنید، نمی‌توانید محتوای %type را ویرایش کرده یا آن را درست نمایش دهید.

en: One permission in use | @count permissions in use
fa[0]: یک مجوز در حال استفاده
fa[1]: @count مجوز در حال استفاده

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
fa[0]: ۱ نام مستعار نشانی تولید شد.
fa[1]: @count نام مستعار نشانی تولید شدند.

en: No new URL aliases generated; 1 alias was updated. | No new URL aliases generated; @count aliases were updated.
fa[0]: هیچ نام مستعار نشانی تولید نشد؛ ۱ نام مستعار بروزرسانی شده است.
fa[1]: هیچ نام مستعار نشانی تولید نشد؛ @count نام مستعار بروزرسانی شده‌اند.

en: @action @count redirect. | @action @count redirects.
fa[0]: @action @count تغییر مسیر.
fa[1]: @action @count تغییر مسیرها.

en: Are you sure you want to @action this redirect? | Are you sure you want to @action these redirects?
fa[0]: آیا از @action این تغییر مسیر اطمینان دارید؟
fa[1]: آیا از @action این تغییر مسیرها اطمینان دارید؟

en: Removed 1 inactive redirect from the database. | Removed @count inactive redirects from the database.
fa[0]: ۱ تغییر مسیر غیرفعال از پایگاه‌داده حذف شد.
fa[1]: @count تغییر مسیر غیرفعال از پایگاه‌داده حذف شدند.

en: 1 redirect | @count redirects
fa[0]: ۱ تغییر مسیر
fa[1]: @count تغییر مسیر

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
fa[0]: ۱ گزینه برای اندیس‌گذاری باقیمانده است.
fa[1]: @count گزینه برای اندیس‌گذاری باقیمانده‌اند.

en: You must include at least one keyword to match in the content. Keyword must be at least 1 character, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
fa[0]: شما حداقل باید یک کلیدواژه مطابق با محتوا وارد کنید. کلیدواژه حداقل باید ۱ کاراکتر باشد، علائم نشانه‌گذاری نادیده گرفته می‌شوند.
fa[1]: شما حداقل باید یک کلیدواژه مطابق با محتوا وارد کنید. کلیدواژه حداقل باید @count کاراکتر باشد، علائم نشانه‌گذاری نادیده گرفته می‌شوند.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
fa[0]: شما حداقل باید یک کلیدواژه مثبت با ۱ کاراکتر یا بیشتر وارد کنید.
fa[1]: شما حداقل باید یک کلیدواژه مثبت با @count کاراکتر یا بیشتر وارد کنید.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
fa[0]: ۱ ایمیل هنگام این آزمون فرستاده شد.
fa[1]: @count ایمیل هنگام این آزمون فرستاده شدند.

en: 1 pass | @count passes
fa[0]: ۱ موفق
fa[1]: @count موفق

en: 1 fail | @count fails
fa[0]: ۱ ناموفق
fa[1]: @count ناموفق

en: 1 exception | @count exceptions
fa[0]: ۱ استثنا
fa[1]: @count استثنا

en: 1 debug message | @count debug messages
fa[0]: ۱ پیام اشکال‌زدایی
fa[1]: @count پیام اشکال‌زدایی

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
fa[0]: ۱ نتیجه آزمون حذف شد.
fa[1]: @count نتیجه آزمون حذف شدند.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
fa[0]: ۱ جدول بجامانده حذف شد.
fa[1]: @count جدول بجامانده حذف شدند.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
fa[0]: ۱ دایرکتوری موقت حذف شد.
fa[1]: @count دایرکتوری موقت حذف شدند.

en: You must enable the @required module to install @module. | You must enable the @required modules to install @module.
fa[0]: شما باید افزونه @required را برای نصب @module فعال کنید.
fa[1]: شما باید افزونه‌های @required را برای نصب @module فعال کنید.

en: The @module module is missing, so the following module will be disabled: @depends. | The @module module is missing, so the following modules will be disabled: @depends.
fa[0]: افزونه @module گمشده است، پس افزونه پیشرو غیرفعال خواهد شد: @depends.
fa[1]: افزونه @module گمشده است، پس افزونه‌های پیشرو غیرفعال خواهند شد: @depends.

en: 1 file name | @count file names
fa[0]: ۱ نام فایل
fa[1]: @count نام فایل

en: One file name has been successfully transliterated. | @count file names have been successfully transliterated.
fa[0]: یک نام فایل با موفقیت تغییر یافته است.
fa[1]: @count نام فایل با موفقیت تغییر یافته‌اند.

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
fa[0]: برای حذف @module، افزونه پیشرو ابتدا باید حذف گردد: @required_modules
fa[1]: برای حذف @module، افزونه‌های پیشرو ابتدا باید حذف گردند: @required_modules

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
fa[0]: عبارت پیدا نمی‌شود: @terms
fa[1]: عبارت‌ها پیدا نمی‌شوند: @terms

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
fa[0]: داده بروزرسانی موجود برای یک پروژه بررسی شد.
fa[1]: داده بروزرسانی موجود برای @count پروژه بررسی شدند.

en: Failed to get available update data for one project. | Failed to get available update data for @count projects.
fa[0]: دریافت داده بروزرسانی موجود برای یک پروژه ناموفق بود.
fa[1]: دریافت داده بروزرسانی موجود برای @count پروژه ناموفق بود.

en: Are you sure you want to cancel this user account? | Are you sure you want to cancel these user accounts?
fa[0]: آیا از لغو این حساب کاربری اطمینان دارید؟
fa[1]: آیا از لغو این حساب‌های کاربری اطمینان دارید؟

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
fa[0]: متاسفانه، بیش از یک تلاش ورود ناموفق برای این حساب رخ داده است. به صورت موقت مسدود می‌شود. دوباره تلاش کنید یا <a href="@url">درخواست گذرواژه جدید دهید</a>.
fa[1]: متاسفانه، بیش از @count تلاش ورود ناموفق برای این حساب رخ داده است. به صورت موقت مسدود می‌شود. دوباره تلاش کنید یا <a href="@url">درخواست گذرواژه جدید دهید</a>.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
fa[0]: کاربر پیدا نمی‌شود: @users
fa[1]: کاربران پیدا نمی‌شوند: @users

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
fa[0]: %action به @count گزینه اعمال شده است.
fa[1]: %action به @count گزینه اعمال شده است.

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
fa[0]: @count گزینه، نادیده گرفتن @skip
fa[1]: صفحه‌بندی، @count گزینه، نادیده گرفتن @skip

en: @count item | Paged, @count items
fa[0]: @count گزینه
fa[1]: صفحه‌بندی، @count گزینه

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
fa[0]: صفحه‌بندی کوچک، @count گزینه، نادیده گرفتن @skip
fa[1]: صفحه‌بندی کوچک، @count گزینه، نادیده گرفتن @skip

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
fa[0]: صفحه‌بندی کوچک، @count گزینه
fa[1]: صفحه‌بندی کوچک، @count گزینه

en: Header Settings
fa: تنظیمات سربرگ

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Footer Settings
fa: تنظیمات پاورقی
