Backdrop CMS (1.14) - en to kk translation catalogue (1035 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: approve
kk: қабылдау

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: content
kk: контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: not verified
kk: тіркелмеген

en: Action
kk: Әрекет

en: new
kk: жаңа

en: error
kk: Қате

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Block title
kk: Атауы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Home page
kk: Басты бет

en: Categories
kk: Категория

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: updated
kk: жанартылған

en: Overview
kk: Шолу

en: File information
kk: Файл туралы ақпарат

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Release notes
kk: Шығарылым жазбалары

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Help text
kk: Анықтама

en: Required
kk: Қажетті

en: root
kk: түбір

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
kk: Беттер берілген деңгейде іріктелген бірінші көлеміне қарай, екінші атауына қарай.

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Add category
kk: Категория қосу

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: No categories available.
kk: Категория жоқ.

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Field
kk: Өріс

en: Outline
kk: Жиек

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Session opened for %name.
kk: «%name» қолданушысының сессиясы ашық

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Modules
kk: Модульдер

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: never
kk: ешқашан

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: mail
kk: пошта

en: actions
kk: әрекеттер

en: Text
kk: Текст

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: no screenshot
kk: Скреншот жоқ

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Preview comment
kk: Пікірді алдын ала көру

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: file
kk: файл

en: status
kk: статусы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Add child page
kk: Балалық бетті құру

en: Remove from outline
kk: Құрылымнан жою

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Add block
kk: Блок құру

en: Page
kk: Бет

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: Logo
kk: Логотип

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Host
kk: Хост

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: Manual update check
kk: Жаңартуларды қолдан тексеру

en: Never
kk: Ешқашан

en: Check manually
kk: Қолмен тексеру

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: Out of date
kk: Ескірген

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Selected
kk: Тандалған

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
kk: Бұл санатты әдепкі қылу үшін бұл параметрге <em>Ия</em> деңіз.

en: Are you sure you want to delete %category?
kk: %category жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Your e-mail address
kk: Сіздін e-mail адресі

en: You must select a valid category.
kk: Дұрыс категорияны таңдау керек.

en: To
kk: Қайда

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Locale
kk: Тіл

en: Title field label
kk: Тақырып өрісі атауы

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: Role name
kk: Рөл атауы

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Count
kk: Саны

en: Search settings
kk: Теңшелемелерді іздеу

en: Mode
kk: күй

en: blocked
kk: бұғатталған

en: active
kk: белсенді

en: configure
kk: баптау

en: Authored by
kk: Автор

en: Performance
kk: Өнімділік

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Details
kk: Мәліметтер

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: security
kk: қорғаныш

en: General
kk: Басты

en: Namibia
kk: Намибия

en: Tonga
kk: Тонга

en: Table
kk: Кесте

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Thu
kk: Бс

en: Fri
kk: Жм

en: Sat
kk: Сн

en: Sun
kk: Жк

en: May
kk: Мамыр

en: am
kk: ертенгі уақыт

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Color
kk: Түс

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Log in
kk: Кіру

en: Jump to the first comment of this posting.
kk: Жазбаның алғашқы пікіріне секір.

en: Jump to the first new comment of this posting.
kk: Жазбаның алғашқы жаңа пікіріне секір.

en: Add a new comment to this page.
kk: Осы бетке жаңа пікір жазу

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
kk: Бұл жазба туралы өз ойыңмен және пікіріңмен бөліс

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: access denied
kk: рұқсат етілмеген

en: Uninstall
kk: Жою

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: The comment and all its replies have been deleted.
kk: Пікірмен оның жауаптары өшірілген.

en: Preformatted
kk: Тегістелген

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: reply
kk: жауап беру

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.

en: You have to specify a valid date.
kk: Сіз дұрыс датаны қалдыруыңыз керек.

en: Server settings
kk: Сервер баптамалары

en: Central African Republic
kk: Орталық Африка Республикасы

en: Nauru
kk: Науру

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка

en: Table prefix
kk: Кестенің префиксі

en: Database username
kk: Дерекқор қолданушысының аты

en: Database password
kk: Дерекқор құпиясөзі

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
kk: Анонимдік қолданушыларға беттерді кэшірлеу және  CSS пен JS өткізу өнімділігі үшін құру.

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
kk: Бүкіл жүйелік e-mail-дер осы мекенжайға жіберілетін болады. Бұл e-mail мекенжайы жариялы болмайды, тек қана жаңа құпиясөзін немесе жаңалықтар, хабарламалар алу үшін қолдансаңыз болады.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
kk: %email e-mail-ы тіркелген. <a href="@password">Құпиясөзді ұмыттыңыз ба?</a>

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері

en: Add menu
kk: Мәзір қосу

en: menu
kk: мәзір

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Titles only
kk: Тек қана тақырып

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: Upload picture
kk: Суретті жіберіңіз

en: Message:
kk: Хабарлама:

en: Language file
kk: Тілдік файл

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Undo
kk: Қайтару

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Select all rows in this table
kk: Кестенің барлық қатарларын таңдау

en: Deselect all rows in this table
kk: Бұл кестеге барлық жолды болдырмау

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Please enter some keywords.
kk: Құпия создерді енгізге болады.

en: Front page
kk: Басты бет

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Languages
kk: Тілдер

en: Delete menu
kk: Мәзірді жою

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Locale settings
kk: Аймақ нұсқаулары

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел

en: Configure permissions
kk: Рұқсаттарды теңшелеу

en: Existing system path
kk: Жүйелік жол

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Log out
kk: Шығу

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: Send yourself a copy.
kk: Өзіме көшірмесін жіберу.

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: role
kk: рөл

en: Are you sure you want to delete the block %name?
kk: %name блогын жойғыңыз келеді ма?

en: The block %name has been removed.
kk: %name блогы жойылы.

en: Created new term %term.
kk: «%term» термині қосылды.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
kk: %title терминін жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Deleted term %name.
kk: Жойылған %name термині.

en: warning
kk: ескерту

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: critical
kk: cыни

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
kk: Терминді жою кезінде онымен байланысты барлық терминдер өшіріледі, егер бар болса. Бұл әрекет қаайтымсыз.

en: Parent terms
kk: Ата-аналық терминдер

en: Syndicate
kk: Синдикат

en: Books
kk: Кітаптар

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: !date by !username
kk: !username<br />!date

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия

en: The specified passwords do not match.
kk: Енгізілген құпия сөздер сәкес келмейді.

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Cron
kk: Хронометр

en: permission
kk: құқық

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Fiji
kk: Фиджи

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: details
kk: мәліметтер

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Themes
kk: Темалар

en: JPEG quality
kk: JPEG сапасы

en: Delete comments
kk: Пікірлерді өшіру

en: Published comments
kk: Жарияланған пікірлер

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Protected
kk: Қорғалған_

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Contact settings
kk: Контактты жөндеу

en: Reset password
kk: Құпиясөзді қалпына келтіру

en: Processing
kk: Өңделу...

en: Temporary directory
kk: Уақытша қалта

en: File upload error. Could not move uploaded file.
kk: Файлды жүктеу қатесі. Жүктелген файлды роналастыру мүмкін емес.

en: The specified date is invalid.
kk: Көрсетілген мерзім дұрыс емес.

en: Slogan
kk: Ұран

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Underlined
kk: Асты сызылған

en: Delete role
kk: Рөлді өшіру

en: List menus
kk: Мәзірлер тізімі

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Delete block
kk: Блокты жою

en: '%name' block
kk: '%name' блогы

en: Save block
kk: Блокты сақтау

en: The block configuration has been saved.
kk: Блок параметрлері сақталды.

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
kk: Барлық баптаулар жоғалып кетеді. Бұл әрекет қайтымсыз.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
kk: Cайт навигация мәзірін баптау.

en: Add vocabulary
kk: Сөздік қосу

en: Created new vocabulary %name.
kk: Жаңа сөздік %name кұрылған

en: Updated vocabulary %name.
kk: Жаңартылған %name сөздігі.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
kk: Сіз %title сөздігін жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
kk: Сөздікті өшірсеңіз, барлық терминдерден айрылып қаласыз. Бұл қайтымсыз әрекет.

en: Deleted vocabulary %name.
kk: Жойылған %name сөздігі.

en: Default time zone
kk: Сағаттық белбеу үнсіз баптама

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: Permission
kk: Құқық

en: @module module
kk: @module модулі

en: Incompatible with this version of PHP
kk: PHP-дің бұл нұсқасымен сәйкес келмейді

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
kk: Бұл модулге PHP-дің @php_required нұсқасы керек, және де !php_version нұсқасың қолдамайды.

en: Anonymous commenting
kk: Анонимді пікір жазу

en: Anonymous posters may not enter their contact information
kk: Анонимды қолданушылар өздерінің контакттарын қалдыра алмайды

en: Anonymous posters may leave their contact information
kk: Аноним жазба қалдырушылар өздрінің байланыс мәліметтерін қалдыра алады.

en: Anonymous posters must leave their contact information
kk: Аноним жазба қалдырушылар өздрінің байланыс мәліметтерін қалдыруы керек.

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
kk: Бұл өрістің мазмұны құпия ретінде сақталған және жарияланып көрсетілмейді.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
kk: Сіздің әрбір пікіріңіздің соңында қолтаңбаңыз жария ретінде көрсетілетін болады.

en: Save content type
kk: Контент түрін сақтау

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Save role
kk: Рөлді сақтау

en: debug
kk: түзету

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
kk: Мәзірлер жүйесі тек жүйелік жолдарды сақтайды, бірақ URL-дің синонимдерін пайдаланады.%link_path жолы %normal_path болып сақталды.

en: There was an error saving the menu link.
kk: Мәзір сілтемесін сақтау кезіндегі қате.

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
kk: %title мәзірін жойғыңыз келеді ма?

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: KB
kk: Кб

en: @type: deleted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясы жойылды.

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Account blocked
kk: Есеп бұғатталған

en: The name %name is already taken.
kk: %name аты таңдалып қойған.

en: info
kk: ақпарат

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: Rebuild permissions
kk: Құқықтарды қайта құру

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type: added %title.
kk: @type: %title қосылды.

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: Path to custom logo
kk: Логотипке жететін жол

en: taxonomy
kk: таксономия

en: Updated term %term.
kk: Жаңартылған %term термині.

en: - Please choose -
kk: - Таңдаңыз -

en: - None selected -
kk: - Таңдалған жоқ -

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері

en: The content type %name has been deleted.
kk: %name контент түрі жойылды.

en: Deleted content type %name.
kk: Жойылған %name контент түрі.

en: Enter your keywords
kk: Өз кілтсөздеріңізді енгізіңіз

en: My account
kk: Менін есебім

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: The file could not be created.
kk: Файл жасалынбайды

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
kk: Құпия сөзді өзгертудің нұсқаулары %name деген қолданушының %email электрондық адресіне жіберілді.

en: The e-mail address %mail is not valid.
kk: %mail e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: authenticated user
kk: тіркелген пайдаланушы

en: E-mail addresses to notify when updates are available
kk: Жаңа жанартулар пайда болған кезде ескерту керек e-mail мекенжайлары

en: %email is not a valid e-mail address.
kk: %email мекенжайы дұрыс емес.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
kk: %emails дұрыс енгізілмеген электрондық пошта жәшігі.

en: No update data available
kk: Қолжетімді деректер жаңартуы жоқ

en: Not secure!
kk: Қауіпсіз емес!

en: Revoked!
kk: Қайтарылды!

en: Unsupported release
kk: Қамсыздандырлмаған нұсқа

en: See the available updates page for more information:
kk: Толығырақ ақпарат үшін жаңартулар парағын көріңіз:

en: New release(s) available for !site_name
kk: !site_name арналған жаңарту(лар) бар

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
kk: Кем дегенде бір орнатылған модуль немесе теманың нұсқасы кері қайтарылған. Жаңартқаныңыз немесе жойғаңыз жөн болады.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
kk: Толығырақ ақпарат үшін <a href="@available_updates">жаңартулар парағын</a> көріңіз.

en: Project not secure
kk: Жоба қауіпсіз емес

en: Project revoked
kk: Жоба жойылды

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
kk: Этот проект аннулирован и более недоступен для скачивания. Отключение всего, включенного в этот проект, настоятельно рекомендуется!

en: Project not supported
kk: Жоба сәйкес келмейді

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
kk: Этот проект больше не поддерживается и больше не доступен для скачивания. Рекомендуется не использовать этот проект!

en: No available releases found
kk: Қолжатімді нұсқалар табылмады.

en: Release revoked
kk: Нұсқа қері шақырылды

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
kk: Сіздегі Drupal нұсқасы кері шақырылды және мұнан әрі жүктеу мүмкіндігі жоқ. Бұл нұсқадағы барлық қойындыларды өшіруіңіз немесе жаңартуыңыз жөн болар!

en: Release not supported
kk: Нұсқа қамсыздандырылмайды

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
kk: Установленная у вас версия более не поддерживается и недоступна для скачивания. Отключение всего, включенного в эту версию, или обновление настоятельно рекомендуется!

en: Invalid info
kk: Шынайы емес ақпарат

en: Security update required!
kk: Қауіпсіздік жаңарту қажет!

en: Not supported!
kk: Қолдау көрсетілмейді!

en: Recommended version:
kk: Ұсынылған нұсқа:

en: Security update:
kk: Қауіпсіздік жаңартуы:

en: Latest version:
kk: Соңғы нұсқа:

en: Development version:
kk: Өндіріс нұсқасы:

en: Also available:
kk: Сонымен қатар қолжетімді:

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: Add new field
kk: Жаңа өрісті қосу

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Only of the type(s)
kk: Тек қана келесі түр(лер)ден

en: Content ranking
kk: Контентті бағалау

en: Keyword relevance
kk: Кілтсөздің қажеттілігі

en: Recently posted
kk: Жақында жарияланған

en: Number of comments
kk: Пікірлер саны

en: Factor
kk: Фактор

en: Or
kk: немесе

en: Color set
kk: Түс жиыны

en: Database host
kk: Дерекқор хосты

en: Maximum link text length
kk: Сілтеме ұзындығы

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
kk: Сілтеменің ең үлкен ұзындығын енгізіңіз. Осы ұзындықтан асып кеткен сілтемелер қысқартылады, алайда жұмыс қабілеттігі жоғалмайды.

en: Reports
kk: Есептер

en: Default picture
kk: Әдепкі сурет

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
kk: Өз суретін жүктемеген қолданушыларға арналған суреттің URL-ы. Еш сурет қоймау үшін бос қалдырңыз.

en: Install profile
kk: Қондыру процессінің профилі

en: %percentage of the site has been indexed.
kk: Сайттың %percentage пайызы индекстелді.

en: Web server
kk: Веб-сервер

en: The content access permissions have been rebuilt.
kk: Контентке қолжетімділік құқықтары қайта құрылды.

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: Choose an action
kk: Әрекет таңдаңыз

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: Path prefix
kk: Префикс жолы

en: Delete contact
kk: Контактты жою

en: Auto-reply
kk: Автожауап

en: Some required modules must be enabled
kk: Кейбір қажетті модульдерді қосу керек

en: Translate
kk: Аудару

en: File to import not found.
kk: Импортталатын файл табылмады.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате бар:ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате бар:ізделінді "msgid_plural" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
kk: %filename аударма файлында %line жолында синтаксис қате табылды.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgid" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді мәтін %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
kk: %filename аударма файлы күтпеген жерден %line жолында аяқталды.

en: Save translations
kk: Аудармаларды сақтау

en: Export template
kk: Үлгіні экспорттау

en: Create @name
kk: @name құру

en: The custom menu %title has been deleted.
kk: %title мәзірі жойылды.

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: anonymous user
kk: тіркелмеген пайдаланушы

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">сөндірулі</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">қосулы</span>)

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: Original text
kk: Түпнұсқа

en: Delete content type
kk: Контент түрін жою

en: Change book (update list of parents)
kk: Кітапты өзгерту (ата-аналар тізімін жаңарту)

en: create a new book
kk: Жаңа кітапты кұру

en: edit order and titles
kk: орын және тақырып аттарын өңдеу

en: Manage your site's book outlines.
kk: Сайтыңыздағы кітаптың нобайын басқару

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
kk: Қауіпсіздік себептерімен, сіздің қайта қотарылған файлыңыздың атауы %filename болып ауыстырылды.

en: Recommended version
kk: Ұсынылған нұсқа

en: notice
kk: хабарлама

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: File download
kk: Қотарған файл

en: Acronym
kk: Акроним

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
kk: Суретті кері қотару кезінде қате орын алды; %directory қалтасы жоқ немесе оған жазу мүмкін емес.

en: Custom format
kk: Қолданушы пішімі

en: Direction
kk: Бағыт

en: Book navigation block display
kk: Кітап навигациясы блогын көрсету

en: Password field is required.
kk: Құпиясөз өрісі талап етілген

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Administration theme
kk: Басқарушы темасы

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kk: Есебіңіз басқарушы растағаннан кейін тіркеледі. <br />Сәтті тіркелгеннен кейін e-mail мекенжайыңызға қажетті ақпарат жіберіледі.

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
kk: Қауіпсіздік ескерту: .htaccess файлын жазу мүмкін емес. Өзініңің %directory қалтана .htaccess файлын жасаңыз және оған мынадай сызықты қосыңыз: <code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
kk: %file файлы сақталмады. Белгісіз қате орын тапты.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
kk: Тек қана %files кеңейтімі бар файлдар рұқсат етілген.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
kk: Файл максималды %maxsize файл мөлшерінен %filesize асып кеткен.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
kk: Файл сіздің диск %quota квотасын %filesize -қа кеңейтеді.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
kk: Тек қана JPEG, PNG және GIF суреттері рұқсат етілген.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
kk: Сурет өлшемі рұқсат етілген максимум %dimensions пиксель өлшемділігіне сыйю үшін өзгертілді.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
kk: Сурет өлшемі тым үлкен; максималды мөлшерлер %dimensions пиксель.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
kk: Сурет өлшемі тым кіші; минималды мөлшерлер %dimensions пиксель.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
kk: Жүктеу барысында қате. Тағайындау толтырылған %destination файлды %file басқаша орналастыруға сәті түспеді

en: Add to book outline
kk: Кітапқа қосу

en: outdated
kk: ескіріп кеткен

en: <strong>@language_name</strong> (source)
kk: <strong>@language_name</strong> (қайнар)

en: Translations of %title
kk: %title құжатының аудармалары

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
kk: Сіздің контентіңіздегі тэгтеуді, санаттарға бөлуді, және классификациясын басқару.

en: Database port
kk: Дерекқор порты

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
kk: Бұл баптамалар тек қана кейбір сайттар үшін арналған. Егер сіз бұған не жазуын білмесеңіз, сол күйде қалдырыңыз немесе сіздің хостинг-провайдеріңізден анықтап алыңыз

en: If your database is located on a different server, change this.
kk: Егер сіздің мәліметтер қорыңыз басқа серверде орналасқан болса, мына баптаманы өзгертіңіз.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
kk: Егер сіздің мәліметтер қорыңыз стандарт емес порт арқылы ашылатын болса, порт нөмірін жазыңыз.

en: Database port must be a number.
kk: Дерекқордың порты нөмір болуы қажет

en: Status report
kk: Сайттың статусы

en: Not writable
kk: Жазуға тыйым орнатылған

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: This will be the top-level page in this book.
kk: Бұл кітаптың ең басты беті болады.

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Notify user of new account
kk: Жаңа қолданушыға хабарлама жіберу

en: Path to custom icon
kk: Өзгертпелі белгішке жолы

en: You are not authorized to post comments.
kk: Пікір тастау үшін жүйеге кіру қажет.

en: The comment you are replying to does not exist.
kk: Жауап бергіңіз келген пікір жоқ.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
kk: Талқылау жабық: пікірлер қоса алмайсыз.

en: You are not authorized to view comments.
kk: Пікірлерді көру үшін жүйеге кіру керек.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
kk: %title пікірін жойғыңыз келеді ма?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
kk: Осы пікірдің жауаптары жоғалады. Әрекетті кері қайтара алмайсыз.

en: Publish the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жариялау

en: Unpublish the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жарияламау

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
kk: Осы пікірлерді және олардың балалықтарын жойғыңыз келеді ма?

en: You have to specify a valid author.
kk: Дұрыс авторды еңгізу керек.

en: The name you used belongs to a registered user.
kk: Енгізген атты басқа қолданушы қолданады.

en: (No subject)
kk: (Тақырыбы жоқ)

en: File system
kk: Файлдық жүйе

en: Posted in
kk: Жарияланған жері

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
kk: Пікір: %subject жабық жазбасына пікір жіберілді.

en: All languages
kk: Барлық тілдер

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.

en: The post could not be saved.
kk: Жазба сақталмады.

en: You do not have any administrative items.
kk: Сізде административтік құқық жоқ.

en: Add language
kk: Тіл қосу

en: Edit string
kk: Жолды өңдеу

en: Delete string
kk: Жолды жою

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
kk: "%source" жолын жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
kk: Жолдың жойылуы осы жолдың барлық тілдегі аудармаларын жояды. Бұл қайтымсыз әрекет.

en: locale
kk: тіл

en: AM
kk: Түске дейін

en: PM
kk: Түстен кейін

en: Comments per page
kk: Бір парақтағы пікір саны

en: Multilingual support
kk: Көптілдікті қолдау

en: Enabled, with translation
kk: Қосылған, аудармалармен

en: Publish comment
kk: Пікірді жариялау

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
kk: Таңдалған суретті өңдеу %toolkit құралдар жиыны %function -ды жөнді орындай алмайды.

en: Administration pages
kk: Басқару беттері

en: Currently using !item !version
kk: Қазір !item !version қолданылып отыр

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
kk: <a href="@url">%name</a> үшін жаңа есеп құрылды. еш e-mail жіберілмеді.

en: Registration successful. You are now logged in.
kk: Тіркелу сәтті өтті. Енді жүйеге кірсеңіз болады.

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).

en: Username or e-mail address
kk: Қолданушы аты және e-mail мекенжайы

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.

en: Not in menu
kk: Мәзірде емес

en: User autocomplete
kk: Қолданушыны өздігінен толтыру

en: Initializing.
kk: Инициализациялау.

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
kk: <a href="@error_url">the error page</a> бетке көшіңіз

en: Your page will be a part of the selected book.
kk: Сіздің бетіңі таңдалған кітаптың бөлігі болады.

en: 0 sec
kk: 0 секунд

en: form
kk: форма

en: alert
kk: ескерту

en: emergency
kk: авария

en: Filter log messages
kk: Есеп жазбаларын фильтрле

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.

en: The translation import of %filename failed.
kk: %filename файлынан аударма импорты іске асырылмады

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Inserted
kk: Ендірілді

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: contact
kk: Контакттар

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
kk: Егер екі терминнің біреуін тапқыңыз келсе, онда терминдер арасына бас әріпті <strong>OR</strong> қойыңыз. Мысалы, <strong>иттер OR мысықтар</strong>.

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
kk: Cron-ды қосылу тұрған кезде қайта қосуға тырысу.

en: Cron run completed.
kk: Cron қосылды.

en: Already added languages
kk: Тілдер қосылып қойылған

en: Language name
kk: Тілдің аты

en: The content type %name has been updated.
kk: %name контент түрі жаңартылды.

en: The content type %name has been added.
kk: %name контент түрі қосылды.

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
kk: Бұл кестедегі өзгертулер форманы толтырмағаныңызша сақтала алмайды.

en: The requested page could not be found.
kk: Cұранылған бет табылмады.

en: Requirements problem
kk: Қажеттілік ақауы

en: Database configuration
kk: Дерекқор конфигурациясы

en: Select an installation profile
kk: Қондырудың бағытын таңдаңыз

en: Choose language
kk: Тілді таңдаңыз

en: No profiles available
kk: Ешбір бағыт табылған жоқ

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.

en: Configure site
kk: Сайтты баптау

en: Installed %module module.
kk: %module модулі қондырылды.

en: Choose profile
kk: Бағытты таңдаңыз

en: Set up translations
kk: Аударманың орнатылуы

en: Install site
kk: Сайтты қондыру

en: Finish translations
kk: Аударманың аяқталуы

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
kk: <em>Шығыс</em> e-mail адресі - сайтта тіркелу кезінде, жаңа құпия сөзге сұраным жасаған кезде және т.б. хабарламалар автоматты түрде жіберілген кезде пайдаланылады. (хаттар спам ретінде саналмауы үшін сіздің доменіңізбен байланысқан адресті қолданыңыз).

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
kk: Сайттағы даталар үнсіз келісіммен таңдалған сағаттық белбеуінде көрсетіледі.

en: Update notifications
kk: Жаңартулар туралы хабарламалар

en: Check for updates automatically
kk: Жаңартуларды автоматты түрде тексеру

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
kk: !name %max санынан ұзын болмауы керек, қазір оның ұзындығы %length символ.

en: GD2 image manipulation toolkit
kk: GD2 для обработки изображений

en: The GD toolkit is installed and working properly.
kk: GD құралдар жиыны орнатылған және дұрыс жұмыс істейді.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
kk: JPEG өңдеуі үшін сурет сапасын анықтаңыз.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
kk: GD сурет құралдар жиыны PHP-ге арналған GD модулін орнатылып және дұрыс нұқанланғаның қажет етеді. Қосымша ақпарат үшін: <a href="@url">PHP сурет құжаттамасы</a>.

en: Right to left
kk: Оңнан солға

en: Left to right
kk: Солдан оңға

en: Add custom language
kk: Қолданушылардын тілі қосу

en: Save language
kk: Тілді сақтау

en: Direction that text in this language is presented.
kk: Бағыт, не мәтін мына тілде ұсынылған

en: The default language cannot be deleted.
kk: Әдепкі тіл жойыла алмайды.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
kk: Тілді жою онымен байланысты барлық интерфейстер аудармаларын, және сол тілдегі хабарламалар бейтарап тілде етіп орнатылады

en: Language negotiation configuration saved.
kk: Кескін үйлесімі келіссөздерінің тілі сақталған.

en: String contains
kk: String құрамды

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
kk: Бос қалдырыңыз, барлық жолдарды көрсету үшін. Іздеу тізімін есепке ала отырып.

en: Search in
kk: Іздестіру

en: Both translated and untranslated strings
kk: Екеуді де аударылған және аударылмаған жолдар да

en: Only translated strings
kk: Тек жолды аудару

en: Only untranslated strings
kk: Тек аударылмаған жолды аудару

en: Languages not yet added
kk: Тілдер әлі қосылмаған

en: Import translation
kk: Аударымның импорты

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
kk: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) файлы

en: Import into
kk: -ға сырттан алу

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
kk: Жолдарды қосатын тілді таңадаңыз. Құрылмаған тілді таңдасаңыз ол қосылады.

en: The language %language has been created.
kk: %language тілі құрылды.

en: Export translation
kk: Аударманы экспорттау

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
kk: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) форматына экспорттау тілін таңдаңыз

en: String not found.
kk: Жол табылмады.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
kk: берілген жолында руқсат етілмеген HTML: %string бар

en: The string has been saved.
kk: Жол сақталмады.

en: The string has been removed.
kk: Жол жойылды

en: The language selected for import is not supported.
kk: Язык, выбранный для импорта, не поддерживается.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
kk: Аударған файл %filename жоқ болады немесе қате тақырып.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
kk: Аударма сәтті орнатылды. %number жаңа жолдар құрылды, %update жол жаңартылды және %delete жол жойылды.

en: Importing interface translations
kk: Интерфейс аудармаларының импорты

en: Starting import
kk: Импорт басталды

en: Error importing interface translations
kk: Интерфейстің аудармаларын импорт қатесі

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
kk: рұқсат бермеген HTML: %string аударған жолы

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
kk: %locale-ға импортталған %file файлы: %number жаңа жол қосылды, %update жаңартылды және %delete жойылды.

en: Exported %locale translation file: %filename.
kk: %locale аударма файл: %filename экспортталған.

en: Exported translation file: %filename.
kk: Аударма файлге %filename экспортталған.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
kk: Жаңартылған JavaScript аударма файл %language тіл үшін

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
kk: Жасалған JavaScript аударма файл %language тіл үшін керек

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
kk: Жасау жүгірінде JavaScript аудару файлдың %language тіл үшін  қате болыпты

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
kk: Электрондық поштаны (%from-дан %to-ға) жіберуде қате кетті

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
kk: Unicode жолдарымен жасалынатын әрекет эмуляция арқылы бейнеленеді. Юникодты жақсырақ қолдайтын "<a href="@url">PHP mbstring кеңеймені</a> орнатыңыз.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
kk: PHP мультибайттық жолдарының қайта жүктелуі (overloading) қосылған, бұны сөндіру керек. <em>mbstring.func_overload</em>php.ini файлындағы баптаманы тексеріңіз. Толық ақпаратты <a href="@url">PHP mbstring құжаттарында</a>. таба аласыз.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
kk: PHP мультибайттық жолдарын енгізу конвертациясы қосылған, бұны сөндіру керек. <em>mbstring.encoding_translation</em>php.ini файлындағы баптаманы тексеріңіз. Толық ақпаратты <a href="@url">PHP mbstring құжаттарында</a>. таба аласыз.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
kk: PHP мультибайттық жолдарын енгізу конвертациясы қосылған, бұны сөндіру керек. <em>mbstring.http_input</em>php.ini файлындағы баптаманы тексеріңіз. Толық ақпаратты <a href="@url">PHP mbstring құжаттарында</a>. таба аласыз.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
kk: PHP мультибайттық жолдарын енгізу конвертациясы қосылған, бұны сөндіру керек. <em>mbstring.http_output</em>php.ini файлындағы баптаманы тексеріңіз. Толық ақпаратты <a href="@url">PHP mbstring құжаттарында</a>. таба аласыз.

en: Standard PHP
kk: PHP версиясы

en: PHP Mbstring Extension
kk: PHP Mbstring кеңеймесі

en: Unicode library
kk: Unicode кітапханасы

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
kk: Өзгертуге мүмкіндік болмады XML кодтау %s UTF-8-ге.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
kk: Демеусіз кодтау. Өтінеміз iconv, GNU recode немесе PHP үшін mbstring орнатыңыз.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
kk: %add-child сілтемесімен өткенде қандай контент түрін жасау керегін таңдаңыз. Таңдалған контент түрі рұқсат етілген болуы тиіс.

en: Save book pages
kk: Кітап беттерін сақтау

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
kk: Бұл кітап басқа қолданушымен өзгертілген, өзгертулер құтқарылмайды.

en: Title changed from %original to %current.
kk: Тақырып атауы %бастапқыдан %ағымдыққа өзгертілген.

en: Updated book %title.
kk: Кітап жаңартылды %title.

en: book: updated %title.
kk: Кітап: жаңарту %title.

en: Update book outline
kk: Жоспарлы кітаптің жаңартулары

en: Remove from book outline
kk: Жоспарлы кітаптан жою

en: No changes were made
kk: Өзгертулер енгізілмеді

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
kk: Хабарлама таңдалған кітапқа қосылды. Енді сіз бұл жайды басқа беттерге қатыстыра аласыз.

en: The book outline has been updated.
kk: Жоспарлы кітап жаңартылды.

en: There was an error adding the post to the book.
kk: Хабарламаны кітапқа қосар кезде қате шықты.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
kk: %title балалық элементтермен байланыстырылған, сондықтан кітаптың бірлестігін сақтау үшін олар бірге көшіріледі. Иерархияны қайта құру үшін (бұл бет көшірілгенге дейінгі қалпына) Құрылым құйыншасында %title қайта енгізіле алады, алайда оның барлық балалық элменттерін қолмен қайта көшіру керек.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
kk: %title құрылым қойындыны пайдалана отырып иерархияға қосыла алады.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
kk: Иерархия кітабынан атауын жоюға сенімдісіз бе?

en: The post has been removed from the book.
kk: Хабарлама кітаптан жойылған.

en: Show block on all pages
kk: Блокты барлық беттерде көрсету

en: Show block only on book pages
kk: Блокты тек кітап беттерінде көрсету

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
kk: Егер <em>Блокты барлық беттерде көрсету</em> фукнциясы таңдалса, блок сайттың барлық кітаптарында автоматты түрде мәзір енгізеді. Егер <em> Блокты тек кітап беттерінде көрсету</em> функциясы таңдалса блокта тек сол кітаптағы бетке қатысты мәзір көрсетіледі. Бұл кезде егер таңдалған бет кітап ішінде болмаса ешқандай блок көрсетілмейді. Блоктың қосымша параметрлерін белгілеу үшін <em>Бет көрінуінің ерекше теңшелімдері</em> бетін көріңіз.

en: This is the top-level page in this book.
kk: Бұл осы кітаптың ең жоғары деңгейлі беті.

en: No book selected.
kk: Еш кітап таңдалмады.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
kk: Кітаптың басты беті. Кітап пен оның ішіндегі беттердің максимум тереңдігі !maxdepth. Егер шектен тыс шығып кетсе кітаптың кейбір беттері жасамауы мүмкін.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
kk: %title атауы кітап жоспарының бір бөлігі және балалық беттерді байланыстырады. Егер сіз жоюдан бастасаңыз балалық беттер автоматты түрде аударылады.

en: Re-order book pages and change titles
kk: Кітап беттері ретін және өзгерту атауларын теңшелеу

en: Book page
kk: Кітап беті

en: Delete the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жою

en: Allows users to comment on and discuss published content.
kk: Қолданушыға сайтта жарияланған контентке пікір тастауға рұқсат береді.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
kk: Мысалы: "сайтпен кері байланыс" немесе "өнім туралы ақпарат".

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
kk: Контакт формасы теңшеленбеген. Формаға <a href="@add">бір немесе бірнеше санат қосу</a> функциясын қолданыңыз.

en: Personal contact form
kk: Персоналды контакт формасы

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
kk: Сайтта контакт формасын жасап оған санаттарын қондырады

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
kk: Контакт формаларын қолдануға мүмкіндік береді (жеке және бүкіл сайттық)

en: View events that have recently been logged.
kk: Соңғы журналға жазылған оқиғаларды көру.

en: Top 'page not found' errors
kk: 404 қателері

en: View 'page not found' errors (404s).
kk: 404 (бет табылмаған) кателерді көрсету.

en: Top 'access denied' errors
kk: 403 қателері

en: View 'access denied' errors (403s).
kk: 403 (материалға рұқсат етілмеген) қателерді көрсету.

en: Logs and records system events to the database.
kk: Жүйелік оқиғаларды дерекқорға жазу әне журнал жүргізу

en: No roles may use this format
kk: Бұл форматты қолданатын рөл жоқ

en: Allowed HTML tags: @tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтер: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
kk: Бетбелгілер басқа беттерге сілтеме жасауға арналған

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
kk: Әдепкі аударма тегтері автоматты түрде қойылады, сондықтан бұл тегтерді өосымша параграф құру үшін қолданыңыз. Бұл тегтің қолданылуы ерекшелігі мынада: басқалараына қарағанда ашылу/жабылу сәтінен бастап жұмыс істемейді. Қосымша " /" қолданыңыз, XHTML 1.0 үйлестіру үшін.

en: Text with <br />line break
kk: <br /> жол үзілімі бар мәтін

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
kk: Әдепкілей еже тегтері автоматты түрде енгізіледі, сондықтан бұл тегті қосымша еже қосу үшін қолданыңыз

en: Paragraph one.
kk: Бірінші параграф

en: Paragraph two.
kk: Екінші параграф

en: Emphasized
kk: Асты сызылған

en: Cited
kk: дәйексөз алынған

en: Coded text used to show programming source code
kk: Бостап кодты көрсетуге арналған текст

en: Coded
kk: Дәйексөз алынған

en: Bolded
kk: Қалың

en: Italicized
kk: Курсивпен белгілген

en: Superscripted
kk: Жол үстінде

en: <sup>Super</sup>scripted
kk: Жол <sup>үстінде</sup>

en: Subscripted
kk: Жол астында

en: <sub>Sub</sub>scripted
kk: Жол <sub>астында</sub>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
kk: <acronym title="Үш Әріп Акронум">TLA</acronym>

en: Block quoted
kk: Дәйексөз алынған блок

en: Quoted inline
kk: Дәйексөз алу ішіне салыңған

en: Table header
kk: Кесте тақырыбы

en: Table cell
kk: Кесте ұяшығы

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
kk: Реттелген тізім - әр тізім элементінің алдына &lt;li&gt; жазу керек

en: First item
kk: Бірінші элемент

en: Second item
kk: Екінші элемент

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
kk: Реттелмеген тізім - әр тізім элементінің алдына &lt;li&gt; жазу керек

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
kk: Анықтамалар тізімі басқа HTML тізімдерге ұқсас. &lt;dl&gt; сөзінен анықтама тізімі басталада &lt;dt&gt; сөзінен анықтама термины басталады және  &lt;dd&gt; сөзінен анықтама әлпеті басталады.

en: First term
kk: Бірінші термин

en: First definition
kk: Бірінші түсініктеме

en: Second term
kk: Екінші термин

en: Second definition
kk: Екінші сипаттама.

en: Subtitle three
kk: Үш субтитр

en: Subtitle four
kk: Төрт субтитр

en: Subtitle five
kk: Бес субтитр

en: Subtitle six
kk: Алты субтитр

en: Tag Description
kk: Тегтің сипаттама

en: You Type
kk: Сіздің Түрі

en: You Get
kk: Сіз Аласіз

en: No help provided for tag %tag.
kk: %tag тегіне көмек ескерілмеген.

en: Ampersand
kk: Амперсанд

en: Quotation mark
kk: Тырнақша

en: Character Description
kk: Белгінің сипаттамасы

en: Lines and paragraphs break automatically.
kk: Жол және абзац үзілімдері автоматты түрде қойылады.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
kk: Веб-парақтар және e-mail мекенжайларын автоматты түрде сілтемеге аударады.

en: Compose tips
kk: Анықтаманы құрау

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
kk: Бұл аккаунттың email-ының әдепкілей тілі және сайттың көрсетілу тілі.

en: This account's default language for e-mails.
kk: Осы есептің e-mail-дарға арналған әдепкі тілі.

en: Configure languages for content and the user interface.
kk: Контент және пайдаланушы интерфейсі үшін тілді теңшелімдеу.

en: Submission form settings
kk: Жіберу пішінің теңшелімдері

en: This content type does not have a title field.
kk: Бұл контент типінде тақырып жолы жоқ.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады

en: The human-readable name %name is already taken.
kk: Адам оқи алатын %name аты бос емес.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
kk: Бұл мазмұн типін жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Added content type %name.
kk: Қосылған %name мазмұн типі

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
kk: Сіз сайт мазмұнындағы рұқсаттарды қайта құрғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет сайт контентына барлық рұқсаттарды қайта құрайды. Бұл қайтымсыз әрекет

en: language
kk: Тіл

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
kk: @type %title %revision-date ревизиясына қайтарылды.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
kk: @type %title %revision-date күніндегі ревизиясы жойылды.

en: @type: reverted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясына қайтарылды.

en: Rebuilding content access permissions
kk: Контентке қолжетімділік рұқсатын қайтару

en: Content permissions have been rebuilt.
kk: Рұқсат контенті қайта қалпына келтірілді.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
kk: Контент қолжетімділік рұқсаты дұрыс қалпына келтірілмеді.

en: Add content type
kk: Контент түрін қосу

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
kk: Контентті сайтқа ұсыну және парақтарда көрсету.

en: The alias %alias is already in use in this language.
kk: %alias бүркеншік аты бос емес.

en: The alias has been saved.
kk: Лақап ат сақталды.

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
kk: Сіз %title жол бүркеншік атты жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Filter aliases
kk: Лақап аттардың сүзгісі.

en: URL aliases
kk: URL лақаптар

en: Edit alias
kk: Лақапты өзгерту

en: Delete alias
kk: Лақапты жою

en: Allows users to rename URLs.
kk: Пайдаланушыларға URL адрестарды қайта атауға рұқсат береді.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
kk: %field жолын жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: checkbox
kk: құсбелгі

en: Delete field
kk: Өрісті кетіру

en: The index will be rebuilt.
kk: Индекс қайта құрылатын болады.

en: Minimum word length to index
kk: Индекстеу керек сөз ұзындығының ең кішісі

en: Simple CJK handling
kk: Өңай CJK өңдеу

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Top search phrases
kk: Ең көп ізделетін фразалар

en: View most popular search phrases.
kk: Ең жиі ізделетін фразаларды көру.

en: Enables site-wide keyword searching.
kk: Веб-торапта кілтсөзбен іздеу қосады.

en: Logs and records system events to syslog.
kk: Жүйедегі оқиғаларды жүйелік журналға жазып алады.

en: Shortcut icon settings
kk: Лақап белгішесінің теңшелемелері

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
kk: Сіздің белгішеңіз немесе "фавикон" мекенжай шолағында және көпшілік браузерлердің бетбелгісінде көрсетіледі

en: Confirm uninstall
kk: Құптауды жою

en: No modules selected.
kk: Еш модуль таңдалмады.

en: The selected modules have been uninstalled.
kk: Таңдаған модульдер жойылды.

en: Default 403 (access denied) page
kk: Әдепкі 403 қателік парағы

en: Default 404 (not found) page
kk: Әдепкі 404 (табылмады) қате парағы

en: Caches cleared.
kk: Кэш тазаланды.

en: Select an image processing toolkit
kk: Кескіндерді өңдеу құрылғыларының жинағын таңдаңыз

en: Number of items in each feed
kk: Әр арнадағы элементтер саны

en: Default number of items to include in each feed.
kk: Әр арнадағы әдепкі элементтен саны.

en: Feed content
kk: Арна контенті

en: Titles plus teaser
kk: Тақырып және тизер

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
kk: Әр арнадағы контент элементтерінің әдепкі көріну жалпы нұсқауы.

en: Cron ran successfully.
kk: Cron ойдағыдай жүріп жір.

en: Cron run failed.
kk: Cron іске қосалмады.

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
kk: Бұл тема PHP version @php_required сурайды және PHP !php_version версиямен үйлесімсіз.

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
kk: Жарамсыз жинау уақытта қазырғы "%path" файлды жою мүмкін болмады.

en: Image toolkit
kk: Сурет өңдеу құралдары

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
kk: Қай бейне құралдары қолданылатынын таңдау, егер қосымша құрал құрылса

en: RSS publishing
kk: RSS жариялау

en: Date and time
kk: Дата және уақыт

en: Date and time lookup
kk: Уақыт пен күн іздеу

en: Clean URL check
kk: Таза сілтемелерді тексеру

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
kk: Жүйенің проблемаларын туралы есеп.

en: -1 (Unlimited)
kk: -1 (Шексіз)

en: PHP register globals
kk: Php глобалдық тіркеу

en: Enabled ('@value')
kk: Рұқсат берілген ('@value')

en: PHP memory limit
kk: PHP жадының шегі

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
kk: Назар аударыңыз! PHP жадының лимитін %memory_minimum_limit дейін өсіру жаңарту процессінде қателерді болдырмауға көмектеседі.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
kk: Назар аударыңыз! PHP жадының лимитін %memory_minimum_limit дейін өсіру жаңарту процессінде қателерді болдырмауға көмектеседі.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
kk: %configuration-file файлындағы memory_limit параметрін өзгертіп, жадының лимитін көтеріңіз. Содан соң сіздің веб-серверіңізді қайта жүктеңіз (немесе жүйелік администратор не хостинг-провайдеріңізге хабарласыңыз).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
kk: PHP жадының лимитін көтеру үшін жүйелік администратор не хостинг-провайдеріңізге хабарласыңыз.

en: Not protected
kk: Қорғаусыз

en: Cron has not run recently.
kk: Кронның жөнелтілмегеніне көп уақыт өтті.

en: Cron maintenance tasks
kk: Тұрақты процедуралардың орындалуы(cron міндеттері)

en: The directory %directory is not writable.
kk: %directory каталогын жазуға тыйым салынған.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
kk: <a href="@admin-file-system">Файлдық жүйенің баптама бетінде</a> дұрыс каталог орнатуыңыз қажет, немесе ағымды каталог үшін жазуға рұқсат беру құқығын орнатуыңыз қажет.

en: Writable (<em>public</em> download method)
kk: Жазуға құқық бар (<em>ашық түрде</em> жүктелу методы)

en: Writable (<em>private</em> download method)
kk: Жазуға құқық бар (<em>биресми түрде</em> жүктелу методы)

en: Database updates
kk: Мәлiмет қорының жартарталуары

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
kk: Кейбір модульдер мәліметтер қорынның жаңартылуын талап етуде. Сіз дәл қазір <a href="@update">мәліметтер қорын жаңарту скриптін </a>. жөнелтуіңіз дұрыс.

en: Access to update.php
kk: update.php скриптіне рұқсат

en: Handles general site configuration for administrators.
kk: Жалпы сайт конфигурациялары.

en: Reset to alphabetical
kk: Алфавитті ығыстыру

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
kk: Терминдер мөлшері өсе келе көрсетіледі.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
kk: Сіз сөздік тақырыпшаларын алфавиттік тәртіппен қайта құрғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
kk: Сөздікті жаңадан құру барлық қолданбалы жинақтау мен алфавиттік түрде сұрыптауларды жоқ қылады.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
kk: Алфавитті ретте сөздікті ығыстыру.

en: Translation settings
kk: Аударма теңшелемелері

en: Flag translations as outdated
kk: Аударманы ескі етіп белгілеу

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
kk: Егер сіз елеулі өзгерістер енгізген болсаңыз басқа аудармаларды ескірген деп белгілей аласыз. Бұл посттың жариялану жарияланбауына әсер етпейді

en: This translation needs to be updated
kk: Бұл аудармалар жаңартуларды қажет етеді

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
kk: Бұл параметр белгіленген болса, бастапқы пост өзгертілгендіктен  бұл аударма жаңартылуы қажет. Аудармалар жаңартылғаннан кейін белгіні алып тастаңыз.

en: Content translation
kk: Контент аудармасы

en: Allows content to be translated into different languages.
kk: Контентті әртүрлі тілдерге аудару

en: Last checked: @time ago
kk: Соңғы рет: @time бұрын тексерілді

en: Last checked: never
kk: Соңғы рет: еш тексерілмеді

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Disabled modules
kk: Өшірілген модульдер

en: Disabled themes
kk: Өшірілген темалар

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
kk: Сізде қонлырылған бір немесе бірнеше жобаның немесе теманың жаңартулары бар. Сайтыңыздың дұрыс жұмысын қамтамасыз ету үшін тез арада жағартуларды қондырғаныңыз жөн

en: Notify user when account is activated.
kk: Қолданушының есебі расталған кезде хабарла.

en: Notify user when account is blocked.
kk: Қолданушының есебі бұғатталған кезде хабарла.

en: Picture guidelines
kk: Сурет нұсқаулары

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
kk: Суретті кері қотару формасында әдепкі нұсқауларға қоса көрсетілетін мәтін. Бұл сіздің қолданушыларыңызды бағыттау үшін пайдалы.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
kk: Осы рөлге атау. Мысалы: "модератор", "сайт архитекторы".

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
kk: Кешіріңіз, %name қолданушы аты немесе e-mail мекенжайы ретінде танылмады.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
kk: Кейінгі нұсқаулар сіздің e-mail мекенжайына жіберілді.

en: %name has been deleted.
kk: %name жойылды.

en: You must enter a username.
kk: Қолданушы атын енгізу керек.

en: The username cannot begin with a space.
kk: Пайдаланушының атының бос орыннан басталуына болмайды.

en: The username cannot end with a space.
kk: Пайдаланушының атының бос орыннан аяқталуына болмайды.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
kk: Пайдаланушының атында бір жолда көп бос орын қалдырылуына болмайды.

en: The username contains an illegal character.
kk: Пайдаланушы атында рұқсатсыз символдар бар.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
kk: %name қолданушы аты өте ұзын: ең көп %max таңбадан тұру керек.

en: Signature settings
kk: Қолтаңба параметрлері

en: Delete picture
kk: Суретті жойыңыз

en: Check this box to delete your current picture.
kk: Суретті жою үшін құсбелгі орнатыңыз

en: Deleted user: %name %email.
kk: Қолданушы жойылды: %name %email.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
kk: Рөл арқылы пайдаланушылардын құқықтарын құру.

en: Edit role
kk: Рөлді өңдеу

en: Manages the user registration and login system.
kk: Пайдаланушы тіркеу және жүйеге кіруін басқару.

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: All (@count)
kk: Барлығы (@count)

en: Administrator role
kk: әкiмнiң рөлi

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны

en: The name of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің аты

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
kk: белгіленген түйіндердің мен таксономия терминдердің саны

en: The URL of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминның URL-сы

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
kk: %file.js JavaScript аударма файлы жоғалып кетті.

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Ensure that each block description is unique.
kk: Әр блоктың сипаттамасы бірегей болу керек

en: Show reply form on the same page as comments
kk: Жауап беру пішімін пікір тұрған парақта көрсет

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
kk: Сайттағы және растау кезегіндегі пікірлерді өңдеу

en: Translate interface texts
kk: Интерфейс мәтіндерін аудару

en: Language switcher (@type)
kk: Тіл ауыстыру (@type)

en: Administer content types
kk: Контент түрлерін басқару

en: Content is sticky at top of lists
kk: Конент тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Recent content
kk: Соңғы контент

en: Welcome to @site-name
kk: @site-name сайтына қош келдіңіз!

en: Use the administration theme when editing or creating content
kk: Контентті өңдегенде немесе жасағанда басқарушы темасын қолдану.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат тыйым салынған болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат жоқ болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: Public file system path
kk: Жалпы файлдық жүйе жолы

en: Private file system path
kk: Жеке файлдық жүйе жолы

en: Default download method
kk: Әдепкі жүктеу әдісі

en: Description of your site, included in each feed.
kk: Әр арнаға қосылатын майт туралы мәлімет.

en: A date in a custom format. See !php-date for details.
kk: Қолданушы пішімі. Толығырақ !php-date

en: Administer site configuration
kk: Сайт конфигурациясын басқару

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
kk: Еш сөздік жоқ. <a href="@link">Сөздік қосу</a>.

en: Administer vocabularies and terms
kk: Әкімшінің сөздіктер мен терминдер

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы

en: Term reference
kk: Терминдық сілтеме

en: This field stores a reference to a taxonomy term.
kk: Осы өріс таксономиялық терминге сілтемені сақтайды

en: The vocabulary which supplies the options for this field.
kk: осы өрiс үшiн опцияларды ұсынатын сөздiк

en: Installing updates
kk: жаңартудың орнатылуы

en: Preparing to update your site
kk: сiздiң сайтыңыздың жаңартуына әзiрлеу

en: Installing %project
kk: %project орнату

en: Preparing to install
kk: орнатуға әзiрлеу

en: Error installing / updating
kk: Жаңарту/орнату қате

en: Installed %project_name successfully
kk: %project_name сәтті орындалды

en: Update was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
kk: Жаңарту жақсылап орындалды. Ciздiң сайтыңыз кескiннiң/қызмет көрсету тәртiбiнен шықты.

en: Update was completed successfully.
kk: Жаңарту жақсылап орындалды

en: Installation was completed successfully.
kk: орнатым ойдағыдай аяқталды

en: Installation failed! See the log below for more information.
kk: Сәтсіздік орнатылды! Қосымша мәлiмет үшін журналды төмен қара.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
kk: Сәтсіздік орнатылды! Қосымша мәлiмет үшін журналды төмен қара.Сіздің сайт қолдау күйігінде болады.

en: Failed to get available update data.
kk: Қатынаулы жаңартылған деректерді алуға болмады

en: No available update data
kk: Қатынаулы жаңартылған деректер жоқ

en: Checking available update data
kk: Қатынаулы жаңартылған деректерді тексеріп жатыр

en: Trying to check available update data ...
kk: Қатынаулы жаңартылған деректерді тексерудi талпыныс.

en: Error checking available update data.
kk: Қатынаулы жаңартылған деректерді тексергенде қате шықты.

en: Checking available update data ...
kk: Қатынаулы жаңарту деректерді тексеріп жатыр

en: Checked available update data for %title.
kk: жаңарту туралы түсiнiктi мәлiметтер тексерiлген

en: Failed to check available update data for %title.
kk: %title үшін мүмкін алуға болатың жаңартылған деректерді тексерілмеді

en: An error occurred trying to get available update data.
kk: Мүмкін алуға болатың жаңартылған  деректерде қате болыпты

en: There was a problem getting update information. Try again later.
kk: Жаңартуды мәлiмет үйрететiн мәселе болды. Тағы бiр рет соңыра көрiңiз.

en: (Theme)
kk: Тақырып, тақырыбы

en: (Release notes)
kk: (Шығарылым жазбалары(

en: (Security update)
kk: Қауiпсiздiктiң жаңартуы

en: (Unsupported)
kk: қолдамалатын

en: Download these updates
kk: бұл жаңартуларды жүктеңiз

en: Manual updates required
kk: Қол жаңартулары керек еді

en: You must select at least one project to update.
kk: Кем дегенде бір жобаны қотару үшін таңдауға керек

en: Downloading updates
kk: Жаңартулар қотарылуда

en: Preparing to download selected updates
kk: Таңдаған жаңалықтарды қотаруға дайындау

en: Downloading updates failed:
kk: Жаңартулар сәтті қотарламады

en: Updates downloaded successfully.
kk: Жаңарту сәтті аяқталды

en: Fatal error trying to download.
kk: Қотару әрекетте жөнделмес қате

en: Back up your database and site before you continue. <a href="@backup_url">Learn how</a>.
kk: Сіздің дерекқорді және сайтті жалғастыру дейін сақтық көшірмелеу керек. <a href="@backup_url">Оқұға қалай</a>

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
kk: Сайттаң қолдау күйіге жаңарту істеңіз (табанды ұсынылады)

en: Install from a URL
kk: URL - даң орнату

en: For example: %url
kk: Мысалы:%url

en: For example: %filename from your local computer
kk: Мысалы: %filename сіздің жергілікті компьютердаң

en: Provided archive contains no files.
kk: Жабдықтаушы мұрағатта файлдар жоқ

en: Unable to determine %project name.
kk: %project атың анықтауға мүмкін емес

en: %project is already installed.
kk: %project әлдеқашан орнатылған

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
kk: %file алуға болмайды, мұрағат нақты емес

en: Downloading %project
kk: Қотару %project

en: Failed to download %project from %url
kk: %project  %url - даң қотаруға сәтті болмады

en: Includes:
kk: Қосады

en: Enabled: %includes
kk: %includes қосылған.

en: Disabled: %disabled
kk: %disabled ажыратылған

en: Depends on: !basethemes
kk: !basethemes-тен тәуелдi

en: Required by: %subthemes
kk: %subthemes үшiн керек болады:

en: Ready to update
kk: жаңартуға дайын

en: Update manager
kk: жаңарту басқарушысы

en: Select method for cancelling account
kk: Есепті жою үшiн әдiстi таңдаңыз

en: Notify user when account is canceled.
kk: Қолданушының есебі расталмаған кезде хабарла.

en: View user profiles
kk: Қолданушы профильдерін көру

en: Hello !recipient-name,
kk: Сәлем !recipient-name,

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
kk: Новые строки добавить, существующие заменить (форма множественного числа обновится)

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы

en: Syslog identity
kk: Жүйе журналдың сәйкестік куәлігі

en: New field label
kk: Жаңа өріс атауы

en: Existing field label
kk: Бар болған өріс атауы

en: Next steps
kk: Келесі қадам

en: Release notes for @project_title
kk: @project_title шығарылым жазбалары

en: Comment fields
kk: Комментарийдын өрістері
