Backdrop CMS (1.16) - en to ky translation catalogue (53 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Create a new user account.
ky: Жаңы колдонуучу эсебин ачуу

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: up
ky: өйдө

en: Book
ky: Китеп

en: Save
ky: Сактоо

en: never
ky: эч качан

en: You are not authorized to access this page.
ky: Бул бетке кирүүгө уруксатыңыз жок.

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок

en: E-mail address
ky: E-mail дарек

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.

en: Table prefix
ky: Жадыбал префикси

en: Database username
ky: Маалымат базасынын колдонуучу аты

en: Database password
ky: Маалымат базасынын сырсөзү

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: @time ago
ky: @time мурун

en: Languages
ky: Тилдер

en: The specified passwords do not match.
ky: Сырсөздү туура жана эки жолу киргизишиңиз керек.

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.

en: KB
ky: КБ

en: Page not found
ky: Бет табылган жок

en: last »
ky: соңку »

en: Database host
ky: Маалымат базасынын хосту

en: Database port
ky: Маалымат базасынын порту

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
ky: Бул ылгоолор кээ бир сайттар үчүн гана керектүү. Эгерде бул жерге эмне киргизээрди так билбесеңиз, демейки тескөөлөрдү калтырыңыз же хостинг камсыздоочуңуздан билип көрүңүз.

en: If your database is located on a different server, change this.
ky: Эгерде маалымат базаңыз башка серверде жайгашкан болсо, бул жерди өзгөртүңүз.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
ky: Эгерде маалымат базанын сервери стандарттуу эмес порт аркылуу иштесе, ал порттун номерин киргизиңиз.

en: Add language
ky: Тил кошуу

en: 0 sec
ky: 0 сек

en: The requested page could not be found.
ky: Талап кылынган бет табылган жок.

en: Requirements problem
ky: Талаптар маселеси

en: Database configuration
ky: Маалыматтар базасынын конфигурациясы

en: Both translated and untranslated strings
ky: Которулган жана которулбаган сүйлөмдөр

en: Only translated strings
ky: Которулган сүйлөмдөр

en: Only untranslated strings
ky: Которулбаган сүйлөмдөр

en: Save book pages
ky: Китеп беттерин сактоо
