Backdrop CMS (1.8) - en to he translation catalogue (2642 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: user
he: משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Create a new user account.
he: יצירת חשבון משתמש חדש

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: approve
he: אשר

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Development
he: פיתוח

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר

en: Closed
he: סגור

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: disabled
he: מושבת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: administrator
he: מנהל

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: not verified
he: לא נבדק

en: new
he: חדש

en: Tags
he: תגיות

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Home page
he: דף הבית

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: view
he: צפיה

en: updated
he: עודכן

en: File information
he: מידע על הקובץ

en: File
he: קובץ

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Release notes
he: הערות גרסה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: None
he: ללא

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Password
he: סיסמה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Required
he: נדרש

en: root
he: שורש

en: Parent
he: אב

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
he: עמודים ברמה נתונה מסודרים ראשית לפי משקלם, ואז לפי כותרת.

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Add category
he: הוספת קטגוריה

en: Name
he: שם

en: No categories available.
he: אין קטגוריות זמינות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Import
he: יבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: יצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Field
he: שדה

en: Outline
he: מתאר

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Session opened for %name.
he: התחברות לאתר: %name.

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: Open
he: פתיחה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוספה

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Modules
he: רכיבים

en: Refresh
he: ריענון

en: Region
he: איזור

en: Visible
he: נראה

en: Anchor
he: עוגן

en: Display
he: תצוגה

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: results
he: תוצאות

en: Teaser
he: תקציר

en: never
he: אף פעם

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: mail
he: דואר

en: Text
he: טקסט

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: no screenshot
he: ללא צילום מסך

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Preview comment
he: תצוגה מקדימה של התגובה

en: <none>
he: <ללא>

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: You are not authorized to access this page.
he: אינך מורשה לגשת לעמוד זה.

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Continue
he: המשך

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Files
he: קבצים

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Parent item
he: שורת אב

en: Add child page
he: הוספת עמוד בן

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Remove from outline
he: הסרה ממתאר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Done
he: בוצע

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Add block
he: הוספת תיבה

en: Page
he: דף

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Logo
he: לוגו

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: php
he: PHP

en: Not found
he: לא נמצא

en: Host
he: שם שרת

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: Manual update check
he: בדיקת עדכון ידנית

en: Check manually
he: בידקו ידנית

en: Up to date
he: מעודכן

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Out of date
he: לא מעודכן

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Recipients
he: נמענים

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
he: סמן כאן <em>כן</em> כדי לבחור נושא זה כברירת מחדל.

en: Are you sure you want to delete %category?
he: האמנם ברצונך למחוק את הנושא %category?

en: Category %category has been deleted.
he: הנושא %category נמחק.

en: Your name
he: שם

en: Your e-mail address
he: כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: You must select a valid category.
he: חובה להכניס נושא.

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: To
he: אל

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Comment
he: תגובה

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Published
he: מפורסם

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Locale
he: תרגום

en: Title field label
he: תגית שדה הכותרת

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Revisions
he: גרסאות

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: File size
he: גודל קובץ

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Role name
he: שם תפקיד

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Severity
he: חוּמרה

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Search settings
he: הגדרות חיפוש

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Warning
he: אזהרה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Performance
he: ביצועים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Maximum
he: מקסימום

en: Line
he: שורה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Media
he: מדיה

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Month
he: חודש

en: Details
he: פרטים

en: Widget
he: וידג'ט

en: Prev
he: קודם

en: System
he: מערכת

en: Domain
he: דומיין

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Owner
he: בעלים

en: Administer content
he: ניהול תוכן

en: General
he: כללי

en: Method
he: שיטה

en: Egypt
he: מצרים

en: Namibia
he: נמיביה

en: Israel
he: ישראל

en: Iran
he: איראן

en: New Zealand
he: ניו-זילנד

en: Tonga
he: טונגה

en: Cuba
he: קובה

en: Brazil
he: ברזיל

en: Chile
he: צ'ילה

en: Paraguay
he: פרגוואי

en: Jamaica
he: ג'מייקה

en: Japan
he: יפן

en: Libya
he: לוב

en: Poland
he: פולין

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Singapore
he: סינגפור

en: Turkey
he: טורקיה

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Thu
he: ה'

en: Fri
he: ו'

en: Sat
he: ש'

en: Sun
he: א'

en: May
he: מאי

en: Configuration
he: הגדרות

en: !time ago
he: לפני !time

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Basic
he: בסיסי

en: Color
he: צבע

en: Appearance
he: מראה

en: Role
he: תפקיד

en: User login
he: כניסה

en: Log in
he: כניסה

en: Jump to the first comment of this posting.
he: עבור לתגובה הראשונה לפרסום זה.

en: Jump to the first new comment of this posting.
he: עבור לתגובה הראשונה בפרסום זה.

en: Add a new comment to this page.
he: הוסף תגובה חדשה לעמוד זה.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
he: שתף את מחשבותיך ודעותיך בקשר לפרסום זה.

en: String
he: מחרוזת

en: Users
he: חברי האתר

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Default front page
he: ברירת המחדל לדף הראשי

en: Text processing
he: עיבוד טקסט

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Rows
he: שורות

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Uninstall
he: הסרה

en: Install
he: התקנה

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Order
he: סידור

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Set default
he: קביעה כברירת מחדל

en: The comment and all its replies have been deleted.
he: התגובה וכל התשובות המקושרות אליה נמחקו.

en: Preformatted
he: מעוצב מראש

en: Clear cache
he: ניקוי מטמון

en: Term description
he: תאור המושג

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: reply
he: השב

en: Function
he: פונקציה

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: You have to specify a valid date.
he: יש להזין תאריך תיקני.

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: Germany
he: גרמניה

en: Logout
he: יציאה

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Afghanistan
he: אפגניסטן

en: Albania
he: אלבניה

en: Algeria
he: אלג'יריה

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Andorra
he: אנדורה

en: Angola
he: אנגולה

en: Anguilla
he: אנגווילה

en: Antarctica
he: אנטארקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he: אנטיגואה וברבודה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Armenia
he: ארמניה

en: Aruba
he: ארובה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Austria
he: אוסטריה

en: Azerbaijan
he: אזרבייג'ן

en: Bahamas
he: איי בהאמה

en: Bahrain
he: בחריין

en: Bangladesh
he: בנגלדש

en: Barbados
he: ברבדוס

en: Belarus
he: בלארוס

en: Belgium
he: בלגיה

en: Belize
he: בליז

en: Benin
he: בנין

en: Bermuda
he: ברמודה

en: Bhutan
he: בהוטן

en: Bolivia
he: בוליביה

en: Bosnia and Herzegovina
he: בוסניה והרצגובינה

en: Botswana
he: בוטסואנה

en: Bouvet Island
he: אי בובט

en: Brunei
he: ברוניי

en: Bulgaria
he: בולגריה

en: Burkina Faso
he: בורקינה פאסו

en: Burundi
he: בורונדי

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: Cameroon
he: קמרון

en: Canada
he: קנדה

en: Cape Verde
he: כף ורדה

en: Cayman Islands
he: איי קיימן

en: Central African Republic
he: הרפובליקה המרכז-אפריקאית

en: Chad
he: צ'אד

en: China
he: סין

en: Christmas Island
he: קיריטימטי

en: Cocos (Keeling) Islands
he: איי קוקוס (קילינג)

en: Colombia
he: קולומביה

en: Comoros
he: איי קומורו

en: Cook Islands
he: איי קוק

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Cyprus
he: קפריסין

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he: דנמרק

en: Djibouti
he: ג'יבוטי

en: Dominica
he: דומיניקה

en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Ecuador
he: אקוודור

en: El Salvador
he: אל סלוודור

en: Equatorial Guinea
he: גינאה המשוונית

en: Eritrea
he: אריתריאה

en: Estonia
he: אסטוניה

en: Ethiopia
he: אתיופיה

en: Faroe Islands
he: איי פארו

en: Finland
he: פינלנד

en: France
he: צרפת

en: French Guiana
he: גיאנה הצרפתית

en: French Polynesia
he: פולינזיה הצרפתית

en: Gabon
he: גבון

en: Gambia
he: גמביה

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Ghana
he: גאנה

en: Gibraltar
he: גיברלטר

en: Greece
he: יוון

en: Greenland
he: גרינלנד

en: Grenada
he: גרנדה

en: Guadeloupe
he: גוואדלופ

en: Guam
he: גואם

en: Guatemala
he: גואטמלה

en: Guinea
he: גינאה

en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

en: Guyana
he: גיאנה

en: Haiti
he: האיטי

en: Heard Island and McDonald Islands
he: האי הרד ואיי מקדונלד

en: Honduras
he: הונדורס

en: Hungary
he: הונגריה

en: Iceland
he: איסלנד

en: India
he: הודו

en: Indonesia
he: אינדונזיה

en: Iraq
he: עיראק

en: Ireland
he: אירלנד

en: Italy
he: איטליה

en: Jordan
he: ירדן

en: Kazakhstan
he: קזחסטן

en: Kenya
he: קניה

en: Kiribati
he: קיריבטי

en: Kuwait
he: כווית

en: Kyrgyzstan
he: קירגיזסטן

en: Laos
he: לאוס

en: Latvia
he: לטביה

en: Lebanon
he: לבנון

en: Lesotho
he: לסוטו

en: Liberia
he: ליבריה

en: Liechtenstein
he: ליכטנשטיין

en: Lithuania
he: ליטא

en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

en: Madagascar
he: מדגסקר

en: Malawi
he: מלאווי

en: Malaysia
he: מלזיה

en: Maldives
he: האיים המלדיביים

en: Mali
he: מאלי

en: Malta
he: מלטה

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Martinique
he: מרטיניק

en: Mauritania
he: מאוריטניה

en: Mauritius
he: מאוריציוס

en: Mayotte
he: מיוט

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Micronesia
he: מיקרונזיה

en: Moldova
he: מולדובה

en: Monaco
he: מונאקו

en: Mongolia
he: מונגוליה

en: Montserrat
he: מונטסראט

en: Morocco
he: מרוקו

en: Mozambique
he: מוזמביק

en: Myanmar
he: מיאנמר

en: Nauru
he: נאורו

en: Nepal
he: נפאל

en: Netherlands
he: הולנד

en: Netherlands Antilles
he: האנטילים ההולנדיים

en: New Caledonia
he: קלדוניה החדשה

en: Nicaragua
he: ניקרגואה

en: Niger
he: ניז'ר

en: Nigeria
he: ניגריה

en: Niue
he: ניואה

en: Norfolk Island
he: האי נורפוק

en: North Korea
he: קוריאה הצפונית

en: Northern Mariana Islands
he: איי מריאנה הצפוניים

en: Norway
he: נורבגיה

en: Oman
he: עומאן

en: Pakistan
he: פקיסטן

en: Palau
he: פלאו

en: Panama
he: פנמה

en: Papua New Guinea
he: פפואה גינאה החדשה

en: Peru
he: פרו

en: Philippines
he: הפיליפינים

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Qatar
he: קטאר

en: Reunion
he: ראוניון

en: Romania
he: רומניה

en: Russia
he: רוסיה

en: Rwanda
he: רואנדה

en: Samoa
he: סמואה

en: San Marino
he: סן מרינו

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: Senegal
he: סנגל

en: Seychelles
he: סיישל

en: Sierra Leone
he: סיירה לאונה

en: Slovakia
he: סלובקיה

en: Slovenia
he: סלובניה

en: Solomon Islands
he: איי שלמה

en: Somalia
he: סומליה

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
he: איי ג'ורג'יה הדרומית ואיי סנדוויץ' הדרומיים

en: Spain
he: ספרד

en: Sri Lanka
he: סרי לנקה

en: Sudan
he: סודאן

en: Suriname
he: סורינאם

en: Svalbard and Jan Mayen
he: סבאלברד ויאן מאיין

en: Swaziland
he: סווזילנד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Switzerland
he: שווייץ

en: Syria
he: סוריה

en: Taiwan
he: הרפובליקה הסינית

en: Tajikistan
he: טג'יקיסטן

en: Tanzania
he: טנזניה

en: Thailand
he: תאילנד

en: Togo
he: טוגו

en: Tokelau
he: טוקלאו

en: Trinidad and Tobago
he: טרינידד וטובגו

en: Tunisia
he: תוניסיה

en: Turkmenistan
he: טורקמניסטן

en: Turks and Caicos Islands
he: איי טרקס וקייקוס

en: Tuvalu
he: טובאלו

en: Uganda
he: אוגנדה

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות הערביות

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: United States Minor Outlying Islands
he: האיים הפסיפיים של ארה"ב

en: Uruguay
he: אורוגוואי

en: Uzbekistan
he: אוזבקיסטן

en: Vanuatu
he: ונואטו

en: Venezuela
he: ונצואלה

en: Wallis and Futuna
he: ואליס ופוטונה

en: Yemen
he: תימן

en: Zambia
he: זמביה

en: Zimbabwe
he: זימבבואה

en: Table prefix
he: קידומת לטבלאות

en: Database username
he: שם המשתמש במסד הנתונים

en: Database password
he: סיסמת מסד הנתונים

en: Port
he: פורט

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Authoring information
he: מידע על המחבר

en: Authored on
he: בתאריך

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: Hidden
he: מוסתר

en: Show
he: הצג

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
he: הפעלת או השבתת מטמון דפים למבקרים, וקביעת מיטוב תעבורה של CSS ו-JS.

en: Key
he: מפתח

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
he: כתובת דואר תקפה. כל הודעות הדואל מהמערכת יישלחו לכתובת זו. הכתובת תישאר חסויה ולשימוש האתר בלבד לצורך חידוש סיסמה, קבלת עדכונים והתרעות וכדומה.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: כתובת הדוא"ל %email כבר רשומה. <a href="@password">האם שכחת את הסיסמא?</a>

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Add menu
he: הוספת תפריט

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Browser
he: דפדפן

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: Titles only
he: כותרת בלבד

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Upload picture
he: טעינת תמונה

en: Message:
he: הודעה:

en: Language file
he: קובץ שפה

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Undo
he: ביטול

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: @time ago
he: לפני @time

en: Select all rows in this table
he: בחירת כל השורות בטבלה

en: Deselect all rows in this table
he: בטל בחירת כל השורות בטבלה

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Your search yielded no results
he: לא נמצאו תוצאות.

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Front page
he: דף ראשי

en: Deleted
he: נמחק

en: Languages
he: שפות

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Today
he: היום

en: Delete menu
he: מחיקת תפריט

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Minimum height
he: גובה מינימלי

en: Minimum width
he: רוחב מינימלי

en: Locale settings
he: הגדרות איזור

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Configure permissions
he: הגדרת הרשאות

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Randomize
he: צור סדר אקראי

en: Existing system path
he: כתובת URL במערכת

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: any
he: הכל

en: Log out
he: יציאה

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: characters
he: תוים

en: First day of week
he: יום ראשון בשבוע

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: Send yourself a copy.
he: שלח לי עותק.

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: The block %name has been removed.
he: הבלוק %name הוסר.

en: Info
he: מידע

en: Created new term %term.
he: נוצר סיווג חדש - %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
he: האם את\ה בטוח\ה שברצונך למחוק את  הסיווג%title?

en: Deleted term %name.
he: נמחק הסיווג %name.

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Blocked
he: חסום

en: Enabled filters
he: פילטרים שהופעלו

en: critical
he: קריטי

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
he: מחיקת סיווג תמחק את כל סיווגי הבן שלו, אם ישנם כאלו. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Parent term
he: מושג אב

en: Parent terms
he: סיווגי אב בהיררכייה

en: Syndicate
he: סינדיקציה של תכנים

en: Books
he: ספרים

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: The specified passwords do not match.
he: הסיסמאות שהזנת אינן תואמות.

en: Session
he: תהליך

en: Permissions
he: הרשאות

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Installed
he: הותקן

en: Link color
he: צבע קישור

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Aland Islands
he: אולנד

en: Fiji
he: פיג'י

en: Falkland Islands
he: איי פוקלנד

en: Saint Kitts and Nevis
he: סנט קיטס ונוויס

en: South Korea
he: קוריאה הדרומית

en: Saint Lucia
he: סנט לוסיה

en: Saint Helena
he: סנט הלנה

en: Sao Tome and Principe
he: סאו טומה ופרינסיפה

en: French Southern Territories
he: טריטוריות צרפת הדרומית

en: Saint Vincent and the Grenadines
he: סנט וינסנט והגרנדינים

en: British Virgin Islands
he: איי הבתולה הבריטיים

en: U.S. Virgin Islands
he: איי הבתולה של ארצות הברית

en: Vietnam
he: וייטנאם

en: Guernsey
he: גרנזי

en: Jersey
he: ג'רזי

en: %type settings
he: הגדרות %type

en: Not published
he: טרם פורסם

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Unformatted
he: ללא פורמט

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: New comments
he: תגובות חדשות

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Themes
he: עיצובים

en: JPEG quality
he: איכות JPEG

en: Delete comments
he: מחק תגובה

en: Published comments
he: תגובות שפורסמו

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Protected
he: מוגן

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Contact settings
he: הגדרות קשר

en: Reset password
he: איפוס סיסמה

en: Processing
he: בתהליך

en: Temporary directory
he: תיקיה זמנית

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: העלאת הקובץ נכשלה. לא ניתן להזיז את הקובץ שהגיע.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Timezone
he: איזור זמן

en: The specified date is invalid.
he: התאריך שהוזן אינו תקף.

en: Slogan
he: סלוגן

en: Alternate text
he: טקסט חלופי

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלד את המילים שברצונך לחפש.

en: Underlined
he: עם קו תחתי

en: Tasks
he: משימות

en: Delete role
he: מחיקת תפקיד

en: List menus
he: הצגת תפריטים

en: British Indian Ocean Territory
he: הטריטוריה הבריטית באוקיינוס ההודי

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Macedonia
he: מקדוניה

en: Pitcairn
he: פיטקרן

en: Western Sahara
he: סהרה המערבית

en: Blocks
he: בלוקים

en: Delete block
he: מחיקת בלוק

en: '%name' block
he: תיבה: '%name'

en: Save block
he: שמירת בלוק

en: The block configuration has been saved.
he: תצורת הבלוק נשמרה.

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: Menus
he: תפריטים

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
he: כל השינויים ימחקו. הפעולה אינה הפיכה.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
he: מאפשר למנהלי המערכת להתאים את תפריט הניווט של האתר.

en: Add vocabulary
he: הוספת מילון

en: Created new vocabulary %name.
he: נוצר מילון חדש ששמו %name.

en: Updated vocabulary %name.
he: עודכן המילון %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
he: האם אתם בטוחים שברצונכם למחוק את המילון %title ?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
he: מחיקת מילון מונחים תמחק את כל הסיווגים במילון. אין אפשרות לשחזר פעולה זו.

en: Deleted vocabulary %name.
he: נמחק המילון '%name'.

en: Above
he: מעל

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Default time zone
he: ברירת מחדל לאיזור זמן

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Trimmed
he: מקוצר

en: Used in
he: משמש ב-

en: Add existing field
he: הוספת שדה קיים

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
he: אם נשאר תוכן בשדה זה, הוא יאבד. פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: Save field settings
he: שמירת הגדרות שדה

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: Decimal
he: דצימלי

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
he: סך כל הספרות לשמירה במסד הנתונים, כולל הספרות מימין לנקודה.

en: The number of digits to the right of the decimal.
he: מספר הספרות מימין לנקודה.

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: Defines numeric field types.
he: מגדיר סוגי שדות מספריים.

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: Single on/off checkbox
he: תיבת סימון יחידה כן/לא

en: Text area (multiple rows)
he: אזור טקסט (שורות מרובות)

en: Defines simple text field types.
he: מגדיר סוגי שדות טקסט פשוטים.

en: Index
he: אינדקס

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Debug
he: אתר באגים

en: Permission
he: הרשאה

en: @module module
he: רכיב @module

en: Incompatible with this version of PHP
he: לא תואמת לגירסה הזו של PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
he: למודול זה נחוץ PHP גירסה @php_required ואיננה תואמת ל-PHP גירסה !php_version.

en: Hide
he: הסתרה

en: Anonymous commenting
he: תגובות אנונימיות

en: Anonymous posters may not enter their contact information
he: מגיבים אנונימיים לא יכולים להכניס מידע ליצירת קשר

en: Anonymous posters may leave their contact information
he: מגיבים אנונימיים יכולים להכניס מידע ליצירת קשר

en: Anonymous posters must leave their contact information
he: מגיבים אנונימיים חייבים להשאיר מידע ליצירת קשר

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
he: ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
he: החתימה שלך תוצג באתר בסוף כל תגובה שתכתוב.

en: Save content type
he: שמירת סוג התוכן

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Save role
he: שמור תפקיד

en: file system
he: מערכת קבצים

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
he: מערכת התפריטים מאחסנת רק נתיבים, אם תשתמש בכינוי כתובת ה-URL לתצוגה. %link_path אוחסן כ-%normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הנתיב '@link_path' אינו חוקי או שאין לך גישה אליו.

en: There was an error saving the menu link.
he: ארעה שגיאה בשמירת קישור התפריט.

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את התפריט המותאם אישית %title?

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: KB
he: ק"ב

en: @type: deleted %title revision %revision.
he: @type: נמחקה %title מגרסה %revision.

en: Page not found
he: עמוד לא קיים

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: More help
he: עזרה נוספת

en: Account blocked
he: חסימת חשבון

en: Expand
he: הרחב

en: The name %name is already taken.
he: הכינוי %name כבר תפוס.

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Resize
he: שינוי גודל

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: Defines a file field type.
he: מגדיר שדה מסוג קובץ

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: Rebuild permissions
he: בנייה מחדש של הרשאות

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: @type: added %title.
he: @type: נוסף '%title'.

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: Path to custom logo
he: נתיב לקובץ לוגו מותאם

en: Updated term %term.
he: מונח %term עודכן.

en: - Please choose -
he: - בחר בבקשה -

en: - None selected -
he: - לא נבחרו -

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: The content type %name has been deleted.
he: סוג התוכן %name נמחק.

en: Deleted content type %name.
he: סוג תוכן %name נמחק.

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: My account
he: החשבון שלי

en: ajax
he: אג'קס

en: Context
he: הקשר

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: No temporary directories to remove.
he: אין תיקיות זמניות להסרה.

en: Palestinian Territory
he: הטריטוריה הפלסטינית

en: Vatican
he: הוותיקן

en: Send message
he: שלח

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Rotation angle
he: זווית סיבוב

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
he: מספר המעלות שיש לסובב את התמונה. מספרים חיוביים מציינים עם כיוון מחוגי השעון ומספרים שליליים, נגד כיוון מחוגי השעון.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
he: בחירת זווית סיבוב אקראית לכל תמונה. הזווית המצויינת לעיל תשמש כזווית המירבית.

en: Print
he: הדפסה

en: The file could not be created.
he: לא ניתן ליצור את הקובץ.

en: Locked
he: נעול

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
he: סיסמה נשלחה אל %name לכתובת %email.

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: authenticated user
he: משתמש מזוהה

en: E-mail addresses to notify when updates are available
he: כתובות דוא"ל למשלוח הודעות כאשר ישנם עדכונים זמינים

en: Check for updates
he: בדיקה לעדכונים

en: All newer versions
he: כל הגירסאות החדשות יותר

en: Only security updates
he: רק עדכוני אבטחה

en: %email is not a valid e-mail address.
he: %email איננה כתובת דוא"ל חוקית.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
he: %emails אינן כתובות דוא"ל תקניות.

en: No update data available
he: אין נתוני עדכון זמינים

en: Not secure!
he: לא secure!

en: Revoked!
he: בוטל!

en: Unsupported release
he: מהדורה בלתי נתמכת

en: See the available updates page for more information:
he: למידע נוסף ראה דף עדכונים זמינים.

en: New release(s) available for !site_name
he: גרסאות חדשות הזמינות עבור !site_name

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
he: הגרסה המותקנת של לפחות אחד המודולים או הנושאים שלך בוטלה ואינה זמינה יותר להורדה. מומלץ מאוד לבצע שדרוג או השבתה!

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
he: ראה דף <a href="@available_updates">עדכונים זמינים</a> לפרטים נוספים.

en: Project not secure
he: פרוייקט לא מאובטח

en: Project revoked
he: הפרוייקט בוטל

en: Project not supported
he: פרוייקט לא נתמך

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה לא נתמך יותר ואיננו זמין להורדה. מומלץ מאוד להפוך את כל מה שכלול בפרוייקט זה ללא זמין!

en: No available releases found
he: לא נמצאו מהדורות זמינות

en: Release revoked
he: גרסה בוטלה

en: Release not supported
he: מהדורה לא נתמכת

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
he: הגרסה שמותקנת אצלך לא נתמכת וכבר לא זמינה להורדה. מומלץ מאוד להשבית את כל מה שכלול בגרסה זו או לשדרג אותה!

en: Invalid info
he: מידע לא חוקי

en: Security update required!
he: נחוץ עדכון אבטחה!

en: Not supported!
he: לא נתמך!

en: Recommended version:
he: גירסה מומלצת:

en: Security update:
he: עדכון אבטחה:

en: Latest version:
he: הגירסה האחרונה:

en: Development version:
he: גירסת פיתוח:

en: Also available:
he: זמינים גם:

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Add new field
he: הוספת שדה חדש

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Only of the type(s)
he: רק מסוג(ים)

en: Content ranking
he: דרוג תוכן

en: Keyword relevance
he: רלוונטיות מילות החיפוש

en: Recently posted
he: פורסם לאחרונה

en: Number of comments
he: מספר התגובות

en: Factor
he: תכונה

en: Color set
he: סט צבעים

en: Database host
he: כתובת מארח מסד הנתונים

en: Maximum link text length
he: אורך מירבי של טקסט הקישור

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
he: כתובות URL הארוכות ממספר תווים זה תקוצצנה כדי למנוע מחרוזות ארוכות השוברות את העיצוב. הקישור עצמו ישמר; רק חלק הטקסט של הקישור יקוצץ.

en: Reports
he: דוחות

en: Default picture
he: תמונת ברירת מחדל

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
he: כתובת URL של תמונה שתוצג עבור חברים שלא בחרו תמונה מותאמת אישית. השאר ריק אם אין כזו תמונה.

en: Install profile
he: פרופיל התקנה

en: %percentage of the site has been indexed.
he: בוצע מפתוח של %percentage מהאתר.

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Web server
he: שרת אינטרנט

en: The content access permissions have been rebuilt.
he: הרשאות הגישה לתוכן נבנו מחדש.

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: Publish content
he: פרסום תוכן

en: Choose an action
he: בחר פעולה

en: Unpublish comment
he: בטל פרסום תגובה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Path prefix
he: קידומת הנתיב

en: Delete contact
he: מחק נושא

en: Auto-reply
he: מענה אוטומטי

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
he: אפשרות מענה אוטומטי. השאר ריק אם אין צורך לשלוח למשתמש מענה אוטומטי.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
he: %recipient אינה כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: Some required modules must be enabled
he: יש להפעיל מספר מודולים נדרשים

en: Translate
he: תרגום

en: File to import not found.
he: קובץ ליבוא לא נמצא.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgstr" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid_plural" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: שגיאת תחביר בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr[]" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: הקובץ מסתיים באופן לא צפוי בשורה %line.

en: Save translations
he: שמירת תרגום

en: Export template
he: יצוא תבנית

en: Create @name
he: יצירת @name

en: The custom menu %title has been deleted.
he: התפריט המותאם אישית %title נמחק.

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Crop
he: חיתוך

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: anonymous user
he: אורח

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
he: @module (<span class="admin-disabled">מושבת</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he: @module (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: Effect
he: אפקט

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Original text
he: טקסט מקורי

en: Delete content type
he: מחיקת סוג התוכן

en: Change book (update list of parents)
he: שנה ספר(עדכן רשימת אבות)

en: create a new book
he: צור ספר חדש

en: edit order and titles
he: ערוך סדר וכותרות

en: Manage your site's book outlines.
he: ניהול מתארי הספרים של האתר שלך.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
he: מסיבות אבטחה שונה שם ההעלאה שלך ל-%filename.

en: Installed version
he: הגרסה המותקנת

en: Recommended version
he: גרסה מומלצת

en: Cron run successfully.
he: ריצת cron בוצעה בהצלחה

en: notice
he: הודעה

en: User account
he: חשבון משתמש

en: File download
he: הורדת קבצים

en: Acronym
he: ר"ת

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
he: תקלה בעת קבלת התמונה; הספריה %directory אינה קיימת, או שלא ניתן לכתוב לתוכה.

en: Dates
he: תאריכים

en: pixels
he: פיקסלים

en: Save order
he: שמור סדר

en: Custom format
he: תבנית מותאמת

en: Direction
he: כיוון

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: Book navigation block display
he: תצוגת בלוק לניווט בספר

en: Relations
he: יחסים

en: Password field is required.
he: חובה למלא סיסמה

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Administration theme
he: ערכת עיצוב לעמודי ניהול

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
he: תודה על בקשתך לפתיחת חשבון. החשבון שלך כרגע ממתין לאישור אצל מנהל האתר.<br />בינתיים, הודעה ראשונית וכן הוראות נוספות נשלחו לכתובת הדוא"ל שציינת.

en: Congo (Kinshasa)
he: קונגו (קינשאסה)

en: Congo (Brazzaville)
he: קונגו (ברזוויל)

en: Ivory Coast
he: חוף השנהב

en: Hong Kong S.A.R., China
he: הונג קונג

en: Isle of Man
he: האי מאן

en: Montenegro
he: מונטנגרו

en: Macao S.A.R., China
he: מקאו

en: Saint Pierre and Miquelon
he: סן פייר ומיקלון

en: Serbia
he: סרביה

en: Run cron
he: הרצת Cron

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
he: אזהרת אבטחה: כתיבת הקובץ .htaccess נכשלה. אנא צור קובץ .htaccess בתיקייה %directory המכיל את השורות הבאות: <code>!htaccess</code>

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
he: העתקת הקובץ %file נכשלה, משום שהוא יכתב על עצמו.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת. לא ניתן לשמור את הקובץ %file.

en: The specified file %name could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ %name.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
he: שם הקובץ ריק. יש לספק שם לקובץ.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
he: גודל הקובץ %filesize חורג מגודל הקובץ המירבי %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
he: הקובץ הוא %filesize שיחרוג מגודל הדיסק המוקצה לך %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
he: מותרות רק תמונות מסוגים JPEG, PNG ו-GIF .

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
he: גודל התמונה שונה כדי להתאים למידות המרביות של %dimensions פיקסלים.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה גדולה מדי; המידות המירביות הן %dimensions פיקסלים.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה קטנה מדי; המידות המינימליות הן %dimensions פיקסלים.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
he: שגיאת העלאה. לא ניתן להזיז את הקובץ %file שהועלה ליעד %destination.

en: Add to book outline
he: הוספה למתאר ספר

en: Stark
he: מופלג

en: <strong>@language_name</strong> (source)
he: <strong>@language_name</strong> (מקור)

en: Translations of %title
he: תרגומים של %title

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
he: ניהול תיוג, סיווג ומיון התוכן שלך.

en: Database port
he: יציאת (port) מסד הנתונים

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
he: אפשרויות אלו נדרשות עבור אתרים מסוימים בלבד. אם אינך בטוח מה לרשום כאן, השאר את הערכים כמות שהם, או בדוק עם ספק האכסון שלך.

en: If your database is located on a different server, change this.
he: אם מסד הנתונים שלך נמצא על שרת אחר, שנה כאן.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
he: אם שרת מסד הנתונים מאזין על יציאה אחרת מאשר הרגילה, הזן את מספרה כאן.

en: Database port must be a number.
he: יציאת מסד הנתונים חייבת להיות מספר.

en: IP address
he: כתובת IP

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Timor-Leste
he: מזרח טימור

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Boolean
he: בוליאני

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.

en: Illegal choice %choice in !name element.
he: אי אפשר לבחור '%choice' בפריט !name.

en: Status report
he: דו"ח מצב

en: Not writable
he: לא ניתן לכתוב

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Book outline
he: מתאר הספר

en: This will be the top-level page in this book.
he: זה יהיה דף הרמה העליונה בספר זה.

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Notify user of new account
he: הודע למשתמש על חשבון חדש

en: View comment
he: הצגת תגובה

en: Path to custom icon
he: נתיב לסמל מותאם

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Digest
he: תקציר

en: You are not authorized to post comments.
he: אינך מורשה לשלוח תגובות.

en: The comment you are replying to does not exist.
he: התגובה אליה אתה מגיב לא קיימת.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
he: הדיון נעול: אין אפשרות לפרסם תגובות חדשות.

en: You are not authorized to view comments.
he: אינך מורשה לצפות בתגובות.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את התגובה '%title'?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
he: כל התגובות לתגובה זו יאבדו. לא ניתן לבטל פעולה זו לאחר אישור ביצועה.

en: Publish the selected comments
he: פרסם את התגובות הנבחרות

en: Unpublish the selected comments
he: בטל את פרסום התגובות הנבחרות

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
he: האמנם ברצונך למחוק את התגובה והבנים שלה?

en: You have to specify a valid author.
he: יש להזין כותב תקף.

en: The name you used belongs to a registered user.
he: השם שבחרתם שייך למשתמש רשום.

en: (No subject)
he: (ללא נושא)

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
he: בטקסט הזה יעשו שימוש קוראי מסך ומנועי חיפוש, או שהוא יוצג כאשר לא ניתן לטעון את התמונה

en: Posted in
he: נכתב בנושא

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
he: שגיאה בתגובה: תגובה לא מורשית או תגובה לפרסום סגור בנושא %subject .

en: All languages
he: כל השפות

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: The post could not be saved.
he: לא ניתן לשמור את הפרסום.

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: Add language
he: הוספת שפה

en: Edit string
he: עריכת מחרוזת

en: Delete string
he: מחק מחרוזת

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
he: האם אתב בטוח שאתה רוצה למחוק את המחרוזת "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
he: מחיקת המחרוזת תמחק את כל תרגומי מחרות זו בכל השפות. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: PHP extensions
he: הרחבות PHP

en: Comments per page
he: מספר תגובות לדף

en: Multilingual support
he: תמיכה רב לשונית

en: Enabled, with translation
he: מופעל, עם תרגום

en: Publish comment
he: פרסם תגובה

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
he: תוכנת עיבוד התמונה שנבחרה '%toolkit' אינה יכולה לבצע באופן תקין את הפקודה '%function'.

en: Administration pages
he: עמודי ניהול

en: Currently using !item !version
he: כרגע מתוקנת !item !version.

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
he: קרתה תקלה בלתי צפויה. אנא נסה בשנית מאוחר יותר

en: PHP DOMDocument class
he: מחלקת DOMDocument של PHP

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
he: חשבון משתמש חדש נוצר עבור <a href="@url">%name</a>. לא נשלחה כל הודעה.

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.

en: New user: %name (%email).
he: משתמש חדש: %name (%email).

en: Add link
he: הוספת קישור

en: View comments
he: צפיה בתגובות

en: Username or e-mail address
he: כינוי או כתובת דואר אלקטרוני

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים

en: Not in book
he: לא בספר

en: New book
he: ספר חדש

en: By @name on @date
he: ע"י @name ב- @date

en: By @name
he: ע"י @name

en: Not in menu
he: לא בתפריט

en: No alias
he: לא הוגדר מיקום חילופי

en: User autocomplete
he: השלמה אוטומטית של כינויים

en: Initializing.
he: מאתחל.

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
he: המשך ל-<a href="@error_url">דף השגיאות</a>

en: Your page will be a part of the selected book.
he: הדף שלך יהיה חלק מהספר הנבחר.

en: 0 sec
he: אפס שניות

en: form
he: טופס

en: alert
he: התראה

en: emergency
he: מקרה חרום

en: Filter log messages
he: סינון מסרי יומן

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.

en: New revision
he: גרסה חדשה

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
he: כדי לשנות את הסיסמה הנוכחית, יש להזין סיסמה בשני השדות.

en: The translation import of %filename failed.
he: יבוא תרגום מקובץ %filename נכשל.

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Inserted
he: הוכנס

en: Provide a password for the new account in both fields.
he: הזינו סיסמה עבור החשבון החדש בשני השדות

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: The title of the node.
he: כותרת העמוד

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: contact
he: צור קשר

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
he: חפש את אחד משני המושגים בעזרת<strong>OR</strong> באותיות רישיות. לדוגמה, <strong>cats OR dogs</strong>.

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
he: מנסה להריץ מחדש את תהליך cron, בזמן שהוא עדיין רץ.

en: Cron run completed.
he: תהליך cron הסתיים.

en: Visitors
he: גולשים

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Already added languages
he: שפות אלו כבר קיימות

en: Language name
he: שם שפה

en: Edit language
he: עריכת שפה

en: The content type %name has been updated.
he: סוג התוכן %name עודכן.

en: The content type %name has been added.
he: סוג התוכן %name התווסף.

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
he: השינויים יישמרו רק לאחר משלוח הטופס

en: The requested page could not be found.
he: לא ניתן למצוא את הדף המבוקש.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
he: בוצע ניסיון לביטול חשבון משתמש לא קיים: %id.

en: Requirements problem
he: בעיית דרישות

en: Database configuration
he: הגדרות מסד הנתונים

en: Select an installation profile
he: בחירת פרופיל התקנה

en: Choose language
he: בחירת שפה

en: No profiles available
he: אין תצורות התקנה זמינות

en: The installation has encountered an error.
he: ארעה שגיאה בהתקנה.

en: Configure site
he: הגדרת האתר

en: Installed %module module.
he: המודול %module הותקן.

en: Choose profile
he: בחירת פרופיל התקנה

en: Set up translations
he: התקנת תרגומים

en: Install site
he: התקנת האתר

en: Finish translations
he: סיום תרגומים

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
he: כתובת השולח, <em>מאת</em> בהודעות דוא"ל אוטומטיות שנשלחות במהלך ההרשמה לאתר, בקשות לחידוש ססמה והודעות אחרות. ( שימוש בכתובת שמסתיימת בדומיין של האתר יסייע למנוע תיוג של הדוא"ל הזה כ"זבל".)

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
he: כברירת מחדל, התארים באתר יוצגו לפי איזור הזמן הנבחר.

en: Update notifications
he: הודעות עדכון

en: Check for updates automatically
he: בדיקה לעדכונים באופן אוטומטי

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
he: השדה !name לא יכול להכיל יותר מאשר %max תוים, אבל יש בו כרגע %length תוים.

en: Illegal choice %choice in %name element.
he: בחירה לא חוקית %choice בשדה %name בטופס.

en: GD2 image manipulation toolkit
he: ערכת כלים GD2 לעיבוד תמונה

en: The GD toolkit is installed and working properly.
he: ערכת הכלים GD מותקנת ופועלת כהלכה.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
he: הגדרת איכות התמונה עבור מניפולציות JPEG. הטווח נע מ- 0-100. ככל שהערך גבוה יותר איכות התמונה משתפרת אך גודל ה קבצים עולה.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
he: ערכת הכלים לעיבוד תמונה GD מחייבת שמודול GD ל-PHP יותקן ויוגדר כהלכה. למידע נוסף ראה <a href="@url">תיעוד התמונות של PHP</a>.

en: Right to left
he: מימין לשמאל

en: Left to right
he: משמאל לימין

en: Add custom language
he: הוספת שפה מותאמת אישית

en: Save language
he: שמירת שפה

en: Direction that text in this language is presented.
he: כיווניות הטקסט בשפה זו.

en: The default language cannot be deleted.
he: לא ניתן למחוק את שפת ברירת המחדל.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
he: מחיקת שפה תסיר את כל תרגומי הממשק המקושרים אליה, ופרסומים בשפה זו יוגדרו לשפה ניטרלית. לא ניתן לשחזר פעולה זו.

en: Language negotiation configuration saved.
he: הגדרות השפה נשמרו

en: String contains
he: מחרוזת שמכילה

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
he: השאירו ריק כדי להציג את כל המחרוזות. החיפוש רגיש להבדל בין אותיות לועזיות קטנות וגדולות.

en: Search in
he: חיפוש ב

en: Both translated and untranslated strings
he: גם מחרוזות מתורגמות וגם לא מתורגמות

en: Only translated strings
he: רק מחרוזות שתורגמו

en: Only untranslated strings
he: רק מחרוזות שטרם תורגמו

en: Languages not yet added
he: שפות אלו לא קיימות עדיין

en: Import translation
he: ייבא תרגום

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
he: קובץ תרגום (<em>.po</em>).

en: Import into
he: יבא לתוך

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
he: בחר את השפה אליה אתה רוצה להוסיף מחרוזות. אם היא עדיין אינה מוגדרת, היא תתווסף.

en: The language %language has been created.
he: השפה %language נוצרה.

en: Export translation
he: יצוא תרגום

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
he: בחר את השפה לייצא בפורמט קובץ התרגום (<em>.po</em>).

en: String not found.
he: מחרוזת לא נמצאה.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
he: המחרוזת שנשלחה כוללת HTML אסור: %string

en: The string has been saved.
he: המחרוזת נשמרה.

en: The string has been removed.
he: המחרוזת הוסרה.

en: The language selected for import is not supported.
he: השפות שנבחרו ליבוא אינן נתמכות.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
he: קובץ תרגום %filename לא תקין: כותרת חסרה.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
he: התרגום יובא בהצלחה. ישנן %number מחרוזות תרגום חדשות, %update מחרוזות עודכנו ו-%delete מחרוזות הוסרו.

en: Importing interface translations
he: יבוא תרגום ממשק

en: Starting import
he: מתחיל יבוא

en: Error importing interface translations
he: שגיאה ביבוא התרגומים

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
he: נסיון שליחת מחרוזת תרגום הכוללת HTML אסור: %string

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
he: %file יובא לתוך %locale: נוספו %number מחרוזות חדשות, עודכנו %update והוסרו %delete.

en: Exported %locale translation file: %filename.
he: בוצע ייצוא של השפה %locale לקובץ תרגום: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
he: בוצע ייצוא לקובץ תרגום: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
he: עודכן קובץ תרגום JavaScript לשפה %language.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
he: נוצר קובץ תרגום JavaScript לשפה %language.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
he: ארעה שגיאה בעת יצירת קובץ תרגום JavaScript עבור השפה %language.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
he: שגיאה בשליחת דוא"ל (מ-%from אל %to).

en: sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: sort descending
he: מיין בסדר יורד

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
he: פעולות על מחרוזות יוניקוד מבוצעות בצורה הטובה ביותר המאופשרת. התקן את <a href="@url">תוסף ה-mbstring של PHP</a> בכדי לקבל תמיכת יוניקוד משופרת.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
he: הגדרה הממירה אוטומטית קידוד מחרוזות קלט ב-PHP מופעלת, וחובה לכבותה. בדוק את ההגדרה <em>mbstring.http_input</em> בקובץ php.ini. פנה ל<a href="@url">תיעוד של mbstring ב-PHP</a> עבור מידע נוסף.

en: Standard PHP
he: PHP סטנדרטי

en: PHP Mbstring Extension
he: הרחבת Mbstring של PHP

en: Unicode library
he: ספרית Unicode

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
he: לא ניתן לתרגם מסמך XML בקידוד '%s' לקידוד UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
he: קידוד %s לא נתמך. אנא התקינו את התכנה iconv, gnu recode או mbstring עבור שפת PHP.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
he: סוג התוכן לקישור %add-child חייב להיות אחד מאלו שנבחרו כסוג מתאר ספר מותר בשימוש.

en: Save book pages
he: שמירת עמודי ספר

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
he: ספר זה שונה על ידי משתמש אחר, לא ניתן לשמור את השינויים.

en: Title changed from %original to %current.
he: כותרת שונתה מ-%original ל-%current.

en: Updated book %title.
he: עודכן הספר '%title'.

en: book: updated %title.
he: ספר: %title עודכן.

en: Update book outline
he: עדכון מתאר ספר

en: Remove from book outline
he: הסרה ממתאר הספר

en: No changes were made
he: לא נעשו שינויים

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
he: הפרסום נוסף לספר הנבחר. כעת ניתן למקם אותו יחסית לדפים אחרים.

en: The book outline has been updated.
he: מתאר הספר עודכן.

en: There was an error adding the post to the book.
he: ארעה שגיאה בהוספת הפרסום לספר.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
he: ל-%title משוייכים דפים בנים שיועברו למקום אחר באופן אוטומטי כדי לשמור על הקשר שלהם לספר. ליצירת ההיררכייה מחדש (כפי שהייתה לפני מחיקת דף זה), ניתן להוסיף שוב את %title באמצעות לשונית המתאר ויהיה צורך למקם מחדש את כל אחד מהדפים הבנים באופן ידני.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
he: ניתן להוסיף שוב את %title להיררכיה בעזרת לשונית המתאר.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את  %title מהיררכיית הספר?

en: The post has been removed from the book.
he: הפרסום הוסר מהספר.

en: Show block on all pages
he: הצגת הבלוק בכל הדפים

en: Show block only on book pages
he: הצגת הבלוק רק בדפי ספר

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
he: אם נבחר <em>הצגת הבלוק בכל הדפים</em>, הבלוק יכיל את כל התפריטים המיוצרים אוטומטית עבור כל הספרים באתר. אם נבחר <em>הצגת הבלוק רק בדפי ספר</em>, הבלוק תכיל רק תפריט אחד המתאים לספר של הדף הנוכחי. במקרה זה, אם הדף הנוכחי איננו ספר, לא יוצג אף בלוק. ניתן להשתמש גם ב-<em>הגדרות ניראות ספציפיות לדף</em> או הגדרות ניראות אחרות כדי להציג את הבלוק הזו באופן סלקטיבי.

en: This is the top-level page in this book.
he: זהו הדף העליון בספר זה.

en: No book selected.
he: לא נבחר ספר.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
he: דף האב בספר. העומק המרבי לספר וכל דפי הבנים הינו !maxdepth. יתכן וחלק מהדפים בספר הבחור לא יהיו זמינים כאבות, אם בחירה בהם תגרום לחריגה ממגבלה זו.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
he: %title הינו חלק ממתאר של ספר ומשוייכים אליו דפים בנים. אם תאשר את המחיקה, הדפים הבנים יועברו למקום אחר באופן אוטומטי.

en: Re-order book pages and change titles
he: סידור מחדש של דפי ספרים ושנוי כותרות

en: Book page
he: עמוד ספר

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
he: אין ל-PHP מספיק זיכרון כדי להחליף את סכמת הצבעים של נושא זה. הינך זקוק לפחות לעוד %size. למידע נוסף עיין ב-<a href="@url">תעוד PHP</a>.

en: Delete the selected comments
he: מחיקת התגובות שנבחרו

en: Allows users to comment on and discuss published content.
he: מאפשר לחברים להגיב ולדון על תוכן שפורסם.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
he: דוגמא: 'משוב על האתר' או 'מידע על המוצר'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
he: ברשימה, הנושאים עם המשקל הקל צפים מעל אלה עם המשקל הכבד. נושאים עם משקל זהה ימוינו לפי סדר אלפביתי.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
he: טופס צור קשר לא הוגדר. <a href="@add">הוסף לטופס קטגוריה אחת או יותר</a>.

en: Personal contact form
he: טופס קשר אישי

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
he: צור דף יצירת קשר כללי וקבע נושאים עבורו.

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
he: מאפשר שימוש בטפסי קשר כלליים ואישיים.

en: View events that have recently been logged.
he: צפיה באירועים שתועדו לאחרונה

en: Top 'page not found' errors
he: שגיאות 'עמוד לא נמצא' מובילות

en: View 'page not found' errors (404s).
he: צפיה בשגיאות 'עמוד לא נמצא' (שגיאות 404).

en: Top 'access denied' errors
he: שגיאות 'גישה חסומה' מובילות

en: View 'access denied' errors (403s).
he: צפיה בשגיאות 'גישה חסומה' (403).

en: Logs and records system events to the database.
he: רושם אירועי מערכת למסד הנתונים.

en: No roles may use this format
he: אין תפקידים שיכולים להשתמש במבנה זה

en: Allowed HTML tags: @tags
he: תגיות HTML מותרות: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
he: עוגנים משמשים ליצירת לינקים לדפים אחרים

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
he: כברירת מחדל, תגי מעבר שורה נוספים באופן אוטומטי. בתג זה ניתן להשתמש כדי להוסיף מעברי שורה נוספים.השימוש בתג זה שונה, כי אין צורך בזוג תגים  (של פתיחה\סגירה) כמו בכל התגים האחרים. יש להשתמש בלוכסן הנוסף ("/") בתוך התג כדי לשמור על תאימות עם XHTML 1.0.

en: Text with <br />line break
he: טקסט עם <br />שבירת שורה

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
he: כברירת מחדל תגי פיסקאות נוספים באופן אוטומטי. ניתן להשתמש בתג זה להוספת תגי פסקה נוספים.

en: Paragraph one.
he: פיסקה אחת.

en: Paragraph two.
he: פיסקה שתיים.

en: Emphasized
he: מודגש

en: Cited
he: מצוטט

en: Coded text used to show programming source code
he: טקסט מקודד המשמש כדי להציג קוד תכנות מקור

en: Coded
he: מקודד

en: Bolded
he: מודגש

en: Italicized
he: נטוי

en: Superscripted
he: בכתב עילי

en: <sup>Super</sup>scripted
he: כתב <sup>עילי</sup>

en: Subscripted
he: בכתב תחתי

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
he: <acronym title="מספר קטלוגי">מק''ט</acronym>

en: Block quoted
he: ציטוט

en: Quoted inline
he: ציטוט משולב

en: Table header
he: כותרת טבלה

en: Table cell
he: תא בטבלה

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
he: רשימה ממוספרת -  משתמשים ב- &lt;li&gt; כדי להתחיל כל פריט ברשימה.

en: First item
he: פריט ראשון

en: Second item
he: פריט שני

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
he: רשימה לא ממויינת - השתמש ב-&lt;li&gt; בתחילת כל פריט רשימה

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
he: רשימות הגדרה דומות לרשימות HTML אחרות. &lt;dl&gt; מתחיל את רשימת ההגדרה, &lt;dt&gt; מתחיל את מונח ההגדרה ו-&lt;dd&gt; מתחיל את תיאור ההגדרה.

en: First term
he: נושא ראשון

en: First definition
he: הגדרה ראשונה

en: Second term
he: קטגוריה שניה

en: Second definition
he: הגדרה שנייה

en: Subtitle three
he: כותרת שלישית

en: Subtitle four
he: כותרת רביעית

en: Subtitle five
he: כותרת חמישית

en: Subtitle six
he: כותרת שישית

en: Tag Description
he: תיאור התגית

en: You Type
he: אתה מקיש

en: You Get
he: אתה מקבל

en: No help provided for tag %tag.
he: אין עזרה עבור תווית %tag.

en: Ampersand
he: אמפרסנד

en: Quotation mark
he: גרש

en: Character Description
he: תאור התו

en: Lines and paragraphs break automatically.
he: מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
he: שורות ופיסקאות מזוהות אוטומטית. תגיות &lt;br /&gt; שבירת שורה, &lt;p&gt; פיסקה &lt;/p&gt; וסגור פיסקה מוכנסות אוטומטית. אם פיסקאות אינן מזוהות, פשוט הכנס מספר שורות רווח.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
he: כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.

en: Compose tips
he: טיפים לעריכה

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
he: שפת ברירת המחדל לחשבון זה עבור דוא"ל, והשפה המועדפת לתצוגת האתר.

en: This account's default language for e-mails.
he: שפת ברירת המחדל לדוא"ל של חשבון זה.

en: Configure languages for content and the user interface.
he: קביעת תצורת שפות תוכן ומשמשק המשתמש.

en: Submission form settings
he: הגדרות והתנהגות בעת הגשת הטופס

en: This content type does not have a title field.
he: לסוג תוכן זה לא קיים שדה כותרת.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: The human-readable name %name is already taken.
he: שם ממשק המשתמש %name כבר תפוס.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
he: האמנם ברצונך למחוק את סוג התוכן %type?

en: Added content type %name.
he: סוג תוכן %name התווסף.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
he: האמנם ברצונך לבנות מחדש את ההרשאות על תוכן האתר?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
he: פעולה זו בונה מחדש את כל ההרשאות על תודן האתר ועלולה לארוך זמן רב. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
he: @type %title הוחזר למהדורה מתאריך %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
he: מהדורה מתאריך %revision-date מסוג @type %title נמחקה.

en: @type: reverted %title revision %revision.
he: @type: שוחזרה %title לגרסה %revision.

en: Rebuilding content access permissions
he: בונה מחדש הרשאות גישה לתוכן

en: Content permissions have been rebuilt.
he: הרשאות התוכן נבנו מחדש

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
he: הרשאות הגישה לתוכן לא נבנו מחדש כהלכה.

en: Add content type
he: הוספת סוג תוכן

en: Revert to earlier revision
he: חזרה לגרסה מוקדמת יותר

en: Delete earlier revision
he: מחיקת גרסה מוקדמת יותר

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
he: מאפשר להגיש תוכן לאתר ולהציגו בעמודים.

en: The alias %alias is already in use in this language.
he: הכינוי %alias כבר נמצא בשימוש בשפה זו.

en: The alias has been saved.
he: הכתובת החילופית נשמרה

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
he: האמנם למחוק את המיקום %title?

en: Filter aliases
he: כינויי מסננים

en: URL aliases
he: כתובות URL חילופיות

en: Edit alias
he: עריכת מיקום

en: Delete alias
he: מחק מיקום

en: Allows users to rename URLs.
he: מאפשר לחברים מורשים להגדיר ולשנות את המיקום (כתובת ה-URL) של כל פריט תוכן באתר למיקום ידידותי יותר.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את השדה %field?

en: checkbox
he: תיבת סימון

en: Delete field
he: מחיקת שדה

en: The index will be rebuilt.
he: מפתח הנושאים יבנה מחדש.

en: Minimum word length to index
he: אורך מילה מינימלי למיפתוח

en: Simple CJK handling
he: טיפול בשפות מזרח אסיאתיות

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Top search phrases
he: חיפושים מובילים

en: View most popular search phrases.
he: צפיה בחיפושים הכי פופולרים.

en: Enables site-wide keyword searching.
he: מאפשר חיפוש לפי מילות מפתח בכל האתר.

en: Logs and records system events to syslog.
he: רושם ושומר אירועי מערכת ל-syslog.

en: Shortcut icon settings
he: הגדרות סמל סימניה

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
he: סמל הכתובת (favicon) מוצג בשורת הכתובת ובסימניות/מועדפים ברוב הדפדפנים.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
he: @module (<span class="admin-missing">חסר</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
he: הרכיבים הבאים יוסרו לחלוטין מהאתר וכן <em>כל הנתונים מרכיבים אלה יימחקו</em>!

en: Confirm uninstall
he: אישור הסרה

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
he: להמשיך הסרה של הכתוב לעיל?

en: No modules selected.
he: לא נבחרו רכיבים.

en: The selected modules have been uninstalled.
he: הרכיבים שנבחרו הוסרו.

en: Default 403 (access denied) page
he: ברירת המחדל לעמוד 403 (אין הרשאה)

en: Default 404 (not found) page
he: ברירת המחדל לעמוד 404 (לא נמצא)

en: Caches cleared.
he: המטמונים נוקו.

en: Select an image processing toolkit
he: בחירת חבילת תוכנה לעיבוד תמונה

en: Number of items in each feed
he: מספר פריטי חדשות לערוץ

en: Default number of items to include in each feed.
he: מספר הפריטים שיכללו בערוץ כברירת מחדל.

en: Feed content
he: תוכן הערוץ

en: Titles plus teaser
he: כותרת ותקציר

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
he: הגדרות כלליות עבור תצוגת ברירת המחדל של פריטי תוכן בכל הזנה.

en: Cron ran successfully.
he: ריצת cron הושלמה.

en: Cron run failed.
he: ריצת cron נכשלה.

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
he: מחיקת הקובץ הזמני "%path" נכשלה במהלך ניקוי אשפה.

en: Image toolkit
he: ערכת כלים גרפים

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
he: במידה ומותקנת, בחרו באיזו ערכת כלים לעיבוד תמונה ייעשה שימוש.

en: RSS publishing
he: פרסום רסס

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Date and time lookup
he: חיפוש תאריך ושעה

en: Clean URL check
he: בדיקת כתובות URL נקיות

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
he: קבל דו"ח על פעילות האתר ובעיות שזוהו.

en: -1 (Unlimited)
he: -1 (בלתי מוגבל)

en: Enabled ('@value')
he: מופעל('@value')

en: PHP memory limit
he: הגבלת זכרון PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
he: שקול הגדלת מגבלת זיכרון ה-PHP ל-%memory_minimum_limit כדי לסייע במניעת בעיות בתהליך ההתקנה.

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
he: צור קשר עם מנהל המערכת או ספק האחסון לקבלת סיוע בהגדלת מגבלת זיכרון ה-PHP.

en: Not protected
he: לא מוגן

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
he: למידע נוסף, קרא בספר ההדרכה על <a href="@cron-handbook">הגדרת משימות cron</a>.

en: Cron has not run recently.
he: Cron לא רץ לאחרונה.

en: Cron maintenance tasks
he: משימות תחזוקת cron

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
he: צריך לקבוע את הספריה ב<a href="@admin-file-system">עמוד הגדרות קבצי המערכת</a>, או להחליף את ההרשאות של הספריה הנוכחית כדי שיהיה אפשר לכתובת אליה.

en: Writable (<em>public</em> download method)
he: ניתן לכתוב (שיטת הורדה <em>ציבורית</em>)

en: Writable (<em>private</em> download method)
he: ניתן לכתוב (שיטת הורדה <em>פרטית</em>)

en: Database updates
he: עדכוני מסד נתונים

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
he: יש רכיבים שצריכים לעדכן את סכמת מסד הנתונים. יש להריץ את <a href="@update">תסריט עדכון מסד הנתנים</a> לאלתר.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
he: קובץ ה-script update.php נגיש לכל אחד ללא בדיקת אימות ומהווה סיכון אבטחה. עליך לשמות את ערך $update_free_access בקובץ settings.php חזרה ל-FALSE.

en: Access to update.php
he: גישה ל update.php

en: Handles general site configuration for administrators.
he: מטפל בהגדרות כלליות באתר למנהלים.

en: Reset to alphabetical
he: איפוס לאלפבתי

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
he: המונחים במילון מוצגים בסדר עולה לפי המשקל שלהם.

en: Weight value must be numeric.
he: ערך המשקל חייב להיות מספרי.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
he: האמנם ברצונך להחזיר את המילון %title לסדר אלפבתי?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
he: איפוס אוצר מילים יבטל כל סידור מותאם אישית וימיין את הפריטים באופן אלפבתי.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
he: אפס את אצר מילים %name לסדר אלפבתי.

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: Flag translations as outdated
he: סמן תרגומים כלא מעודכנים

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
he: אם עשית שינוי משמעותי, דהיינו יש צורך בעדכון כל התרגומים, ניתן לסמן את כל התרגומים של פרסום זה כלא מעודכנים. דבר זה לא ישנה שום תכונה אחרת של הפרסומים הללו, כגון האם הם מפורסמים או לא.

en: This translation needs to be updated
he: יש לעדכן תרגום זה

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
he: כאשר אפשרות זו בחורה, יש לעדכן את התרגום מפני שפרסום המקור השתנה. בטל את הסימון כאשר התרגום חוזר להיות מעודכן.

en: Content translation
he: תרגום תוכן

en: Allows content to be translated into different languages.
he: מאפשר תרגום תוכן לשפות שונות.

en: Last checked: @time ago
he: נבדק לאחרונה: לפני @time

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: אף פעם

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים

en: E-mail notification threshold
he: סף הודעות דוא"ל

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
he: ישנם עדכונים זמינים לאחד או יותר מהמודולים או העיצובים שלך. להבטחת תפקוד נכון של האתר שלך, מומלץ לשדרג בהקדם האפשרי.

en: Notify user when account is activated.
he: הודע למשתמש על חשבון חדש.

en: Notify user when account is blocked.
he: הודע למשתמש כאשר חשבונו נחסם.

en: Picture guidelines
he: הנחיות  לגבי טעינת תמונות

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
he: ההודעה המוצגת בטופס טעינת התמונה בנוסף להנחיות הרגילות. שימושי כדי לעזור או להנחות את המשתמשים.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
he: שם התפקיד. לדוגמא: "עורך", "כתב", "עורך ראשי", "מנהל אתר".

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
he: סליחה, אך %name לא מוכר כשם משתמש או ככתובת דואר אלקטרוני.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
he: הסיסמה שלך והנחיות נוספות נשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.

en: %name has been deleted.
he: %name נמחק.

en: You must enter a username.
he: חובה להכניס שם משתמש.

en: The username cannot begin with a space.
he: שם משתמש אינו יכול להתחיל בתו 'רווח'.

en: The username cannot end with a space.
he: כינוי לא יכול להסתיים ברווח. יש למחוק את הרווחים המיותרים בסוף הכינוי.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
he: שם משתמש אינו יכול להכיל רצף של תווי 'רווח' .

en: The username contains an illegal character.
he: שם המשתמש שבחרת מכיל תווים אסורים.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
he: שם המשתמש %name ארוך מידי: הגודל המרבי הוא %max תווים.

en: Signature settings
he: הגדרות חתימה

en: Delete picture
he: מחק תמונה

en: Check this box to delete your current picture.
he: סמנ\י תיבה זו כדי למחוק את התמונה הנוכחית שלך.

en: Deleted user: %name %email.
he: נמחק החשבון: %name %email.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
he: קבע את הרשאות הגישה ע"י בחירת הרשאות לתפקידים.

en: Manages the user registration and login system.
he: מטפל ברישום החברים ובכניסה למערכת.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
he: הכותרת הזו מופיעה כ tooltip לעיני המשתמשים כאשר סמן העכבר  נמצא מעל התמונה.

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Bar with progress meter
he: סרגל עם מד התקדמות

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
he: מופעל  (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
he: התקדמות טעינה

en: All messages
he: כל ההודעות

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
he: קובץ התרגום %filename מכיל תקלה: "msgctxt" אינו צפוי בשורה %line.

en: Format string
he: מחרוזת התבנית

en: Removed date format %format.
he: תבנית תאריך %format הוסר.

en: Add format
he: הוספת תבנית

en: Allow users to add additional date formats.
he: אפשר למשתמשים להוסיף תבניות תאריך נוספות.

en: Delete date format
he: מחיקת תבנית תאריך

en: Allow users to delete a configured date format.
he: אפשר למשתמשים למחוק תבנית תאריך שתצורתה נקבעה.

en: Configure date formats for each locale
he: הגדרת תבניות תאריך לכל אזור

en: Content type name
he: שם סוג תוכן

en: @field_name (Locked)
he: @field_name (נעול)

en: - Select a field type -
he: - בחירת סוג שדה -

en: - Select a widget -
he: - בחר ווידג'ט -

en: Type of data to store.
he: סוג נתונים לאחסון.

en: Form element to edit the data.
he: רכיב טופס לעריכת הנתונים.

en: - Select an existing field -
he: - בחירת שדה קיים -

en: Field to share
he: שדה לשיתוף

en: Add new field: you need to provide a label.
he: הוספת שדה חדש: יש לספק תווית.

en: Add new field: you need to provide a field name.
he: הוסף שדה חדש: עליך לספק שם שדה.

en: Add new field: you need to select a field type.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור סוג שדה.

en: Add new field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add new field: invalid widget.
he: הוסף שדה חדש: רכיב גרפי לא חוקי.

en: Add existing field: you need to provide a label.
he: הוסף שדה קיים: עליך להוסיף תווית.

en: Add existing field: you need to select a field.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור שדה.

en: Add existing field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add existing field: invalid widget.
he: הוסף שדה קיים: רכיב גרפי לא חוקי.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
he: השדה %field נעול ולא ניתן לערוך אותו.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
he: מספר ערכים מירבי שמשתמש יכול להזין בשדה זה.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
he: בחירת 'ללא הגבלה' תספק לחצן 'הוספת עוד' כך שהמשתמשים יוכלו להוסיף כמה ערכים שירצו.

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: Regional settings
he: הגדרות איזור

en: Rotate
he: סיבוב

en: width @width
he: רוחב @width

en: height @height
he: גובה @height

en: upscaling allowed
he: מותרת הגדלה

en: Sidebar first
he: עמודה ראשונה

en: Structure
he: מבנה

en: All (@count)
he: הכל (@count)

en: Fail (@count)
he: נכשל (@count)

en: Comment permalink
he: קישור קבוע של תגובה

en: Delete style
he: מחיקת סגנון

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Cancel account
he: ביטול חשבון

en: Administrator role
he: תפקיד מנהל

en: No revision
he: אין גירסה

en: @number comments per page
he: @number תגובות בכל דף

en: Requires a title
he: דרושה כותרת

en: Private files
he: קבצים פרטיים

en: The unique ID of the comment.
he: המזהה הייחודי של התגובה.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
he: כתובת ה-IP של המחשב ממנו נכתבה התגובה.

en: The name left by the comment author.
he: השם שנכתב ע"י יוצר התגובה.

en: The email address left by the comment author.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שנכתבה ע"י יוצר התגובה.

en: The home page URL left by the comment author.
he: כתובת אתר הבית שנכתבה ע"י יוצר התגובה.

en: The formatted content of the comment itself.
he: התוכן המעוצב של התגובה עצמה.

en: The URL of the comment.
he: כתובת ה-URL של התגובה.

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: The URL of the comment's edit page.
he: ה-URL של דף העריכה של התגובה.

en: The date the comment was posted.
he: התאריך בו התגובה נכתבה.

en: The node the comment was posted to.
he: התוכן עבורו התגובה נכתבה.

en: The author of the comment, if they were logged in.
he: יוצר התגובה, אם היה מחובר בזמן כתיבתה.

en: The number of comments posted on a node.
he: מספר התגובות שנכתבו עבור הדף.

en: New comment count
he: ספירת התגובות החדשות

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
he: מספר התגובות שנכתבו לתוכן מאז הפעם האחרונה שהקורא הציג אותו.

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Login page
he: דף כניסה

en: The email address of the user account.
he: כתובת הדואר האלקטרוני של חשבון המשתמש.

en: Main page content
he: תוכן

en: You are not allowed to access this page.
he: אין לך הרשאה לגשת לדף זה

en: Authorize file system changes
he: אישור שינוי מערכת קבצים

en: It appears you have reached this page in error.
he: נראה כי הגעת לדף זה בטעות.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
he: Cron לא יכל לרוץ משום שמפתח לא תקין היה בשימוש.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
he: Cron לא יכל לרוץ משום שהאתר ב"מצב תחזוקה".

en: Default country
he: מדינת ברירת המחדל

en: Sorry, you must select a language to continue the installation.
he: מצטערים, אתה מוכרח לבחור שפה בכדי להמשיך בהתקנה.

en: Sorry, the profile you have chosen cannot be loaded.
he: מצטערים, טעינת הפרופיל שבחרת נכשלה.

en: Settings file
he: קובץ הגדרות

en: The settings file does not exist.
he: קובץ ההגדרות אינו קיים.

en: The %file file exists.
he: הקובץ %file קיים.

en: The settings file is not writable.
he: קובץ ההגדרות אינו ניתן לכתיבה.

en: Receive e-mail notifications
he: קבל התראות דואר אלקטרוני

en: No pending updates.
he: אין עדכונים בהמתנה.

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
he: קרתה תקלה בעת הטיפול בבקשתך: השרת קיבל קלט לא תקין.

en: Invalid form POST data.
he: מידע לא תקין מסוג POST בטופס.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
he: לא יכול להמשיך, אין שיטות זמינות להעברת קבצים

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href="@https-link">Learn more</a>.
he: אזהרה: אינך משתמש בקישור מוצפן, כך שסיסמתך תישלח כטקסט פשוט. <a href="@https-link">למד עוד</a>.

en: To continue, provide your server connection details
he: בכדי להמשיך, מלא את מידע החיבור לשרתך

en: Connection method
he: שיטת החיבור

en: Enter connection settings
he: הכנס הגדרות חיבור

en: @backend connection settings
he: @backend הגדרות חיבור

en: Change connection type
he: שנה סוג חיבור

en: Error, this type of connection protocol (%backend) does not exist.
he: תקלה, פרוטוקול חיבור זה (%backend) אינו קיים.

en: No active batch.
he: אין אצווה פעילה.

en: Site under maintenance
he: האתר בתחזוקה

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
he: שליחת הקובץ %source נכשלה, משום שקובץ בשם זה כבר קיים ביעד %directory.

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
he: שם הקובץ חורג ממגבלת 240 התווים. אנא שנה את שמו ונסה בשנית.

en: The file permissions could not be set on %uri.
he: לא ניתן לקבוע הרשאות קובץ עבור %uri.

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
he: הרצת כל המשימות מול שרת מסד הנתונים נכשלה. המשימה %task לא נמצאה.

en: Required modules
he: מודולים נדרשים

en: Required modules not found.
he: לא נמצאו המודולים הנדרשים.

en: %module module uninstalled.
he: הוסרה ההתקנה של המודול %module.

en: Saint Barthélemy
he: סן ברתלמי

en: Saint Martin (French part)
he: סן מרטן (החלק הצרפתי)

en: Use the default site language (@language_name).
he: השתמש בשפת ברירת המחדל של האתר (@language_name).

en: No strings available.
he: אין מחרוזות זמינות.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
he: ישנן @count מחרוזות HTML אסורות ב-%file

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
he: קובץ תרגום ה-JavaScript %file.js אבד.

en: Class %class does not implement interface %interface
he: המחלקה %class אינה מממשת את הממשק %interface

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: %module module enabled.
he: המודול %module הופעל.

en: %module module disabled.
he: המודול %module כובה.

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Unable to determine the type of the source directory.
he: לא מסוגל לקבוע מהו סוג תיקיית המקור.

en: Cannot determine the type of project.
he: לא מסוגל לקבוע מהו סוג הפרוייקט.

en: File Transfer failed, reason: !reason
he: העברת קובץ נכשלה, סיבה: !reason

en: An AJAX HTTP error occurred.
he: תקלת AJAX HTTP קרתה.

en: HTTP Result Code: !status
he: קוד תוצאת HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
he: בקשת AJAX HTTP הופסקה בטרם עת.

en: Debugging information follows.
he: מידע לניפוי שגיאות מוצג להלן.

en: Path: !uri
he: נתיב: !uri

en: StatusText: !statusText
he: טקסט סטטוס: !statusText

en: ResponseText: !responseText
he: טקסט תגובה: !responseText

en: ReadyState: !readyState
he: מצב מוכנות: !readyState

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
he: מאפשר שליטה באבני הבניין הויזואליות של הדף. בלוקים, הידועים גם כתיבות הם יחידות של תוכן שניתן להציב באיזורים של הדף.

en: No books available.
he: אין ספרים זמינים.

en: Create new books
he: צור ספרים חדשים

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
he: מאפשר ליצור ולארגן תכנים קשורים במיתאר היררכי, עם תוכן עניינים.

en: Deleted @count comments.
he: נמחקו @count תגובות.

en: Deleted comment @cid and its replies.
he: נמחקה התגובה @cid והתגובות אליה.

en: Comment approved.
he: תגובה אושרה.

en: Full comment
he: תגובה מלאה

en: Unapproved comments (@count)
he: תגובות שלא אושרו (@count)

en: Administer comments and comment settings
he: ניהול תגובות והגדרות של תגובות

en: Edit own comments
he: עריכת התגובות של המשתמש עצמו

en: Number of recent comments
he: מספר תגובות אחרונות

en: Default comment setting for new content
he: הגדרות ברירת המחדל לתגובה חדשה

en: Allow comment title
he: להרשות כותרת לתגובה

en: Show reply form on the same page as comments
he: הצגת טופס תשובה באותו הדף של התגובות

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
he: משתמשים עם הרשאת "כתיבת תגובה" יכולים להגיב.

en: Users cannot post comments.
he: משתמשים אינם יכולים להגיב.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
he: תגובתך נמצאת בתור לבדיקת מנהלי האתר ותפורסם לאחר אישור.

en: Your comment has been posted.
he: תגובתך נכתבה.

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
he: <a href="@login">התחבר</a> או <a href="@register">הירשם</a> בכדי להגיב

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
he: <a href="@login">התחבר</a> בכדי להגיב

en: Flat list
he: רשימה שטוחה

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
he: רשימה ועריכה תגובות באתר תור לאישור תגובה.

en: Unapproved comments
he: תגובות שלא אושרו

en: Contact @username
he: צור קשר עם @username

en: Allow other users to contact you via a <a href="@url">personal contact form</a> which keeps your e-mail address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.
he: אפשר למשתמשים אחרים כדי ליצור עמך קשר באמצעות טופס <a href="@url">קשר אישי</a> אשר שומר את כתובת הדואר האלקטרוני שלך מוסתר. שים לב כמה משתמשים בעלי זכויות יתר כגון מנהלי האתר הם עדיין מסוגלים ליצור איתך קשר גם אם תבחר לבטל תכונה זו.

en: Use contextual links
he: שימוש בקישורים תלויי הקשר

en: Use contextual links to perform actions related to elements on a page.
he: שימוש בקישורים תלויי הקשר  כדי לבצע פעולות הקשורות לאלמנטים בדף.

en: Provides contextual links to perform actions related to elements on a page.
he: מצמיד לאלמנטים בדף קישורים תלויי הקשר לביצוע פעולות ניהול ועריכה.

en: Clear log messages
he: נקה הודעות יומן

en: Database log cleared.
he: יומן מסד הנתונים נקי.

en: Default SQL storage
he: ברירת מחדל של אחסון SQL

en: List (text)
he: רשימה (טקסט)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
he: תגיות HTML מותרות בתויות: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
he: הערך של שדה זה נקבע ע"י הפונקציה  %function ואינו ניתן לשינוי.

en: Defines list field types. Use with Options to create selection lists.
he: מגדיר שדות מסוג רשימה. השתמשו ב Options ליצירת רשימות בחירה.

en: Filtered text (user selects text format)
he: טקסט מסונן (המשתמש יכול לבחור את מבנה הטקסט)

en: Summary or trimmed
he: מסוכם או קצוץ

en: Text area with a summary
he: איזור טקסט עם תקציר

en: Hide summary
he: הסתרת תקציר

en: Edit summary
he: עריכת תקציר

en: Delete instance.
he: מחיקת מופע (של שדה)

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
he: הגדרות אלה יחולו על שדה %field בכל סוג תוכן בו הוא מופיע. ההגדרות הללו משפיעות על הדרך בה הנתונים מאוחסנים בבסיס הנתונים ולא ניתנות לשינוי לאחר שהוזנו נתונים לשדה זה.

en: %field has no field settings.
he: אין הגדרות שדה עבור %field.

en: Updated field %label field settings.
he: עודכנו הגדרות עבור השדה %label

en: Change widget
he: שינוי ווידג'ט

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
he: תצורת השדה שתוצג למשתמש כאשר הוא מזין תוכן לשדה זה בסוג התוכן %type

en: Changed the widget for field %label.
he: השתנה רכיב גרפי עבור השדה %label.

en: There was a problem changing the widget for field %label.
he: הייתה בעיה לשנות את הרכיב הגרפי עבור השדה %label.

en: The field %field has been deleted from the %type content type.
he: השדה %field נמחק מסוג התוכן %type.

en: These settings apply only to the %field field when used in the %type type.
he: הגדרות אלו יחולו על השדה %field  כאשר הוא חלק מסוג התוכן  %type

en: Required field
he: שדה נדרש

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. Because the field already has data, some settings can no longer be changed.
he: הגדרות אלה מוחלות על שדה %field בכל סוג תוכן בו הוא מופיע. מכיוון שכבר הוזנו נתונים לשדה, חלק מההגדרות אינן ניתנות עוד לשינוי.

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
he: הגדרות אלה יחולו על השדה %field בכל סוג תוכן בו הוא מופיע.

en: The default value for this field, used when creating new content.
he: ערך ברירת המחדל של השדה, ביצירת תוכן חדש.

en: Saved %label configuration.
he: נשמרו הגדרות %label .

en: Save and add fields
he: שמירה והוספת שדות

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Enable <em>Display</em> field
he: הפעלת <em>תצוגה</em> לשדה

en: Files displayed by default
he: קבצים יוצגו כברירת מחדל

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
he: אפשרות ליצירת תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, לאחסון הקבצים שיועלו דרך שדה זה.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
he: יש להזין ערך כגון "512" (בייט), "80KB" (קילובייט), או "50MB" (מגהבייט) על מנת להגביל את גודל הקובץ. אם תשאירו ריק, הגבלת הגודל תקבע ע"י הגדרות ה-php על השרת (הגבלה נוכחית: <strong>%limit</strong>).

en: Enable <em>Description</em> field
he: אפשר <em>תיאור</em> לקובץ

en: The description field allows users to enter a description about the uploaded file.
he: שדה תיאור מאפשר למשתמש להזין תיאור על הקובץ.

en: Generic file
he: קובץ גנרי

en: Table of files
he: טבלת קבצים

en: Add a new file
he: הוספת קובץ

en: Files must be less than !size.
he: גודל קובץ מירבי: !size

en: Allowed file types: !extensions.
he: סיומות קובץ מותרות: !extensions

en: Text formats
he: מבני טקסט

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
he: אזהרה: בהתאם להגדרות פורמט הטקסט, להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.

en: Use the !text_format text format
he: שימוש במבנה הטקסט !text_format

en: Limit allowed HTML tags
he: הגבלת תגי HTML מותרים

en: Convert URLs into links
he: המרת כתובות URL לקישורים

en: Display basic HTML help in long filter tips
he: הצגת עזרה עבור HTML בטיפים של פילטר ארוך

en: Filters content in preparation for display.
he: מסנן תכנים כהכנה להצגתם באתר.

en: Image style name
he: שם סגנון התמונה

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
he: השם מהווה חלק מכתובת  הURL של התמונות שיווצרו. אפשר להשתמש רק באותיות לועזיות קטנות, ספרות, מקפים (-) ומקף תחתון (_).

en: Select a new effect
he: בחירת אפקט חדש

en: Update style
he: עדכון סיגנון

en: Select an effect to add.
he: בחירת אפקט להוספה.

en: The image effect was successfully applied.
he: אפקט התמונה יושם בהצלחה.

en: Style name
he: שם הסגנון

en: Create new style
he: יצירת סיגנון חדש

en: Style %name was deleted.
he: הסגנון %name נמחק

en: Revert the %style style?
he: להחזיר את הסגנון %style?

en: Edit %label effect
he: עריכת האפקט %label

en: Add %label effect
he: הוספת האפקט %label

en: Update effect
he: עידכון אפקט

en: Add effect
he: הוספת אפקט

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
he: האמנם ברצונך למחוק את האפקט @effect מהסגנון %style?

en: The image effect %name has been deleted.
he: נמחק אפקט התמונה %name

en: Width and height can not both be blank.
he: לא ניתן להשאיר את הגובה והרוחב ריקים בו זמנית.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
he: חלק התמונה שיישאר במהלך החיתוך.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
he: לא הוגדרו עדיין אפקטים עבור סיגנון זה. הוסיפו אפקט ע"י בחירה באחת האפשרויות.

en: view actual size
he: צפיה בגודל האמיתי

en: Scale and crop
he: התאמת גודל וחיתוך

en: Desaturate
he: הפחתת רוויה

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
he: במידה ולא הועלתה תמונה לשדה, תופיע תמונת ברירת המחדל.

en: Enable <em>Alt</em> field
he: אפשר טקסט אלטרנטיבי (<em>Alt</em>)

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
he: טקסט אלטרנטיבי משמש את מנועי החיפוש, תוכנות קריאת מסך, ויוצג במקרה שהתמונה לא נטענת.

en: Enable <em>Title</em> field
he: אפשר כותרת (<em>Title</em>)

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
he: הכותרת תופיע בבועית במעבר עכבר על התמונה.

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: no preview
he: אין תצוגה מקדימה

en: The preview image will be shown while editing the content.
he: תצוגה מקדימה של תמונה תופיע בזמן עריכת התוכן.

en: Administer image styles
he: ניהול סגנונות תמונה

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
he: יצירה ושינוי סגנונות תמונה שישמשו לחולל גרסאות מותאמות, למשל תמונות אצבע.

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
he: קביעת תצורה לסגנונות, שניתן להשתמש בהם עבור שינוי גודל או התאמת תמונות על המסך.

en: Add a new image style.
he: הוסף סגנון תמונה חדש

en: Add image effect
he: הוספת אפקט

en: Detection method
he: שיטת זיהוי

en: Part of the URL that determines language
he: החלק בURL שקובע את השפה

en: Filter translatable strings
he: סינון מחרוזות שניתן לתרגם

en: Administer languages
he: ניהול שפות

en: Translate interface texts
he: תרגום הממשק

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
he: סדר השיטות לזיהוי שפה עבור תוכן. במידה וזמינה גרסה של התוכן בשפה שזוהתה, היא תוצג.

en: Order of language detection methods for user interface text. If a translation of user interface text is available in the detected language, it will be displayed.
he: סדר השיטות לזיהוי שפה עבור טקסט בממשק המשתמש. אם יש תרגום זמין בשפה שזוהתה, הוא יוצג.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
he: השפה נקבעת לפי הURL (קידומת הנתיב או דומיין).

en: Determine the language from a request/session parameter.
he: קביעת השפה מפרמטר של ה-session או השאילתה.

en: Language switcher (@type)
he: החלפת שפה (@type)

en: Detection and selection
he: זיהוי ובחירה

en: URL language detection configuration
he: הגדרות זיהוי שפה באמצעות URL

[ctx: Long month name]
en: January
he: ינואר

[ctx: Long month name]
en: February
he: פברואר

[ctx: Long month name]
en: March
he: מרץ

[ctx: Long month name]
en: April
he: אפריל

[ctx: Long month name]
en: May
he: מאי

[ctx: Long month name]
en: June
he: יוני

[ctx: Long month name]
en: July
he: יולי

[ctx: Long month name]
en: August
he: אוגוסט

[ctx: Long month name]
en: September
he: ספטמבר

[ctx: Long month name]
en: October
he: אוקטובר

[ctx: Long month name]
en: November
he: נובמבר

[ctx: Long month name]
en: December
he: דצמבר

en: The text to be used for this link in the menu.
he: הטקסט שיוצג כקישור בתפריט.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
he: קישורים שאינם זמינים לא יוצגו בשום תפריט.

en: Show as expanded
he: להציג כמורחב

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
he: אם סומן ולקישור זה יש ילדים, התפריט יוצג תמיד מורחב.

en: Parent link
he: קישור אב

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
he: ניתן לקבוע מקסימום 9 רמות לקישור בתפריט עם כל הילדים שלו. קישורים עשויים לא להופיע כאבות אם בחירה בהם תעבור את המקסימום המותר.

en: Optional. In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
he: אופציונלי. בתפריט, הקישורים הכבדים ישקעו והקישורים הקלים ימוקמו קרוב להתחלה.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
he: האמנם ברצונך למחוק את קישור התפריט %item

en: The menu link %title has been deleted.
he: נמחק קישור התפריט %title

en: Are you sure you want to reset the link %item to its default values?
he: האמנם ברצונך לאתחל את הקישור %item לערכי ברירת המחדל?

en: Administer menus and menu items
he: ניהול תפריטים ופריטי תפריט

en: Provide a menu link
he: קביעת קישור בתפריט

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
he: קישורי תפריט עם משקל קטן מוצגים לפני קישורים שמשקלם גדול.

en: Available menus
he: תפריטים קיימים

en: The menus available to place links in for this content type.
he: התפריטים שיהיו זמינים להוספת קישורים מתוך טופס העריכה.

en: Default parent item
he: ברירת מחדל לפריט אב

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
he: בחרו תפריט או קישור שכברירת מחדל יהוו פריט אב לקישורים חדשים בטופס העריכה.

en: Add new menus to your site, edit existing menus, and rename and reorganize menu links.
he: הוספת תפריטים חדשים לאתר, עריכת תפריטים קיימים, הוספה, עריכה וארגון מחדש של קישורים בתפריטים.

en: No content types available. <a href="@link">Add content type</a>.
he: לא נמצאו סוגי תוכן. <a href="@link">הוספת סוג תוכן</a>.

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
he: הטקסט הזה יוצג בראש העמוד כאשר יוצרים או עורכים תכנים השייכים לסוג תוכן זה.

en: Author username and publish date will be displayed.
he: שם המשתמש של המחבר ותאריך הפרסום יוצגו.

en: Deleted @count posts.
he: נמחקו @count דפים

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Administer content types
he: ניהול סוגי תוכן

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.

en: View published content
he: צפיה בתוכן שפורסם

en: Access the content overview page
he: גישה לדף סקירת תוכן

en: Bypass content access control
he: עקיפת הרשאות הגישה לתכנים

en: View content revisions
he: צפיה בגרסאות

en: Revert content revisions
he: החזרת תוכן לגרסה קודמת.

en: Delete content revisions
he: מחיקת גרסאות של תוכן

en: View own unpublished content
he: צפיה בתוכן של המשתמש עצמו שלא פורסם

en: Recent content
he: תכנים אחרונים

en: Welcome to @site-name
he: ברוכים הבאים ל@site-name

en: Unpublish content
he: העברת תוכן למצב לא פורסם

en: Make content sticky
he: הפיכת התוכן לדביק

en: Make content unsticky
he: הפיכת התוכן ללא דביק

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
he: ניהול סוגי תוכן, כולל קביעת ברירת מחדל לפרמטרים כמו מצב, קידום לעמוד הראשי, הגדרת תגובות וכו'

en: Don't display post information
he: לא להציג מידע על הפוסט

en: Administer URL aliases
he: ניהול כתובות URL חילופיות

en: Create and edit URL aliases
he: יצירה ועריכה של כתובות URL חילופיות

en: Optionally specify an alternative URL by which this term can be accessed. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
he: אפשרות לקבוע כתובת URL חלופית למיקום של סיווג זה. יש להשתמש בנתיב יחסי ללא לוכסן, אחרת הכתובת החלופית לא תעבוד.

en: Administer search
he: ניהול חיפוש

en: Use search
he: חיפוש באתר

en: Use advanced search
he: שימוש בחיפוש מתקדם

en: Configure relevance settings for search and other indexing options.
he: תצורה של הגדרות הרלוונטיות לחיפוש ואפשרויות אינדוקס אחרים.

en: PHP open_basedir restriction
he: מגבלת ה-open_basedir של PHP

en: Screenshot for !theme theme
he: צילומי מסך עבור ערכת העיצוב !theme

en: Settings for !theme theme
he: הגדרות עבור ערכת העיצוב !theme

en: Disable !theme theme
he: השבתת ערכת העיצוב !theme

en: Set !theme as default theme
he: קביעת ערכת העיצוב !theme כערכת ברירת המחדל

en: Enable !theme theme
he: הפעלת ערכת העיצוב !theme

en: Enable and set default
he: להפעיל ולקבוע כברירת מחדל

en: Enable !theme as default theme
he: הפעלת ערכת העיצוב !theme כערכת ברירת המחדל.

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
he: בחרו "עיצוב ברירת המחדל" כדי להשתמש בעמודי הניהול בערכת עיצוב המופעלת בשאר חלקי האתר.

en: Use the administration theme when editing or creating content
he: שימוש בערכת העיצוב של עמודי הניהול גם בעת עריכה או יצירה של תכנים.

en: The %theme theme has been enabled.
he: הופעלה ערכת העיצוב %theme.

en: The %theme theme was not found.
he: ערכת העיצוב %theme לא נמצאה.

en: %theme is the default theme and cannot be disabled.
he: ערכת העיצוב %theme היא ערכת ברירת המחדל ולכן אי אפשר להשבית אותה.

en: The %theme theme has been disabled.
he: ערכת העיצוב %theme הושבתה.

en: %theme is now the default theme.
he: ערכת העיצוב %theme היא כעת ערכת ברירת המחדל.

en: Would you like to continue with the above?
he: האם ברצונך להמשיך עם הכתוב לעיל?

en: How this is used depends on your site's theme.
he: השימוש שיעשה בזה תלוי בערכת העיצוב של האתר.

en: Number of posts on front page
he: כמות הפוסטים  בדף הראשי.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
he: מספר הפוסטים המקסימלי שיוצגו בדפי סקירה כלליים כדוגמת הדף הראשי.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
he: דף זה יוצג כאשר הגישה למסמך המבוקש נדחית עבור המשתמש הנוכחי. השאירו ריק כדי להציג דף "גישה נדחתה" גנרי.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
he: דף זה מוצג כאשר אין אף תוכן אחר שתואם את המסמך המבוקש. השאירו ריק כדי להציג "דף לא נמצא" גנרי.

en: Errors and warnings
he: שגיאות ואזהרות

en: Clear all caches
he: ניקוי כל המטמונים

en: Bandwidth optimization
he: אופטימיזציה של רוחב הפס

en: Compress cached pages.
he: דחיסת דפים השמורים במטמון.

en: Public file system path
he: נתיב למערכת קבצים ציבורית

en: Private file system path
he: נתיב למערכת קבצים  פרטית

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
he: נתיב במערכת הקבצים המקומית שבו יאוכסנו קבצים זמניים. ספריה זו  אמורה להיות חסומה לגישה מהאינטרנט.

en: Default download method
he: ברירת מחדל לשיטת הורדה

en: This setting is used as the preferred download method. The use of public files is more efficient, but does not provide any access control.
he: הגדרות אלו ישמשו כשיטה המועדפת להורדת קבצים. השימוש במערכת קבצים ציבורית יעיל יותר, אך אינו מספק בקרת גישה.

en: Put site into maintenance mode
he: העברת האתר למצב תחזוקה

en: Administer modules
he: ניהול רכיבים

en: Administer site configuration
he: ניהול הגדרות אתר

en: Administer themes
he: ניהול עיצובים

en: Use the site in maintenance mode
he: השתמש במצב - אתר בתחזוקה

en: View site reports
he: הצגת דוחות האתר

en: Block IP addresses
he: חסום כתובת IP

en: Public files
he: קבצים ציבוריים

en: Temporary files
he: קבצים זמניים

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
he: סיסמתך אינה נשמרת במסד הנתונים ומשמשת רק עבור יצירת הקישור.

en: Select the desired local time and time zone. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
he: בחרו את השעה המקומית ואיזור הזמן הנדרש. תאריכים ושעות בכל האתר יוצגו באמצעות איזור זמן זה.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
he: הספריה  %directory אינה קיימת ולא ניתן ליצור אותה.

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
he: ניהול בלוקים, סוגי תוכן, תפריטים וכו'.

en: Enable theme
he: הפעלת ערכת עיצוב

en: Disable theme
he: השבתת ערכת עיצוב

en: Set default theme
he: קביעת ערכת עיצוב שתהיה ברירת מחדל.

en: Media tools.
he: כלי מדיה.

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
he: הגדרת תאור האתר כפי שיופיע בFeed מספר הפריטים שיכלול הפיד ואם מדובר בפיד שיציג רשימה של כותרות/תקצירים/תוכן מלא.

en: Development tools.
he: כלי פיתוח.

en: Maintenance mode
he: מצב תחזוקה

en: Take the site offline for maintenance or bring it back online.
he: הורדת האתר לצורך תחזוקה - site offline, והשבתו למצב מקוון  .

en: Logging and errors
he: רישומי יומן ושגיאות

en: Regional and language
he: איזור ושפה

en: Regional settings, localization and translation.
he: הגדרות איזוריות, לוקליזציה ותרגום

en: Settings for the site's default time zone and country.
he: הגדרות ברירת המחדל של האתר למדינה ואיזור זמן.

en: Edit date format
he: עריכת פורמט תאריך

en: General system related configuration.
he: הגדרות כלליות הקשורות למערכת.

en: Content authoring
he: כתיבת תוכן

en: Settings related to formatting and authoring content.
he: הגדרות הקשורות בעיצוב ועריכת התוכן.

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
he: הפונקציה phpinfo() הושבתה משיקולי  אבטחה. כדי לצפות, בשרת שלך, במידע שמגיע מ phpinfo() יש לשנות הגדרות PHP או ליצור קשר עם מנהל השרת. למידע נוסף ראו  במדריך <a href="@phpinfo">הפעלה והשבתה של  phpinfo()</a> .

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
he: אין סיווגים זמינים. <a href="@link">הוספת סיווג</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
he: אין כרגע תוכן מסווג עם המונח הזה.

en: Administer vocabularies and terms
he: ניהול מילונים ומונחים

en: Taxonomy term page
he: דף מונחי טקסונומיה

en: Term reference
he: רפרנס לסיווג

en: Autocomplete term widget (tagging)
he: השלמה אוטמטית של סיווג (תיוג חופשי)

en: The vocabulary which supplies the options for this field.
he: המילון שמספק את אפשרויות הבחירה לשדה זה

en: Translate content
he: תרגם תוכן

en: Error installing / updating
he: שגיאת התקנה / עדכון

en: Update was completed successfully.
he: העדכון הושלם בהצלחה

en: Installation was completed successfully.
he: ההתקנה הושלמה בהצלחה

en: Failed to get available update data.
he: נכשל ביבוא מידע על עידכונים

en: Checked available update data for %title.
he: נבדקה זמינות העדכונים עבור %title

en: Download these updates
he: הורידו עדכונים אלו

en: Manual updates required
he: נדרש עדכון ידדני

en: Install from a URL
he: התקנה מכתובת URL

en: For example: %url
he: לדוגמא: %url

en: For example: %filename from your local computer
he: לדוגמא: %filename מהמחשב המקומי

en: Includes:
he: כולל:

en: Registration and cancellation
he: הרשמה וביטול

en: Who can register accounts?
he: מי יכול ליצור חשבונות חדשים?

en: Administrators only
he: מנהל בלבד

en: Visitors, but administrator approval is required
he: גולשים, אך נדרש אישור מנהל

en: When cancelling a user account
he: כאשר מבטלים חשבון משתמש

en: Users with the %select-cancel-method or %administer-users <a href="@permissions-url">permissions</a> can override this default method.
he: משתמשים עם <a href="@permissions-url">הרשאות</a> %select-cancel-method או %administer-users יכולים לעקוף הגדרות אלה.

en: Select method for cancelling account
he: בחירת שיטה לביטול חשבון

en: Personalization
he: התאמה אישית

en: Enable signatures.
he: אפשר חתימות.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
he: התיקייה %directory אינה קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה.

en: Enable user pictures.
he: אפשר תמונות משתמש.

en: Picture directory
he: תיקיית תמונות

en: Picture display style
he: עיצוב הצגת תמונה

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
he: הסגנון שישמש להצגת התמונה, בעוד התמונה המקורית תשמר. את הסגנון ניתן להגדיר ב<a href="!url">סגנונות תמונה</a> באזור הניהול.

en: Picture upload dimensions
he: מימדי תמונה שמועלה

en: Picture upload file size
he: גודל קובץ התמונה הנטענת

en: Welcome (new user created by administrator)
he: ברוך הבא (משתמש חדש שנוצר ע"י מנהל)

en: Welcome (awaiting approval)
he: ברוך הבא ( משתמש חדש שמחכה לאישור מנהל)

en: Welcome (no approval required)
he: ברוך הבא (לא נדרש אישור מנהל)

en: Password recovery
he: שחזור סיסמה

en: Account activation
he: הפעלת חשבון

en: Account cancellation confirmation
he: אישור ביטול חשבון

en: Account canceled
he: משתמש בוטל

en: Notify user when account is canceled.
he: הודע למשתמש כאשר חשבונו בוטל.

en: Are you sure you want to cancel your account?
he: האמנם ברצונך לבטל את חשבונך?

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
he: האמנם ברצונך לבטל את החשבון %name?

en: Select the method to cancel the account above.
he: בחירת  הדרך לבטל את המשתמש הנ"ל.

en: Administer permissions
he: ניהול הרשאות

en: View user profiles
he: הצגת פרופילי משתמשים

en: Change own username
he: שינוי שם המשתמש שלך

en: Cancel own user account
he: ביטול חשבון המשתמש שלך

en: Note: content may be kept, unpublished, deleted or transferred to the %anonymous-name user depending on the configured <a href="@user-settings-url">user settings</a>.
he: הערה: תכנים עשויים להשמר, לעבור למצב "לא פורסם", להמחק או להיות מועברים ל %anonymous-name, תלוי בתצורה שנקבעה ב<a href="@user-settings-url">הגדרות חשבון</a>.

en: Select method for cancelling own account
he: בחירת שיטה לביטול החשבון של עצמך

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
he: אפשר להשתמש ברווחים; אסור להשתמש בסימני פיסוק, מלבד נקודה, מקף, גרשיים, וקו תחתי.

en: Cancelling account
he: ביטול חשבון

en: The user account %name cannot be cancelled.
he: אין אפשרות לבטל את חשבון המשתמש %name.

en: When cancelling these accounts
he: כאשר מבטלים חשבונות אלו

en: Cancel accounts
he: ביטול חשבונות משתמשים

en: Confirm account cancellation
he: נא לאשר את ביטול החשבון

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Overview of fields on all entity types.
he: רשימת שדות עבור כל סוגי הישויות.

en: Show more content
he: הצג תכנים נוספים

en: Collapse
he: קורס

en: Error messages to display
he: הודעות שגיאה שיוצגו

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
he: מומלץ שאתרים הפועלים בסביבות ייצור לא יציגו הודעות שגיאה.

en: Current password
he: סיסמה נוכחית

en: Configure user accounts.
he: הגדרת חשבונות משתמשים

en: %module module installed.
he: המודול %module הותקן.

en: @node_type comment
he: @node_type תגובה

en: Edit comment %comment
he: ערוך תגובה %comment

en: Administer text formats and filters
he: ניהול מבנה טקסט ומסננים

en: @type language detection
he: זיהוי שפה ל@type

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
he: מחרוזות שבקובץ השפה מחליפות מחרוזות קיימות ומחרוזות חדשות מתווספות. פורמט הרבים מתעדכן.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
he: נשמרות המחרוזות הקיימות ופורמט הplural , יתווספו רק מחרוזות חדשות.

en: Database support
he: תמיכה במסד נתונים

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
he: אין לקרוא לפונקצייה theme() עד שכל המודולים הועלו.

en: GD library PNG support
he: תמיכת PNG בספרייה GD

en: The date the comment was most recently updated.
he: התאריך בו התגובה עודכנה לאחרונה.

en: Comment posted: %subject.
he: תגובה נכתבה: %subject.

en: GD library rotate and desaturate effects
he: אפקטים של סיבוב והפחתת רוייה של ספריית GD

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
he: צפיה, עריכה ומחיקת כל התכנים ללא קשר להגבלות והרשאות.

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
he: ניתן לבצע באופן אוטומטי מיטוב לקבצים חיצוניים, כך שיפחת הגודל ויקטן מספר הפניות לשרת.

en: Cache pages for anonymous users
he: הטמנת עמודים (שמירה במטמון) עבור משתמשים אנונונימיים.

en: Sidebar second
he: עמודה שנייה

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Sidebar background
he: רקע איזור צידי

en: Sidebar borders
he: גבולות איזור צידי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Plum
he: שזיף

en: Expiration of cached pages
he: תפוגת עמודים שנשמרו במטמון

en: Administer software updates
he: ניהול עדכוני תוכנה

en: Site details
he: פרטי האתר

en: Title and slogan
he: כותרת וסלוגן

en: Ice
he: קרח

en: Can't handle more than one field storage engine
he: לא יכול לטפל ביותר ממנוע אחסון אחד

en: Field storage engine not found.
he: מנוע אחסון שדות לא נמצא.

en: For this query an entity type must be specified.
he: חובה לציין סוג ישות עבור שאילתה זו.

en: Entity %entity has no base table.
he: לישות %entity אין טבלת בסיס.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
he: לא ידוע כיצד לסדר @key עבור @entity_type

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
he: סדר מחדש שורות עפ"י חשיבות מספרית במקום גרירה.

en: Show row weights
he: הצגת משקלי שורות

en: Hide row weights
he: הסתרת משקלי שורות

en: User interface for the Field API.
he: ממשק משתמש לניהול שדות

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.

en: Node module element
he: אלמנט של הרכיב Node

en: Comment display
he: תצוגת תגובות

en: Error opening socket @socket
he: שגיאה בפתיחת שקע @socket

en: delivery callback not found
he: לא נמצאה קריאה-חזרה עבור משלוח

en: callback %callback not found: %q.
he: קריאה-חזרה %callback לא נמצאה: %q.

en: File %file could not be copied because it would overwrite itself.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ %file, משום שהוא יכתוב על עצמו.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ %file ל%destination.

en: Database log messages to keep
he: הודעות יומן לשמירה בבסיס הנתונים

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: Display prefix and suffix.
he: הצגת קידומת וסיומת

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: No field is hidden.
he: אין אף שדה חבוי.

en: Format settings:
he: הגדרות פורמט:

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Shown when hovering over the menu link.
he: יוצג במעבר עכבר על הקישור בתפריט.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
he: פורמט: %time. פורמט התאריך הוא YYYY-MM-DD ו %timezone הוא ההפרש מUTC. השאירו ריק כדי להשתמש במועד שליחת הטופס.

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page.  Leave blank to display the default content feed.
he: אופציונלי, ציינו URL יחסי שיוצג כדף הראשי. השאירו ריק כדי להציג את פיד ברירת המחדל של תכנים שקודמו לדף הראשי.

en: Error pages
he: דפי שגיאה

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הכתובת %path אינה תקפה או שאין לך גישה אליה

en: Last run: %cron-last ago.
he: בדיקה אחרונה:לפני  %cron-last .

en: Run cron every
he: הרצת Cron בכל

en: Manage automatic site maintenance tasks.
he: ניהול משימות אוטומטיות של תחזוקת האתר

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
he: תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, בה ישמרו התמונות.

en: Pictures larger than this will be scaled down to this size.
he: תמונות גדולות ממימדים אלו יוקטנו לגודל זה.

en: Maximum allowed file size for uploaded pictures. Upload size is normally limited only by the PHP maximum post and file upload settings, and images are automatically scaled down to the dimensions specified above.
he: גודל מקסימאלי מותר להעלאת תמונות. בדרך כלל, אם לא יוגדר כאן אחרת, יוגבל הגודל רק ע"י הגדרות המקסימום של PHP ותמונות יוקטנו באופן אוטומטי למימדים שצוינו לעיל.

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
he: פניך הוירטואליים או תמונה. תמונות גדולות מ @dimentions pixels יוקטנו

en: The settings file is writable.
he: קובץ ההגדרות ניתן לכתיבה.

en: Post comments
he: פירסום תגובות

en: Skip comment approval
he: דלג על אישור תגובה

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
he: האמנם ברצונך להשבית את מבנה הטקסט %format?

en: Configure @module permissions
he: הגדרת הרשאות עבור @module

en: Administer settings.
he: ניהול הגדרות.

en: View reports, updates, and errors.
he: הצגת דוחות, עדכונים ושגיאות.

en: Nothing
he: ללא

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
he: %type: !message ב-%function (שורה %line מ-%file).

en: Update @title
he: עדכון @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי הקריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים וקו תחתי.

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Choose a file
he: בחירת קובץ

en: A unique machine-readable name for this content type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores. This name will be used for constructing the URL of the %node-add page, in which underscores will be converted into hyphens.
he: שם מכונה ייחודי עבור סוג תוכן זה. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, ספרות, ותו של מקף תחתון. שם זה ישמש לבניית כתובת הURL של הדף %node-add, תוך המרת תווי מקף תחתון לתווי מקף רגיל.

en: The database version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
he: גרסת מסד הנתונים %version הינה פחות מהגרסה המינימלית הנדרשת %minimum_version.

en: %type_name: Create new content
he: %type_name: יצירת תוכן חדש

en: %type_name: Edit own content
he: %type_name: עריכת תוכן של המשתמש עצמו

en: %type_name: Edit any content
he: %type_name: עריכת תוכן כלשהו

en: %type_name: Delete own content
he: %type_name: מחיקת תוכן של המשתמש עצמו

en: %type_name: Delete any content
he: %type_name: מחיקת תוכן כלשהו

en: Next steps
he: הצעדים הבאים

en: @driver_name settings
he: הגדרות @driver_name

en: MySQL, MariaDB, or equivalent
he: MySQL, MariaDB, או שווה ערך

en: Autocomplete popup
he: חלון השלמה אוטומטית קופץ

en: Searching for matches...
he: מחפש עבור תאימויות...

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
he: קרא עוד<span class="element-invisible"> אודות @title</span>

en: Aggregate and compress CSS files.
he: איחוד ודחיסה של קבצי CSS.

en: Aggregate JavaScript files.
he: איחוד ודחיסה של קבצי ג'אווה סקריפט

en: View the administration theme
he: צפיה בעיצוב המנהל

en: Disable the account and keep its content.
he: בטל את החשבון והשאר את התוכן שנוצר ע"י המשתמש.

en: Disable the account and unpublish its content.
he: בטל את החשבון והפוך את התוכן של המשתמש ללא-מפורסם.

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
he: מחיקת החשבון ושיוך התכנים שלו למשתמש %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
he: מחיקת החשבון והתוכן המשוייך אליו.

en: Display on user registration form.
he: הצג בטופס הרשמת משתמשים.

en: Use field label instead of the "On value" as label
he: שימוש בתווית השדה במקום בערך שהוגדר ל"מצב מופעל"

en: List (integer)
he: רשימה (integer)

en: List (float)
he: רשימה (צף)

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
he: הערכים האפשריים ששדה זה יכול להכיל. הזינו ערך אחד בכל שורה, בפורמט של מפתח|תוית (key|label)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
he: המפתח הוא הערך שיאוכסן. התוית תהיה הערך שיוצג וגם ייראה בטופס העריכה.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
he: התוית אינה בגדר חובה: אם שורה מכילה מחרוזת יחידה, היא תשמש כמפתח וגם כתוית

en: Unable to parse info file: %info_file.
he: לא ניתן לפענח קובץ מידע: %info_file.

en: The info file (%info_file) does not define a 'name' attribute.
he: קובץ המידע (%info_file) אינו מגדיר שדה 'name'.

en: Administer content and comments.
he: ניהול תוכן ותגובות.

en: Comment fields
he: שדות בתגובה

en: Changes to the style have been saved.
he: השינויים בסגנון נשמרו

en: (Machine name: @type)
he: (שם מכונה: @type)

en: Unknown field: @field_name
he: שדה לא ידוע: @field_name

en: Curaçao
he: קוראסאו

en: Sint Maarten
he: סנט מרטין

en: Fields type(s) in use
he: סוג/י שדות בשימוש

en: The requested page "@path" could not be found.
he: לא ניתן למצוא את הדף המבוקש "@path"

en: User name and password
he: שם משתמש וסיסמה

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי קריא במכונה המכיל רק תווים של אותיות, ספרות ומקף תחתון.

en: Table @name already exists.
he: הטבלה @name כבר קיימת.

en: Cannot add index @name to table @table: table doesn't exist.
he: לא ניתן להוסיף אינדקס @name לטבלה @table: הטבלה לא קיימת.

en: Cannot add index @name to table @table: index already exists.
he: לא ניתן להוסיף אינדקס @name לטבלה @table: הטבלה כבר קיימת.

en: South Sudan
he: דרום סודאן

en: Caribbean Netherlands
he: הקריביים ההולנדים

en: The response failed verification so will not be processed.
he: התגובה מהשרת לא אושרה לכן לא תטופל.

en: Display the comment with standard comment view.
he: הצג את התגובה בהיבט תגובה רגיל.

en: Display the comment as RSS.
he: הצגת התגובה כ-RSS

en: Content ID from URL
he: מספר זיהוי תוכן מהURL

en: Master
he: מאסטר

en: Default settings for this view.
he: הגדרות ברירת מחדל להיבט זה.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצגת ההיבט כעמוד עם כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצגת ההיבט כבלוק

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
he: נוספו קבצים מצורפים לתצוגות אחרות כדי לקבבל ריבוי היבטים בתוך אותו היבט.

en: Feed
he: פיד

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
he: הצגת ההיבט כפיד, למשל פיד RSS.

en: Embed
he: הטמעה

en: Unformatted list
he: רשימה ללא סגנון

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: HTML list
he: רשימת HTML

en: Displays rows as an HTML list.
he: הצג שורות כרשימת HTML.

en: Grid
he: רשת

en: Displays rows in a grid.
he: הצגת התוצאות בגריד.

en: Displays rows in a table.
he: הצגת התוצאות בטבלה.

en: Displays the default summary as a list.
he: מציג את סיכום ברירת המחדל כרשימה.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
he: מציג את הסיכום בצורה לא מעוצבת, עם בחירה בין אחד מעל השני או באחד אחרי השני בשורה (inline).

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Fields
he: שדות

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Fixed value
he: ערך קבוע

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Numeric
he: מספרי

en: Will be available to all users.
he: יהיה זמין לכל המשתמשים.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
he: גישה תוענק למשתמשים עם אחד או יותר מהתפקידים המצויינים.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: SQL Query
he: שאילתת SQL

en: No caching of Views data.
he: אין מטמון לנתוני היבטים.

en: Time-based
he: מבוסס זמן

en: Basic exposed form
he: טופס בסיסי חשוף

en: Input required
he: קלט נדרש

en: Display all items
he: הצגת כל הפריטים

en: Display all items that this view might find
he: הצגת כל הפריטים שהיבט זה עשוי למצוא

en: Display a specified number of items
he: להציג מספר מסוים של פריטים

en: Display a limited number items that this view might find.
he: הצגת מספר מוגבל של פריטים שהיבט זה עשוי למצוא.

en: Paged output, full pager
he: דפדוף בתוצאות, מדפדף מלא

en: Full
he: מלא

en: Paged output, mini pager
he: דפדוף בתוצאות, מדפדף מיני

en: Mini
he: מיני

en: Jump menu
he: תפריט הקפצה

en: Time ago
he: לפני כמה זמן

en: more
he: עוד

en: Contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר

en: Contextual filter
he: מסנן תלוי הקשר

en: Sort criteria
he: קריטריונים למיון

en: Sort criterion
he: קריטריון למיון

en: Filter criteria
he: קריטריונים לסינון

en: Filter criterion
he: קריטריון לסינון

en: Relationships
he: יחסים

en: Relationship
he: יחס

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: No results behavior
he: התנהגות כאשר אין תוצאות

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: The comment ID of the field
he: מזהה התגובה של השדה

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
he: שם מחבר התגובה. ניתן לעבדו לקשר לדף הבית של המשתמש.

en: Author's website
he: אתר המחבר

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
he: כתובת האתר של מחבר התגובה. ניתן לעבד כקישור. יהיה ריק אם המחבר הינו משתמש רשום.

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: Created year
he: שנת יצירה

en: Created month
he: חודש יצירה

en: Created day
he: יום יצירה

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: Approved
he: מאושר

en: Provide a simple link to view the comment.
he: ספק קישור פשוט לצפייה בתגובה.

en: Edit link
he: ערוך קישור

en: Provide a simple link to edit the comment.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התגובה.

en: Provide a simple link to delete the comment.
he: ספק קישור פשוט למחיקת התגובה.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
he: ספק קישור פשוט לתשובה לתגובה.

en: Depth
he: עומק

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
he: הצג את עומק התגובה אם היא משורשרת.

en: Thread
he: שרשור

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
he: מיון לפי סדר השרשור. כך תשארנה התגובות הבנות יחד עם הוריהן.

en: The User ID of the comment's author.
he: מזהה המשתמש של מחבר התגובה.

en: Parent CID
he: CID אב

en: The Comment ID of the parent comment.
he: מזהה התגובה של תגובת האב.

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: The parent comment.
he: תגובת האב.

en: Last comment time
he: זמן התגובה האחרונה

en: Date and time of when the last comment was posted.
he: התאריך והשעה בהן התגובה האחרונה פורסמה.

en: Last comment author
he: מחבר התגובה האחרונה

en: The name of the author of the last posted comment.
he: שם מחבר התגובה האחרונה שפורסמה.

en: The number of comments a node has.
he: מספר התגובות של פריט תוכן.

en: Updated/commented date
he: תאריך מעודכן או תאריך התגובה

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
he: האחרון מבין תגובה אחרונה שפורסמה או זמן עדכון פריט תוכן.

en: Appears in: @bundles.
he: מופיע ב: @bundles.

en: @group (historical data): @field
he: @group (נתונים היסטוריים): @field

en: - No value -
he: - ללא ערך -

en: Delta - Appears in: @bundles.
he: דלתא - מופיע ב: @bundles.

en: The ID of the file.
he: מזהה הקובץ.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: The path of the file.
he: נתיב הקובץ.

en: Mime type
he: סוג Mime

en: The mime type of the file.
he: סוג mime של הקובץ.

en: The status of the file.
he: סטטוס הקובץ.

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: The date the file was uploaded.
he: התאריך בו הועלה הקובץ.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
he: קובץ המשוייך לתגובה זו, בדרך כלל מכיוון שהוא קיים כשדה בתגובה זו.

en: Module
he: מודול

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Locale source
he: מקור האזור

en: A source string for translation, in English or the default site language.
he: מחרוזת מקור לתרגום, באנגלית או בשפת ברירת המחדל של האתר.

en: The ID of the source string.
he: מזהה מחרוזת המקור.

en: A description of the location or context of the string.
he: תאור המיקום או הקשר המחרוזת.

en: The group the translation is in.
he: הקבוצה בה נמצא התרגום.

en: Source
he: מקור

en: The full original string.
he: המחרוזת המקורית המלאה.

en: Provide a simple link to edit the translations.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התרגומים.

en: Locale target
he: יעד האזור

en: Translation
he: תרגום

en: The full translation string.
he: מחרוזת התרגום המלאה.

en: The language this translation is in.
he: שפת תרגום זה.

en: The ID of the parent translation.
he: מזהה תרגום האב.

en: Plural
he: רבים

en: Whether or not the translation is plural.
he: האם התרגום הוא ברבים או לא.

en: Promoted
he: מקודם

en: Sticky
he: דביק

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Access
he: גישה

en: Filter by access.
he: סינון לפי הרשאות גישה.

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Score
he: ניקוד

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
he: הציון של פריט החיפוש. לא ילקח בחשבון אם לא נוכח גם מסנן חיפוש.

en: Links from
he: קישורים מ

en: Other nodes that are linked from the node.
he: פריטי תוכן אחקים המקושרים לפריט התוכן.

en: Links to
he: קישורים ל

en: Other nodes that link to the node.
he: דפים אחרים המקושרים לדף

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: The terms to search for.
he: המונחים לחיפוש בשבילם.

en: The name of the item; e.g. node.
he: שם הפריט; למשל פריט תוכן.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
he: בוליאן המסמן האם פריט זה מאופשר או לא

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
he: מושגי טקסונומיה מקושרים לפריטי מידע.

en: Taxonomy term name.
he: שם מושג הטקסונומיה.

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: The term weight field
he: שדה המשקל של המושג

en: The description associated with a taxonomy term.
he: התאור המשוייך למושג טקסונומיה.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
he: סנן את תוצאות "טקסונומיה: מושג" לאוצר מילים ספציפי.

en: The parent term of the term.
he: מושג האב של המושג.

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: Current
he: נוכחי

en: No role
he: אין תפקיד

en: Global
he: כללי

en: Random
he: אקראי

en: Randomize the display order.
he: צור סדר תצוגה אקראי.

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: View result counter
he: צפה במונה התוצאות

en: Displays the actual position of the view result
he: מציג את המיקום האמיתי של תוצאת ההיבט

en: Text area
he: איזור טקסט

en: Contextual Links
he: קישורים תלויי הקשר

en: Display fields in a contextual links menu.
he: הצגת שדות בתפריט הקישורים תלויי הקשר.

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה

en: Comment status
he: מצב הערה

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
he: האם ניתן לרשום תגובות לפריט התוכן או לא.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: The language the content is in.
he: שפת התוכן.

en: term
he: סיווג

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
he: הצגת כל מושגי הטקסונומיה הקשורים לפריט תוכן, מתוך המילונים שצויינו.

en: Average
he: ממוצע

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Used in views
he: משמש בViews

en: Views plugins
he: פלאגינים של Views

en: Views
he: היבטים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: The name of the menu.
he: השם של התפריט

en: Menu link count
he: מונה קישורי תפריט

en: Translation source node
he: הנוד שהוא מקור התרגום

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Array
he: מערך

en: Page number
he: מספר הדף

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Parents
he: אבות

en: First
he: ראשון

en: Last
he: אחרון

en: Value
he: ערך

en: One-time login URL
he: קישור כניסה חד-פעמי

en: Run updates
he: הרצת עדכונים

en: Flush all caches
he: מחיקת כל המטמונים

en: Generate automatic URL alias
he: יצירת כתובת (נתיב) URL באופן אוטומטי

en: Uncheck this to create a custom alias below.
he: הסירו את הסימון כדי ליצור כינויכתובת ידידותית מותאמת אישית.

en: Separator
he: מפריד

en: Automatic alias
he: מיקום אוטומטי

en: Displays
he: תצוגות

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
he: השינויים נשמרו באופן זמני. לחצו על 'שמירה' כדי לשמור את השינויים באופן קבוע. לחצו על 'ביטול' כדי לא לשמור את השינויים.

en: Add !display
he: הוספת !display

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Filters
he: מסננים

en: Pager
he: דפדוף

en: Exposed form
he: טופס חשוף

en: Other
he: אחר

en: Comment or document this display.
he: הערות או תעוד לתצוגה זו.

en: Change the title that this display will use.
he: שנה את הכותרת שתשמש בתצוגה זו.

en: Change settings for this format
he: שינוי הגדרות עבור פורמט זה

en: Change settings for this style
he: שנה הגדרות לסגנון זה

en: Use AJAX
he: שימוש ב-AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
he: שנה האם תצוגה זו תשתמש ב-AJAX או לא.

en: Hide attachments in summary
he: הסתרת צרופות בתקציר

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
he: לשנות אם להציג או לא להציג צרופות בעת הצגת סיכום של סינון תלוי הקשר.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Offset
he: היסט

en: Use pager
he: שימוש בדפדוף

en: Change settings for this pager type.
he: שינוי הגדרות עבור סוג המדפדף הזה.

en: More link
he: קישור להמשך

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
he: ציין האם תצוגה זו תספק קישור 'עוד'.

en: Query settings
he: הגדרות שאילתא

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
he: אפשרו להגדיר כמה הגדרות מתקדמות עבור הפלאגין של השאילתה

en: Current user's language
he: שפת המשתמש הנוכחי

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: Field Language
he: שפת השדה

en: Administer views
he: ניהול היבטים

en: Specify access control type for this display.
he: ציין סוג בקרת גישה לתצוגה זו.

en: Change settings for this access type.
he: שנה הגדרות לסוג גישה זה.

en: Specify caching type for this display.
he: ציין מטמון עבור תצוגה זו.

en: Link display
he: תצוגת קישור

en: Apply
he: החל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Exposed form style
he: סיגנון טופס חשוף

en: Select the kind of exposed filter to use.
he: בחירה באיזה סוג של מסנן חשוף להשתמש.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
he: הגדרות טופס חשוף עבור סגנון הטופס חשוף זה.

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Information
he: מידע

en: Get information on how to theme this display
he: קבל מידע לגבי אופן עיצוב תצוגה זו

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Cache once for everything (global)
he: שמור במטמון פעם אחת עבור הכל (כללי)

en: Per page
he: לדף

en: Per role
he: לתפקיד

en: Per role per page
he: לתפקיד לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Per user per page
he: לכל משתמש לכל דף

en: The selected style or row format does not utilize fields.
he: הסגנון או פורמט השורה שנבחרו לא משתמשים בשדות.

en: Rearrange
he: סדר מחדש

en: Auto preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית

en: Preview with contextual filters:
he: תצוגה מקדימה עם מסננים תלויי הקשר:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
he: הפרידו ערכים של סינון תלוי הקשר באמצעות "/". לדוגמא, %example.

en: Update preview
he: עידכון תצוגה מקדימה

en: Apply (all displays)
he: החל (כל התצוגות)

en: Revert to default
he: חזרה לברירת המחדל

en: Apply (this display)
he: החל (תצוגה זו)

en: - Any -
he: - הכל -

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: in
he: ב

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: empty
he: ריק

en: not empty
he: לא ריק

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Contains
he: מכיל

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: begins
he: מתחיל

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: ends
he: מסתיים

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Create customized lists and queries from your database.
he: צור רשימות מותאמות אישית ושאילתות ממסד הנתונים.

en: Normal
he: נורמלי

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניה

en: Top level book
he: ספר הרמה העליונה

en: The book the node is in.
he: הספר בו נמצא פריט התוכן.

en: The weight of the book page.
he: משקל דף הספר.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
he: עומק דף הספר בהיררכייה; לספרי הרמה העליונה יש עומק של 1.

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: The parent book node.
he: פריט התוכן של ספר האב.

en: Book parent
he: אב הספר

en: No user
he: אין משתמש

en: Link this field to its comment
he: קשר שדה זה לתגובה שלו

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Show teaser-style link
he: הצג קישור בסגנון טיזר

en: Link this field to its user or an author's homepage
he: קשר שדה זה למשתמש שלו או לדף הבית של המחבר

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Link to contact page
he: קישור לדף יצירת קשר

en: Provide a simple link to the user contact page.
he: ספק קישור פשוט לדף יצירת הקשר עם המשתמש.

en: Link label
he: תווית הקישור

en: Contact %user
he: צרו קשר עם %user

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם הקידומת "לפני" )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם הסיומת "לפני/מעתה")

en: %time ago
he: לפני %time

en: %time hence
he: %time לכן

en: Granularity
he: גרעיניות

en: OR
he: או

en: AND
he: וגם

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Select
he: בחר

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: Column used for click sorting
he: עמודה שתשמש למיון בהקלקה

en: Formatter
he: פורמט

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: Link this field to download the file
he: קשר שדה זה כדי להוריד את הקובץ

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Style settings
he: הגדרות סגנון

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
he: אם נקבע ללשונית או רגיל, הזן את הטקסט לשימוש בפריט התפריט.

en: Insert item into an available menu.
he: הכנס פריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: Unknown group
he: קבוצה בלתי ידועה

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: No language
he: ללא שפה

en: Current installed version
he: גירסה נוכחית מותקנת

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
he: לתצוגה %display אין בקרת גישה אך גם אינה מכילה מסנן לפריטי תוכן מפורסמים.

en: Week @week
he: שבוע @week

en: Check for new comments as well
he: בדיקה האם יש גם תגובות חדשות

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: exposed
he: חשוף

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Node IDs separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על-ידי , או +

en: No alternate
he: אין חלופה

en: Alternative sort
he: מיון חלופי

en: Alternate sort order
he: סדר מיון חלופי

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: On empty input
he: בקלט ריק

en: Show All
he: הצגת הכל

en: Show None
he: לא להציג דבר

en: Display score
he: הצגת ציון

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Token
he: אסימון

en: Temporary
he: זמני

en: Permanent
he: קבוע

en: No name
he: ללא שם

en: Set the breadcrumb for the term parents
he: הגדר את שביל הניווט להורי המושג

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
he: אם נבחר, שביל הניווט יכלול את כל מושגי האבות כאשר כל אחד מהם יקושר להיבט זה. שים לב כי דבר זה יעבוד רק אם התקבל מושג אחד.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
he: העומק יתאים פריטי תוכן המתוייגים עם מושגים בהיררכייה. לדוגמה, אם יש לך את המושג "פירות" ומושג ילד "תפוח" בעל עומק 1 ומעלה, אז סינון עבור המושג "פירות" ישאיר פריטי תוכן המתוייגים כ-"תפוח" בנוסף ל-"פירות". אם שלילי, אז ההיפך הוא נכון; חיפוש "תפוח" יחזיר גם פריטי תוכן המתוייגים כ-"פירות" אם העומק הוא 1- או פחות.

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its taxonomy term page
he: קשר שדה זה לדף מושג הטקסונומיה שלו

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Dropdown
he: נפתח

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצגת היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Term IDs separated by , or +
he: מזהי מושגים מופרדים על ידי , או +

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Translation set node ID
he: מזהה פריט התוכן של מערכת התרגום

en: The ID of the translation set the content belongs to.
he: מזהה מערכת התרגום אליה שייך התוכן.

en: Source translation
he: מקור לתירגום

en: The source that this content was translated from.
he: המקור שתוכן זה תורגם ממנו.

en: Translations
he: תרגומים

en: Versions of content in different languages.
he: התוכן בשפות שונות.

en: Node translation
he: תרגום פריט תוכן

en: Child translation
he: תרגום בן

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: Outdated
he: מיושן

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Translation option
he: אפשרות תרגום

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: No link
he: אין קישור

en: To the user
he: למשתמש

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: Usernames
he: שמות משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזן רשימת שמות משתמש מופרדת בפסיקים.

en: Also look for a node and use the node author
he: בנוסף, חפש פריט תוכן והשתמש במחבר של פריט התוכן

en: Only allow numeric UIDs
he: אפשר רק מזהיי משתמש מספריים

en: Only allow string usernames
he: אפשר רק שמות משתמש שהן מחרוזות

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
he: אפשר גם UID נומריים וגם שמות משתמש במחרוזות

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.

en: Broken handler @table.@field
he: מטפל שבור @table.@field

en: Skipping broken view @view
he: מדלג על ההיבט השבור @view

en: Ajax callback for view loading.
he: התקשרות חזרה של AJAX לטעינת היבט.

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
he: המטפל לפריט זה שבור או חסר ולא ניתן להשתמש בו. אם המטפל סופק על ידי מודול ואז הוא הושבת, יתכן והפעלה מחדש של המודול תשחזר את המטפל. במידה ולא, מומלץ למחוק פריט זה.

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Inherit contextual filters
he: ירושת מסננים תלויי הקשר

en: Override title
he: דריסת הכותרת

en: Validator
he: מאמת

en: Display all results for the specified field
he: הצגת כל התוצאות עבור השדה שצויין

en: Provide default value
he: לספק ערך ברירת מחדל

en: Hide view
he: הסתרת ההיבט

en: Display a summary
he: הצגת סיכום (summary)

en: Display contents of "No results found"
he: הצגת התוכן של "לא נמצאו תוצאות"

en: Display "Access Denied"
he: הצגת "הגישה חסומה"

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: Current node's creation time
he: זמן היצירה של פריט התוכן הנוכחי

en: Current node's update time
he: זמן העדכון של פריט התוכן הנוכחי

en: Do not display items with no value in summary
he: אל תציג פריטים שאין להם ערך בסיכום

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Fail basic validation if any argument is given
he: הכשל באימות בסיסי אם מסופק ארגומנט כלשהו

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
he: על ידי בחירת שדה זה תוכל לוודא כי היבטים עם יותר ארגומנטים מהנחוץ יכשלו באימות.

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Glossary mode
he: מצב מילון מונחים

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: Case
he: פנייה

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Transform spaces to dashes in URL
he: המר רווחים למקפים בכתובת URL

en: Create a label
he: יצירת תווית

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
he: מאפשר לטעון את השדה כשהוא מוסתר. אך זמין לשיבוץ בשדות האחרים בצורת משתנה twig או token.

en: Customize field HTML
he: התאמה אישית לHTML של השדה

en: Create a CSS class
he: יצירת קלאס של CSS

en: Customize field and label wrapper HTML
he: התאמה של הHTML העוטף את השדה והתווית

en: Wrapper HTML element
he: תגית HTML למעטפת

en: Rewrite results
he: שכתוב התוצאות

en: Rewrite the output of this field
he: כתוב מחדש את הפלט של שדה זה

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: הטקסט לתצוגה עבור שדה זה. ניתן לכלול HTML. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Output this field as a link
he: יצא שדה זה כקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: Use absolute path
he: שימוש בנתיב אבסולוטי

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה לפני הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה אחרי הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Trim this field to a maximum length
he: קצר שדה זה לאורך המירבי

en: Trim only on a word boundary
he: קצר רק בגבולות מילה

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
he: אם סומן, שדה זה יקוצר רק בגבולות מילה. דבר זה מבטיח עמידה במספר המרבי של תווים מותרים. אם אין גבולות מילים, השדה עלול להיות מקוצר למצב ריק.

en: Add an ellipsis
he: הוסף שלוש נקודות

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
he: אם נבחר, יתווסף "..." לשדה שקוצר.

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Field can contain HTML
he: שדה יכול להכיל HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
he: אם נבחר, מתקן ה-HTML יורץ על מנת לוודא שהתגיות נסגרו כהלכה לאחר הקיצור.

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
he: אם נבחר, כל תגיות ה-HTML תוסרנה.

en: No results text
he: כיתוב כאשר אין תוצאות

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
he: אפשרו "כיתוב כאשר אין תוצאות" כאשר השדה מכיל את המספר 0.

en: File size display
he: תצוגת גודל קובץ

en: Formatted (in KB or MB)
he: מאותחל (ב-KB או MB)

en: Raw bytes
he: בתים גולמיים

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Reverse
he: הפוך

en: If checked, true will be displayed as false.
he: אם סומן, אמת יוצג כשקר.

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Round
he: עגל

en: If checked, the number will be rounded.
he: אם נבחר, המספר יעוגל.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
he: ציין כמה ספרות אחרי הנקודה להדפיס.

en: What single character to use as a decimal point.
he: התו שיש להשתמש בו כנקודה עשרונית.

en: What single character to use as the thousands separator.
he: תו יחיד שיש להשתמש בו כמפריד אלפים.

en: Singular form
he: צורת יחיד

en: Plural form
he: צורת רבים

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
he: טקסט אותו יש לשים לפני המספר, כגון סמל מטבע.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
he: הטקסט שיש לשים אחרי המספר, כגון סימון סוג מטבע.

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Display as link
he: להציג כקישור

en: Operator
he: אופרטור

en: Operator identifier
he: מזהה אופרטור

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
he: זה יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את האופרטור הזה.

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
he: יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את המסנן הזה. לא יכול להיות ריק.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
he: אם המסנן חשוף, יש צורך במזהה.

en: This identifier is not allowed.
he: מזהה זה אסור.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
he: מסנן חשוף זה הינו אופציונלי והוא הוסיף אפשרויות המאפשרות לא לבחור אותו.

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Remember
he: זכור

en: Remember the last setting the user gave this filter.
he: זכור את ההגדרה האחרונה שהמשתמש נתן למסנן הזה.

en: Value type
he: סוג ערך

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: Select all
he: בחר הכל

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
he: הגרעיניות הינה היחידה הקטנה ביותר לשימוש כאשר בודקים האם שני תאריכים הינם זהים: לדוגמה, אם הגרעיניות היא 'שנה' אז כל התאריכים בשנת 1999 יחשבו כאילו הם זהים.

en: Reduce duplicates
he: צמצום כפילויות

en: Broken
he: שבור

en: Pager ID
he: מזהה דפדוף

en: Pager options
he: אפשרויות דפדוף

en: Unrestricted
he: ללא הגבלה

en: No role(s) selected
he: לא נבחרו תפקידים

en: Multiple roles
he: תפקידים מרובים

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
he: רק התפקידים המסומנים יוכלו לגשת לתצוגה. שים לב כי משתמשים בעלי "גישה לכל ההיבטים" יוכלו לראות כל היבט, ללא קשר לתפקיד.

en: You must select at least one role if type is "by role"
he: אם הסוג הוא "לפי תפקיד, יש לבחור לפחות תפקיד אחד.

en: PHP validate code
he: קוד PHP לאימות

en: Never cache
he: לעולם אל תשתמש במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Seconds
he: שניות

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
he: משך הזמן בשניות בו יישמרו במטמון תוצאות גולמיות לשאילתות

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן בשניות שבו יישמר במטמון פלט HTML מרונדר (rendered).

en: Broken field
he: שדה שבור

en: Missing style plugin
he: חסר plugin סגנון

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Change settings for this caching type.
he: שנה הגדרות לסוג מטמון זה.

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
he: אפשר לטופס החשוף להופיע בבלוק במקום בהיבט.

en: The name and the description of this display
he: שם ותיאור עבור התצוגה

en: The title of this view
he: כותרת הקשר זה

en: Use AJAX when available to load this view
he: לטעינת היבט זה, השתמש ב-AJAX כאשר הוא זמין

en: Add a more link to the bottom of the display.
he: הוספת קישור 'עוד' בתחתית התצוגה.

en: Create more link
he: צור קישור 'עוד'

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: Access restrictions
he: הגבלות גישה

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Caching options
he: אפשרויות מטמון

en: How should this view be styled
he: כיצד לעצב היבט זה.

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
he: אם לסגנון שבחרת יש הגדרות, הקפד ללחוץ על לחצן ההגדרות שיופיע לידו בתקציר ההיבט.

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Row style options
he: אפשרויות סגנון שורה

en: How should each row in this view be styled
he: כיצד לסגנן כלשורה בהיבט זה

en: Which display to use for path
he: באיזה תצוגה להשתמש עבור הנתיב

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא

en: Display output
he: הצג פלט

en: Alternative display output
he: תצוגת םלט חלופית

en: Alternative style
he: סגנון חלופי

en: Row style output
he: פלט סגנון שורה

en: Alternative row style
he: סגנון שורה חלופי

en: Field @field (ID: @id)
he: שדה @field (מזהה: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
he: Nקטע זה מציג את כל התבניות האפשרויות עבור plugin התצוגה ו-Plugin הסגנון כאשר הם מסודרים פחות או יותר מהכללי ביותר ועד הספציפי ביותר. העיצוב הפעיל לכל plugin - שהוא הספציפי ביותר שנמצא במערכת - מודגש.

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Rescan template files
he: סרוק מחדש את קובצי התבנית

en: Theming information (display)
he: ערכת נושא (תצוגה)

en: Back to !info.
he: חזרה ל-!info.

en: This display has no theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this display.
he: זוהי ברירת המחדל לתבנית העיצוב המשמשת תצוגה זו.

en: This is an alternative template for this display.
he: זוהי תבנית חלופית לתצוגה זו.

en: Theming information (style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון)

en: This display has no style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת לסגנון זה.

en: This is an alternative template for this style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון זה.

en: Theming information (row style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון שורה)

en: This display has no row style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא עבור סגנון שורה

en: This is the default theme template used for this row style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת סגנון שורה זה.

en: This is an alternative template for this row style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון שורה זה.

en: Put the exposed form in a block
he: שים את הטופס החשוף בבלוק.

en: File found in folder @template-path
he: קובץ נמצא בתיקייה @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
he: (קובץ לא נמצא בתיקייה @template-path)

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
he: התצוגה "@display" משתמשת בנתיב, אך הנתיב איננו מוגדר.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
he: לתצוגה "@display" יש plugin סגנון לא חוקי.

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Both
he: שנייהם

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Attach to
he: צרף ל

en: Inherit exposed filters
he: תירש מסננים חשופים

en: Inherit pager
he: ירושת דפדוף

en: Render pager
he: לרנדר דפדוף

en: Inherit
he: תירש

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את ערכי המסנן החשוף שלה מתצוגת האב אליה היא קשורה?

en: Position
he: מיקום

en: Attach before or after the parent display?
he: צרף לפני או אחרי תצוגת האב?

en: Block caching type
he: סוג מטמון לבלוק

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: No menu
he: ללא תפריט

en: Normal: @title
he: רגיל: @title

en: Tab: @title
he: לשונית: @title

en: Change settings for the parent menu
he: שנה הגדרות לתפריט אב

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה

en: Menu item entry
he: כניסת פריט תפריט

en: Default tab options
he: אפשרויות ברירת המחדל של לשונית

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
he: אם אתה יוצר פריט אב, הזן את תאור הפריט.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
he: "$arg" לא נתמך יותר. השתמש ב-% במקומו.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
he: היבטים לא יכולים לייצר פריטי תפריט רגילים עבור פריטים עם נתיבים הכוללים %.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
he: תצוגה שהנתיב שלה מסתיים ב % לא יכולה להיות לשונית.

en: Title is required for this menu type.
he: כותרת נחוצה עבור סוג תפריט זה.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
he: מספר הפריטים לתצוגה בדף. הזן 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Reset button label
he: כיתוב על כפתור האיתחול

en: Exposed sorts label
he: תווית למיון החשוף

en: Number of pages
he: מספר דפים

en: Number of pager links visible
he: מספר קישורי הדפדוף שיוצגו

en: Include all items option
he: לכלול אפשרות לכל הפריטים

en: All items label
he: כותרת כל הפריטים

en: All items, skip @skip
he: כל הפריטים, לדלג על @skip

en: All items
he: כל הפריטים

en: Distinct
he: מובחן

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
he: פעולה זו תגרום להצגת פריטים מובחנים בלבד. אם קיימים מספר פריטים זהים, כל אחד מהם יוצג פעם אחת בלבד. תוכלו להשתמש בזה כדי לנסות ולהסיר כפילויות מהתצוגה, אם כי זה לא תמיד עובד. שימו לב שבחירה באפשרות זו עשויה להאיט את השאילתה. היזהרו בשימוש.

en: Inline fields
he: שדות בשורה (inline)

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
he: ניתן למקם את המפריד בין שדות עוקבים בשורה כדי למנוע מהם להצטופף אחד ליד השני. ניתן להשתמש ב-HTML בשדה זה.

en: Description field
he: שדה תאור

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Alignment
he: יישור

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: List type
he: סוג רשימה

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.

en: Display record count with link
he: הצגת מספר רשומות עם קישור

en: Override number of items to display
he: גרוס את מספר הפריטים לתצוגה

en: Display items inline
he: הצגת פריטים בשורה (inline)

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
he: (כותרות דביקות לא יהיו פעילות בתצוגה המקדימה שלהלן, אלא רק בפלט חי.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
he: שים שדות בעמודות; ניתן לשים מספר שדות באותה עמודה. במקרה כזה המפריד שבעמודה ישמש להפרדת השדות. סמן את תיבת הסימון כדי שהעמודה תוכל להיות ממויינת על-ידי לחיצה, וסמן את כפתור הרדיו של מיון ברירת המחדל כדי לקבוע איזו עמודה תמויין כברירת מחדל, אם בכלל. ניתן לשלוט על סדר העמודות ותוויות השדות במקטע השדות.

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: Query
he: שאילתה

en: These queries were run during view rendering:
he: שאילתות אלה הורצו בזמן עיבוד ההיבט.

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: This display has no path.
he: לתצוגה זו אין נתיב.

en: Query build time
he: זמן בניית שאילתה

en: Query execute time
he: זמן ריצת שאילתה

en: View render time
he: צפה בזמן העיבוד

en: No query was run
he: לא הורצה שאילתה

en: Unable to preview due to validation errors.
he: לא ניתן לצפות בתצוגה מוקדמת עקב שגיאות אימות.

en: View name
he: שם ההיבט

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי להיבט, קריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים, וקו תחתי.

en: Save & exit
he: שמירה ויציאה

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשבור את הנעילה על ההיבט %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
he: שבירת הנעילה תגרום לכך ששינויים שלא נשמרו על ידי !user יאבדו!

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
he: כל השינויים נשמרים באופן זמני. לשמירה באופן קבוע לחצו על 'שמירה'. לביטול ההיבט לחצו על 'ביטול'.

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Go to the real page for this display
he: עבור לדף האמיתי לתצוגה זו

en: The view %name has been saved.
he: נשמר ההיבט %name.

en: Apply and continue
he: החל והמשך

en: Ok
he: בסדר

en: All displays
he: כל התצוגות

en: For
he: עבור

en: View analysis
he: ניתוח היבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: Configure @type
he: קבע תצורת @type

en: Rearrange @type
he: סדר מחדש את @type

en: Broken field @id
he: שדה שבור @id

en: Add @type
he: הוספת @type

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: Add and configure @types
he: הוספת ה@types והגדרות

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
he: שגיאה: לא קיים מטפל עבור @table > @field!

en: Configure extra settings for @type %item
he: קבע הגדרות נוספות עבור @type %item

en: Configure summary style for @type %item
he: הגדר סגנון סיכום עבור @type %item

en: Show information and statistics about the view during live preview
he: הצגת מידע וסטטיסטיקות על היבט בזמן תצוגה מקדימה

en: Show performance statistics
he: הצגת סטטיסטיקות ביצועים

en: Show other queries run during render during live preview
he: הצגת שאילתות אחרות שרצות בעת העיבוד בזמן התצוגה מקדימה

en: Clear Views' cache
he: ניקוי מטמון ה Views

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Add Views signature to all SQL queries
he: הוספת חותמת היבטים לכל שאילתות ה-SQL

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.

en: Error: missing @component
he: שגיאה: @component חסרה

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
he: להיבט זה יש רק תצוגת ברירת מחדל ולכן הוא לא יוצג בשום מקום באתר שלך; יתכן ותרצה להוסיף דף או תצוגת בלוק.

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: Column
he: עמודה

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Changes cannot be made to a locked view.
he: לא ניתן לעשות שינויים להיבט נעול.

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Content revisions
he: מהדורות תוכן

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
he: היבט זה נעול על ידי המשתמש !user, ולכן לא ניתן לעריכה על ידי משתמשים אחרים. הנעילה מלפני !age. לחת כאן ל-<a href="!break">שבירת נעילה זו</a>.

en: Create a page
he: יצירת דף

en: Use a pager
he: שימוש במדפדף

en: Create a menu link
he: יצירת קישור תפריט

en: Include an RSS feed
he: כולל ערוץ RSS

en: Create a block
he: יצירת בלוק

en: of
he: של

en: of type
he: מסוג

en: tagged with
he: מתוייג כ

en: Unsorted
he: לא ממויין

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: Oldest first
he: ישן תחילה

en: sorted by
he: מיון לפי

en: without links
he: ללא קישורים

en: teasers
he: תקצירים

en: full posts
he: תוכן מלא

en: titles
he: כותרות

en: titles (linked)
he: כותרות (כקישור)

en: with links (allow users to add comments, etc.)
he: עם קישורים (מאפשר למשתמשים להוסיף תגובות וכד').

en: with comments
he: עם תגובות

en: without comments
he: ללא תגובות
