Backdrop CMS (1.29) - en to nl translation catalogue (3365 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: Gebruiker

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Herstellen naar standaardwaarden

en: delete
nl: verwijderen

en: Create a new user account.
nl: Nieuwe gebruikersaccount aanmaken.

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: approve
nl: goedkeuren

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: content
nl: Content

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Closed
nl: Gesloten

en: yes
nl: ja

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Explanation or submission guidelines
nl: Uitleg of indienrichtlijnen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: More
nl: Meer

en: not verified
nl: niet geverifieerd

en: Action
nl: Actie

en: new
nl: nieuw

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Home page
nl: Homepagina

en: Version
nl: Versie

en: view
nl: bekijk

en: updated
nl: geüpdatet

en: Overview
nl: Overzicht

en: File information
nl: Bestandsinformatie

en: File
nl: Bestand

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Release notes
nl: Releaseopmerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Midden

en: Help text
nl: Helptekst

en: Required
nl: Vereist

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
nl: Pagina's op een bepaald niveau worden eerst naar gewicht en dan naar titel gerangschikt.

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add category
nl: Nieuwe categorie

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: No categories available.
nl: Er zijn geen categorieën beschikbaar.

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Session opened for %name.
nl: Sessie geopend voor %name.

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Core
nl: Kern

en: Time
nl: Tijd

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Refresh
nl: Verversen

en: Region
nl: Gebied

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Anchor
nl: Anker

en: Display
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: results
nl: resultaten

en: search
nl: zoeken

en: never
nl: nooit

en: The username %name does not exist.
nl: De gebruikersnaam %name bestaat niet.

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: actions
nl: acties

en: Text
nl: Tekst

en: Add term
nl: Term toevoegen

en: theme
nl: thema

en: no screenshot
nl: geen schermafbeelding

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Preview comment
nl: Voorbeeldweergave

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: file
nl: bestand

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet je zeker dat je %title wilt verwijderen?

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Add child page
nl: Een onderliggende pagina toevoegen

en: Content type for child pages
nl: Inhoudstype voor onderliggende pagina's

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Done
nl: Klaar

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Page
nl: Pagina

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: Manual update check
nl: Handmatige controle op updates

en: Never
nl: Nooit

en: Check manually
nl: Handmatig controleren

en: Up to date
nl: Actueel

en: Update available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: Out of date
nl: Verouderd

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
nl: Stel dit in op <em>Ja</em> als je wilt dat deze categorie standaard wordt toegepast.

en: Are you sure you want to delete %category?
nl: Weet je zeker dat je %category wilt verwijderen?

en: Your name
nl: Uw naam

en: You must select a valid category.
nl: Je moet een geldige categorie selecteren.

en: Menu link
nl: Menulink

en: To
nl: Naar

en: Feed description
nl: Feedbeschrijving

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Location
nl: Locatie

en: Title field label
nl: Label van het titelveld

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Revisions
nl: Revisies

en: URL alias
nl: URL-alias

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Role name
nl: Naam rol

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Severity
nl: Ernst

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Heading
nl: Koptekst

en: Search settings
nl: Zoekinstellingen

en: Mode
nl: Modus

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: N/A
nl: n.v.t.

en: OK
nl: Ok

en: configure
nl: configureren

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Performance
nl: Prestaties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Line
nl: Lijn

en: Scale
nl: Schalen

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Month
nl: Maand

en: Prev
nl: Vorige

en: System
nl: Systeem

en: Domain
nl: Domein

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Owner
nl: Eigenaar

en: security
nl: beveiliging

en: Administer content
nl: Inhoud beheren

en: General
nl: Algemeen

en: Method
nl: Methode

en: Egypt
nl: Egypte

en: Namibia
nl: Namibië

en: Israel
nl: Israël

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: Libya
nl: Libië

en: Poland
nl: Polen

en: Turkey
nl: Turkije

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Thu
nl: do

en: Fri
nl: vr

en: Sat
nl: za

en: Sun
nl: zo

en: May
nl: mei

en: Configuration
nl: Instellingen

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Basic
nl: Basis

en: Color
nl: Kleur

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Log in
nl: Inloggen

en: Jump to the first comment of this posting.
nl: Spring naar de eerste opmerking van deze post.

en: Jump to the first new comment of this posting.
nl: Spring naar de eerste nieuwe opmerking van deze post.

en: Add a new comment to this page.
nl: Voeg een opmerking toe aan deze pagina.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
nl: Deel je mening en gedachten over deze post.

en: String
nl: Tekenreeks

en: Users
nl: Gebruikers

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Rows
nl: Rijen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Install
nl: Installeren

en: Optional
nl: Optioneel

en: Order
nl: Volgorde

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: IP Address
nl: IP-adres

en: The comment and all its replies have been deleted.
nl: De reactie en alle reacties daarop zijn verwijderd.

en: Preformatted
nl: Voorgeformatteerd

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: reply
nl: beantwoorden

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Germany
nl: Duitsland

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Bouvet Island
nl: Bouvet

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Comoros
nl: Comoren

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: France
nl: Frankrijk

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans Polynesië

en: Georgia
nl: Georgië

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl: Haïti

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Iceland
nl: IJsland

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Italy
nl: Italië

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Malediven

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Morocco
nl: Marokko

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: Norfolk Island
nl: Norfolk

en: North Korea
nl: Noord-Korea

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Papua New Guinea
nl: Papua Nieuw Guinea

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russia
nl: Rusland

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: Spain
nl: Spanje

en: Sudan
nl: Soedan

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Syrië

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraine

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Yemen
nl: Jemen

en: Database username
nl: Databasegebruikersnaam

en: Database password
nl: Databasewachtwoord

en: Port
nl: Poort

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Show
nl: Weergeven

en: Key
nl: Sleutel

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Add menu
nl: Menu toevoegen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Titles only
nl: Alleen titels

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Select all rows in this table
nl: Selecteer alle regels van deze tabel

en: Deselect all rows in this table
nl: De-selecteer alle regels van deze tabel

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Languages
nl: Talen

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Delete menu
nl: Menu verwijderen

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Minimum height
nl: Minimumhoogte

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Locale settings
nl: Lokalisatie-instellingen

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Configure permissions
nl: Toegangsrechten instellen

en: Randomize
nl: Willekeurig

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Log out
nl: Uitloggen

en: characters
nl: tekens

en: First day of week
nl: Eerste dag van de week

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: role
nl: rol

en: Created new term %term.
nl: Nieuwe term %term aangemaakt.

en: Deleted term %name.
nl: Term %name verwijderd.

en: Site information
nl: Websitegegevens

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
nl: Als u een term verwijdert, worden alle bijbehorende onderliggende items gewist. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: Parent terms
nl: Bovenliggende termen

en: Syndicate
nl: Syndicatie

en: Books
nl: Boeken

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: revert
nl: terugzetten

en: Revision
nl: Revisie

en: The specified passwords do not match.
nl: De opgegeven wachtwoorden komen niet overeen.

en: Session
nl: Sessie

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Testing
nl: Tests

en: Standard
nl: Standaard

en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke en Antarctische Gebieden

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: U.S. Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Login attempt failed for %user.
nl: Login mislukt voor %user.

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Themes
nl: Thema's

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Published comments
nl: Gepubliceerde reacties

en: Protected
nl: Beveiligd

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Contact settings
nl: Contactinstellingen

en: Reset password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Processing
nl: Bezig

en: Temporary directory
nl: Tijdelijke map

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: The specified date is invalid.
nl: De opgegeven datum is niet valide

en: Alternate text
nl: Tekstalternatief

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Underlined
nl: Onderstreept

en: Tasks
nl: Taken

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: List menus
nl: Lijst van menu's

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Territorium in de Indische Oceaan

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: Blocks
nl: Blokken

en: Delete block
nl: Blok verwijderen

en: '%name' block
nl: %name blok

en: Save block
nl: Blok opslaan

en: The block configuration has been saved.
nl: De blokinstellingen zijn opgeslagen.

en: The block has been created.
nl: Het blok is aangemaakt

en: Menus
nl: Menu's

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
nl: Alle wijzigingen zullen verloren gaan. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
nl: Biedt beheerders de mogelijkheid het navigatiemenu aan te passen.

en: Add vocabulary
nl: Woordenlijst toevoegen

en: Created new vocabulary %name.
nl: Nieuwe woordenlijst %name is aangemaakt.

en: Updated vocabulary %name.
nl: Woordenlijst %name is bijgewerkt.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
nl: Weet u zeker dat u de woordenlijst %title wilt verwijderen?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
nl: Als u een woordenlijst verwijdert, worden alle daarin aanwezige termen verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Deleted vocabulary %name.
nl: Woordenlijst %name is verwijderd.

en: Above
nl: Boven

en: Number of values
nl: Aantal waarden

en: Default time zone
nl: Standaardtijdzone

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Trimmed
nl: Ingekort

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Add existing field
nl: Bestaand veld toevoegen

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
nl: Als dit veld enige inhoud bevat, gaat die verloren. Deze handeling kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen opslaan

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totaal aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de cijfers achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Defines numeric field types.
nl: Dit definieert numerieke veldtypes.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
nl: Bij een enkelvoudig keuzevakje-widget: eerst de 'uit'-waarde aangeven, daarna de 'aan'-waarde in de <strong>Toegestane waarden</strong>  sectie. Het keuzevakje krijgt de 'aan'-waarde als label.

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Single on/off checkbox
nl: Enkel aan/uit-keuzevakje

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
nl: Levert selectie-, keuzevakje- en keuzerondjewidgets voor tekst- en numerieke velden.

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Defines simple text field types.
nl: Levert simpele tekstveldtypes.

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: @module module
nl: @module-module

en: More information
nl: Meer informatie

en: Hide
nl: Verbergen

en: Anonymous commenting
nl: Anoniem reageren

en: Anonymous posters may not enter their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers mogen geen contactinformatie invoeren

en: Anonymous posters may leave their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers mogen contactinformatie invoeren

en: Anonymous posters must leave their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers moeten contactinformatie invoeren

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
nl: De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.

en: Save content type
nl: Inhoudstype opslaan

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Language code
nl: Taalcode

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Menu name
nl: Menunaam

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: Space
nl: Spatie

en: @type: deleted %title revision %revision.
nl: @type: revisie %revision van %title verwijderd.

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: More help
nl: Meer hulp

en: Account blocked
nl: Account geblokkeerd

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Rebuild permissions
nl: Toegangsrechten opnieuw samenstellen

en: @type: updated %title.
nl: @type: %title bijgewerkt.

en: @type: added %title.
nl: @type: %title toegevoegd.

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: Path to custom logo
nl: Pad naar eigen logo

en: Updated term %term.
nl: Term %term bijgewerkt.

en: - None selected -
nl: - Niets geselecteerd -

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Enter your keywords
nl: Trefwoorden invoeren

en: My account
nl: Mijn account

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Rotation angle
nl: Rotatiehoek

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
nl: Het aantal graden dat de afbeelding moet worden gedraaid. Positieve getallen draaien de afbeelding met de klok mee, negatieve tegen de klok in.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
nl: Neem een willekeurige rotatiehoek voor iedere afbeelding. De hoek hierboven wordt als maximum gebruikt.

en: Print
nl: Afdrukken

en: Locked
nl: Gesloten

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
nl: De instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen, zijn verstuurd aan %name naar %email.

en: No update data available
nl: Er zijn geen gegevens over updates beschikbaar

en: Not secure!
nl: Niet veilig!

en: Revoked!
nl: Ingetrokken!

en: Unsupported release
nl: Niet-ondersteunde versie

en: See the available updates page for more information:
nl: Zie de pagina met beschikbare updates voor meer informatie:

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
nl: De geïnstalleerde versie van een of meer modules of thema's is ingetrokken en niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden deze uit te schakelen of te upgraden.

en: Project not secure
nl: Project niet veilig

en: Project revoked
nl: Project ingetrokken

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project is ingetrokken en niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project uit te schakelen!

en: Project not supported
nl: Project niet langer ondersteund

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project uit te schakelen!

en: No available releases found
nl: Geen uitgaven beschikbaar

en: Release revoked
nl: Versie ingetrokken

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De versie die u momenteel geïnstalleerd heeft is ingetrokken en niet langer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van deze versie te verwijderen of te upgraden!

en: Release not supported
nl: Versie niet ondersteund

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De huidige uitgave wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om de website uit te schakelen of te upgraden.

en: Invalid info
nl: Ongeldige informatie

en: Security update required!
nl: Nieuwe versie voor veiligheid vereist!

en: Not supported!
nl: Niet ondersteund!

en: Recommended version:
nl: Geadviseerde versie:

en: Security update:
nl: Beveiligingsupdate:

en: Latest version:
nl: Meest recente versie:

en: Development version:
nl: Ontwikkelversie:

en: Also available:
nl: Ook beschikbaar:

en: Node count
nl: Het aantal nodes

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Only of the type(s)
nl: Alleen van type(s)

en: Keyword relevance
nl: Relevantie trefwoord

en: Number of comments
nl: Aantal reacties

en: Or
nl: Of

en: Color set
nl: Kleurenset

en: Content ID
nl: Inhoud ID

en: About
nl: Over

en: Maximum link text length
nl: Maximale lengte van de linktekst

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
nl: URL's die langer zijn dan dit aantal tekens zullen worden afgebroken om te voorkomen dat lange tekenreeksen de weergave verstoren. De link zelf blijft ongewijzigd; alleen de tekstweergave van de link wordt ingekort.

en: Reports
nl: Rapporten

en: Install profile
nl: Installatieprofiel installeren

en: %percentage of the site has been indexed.
nl: %percentage van de site is geïndexeerd.

en: File directory
nl: Map

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Web server
nl: Webserver

en: The content access permissions have been rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn opnieuw opgebouwd.

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: Unpublish comment
nl: Reactie depubliceren

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Path prefix
nl: Padvoorvoegsel

en: Auto-reply
nl: Automatisch antwoorden

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
nl: Optioneel automatisch antwoord. Laat dit leeg indien u de gebruiker geen automatisch antwoord wil versturen.

en: Some required modules must be enabled
nl: Enkele vereiste modules moeten worden ingeschakeld

en: Translate
nl: Vertalen

en: File to import not found.
nl: Bronbestand niet gevonden.

en: Save translations
nl: Vertalingen opslaan

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: Web services
nl: Webservices

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: Effect
nl: Bewerking

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Change book (update list of parents)
nl: Boek wijzigen (lijst van bovenliggende pagina's aanpassen)

en: Manage your site's book outlines.
nl: Structuur van boeken beheren

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
nl: Om veiligheidsredenen werd de naam van de upload gewijzigd in: %filename

en: Installed version
nl: Geïnstalleerde versie

en: Recommended version
nl: Aanbevolen versie

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Acronym
nl: Acroniem

en: original
nl: origineel

en: Dates
nl: Datums

en: done
nl: gereed

en: Custom format
nl: Aangepast formaat

en: Direction
nl: Richting

en: Book navigation block display
nl: Blokweergave van de boeknavigatie

en: Relations
nl: Relaties

en: Password field is required.
nl: Wachtwoord is verplicht.

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Administration theme
nl: Beheerthema

en: Isle of Man
nl: Man

en: Serbia
nl: Servië

en: Run cron
nl: Cron uitvoeren

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: The specified file %name could not be uploaded.
nl: Het bestand %name kon niet worden geüpload.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
nl: De bestandsnaam is leeg. Vul een bestandsnaam in.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en overschrijdt de maximale grootte van %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en zal uw disk quota van %quota overschrijden.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
nl: Upload fout. Het geüploade bestand %file kon niet naar %destination worden verplaatst.

en: outdated
nl: verouderd

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
nl: Labels beheren en de inhoud van de website categoriseren en classificeren.

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: IP address
nl: IP-adres

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Timor-Leste
nl: Oost-Timor

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Status report
nl: Statusrapportage

en: Not writable
nl: Niet schrijfbaar

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Book outline
nl: Boekstructuur

en: This will be the top-level page in this book.
nl: Dit wordt de bovenste pagina van dit boek.

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Notify user of new account
nl: Gebruiker informeren over het nieuwe account

en: View comment
nl: Reactie bekijken

en: Comma
nl: Komma

en: Path to custom icon
nl: Pad naar eigen pictogram.

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
nl: Alle reacties op deze reactie zullen verloren gaan. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Publish the selected comments
nl: De geselecteerde reacties publiceren

en: Unpublish the selected comments
nl: De geselecteerde reacties depubliceren

en: (No subject)
nl: (Geen onderwerp)

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: MIME type
nl: MIME-type

en: File system
nl: Bestandssysteem

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
nl: Reacties: niet-toegestane reactie of reactie op een gesloten artikel %subject.

en: Search index
nl: Zoekindex

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: The MIME type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: @type %title has been created.
nl: @type %title is aangemaakt.

en: @type %title has been updated.
nl: @type %title is bijgewerkt.

en: Filter settings
nl: Filterinstellingen

en: You do not have any administrative items.
nl: U heeft geen beheeritems.

en: Add language
nl: Taal toevoegen

en: PHP extensions
nl: PHP-extensies

en: Comments per page
nl: Aantal reacties per pagina

en: Publish comment
nl: Reactie publiceren

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Administration pages
nl: Beheerpagina's

en: Registration successful. You are now logged in.
nl: Registratie is gelukt. U bent nu ingelogd.

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: View comments
nl: Reacties bekijken

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: Vertical Tabs
nl: Verticale tabs

en: Not in book
nl: Niet in een boek

en: New book
nl: Nieuw boek

en: By @name on @date
nl: Door @name op @date

en: By @name
nl: Door @name

en: Not in menu
nl: Niet in een menu

en: No alias
nl: Geen alias

en: Initializing.
nl: Aan het initialiseren.

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Your page will be a part of the selected book.
nl: De pagina zal deel uitmaken van het geselecteerde boek.

en: Filter log messages
nl: Logberichten filteren

en: You must select something to filter by.
nl: Selecteer iets om op te filteren.

en: New revision
nl: Nieuwe revisie

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: Inserted
nl: Ingevoegd

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide trefwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
nl: Poging om cron opnieuw te starten terwijl cron reeds actief is.

en: Cron run completed.
nl: Cron-uitvoering voltooid

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Language name
nl: Taalnaam

en: The content type %name has been updated.
nl: Het inhoudstype %name is bijgewerkt.

en: The content type %name has been added.
nl: Het inhoudstype %name is toegevoegd.

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: The requested page could not be found.
nl: De opgevraagde pagina kon niet gevonden worden.

en: The user account %id does not exist.
nl: Het gebruikersaccount %id bestaat niet.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
nl: Poging tot het opheffen van een niet bestaand gebruikersaccount: %id.

en: Requirements problem
nl: Fout met vereiste onderdelen

en: Database configuration
nl: Database-instellingen

en: Select an installation profile
nl: Selecteer een installatieprofiel

en: Choose language
nl: Taal selecteren

en: No profiles available
nl: Geen profielen beschikbaar

en: The installation has encountered an error.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie.

en: Configure site
nl: Website instellen

en: Installed %module module.
nl: %module-module geïnstalleerd.

en: Choose profile
nl: Profiel kiezen

en: Set up translations
nl: Vertalingen instellen

en: Install site
nl: Website installeren

en: Finish translations
nl: Vertalingen voltooien

en: Update notifications
nl: Update-meldingen

en: Check for updates automatically
nl: Automatisch controleren of er updates beschikbaar zijn

en: GD2 image manipulation toolkit
nl: GD2-beeldmanipulatie toolkit

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
nl: Geef de beeldkwaliteit op voor JPEG-bewerkingen. Kies een getal tussen 0 en 100. Hogere waarden betekenen betere kwaliteit maar ook grotere bestanden.

en: Right to left
nl: Rechts naar links

en: Left to right
nl: Links naar rechts

en: Add custom language
nl: Aangepaste taal toevoegen

en: Save language
nl: Taal opslaan

en: Direction that text in this language is presented.
nl: De richting waarin de tekst van deze taal wordt weergegeven.

en: String contains
nl: Tekst bevat

en: Search in
nl: Zoek in

en: Both translated and untranslated strings
nl: Vertaalde en onvertaalde tekenreeksen

en: Only translated strings
nl: Alleen vertaalde tekenreeksen

en: Only untranslated strings
nl: Alleen onvertaalde tekenreeksen

en: Languages not yet added
nl: Talen die nog niet zijn toegevoegd

en: The language %language has been created.
nl: De taal %language is aangemaakt.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
nl: De ingevoerde tekenreeks bevat verboden HTML: %string

en: Importing interface translations
nl: Interfacevertalingen worden geïmporteerd

en: Error importing interface translations
nl: Fout bij het importeren van de interface-vertalingen

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
nl: Poging tot invoer van een vertaling met verboden HTML: %string

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
nl: Het bestand met JavaScript-vertalingen voor de taal %language is bijgewerkt.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
nl: Het bestand met Javascript-vertalingen voor de taal %language is aangemaakt.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van het bestand met Javascript-vertalingen voor de taal %language.

en: Standard PHP
nl: Standaard-PHP

en: PHP Mbstring Extension
nl: PHP-Mbstring-uitbreiding

en: Unicode library
nl: Unicode-bibliotheek

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
nl: Het inhoudstype voor de link %add-child moet een van de inhoudstypen zijn die als boekstructuur werden geselecteerd.

en: Save book pages
nl: Boekpagina's opslaan

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
nl: Dit boek is aangepast door een andere gebruiker; de aanpassingen kunnen niet worden opgeslagen.

en: Title changed from %original to %current.
nl: Titel gewijzigd van %original in %current.

en: Updated book %title.
nl: Boek %title is bijgewerkt.

en: book: updated %title.
nl: boek: %title opgeslagen

en: Remove from book outline
nl: Uit de boekstructuur verwijderen

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
nl: %title heeft onderliggende pagina's die automatisch een nieuwe plaats in het boek zullen krijgen. Om de hiërarchie van het boek te herstellen (zoals deze was voor het verwijderen van deze pagina) dient u elke pagina door middel van het tabblad Structuur een plaats in de hiërarchie te geven.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
nl: Weet u zeker dat u %title uit de boekhiërarchie wilt verwijderen?

en: The post has been removed from the book.
nl: Het bericht is uit het boek verwijderd.

en: Show block on all pages
nl: Blok op alle pagina's weergeven

en: Show block only on book pages
nl: Blok alleen op boekpagina's weergeven

en: This is the top-level page in this book.
nl: Dit is de bovenste pagina van dit boek.

en: No book selected.
nl: Geen boek geselecteerd.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
nl: %title maakt deel uit van een boekstructuur en heeft onderliggende pagina's. Indien u doorgaat met verwijderen, zullen deze pagina's automatisch worden verplaatst.

en: Re-order book pages and change titles
nl: Boekpagina's opnieuw ordenen en titels wijzigen

en: Book page
nl: Boekpagina

en: Delete the selected comments
nl: De geselecteerde reacties verwijderen

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
nl: Voorbeeld: 'website feedback' of 'productinformatie'.

en: Personal contact form
nl: Persoonlijk contactformulier

en: View events that have recently been logged.
nl: Gebeurtenissen bekijken die recent zijn gelogd.

en: Top 'page not found' errors
nl: Meest voorkomende 'pagina niet gevonden'-fouten

en: View 'page not found' errors (404s).
nl: 'Pagina niet gevonden'-fouten (404) bekijken.

en: Top 'access denied' errors
nl: Meest voorkomende 'geen toegang'-fouten

en: View 'access denied' errors (403s).
nl: 'Geen toegang'-fouten (403) bekijken.

en: No roles may use this format
nl: Geen van de rollen mag deze opmaak gebruiken

en: Allowed HTML tags: @tags
nl: Toegelaten HTML-tags: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
nl: Ankers worden gebruikt om links te maken naar andere pagina's.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
nl: Regeleinde-tags worden standaard al automatisch aan de tekst toegevoegd, dus gebruik deze tag alleen om extra regeleinden toe te voegen. Het gebruik van deze tag is anders dan andere XHTML-tags omdat het niet bestaat uit een open- en sluit tag-paar. Gebruik de extra "/" binnenin de tag om de XHTML 1.0-compatibiliteit te behouden

en: Text with <br />line break
nl: Tekst met <br />regeleinde

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
nl: Paragraaf-tags worden standaard automatisch toegevoegd. Gebruik dus deze tag om er extra toe te voegen.

en: Paragraph one.
nl: Eerste alinea.

en: Paragraph two.
nl: Tweede alinea.

en: Emphasized
nl: Benadrukt

en: Cited
nl: Geciteerd

en: Coded text used to show programming source code
nl: Code-tekst, gebruikt om programmacode weer te geven

en: Coded
nl: Code

en: Bolded
nl: Vet

en: Italicized
nl: Cursief

en: Superscripted
nl: Superscript

en: <sup>Super</sup>scripted
nl: <sup>Super</sup>script

en: Subscripted
nl: Subscript

en: <sub>Sub</sub>scripted
nl: <sub>Sub</sub>script

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
nl: <abbr title="Afkorting">Afkort.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
nl: <acronym title="Drie-Letter-Acroniem">DLA</acronym>

en: Block quoted
nl: Blokcitaat

en: Quoted inline
nl: Inline aangehaald

en: Table header
nl: Tabelkop

en: Table cell
nl: Tabelcel

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
nl: Geordende lijst - gebruik &lt;li&gt; voor elk lijst-item

en: First item
nl: Eerste item

en: Second item
nl: Tweede item

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
nl: Ongeordende lijst - gebruik &lt;li&gt; voor elke lijst-item

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
nl: Definitielijsten zijn vergelijkbaar met andere HTML-lijsten. &lt;dl&gt; start de definitielijst, &lt;dt&gt; start de definitieterm en &lt;dd&gt; start de definitiebeschrijving.

en: First term
nl: Eerste term

en: First definition
nl: Eerste definitie

en: Second term
nl: Tweede term

en: Second definition
nl: Tweede definitie

en: Subtitle three
nl: Ondertitel drie

en: Subtitle four
nl: Ondertitel vier

en: Subtitle five
nl: Ondertitel vijf

en: Subtitle six
nl: Ondertitel zes

en: Tag Description
nl: Tag Beschrijving

en: You Type
nl: U typt

en: You Get
nl: U krijgt

en: No help provided for tag %tag.
nl: Er is geen hulp beschikbaar voor tag %tag.

en: Quotation mark
nl: Aanhalingsteken

en: Character Description
nl: Karakterbeschrijving

en: Lines and paragraphs break automatically.
nl: Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.

en: Compose tips
nl: Opsteltips

en: Submission form settings
nl: Instellingen inzendingsformulier

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De systeemnaam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Added content type %name.
nl: Inhoudstype %name toegevoegd.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
nl: Weet u zeker dat u de toegangsrechten tot de website-inhoud opnieuw wilt opbouwen?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
nl: Deze actie bouwt alle toegangsrechten tot de website-inhoud opnieuw op en kan een langdurig proces zijn. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: language
nl: taal

en: An error occurred and processing did not complete.
nl: Er is een fout opgetreden en de bewerking is niet voltooid.

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
nl: Revisie van %revision-date van @type %title is verwijderd.

en: @type: reverted %title revision %revision.
nl: @type: %title teruggezet naar revisie %revision.

en: Rebuilding content access permissions
nl: De toegangsrechten worden opnieuw opgebouwd.

en: Content permissions have been rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn opnieuw opgebouwd.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn niet correct opnieuw opgebouwd.

en: Add content type
nl: Inhoudstype toevoegen

en: Revert to earlier revision
nl: Vorige revisie terugzetten

en: Delete earlier revision
nl: Vorige revisie verwijderen

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
nl: Biedt de mogelijkheid inhoud aan de website toe te voegen en op pagina's weer te geven.

en: The alias %alias is already in use in this language.
nl: De alias %alias is reeds in gebruik in deze taal.

en: The alias has been saved.
nl: Alias is opgeslagen.

en: Filter aliases
nl: Filter-aliassen

en: URL aliases
nl: URL-aliassen

en: Allows users to rename URLs.
nl: Biedt de mogelijkheid URLs te hernoemen.

en: Minimum word length to index
nl: Minimumwoordlengte voor indexering

en: Simple CJK handling
nl: Eenvoudige CJK-bewerking

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Top search phrases
nl: Meest populaire trefwoorden

en: View most popular search phrases.
nl: Meest populaire trefwoorden weergeven.

en: Logs and records system events to syslog.
nl: Logt systeemgebeurtenissen in de syslog.

en: Shortcut icon settings
nl: Instellingen snelkoppelingspictogram

en: Confirm uninstall
nl: Deïnstalleren bevestigen

en: No modules selected.
nl: Geen modules geselecteerd.

en: The selected modules have been uninstalled.
nl: De geselecteerde modules zijn gedeïnstalleerd.

en: Default 403 (access denied) page
nl: Standaard 403-pagina (verboden toegang)

en: Default 404 (not found) page
nl: Standaard 404-pagina (niet gevonden)

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd

en: Select an image processing toolkit
nl: Selecteer een beeldverwerkingstoolkit

en: Feed content
nl: Feedinhoud

en: Titles plus teaser
nl: Titels en teasers

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
nl: Algemene instelling voor de standaardweergave van inhoud in elke feed.

en: Cron ran successfully.
nl: Cron is met succes uitgevoerd.

en: Cron run failed.
nl: Het was niet mogelijk om cron uit te voeren.

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: Image toolkit
nl: Beeldverwerkingstoolkit

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
nl: Kies welke beeldverwerkingstoolkit gebruikt wordt als er meerdere toolkits geïnstalleerd zijn.

en: RSS publishing
nl: RSS-publicatie

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Date and time lookup
nl: Datum en tijd opzoeken

en: -1 (Unlimited)
nl: -1 (Onbeperkt)

en: PHP memory limit
nl: PHP-geheugenlimiet

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
nl: Overweeg om de PHP-geheugenlimiet te verhogen tot %memory_minimum_limit om fouten tijdens het installatieproces te voorkomen.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
nl: Overweeg om de PHP-geheugenlimiet te verhogen tot %memory_minimum_limit om fouten tijdens het bijwerkproces te voorkomen.

en: Not protected
nl: Niet beveiligd

en: Cron has not run recently.
nl: Cron is niet recentelijk uitgevoerd.

en: Cron maintenance tasks
nl: Cron-onderhoudstaken

en: The directory %directory is not writable.
nl: Map %directory is niet schrijfbaar.

en: Writable (<em>public</em> download method)
nl: Schrijfbaar (<em>openbare</em> downloadmethode)

en: Writable (<em>private</em> download method)
nl: Schrijfbare (<em>afgeschermde</em> downloadmethode)

en: Access to update.php
nl: Toegang tot update.php

en: Handles general site configuration for administrators.
nl: Behandelt algemene instellingen van de site voor beheerders.

en: Reset to alphabetical
nl: Terugzetten naar alfabetisch

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
nl: Termen worden in oplopende volgorde op gewicht getoond.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
nl: Weet u zeker dat u de woordenlijst %title terug wilt zetten naar alfabetische volgorde?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
nl: Een woordenlijst terugzetten zal alle speciale sorteringen verwijderen en de items alfabetisch sorteren.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
nl: Zet woordenlijst %name terug naar alfabetische volgorde.

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: This translation needs to be updated
nl: Deze vertaling moet worden geactualiseerd.

en: Content translation
nl: Vertaling van inhoud

en: Last checked: @time ago
nl: Laatste controle: @time geleden

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
nl: Er zijn nieuwe versies beschikbaar voor één of meer modules of thema's. Werk de site zo snel mogelijk bij zodat deze correct blijft werken.

en: %name has been deleted.
nl: %name is verwijderd.

en: You must enter a username.
nl: Vul een gebruikersnaam in.

en: The username cannot begin with a space.
nl: De gebruikersnaam mag niet met een spatie beginnen.

en: The username cannot end with a space.
nl: De gebruikersnaam mag niet met een spatie eindigen.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
nl: De gebruikersnaam mag geen meerdere spaties na elkaar bevatten.

en: The username contains an illegal character.
nl: De gebruikersnaam bevat illegale karakters.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
nl: De gebruikersnaam %name is te lang: de naam moet kleiner dan of gelijk aan %max karakters zijn.

en: Deleted user: %name %email.
nl: Gebruiker verwijderd: %name %email.

en: Manages the user registration and login system.
nl: Beheert het gebruikersregistratie- en loginsysteem.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: The file upload failed. %upload
nl: Het uploaden van het bestand is niet gelukt. %upload

en: URL to file
nl: URL naar bestand

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
nl: Er is een fout opgetreden. Het bestand dat werd geüpload is waarschijnlijk groter dan de maximum toegestane bestandsgrootte (@size).

en: Starting upload...
nl: Upload starten ...

en: Uploading... (@current of @total)
nl: Aan het uploaden... (@current van @total)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
nl: <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL-uploadprogress</a> is ingeschakeld

en: Upload progress
nl: Uploadvoortgang

en: All messages
nl: Alle berichten

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Format string
nl: Opmaakstring

en: Removed date format %format.
nl: Datumnotatie %format verwijderd.

en: Add format
nl: Opmaak toevoegen

en: Allow users to add additional date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers extra datumnotaties kunnen toevoegen.

en: Delete date format
nl: Datumnotatie verwijderen

en: Allow users to delete a configured date format.
nl: Sta toe dat gebruikers een ingestelde datumnotatie kunnen verwijderen.

en: Configure date formats for each locale
nl: Datumnotaties instellen per regio

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select an existing field -
nl: - Selecteer een bestaand veld -

en: Add new field: you need to provide a label.
nl: Nieuw veld toevoegen: geef een naam op.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
nl: Het veld %field is vergrendeld en kan niet bewerkt worden.

en: Regional settings
nl: Landinstellingen

en: Rotate
nl: Roteren

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Structure
nl: Structuur

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
nl: Dit toegangsrecht is overgenomen van de rol 'geverifieerde gebruiker'.

en: Cancel account
nl: Account opheffen

en: No revision
nl: Geen revisie

en: Requires a title
nl: Een titel is verplicht

en: Private files
nl: Afgeschermde bestanden

en: The unique ID of the comment.
nl: Het unieke ID van de reactie.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
nl: Het IP-adres van de computer waarvan de reactie is verstuurd.

en: The email address left by the comment author.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The home page URL left by the comment author.
nl: De voorpagina URL van de auteur van de reactie.

en: The formatted content of the comment itself.
nl: De opgemaakte inhoud van de reactie zelf.

en: The URL of the comment.
nl: De URL van de reactie.

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: The URL of the comment's edit page.
nl: De URL van de pagina met het reactieformulier.

en: The date the comment was posted.
nl: De datum waarop de reactie geplaatst is.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
nl: De bovenliggende reactie, indien hiërarchische reacties mogelijk zijn.

en: New comment count
nl: Aantal nieuwe reacties

en: The unique ID of the node's latest revision.
nl: Het ID van de laatste revisie van de node.

en: The URL of the node.
nl: De URL van de node.

en: The URL of the node's edit page.
nl: De URL van de node-bewerkpagina.

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: The date the node was most recently updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de website.

en: The administrative email address for the site.
nl: Het e-mailadres van de beheerder van deze site.

en: Login page
nl: Inlogpagina

en: The URL of the site's login page.
nl: De URL van de inlogpagina van deze site.

en: The unique ID of the uploaded file.
nl: Het unieke ID van het geüploade bestand.

en: The name of the file on disk.
nl: De naam van het bestand op de harde schijf.

en: The web-accessible URL for the file.
nl: De via internet toegankelijke URL van het bestand.

en: The date the file was most recently changed.
nl: De datum waarop het bestand voor het laatst is gewijzigd.

en: The user who originally uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand de eerste keer heeft geüpload.

en: The unique ID of the taxonomy term.
nl: Het unieke ID van de taxonomieterm.

en: The name of the taxonomy term.
nl: De naam van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
nl: Het aantal nodes dat met de taxonomieterm is gemarkeerd.

en: The URL of the taxonomy term.
nl: De URL van de taxonomieterm.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De woordenlijst waar de term bij hoort.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: The number of nodes tagged with terms belonging to the taxonomy vocabulary.
nl: Het aantal nodes dat gemarkeerd is met termen die voorkomen in de taxonomiewoordenlijst.

en: Term count
nl: Aantal termen

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
nl: Het aantal termen dat hoort bij de woordenlijst.

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van het gebruikersaccount.

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: The URL of the account profile page.
nl: De URL van de gebruikersprofielpagina.

en: The date the user last logged in to the site.
nl: De datum waarop de gebruiker het laatst op de site heeft ingelogd.

en: The date the user account was created.
nl: De datum waarop de gebruikersaccount is aangemaakt.

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: You are not allowed to access this page.
nl: U heeft geen toegang tot deze pagina.

en: Authorize file system changes
nl: Wijzigingen in het bestandssysteem toestaan

en: It appears you have reached this page in error.
nl: Het lijkt er op dat u deze pagina bereikt heeft door een fout.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
nl: Cron kon niet worden uitgevoerd omdat een foutieve sleutel werd gebruikt.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
nl: Cron kon niet worden uitgevoerd omdat de website in onderhoudsmodus staat.

en: Default country
nl: Standaardland

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
nl: Er zijn geen installatieprofielen gevonden. In installatieprofielen is vastgelegd welke modules worden ingeschakeld en welke tabellen in de database worden aangemaakt. Een profiel is noodzakelijk om de installatie te vervolgen.

en: Settings file
nl: Instellingenbestand

en: No pending updates.
nl: Geen updates beschikbaar.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
nl: Niet mogelijk om door te gaan, geen methode voor bestandsoverdracht beschikbaar

en: To continue, provide your server connection details
nl: Voer de verbindingsgegevens van de server in om door te gaan.

en: Connection method
nl: Verbindingstype

en: Enter connection settings
nl: Verbindingsinstellingen invoeren

en: @backend connection settings
nl: Verbindingsinstellingen van @backend

en: Change connection type
nl: Verbindingstype wijzigen

en: No active batch.
nl: Geen actieve lijst.

en: Site under maintenance
nl: Site in onderhoud

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
nl: Het bestand %source kon niet worden geüpload omdat een bestand met dezelfde naam reeds bestaat in de doelmap (%directory).

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
nl: De naam is langer dan de limiet van 240 tekens. Hernoem het bestand en probeer opnieuw.

en: The file permissions could not be set on %uri.
nl: De toegangsrechten van dit bestand konden niet worden gewijzigd op %uri.

en: Completed @current of @total.
nl: @current van @total gereed.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
nl: Het was niet mogelijk om alle taken uit te voeren op de databaseserver omdat de taak %task niet is gevonden.

en: Required modules
nl: Vereiste modules

en: Required modules not found.
nl: Vereiste modules niet gevonden.

en: %module module uninstalled.
nl: %module module gedeïnstalleerd.

en: No strings available.
nl: Geen tekenreeksen beschikbaar.

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
nl: JavaScript bestand %file.js ontbreekt.

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
nl: De map %directory kon niet worden aangemaakt. Reden: %reason

en: An AJAX HTTP error occurred.
nl: Er is een AJAX HTTP fout opgetreden.

en: HTTP Result Code: !status
nl: HTTP-resultaatcode: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
nl: Een AJAX HTTP-aanvraag is onverwacht afgebroken

en: Debugging information follows.
nl: Debug informatie volgt.

en: Path: !uri
nl: Pad: !uri

en: StatusText: !statusText
nl: Statustekst: !statusText

en: ResponseText: !responseText
nl: Antwoordtekst: !responseText

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
nl: Beheert de visuele bouwstenen waaruit een pagina is opgebouwd. Blokken zijn stukken inhoud die in gebieden, of regio's, van een webpagina worden weergegeven.

en: No books available.
nl: Geen boeken beschikbaar.

en: Content types allowed in book outlines
nl: Inhoudstypen die zijn toegestaan in de boekstructuur

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht %outline-perm kunnen alle inhoudstypen toevoegen.

en: Administer book outlines
nl: Boekstructuren beheren

en: Create new books
nl: Nieuwe boeken aanmaken

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
nl: <em>Boeken</em> hebben een hiërarchische navigatie. Vaak gebruikt voor het aanmaken van handboeken of lesmateriaal.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
nl: Biedt gebruikers de mogelijkheid om gerelateerde inhoud te organiseren binnen een structuur.

en: Select one or more comments to perform the update on.
nl: Selecteer één of meer reacties die u wenst bij te werken.

en: Deleted comment @cid and its replies.
nl: Reacties en antwoorden daarop verwijderen

en: Comment approved.
nl: Reactie goedgekeurd.

en: Tokens for comments posted on the site.
nl: Tokens voor reacties die op de site geplaatst zijn.

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Unapproved comments (@count)
nl: Niet-goedgekeurde reacties (@count)

en: Edit own comments
nl: Eigen reacties bewerken

en: Show reply form on the same page as comments
nl: Reactieformulier op dezelfde pagina als reacties weergeven

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
nl: De reactie staat in de wachtrij om goedgekeurd te worden door beheerders van deze site. Na goedkeuring zal deze worden gepubliceerd.

en: Your comment has been posted.
nl: Uw reactie is geplaatst.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
nl: Reactiewachtrij weergeven en reacties weergeven en bewerken.

en: Unapproved comments
nl: Niet-goedgekeurde reacties

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
nl: U kunt niet meer dan %limit berichten per @interval versturen. Probeer het later nog eens.

en: Contact @username
nl: Contact met @username

en: Administer contact forms and contact form settings
nl: Contactformulieren en contactformulierinstellingen beheren

en: Use the site-wide contact form
nl: Het contactformulier van de website gebruiken

en: Changing this setting will not affect existing users.
nl: Het aanpassen van deze instellingen heeft geen effect op bestaande gebruikers.

en: Use contextual links
nl: Contextuele links gebruiken

en: Database log cleared.
nl: Databaselog opgeschoond.

en: List (text)
nl: Lijst (tekst)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
nl: Toegestane HTML-elementen in labels: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
nl: De waarde van dit veld wordt bepaald door de %function functie en mag niet veranderd worden.

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten gehele of decimale getallen zijn.

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten tekenreeksen van maximaal 255 tekens zijn.

en: Allowed values list: keys must be integers.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten gehele getallen zijn.

en: This field stores a number in the database as an integer.
nl: Dit veld slaat een getal als een geheel getal in de database op.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Dit veld slaat een getal met een vast aantal decimalen in de database op.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
nl: Dit veld slaat een getal als zwevendekommagetal in de database op.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
nl: Kies een tekenreeks die voor de waarde geplaatst moet worden, zoals '$' of '&euro;'. Leeglaten om niet te gebruiken. Scheid enkelvoud en meervoud van elkaar met een verticale streep ('pond|ponden').

en: Summary input
nl: Samenvatting invoeren

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
nl: Auteurs kunnen hiermee zelf een samenvatting invoeren die weergegeven wordt in plaats van de automatisch ingekorte inhoud als het weergavetype 'Samenvatting of ingekorte tekst' gebruikt wordt.

en: Summary or trimmed
nl: Samenvatting of ingekorte tekst

en: Text area with a summary
nl: Tekstvak met samenvatting

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
nl: Leeg laten om het begin van de berichttekst als samenvatting te gebruiken.

en: Hide summary
nl: Samenvatting verbergen

en: Edit summary
nl: Samenvatting bewerken

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
nl: Deze instellingen zijn van toepassing op alle plekken waar het veld %field gebruikt wordt. Deze instellingen bepalen hoe data wordt opgeslagen in de database, en kunnen niet meer worden aangepast zodra er data is aangemaakt.

en: Updated field %label field settings.
nl: Pas de instellingen van het %label veld aan.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
nl: Het was niet mogelijk om het veld %label bij te werken: %message.

en: The field %field has been deleted from the %type content type.
nl: Het veld %field is verwijderd van het inhoudstype %type.

en: Required field
nl: Verplicht veld

en: The default value for this field, used when creating new content.
nl: De beginwaarde voor dit veld bij het aanmaken van nieuwe inhoud.

en: Saved %label configuration.
nl: %label-instellingen opgeslagen.

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Field UI
nl: Veld UI

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
nl: Dit veld slaat de ID van een bestand op als geheel getal.

en: Enable <em>Display</em> field
nl: <em>Weergave</em> veld inschakelen

en: Files displayed by default
nl: Bestanden standaard weergeven

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de doelmap waar bestanden worden opgeslagen. Gebruik geen slash voorafgaand aan of volgend op het pad.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
nl: Voer een waarde zoals '512' (bytes), '80 KB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes) in voor de maximale bestandsgrootte. Als dit veld leeg wordt gelaten dan bepalen de PHP-instellingen, 'maximum post' en 'file upload' de maximale grootte (de huidige limiet is <strong>%limit</strong>).

en: Generic file
nl: Generiek bestand

en: Table of files
nl: Bestandstabel

en: Add a new file
nl: Bestand toevoegen

en: Include file in display
nl: Bestand tonen bij weergave

en: Add text format
nl: Tekstopmaak toevoegen

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
nl: Alle rollen voor deze tekstopmaak moeten ingeschakeld zijn en kunnen niet worden gewijzigd.

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
nl: De naam van een tekstopmaak moeten uniek zijn. Een tekstopmaak met de naam %name bestaat al.

en: Added text format %format.
nl: Tekstopmaak %format toegevoegd

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
nl: Let op: Afhankelijk van de tekstopmaakinstellingen kan dit toegangsrecht schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
nl: Zet regeleindes om naar HTML (bijv. <code>&lt;br&gt;</code> en <code>&lt;p&gt;</code>)

en: Convert URLs into links
nl: URLs naar links omzetten

en: Correct faulty and chopped off HTML
nl: Incorrecte en afgekapte HTML corrigeren

en: Display any HTML as plain text
nl: HTML als platte tekst tonen

en: Display basic HTML help in long filter tips
nl: Geef eenvoudige HTML-uitleg weer in lange filtertips

en: Add rel="nofollow" to all links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.
nl: Op deze website kan HTML worden gebruikt. Hoewel het leren van de volledige HTML-code de nodige studie kost, is het leren van een klein aantal basis HTML-elementen goed te doen. Deze tabel geeft een voorbeeld van elk element dat kan worden gebruikt.

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
nl: De meeste ongebruikelijke karakters kunnen zonder problemen worden ingevoerd.

en: No HTML tags allowed.
nl: Geen HTML toegestaan.

en: Filters content in preparation for display.
nl: Filtert inhoud ter voorbereiding van de weergave.

en: Image style name
nl: Naam afbeeldingsstijl

en: Select a new effect
nl: Selecteer een nieuwe bewerking

en: Select an effect to add.
nl: Bewerking selecteren om toe te voegen.

en: The image effect was successfully applied.
nl: De bewerking is met succes toegepast op de afbeelding.

en: Style name
nl: Stijlnaam

en: Style %name was created.
nl: De stijl %name is aangemaakt

en: Replacement style
nl: Vervangende stijl

en: Optionally select a style before deleting %style
nl: U kunt een stijl kiezen voor u %style verwijdert

en: Edit %label effect
nl: Bewerking %label wijzigen

en: Add %label effect
nl: Bewerking %label toevoegen

en: Update effect
nl: Effect bijwerken

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
nl: Weet u zeker dat u het effect @effect van de stijl %style wilt verwijderen?

en: The image effect %name has been deleted.
nl: De bewerking %name is verwijderd.

en: Width and height can not both be blank.
nl: Breedte en hoogte mogen niet allebei leeg zijn.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
nl: Het gedeelte van de afbeelding dat zichtbaar zal zijn na het bijsnijden.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). Leave blank for transparency on image types that support it.
nl: De achtergrondkleur te gebruiken voor blootliggende gebieden van de afbeelding. Gebruik hiervoor web-stijl hexadecimale kleuren (#FFFFFF voor wit, #000000 voor zwart). Laat leeg voor transparantie bij afbeelding bestandsformaten die dat ondersteunen.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
nl: Deze stijl bevat momenteel geen bewerkingen. Voeg een bewerking toe met een van de onderstaande opties.

en: view actual size
nl: op werkelijke grootte bekijken

en: Sample original image
nl: Voorbeeldweergave originele afbeelding

en: Sample modified image
nl: Voorbeeldweergave bewerkte afbeelding

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
nl: Het schalen van afbeeldingen leidt tot exacte waarden voor de afmetingen. Dat kan er toe leiden dat afbeeldingen ongelijkmatig worden opgerekt of verkleind.

en: Scaling will maintain the aspect-ratio of the original image. If only a single dimension is specified, the other dimension will be calculated.
nl: Door te schalen worden de originele verhoudingen behouden. Als één van de dimensies wordt ingevuld zal de andere worden berekend.

en: Scale and crop
nl: Schalen en bijsnijden

en: Desaturate
nl: Verzadiging verminderen

en: Desaturate converts an image to grayscale.
nl: De afbeelding wordt omgezet naar grijswaarden

en: Rotating an image may cause the dimensions of an image to increase to fit the diagonal.
nl: Rotatie van een afbeelding kan de afmetingen doen toenemen om de afbeelding in de diagonaal te laten passen.

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de grootte van de afbeelding te wijzigen met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te schalen met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding bij te snijden met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te schalen en bij te snijden met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image desaturate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de verzadiging met de %toolkit toolkit van de afbeelding op %path (%mimetype, %dimensions) te verminderen.

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te draaien met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
nl: Dit veld slaat het ID van een afbeeldingsbestand op als een integer.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
nl: Als geen afbeelding is geüpload, wordt deze afbeelding getoond.

en: Enable <em>Alt</em> field
nl: <em>Alt-veld</em> inschakelen

en: Enable <em>Title</em> field
nl: <em>Titelveld</em> inschakelen

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: Administer image styles
nl: Afbeeldingsstijlen beheren

en: No defined styles
nl: Geen stijlen gedefinieerd

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
nl: Kan de afgeleide afbeelding niet aanmaken op %path.

en: Failed to create style directory: %directory
nl: Het was niet mogelijk om de map %directory voor stijlen aan te maken

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
nl: De afbeelding %destination bestaat al in de cache. Wellicht is er iets mis met de rewrite-instellingen.

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
nl: Stijlen instellen om afbeeldingen bij weergave te verkleinen of aan te passen.

en: Delete image effect
nl: Afbeeldingseffect verwijderen

en: Add image effect
nl: Voeg een afbeeldingseffect toe.

en: Detection method
nl: Detectiemethode

en: Part of the URL that determines language
nl: Deel van de URL dat de taalherkenning bepaalt

en: Request/session parameter
nl: Verzoek- of sessieparameter

en: Name of the request/session parameter used to determine the desired language.
nl: Naam van de verzoek- of sessieparameter die gebruikt wordt om de gewenste taal te bepalen.

en: Filter translatable strings
nl: Vertaalbare tekenreeksen filteren

en: Administer languages
nl: Talen beheren

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
nl: Volgorde van de taaldetectie-methoden voor inhoud. Als een versie van de inhoud beschikbaar is in de gedetecteerde taal, dan zal deze worden getoond.

en: Follow the user's language preference.
nl: De voorkeurstaal van de gebruiker gebruiken.

en: Language switcher (@type)
nl: Taalkeuze (@type)

en: Detection and selection
nl: Detectie en selectie

en: URL language detection configuration
nl: Instellingen voor URL-taaldetectie

en: Session language detection configuration
nl: Instellingen voor sessie-taaldetectie

[ctx: Long month name]
en: January
nl: januari

[ctx: Long month name]
en: February
nl: februari

[ctx: Long month name]
en: March
nl: maart

[ctx: Long month name]
en: April
nl: april

[ctx: Long month name]
en: May
nl: mei

[ctx: Long month name]
en: June
nl: juni

[ctx: Long month name]
en: July
nl: juli

[ctx: Long month name]
en: August
nl: augustus

[ctx: Long month name]
en: September
nl: september

[ctx: Long month name]
en: October
nl: oktober

[ctx: Long month name]
en: November
nl: november

[ctx: Long month name]
en: December
nl: december

en: The text to be used for this link in the menu.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor de link in het menu.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
nl: Menulinks die niet zijn ingeschakeld, worden niet in menu's weergegeven.

en: Show as expanded
nl: Uitgeklapt weergeven

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: The menu link %title has been deleted.
nl: De menulink %title is verwijderd.

en: Are you sure you want to reset the link %item to its default values?
nl: Weet u zeker dat u de menulink %item wilt terugzetten naar de beginwaarden?

en: The menu link was reset to its default settings.
nl: De menulink is naar de standaardwaarde teruggezet.

en: Deleted custom menu %title and all its menu links.
nl: Het menu %title en alle bijbehorende links zijn verwijderd

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Reset menu link
nl: Menulink opnieuw instellen

en: Delete menu link
nl: Menulink verwijderen

en: Preview before submitting
nl: Voorbeeldweergave voor indienen

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
nl: Deze tekst wordt getoond bovenaan de pagina wanneer men inhoud van dit type aanmaakt of wijzigt.

en: Author username and publish date will be displayed.
nl: De gebruikersnaam van de auteur en de publicatiedatum worden weergegeven.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
nl: Ongeldige systeemnaam. Voer een andere naam in dan %invalid.

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: The unique ID of the content item, or "node".
nl: Het unieke ID van het inhoudsitem, of 'node'.

en: The main body text of the node.
nl: De hoofdtekst van de node.

en: The summary of the node's main body text.
nl: De samenvatting van de berichttekst van de node.

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Administer content types
nl: Inhoudstypes beheren

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: View published content
nl: Gepubliceerde inhoud bekijken

en: Bypass content access control
nl: Toegangscontrole op de inhoud omzeilen

en: View own unpublished content
nl: Eigen ongepubliceerde inhoud bekijken

en: Content is sticky at top of lists
nl: Inhoud is vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Node Access Permissions
nl: Node-toegangsrechten

en: Don't display post information
nl: Geen berichtinformatie weergeven

en: Administer URL aliases
nl: URL-aliassen beheren

en: Create and edit URL aliases
nl: URL-aliassen aanmaken en bewerken

en: Searched %type for %keys.
nl: Gezocht naar %keys in %type.

en: Administer search
nl: Zoeken beheren

en: Use search
nl: Zoeken gebruiken

en: Use advanced search
nl: Geavanceerd zoeken gebruiken

en: Syslog facility
nl: Syslog-faciliteit

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
nl: Afhankelijk van de systeeminstellingen gebruiken Syslog en andere logging-tools deze code om meldingen te identificeren of te filteren uit de systeemlog.

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
nl: De afbeelding %file kon niet worden geroteerd omdat de imagerotate() functie niet beschikbaar is in deze PHP-installatie.

en: default theme
nl: standaardthema

en: Use the administration theme when editing or creating content
nl: Het beheerthema gebruiken voor het bewerken of aanmaken van inhoud

en: The %theme theme was not found.
nl: Het thema %theme is niet gevonden.

en: %theme is now the default theme.
nl: %theme is ingesteld als standaardthema.

en: The custom logo path is invalid.
nl: Het pad naar het eigen logo is niet geldig.

en: The custom favicon path is invalid.
nl: Pad naar aangepaste favicon is niet geldig.

en: Would you like to continue with the above?
nl: Wilt u doorgaan met het bovenstaande?

en: How this is used depends on your site's theme.
nl: Hoe deze gebruikt wordt hangt van het thema van de site af.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer het opgevraagde document niet toegankelijk is voor de huidige gebruiker. Laat dit leeg om de algemene pagina 'geen toegang' te tonen.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer geen andere inhoud overeenkomt met de opgevraagde pagina. Laat dit leeg om de algemene pagina 'pagina niet gevonden' te tonen.

en: Errors and warnings
nl: Fouten en waarschuwingen

en: Clear all caches
nl: Alle caches legen

en: Bandwidth optimization
nl: Bandbreedte-optimalisatie

en: Public file system path
nl: Pad van het publieke bestandssyteem

en: Private file system path
nl: Pad van het afgeschermde bestandssysteem

en: Default download method
nl: Standaarddownloadmethode

en: This setting is used as the preferred download method. The use of public files is more efficient, but does not provide any access control.
nl: Deze instelling wordt gebruikt als de voorkeurs-downloadmethode. Het gebruik van publieke bestanden is efficiënter, maar biedt geen toegangscontrole.

en: Time zones
nl: Tijdzones

en: Only applied if users may set their own time zone.
nl: Alleen van toepassing als gebruikers zelf hun eigen tijdzone mogen instellen.

en: Time zone for new users
nl: Tijdzone voor nieuwe gebruikers

en: Put site into maintenance mode
nl: De website in onderhoudsmodus zetten

en: Displayed as %date
nl: Weergegeven als %date

en: Save format
nl: Opmaak opslaan

en: Custom date format added.
nl: Aangepaste datumnotatie toegevoegd.

en: Tokens for site-wide settings and other global information.
nl: Tokens voor globale instellingen en informatie.

en: Tokens related to times and dates.
nl: Tokens gerelateerd aan datums en tijden.

en: Tokens related to uploaded files.
nl: Tokens gerelateerd aan geüploade bestanden.

en: URL (brief)
nl: URL (kort)

en: Time-since
nl: Tijd sinds

en: Raw timestamp
nl: Raw tijdstip

en: A date in UNIX timestamp format (%date)
nl: Een datum in de UNIX-tijdstipopmaak (%date)

en: Administer modules
nl: Modules beheren

en: Administer site configuration
nl: Site-instellingen beheren

en: Administer themes
nl: Thema's beheren

en: Use the site in maintenance mode
nl: De site in onderhoudsmodus gebruiken

en: View site reports
nl: Websiterapporten weergeven

en: Public files
nl: Publieke bestanden

en: Temporary files
nl: Tijdelijke bestanden

en: Update modules
nl: Modules bijwerken

en: Update themes
nl: Thema's bijwerken

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
nl: Dit wachtwoord wordt niet in de database opgeslagen en wordt alleen gebruikt om een verbinding op te zetten.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
nl: De verbinding wordt tussen de webserver en de bestandenserver gemaakt. In de meeste gevallen is dit dezelfde server en is 'localhost' correct.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
nl: De map %directory bestaat niet en kon niet worden aangemaakt.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
nl: De map %directory bestaat maar is niet schrijfbaar en kon niet schrijfbaar gemaakt worden.

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
nl: Blokken, inhoudstypen, menu's, et cetera beheren.

en: Maintenance mode
nl: Onderhoudsmodus

en: Logging and errors
nl: Logberichten en foutmeldingen

en: Regional and language
nl: Land- en taalinstellingen

en: Edit date format
nl: Datumnotatie bewerken

en: Content authoring
nl: Inhoud samenstellen

en: Tokens related to taxonomy terms.
nl: Tokens gerelateerd aan taxonomietermen.

en: Tokens related to taxonomy vocabularies.
nl: Tokens gerelateerd aan taxonomiewoordenlijsten.

en: Administer vocabularies and terms
nl: Woordenlijsten en termen beheren

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: Installing updates
nl: Updates installeren

en: Preparing to update your site
nl: Update van de site wordt voorbereid.

en: Update was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
nl: De update is succesvol afgerond. De site staat niet langer in onderhoudsmodus.

en: Update was completed successfully.
nl: De update is succesvol afgerond.

en: Update failed! See the log below for more information.
nl: Het was niet mogelijk om de update uit te voeren. Bekijk de onderstaande log voor meer informatie.

en: Update failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
nl: Het was niet mogelijk om de update uit te voeren. Bekijk de onderstaande log voor meer informatie. De website staat nog in onderhoudsmodus.

en: Failed to get available update data.
nl: Het was niet mogelijk om de updategegevens op te halen.

en: No available update data
nl: Geen updategegevens beschikbaar

en: Checking available update data
nl: Controle of updategegevens beschikbaar zijn

en: Trying to check available update data ...
nl: Controle of updategegevens beschikbaar zijn ...

en: Error checking available update data.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het controleren van de beschikbare updategegevens.

en: Checking available update data ...
nl: Controle of updategegevens beschikbaar zijn ...

en: Checked available update data for %title.
nl: De beschikbare updategegevens voor %title zijn gecontroleerd.

en: Failed to check available update data for %title.
nl: Het was niet mogelijk om de updategegevens op te halen voor %title.

en: An error occurred trying to get available update data.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de beschikbare updategegevens.

en: There was a problem getting update information. Try again later.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van de updategegevens. Probeer het later nog eens.

en: Manual updates required
nl: Handmatige updates vereist

en: You must select at least one project to update.
nl: Kies tenminste één project om bij te werken.

en: Downloading updates
nl: Updates aan het downloaden

en: Preparing to download selected updates
nl: Download van de geselecteerde updates wordt voorbereid

en: Downloading updates failed:
nl: Downloaden van updates is mislukt:

en: Updates downloaded successfully.
nl: Updates zijn succesvol gedownload.

en: Fatal error trying to download.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden.

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
nl: Updates uitvoeren met site in onderhoudsmodus (nadrukkelijk aanbevolen)

en: For example: %url
nl: Bijvoorbeeld: %url

en: For example: %filename from your local computer
nl: Bijvoorbeeld: %filename op de lokale computer

en: Provided archive contains no files.
nl: Aangeleverd archief bevat geen bestanden.

en: Unable to determine %project name.
nl: De naam %project kon niet worden gevonden.

en: Downloading %project
nl: %project wordt gedownload

en: Failed to download %project from %url
nl: Downloaden van %project vanaf %url is mislukt

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended. See the project homepage for more details.
nl: De geïnstalleerde versie van een of meerdere modules of thema's wordt niet langer ondersteund. Het wordt dringend aangeraden om deze uit te schakelen of te upgraden. Zie voor meer informatie de betreffende projectpagina.

en: Ready to update
nl: Klaar om te updaten

en: Update manager
nl: Update Manager

en: Registration and cancellation
nl: Registratie en annulering

en: Who can register accounts?
nl: Wie mag accounts aanmaken?

en: Administrators only
nl: Enkel beheerders

en: Visitors, but administrator approval is required
nl: Bezoekers, maar goedkeuring door beheerder is verplicht

en: When cancelling a user account
nl: Bij het opheffen van een gebruikersaccount

en: Select method for cancelling account
nl: Selecteer de annuleringsmethode voor het account

en: Welcome (new user created by administrator)
nl: Welkom (nieuwe gebruiker aangemaakt door beheerder)

en: Welcome (awaiting approval)
nl: Welkom (in afwachting van goedkeuring)

en: Welcome (no approval required)
nl: Welkom (geen goedkeuring vereist)

en: Password recovery
nl: Wachtwoord opnieuw opvragen

en: Account activation
nl: Accountactivatie

en: Account cancellation confirmation
nl: Bevestiging om account op te heffen

en: Account canceled
nl: Account geannuleerd

en: The one-time login link you clicked is invalid.
nl: De door u gebruikte eenmalige login-link is ongeldig.

en: When cancelling your account
nl: Bij het opheffen van uw account

en: When cancelling the account
nl: Wanneer het account geannuleerd wordt

en: Are you sure you want to cancel your account?
nl: Weet u zeker dat u uw account wilt opheffen?

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
nl: Weet u zeker dat u het account %name wilt opheffen?

en: Select the method to cancel the account above.
nl: Selecteer de methode om het bovenstaande account op te heffen.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
nl: Uw account zal geblokkeerd worden en u zult niet meer kunnen inloggen. Al uw inhoud zal niet langer gepubliceerd worden en alleen nog maar zichtbaar zijn voor beheerders.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will be assigned to the %anonymous-name user.
nl: Uw account en alle bijbehorende informatie zal verwijderd worden. Al uw inhoud zal aan de gebruiker %anonymous-name worden toegewezen.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will also be deleted.
nl: Uw account en alle bijbehorende informatie zal verwijderd worden. Ook al uw inhoud zal worden verwijderd.

en: You have tried to use an account cancellation link that has expired. Please request a new one using the form below.
nl: De gebruikte eenmalige link om het account op te heffen is niet meer geldig. Vraag met het onderstaande formulier een nieuwe link aan.

en: Sent account cancellation request to %name %email.
nl: Verzoek voor het opzeggen van het account, is verstuurd naar %name %email.

en: Tokens related to individual user accounts.
nl: Tokens gerelateerd aan de individuele gebruikersaccounts.

en: Tokens related to the currently logged in user.
nl: Tokens gerelateerd aan de huidige (ingelogde) gebruiker.

en: Change own username
nl: Eigen gebruikersnaam wijzigen

en: Cancel own user account
nl: Eigen gebruikersaccount opheffen

en: Cancelling account
nl: Account wordt geannuleerd

en: Cancelling user account
nl: Gebruikersaccount opheffen

en: %name has been disabled.
nl: %name is uitgeschakeld.

en: When cancelling these accounts
nl: Bij annulering van deze accounts

en: Cancel accounts
nl: Accounts opheffen

en: Blocked user: %name %email.
nl: Gebruiker: %name %email geblokkeerd.

en: Confirm account cancellation
nl: Accountannulering bevestigen

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Install with commonly used features pre-configured.
nl: Installeer met veelgebruikte functies.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Author textfield
nl: Tekstveld auteur

en: Field API to add fields to entities like nodes and users.
nl: Voegt velden toe aan entiteiten zoals nodes en gebruikers.

en: Overview of fields on all entity types.
nl: Overzicht van velden op alle entiteitstypes.

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Error messages to display
nl: Soorten foutmeldingen die worden weergegeven

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
nl: Het wordt aangeraden om geen foutmeldingen te tonen op sites die 'live' zijn.

en: Current password
nl: Huidig wachtwoord

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
nl: Het huidige wachtwoord ontbreekt of is niet correct; het is verplicht om %name te wijzigen.

en: Configure user accounts.
nl: Gebruikersaccounts instellen.

en: %module module installed.
nl: %module-module geïnstalleerd.

en: Administer text formats and filters
nl: Tekstopmaak en filters beheren

en: @type language detection
nl: @type taaldetectie

en: Use the detected interface language.
nl: De gedetecteerde interfacetaal gebruiken.

en: @remote could not be saved to @path.
nl: @remote kon niet opgeslagen worden in @path.

en: Database support
nl: Databaseondersteuning

en: The date the comment was most recently updated.
nl: De datum waarop de reactie het laatst is gewijzigd.

en: Comment posted: %subject.
nl: Reactie geplaatst: %subject.

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
nl: Dit veld is uitgeschakeld omdat u onvoldoende rechten heeft om het te wijzigen.

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
nl: Bekijk, bewerk en verwijder alle inhoud ongeacht de geldende rechten.

en: Syslog format
nl: Syslog-formaat

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
nl: Externe bronnen kunnen automatisch worden geoptimaliseerd. Dit kan zowel de omvang als het aantal requests verminderen.

en: A date in 'time-since' format. (%date)
nl: Een datum in 'tijd sinds' opmaak (%date)

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Sidebar background
nl: Achtergrond zijbalk

en: Sidebar borders
nl: Randen zijbalk

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: %field cannot contain any markup.
nl: %field mag geen opmaak bevatten.

en: Administer software updates
nl: Software-updates beheren

en: @required_name (Missing)
nl: @required_name (Ontbreekt)

en: @required_name (Version @compatibility required)
nl: @required_name (Versie @compatibility vereist)

en: Unresolved dependency
nl: Onopgeloste afhankelijkheid

en: @name requires this module.
nl: @name vereist deze module.

en: @name requires this module and version. Currently using @required_name version @version
nl: @name vereist deze module en versie. Momenteel wordt versie @version van @required_name gebruikt

en: Site details
nl: Websitegegevens

en: Title and slogan
nl: Titel en slogan

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
nl: Het databasetabelvoorvoegsel, %prefix, die u hebt opgegeven, is ongeldig. Het tabelvoorvoegsel mag enkel cijfers, letters, punten en onderstrepingstekens bevatten.

en: Show row weights
nl: Gewicht van rijen tonen

en: Hide row weights
nl: Gewicht van rij verbergen

en: %name: the value may be no less than %min.
nl: %name: de waarde mag niet minder zijn dan %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: Node module element
nl: Element van de Node-module

en: not yet assigned
nl: nog niet toegewezen

en: not yet created
nl: nog niet aangemaakt

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: The URL of the account edit page.
nl: De URL van de account-bewerkingspagina.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
nl: De gegevens konden niet worden opgeslagen omdat het doel %destination ongeldig is. Dit kan gebeuren door onjuist gebruik van file_save_data() of door een ontbrekende stream wrapper.

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
nl: Kies een tekenreeks die achter de waarde geplaatst moet worden, zoals 'm' of 'kb/s'. Leeglaten om niet te gebruiken. Scheid enkelvoud en meervoud van elkaar met een verticale streep ("euro|euro's").

en: Thousand marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Display prefix and suffix.
nl: Voor- en achtervoegsel weergeven.

en: Display with prefix and suffix.
nl: Met voor- en achtervoegsel weergeven.

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: No field is displayed.
nl: Er wordt geen veld getoond.

en: No field is hidden.
nl: Geen enkel veld is verborgen.

en: Format settings:
nl: Opmaakinstellingen:

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: Syslog identity
nl: Syslog-ID

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
nl: Een tekenreeks die wordt toegevoegd aan ieder bericht dat in de Syslog wordt geschreven. Als meerdere sites logberichten in hetzelfde Syslogbestand schrijven kan met deze Syslog-id onderscheid gemaakt worden tussen de berichten.

en: Error pages
nl: Foutmeldingspagina's

en: Run cron every
nl: Cron uitvoeren iedere

en: Manage automatic site maintenance tasks.
nl: Automatische onderhoudstaken beheren.

en: Weight for added term
nl: Gewicht voor toegevoegde term

en: Minimal profile for running tests. Includes absolutely required modules only.
nl: Basisprofiel om tests uit te voeren. Bevat alleen noodzakelijke modules.

en: Post comments
nl: Reacties plaatsen

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
nl: Weet u zeker dat u de tekstopmaak %format wil uitschakelen?

en: Disabled text format %format.
nl: Tekstopmaak %format is uitgeschakeld.

en: Disable text format
nl: Tekstopmaak uitschakelen

en: Configure @module permissions
nl: Toegangsrechten voor @module instellen

en: Administer settings.
nl: Instellingen beheren.

en: View reports, updates, and errors.
nl: Rapporten, updates en foutmeldingen bekijken.

en: Nothing
nl: Niets

en: Update @title
nl: @title bijwerken

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam. Kan alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
nl: De systeemnaam moet unieke tekens bevatten.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
nl: De systeemnaam mag alleen kleine letters, cijfers en koppeltekens bevatten.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nl: De systeemnaam is al in gebruik. Deze moet uniek zijn.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Label display for @title
nl: Label voor @title tonen

en: Formatter for @title
nl: Formatter voor @title

en: Parents for @title
nl: Bovenliggende onderdelen voor @title

en: Weight for new file
nl: Gewicht voor nieuw bestand

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: Weight for new effect
nl: Gewicht voor nieuw effect

en: Enable @title menu link
nl: Menulink @title inschakelen

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
nl: Een unieke naam om de URL van het menu te maken. De naam mag alleen kleine letters, nummers en koppeltekens bevatten.

en: URL fallback
nl: URL-fallback

en: Use an already detected language for URLs if none is found.
nl: Gebruik een reeds gedetecteerde taal voor URLs wanneer er geen gevonden is.

en: %type_name: Create new content
nl: %type_name: Nieuwe inhoud aanmaken

en: %type_name: Edit own content
nl: %type_name: Eigen inhoud bewerken

en: %type_name: Edit any content
nl: %type_name: Alle inhoud bewerken

en: %type_name: Delete own content
nl: %type_name: Eigen inhoud verwijderen

en: %type_name: Delete any content
nl: %type_name: Alle inhoud verwijderen

en: Next steps
nl: Volgende stappen

en: @driver_name settings
nl: @driver_name-instellingen

en: No fields are present yet.
nl: Er zijn nog geen velden beschikbaar.

en: Uninstall @module module
nl: @module-module deïnstalleren

en: Enable newly added modules
nl: Nieuw toegevoegde modules inschakelen

en: View the administration theme
nl: Beheerthema bekijken

en: Release notes for @project_title
nl: Notities bij deze versie van @project_title

en: The role settings have been updated.
nl: De rol-instellingen zijn bijgewerkt.

en: Use field label instead of the "On value" as label
nl: Gebruik de label van het veld in plaats van de waarde voor 'aan' als label

en: List (integer)
nl: Lijst (integer)

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
nl: Dit veld slaat gehele getallen op uit een lijst van toegestane 'waarde => label' paren. Bijvoorbeeld 'Levensduur in dagen': 1 => 1 dag, 7 => 1 week, 31 => 1 maand.

en: List (float)
nl: Lijst (zwevendekommagetal)

en: This field stores float values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Fraction': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.
nl: Dit veld slaat zwevendekommagetallen op uit een lijst van toegestane 'waarde => label'-paren. Bijvoorbeeld 'Fractie': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
nl: Dit veld slaat tekstwaarden op uit een lijst van toegestane 'waarde => label' paren. Bijvoorbeeld 'Staten van de VS': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
nl: Het label is optioneel: als een regel enkel een getal bevat, zal het gebruikt worden als sleutel én als label.

en: Allowed values list: invalid input.
nl: Lijst met toegestane waardes: ongeldige invoer.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
nl: Lijst met toegestane waardes: enkele waardes die momenteel in gebruik zijn worden verwijderd.

en: RSS category
nl: RSS-categorie

en: Changes to the style have been saved.
nl: Wijzigingen aan de stijl zijn opgeslagen.

en: Fields pending deletion
nl: Velden in afwachting om verwijderd te worden

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
nl: De throbber-weergave toont niet de status van het uploaden maar neemt minder plaats in. De voortgangsbalk is nuttig om het verloop van omvangrijke uploads te bewaken.

en: Cron takes care of running periodic tasks like checking for updates and indexing content for search.
nl: Cron voert periodieke taken uit zoals het controleren op beschikbare updates en de inhoud indexeren voor de zoekmachine.

en: User name and password
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord

en: User module account form elements.
nl: Accountformulier-elementen van User-module.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
nl: De zoekopdracht bevat te veel AND/OR-functies. Enkel de eerste @count woorden van de zoekopdracht zijn gebruikt.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam die bestaat uit letters, cijfers en onderstrepingstekens.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
nl: Wanneer er geen afbeelding wordt geüpload, wordt deze afbeelding getoond in de weergave en zal deze de standaardafbeelding van het veld overschrijven.

en: No book content available.
nl: Geen boekinhoud beschikbaar.

en: logged in users only
nl: alleen ingelogde gebruikers

en: South Sudan
nl: Zuid-Soedan

en: Caribbean Netherlands
nl: Caribisch Nederland

en: Not fully protected
nl: Niet volledig beschermd

en: The response failed verification so will not be processed.
nl: Het antwoord kon niet geverifieerd worden en zal daarom niet worden verwerkt.

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
nl: De callback-URL is niet lokaal en vertrouwd: !url

en: Display the comment with standard comment view.
nl: Toon de reactie met standaard reactie view.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: Display the content with standard node view.
nl: Toon de inhoud met de standaard node-weergave.

en: Content ID from URL
nl: Inhoud-ID uit de URL

en: Taxonomy term ID from URL
nl: Taxonomieterm-ID uit URL

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor dit overzicht.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
nl: Bijlagen toegevoegd aan andere weergaven om meerdere overzichten in hetzelfde overzicht te kunnen gebruiken.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Het overzicht als een feed weergeven, zoals een RSS feed.

en: Embed
nl: Inbedden

en: Provide a display which can be embedded using the views api.
nl: Biedt een weergave die met de Views-API kan worden ingesloten.

en: Empty display extender
nl: Lege 'weergave-uitbreiding'

en: Unformatted list
nl: Onopgemaakte lijst

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: HTML list
nl: HTML-lijst

en: Displays rows as an HTML list.
nl: Toont de rijen als een HTML-lijst.

en: Grid
nl: Raster

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een raster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaardsamenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Generates an RSS feed from a view.
nl: Genereert een RSS-feed van dit overzicht.

en: Fields
nl: Velden

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Display fields as RSS items.
nl: Velden als RSS-items weergeven.

en: Fixed value
nl: Vaste waarde

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Raw value from URL
nl: Onbewerkte waarde van de URL

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
nl: Er wordt toegang verleend aan gebruikers met een van de opgegeven rollen.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
nl: Gebruikers met de opgegeven toegangstekst krijgen toegang.

en: SQL Query
nl: SQL-query

en: No caching of Views data.
nl: Views-data niet cachen.

en: Time-based
nl: Op tijd gebaseerd

en: Simple time-based caching of data.
nl: Op tijd gebaseerde eenvoudige caching van data.

en: Basic exposed form
nl: Basis zichtbaar formulier

en: Input required
nl: Invoer vereist

en: An exposed form that only renders a view if the form contains user input.
nl: Een zichtbaar gemaakt formulier dat alleen een overzicht weergeeft als het formulier invoer van de gebruiker bevat.

en: Display all items
nl: Alle items weergeven

en: Display all items that this view might find
nl: Alle items weergeven die dit overzicht kan vinden

en: Display a specified number of items
nl: Een bepaald aantal items weergeven

en: Display a limited number items that this view might find.
nl: Een gelimiteerd aantal items weergeven van wat dit overzicht kan vinden.

en: Paged output, full pager
nl: Gepagineerde weergave, uitgebreide paginering

en: Full
nl: Volledig

en: Paged output, mini pager
nl: Gepagineerde weergave, mini-paginering

en: Use the mini pager output.
nl: Gebruik de mini-paginering.

en: Jump menu
nl: Snelmenu

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
nl: Plaatst alle resultaten in een keuzevak en staat de gebruiker toe om naar een andere pagina te gaan op basis van de resultaten.

en: Node type
nl: Node-type

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
nl: Een datum in de database opslaan als een datumtijdveld, aanbevolen voor complete datums, en tijden die mogelijk een tijdzone-omzetting nodig hebben.

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
nl: Een datum in de database opslaan als een ISO-datum. Aanbevolen voor historische of incomplete datums.

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to support legacy data.
nl: Een datum in de database opslaan als een 'UNIX timestamp'. Dit is een afgeraden formaat ter ondersteuning van oude data.

en: Number (integer)
nl: Getal (integer)

en: Number (decimal)
nl: Getal (decimaal)

en: Number (float)
nl: Getal (zwevende komma)

en: Pop-up calendar
nl: Pop-upkalender

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Plain
nl: Plat

en: more
nl: meer

en: fields
nl: velden

en: field
nl: veld

en: Contextual filters
nl: Contextuele filters

en: contextual filters
nl: contextuele filters

en: Contextual filter
nl: Contextueel filter

en: contextual filter
nl: contextueel filter

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: Filter criteria
nl: Filtercriteria

en: filter criteria
nl: filtercriteria

en: Filter criterion
nl: Filtercriterium

en: filter criterion
nl: filtercriterium

en: Relationships
nl: Relaties

en: relationships
nl: relaties

en: Relationship
nl: Relatie

en: header
nl: kop

en: footer
nl: voet

en: No results behavior
nl: Gedrag bij ontbreken van resultaten

en: no results behavior
nl: gedrag bij ontbreken van resultaten

en: Comments are responses to node content.
nl: Reacties zijn opmerkingen op de inhoud van een node.

en: The comment ID of the field
nl: De reactie-ID van het veld

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
nl: De naam van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link naar de website van de auteur.

en: Author's website
nl: Website van de auteur

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
nl: De website van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link. Dit is leeg als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Hostname of user that posted the comment.
nl: Host-naam van de gebruiker die heeft gereageerd.

en: Mail
nl: E-mail

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
nl: E-mail van de gebruiker die heeft gereageerd. Deze zal leeg zijn als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Date and time of when the comment was created.
nl: De datum en tijd waarop de reactie geplaatst werd.

en: Date in the form of CCYYMMDD.
nl: Datum in de notatie CCYYMMDD.

en: Created year + month
nl: Aangemaakt jaar + maand

en: Date in the form of YYYYMM.
nl: Datum in de notatie YYYYMM.

en: Created year
nl: Jaar van aanmaak

en: Date in the form of YYYY.
nl: Datum in de notatie YYYY.

en: Created month
nl: Maand van aanmaak

en: Date in the form of MM (01 - 12).
nl: Datum genoteerd als MM (01 - 12).

en: Created day
nl: Dag van aanmaak

en: Date in the form of DD (01 - 31).
nl: Datum genoteerd als DD (01 - 31).

en: Created week
nl: Week van aanmaak

en: Date in the form of WW (01 - 53).
nl: Datum genoteerd als WW (01 - 53).

en: The language the comment is in.
nl: De taal van de reactie.

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Date and time of when the comment was last updated.
nl: De datum en tijd waarop de reactie voor het laatst gewijzigd werd.

en: Updated year + month
nl: Jaar en maand van wijziging

en: Updated year
nl: Jaar van wijziging

en: Updated month
nl: Maand van wijziging

en: Updated day
nl: Dag van wijziging

en: Updated week
nl: Week van wijziging

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
nl: Of de reactie goedgekeurd is (of nog in de moderatiewachtrij).

en: Not Approved
nl: Niet goedgekeurd

en: Provide a simple link to view the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bekijken.

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Provide a simple link to edit the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te verwijderen.

en: Provide a simple link to approve the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie goed te keuren.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om op de reactie te reageren.

en: Depth
nl: Diepte

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
nl: Diepte van de reactie laten zien als deze vertakt is.

en: Thread
nl: Vertakking

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
nl: Sorteer op vertakkingsvolgorde. Dit houdt boven- en onderliggende reacties bijeen.

en: The node ID to which the comment is a reply to.
nl: De node-ID waarop is gereageerd.

en: The content to which the comment is a reply to.
nl: De inhoud waarop is gereageerd.

en: Author uid
nl: Auteur-uid

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
nl: Als u meer velden dan de uid nodig heeft, voeg dan de relatie 'reactie : auteur' toe.

en: The User ID of the comment's author.
nl: De gebruikers-ID van de auteur van de reactie.

en: author
nl: auteur

en: Parent CID
nl: Bovenliggend CID

en: The Comment ID of the parent comment.
nl: De reactie-ID van de bovenliggende reactie.

en: Parent comment
nl: Bovenliggende reactie

en: The parent comment.
nl: De bovenliggende reactie.

en: Last comment time
nl: Tijd van de laatste reactie

en: Date and time of when the last comment was posted.
nl: Datum en tijd toen de laatste reactie geplaatst werd.

en: Last comment author
nl: Auteur van de laatste reactie

en: The name of the author of the last posted comment.
nl: De naam van de auteur van de laatst geplaatste reactie.

en: The number of comments a node has.
nl: Het aantal reacties dat de node heeft.

en: Updated/commented date
nl: Bijgewerkte/laatste reactiedatum

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
nl: De meest recente tijd van de laatste reactie of van de bijgewerkte node.

en: Last comment CID
nl: Laatste reactie-CID

en: Display the last comment of a node
nl: Laatste reactie van een node tonen

en: Last Comment
nl: Laatste reactie

en: The last comment of a node.
nl: Laatste reactie van een node.

en: Last comment uid
nl: Laatste reactie-uid

en: The User ID of the author of the last comment of a node.
nl: De gebruiker-ID van de auteur van de laatste reactie op een node.

en: User module 'member for' view element.
nl: Element 'Geregistreerd sinds' van de User-module.

en: Appears in: @bundles.
nl: Komt voor in: @bundles.

en: @group (historical data)
nl: @group (historische data)

en: @group (historical data): @field
nl: @group (historische data): @field

en: - No value -
nl: - Geen waarde -

en: image from !field_name
nl: afbeelding van !field_name

en: @label (!name:delta)
nl: @label (!naam:delta)

en: Delta - Appears in: @bundles.
nl: Delta - Komt voor in: @bundles.

en: term from !field_name
nl: term van !field_name

en: The ID of the file.
nl: De ID van het bestand.

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: Mime type
nl: Mime-type

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: Extension
nl: Extensie

en: The extension of the file.
nl: De extensie van het bestand.

en: The status of the file.
nl: De status van het bestand.

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: The date the file was uploaded.
nl: De datum waarop het bestand geüpload is.

en: User who uploaded
nl: De gebruiker die het bestand uploadde

en: File Usage
nl: Bestandsgebruik

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
nl: Inhoud die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit bestand voorkomt in een veld van de inhoud.

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze node, gewoonlijk omdat het een bestand in een veld van de node is.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
nl: Een gebruiker die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de gebruiker is.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
nl: Een bestand dat is gekoppeld aan de gebruiker, meestal omdat het zich in een veld bevindt aan de gebruiker.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
nl: Een reactie die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze reactie, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
nl: Een taxonomieterm die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze taxonomieterm, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: Taxonomy Vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: A taxonomy vocabulary that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy vocabulary.
nl: Een taxonomiewoordenlijst die verband houdt met dit bestand. Meestal is dit een bestand in een veld van de taxonomiewoordenlijst.

en: A file that is associated with this taxonomy vocabulary, usually because it is in a field on the taxonomy vocabulary.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze taxonomiewoordenlijst. Meestal bevindt dit bestand zich in een veld van de taxonomiewoordenlijst.

en: The module managing this file relationship.
nl: De module die deze bestandsrelatie beheert.

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: The type of entity that is related to the file.
nl: Het type entiteit dat aan het bestand gerelateerd is.

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: The ID of the entity that is related to the file.
nl: De ID van de entiteit die aan het bestand gerelateerd is.

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: The number of times the file is used by this entity.
nl: Het aantal keren dat een bestand door deze entiteit wordt gebruikt.

en: Locale source
nl: Brontekst

en: A source string for translation, in English or the default site language.
nl: Een brontekenreeks voor vertaling, in het Engels of in de standaardwebsitetaal.

en: The ID of the source string.
nl: De ID van een brontekst.

en: A description of the location or context of the string.
nl: Een beschrijving van de locatie of de context van een tekenreeks.

en: Source
nl: Bron

en: The full original string.
nl: De volledige, originele tekenreeks.

en: Provide a simple link to edit the translations.
nl: Levert een eenvoudige link om de vertalingen te bewerken.

en: Locale target
nl: Vertaling

en: Translation
nl: Vertaling

en: The full translation string.
nl: De volledig vertaling.

en: The language this translation is in.
nl: De taal waarin de vertaling is.

en: Singular LID
nl: Enkelvoudige LID

en: The ID of the parent translation.
nl: De ID van de bovenliggende vertaling.

en: Plural
nl: Meervoud

en: Whether or not the translation is plural.
nl: Of de vertaling meervoudig is.

en: The node ID.
nl: De ID van de node.

en: The content title.
nl: De titel van de inhoud.

en: The date the content was posted.
nl: De datum waarop de inhoud is aangemaakt.

en: The date the content was last updated.
nl: De datum waarop de inhoud voor het laatst is bijgewerkt.

en: The content type (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
nl: Het inhoudstype (Bijv.: 'blog-item', 'forumbericht', 'verhaal', etc).

en: Whether or not the content is published.
nl: Of de inhoud gepubliceerd is.

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
nl: Filtert ongepubliceerde inhoud weg als de huidige gebruiker deze niet kan zien.

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Not promoted
nl: Niet aangeraden

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Whether or not the content is sticky.
nl: Of de inhoud 'vastgeplakt bovenaan de lijst' is.

en: Not sticky
nl: Niet vastgeplakt

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
nl: Of de inhoud wel of niet vastgeplakt is. Om de vastgeplakte inhoud eerst te zien zet dit op aflopend.

en: Provide a simple link to the content.
nl: Levert een eenvoudige link naar de inhoud.

en: Provide a simple link to edit the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te verwijderen.

en: The aliased path to this content.
nl: De padalias naar deze inhoud.

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
nl: De auteur van deze inhoud. Als u meer velden van de uid nodig heeft, voeg dan de 'Inhoud: auteur' relatie toe.

en: Relate content to the user who created it.
nl: Verbind inhoud met de gebruiker die het gecreëerd heeft.

en: User has a revision
nl: Gebruiker heeft een revisie

en: All nodes where a certain user has a revision
nl: Alle nodes waarbij een bepaalde gebruiker een revisie heeft

en: Content revision
nl: Inhoudsrevisie

en: Content revision is a history of changes to content.
nl: Inhoudsrevisie is het bijhouden van inhoudelijke wijzigingen.

en: Relate a content revision to the user who created the revision.
nl: Verbind een inhoudsrevisie met de gebruiker die de revisie gedaan heeft.

en: revision user
nl: Revisiegebruiker

en: The revision NID of the content revision.
nl: De rivisie-NID van de inhoudsrevisie.

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: The revision ID of the content revision.
nl: De revisie-ID van de inhoudsrevisie

en: Log message
nl: Logbericht

en: The log message entered when the revision was created.
nl: Het logbericht dat ingevoerd is toen de revisie werd gemaakt.

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: Provide a simple link to the revision.
nl: Een eenvoudige link naar de revisie.

en: Provide a simple link to revert to the revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de revisie terug te zetten.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoudsrevisie te verwijderen.

en: Content access
nl: Toegang tot inhoud

en: Access
nl: Toegang

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
nl: Filter de inhoud op weergavetoegang. <strong> Niet nodig als de node wordt gebruikt als basistabel.</strong>

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Show a marker if the content is new or updated.
nl: Toon een marker als de inhoud nieuw of bijgewerkt is.

en: Show only content that is new or updated.
nl: Toon alleen inhoud die nieuw of bijgewerkt is.

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
nl: De score van het zoekitem. Dit wordt alleen gebruikt als het zoekfilter ook aanwezig is.

en: Links from
nl: Verwijzingen van

en: Other nodes that are linked from the node.
nl: Andere nodes waarnaar deze node verwijst.

en: Links to
nl: Verwijzingen naar

en: Other nodes that link to the node.
nl: Andere nodes die naar deze node verwijzen.

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: The terms to search for.
nl: De termen om naar te zoeken.

en: Modules/Themes/Theme engines in your codebase.
nl: Modules, thema's en template-machines in deze Drupal-installatie

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
nl: Het itemtype. Bijvoorbeeld module, theme, of theme_engine

en: Schema version
nl: Schemaversie

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
nl: Het database-schemaversienummer van de module. -1 als de module niet is geïnstalleerd (de tabellen bestaan niet); 0 of de hoogste N van de  hook_update_N-functie van de module die ofwel doorlopen is of bestond toen de module voor het eerst werd geïnstalleerd.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
nl: Taxonomietermen zijn gekoppeld aan nodes.

en: The tid of a taxonomy term.
nl: De tid van een taxonomieterm.

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
nl: Taxonomieterm gekozen met automatische aanvulling of keuzelijst.

en: Representative node
nl: Representatieve node

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
nl: Bevat één enkele representatieve node voor elke term, overeenkomstig het gekozen sorteercriterium.

en: The taxonomy term name.
nl: De taxonomietermnaam.

en: Taxonomy term name.
nl: Taxonomietermnaam

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: The term weight field
nl: Het gewicht van de term

en: The description associated with a taxonomy term.
nl: De beschrijving van de taxonomieterm.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
nl: Filter de resultaten van 'Taxonomie:Term' uit een specifieke woordenlijst.

en: Term edit link
nl: Termbewerkingslink

en: Provide a simple link to edit the term.
nl: Levert een eenvoudige link om de term te bewerken.

en: Content with term
nl: Inhoud met taxonomieterm

en: Relate all content tagged with a term.
nl: Alle inhoud gemarkeerd met een taxonomieterm relateren.

en: Has taxonomy term ID
nl: Heeft taxonomieterm-ID

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
nl: De inhoud tonen als het de geselecteerde taxonomietermen bevat.

en: Has taxonomy term
nl: Bevat taxonomieterm

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
nl: De bovenliggende term. Dit kan leiden tot dubbele gegevens als  een woordenlijst wordt gebruikt waarin meerdere bovenliggende items zijn toegestaan.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" by the parent pid.
nl: Het resultaat van 'Taxonomie: Term' filteren op de pid van de bovenliggende term.

en: The parent term of the term.
nl: De bovenliggende term van de term.

en: Users who have created accounts on your site.
nl: Gebruikers die een account hebben aangemaakt op de website.

en: Content authored
nl: Auteur van de inhoud

en: Current
nl: Huidige

en: Name (raw)
nl: Naam (onbewerkt)

en: Data
nl: Gegevens

en: No role
nl: Geen rol

en: Global
nl: Algemeen

en: Random
nl: Willekeurig

en: Randomize the display order.
nl: De weergavevolgorde willekeurig maken.

en: Allow a contextual filter value to be ignored. The query will not be altered by this contextual filter value. Can be used when contextual filter values come from the URL, and a part of the URL needs to be ignored.
nl: Een contextuele filterwaarde kan worden genegeerd. De query zal niet veranderd worden door deze contextuele filterwaarde. Kan gebruikt worden wanneer de contextuele filterwaarde van de URL afkomt, en een deel van de URL genegeerd moet worden.

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Provide custom text or link.
nl: Aangepaste tekst of een link invullen.

en: View result counter
nl: Resultatenteller

en: Displays the actual position of the view result
nl: Toont de actuele positie van het overzichtsresultaat

en: Text area
nl: Tekstveld

en: Unfiltered text
nl: Ongefilterde tekst

en: Add unrestricted, custom text or markup. This is similar to the custom text field.
nl: Aangepaste tekst of HTML toevoegen zonder beperkingen. Dit is vergelijkbaar met het aangepaste tekstveld.

en: View area
nl: Overzichtsgebied

en: Insert a view inside an area.
nl: Een overzicht in een gebied plaatsen.

en: Result summary
nl: Samenvatting van het resultaat

en: Shows result summary, for example the items per page.
nl: Een samenvatting van de resultaten tonen. Bijvoorbeeld het aantal items per pagina.

en: Contextual Links
nl: Contextuele links

en: Display fields in a contextual links menu.
nl: Geef velden in een contextuele links-menu weer.

en: Combine fields filter
nl: Veldenfilter combineren

en: Dropbutton
nl: Keuzeknop

en: Display fields in a dropbutton.
nl: Velden in een keuzeknop weergeven

en: Math expression
nl: Wiskundige expressie

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
nl: Evalueert een wiskundige uitdrukking en geeft deze weer.

en: Fields comparison
nl: Veldvergelijking

en: Use fields comparison to filter the result of the view.
nl: Gebruik veldvergelijking om resultaten in het overzicht te filteren.

en: The number of new comments on the node.
nl: Het aantal nieuwe reacties op de node.

en: Add comment link
nl: Reactielink toevoegen

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
nl: Toont de standaardreactielink zoals gebruikt bij gewone nodes. Deze wordt alleen getoond als de gebruiker het recht heeft om te reageren.

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
nl: Zijn reacties op de node wel of niet toegelaten.

en: User posted or commented
nl: Geplaatst of gereageerd door de gebruiker

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
nl: Alleen nodes weergeven die een gebruiker geplaatst heeft of waarop de gebruiker gereageerd heeft.

en: Comments of the node
nl: Reacties op de node

en: Relate all comments on the node. This will create 1 duplicate record for every comment. Usually if you need this it is better to create a comment view.
nl: Relateer alle reacties aan de node. Dit zal een extra record aanmaken voor iedere reactie. Meestal als u dit nodig heeft is het beter om een reactie-View te maken.

en: @entity using @field
nl: @entity die @field gebruikt

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op de afbeelding.

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
nl: Verbind elke @entity met een @field met de waarde van de term.

en: The language the content is in.
nl: De taal waarin de inhoud is geschreven.

en: Taxonomy terms on node
nl: Taxonomietermen in node

en: All taxonomy terms
nl: Alle taxonomietermen

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
nl: Alle taxonomietermen van de geselecteerde woordenlijsten weergeven die in een node zijn gebruikt.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
nl: Inhoud weergeven als deze de geselecteerde taxonomietermen of onderliggende termen bevat. Als gevolg van toegenomen complexiteit zijn hier minder opties dan in de versies zonder 'diepte'.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
nl: Heeft taxonomieterm-ID (met diepte)

en: Has taxonomy terms (with depth)
nl: Heeft taxonomietermen (met diepte)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
nl: Heeft diepteparameter van taxonomieterm-ID

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
nl: Toestaan dat de 'diepte' voor Taxonomy: Term-ID (met diepte) kan worden aangepast via een extra contextuele filterwaarde.

en: Group results together
nl: Resultaten groeperen

en: Count DISTINCT
nl: Aantal 'distinct'

en: Sum
nl: Som

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Standard deviation
nl: Standaardafwijking

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Custom block
nl: Aangepast blok

en: User interface translation
nl: Gebruikersinterface-vertaling

en: Select and configure themes.
nl: Selecteer en configureer thema's.

en: Administration tools.
nl: Beheertools.

en: Date and time formats
nl: Datum- en tijdnotaties

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Add image style
nl: Afbeeldingsstijl toevoegen

en: Add date format
nl: Datumnotatie toevoegen

en: Used in views
nl: Gebruikt in overzichten

en: Overview of fields used in all views.
nl: Overzicht van gebruikte velden in alle overzichten.

en: Views plugins
nl: Views-plugins

en: Overview of plugins used in all views.
nl: Overzicht van de plugins gebruikt in alle Views.

en: Custom blocks
nl: Aangepaste blokken

en: Add custom block
nl: Aangepast blok toevoegen

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Add layout
nl: Lay-out toevoegen

en: Views
nl: Overzichten

en: Manage customized lists of content.
nl: Aangepaste lijsten van de inhoud beheren.

en: Add view
nl: Overzicht toevoegen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: List terms
nl: Termen weergeven

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: Date field values
nl: Datumveldwaarden

en: Tokens related to date field values.
nl: Tokens gerelateerd aan datumveldwaarden.

en: The date value.
nl: De datumwaarde.

en: End Date
nl: Einddatum

en: The End date value.
nl: De einddatumwaarde.

en: The language code of the language the node is written in.
nl: De taalcode van de taal waarin de inhoud geschreven is.

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Value
nl: Waarde

en: Tokens related to views.
nl: Tokens gerelateerd aan overzichten.

en: The human-readable name of the view.
nl: De voor mensen leesbare naam van het overzicht.

en: The description of the view.
nl: De beschrijving van het overzicht.

en: The machine-readable name of the view.
nl: De machine-leesbare naam van het overzicht.

en: The title of current display of the view.
nl: De titel van de huidige weergave van het overzicht.

en: The URL of the view.
nl: De URL van het overzicht.

en: Run updates
nl: Updates uitvoeren

en: Flush all caches
nl: Alle caches leegmaken

en: CSS and JavaScript
nl: CSS en JavaScript

en: Page and else
nl: Pagina en anders

en: Layout
nl: Lay-out

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Update data
nl: Data bijwerken

en: Current anonymous / authenticated users
nl: Huidige anonieme/geverifieerde gebruikers

en: List additional actions
nl: Aanvullende acties weergeven

en: Every
nl: Iedere

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Briefly describe the changes you have made.
nl: Beschrijf de wijzigingen die u heeft aangebracht in het kort.

en: From
nl: Van

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Strike-through
nl: Doorhalen

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Align center
nl: Centreren

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Bullet list
nl: Opsommingslijst

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Blockquote
nl: Citaat

en: Source code
nl: Broncode

en: Horizontal rule
nl: Horizontale lijn

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopieren

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste Text
nl: Plakken als platte tekst

en: Paste from Word
nl: Plakken vanuit Word

en: Show blocks
nl: Blokken weergeven

en: Remove format
nl: Opmaak verwijderen

en: Character map
nl: Bijzondere tekens

en: HTML block format
nl: HTML-blok opmaak

en: Font style
nl: Lettertypevariant

en: Styles
nl: Stijlen

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Button separator
nl: Knopscheider

en: Editor
nl: Redacteur

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Rich Text Editor, !label field
nl: Opgemaakte tekst-editor, veld !label

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Show all columns
nl: Alle kolommen tonen

en: System path
nl: Systeempad

en: Display author and date information
nl: Auteur en datum tonen.

en: Displays
nl: Weergaven

en: No views match the search criteria.
nl: Geen views die aan de zoekcriteria voldoen.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
nl: * Alle wijzigingen zijn tijdelijk opgeslagen. Klik op Opslaan om de wijzigingen definitief te maken. Klik op Annuleren om de wijzigingen ongedaan te maken.

en: analyze view
nl: overzicht analyseren

en: clone view
nl: overzicht dupliceren

en: reorder displays
nl: weergaven herschikken

en: export view
nl: overzicht exporteren

en: Add !display
nl: !display toevoegen

en: clone @display_title
nl: @display_title dupliceren

en: delete @display_title
nl: @display_title verwijderen

en: disable @display_title
nl: @display_title uitschakelen

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Pager
nl: Paginering

en: Exposed form
nl: Zichtbaar formulier

en: Other
nl: Andere

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Change the machine name of this display.
nl: De systeemnaam van deze weergave wijzigen.

en: No comment
nl: Geen reactie

en: Comment or document this display.
nl: Deze weergave van een opmerking of uitleg voorzien.

en: Change the title that this display will use.
nl: De titel van deze weergave veranderen.

en: Change the way content is formatted.
nl: De wijze waarop de inhoud wordt opgemaakt veranderen.

en: Change settings for this format
nl: Instellingen voor deze opmaak wijzigen

en: Change the way each row in the view is styled.
nl: De wijze waarop elke rij in het overzicht is opgemaakt veranderen.

en: Change settings for this style
nl: Instellingen voor deze stijl wijzigen

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Change whether or not this display will use AJAX.
nl: Instellen of deze weergave wel of geen AJAX gebruikt.

en: Hide attachments in summary
nl: Bijlagen in samenvatting verbergen

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
nl: Instellen of bijlagen wel of niet worden weergegeven bij een contextueel filter-samenvatting.

en: Hide contextual links
nl: Contextuele links verbergen

en: Change whether or not to display contextual links for this view.
nl: Instellen of contextuele links voor dit overzicht weergegeven worden.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Offset
nl: Startpunt

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Change this display's pager setting.
nl: De paginering-instellingen van deze weergave wijzigen.

en: Change settings for this pager type.
nl: De instellingen voor dit type paginering wijzigen.

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
nl: Instellen of er in deze weergave een 'meer'-link wordt getoond.

en: Use aggregation
nl: Aggregatiefuncties gebruiken

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
nl: Groeperen en aggregratie (berekeningen) van velden toestaan.

en: Query settings
nl: Query-instellingen

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
nl: Toestaan om geavanceerde instellingen voor de query-plugin in te stellen

en: Current user's language
nl: Taal van huidige gebruiker

en: Default site language
nl: Standaardtaal van de website

en: Field Language
nl: Taal van velden

en: All fields which support translations will be displayed in the selected language.
nl: Een veld dat vertalingen ondersteunt zal worden weergegeven in de geselecteerde taal.

en: View any unpublished content
nl: Alle niet-gepubliceerde inhoud bekijken

en: %vocabulary: Edit terms
nl: %vocabulary: Termen bewerken

en: %vocabulary: Delete terms
nl: %vocabulary: Termen verwijderen

en: Administer views
nl: Overzichten beheren

en: Access the views administration pages.
nl: De beheerpagina's van overzichten bekijken.

en: Bypass views access control
nl: Toegangscontrole van overzichten omzeilen

en: Bypass access control when accessing views.
nl: Toegangscontrole tijdens het bekijken van overzichten omzeilen.

en: Flush caches
nl: Cache opschonen

en: Specify access control type for this display.
nl: Toegangscontroletype voor deze weergave instellen.

en: Change settings for this access type.
nl: Instellingen voor dit toegangstype aanpassen.

en: Specify caching type for this display.
nl: Het cachingtype voor deze weergave instellen.

en: Link display
nl: Linkweergave

en: Specify which display or custom url this display will link to.
nl: Specificeer naar welke weergave of aangepaste url deze weergave linkt.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Exposed form style
nl: Stijl van zichtbaar formulier

en: Select the kind of exposed filter to use.
nl: Selecteer het soort zichtbare filter dat zal worden gebruikt.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
nl: Formulierinstellingen voor deze zichtbare formulierstijl.

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
nl: De CSS-klassenamen wijzigen die aan deze weergave worden toegevoegd.

en: Theme
nl: Thema

en: Information
nl: Informatie

en: Get information on how to theme this display
nl: Informatie over het verwerken van deze weergave in een thema.

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: Cache once for everything (global)
nl: Eén keer cachen voor alles (globaal)

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per role
nl: Per rol

en: Per role per page
nl: Per rol per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Per user per page
nl: Per gebruiker per pagina

en: Block caching
nl: Blokcaching

en: The selected style or row format does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl of rijformaat maakt geen gebruik van velden.

en: And/Or, Rearrange
nl: En/Of, Herschikken

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: desc
nl: aflopend

en: Auto preview
nl: Automatische voorbeeldweergave

en: Preview with contextual filters:
nl: Voorbeeldweergave met contextuele filters:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
nl: Contextuele filterwaarden scheiden met een '/'. Bijvoorbeeld %example.

en: Update preview
nl: Voorbeeldweergave bijwerken

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: Apply (all displays)
nl: Toepassen (alle weergaven)

en: Revert to default
nl: Terugzetten naar standaard

en: Apply (this display)
nl: Toepassen (deze weergave)

en: Trimmed limit: @trim_length characters
nl: Limiet voor inkorten: @trim_length tekens

en: Trimmed limit
nl: Limiet voor inkorten

en: Set @title as default
nl: @title als standaard instellen

en: Interface translation
nl: Interface-vertaling

en: not applicable
nl: niet van toepassing

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Is one of
nl: Is een van

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: not in
nl: niet in

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: empty
nl: leeg

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Contains
nl: Bevat

en: contains
nl: bevat

en: Contains any word
nl: Bevat een van de woorden

en: has word
nl: bevat het woord

en: Contains all words
nl: Bevat alle woorden

en: has all
nl: bevat alle

en: Starts with
nl: Begint met

en: begins
nl: begint

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: ends
nl: eindigt

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Length is shorter than
nl: De lengte is korter dan

en: shorter than
nl: korter dan

en: Length is longer than
nl: De lengte is langer dan

en: longer than
nl: langer dan

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Update this item
nl: Dit item bijwerken

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Makes date/time fields available.
nl: Maakt datum/tijdvelden beschikbaar

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Aangepaste lijsten en query's vanuit de database creëeren.

en: Enable interface translation to English
nl: Interface-vertaling naar het Engels inschakelen

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: Clear
nl: Wissen

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Normal
nl: Normaal

en: Delete view
nl: Overzicht verwijderen

en: Center left
nl: Links centreren

en: Center right
nl: Rechts centreren

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
nl: Bronafbeelding in %source_image_path niet gevonden tijdens het genereren van een afgeleide afbeelding in %derivative_path

en: Influence
nl: Invloed

en: Influence is a numeric multiplier used in ordering search results. A higher number means the corresponding factor has more influence on search results; zero means the factor is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
nl: Invloed is een numerieke vermenigvuldigingsfactor die gebruikt wordt om zoekresultaten te sorteren. Een hoger getal betekent meer invloed op de zoekresultaten, nul betekent geen enkele invloed op de zoekresultaten. Als de getallen worden gewijzigd hoeft de zoekindex niet opnieuw te worden opgebouwd. Wijzigingen hebben onmiddellijk effect.

en: Form build-id mismatch detected while attempting to store a form in the cache.
nl: Formulier build-id-fout gedetecteerd bij het opslaan van het formulier in de cache.

en: Apply pending updates
nl: Updates toepassen

en: Unknown (@langcode)
nl: Onbekend (@langcode)

en: No valid timezone name was provided.
nl: Er werd geen geldige tijdszonebenaming geleverd.

en: The second is missing.
nl: De seconde ontbreekt.

en: The minute is missing.
nl: De minuut ontbreekt.

en: The hour is missing.
nl: Het uur ontbreekt.

en: The day is missing.
nl: De dag ontbreekt.

en: The month is missing.
nl: De maand ontbreekt.

en: The year is missing.
nl: Het jaar ontbreekt.

en: The value @date does not match the expected format.
nl: De waarde @date komt niet overeen met het verwachte formaat.

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
nl: Het jaar is ongeldig. Controleer of de invoer wel uit vier cijfers bestaat.

en: The year is invalid.
nl: Het jaar is ongeldig.

en: The month is invalid.
nl: De maand is ongeldig.

en: The day is invalid.
nl: De dag is ongeldig.

en: The hour is invalid.
nl: Het uur is ongeldig.

en: The minute is invalid.
nl: De minuut is ongeldig.

en: The second is invalid.
nl: De seconde is ongeldig.

[ctx: datetime]
en: Year
nl: Jaar

[ctx: datetime]
en: Month
nl: Maand

[ctx: datetime]
en: Day
nl: Dag

[ctx: datetime]
en: Hour
nl: Uur

en: Hour
nl: Uur

[ctx: datetime]
en: Minute
nl: Minuut

en: Minute
nl: Minuut

[ctx: datetime]
en: Second
nl: Seconde

en: Second
nl: Seconde

en: The specified file %file could not be copied because the destination is invalid. More information is available in the system log.
nl: Het bestand %file kon niet gekopieerd worden omdat de bestemming niet klopt. Meer informatie vind u op de pagina Recente logberichten.

en: The specified file %file could not be moved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
nl: Het bestand %file kon niet verplaatst worden omdat de bestemming niet klopt. Meer informatie vind u op de pagina Recente logberichten.

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nl: Het bestand %file kon niet worden bewaard omdat het %maxsize overschrijdt, de maximale toegestane grootte voor uploads.

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
nl: Het bestand %file kon niet worden bewaard omdat het uploaden niet werd voltooid.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
nl: Het bestand kon niet worden geupload omdat de doelmap %destination ongeldig is.

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
nl: De gegevens konden niet opgeslaan worden omdat de bestemming ongeldig is. Meer informatie is beschikbaar in de systeem log.

en: File %file (%realpath) could not be copied because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
nl: Het bestand %file (%realpath) kon niet gekopieerd worden omdat de bestemming %destination ongeldig is. Dit wordt vaak veroorzaakt door een verkeerd gebruik van file_copy() of een ontbrekende stream-wrapper.

en: File %file could not be copied because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
nl: Bestand %file kon niet gekopieerd worden omdat de bestemming %destination ongeldig is. Dit wordt vaak veroorzaakt door een verkeerd gebruik van file_copy() of een ontbrekende stream-wrapper.

en: File %file (%realpath) could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
nl: File %file (%realpath) kon niet verplaatst worden omdat de bestemming %destination ongeldig is. Dit kan veroorzaakt worden door een verkeerd gebruik van file_move() of een ontbrekende stream-wrapper.

en: File %file could not be moved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
nl: Bestand %file kon niet verplaatst worden omdat de bestemming %destination ongeldig is. Dit kan veroorzaakt worden door een verkeerd gebruik van file_move() of een ontbrekende stream_wrapper.

en: The file %path was not deleted because it does not exist.
nl: Het bestand %path is niet verwijderd omdat het niet bestaat.

en: The URL %url is not valid.
nl: De URL %url is ongeldig.

en: %name must be a valid color.
nl: %name moet een geldige kleur zijn.

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
nl: Import van string '%string' is overgeslagen vanwege verboden of incorrecte HTML.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language because no translations currently exist for that language.
nl: JavaScript vertalingsbestand voor de taal %language is verwijderd omdat er voor deze taal momenteel geen vertalingen zijn.

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Footer fourth
nl: Vierde voettekst

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Adjust top margin
nl: Bovenmarge aanpassen

en: Enabled components
nl: Ingeschakelde onderdelen

en: Icon menu
nl: Icon-menu

en: Search bar
nl: Zoekbalk

en: User counts
nl: Gebruiker-tellingen

en: Account links
nl: Account-links

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: Book settings
nl: Boekinstellingen

en: Top level book
nl: Hoofdniveau van het boek

en: The book the node is in.
nl: Het boek waarin deze node zich bevindt.

en: The weight of the book page.
nl: Het gewicht van de boekpagina.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
nl: De diepte van de boek pagina in de hiërarchie. Het topniveau heeft een diepte van 1.

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: The order of pages in the book hierarchy.
nl: De volgorde van de pagina's in de boekhiërachie.

en: The parent book node.
nl: De bovenliggende boek-node.

en: Book parent
nl: Bovenliggend boek

en: Book root from current node
nl: Boektop van de huidige node

en: Toolbar configuration
nl: Werkbalk-instelling

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Active toolbar
nl: Actieve werkbalk

en: Available buttons
nl: Beschikbare knoppen

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: You must enter a valid hexadecimal color value for %name.
nl: Voer een geldige hexadecimale kleurwaarde in voor %name.

en: days
nl: dagen

en: No user
nl: Geen gebruiker

[ctx: Sort order]
en: Numerical
nl: Numeriek

en: Link this field to its comment
nl: Dit veld naar zijn reacties linken

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: Link field to the node if there is no comment.
nl: Veld linkt naar de node als er geen reacties zijn.

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Use destination
nl: Bestemming gebruiken

en: Add destination to the link
nl: Een bestemming aan de link toevoegen

en: Show teaser-style link
nl: Teaser-stijl link weergeven

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
nl: De reactielink tonen in het formulier dat wordt gebruikt in de standaardnodeteasers, in plaats van het volledige nodeformulier.

en: Link this field to its user or an author's homepage
nl: Dit veld aan de gebruiker of website van de gebruiker linken

en: Link this field to new comments
nl: Dit veld aan nieuwe reacties linken

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Display links
nl: Links tonen

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Use site default RSS settings
nl: Gebruik de standaard RSS-instellingen van de website.

en: View differences
nl: Verschillen bekijken

en: Import all
nl: Alles importeren

en: View changes of @config_file
nl: Wijzigingen van de @config_file bekijken

en: New
nl: Nieuwe

en: Close
nl: Sluiten

en: Configuration name
nl: Configuratienaam

en: Paste your configuration here
nl: Plak de configuratie hier

en: File added
nl: Bestand toegevoegd

en: File removed
nl: Bestand verwijderd

en: Importing configuration
nl: Configuratie importeren

en: Link to contact page
nl: Link naar contactpagina

en: Provide a simple link to the user contact page.
nl: Levert een eenvoudige link naar de contactpagina van de gebruiker.

en: Link label
nl: Linklabel

en: Contact %user
nl: Contact opnemen met %user

en: Choose how users view dates and times:
nl: Kies hoe gebruikers datums en tijdstippen zien:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
nl: Om opties toe te voegen of te bewerken, navigeer naar de <a href="@date-time-page">Datum-en tijdinstellingen</a>.

en: Display:
nl: Weergave:

en: Both Start and End dates
nl: Start- en einddatum

en: Start date only
nl: Enkel een startdatum

en: End date only
nl: Enkel een einddatum

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: Multiple values:
nl: Meerdere waarden:

en: Identify a specific number of values to display, or leave blank to show all values.
nl: Geef een aantal waarden op om weer te geven. Leeg laten om alle waarden weer te geven.

en: starting from @isodate
nl: beginnend op @isodate

en: ending with @isodate
nl: eindigend op @isodate

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
nl: Specifieke start en/of stop data instellen in het formaat YYYY-MM-DDTTHH:MM:SS, of leeglaten voor alle beschikbare data.

en: Show remaining days
nl: Resterend aantal dagen tonen

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
nl: Hoeveel tijdselementen dienen wergegeven te worden in de 'tijd geleden' tekst.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time hence
nl: Resterende tijd

en: Time hence (with "hence" appended)
nl: Resterende tijd (voorafgegaan door 'over')

en: Time span (future dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in de toekomst worden voorafgegaan door '-')

en: Time span (past dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in het verleden worden voorafgegaan door '-')

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: How to display the time ago or time hence for this field.
nl: Hoe dient de tijd geleden of de tijd nog te gaan weergegeven te worden voor dit veld.

en: Display dates using the @format format
nl: Datums weergeven in het formaat @format

en: Display dates using the default format because the specified format (@format) is not defined
nl: Datums weergeven volgens de standaardnotatie omdat de specifieke notatie (@format) niet gedefinieerd is.

en: Display both Start and End dates
nl: Start- en einddatum weergeven

en: Display Start date only
nl: Enkel de startdatum weergeven

en: Display End date only
nl: Enkel de einddatum weergeven

en: Show @count value(s) starting with @date1, ending with @date2
nl: Toon @count waarde(n), beginnend op @date1 en eindigend op @date2.

en: all
nl: alle

en: earliest
nl: vroegste

en: latest
nl: laatste

en: Show remaining days: @value
nl: Resterend aantal dagen tonen: @value

en: Default date
nl: Standaarddatum

en: No default value
nl: Geen standaardwaarde

en: Now
nl: Nu

en: Relative
nl: Relatief

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
nl: Beschrijf de tijd ten opzichte van de betreffende dag (in het Engels), zoals '+90 days' (90 dagen later) of '+1 Saturday' (aanstaande zaterdag). Zie !strototime voor meer details.

en: Relative default value
nl: Relatieve standaardwaarde

en: Default end date
nl: Standaard einddatum

en: Same as Default date
nl: Zelfde als de standaarddatum

en: Relative default value for end date
nl: Relatieve standaardwaarde voor de einddatum

en: The Strtotime default value is invalid.
nl: De Strtotime standaardwaarde is ongeldig.

en: The Strtotime default value for the End Date is invalid.
nl: De Strtotime standaardwaarde voor de einddatum is ongeldig.

en: Date entry options
nl: Datuminvoeropties

en: Custom input format
nl: Aangepast invoerformaat

en: Time increments
nl: Tijdsinterval

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 5 minute
nl: 5 minuten

en: 10 minute
nl: 10 minuten

en: 15 minute
nl: 15 minuten

en: 30 minute
nl: 30 minuten

en: Within
nl: Binnen

en: Position of date part labels
nl: Labelposities van de datumonderdelen

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
nl: Voer een aangepaste datumnotatie in of kies een van de vooraf ingestelde notaties.

en: Collect an end date
nl: Een einddatum opslaan

en: Select the timezone handling method for this date field.
nl: Selecteer de methode voor de tijdzonebehandeling van dit datumveld.

en: Time zone handling
nl: Tijdzone-verwerking

en: Cache dates
nl: Datums cachen

en: Maximum dates per field
nl: Maximumaantal datums per veld

en: If set to '0', all date values on every entity will be cached. Note that caching every date on fields that may have a large number of multiple or repeating values may create a significant performance penalty when the cache is cleared. The suggested setting for multiple value and repeating fields is no more than 4 values per field.
nl: '0' betekent dat alle datumwaarden van alle entiteiten worden gecached. Merk op dat datumvelden cachen die een grote hoeveelheid meerdere of herhalende datums bevatten, de performance negatief kunnen beinvloeden wanneer de cache wordt gewist. Het is aan  te raden om voor velden met meerdere en herhalende datums deze op niet meer dan vier waarden per veld te zetten.

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
nl: Datums zonder uurprecisie kunnen geen tijdzone-afhandeling gebruiken.

en: The number of cache values must be a number.
nl: Het aantal cache-waarden moet een getal zijn.

en: The number of cache values must be a number 0 or greater.
nl: Het aantal cache-waarden moet een getal groter dan 0 zijn.

en: Site's time zone
nl: De tijdzone van de website

en: Date's time zone
nl: De tijdzone van de datum

en: User's time zone
nl: De tijdzone van de gebruiker

en: No time zone conversion
nl: Geen tijdzoneconversie

en: Starting year
nl: Beginjaar

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
nl: Voer een relatieve waarde in (-9, +9) of een absoluut jaar in zoals 2015.

en: Ending year
nl: Eindjaar

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
nl: Het beginjaar dient een formaat te hebben zoals -9, of een absoluut jaar zoals 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
nl: Het eindjaar dient een formaat te hebben zoals +9, of een absoluut jaar zoals 2030.

en: Format: @date
nl: Notatie: @date

en: The value input for field %field is invalid:
nl: De ingevoerde waarde voor veld %field is ongeldig:

en: A valid date is required for %title.
nl: Een geldige datum is vereist voor %title.

en: %title is invalid.
nl: %title is ongeldig.

en: The value input for field %field is invalid.
nl: De ingevoerde waarde voor veld %field is ongeldig.

[ctx: Sort order]
en: Date
nl: Datum

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: The dates are invalid.
nl: De data zijn ongeldig.

en: !start-date to !end-date
nl: !start-date t/m !end-date

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
nl: Een 'begindatum' is verplicht voor veld %field #%delta.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
nl: Een 'einddatum' is verplicht voor veld %field #%delta.

en: %time ago
nl: %time geleden

en: %time hence
nl: over %time

en: Date part
nl: Datumgedeelte

en: Date entry
nl: Datuminvoer

en: Default values
nl: Standaardwaarden

en: Starting and ending year
nl: Start- en eindjaar

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: @label -  start date (!name)
nl: @label - startdatum (!name)

en: @label -  start date
nl: @label - startdatum

en: @label - end date (!name:!column)
nl: @label - einddatum (!name:!column)

en: @label - end date:!column
nl: @label - einddatum:!column

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Date (!base_table)
nl: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
nl: Alle Views !base_table-datumvelden filteren.

en: Date field(s)
nl: Datumveld(en)

en: Select one or more date fields to filter with this argument.
nl: Selecteer één of meerdere datumvelden om te filteren met dit argument.

en: OR
nl: OF

en: AND
nl: EN

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Teruggave van items die een overeenkomstig datumveld bevatten (datum = field_1 OR field_2) of alleen items die volledig overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (datum = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this argument.
nl: Kies minimaal één datumveld voor deze parameter.

en: Default format
nl: Standaardformaat

en: Date format options
nl: Datumformaatopties

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
nl: Kies het type van de datumwaarde om te gebruiken in standaarden, samenvattingen en navigatie. Bijvoorbeeld de nauwkeurigheid van 'maand' zal de standaard datum op de huidige maand instellen, samenvattingen op maand bij samenvattingsoverzichten en linken toevoegen naar de volgende en vorige maand bij gebruik in de datumnavigatie.

en: Date year range
nl: Datumbereik jaar

en: Dates to compare
nl: Datums om te vergelijken

en: Start/End date range
nl: Begin-/einddatumbereik

en: Only this field
nl: Alleen dit veld

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
nl: Het jaarbereik moet in het formaat -9:+9, 2005:2010, -9:2010, of 2005:+9 zijn.

en: Select date field(s) to filter.
nl: Datumveld(en) selecteren om te filteren.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Geef die items terug die een overeenkomstig datumveld hebben (date - field_1 OR field_2) of alleen die items die overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
nl: Kies minimaal één datumveld voor dit filter.

en: Missing date fields!
nl: Ontbrekende datum velden!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: (@field) <strong>Getoond</strong> @widget @format

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Select
nl: Selecteren

en: Filter granularity
nl: Filternauwkeurigheid

en: Relative start date
nl: Relatieve begindatum

en: Relative end date
nl: Relatieve einddatum

en: Relative date
nl: Relatieve datum

en: Select a date
nl: Kies een datum

en: Relative start date not specified.
nl: Relatieve begindatum niet opgegeven.

en: Relative end date not specified.
nl: De relatieve einddatum is niet opgegeven.

en: Relative date not specified.
nl: De relatieve datum is niet opgegeven.

en: <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: <strong>Getoonde</strong> @widget @format

en: Please choose a year.
nl: Kies een jaar.

en: Please choose a month.
nl: Kies een maand.

en: Please choose a day.
nl: Kies een dag.

en: Please choose an hour.
nl: Kies een uur.

en: Please choose a minute.
nl: Kies een minuut.

en: Please choose a second.
nl: Kies een seconde.

en: Entity
nl: Entiteit

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: This is an alias of @group: @field.
nl: Dit is een alias van @group: @field.

en: Also known as: !also.
nl: Ook bekend als: !also.

en: @label (!name:language)
nl: @label (!name:taal)

en: @label:language
nl: @label:taal

en: Language - Appears in: @bundles.
nl: Taal - komt voor in: @bundles.

en: <No value>
nl: -Geen waarde-

en: Display list value as human readable
nl: Een door mensen leesbare lijst met waarden laten zien

en: Column used for click sorting
nl: Kolom gebruikt voor kliksortering

en: Used by Style: Table to determine the actual column to click sort the field on. The default is usually fine.
nl: Gebruikt door Style: Tabel om de klikbare kolom te bepalen waarmee wordt gesorteerd. De standaardwaarde is meestal voldoende.

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Use field template
nl: Veldtemplate gebruiken

en: If checked, field api classes will be added using field.tpl.php (or equivalent). This is not recommended unless your CSS depends upon these classes. If not checked, template will not be used.
nl: Indien aangevinkt, worden CSS-klassen toegevoegd door gebruik te maken van field.tpl.php (of equivalent). Dit is niet aanbevolen tenzij de CSS afhankelijk van deze klassen is. Indien niet aangevinkt wordt het template niet gebruikt.

en: Checking this option will cause the group Display Type and Separator values to be ignored.
nl: Als deze optie geselecteerd is, worden de waarden van de groep Weergavetype en Scheidingsteken genegeerd.

en: Multiple field settings
nl: Instellingen voor meerdere velden

en: Display all values in the same row
nl: Alle waarden in dezelfde rij weergeven

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
nl: Indien aangevinkt zullen meerdere waarden voor dit veld in dezelfde rij te zien zijn. Indien niet aangevinkt zal elke waarde in dit veld een nieuwe rij creëren. Indien 'gegroepeerd op', wordt gebruikt, zorg er dan voor dat er gegroepeerd wordt op 'Entity ID' om enig effect te hebben.

en: Display @count value(s)
nl: @count waarde(n) weergeven

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: First and last only
nl: Alleen eerste en laatste

en: Group column
nl: Groepeerkolom

en: Select the column of this field to apply the grouping function selected above.
nl: Selecteer de kolom van dit veld om de hierboven geselecteerde groepeerfunctie toe te passen.

en: Group columns (additional)
nl: Groepeerkolommen (extra)

en: Select any additional columns of this field to include in the query and to group on.
nl: Selecteer aanvullende kolommen van dit veld om in de query in te sluiten en op te groeperen.

en: Raw @column
nl: Onbewerkte @column

en: Limited
nl: Beperkt

en: Number of values is required.
nl: Aantal waarden is verplicht.

en: Display modes
nl: Weergavemodi

en: Manage
nl: Beheren

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires an Apache server running PHP with mod_php or Nginx with PHP-FPM.
nl: Deze server is niet geschikt om de voortgang van bestand-uploads te tonen. Hiervoor is een Apache server met PHP en mod_php, of Nginx server met PHP-FPM vereist.

en: file from !field_name
nl: bestand uit !field_name

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op het bestand.

en: Detect if tar is part of the extension
nl: Controleer of 'tar' onderdeel is van de extensie

en: See if the previous extension is '.tar' and if so, add that, so we see 'tar.gz' or 'tar.bz2' instead of just 'gz'.
nl: Kijk of de voorgaande extensie '.tar' is, en voeg die in dat geval toe zodat 'tar.gz' of 'tar.bz2' wordt getoond in plaat van slechts 'gz'.

en: Display an icon representing the file type, instead of the MIME text (such as "image/jpeg")
nl: Een pictogram tonen die het bestandstype weergeeft in plaats van de MIME-tekst (zoals 'afbeelding/jpeg')

en: Text editor
nl: Tekst-editor

en: This option is disabled because no modules that provide a text editor are currently enabled.
nl: Deze optie is uitgeschakeld omdat er geen module is die een tekst-editor levert.

en: Enable image uploads
nl: Afbeelding-uploads inschakelen

en: File storage
nl: Bestandsopslag

en: Storage: @name
nl: Opslag: @name

en: Upload directory
nl: Uploadmap

en: Maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
nl: Als dit veld leeg wordt gelaten dan beperken de instellingen van PHP de maximumgrootte per upload tot @size.

en: Maximum dimensions
nl: Maximale afmetingen

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
nl: Afbeeldingen groter dan deze afmetingen worden verkleind.

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: width
nl: breedte

en: height
nl: hoogte

en: Align
nl: Uitlijning

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Link text
nl: Linktekst

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Based on the text editor configuration, these tags have automatically been added: <strong>@tag-list</strong>.
nl: Op basis van de configuratie van de teksteditor zijn de volgende elementen automatisch toegevoegd: <strong>@tag-list</strong>.

en: Set as default theme
nl: Als standaardthema instellen

en: Custom language...
nl: Aangepaste taal...

en: Fill in the language details and save the language with <em>Add custom language</em>.
nl: Vul de taalgegevens in en voeg de taal toe door op de knop <em>Aangepaste taal toevoegen</em> te klikken.

en: The language %language (%langcode) already exists.
nl: De taal %language (%langcode) bestaat al.

en: Use the <em>Add language</em> button to save a predefined language.
nl: Klik op <em>Taal toevoegen</em> om een voorgedefinieerde taal op te slaan.

en: The language %language has been created and can now be used.
nl: De taal %language is aangemaakt en kan worden gebruikt.

en: The %language (%langcode) language has been removed.
nl: De %language (%langcode) taal is verwijderd.

en: The %language (%langcode) language has been created.
nl: De %language (%langcode) taal is aangemaakt.

en: The %language (%langcode) language has been updated.
nl: De taal %language (%langcode) is bijgewerkt.

en: Save layout
nl: Layout opslaan

en: Style settings
nl: Stijlinstellingen

en: Style
nl: Stijl

en: No menu entry
nl: Geen menu-item

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
nl: Vul, indien ingesteld op normaal of tab, de tekst in om te gebruiken voor het menu-item.

en: Insert item into an available menu.
nl: Item in een beschikbaar menu invoegen.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
nl: Menuselectie vereist de activering van de Menu-module.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
nl: Hoe lager het gewicht, hoe hoger of meer naar links het zal verschijnen.

en: Parent menu item
nl: Bovenliggend menu-item

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de titel in voor het item.

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Remove block
nl: Blok verwijderen

en: Site language
nl: Site-taal

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Path prefix configuration
nl: Padvoorvoegsel-instellingen

en: Domain configuration
nl: Domeinconfiguratie

en: %language (%langcode) path prefix
nl: Padvoorvoegsel %language (%langcode)

en: %language (%langcode) domain
nl: Domein %language (%langcode)

en: The prefix for %language, %value, is not unique.
nl: Het voorvoegsel voor %language, %value, is niet uniek.

en: The domain for %language, %value, is not unique.
nl: Het domein voor %language, %value, is niet uniek.

en: Displayed as %date_format
nl: Weergegeven als %date_format

en: Unknown language
nl: Onbekende taal

en: Native language
nl: Moedertaal

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
nl: Wanneer aangevinkt zal de oorspronkelijke naam van de taal worden weergegeven

en: No language
nl: Geen taal

en: Current installed version
nl: Momenteel geïnstalleerde versie

en: Back to content editing
nl: Terug naar inhoud bewerken

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
nl: Sommige rollen missen permissie voor toegang tot de inhoud, maar weergave %display heeft geen toegangscontrole.

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
nl: Weergave %display heeft geen toegangscontrole maar heeft ook geen filter voor gepubliceerde nodes.

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
nl: Weergave %display heeft node/% als pad ingesteld. Dit levert niet op wat u verwacht. Als u meerdere versies van de node-weergave wilt, gebruik dan panelen.

en: Unknown content type
nl: Onbekend inhoudstype

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: Link this field to the original piece of content
nl: Dit veld naar de oorspronkelijke inhoud linken

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
nl: Selecteer deze optie om een absolute link te tonen. Verplicht als dit pad wordt gebruikt als een bestemmingslink (zoals in 'Dit veld als link tonen' hierboven).

en: Link this field to its content revision
nl: Dit veld aan de inhoudsrevisie linken

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: Display field as the content type machine name.
nl: Het veld als systeemnaam van het inhoudstype tonen.

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Choose one or more content types to validate with.
nl: Kies één of meer inhoudstypes om op te valideren.

en: Validate user has access to the content
nl: Controleren of de gebruiker toegang tot de inhoud heeft

en: Access operation to check
nl: Te controleren toegangsbewerking

en: Filter value format
nl: Notatie filterwaarde

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Node IDs separated by , or +
nl: Node ID's gescheiden door , of +

en: Display comments
nl: Reacties weergeven

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Display the results with standard search view.
nl: Toon resultaten met de standaard zoekweergave.

en: No alternate
nl: Geen alternatief

en: Alternative sort
nl: Alternatieve sortering

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
nl: Selecteer een alternatief standaardtabelsorteringsveld om te gebruiken als het zoekscoreveld niet beschikbaar is.

en: Alternate sort order
nl: Alternatieve sorteervolgorde

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Remove search score
nl: Zoekscore verwijderen

en: On empty input
nl: Zonder invoer

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Show None
nl: Niets weergeven

en: Display score
nl: Score tonen

en: Logo settings
nl: Logo-instellingen

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
nl: Voorbeelden: <code>@implicit-public-file</code> (voor een bestand in het publieke bestandssysteem), <code>@explicit-file</code>, of <code>@local-file</code>.

en: Message to display when in maintenance mode
nl: Boodschap die aan de bezoekers wordt getoond als de site in onderhoudsmodus staat.

en: Pattern
nl: Patroon

en: Starting level
nl: Startniveau

en: Did not delete temporary file "%path" during garbage collection because it is in use by the following modules: %modules.
nl: Het tijdelijke bestand '%path' is niet verwijderd tijdens opruimen van tijdelijke bestanden omdat het in gebruik is door de volgende module(s): %modules.

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Add terms
nl: Termen toevoegen

en: Term language
nl: Taal van de term

en: Taxonomy settings
nl: Taxonomie-instellingen

en: No name
nl: Geen naam

en: Set the breadcrumb for the term parents
nl: Het broodkruimelpad voor de bovenliggende term instellen

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
nl: Wanneer gesecteerd zal het broodkruimelpad alle bovenliggende termen bevatten, elk met een link naar deze view. Merk op dat dit alleen werkt als maar eén term is ontvangen.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gemarkeerd zijn met termen in de hiërarchie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gemarkeerd zijn met 'appel' en 'fruit'. Wanneer het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gemarkeerd met 'fruit' als de diepte -1 is (of lager).

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
nl: Als dit geselecteerd is, kunnen gebruikers meerdere waarden invullen in de vorm van 1+2+3. In verband met het aantal JOIN's dat vereist zou zijn, wordt AND in combinatie met dit filter behandeld als OR.

en: No vocabulary
nl: Geen woordenlijst

en: Link this field to its taxonomy term page
nl: Dit veld aan zijn taxonomietermpagina linken

en: Convert spaces in term names to hyphens
nl: Spaties in termnamen omzetten naar koppeltekens

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
nl: Dit maakt het mogelijk om links te laten werken met de Views' taxonomietermargumenten.

en: Link this field to its term page
nl: Dit veld koppelen aan bijbehorende termenpagina

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: The taxonomy term ID for the term.
nl: De ID voor de taxonomieterm.

en: The taxonomy term name for the term.
nl: De naam voor de taxonomieterm.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De systeemnaam voor de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Wijzig dit in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Display error message
nl: Foutmeldingen weergeven

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
nl: Kies de woordenlijst die u wilt verbinden. Bedenk dat elke gevonden term een nieuw record maakt. Gebruik deze relatie daarom bij voorkeur in slechts één woordenlijst die slechts één term per node bevat.

en: Load default filter from term page
nl: Standaardfilter van de termpagina laden

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
nl: Standaardfilter van de node-pagina laden, handig voor gerelateerde taxonomieblokken

en: Multiple-value handling
nl: Verwerking meervoudige waarden

en: Filter to items that share all terms
nl: Filter op items die alle termen delen

en: Filter to items that share any term
nl: Filter op items die een van de termen delen

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
nl: Selecteer woordenlijsten als u specifiek op deze wilt valideren. Als er geen woordenlijsten zijn aangevinkt voldoen alle termen.

en: Filter value type
nl: Soort filterwaarde

en: Term IDs separated by , or +
nl: Term ID's gescheiden door , of +

en: Term name
nl: Termnaam

en: Term name converted to Term ID
nl: Termnaam omgezet naar term-ID

en: Select the form of this filter value; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as the filter.
nl: Selecteer de vorm van deze filterwaarde; bij het gebruik van termnaam is het in het algemeen efficiënter om deze om te zetten naar een term-ID en als filter 'Taxonomie: term-ID' te gebruiken in plaats van 'Taxonomie: termnaam'.

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
nl: Streepjes in URL omzetten naar spaties in filterwaarden voor termen

en: Content may be translated into any of the <a href="@languages">enabled languages</a>.
nl: Inhoud kan vertaald worden in elke <a href="@languages">geactiveerde taal</a>

en: Content Translation
nl: Inhoudvertaling

en: Translation set node ID
nl: Vertalingset node-ID

en: The ID of the translation set the content belongs to.
nl: De ID van de vertalingset waar de inhoud toe behoort.

en: Source translation
nl: Bronvertaling

en: The source that this content was translated from.
nl: De brontekst waarvan deze inhoud de vertaling is.

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Versions of content in different languages.
nl: Versies van de inhoud in verschillende talen.

en: Content that is either untranslated or is the original version of a translation set.
nl: Inhoud die ofwel onvertaald is, of de brontaal van een vertalingset is.

en: Node translation
nl: Node-vertaling

en: Child translation
nl: Onderliggende vertaling

en: Content that is a translation of a source translation.
nl: Inhoud die een vertaling is van een bronvertaling.

en: Translation status
nl: Vertalingsstatus

en: The translation status of the content - whether or not the translation needs to be updated.
nl: De vertaalstatus van de inhoud; of de vertaling al dan niet bijgewerkt dient te worden.

en: Outdated
nl: Gedateerd

en: Translate link
nl: Vertaallink

en: Provide a simple link to translate the node.
nl: Levert een eenvoudige link om de node te vertalen.

en: translate
nl: vertalen

en: Include untranslated content
nl: Onvertaalde inhoud opnemen

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Translation option
nl: Vertaalopties

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
nl: Met de vertaalopties kunt u selecteren welke vertaling of vertalingen in een vertaling mee doen. Kies 'Huidige taal' of 'Standaard taal' om respectievelijk mee te doen in de vertaling in de huidige of de standaardtaal. Selecteer een specifieke taal om aan te sluiten op een vertaling in die taal. Als u "Alle" kiest, zal elke vertaling een nieuwe rij creëren, waardoor het erop kan lijken dat er duplicaten zijn veroorzaakt.

en: HTTP request to @url failed with error: @error.
nl: HTTP-verzoek naar @url mislukt met fout: @error.

en: Update settings
nl: Update-instellingen

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
nl: Als deze optie ingeschakeld is, moet de gebruiker de annulering van het account bevestigen via e-mail.

en: New users will be required to validate their email address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With this setting disabled, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
nl: Nieuwe gebruikers zijn, alvorens aan te melden, verplicht hun e-mailadres te valideren, en krijgen een door het systeem gegenereerd wachtwoord toegewezen. Als deze instelling is uitgeschakeld, zullen gebruikers na registratie onmiddellijk ingelogd zijn en kunnen ze tijdens de registratie een eigen wachtwoord kiezen.

en: Username or email address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Emails
nl: E-mails

en: Edit the welcome email messages sent to new member accounts created by an administrator.
nl: De welkomstboodschap bewerken die wordt verstuurd als een beheerder een nieuwe gebruiker aanmaakt.

en: Edit the welcome email messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
nl: De welkomstboodschap bewerken die wordt verstuurd na registratie waarbij een goedkeuring door de beheerder is vereist.

en: Edit the welcome email messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
nl: De welkomstboodschap bewerken die wordt verstuurd na registratie waarbij geen goedkeuring door de beheerder is vereist.

en: Edit the email messages sent to users who request a new password.
nl: De e-mailberichten bewerken die de gebruikers ontvangen wanneer ze een nieuw wachtwoord aanvragen.

en: Enable and edit email messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
nl: E-mail berichten bij account-activatie inschakelen en bewerken (als een geregistreerde gebruiker wordt geactiveerd door een beheerder, op sites waar goedkeuring door de beheerder is vereist).

en: Enable and edit email messages sent to users when their accounts are blocked.
nl: E-mailberichten inschakelen en bewerken die bij blokkering van een account aan de gebruiker verzonden worden.

en: Edit the email messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
nl: De e-mailberichten bewerken die de gebruikers ontvangen wanneer ze hun account opheffen.

en: Enable and edit email messages sent to users when their accounts are canceled.
nl: E-mailberichten inschakelen en bewerken die bij het opheffen van een account aan de gebruiker verzonden worden.

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan de bijbehorende gebruiker koppelen

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: No link
nl: Geen link

en: To the user
nl: Naar de gebruiker

en: With a mailto:
nl: Met een mailto:

en: Use formatted username
nl: Gebruik de opgemaakte gebruikersnaam

en: If checked, the username will be formatted by the system. If unchecked, it will be displayed raw.
nl: Wanneer aangevinkt, zal de gebruikersnaam opgemaakt worden door het syteem. Wanneer niet aangevinkt wordt deze onopgemaakt weergegeven.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
nl: Overschrijf de weer te geven waarde voor anonieme gebruikers

en: Enable to display different text for anonymous users.
nl: Inschakelen om andere tekst weer te geven voor anonieme gebruikers.

en: Text to display for anonymous users
nl: Weer te geven tekst voor anonieme gebruikers

en: Link to user's profile
nl: Link naar het gebruikersprofiel

en: Link the user picture to the user's profile
nl: Link de afbeelding van de gebruiker aan zijn of haar gebruikersprofiel

en: Using <em>Default</em> will use the site-wide image style for user pictures set in the <a href="!account-settings">Account settings</a>.
nl: Met <em>Standaard</em> wordt de standaardstijl voor de weergave van een afbeelding gebruikt zoals opgegeven in <a href='!account-settings'>Accountinstellingen</a>.

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: Also look for a node and use the node author
nl: Zoek ook naar een node en gebruik hiervan de auteur

en: Type of user filter value to allow
nl: Het type gebruikersfilter dat is toegestaan

en: Only allow numeric UIDs
nl: Alleen numerieke UID's toestaan

en: Only allow string usernames
nl: Alleen tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
nl: Zowel numerieke UID's als tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Restrict user based on role
nl: Gebruiker op basis van rol beperken

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
nl: Als er geen rollen geselecteerd zijn, worden gebruikers van iedere rol toegestaan.

en: Broken handler @table.@field
nl: Defecte verwerker @table.@field

en: Skipping broken view @view
nl: Kapot overzicht @view aan het overslaan

en: View: @view - Display: @display
nl: Overzicht: @view - Weergave: @display

en: Views settings
nl: Instellingen voor overzichten

en: Ajax callback for view loading.
nl: AJAX-callback voor het laden van overzichten.

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
nl: Het bij dit tekstveld horende label wordt alleen in het beheerscherm weergegeven.

en: Display even if view has no result
nl: Altijd weergeven, zelfs als het overzicht geen resultaten heeft

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De verwerker voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de verwerker door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
nl: HTML-code is toegestaan in dit veld. De volgende tokens worden ondersteund:

en: Use replacement tokens from the first row
nl: Tokens van de eerste rij gebruiken

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: -Select-
nl: -Selecteer-

en: View to insert
nl: In te voegen overzicht

en: The view to insert into this area.
nl: Het in dit gebied in te voegen overzicht

en: Inherit contextual filters
nl: Contextuele filters overnemen

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
nl: Indien aangevinkt zal dit overzicht dezelfde contextuele filters krijgen als de bovenliggende.

en: Recursion detected in view @view display @display.
nl: Recursie gedetecteerd in overzicht @view weergave @display.

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Exception value
nl: Uitzonderingswaarde

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
nl: Wanneer deze waarde ontvangen wordt zal het filter genegeerd worden; bijvoorbeeld 'alle waarden'

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: Override the view and other argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De titels van het overzicht en andere argumenten overschrijven. Gebruik '%1' voor het eerste argument, '%2' voor het tweede, etc.

en: Provide title
nl: Titel ingeven

en: Override breadcrumb
nl: Kruimelpad overschrijven

en: Provide breadcrumb
nl: Kruimelpad ingeven

en: Enter a breadcrumb name you would like to use. See "Title" for percent substitutions.
nl: Voer een naam in om te gebruiken als kruimelpad. Zie 'Titel' voor vervanging van het procentteken.

en: Specify validation criteria
nl: Validatiecriteria opgeven

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: - Basic validation -
nl: - Basisvalidatie -

en: Action to take if filter value does not validate
nl: Te ondernemen actie als de filterwaarde ongeldig is

en: Display all results for the specified field
nl: Alle resultaten voor het opgegeven veld weergeven

en: Provide default value
nl: Standaardwaarde opgeven

en: Hide view
nl: Overzicht verbergen

en: Display a summary
nl: Samenvatting tonen

en: Display contents of "No results found"
nl: Inhoud van 'Geen resultaten gevonden' weergeven

en: Display "Access Denied"
nl: 'Geen toegang' weergeven

en: Show "Page not found"
nl: 'Pagina niet gevonden' weergeven

en: Skip default argument for view URL
nl: Standaardargument niet opnemen in de URL van het overzicht

en: Select whether to include this default argument when constructing the URL for this view. Skipping default arguments is useful e.g. in the case of feeds.
nl: Kies of dit standaardargument moet worden opgenomen in de URL voor dit overzicht. Weglaten is bv. nuttig bij feeds.

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Number of records
nl: Aantal records

[ctx: Sort order]
en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: Current node's creation time
nl: Tijdstip waarop deze node is aangemaakt.

en: Current node's update time
nl: Tijdstip waarop deze node is bijgewerkt.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Gebruikers kunnen meerdere waarden in de vorm van 1+2+3 (voor OR) of 1,2,3 (voor AND) invullen als dit geselecteerd is.

en: Allow multiple filter values to work together
nl: Meerdere filters toelaten om samen te functioneren.

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
nl: Indien geselecteerd, kunnen meerdere instanties van dit filter samenwerken, waardoor meerdere waarden aangeleverd worden aan het zelfde filter. Deze instelling is niet compatibel met de instelling 'Ontdubbelen'.

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Het aanvinken van dit veld zorgt ervoor dat overzichten met overbodige argumenten niet valideren.

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd, worden de voor het filter ingevoerde nummers niet gebruikt om te beperken, maar om deze uit te sluiten van het overzicht.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
nl: De woordenlijstmodus beperkt het aantal tekens in de filterwaarde. Hierdoor kan de samenvattingsweergave als een woordenlijst worden gebruikt.

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
nl: Hoeveel tekens van de filterwaarde gebruiken. Bij 1, zullen alle velden die beginnen met de eerste letter van de filterwaarde voldoen aan het filter.

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe moeten hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet bij weergave van de titel en de samenvatting.

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Create a label
nl: Een label aanmaken

en: Enable to create a label for this field.
nl: Inschakelen om een label te maken voor dit veld.

en: Place a colon after the label
nl: Na het label een dubbele punt plaatsen

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen. Dit wordt vaak gebruikt om velden te groeperen, of om het veld als token te gebruiken binnen een ander veld.

en: Customize field HTML
nl: HTML van het veld aanpassen

en: HTML element
nl: HTML-element

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit veld te plaatsen, bijvoorbeeld H1, H2, etc.

en: Create a CSS class
nl: Een CSS-klasse maken

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
nl: Voor deze klasse mag u tokens gebruiken uit de rubriek 'Resultaten herschrijven'.

en: Customize label HTML
nl: HTML van label aanpassen

en: Label HTML element
nl: HTML-element label

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit label te plaatsen, bijv H1, H2, etc.

en: Customize field and label wrapper HTML
nl: HTML-wrapper voor veld en label aanpassen

en: Wrapper HTML element
nl: Omvattend HTML-element

en: Choose the HTML element to wrap around this field and label, e.g. H1, H2, etc. This may not be used if the field and label are not rendered together, such as with a table.
nl: Kies het HTML-element dat voor dit veldlabel gebruikt wordt, bijvoorbeeld H1, H2 etc. Dit element zal niet worden gebruikt als het veld en label niet samen worden verwerkt, zoals in een tabel.

en: Add default classes
nl: Standaardklassen toevoegen

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
nl: Standaard Views-klassen gebruiken om het veld, veldlabel en veldinhoud te identificeren.

en: Rewrite results
nl: Resultaten herschrijven

en: Rewrite the output of this field
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
nl: Inschakelen om de uitvoer van dit veld met eigen tekst of tokens te overschrijven.

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Tekst om bij dit veld weer te geven. HTML gebruiken mag. U kunt data uit dit overzicht gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
nl: Toon dit veld als een link. Geef de bestemming hieronder aan.

en: Link path
nl: Linkpad

en: Use absolute path
nl: Absoluut pad gebruiken

en: Replace spaces with dashes
nl: Spaties door koppeltekens vervangen

en: External server URL
nl: URL van externe server

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
nl: Linkt naar een externe server door middel van een volledige URL: bijv.: 'http://www.example.com' of 'www.example.com'.

en: Transform the case
nl: Hoofd-/kleine letters omzetten

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe dienen hoofdletters in de filterwaarde omgezet te worden bij het genereren van de URL-paden?

en: Link class
nl: Linkklasse

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die als 'titel' wordt gebruikt. De meeste browsers geven dit weer in een tekstballon wanneer de muis over de link beweegt.

en: Rel Text
nl: Rel-tekst

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
nl: Voeg de 'Rel'-eigenschap toe voor gebruik in Lightbox2 of andere JavaScript-functies.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Target
nl: Doel

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters '[' and ']' please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar. Merk op dat door de volgorde waarin velden worden verwerkt, u geen velden kunt gebruiken die ná dit veld komen. Als u een veld nodig heeft dat hier niet wordt genoemd, wijzig dan de volgorde van de velden.
    Als u de tekens '[' en ']' wilt gebruiken, gebruik dan de HTML-codes '%5B' of '%5D'. Anders zullen ze worden vervangen door een lege spatie.</p>

en: Trim this field to a maximum length
nl: Dit veld inkorten tot een maximumlengte

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
nl: Inschakelen om het veld in te korten tot de maximale tekstlengte

en: The maximum number of characters this field can be.
nl: Het maximum aantal tekens waaruit dit veld kan bestaan.

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen inkorten na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen inkorten na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven tekens gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal tekens, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Add an ellipsis
nl: Ellipsis toevoegen

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
nl: Indien aangevinkt zal een '...' worden toegevoegd als een veld ingekort is.

en: Add a read-more link if output is trimmed.
nl: Een 'lees meer'-link toevoegen wanneer de tekst is ingekort.

en: If checked, a read-more link will be added at the end of the trimmed output
nl: Wanneer geselecteerd, zal een 'lees meer'-link worden toegevoegd aan het einde van de ingekorte tekst.

en: More link text
nl: Tekst 'meer'-link

en: The text which will be displayed on the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
nl: De tekst zal worden weergegeven in de 'lees meer'-link. U kunt gegevens van dit overzicht invoegen met de bovenstaande vervangingspatronen.

en: More link path
nl: Pad voor link 'Meer'

en: The path which is used for the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
nl: Het pad dat zal worden gebruikt voor de 'lees meer'-link. U kunt gegevens van het overzicht invoegen met de bovenstaande vervangingspatronen.

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
nl: Indien aangevinkt wordt HTML-correctie toegepast om te zorgen dat elementen na het inkorten juist worden afgesloten.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
nl: Indien aangevinkt worden alle HTML-elementen verwijderd.

en: Preserve certain tags
nl: Bepaalde tags behouden

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
nl: Geef de elementen op die u wenst te behouden in het filterproces. Bijvoorbeeld &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; zal alle 'p'- en 'br'-elementen behouden.

en: Remove whitespace
nl: Witruimte verwijderen

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
nl: Indien geselecteerd, zal witruimte aan het begin en aan het eind van de uitvoer worden verwijderd.

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
nl: Regeleinden omzetten in HTML &lt;br&gt;-codes.

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
nl: Indien aangevinkt, zullen alle regeleinden (bijv.: \n) worden omgezet in HTML-elementen &lt;br&gt;.

en: No results text
nl: Tekst als er geen resultaten zijn

en: Provide text to display if this field contains an empty result. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" in the "Rewrite Results" section below.
nl: Geef de tekst op die wordt getoond als dit veld geen inhoud heeft. HTML is toegestaan. Gegevens uit het overzicht kunnen worden toegevoegd met behulp van de 'Vervangingspatronen' uit 'Resultaten herschrijven' hieronder.

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
nl: Inschakelen om de 'Tekst als er geen resultaten zijn' te tonen als het veld het getal 0 bevat.

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Enable to hide this field if it is empty. Note that the field label or rewritten output may still be displayed. To hide labels, check the style or row style settings for empty fields. To hide rewritten content, check the "Hide rewriting if empty" checkbox.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen indien het leeg is. Merk op dat het veldlabel of de herschreven uitvoer nog steeds kan worden weergegeven. Om labels te verbergen, gebruikt u de stijl- of rijstijl-instellingen voor lege velden. Om herschreven inhoud te verbergen, selecteert u 'Niet herschrijven indien leeg'.

en: Hide rewriting if empty
nl: Niet herschrijven indien leeg

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
nl: Toon geen herschreven inhoud wanneer dit veld leeg is.

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Opgemaakt (in kB of MB)

en: Raw bytes
nl: Onbewerkte bytes

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Custom output for TRUE
nl: Aangepaste uitvoer voor TRUE

en: Custom output for FALSE
nl: Aangepaste uitvoer voor FALSE

en: Reverse
nl: Omkeren

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aangevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Available actions
nl: Beschikbare acties

en: All actions, except selected
nl: Alle acties, behalve de geselecteerde

en: Only selected actions
nl: Alleen geselecteerde acties

en: Selected actions
nl: Geselecteerde acties

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het getal aan waarmee de teller moet beginnen.

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Timezone to be used for date output.
nl: Te gebruiken tijdzone voor datumweergave.

en: - Default site/user timezone -
nl: - Standaardtijdzone van site/gebruiker -

en: Fields to be included as links.
nl: Velden die als link worden opgenomen.

en: Include destination
nl: Bestemming toevoegen

en: Display field as machine name.
nl: Veld als systeemnaam weergeven

en: Expression
nl: Expressie

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk teken gebruikt wordt als decimaalteken.

en: Thousands marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk teken gebruikt wordt om duizendtallen te scheiden.

en: Format plural
nl: Meervoudsformaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
nl: Als dit geselecteerd is, worden meervoudsvormen op een speciale manier behandeld.

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Text to use for the singular form.
nl: Bij enkelvoud te gebruiken tekst.

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
nl: Bij meervoudsvorm te gebruiken tekst, @count zal door de waarde vervangen worden.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die voor het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die na het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
nl: Hoe moeten geserialiseerde gegevens worden weergegeven? U kan een aangepaste array/object-sleutel of print_r toepassen op de volledige uitvoer.

en: Full data (unserialized)
nl: Volledige gegevens (niet-geserialiseerd)

en: Full data (serialized)
nl: Volledige gegevens (geserialiseerd)

en: A certain key
nl: Een bepaalde sleutel

en: Which key should be displayed
nl: Welke sleutel moet worden weergegeven

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
nl: Geef een sleutel op als u een sleutel van de gegevens wilt tonen.

en: How many different units to display in the string.
nl: Hoeveel verschillende eenheden moeten in de tekst worden weergegeven.

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: Grouped filters allow a choice between predefined operator|value pairs.
nl: Met gegroepeerde filters kan gekozen worden tussen voorgedefineerde operator|waarde-paren.

en: Filter type to expose
nl: Zichtbaar te maken filtertype

en: Single filter
nl: Enkele filter

en: Grouped filters
nl: Gegroepeerde filters

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
nl: Dit filter zichtbaar maken zodat bezoekers het kunnen aanpassen

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: Dit filter is niet zichtbaar. Maak het zichtbaar zodat bezoekers de filterwaarden kunnen aanpassen.

en: Expose filter
nl: Filter zichtbaar maken

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Dit filter is zichtbaar. Als u het verbergt, kunnen bezoekers de filterwaarden niet aanpassen.

en: Hide filter
nl: Filter verbergen

en: Expose operator
nl: Operator zichtbaar maken

en: Allow the user to choose the operator.
nl: Gebruiker toestaan de operator te kiezen.

en: Operator identifier
nl: Operator-identificatie

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: Allow multiple selections
nl: Meervoudige selectie toestaan

en: Enable to allow users to select multiple items.
nl: Gebruikers toestaan meerdere items te selecteren.

en: Remember the last selection
nl: Laatste keuze onthouden

en: Enable to remember the last selection made by the user.
nl: Laatste keuze van de gebruiker onthouden.

en: Remember exposed selection only for the selected user role(s). If you select no roles, the exposed data will never be stored.
nl: De zichtbare selectie alleen voor de geselecteerde gebruikersrol(len) bewaren. Als u geen rollen selecteert, zal de waarde van het zichtbare filter nooit worden bewaard.

en: Filter identifier
nl: Filter-ID

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
nl: Toon dit na de ? in de URL om dit filter te identificeren. Mag niet leeg zijn.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
nl: De identifier is verplicht als het filter zichtbaar is.

en: This identifier is not allowed.
nl: Deze identifier is niet toegestaan.

en: This identifier is used by another handler.
nl: Deze identifier wordt door een andere verwerker gebruikt.

en: The value is required if title for this item is defined.
nl: De waarde is verplicht als voor dit item een titel is ingevuld.

en: The title is required if value for this item is defined.
nl: De titel is verplicht als voor dit item een waarde is ingevuld.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
nl: Het zichtbare filter is optioneel en heeft toegevoegde opties die het toestaan om niet ingesteld te worden.

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Select which kind of widget will be used to render the group of filters
nl: Selecteer welke soort widget gebruikt zal worden om een groep van filters weer te geven.

en: Remember
nl: Onthouden

en: Remember the last setting the user gave this filter.
nl: Onthoud de laatste instelling die de gebruiker aan dit filter gegeven heeft.

en: <Any>
nl: -Elke-

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
nl: Selecteer een waarde, tenzij dit een niet-verplicht zichtbaar filter is.

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: Choose fields to combine for filtering
nl: Velden kiezen om te combineren bij het filteren

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
nl: Dit filter werkt niet voor heel speciale veldverwerkers.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
nl: Voeg enkele velden toe om dit filter te kunnen gebruiken.

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een systeemleesbare notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
nl: Een verschuiving ten opzichte van de huidige tijd zoals "!example1" of "!example2".

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: @entity types
nl: @entity-typen

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Left field
nl: Linker veld

en: Right field
nl: Rechter veld

en: Limit list to selected items
nl: Lijst beperken tot geselecteerde items

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Wanneer aangevinkt, zullen de items die hier geselecteerd zijn als enige aan de gebruiker gepresenteerd worden.

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: The operator is invalid on filter: @filter.
nl: De operator is ongeldig voor filter: @filter.

en: No valid values found on filter: @filter.
nl: Geen geldige waarden gevonden met filter: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
nl: De waarde @value is geen array voor @operator in filter: @filter

en: or
nl: of

en: Is all of
nl: Al deze

en: and
nl: en

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Edit the administrative label displayed when referencing this relationship from filters, etc.
nl: Het beheerlabel wijzigen dat weergegeven wordt bij het refereren aan deze relatie vanuit filters, etc.

en: Require this relationship
nl: Deze relatie verplicht maken

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
nl: Inschakelen om items te verbergen die deze relatie niet bevatten

en: Representative sort criteria
nl: Representatief sorteercriterium

en: The sort criteria is applied to the data brought in by the relationship to determine how a representative item is obtained for each row. For example, to show the most recent node for each user, pick 'Content: Updated date'.
nl: Het sorteercriterium wordt toegepast op de gegevens geleverd door de relatie, om te bepalen hoe een representatief item voor elke rij kan worden verkregen. Om bijvoorbeeld de meest recente node voor elke gebruiker weer te geven, kiest u 'Inhoud: Wijzigingsdatum'.

en: Representative sort order
nl: Representatieve sorteervolgorde

en: The ordering to use for the sort criteria selected above.
nl: De te gebruiken volgorde voor de hierboven geselecteerde sorteercriteria.

en: Subquery namespace
nl: Subquery-naamruimte

en: Advanced. Enter a namespace for the subquery used by this relationship.
nl: Geavanceerd. Een naamruimte voor de subquery die in deze relatie wordt gebruikt.

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Representative view
nl: Representatief-overzicht

en: Advanced. Use another view to generate the relationship subquery. This allows you to use filtering and more than one sort. If you pick a view here, the sort options above are ignored. Your view must have the ID of its base as its only field, and should have some kind of sorting.
nl: Geavanceerd. Gebruik een ander overzicht om de subquery-relatie te genereren. Hiermee kunt u filters gebruiken en meer dan één sortering. Als u hier een overzicht kiest wordt de bovenstaande sorteeroptie genegeerd. Het overzicht moet de ID van zijn basis als enige veld hebben en moet enige vorm van sortering hebben.

en: Generate subquery each time view is run.
nl: Genereer de subquery iedere keer dat een overzicht wordt samengesteld.

en: Will re-generate the subquery for this relationship every time the view is run, instead of only when these options are saved. Use for testing if you are making changes elsewhere. WARNING: seriously impairs performance.
nl: Zal iedere keer dat het overzicht wordt doorlopen de subquery  voor deze relatie opnieuw genereren in plaats van alleen wanneer deze opties worden opgeslagen. Gebruik dit om te testen als u ergens anders veranderingen doorvoert. WAARSCHUWING: kan de prestaties sterk negatief beïnvloeden.

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: asc
nl: oplopend

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
nl: De sortering voor bezoekers zichtbaar maken, zodat deze door hen kan worden aangepast.

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: De sortering is niet zichtbaar. Maak deze zichtbaar zodat gebruikers deze kunnen aanpassen.

en: Expose sort
nl: Sortering zichtbaar maken

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Deze sortering is zichtbaar. Als u de sortering verbergt, kunnen gebruikers deze niet meer veranderen.

en: Hide sort
nl: Sortering verbergen

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
nl: De nauwkeurigheid is de kleinste eenheid bij het bepalen of twee data dezelfde zijn. Bijvoorbeeld: als de nauwkeurigheid 'jaar' is dan zullen alle data in 1999, ongeacht wanneer ze in 1999 vallen, als dezelfde datum worden behandeld.

en: Sort within each hierarchy level
nl: Binnen elk hiërachieniveau sorteren.

en: Enable this to sort the items within each level of the hierarchy by weight and title.  Warning: this may produce a slow query.
nl: Schakel dit in om items op ieder niveau van de hiërarchie op gewicht en titel  te sorteren. Waarschuwing: dit kan tot een langzame query leiden.

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: This title will be displayed on the views edit page instead of the default one. This might be useful if you have the same item twice.
nl: Deze titel zal worden weergegeven in de bewerkingspagina van het overzicht in plaats van de standaardtitel. Dit kan handig zijn indien hetzelfde item tweemaal bestaat.

en: Configure aggregation settings for @type %item
nl: Aggregatie-instellingen voor @type %item instellen

en: Aggregation type
nl: Aggregatietype

en: Select the aggregation function to use on this field.
nl: Kies de voor dit veld te gebruiken aggregatiefunctie.

en: Ensure my table called but query has no ensure_table method.
nl: De functie ensure_my_table is aangeroepen, maar de query heeft geen ensure_table-method.

en: Reduce duplicates
nl: Ontdubbelen

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
nl: Dit filter kan ertoe leiden dat items die meer dan één van de geselecteerde opties hebben, worden afgebeeld als dubbele resultaten. Als dit filter tot dubbele resultaten leidt, kan het aantal duplicaten met behulp van dit vakje worden verkleind. Maar let op: hoe meer termen er zijn waarop moet worden gezocht, hoe trager de de query wordt uitgevoerd. Ga hier dus voorzichtig mee om. Mag niet worden ingesteld voor velden met één waarde, want bij gebruik in combinatie met een incompatibel veld kunnen er waarden uit de weergave verdwijnen.

en: Broken
nl: Defect

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: Pager options
nl: Pagineringsopties

en: Unrestricted
nl: Onbeperkt

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten zijn in staat deze weergave te benaderen. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle views' alle views kunnen zien, ongeacht andere toegangsrechten.

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
nl: Alleen de geselecteerde rollen hebben toegang tot deze weergave. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle overzichten' alle overzichten kunnen zien, ongeacht hun rol.

en: You must select at least one role if type is "by role"
nl: Selecteer tenminste één rol als het type 'per rol' is

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default filter type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
nl: Operking: u heeft geen toestemming om dit te veranderen. Als u het standaardfilter verandert, gaat deze instelling onherroepelijk verloren.

en: PHP contextual filter code
nl: PHP-code contextueel filter

en: Enter PHP code that returns a value to use for this filter. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this filter. Some variables are available: the view object will be "$view". The argument handler will be "$argument", for example you may change the title used for substitutions for this argument by setting "argument->validated_title"".
nl: Het invoeren van PHP-code die een waarde teruggeeft om te gebruiken voor dit filter. Gebruik geen &lt;?php ?&gt;. De code kan alleen een enkele waarde teruggeven. Enkele variabelen zijn beschikbaar: '$view' is het view-object, '$argument' is de argument-handler. Zo kunt u de titel die gebruikt word voor vervangingen aanpassen door het zetten van '$argument->validated_titel'.

en: Path component
nl: Padcomponent

en: The numbering starts from 1, e.g. on the page admin/structure/types, the 3rd path component is "types".
nl: De nummering begint met 1, op bijvoorbeeld de pagina admin/stuctuur/types is 'types' het derde padcomponent.

en: PHP validate code
nl: PHP-validatiecode

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument". You may change the title used for substitutions for this argument by setting "$handler->validated_title".
nl: Invoeren van PHP-code die een waarde TRUE of FALSE teruggeeft. Geen waarde is hetzelfde als FALSE, wees er daarom ZEKER van om iets terug te geven als u het argument niet ongeldig wilt laten zijn. Gebruik geen &lt;?php ?&gt;. Het argument om te bevestigen zal '$argument' zijn en de view zal '$view' zijn. U kunt dit argument veranderen met de instellng '$handler->argument'. U kunt de titel die gebruikt wordt voor vervangingen van dit argument wijzigen met de instelling '$handler->geldige_titel'.

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: The length of time raw query results should be cached.
nl: Hoe lang onbewerkte query-resultaten gecached moeten worden.

en: Seconds
nl: Seconden

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
nl: De tijdsduur in seconden dat onbewerkte queryresultaten gecached moeten worden.

en: Rendered output
nl: Weergegeven uitvoer

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur in seconden dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Custom time values must be numeric.
nl: Aangepaste tijdwaardes moeten numeriek zijn.

en: Broken field
nl: Defect veld

en: Missing style plugin
nl: Stijl-plugin ontbreekt

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: Change settings for this caching type.
nl: Instellingen voor dit cachingtype aanpassen.

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
nl: Het zichtbaar gemaakte formulier kan in een blok in plaats van een overzicht worden weergegeven.

en: The machine name of this display
nl: De systeemnaam van deze weergave

en: This is machine name of the display.
nl: Dit is de systeemnaam van de weergave.

en: The name and the description of this display
nl: De naam en beschrijving van deze weergave

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
nl: Deze naam wordt alleen in de beheerinterface van het overzicht getoond.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
nl: Deze beschrijving wordt alleen in de beheerinterface van het overzicht getoond.

en: This display's comments
nl: De opmerkingen bij deze weergave

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
nl: Deze waarde kan alleen gezien worden binnen de gebruikersinterface voor overzichten en kan worden gebruikt om deze weergave van documentatie te voorzien. U kunt dit gebruiken om aantekeningen te leveren aan andere of toekomstige beheerders van de website over hoe of waarom deze weergave ingesteld is.

en: The title of this view
nl: De titel van dit overzicht

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
nl: Deze titel wordt bij het overzicht weergegeven op plaatsen waar titels normaal gesproken worden weergegeven, zoals de paginatitel, bloktitel enz.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
nl: De CSS-klassenamen worden toegevoegd aan het overzicht. Dit maakt het mogelijk om specifieke CSS-code te gebruiken per overzicht. Meerdere klassen kunnen door komma's gescheiden gedefinieerd worden.

en: Use AJAX when available to load this view
nl: Indien beschikbaar, AJAX gebruiken om dit overzicht te laden

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
nl: Indien aangezet, zal dit overzicht een AJAX-mechanisme gebruiken voor paginering, tabelsortering en bedienbare filters. Dit betekent dat niet de gehele pagina vernieuwd wordt. Het wordt niet aanbevolen dit te gebruiken als deze view de hoofdinhoud is van de pagina omdat het deeplinking onmogelijk maakt naar specieke pagina's, maar het is erg praktische voor inhoud aan de zijkant.

en: Hide attachments when displaying a contextual filter summary
nl: Bijlagen verbergen bij het tonen van een samenvatting van een contextueel filter

en: Hide contextual links on this view.
nl: Contextuele links in dit overzicht verbergen.

en: Add a more link to the bottom of the display.
nl: Een 'meer'-link onderaan de weergave toevoegen.

en: Create more link
nl: Een 'meer'-link aanmaken

en: This will add a more link to the bottom of this view, which will link to the page view. If you have more than one page view, the link will point to the display specified in 'Link display' section under advanced. You can override the url at the link display setting.
nl: Dit voegt een 'meer'-link toe aan de onderkant van dit overzicht, die linkt naar het pagina-overzicht. Wanneer u meerdere pagina-overzichten heeft, zal de link verwijzen naar de weergave die opgegeven is in het 'Weergavelink'-gedeelte onder geavanceerd. U kunt de URL oveschrijven bij de linkweergave-instellingen.

en: Display 'more' link only if there is more content
nl: De 'meer'-link alleen tonen als er meer content is

en: Leave this unchecked to display the 'more' link even if there are no more items to display.
nl: Laat dit onaangevinkt om de 'lees meer' ook weer te geven wanneer er niet meer items zijn om weer te geven.

en: The text to display for the more link.
nl: De tekst om weer te geven voor de 'meer'-link

en: Aggregate
nl: Samenvoegen

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
nl: Indien ingeschakeld zijn sommige velden wellicht niet langer beschikbaar. Alle te groeperen velden worden samengevoegd tot een enkel record per unieke waarde. Andere velden die geselecteerd zijn voor aggregatie ondergaan de functie die op hen toegepast is. Het is bijvoorbeeld mogelijk een lijst van dubbele titels te krijgen door nodes te groeperen op titel en het aantal nids te tellen.

en: Access restrictions
nl: Toegangsbeperkingen

en: You may also adjust the !settings for the currently selected access restriction.
nl: Het is ook mogelijk de !settings bij te stellen voor de huidige geselecteerde toegangsbeperking.

en: settings
nl: instellingen

en: Access options
nl: Toegangsopties

en: You may also adjust the !settings for the currently selected cache mechanism.
nl: Het is ook mogelijk de !settings bij te stellen voor het huidige geselecteerde cachingmechanisme.

en: Caching options
nl: Caching-opties

en: Query options
nl: Query-opties

en: When needed, add the field language condition to the query
nl: Voeg indien nodig de taalvoorwaarde van het veld toe aan de query

en: You don't have translatable entity types.
nl: Er zijn geen vertaalbare entiteittypen.

en: How should this view be styled
nl: Hoe dit overzicht vormgegeven moet worden

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
nl: Vergeet niet om, als de gekozen stijl instellingen heeft, op de instellingenknop te drukken die in de overzichtssamenvatting ernaast verschijnt.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style.
nl: Het is ook mogelijk de !settings aan te passen voor de huidige geselecteerde stijl.

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Row style options
nl: Rijstijl-opties

en: How should each row in this view be styled
nl: Hoe iedere rij in dit overzicht vormgegeven moet worden

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style.
nl: U kunt ook de !settings voor de huidige geselecteerde rijstijl aanpassen.

en: Which display to use for path
nl: Welke weergave voor het pad gebruiken

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
nl: Welke weergave gebruiken om voor deze weergave het pad te krijgen voor zaken als samenvattingslinks, rss-feedlinks, 'lees meer'-links enzovoort.

en: <p>The following tokens are available for this link.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar voor deze link.</p>

en: Display output
nl: Weergaveuitvoer

en: Alternative display output
nl: Alternatieve weergaveuitvoer

en: Style output
nl: Stijluitvoer

en: Alternative style
nl: Alternatieve stijl

en: Row style output
nl: Rijstijluitvoer

en: Alternative row style
nl: Alternatieve rij-stijl

en: Field @field (ID: @id)
nl: Veld @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
nl: Deze rubriek toont alle mogelijke templates voor de weergave- en stijl-plugins, ongeveer geordend van minst naar meest specifiek. De actieve template voor iedere plugin -- de meest specifieke template die is gevonden - is vetgedrukt.

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Rescan template files
nl: Thema-bestanden opnieuw scannen

en: Back to !info.
nl: Terug naar !info.

en: This is the default theme template used for this display.
nl: Dit is het standaardthematemplate dat gebruikt wordt voor deze weergave.

en: This is an alternative template for this display.
nl: Dit is een alternatief template voor deze weergave.

en: This is the default theme template used for this style.
nl: Voor de stijl in deze weergave wordt de standaardthema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze stijl.

en: This is the default theme template used for this row style.
nl: Voor de rij-stijl in deze weergave wordt de standaard thema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this row style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze rij-stijl.

en: Put the exposed form in a block
nl: Het zichtbare formulier in een blok plaatsen

en: Exposed Form
nl: Zichtbaar formulier

en: Exposed form options
nl: Instellingen zichtbaar formulier

en: Select which pager, if any, to use for this view
nl: Eventuele paginering voor dit overzicht selecteren

en: You may also adjust the !settings for the currently selected pager.
nl: Het is ook mogelijk de !settings voor het geselecteerde pagineringstype aan te passen.

en: File found in folder @template-path
nl: Bestand gevonden in de map @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
nl: (Bestand niet gevonden in de map @template-path)

en: Display title may not be empty.
nl: Weergavetitel mag niet leeg zijn.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
nl: CSS-klassen mogen alleen uit cijfers, letters en strepen bestaan.

en: Display name must be letters, numbers, or underscores only.
nl: Weergavenaam mag alleen uit letters, cijfers of onderliggende strepen bestaan.

en: Display id should be unique.
nl: Weergave-ID moet uniek zijn.

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
nl: Weergave '@display' gebruikt velden maar er is er geen veld gedefinieerd of ze zijn allemaal verborgen.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
nl: Weergave '@display' gebruikt een pad, maar dit ontbreekt.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
nl: Weergave '@display' bevat een ongeldige stijl-plugin.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
nl: Wanneer de filterwaarde <em>NIET</em> beschikbaar is

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde <em>WEL</em> beschikbaar is of een standaardwaarde meegegeven wordt

en: This display does not have a source for contextual filters, so no contextual filter value will be available unless you select 'Provide default'.
nl: Deze weergave heeft geen bron voor contextuele filters, dus er is geen contextuele filterwaarde beschikbaar, tenzij 'Standaardwaarde ingeven' geselecteerd wordt.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items. Voer 0 in voor onbeperkt.

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Both
nl: Beide

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: Attachment position
nl: Bijlagepositie

en: Inherit exposed filters
nl: Zichtbare filters overnemen

en: Inherit pager
nl: Paginering overnemen

en: Render pager
nl: Paginering weergeven

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de waarden van contextuele filters overnemen van de weergave waarvan het een bijlage is?

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de zichtbare filterwaarden overnemen van de gekoppelde weergave?

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de waarden voor paginering overnemen van de gekoppelde weergave?

en: Render
nl: Weergeven

en: Should this display render the pager values? This is only meaningful if inheriting a pager.
nl: Moet deze weergave paginering weergeven? Dit is alleen relevant als paginering overgenomen wordt.

en: Position
nl: Positie

en: Attach before or after the parent display?
nl: Bijvoegen voor of na de hoofdweergave?

en: Select which display or displays this should attach to.
nl: Selecteer aan welke weergave(n) dit gekoppeld moet worden

en: Allow settings
nl: Afwijkende instellingen

en: Fixed
nl: Vast

en: Exposed filters in block displays require "Use AJAX" to be set to work correctly.
nl: Zichtbare filters in blokweergaven vereisen dat 'AJAX gebruiken' aan staat om goed te functioneren.

en: Block caching type
nl: Blok cache-type

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
nl: Dit overzicht wordt bij het bezoeken van dit pad weergegeven. Gebruik bijvoorbeeld 'pad/%/%/feed' of 'pad/%/%/rss.xml', met voor ieder ingesteld contextueel filter een  %-teken in het pad.

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: No path is set
nl: Geen pad opgegeven

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Change settings for the parent menu
nl: Instellingen voor het bovenliggende menu wijzigen

en: The menu path or URL of this view
nl: Het menupad of de URL van dit overzicht

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for contextual filters: For example, "node/%/feed".
nl: Dit overzicht wordt getoond door het bezoeken van dit pad op de website. U kunt '%' in de URL gebruiken om waarden te vertegenwoordigen die gebruikt kunnen worden door contextuele filters. Bijvoobeeld 'node/%/feed'.

en: Menu item entry
nl: Menu-item

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
nl: Vul indien ingesteld op normaal of tab de tekst in om te gebruiken voor de menu-itembeschrijving.

en: Displays the link in contextual links
nl: Geeft de link binnen de contextuele links weer

en: Hide menu tab
nl: Menutabblad verbergen

en: Only display menu item entry in contextual links. Menu tab should not be displayed.
nl: Alleen menu item-link in contextuele links tonen. Menutab zal niet worden weergegeven.

en: Default tab options
nl: Standaard-tabopties

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de omschrijving in voor het item.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
nl: '$arg' wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan %.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
nl: Overzichten kunnen geen normale menu-items maken voor paden met een % erin.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
nl: Een weergave waarvan het pad eindigt met een % kan geen tab zijn.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Display @display is set to use a menu but the menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een menu te gebruiken, maar de menulinktekst is niet ingesteld.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een hoofdmenu te gebruiken, maar de hoofdmenulinktekst is niet ingesteld.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>NIET</em> in de URL bevindt

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>WEL</em> in de URL bevindt of wanneer een standaardwaarde wordt meegegeven

en: The contextual filter values is provided by the URL.
nl: Het contextuele filter wordt geleverd door de URL.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items per pagina. Vul 0 in voor een onbeperkt aantal items.

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
nl: Tekst om weer te geven in de toepasknop van het bedieningspaneel

en: Include reset button
nl: Resetknop opnemen

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
nl: Indien geselecteerd, zal het zichtbare formulier een reset-knop bevatten waarmee alle filters teruggezet kunnen worden.

en: Reset button label
nl: Tekst van de reset-knop

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
nl: Tekst die getoond zal worden in de resetknop van het zichtbare formulier.

en: Exposed sorts label
nl: Zichtbaar sorteerlabel

en: Text to display as the label of the exposed sort select box.
nl: Tekst om weer te geven als het label van het zichtbare sorteerselectievlak

en: Expose sort order
nl: Sorteervolgorde zichtbaar maken

en: Allow the user to choose the sort order. If sort order is not exposed, the sort criteria settings for each sort will determine its order.
nl: Gebruiker toestaan om de sorteervolgorde te kiezen. Als de sorteervolgorde niet zichtbaar is, bepalen de sorteercriteria van iedere sortering de volgorde.

en: Text to use when exposed sort is ordered ascending.
nl: Tekst om te gebruiken wanneer een zichtbare sortering een oplopende volgorde heeft.

en: Text to use when exposed sort is ordered descending.
nl: Tekst om te gebruiken wanneer een zichtbare sortering een aflopende volgorde heeft.

en: Autosubmit
nl: Automatisch toepassen

en: Automatically submit the form once an element is changed.
nl: Het formulier automatisch indienen wanneer een element veranderd is.

en: Hide submit button
nl: De 'Toepassen'-knop verbergen

en: Text on demand
nl: Tekst op verzoek

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
nl: Tekst om weer te geven in plaats van de resultaten totdat een gebruiker een selectie maakt en een zichtbaar filter toepast.

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
nl: Het aantal items dat overgeslagen moet worden. Als hier bijvoorbeeld 3 wordt ingevuld, zullen de eerste 3 items worden overgeslagen en niet worden getoond.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat dit op 0 staan, tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien er meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermijd dit indien mogelijk.

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
nl: Het totaal aantal pagina's. Leeg laten om alle pagina's te tonen.

en: Number of pager links visible
nl: Aantal zichtbare paginanummers

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
nl: Het aantal paginalinks voor de paginering opgeven.

en: A lists of labels for the controls in the pager
nl: Een lijst van labels voor de pagineringsknoppen

en: Text for "first"-link
nl: Tekst voor 'eerste'-link

en: Text for "previous"-link
nl: Tekst voor 'vorige'-link

en: Text for "next"-link
nl: Tekst voor 'volgende'-link

en: Text for "last"-link
nl: Tekst voor 'laatste'-link

en: Exposed options
nl: Zichtbare opties

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
nl: Deze opties bedienbaar maken zorgt ervoor dat gebruikers de waarden kunnen opgeven in een zichtbaar formulier wanneer het overzicht getoond wordt.

en: Expose items per page
nl: Aantal items per pagina

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
nl: Wanneer aangevinkt kunnen gebruikers bepalen hoeveel items per pagina in een overzicht getoond worden

en: Items per page label
nl: Label voor items per pagina

en: Label to use in the exposed items per page form element.
nl: Label van het zichtbare element voor het aantal items per pagina.

en: Exposed items per page options
nl: Opties voor zichtbare items per pagina

en: Set between which values the user can choose when determining the items per page. Separated by comma.
nl: Bepaal tussen welke waarden de gebruiker kan kiezen bij het bepalen van het aantal items per pagina. Door komma's gescheiden.

en: Include all items option
nl: Optie 'alle items' toevoegen

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
nl: Indien geselecteerd, zal aan 'items per pagina' een extra keuze  worden toegevoegd waarmee alle items kunnen worden weergegeven.

en: All items label
nl: Label voor 'alle items'

en: Which label will be used to display all items
nl: Het te gebruiken label om alle items te tonen

en: Expose Offset
nl: Offset zichtbaar maken

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
nl: Indien aangevinkt kunnen gebruikers bepalen hoeveel items vanaf het begin overgeslagen dienen te worden.

en: Offset label
nl: Offsetlabel

en: Label to use in the exposed offset form element.
nl: Label om te gebruiken voor het zichtbare startpuntformulierelement.

en: Please insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
nl: Vul een lijst in van kommagescheiden gehele getallen: bijv: 10, 20, 50, 100

en: Please insert the items per page (@items_per_page) from above.
nl: Voeg het aantal items per pagina (@items_per_page) van hierboven in.

en: All items, skip @skip
nl: Alle items, @skip overslaan

en: All items
nl: Alle items

en: Disable SQL rewriting
nl: Herschrijven van SQL uitschakelen

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
nl: Dit zorgt ervoor dat het overzicht uitsluitend verschillende items toont. Indien er meerdere identieke items zijn, zal ieder item slechts eenmaal getoond worden. Dit is te gebruiken om duplicaten te voorkomen binnen een overzicht, hoewel dit niet altijd werkt. Merk op dat dit query's trager kan maken, dus gebruik het alleen als het nodig is.

en: Pure Distinct
nl: Zuiver 'distinct'

en: This will prevent views from adding the base column to the distinct field. If this is not selected and the base column is a primary key, then a non-pure distinct will not function properly because the primary key is always unique.
nl: Dit voorkomt dat Overzichten een basiskolom toevoegen aan het onderscheidende veld. Als dit niet geselecteerd is en de basiskolom is een primaire sleutel, dan zal een niet-zuivere 'distinct' selectie niet goed werken omdat de primaire sleutel altijd uniek is.

en: Query Comment
nl: Query-opmerking

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
nl: Indien ingevuld wordt deze opmerking aan de query toegevoegd en doorgegeven aan de SQL-server. Dit kan handig zijn voor logs en debuggen.

en: Query Tags
nl: Querytags

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
nl: Indien ingevuld wordt de query voorafgegaan door deze tags en daarmee kan een query in een module worden geïdentificeerd. Dit kan handig zijn om query's te veranderen.

en: The query tags may only contain lower-case alphabetical characters and underscores.
nl: De querytags mogen uitsluitend kleine letters en onderstrepingstekens bevatten.

en: Do not use a relationship
nl: Geen relatie gebruiken

en: Provide default field wrapper elements
nl: Levert standaard veldwrapper-elementen

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Indien uitgevinkt zullen velden, labels en veld-label-combinaties geen HTML-wrapper krijgen, tenzij de HTML-elementen voor het betreffende veld zijn aangepast. Hiermee kan de standaard geproduceerde markup eenvoudig worden beperkt. Het toepassen van CSS wordt daarentegen lastiger.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another. Note that some fields will ignore this if they are block elements, particularly body fields and other formatted HTML.
nl: Inline-velden worden naast elkaar getoond in plaats van onder elkaar. Houd er rekening mee dat dit niet geldt voor velden die blok-element zijn, waaronder berichtteksten en andere als HTML geformatteerde velden.

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
nl: Het scheidingsteken kan tussen inline-velden worden geplaatst om te voorkomen dat ze aan elkaar vast plakken. Dit veld mag HTML bevatten.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
nl: Geen velden, labels of opmaak tonen voor velden die leeg zijn.

en: Title field
nl: Titelveld

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
nl: Het veld dat wordt gebruikt als de RSS-item 'title' voor elke rij.

en: Link field
nl: Link-veld

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
nl: Het veld dat wordt gebruikt als RSS-item 'description' voor elke rij.

en: Creator field
nl: 'Creator'-veld

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
nl: Het veld dat als het RSS-item 'creator' voor iedere rij zal worden gebruikt.

en: Publication date field
nl: Veld Publicatiedatum

en: The field that is going to be used as the RSS item pubDate for each row. It needs to be in RFC 2822 format.
nl: Het veld dat zal worden gebruikt als het RSS-item pubDate voor iedere rij. Dient in RFC 2822 notatie te zijn ingesteld.

en: GUID settings
nl: GUID-instellingen

en: GUID field
nl: GUID-veld

en: The globally unique identifier of the RSS item.
nl: De globale unieke ID van het RSS-item.

en: The RSS item GUID is a permalink.
nl: Het RSS-item GUID is een permalink.

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
nl: Rijstijl-plugin vereist dat wordt gespecificeerd welke overzichtsvelden voor een RSS-item worden gebruikt.

en: Grouping field Nr.@number
nl: Groepeerveld nr @number

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
nl: Een veld aangeven waarop de records gegroepeerd worden. Leeglaten om niet te groeperen.

en: Use rendered output to group rows
nl: Gerenderde uitvoer gebruiken om rijen te groeperen

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
nl: Indien ingeschakeld wordt het groepeerveld gebruikt om de rijen te groeperen.

en: Remove tags from rendered output
nl: Elementen verwijderen van gerenderde uitvoer

en: Row class
nl: Rijklasse

en: The class to provide on each row.
nl: De klasse om aan iedere rij mee te geven.

en: Add views row classes
nl: Views-rijklassen toevoegen

en: Add the default row classes like views-row-1 to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Voeg de standaard rij-klassen, zoals views-row-1, aan de uitvoer toe. U kunt dit gebruiken om de hoeveelheid van de markup snel te verminderen. Een mogelijk gevolg hiervan is, dat de opmaak met CSS moeilijk te realiseren is.

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
nl: Klassen toevoegen voor gestreepte (oneven/even), en eerste/laatste rijen.

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
nl: CSS-klassen toevoegen aan de eerste en laatste regel, evenals even en onevenklassen voor gestreepte rijen.

en: Force using fields
nl: Het gebruik van velden forceren

en: If neither the row nor the style plugin supports fields, this field allows to enable them, so you can for example use groupby.
nl: Wanneer zowel de rij- als stijlplugin geen velden ondersteunen, zorgt dit veld ervoor dat ze toch ingeschakeld zijn, zodat bijvoorbeeld groupby mogelijk is.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
nl: De stijl @style vereist een rijstijl, maar de rijplugin is ongeldig.

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Fill up single line
nl: Enkele regel opvullen

en: Short description of table
nl: Korte beschrijving van de tabel

en: Include a caption for better accessibility of your table.
nl: Een bijschrift bijvoegen voor een betere toegankelijkheid van de tabel.

en: Table summary
nl: Tabelsamenvatting

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Use this to give a summary of complex tables.
nl: Deze waarde wordt getoond als tabelsamenvattingsattribuut in de HTML. Gebruik dit om een samenvatting van complexe tabellen te geven.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van het snelmenu bewerkt kunnen worden.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
nl: Om een snelmenu juist te configureren is het noodzakelijk een veld te selecteren dat wordt gebruikt als pad. Vervolgens dient dat veld uitgesloten te zijn van weergave. Alle andere velden die weergegeven worden, maken deel uit van het menu.  Denk er aan dat alle HTML-opmaak wordt verwijderd, omdat dit niet kan worden weergegeven in een keuzelijst.

en: Path field
nl: Padveld

en: Hide the "Go" button
nl: De knop 'Uitvoeren' verbergen

en: Selector label
nl: Keuzelabel

en: The text that will appear as the the label of the selector element. If blank no label tag will be used.
nl: De tekst die verschijnt als label van het keuze-element. Indien leeg zal geen label gebruikt worden.

en: Choose text
nl: Tekst kiezen

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
nl: De tekst die wordt afgebeeld in het snelmenu als de geselecteerde optie.

en: Set this field to display inline
nl: Dit veld aanzetten voor inline-weergave

en: Select the current contextual filter value
nl: De huidige contextuele filterwaarde selecteren

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal het huidige pad worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: List type
nl: Lijsttype

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
nl: De klasse om toe te voegen aan de wrapper, buiten de lijst.

en: List class
nl: Lijstklasse

en: The class to provide on the list element itself.
nl: De klasse om aan het lijstelement zelf toe te voegen.

en: Use a custom %field_name
nl: Een aangepaste %field_name gebruiken

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Base path
nl: Basispad

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
nl: Geef het basispad op voor links in deze samenvattingsweergave, bijvoorbeeld http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
    Laat de / aan begin en eind achterwege. Als hier geen waarde wordt opgegeven, zal het pad in de eerst aangetroffen paginaweergave worden gebruikt als basispad. Als geen pad wordt gevonden, wordt / gebruikt.

en: Display record count with link
nl: Aantal records met link weergeven

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal weer te geven items

en: If checked, the current contextual filter value will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal de huidige contextuele filterwaarde worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: Display items inline
nl: Items inline tonen

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden.

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt.

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Show the empty text in the table
nl: Leeg-tekst in de tabel tonen

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: Invalid display id @display
nl: Ongeldige weergave-id @display

en: These queries were run during view rendering:
nl: Deze query's zijn uitgevoerd tijdens het weergeven van dit overzicht.

en: Other queries
nl: Andere query's

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Query build time
nl: Opbouwtijd van de query

en: Query execute time
nl: Uitvoeringstijd van de query

en: View render time
nl: Rendertijd van het overzicht

en: No query was run
nl: Er is geen query uitgevoerd

en: Unable to preview due to validation errors.
nl: Door validatiefouten is een preview niet mogelijk.

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor dit overzicht. Deze mag alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Provide description
nl: Een beschrijving opgeven

en: Update "@title" choice
nl: Keuze '@title' bijwerken

en: Update "@title" choice (@number)
nl: Keuze '@title' (@number) bijwerken

en: There is no lock on view %name to break.
nl: Er is geen vergrendeling op overzicht %name om te verbreken.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
nl: Weet u zeker dat u de vergrendeling op overzicht @name wilt verbreken?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
nl: Door deze vergrendeling te breken, zullen niet-opgeslagen wijzigingen door gebruiker !user verloren gaan!

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
nl: * Alle wijzigingen zijn tijdelijk opgeslagen. Klik op Opslaan om de wijzigingen definitief te maken. Klik op Annuleren om dit overzicht te verwijderen.

en: This display is disabled.
nl: Deze weergave is uitgeschakeld.

en: revert view
nl: overzicht terugplaatsen

en: delete view
nl: overzicht verwijderen

en: This display has one or more validation errors; please review it.
nl: Deze weergave heeft een of meer validatiefouten. Controleer dit alstublieft.

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
nl: Fout: Weergave @display gebruikt een plugin genaamd '@plugin', maar deze plugin is niet beschikbaar.

en: enable @display_title
nl: @display_title inschakelen

en: view @display
nl: @display weergeven

en: Go to the real page for this display
nl: Ga naar de echte pagina voor deze weergave

en: undo delete of @display_title
nl: Verwijderen van @display_title ongedaan maken

en: The view %name has been saved.
nl: Het overzicht %name is opgeslagen.

en: Broken/missing handler: @table > @field
nl: Defecte of ontbrekende verwerker: @table > @field

en: hidden
nl: verborgen

en: Aggregation settings
nl: Instellingen aggregatiefunctie

en: Apply and continue
nl: Toepassen en doorgaan

en: @current of @total
nl: @current van @total

en: All displays (except overridden)
nl: Alle weergaven (behalve overschreven)

en: All displays
nl: Alle weergaven

en: This @display_type (override)
nl: Deze @display_type (overschrijven)

en: For
nl: Voor

en: View analysis
nl: Analyse weergeven

en: Weight for @display
nl: Gewicht voor @display

en: Displays Reorder
nl: Weergaven herschikken

en: View name and description
nl: Overzichtsnaam en -omschrijving

en: Human-readable name
nl: Voor mensen leesbare naam

en: A descriptive human-readable name for this view. Spaces are allowed
nl: Een beschrijvende voor mensen leesbare naam voor dit overzicht. Spaties zijn toegestaan.

en: Optionally, enter a comma delimited list of tags for this view to use in filtering and sorting views on the administrative page.
nl: Voeg eventueel tags aan dit overzicht toe om te gebruiken voor het filteren en sorteren van overzichten op de administratieve pagina. Scheid meerdere tags met komma's.

en: View description
nl: Overzichtsomschrijving

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
nl: Deze beschrijving zal verschijnen op de administratieve pagina voor de overzichten om aan te geven waar dit overzicht voor bedoeld is.

en: Configure @type
nl: @type instellen

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Broken field @id
nl: Veld-@id defect

en: Operator to use on all groups
nl: Operator die op alle groepen gebruikt wordt

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
nl: Ofwel 'groep 0 EN groep 1 EN groep 2' of 'groep 0 OF groep 1 OF groep 2' , etc

en: Remove group @group
nl: Groep @group verwijderen

en: Default group
nl: Standaardgroep

en: Group @group
nl: Groep @group

en: Create new filter group
nl: Nieuwe filtergroep aanmaken

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: There are no @types available to add.
nl: Er zijn geen @types beschikbaar om toe te voegen.

en: Add and configure @types
nl: @types toevoegen en instellen

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
nl: Fout: verwerker voor @table > @field bestaat niet!

en: Configure @type: @item
nl: @type instellen: @item

en: Configure group settings for @type %item
nl: Groepering instellen voor @type %item

en: Configure extra settings for @type %item
nl: Extra instellingen voor @type %item instellen.

en: Configure summary style for @type %item
nl: Configureer samenvattingstijl voor @type %item

en: Custom admin theme for the Views UI
nl: Aangepast beheerthema voor de Views UI

en: In some cases you might want to select a different admin theme for the Views UI.
nl: In sommige gevallen wilt u een ander beheer-thema voor de Views UI kiezen.

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
nl: Label voor de waarde 'alle' bij niet-verplichte enkelvoudige keuzelijsten in  zichtbare filters

en: Live preview settings
nl: Instellingen van voorbeeldweergave

en: Automatically update preview on changes
nl: Preview automatisch bijwerken bij wijzigingen

en: Show information and statistics about the view during live preview
nl: Informatie en statistieken over het overzicht tonen tijdens live-voorbeeldweergave

en: Above the preview
nl: Boven de voorbeeldweergave

en: Below the preview
nl: Onder de voorbeeldweergave

en: Show the SQL query
nl: De SQL-query weergeven

en: Show performance statistics
nl: Prestatiestatistieken tonen

en: Show other queries run during render during live preview
nl: Andere query's tonen die gedurende het opbouwen van de live voorbeeldweergave worden uitgevoerd

en: Clear Views' cache
nl: Cache van Views leegmaken

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Add Views signature to all SQL queries
nl: Views-ondertekening aan alle SQL-query's toevoegen.

en: All Views-generated queries will include the name of the views and display 'view-name:display-name' as a string  at the end of the SELECT clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
nl: Alle door Views gegenereerd queries bevatten de naam van de view en tonen 'view-naam :display-name' aan het einde van de SELECT clausule. Dit maak het herkennen van de Views-query in de database server logs eenvoudiger, maar zou alleen gebruikt moeten worden bij probleemoplossing.

en: Enable views performance statistics/debug messages via the Devel module
nl: Views prestatie-statistieken en foutopsporing inschakelen met de Devel module

en: Check this to enable some Views query and performance statistics/debug messages <em>if Devel is installed</em>.
nl: Selecteer dit om de Views prestatie-statistieken en foutopsporing in te schakelen <em>indien de Devel-module is ingeschakeld</em>.

en: Page region to output performance statistics/debug messages
nl: Paginagebied voor uitvoer van prestatie-statistieken en foutopsporingsberichten.

en: Display extenders
nl: Weergave-uitbreidingen

en: Select extensions of the views interface.
nl: Selecteer uitbreidingen van de views-interface.

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: Error: missing @component
nl: Fout: @component ontbreekt

en: No fields have been used in views yet.
nl: Er worden in overzichten nog geen velden gebruikt.

en: Provided by
nl: Aangeboden door

en: There are no enabled views.
nl: Er zijn geen ingeschakelde overzichten.

en: View analysis can find nothing to report.
nl: View-analyse kan niets vinden om te rapporteren.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
nl: Dit overzicht heeft alleen een standaardweergave en zal daarom niet ergens op de site geplaatst kunnen worden. Misschien wilt u een pagina of blok weergave toevoegen.

en: Remove this display
nl: Deze weergave verwijderen

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: &lt;Any&gt;
nl: &lt;Elke&gt;

en: No filters have been added.
nl: Geen filters toegevoegd.

en: Drag to add filters.
nl: Sleep om filters toe te voegen.

en: Ungroupable filters
nl: Ongroepeerbare filters

en: Column
nl: Kolom

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Hide empty column
nl: Lege kolom verbergen

en: Exposed Filters
nl: Zichtbare filters

en: Attachment before
nl: Bijlage voor het overzicht

en: Attachment after
nl: Bijlage na het overzicht

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendeld overzicht kan niet worden gewijzigd.

en: Configure @section
nl: @section instellen

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Content revisions
nl: Inhoudsrevisies

en: Revert view
nl: Overzicht terugzetten

en: Views UI
nl: Views-UI

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
nl: Dit overzicht wordt momenteel bewerkt door gebruiker !user en is hierdoor vergrendeld voor aanpassen door anderen. Deze vergrendeling is !age oud. Klik hier om <a href="!break">deze vergrendeling te verbeken</a>.

en: Create a page
nl: Een pagina maken

en: Use a pager
nl: Paginering gebruiken

en: Create a menu link
nl: Een menulink aanmaken

en: Include an RSS feed
nl: Een RSS-feed toevoegen

en: Feed path
nl: Feed-pad

en: Feed row style
nl: Feed-rijstijl

en: Create a block
nl: Een blok aanmaken

en: of
nl: van

en: of fields
nl: van velden

en: of type
nl: van het type

en: tagged with
nl: gemarkeerd met

en: Unsorted
nl: Ongesorteerd

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: sorted by
nl: gesorteerd volgens

en: Attempted to create_view with values that have not been validated
nl: Er werd een poging gedaan een view te maken met waarden die niet gevalideerd zijn.

en: comments
nl: reacties

en: Should links be displayed below each comment
nl: Moeten links getoond worden onder elke reactie

en: with links (allow users to reply to the comment, etc.)
nl: met links (gebruikers toestaan om te antwoorden op reacties, enz.)

en: without links
nl: zonder links

en: full posts
nl: volledige berichten

en: titles
nl: titels

en: titles (linked)
nl: titels (gelinkt)

en: Header background top
nl: Achtergrond kop bovenkant

en: Header background bottom
nl: Achtergrond kop onderkant

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Load translated version of the content if available
nl: Laad de vertaalde inhoud als die beschikbaar is

en: Trusted Host Settings
nl: Vertrouwde host-instellingen

en: Media types
nl: Mediatypes

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Loop
nl: Lus

en: Display of multiple files
nl: Weergave van meerdere bestanden

en: Muted
nl: Gedempt

en: Autoplay: %autoplay
nl: Automatisch afspelen: %autoplay

en: Muted: %muted
nl: Gedempt: %muted

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Notice
nl: Mededeling

en: The form has become outdated. Press the back button, copy any unsaved work in the form, and then reload the page.
nl: Het formulier is verlopen. Klik op de 'terug'-knop, kopieer niet opgeslagen velden, en herlaad de pagina.

en: Navigate to previous year
nl: Ga naar vorige jaar

en: Navigate to next year
nl: Ga naar volgende jaar

en: Navigate to previous month
nl: Ga naar vorige maand

en: Navigate to next month
nl: Ga naar volgende maand

en: Navigate to previous week
nl: Ga naar vorige week

en: Navigate to next week
nl: Ga naar volgende week

en: Navigate to previous day
nl: Ga naar vorige dag

en: Navigate to next day
nl: Ga naar volgende dag

en: Week of @date
nl: Week van @date

en: View full page month
nl: Volledige paginamaand bekijken

en: Date views
nl: Datum-overzichten

en: Configure settings for date views.
nl: Instellingen voor datum-overzichten configureren.

[ctx: date_nav]
en: Prev
nl: Vorige

[ctx: date_nav]
en: Next
nl: Volgende

en: Page by date
nl: Paginering met datum

en: Page using the value of a date field.
nl: Pagina gebruikmakend van de waarde van een datumveld.

en: Position: @position, format: @format.
nl: Positie: @position, formaat: @format.

en: Date identifier
nl: Datum-identifier

en: Pager position
nl: Pagineringspositie

en: Where to place the date pager, on the top, bottom, or both top and bottom of the content.
nl: Waar dient de datumpaginering te worden geplaatst: bovenaan, onderaan of zowel boven- als onderaan de inhoud.

en: Link format
nl: Snelkoppelingsformaat

en: Clean URL
nl: Gebruiksvriendelijke URL

en: Skip empty pages
nl: Lege pagina's overslaan

en: Do not pass admin strings for translation.
nl: Beheerteksten niet doorgeven voor vertaling.

en: Localization
nl: Lokalisatie

en: Translation method
nl: Vertalingsmethode

en: Select a translation method to use for Views data like header, footer, and empty text.
nl: Selecteer een vertaalmethode voor onderdelen van het overzicht zoals kop, voet, en lege tekst.

en: For security reasons, your upload has been rejected.
nl: De upload is om veiligheidsredenen geweigerd.

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version. It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
nl: Deze update is een major versie-update wat inhoudt dat deze mogelijk niet achterwaarts compatibel is met uw huidige versie. Het is aanbevolen dat u de opmerkingen bij de uitgifte leest en vervolgt op eigen risico.

en: at position
nl: op plaats

en: Missing relationship: @plugin
nl: Relatie ontbreekt: @plugin

en: Broken or missing relationship (@plugin)
nl: Relatie ontbreekt of is defect (@plugin)

en: You can automatically install your missing updates using the Update Manager:
nl: Je kunt ontbrekende updates automatisch installeren met behulp van de Updatebeheerder:

en: updates available
nl: updates beschikbaar

en: Add a new user role.
nl: Voeg een nieuwe gebruikersrol toe.
