Backdrop CMS (1.31) - en to lv translation catalogue (1093 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja interfeiss

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atiestatīt uz noklusējumu

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Create a new user account.
lv: Izveidot jaunu lietotāja kontu.

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: approve
lv: apstiprināt

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids"

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Tēma

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Noņemt

en: administrator
lv: administrators

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrācija

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: not verified
lv: nav pārbaudīts

en: Action
lv: Darbība

en: new
lv: jauns

en: Tags
lv: Birkas

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Homepage
lv: Mājas lapa

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Download
lv: lejupielāde

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: updated
lv: labots

en: Overview
lv: Pārskats

en: File information
lv: Faila informācija

en: File
lv: Datne

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Neviens

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Numurs

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrs

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Required
lv: Obligāts

en: root
lv: sakne

en: Parent
lv: Vecāks

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lv: Lapas dotajā līmenī vispirms tiek kārtotas pēc svara un tad pēc nosaukuma.

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add category
lv: Pievienot kategoriju

en: Name
lv: Vārds

en: edit
lv: labot

en: No categories available.
lv: Nav izmantojamu kategoriju.

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Session opened for %name.
lv: Lietotājam %name atvērta sesija.

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Sunday
lv: svētdiena

en: Monday
lv: pirmdiena

en: Tuesday
lv: otrdiena

en: Wednesday
lv: trešdiena

en: Thursday
lv: ceturtdiena

en: Friday
lv: piektdiena

en: Saturday
lv: sestdiena

en: Core
lv: Kodols

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Visible
lv: Redzams

en: Anchor
lv: Novietot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: never
lv: nekad

en: The username %name does not exist.
lv: Lietotājvārds %name neeksistē.

en: mail
lv: pasts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: actions
lv: darbības

en: Text
lv: Teksts

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: theme
lv: tēma

en: no screenshot
lv: nav ekrānskata

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Preview comment
lv: Priekšskatīt komentāru

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Upload
lv: Augšupielāde

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: file
lv: fails

en: status
lv: statuss

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Add child page
lv: Pievienot pakārtoto lapu

en: Content type for child pages
lv: Satura veids pakārtotām lapām

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Done
lv: Pabeigts

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Page
lv: Lapa

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Host
lv: Serveris

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Manual update check
lv: Pārbaudīt atjauninājums manuāli

en: Never
lv: Nekad

en: Check manually
lv: Pārbaudīt manuāli

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Out of date
lv: Novecojis

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
lv: Uzstādiet <em>Jā</em>, ja vēlaties, lai šo kategoriju izvēlas pēc noklusējuma.

en: Are you sure you want to delete %category?
lv: Vai Jūs tiešām gribat dzēst kategoriju %category?

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: You must select a valid category.
lv: Jānorāda derīga kategorija.

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: To
lv: Kam

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Locale
lv: Lokāle

en: Title field label
lv: Nosaukuma lauka etiķete

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Role name
lv: Lomas nosaukums

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Severity
lv: Smagums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Search settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Mode
lv: Režīms

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: blocked
lv: bloķēts

en: active
lv: aktīvs

en: N/A
lv: N/P

en: configure
lv: konfigurēt

en: Authored by
lv: Autors

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Line
lv: Līnija

en: Scale
lv: Mērogot

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: Widget
lv: Logrīks

en: Prev
lv: Iepr

en: System
lv: Sistēma

en: Domain
lv: Domēns

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Code
lv: Kods

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: security
lv: drošība

en: node
lv: mezgls

en: Administer content
lv: Administrēt saturu

en: General
lv: Galvenie

en: Method
lv: Veids

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Namibia
lv: Namībija

en: Israel
lv: Izraēla

en: Iran
lv: Irāna

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Cuba
lv: Kuba

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Libya
lv: Lībija

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Turkey
lv: Turcija

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: Se

en: Sun
lv: Sv

en: May
lv: Maijs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: !time ago
lv: pirms !time

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: Color
lv: Krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: Role
lv: Loma

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Jump to the first comment of this posting.
lv: Pārlekt uz šīs ziņas pirmo komentāru.

en: Jump to the first new comment of this posting.
lv: Pārlekt uz šīs ziņas pirmo jauno komentāru.

en: Add a new comment to this page.
lv: Pievienot jaunu komentāru lapai.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
lv: Dalieties ar Jūsu domām un viedokli attiecībā uz šo ziņu.

en: String
lv: Virkne

en: Users
lv: Lietotāji

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Text processing
lv: Teksta apstrāde

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Rows
lv: Rindas

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: access denied
lv: pieeja liegta

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Set default
lv: Iestatīt kā noklusēto

en: IP Address
lv: IP adrese

en: The comment and all its replies have been deleted.
lv: Komentārs un visas tā atbildes ir izdzēstas.

en: Preformatted
lv: Pirmsformatēts

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: reply
lv: atbildēt

en: Function
lv: Funkcija

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: You have to specify a valid date.
lv: Jums jānorāda derīgs datums.

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: Germany
lv: Vācija

en: Logout
lv: Iziet

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Albania
lv: Albānija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercegovina

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv: Buvē sala

en: Brunei
lv: Bruneja

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: China
lv: Ķīna

en: Christmas Island
lv: Ziemassvētku sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Denmark
lv: Dānija

en: Djibouti
lv: Džibutija

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Faroe Islands
lv: Farēru salas

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Grenada
lv: Grenāda

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Heard Island and McDonald Islands
lv: Hērda sala un Makdonalda salas

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Iceland
lv: Īslande

en: India
lv: Indija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Italy
lv: Itālija

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Laos
lv: Laosa

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Liberia
lv: Libērija

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mayotte
lv: Majota

en: Mexico
lv: Meksika

en: Micronesia
lv: Mikronēzija

en: Monaco
lv: Monako

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Myanmar
lv: Mjanma

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Netherlands Antilles
lv: Nīderlandes Antiļu salas

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Oman
lv: Omāna

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Papua New Guinea
lv: Papua Jaungvineja

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Qatar
lv: Katara

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russia
lv: Krievija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Slovakia
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrikas Republika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas

en: Spain
lv: Spānija

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Suriname
lv: Surinama

en: Svalbard and Jan Mayen
lv: Svalbāra un Jana Majena sala

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Syria
lv: Sīrija

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tanzania
lv: Tanzānija

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turks and Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: United States Minor Outlying Islands
lv: ASV Mazās Aizjūras salas

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Wallis and Futuna
lv: Volisa un Futunas salas

en: Yemen
lv: Jemena

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: Table prefix
lv: Tabulu prefikss

en: Database username
lv: Datubāzes lietotāja vārds

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Port
lv: Ports

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Show
lv: Rādīt

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
lv: Ieslēgt un izslēgt lapas kešdarbi nereģistrētiem lietotājiem. CSS un JS apjoma optimizācijas iespējas.

en: Key
lv: Atslēga

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: menu
lv: izvēlne

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Browser
lv: Pārlūks

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Titles only
lv: Tikai virsraksti

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Upload picture
lv: Augšupielādēt attēlu

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Language file
lv: Valodas datne

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Undo
lv: Atcelt

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Select all rows in this table
lv: Izvēlēties visas rindas šajā tabulā

en: Deselect all rows in this table
lv: Noņemt izvēli visām rindām šajā tabulā

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Languages
lv: Valodas

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Today
lv: Šodien

en: Delete menu
lv: Dzēst izvēlni

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Locale settings
lv: Lokalizācijas iestatījumi

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Configure permissions
lv: Konfigurēt tiesības

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Existing system path
lv: Esošs sistēmas ceļs

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: any
lv: jebkurš

en: Log out
lv: Iziet

en: The settings have not been saved because of the errors.
lv: Iestatījumi nav saglabāti kļūdu dēļ.

en: characters
lv: simboli

en: Su
lv: Sv

en: Mo
lv: P

en: Tu
lv: O

en: We
lv: T

en: Th
lv: C

en: Fr
lv: P

en: Sa
lv: S

en: First day of week
lv: Nedēļas pirmā diena

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: Send yourself a copy.
lv: Vēlos saņemt kopiju uz savu e-pastu.

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: role
lv: loma

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: The block %name has been removed.
lv: Bloks %name aizvākts.

en: Created new term %term.
lv: Izveidots jauns termins %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst terminu %title.

en: Deleted term %name.
lv: Izdzēsts termins %name.

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Results
lv: Rezultāti

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lv: Izdzēšot terminu, tiks izdzēsti arī tā bērni, ja tādi ir. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: Syndicate
lv: Sindikāts

en: Books
lv: Grāmatas

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: The specified passwords do not match.
lv: Norādītās paroles nesakrīt.

en: Session
lv: Sesija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: permission
lv: tiesības

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Testing
lv: Testēšana

en: Standard
lv: Standarta

en: Aland Islands
lv: Ālandu salas

en: Fiji
lv: Fidži

en: Falkland Islands
lv: Folklenda salas

en: Saint Kitts and Nevis
lv: Sentkitsa un Nevisa

en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Saint Helena
lv: Svētās Helēnas Sala

en: Sao Tome and Principe
lv: Santome un Prinsipi

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidjūru teritorija

en: Saint Vincent and the Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: British Virgin Islands
lv: Britu Virdžīnu salas

en: U.S. Virgin Islands
lv: ASV Virdžīnu salas

en: Vietnam
lv: Vjetnama

en: Guernsey
lv: Gērnsija

en: Jersey
lv: Džērsija

en: %type settings
lv: %type iestatījumi

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: details
lv: detaļas

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: image
lv: attēls

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Themes
lv: Tēmas

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: Delete comments
lv: Dzēst komentārus

en: Published comments
lv: Publicētie komentāri

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Protected
lv: Aizsargāts

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Contact settings
lv: Kontaktu iestatījumi

en: Reset password
lv: Atjaunot paroli

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Temporary directory
lv: Īslaicīgā direktorija

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Faila augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu.

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: The specified date is invalid.
lv: Norādītais datums nav derīgs.

en: Slogan
lv: Devīze

en: Alternate text
lv: Alternatīvas teksts

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Underlined
lv: Pasvītrots

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Delete role
lv: Dzēst lomu

en: List menus
lv: Parādīt izvēlnes

en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indijas Okeāna Teritorija

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Blocks
lv: Bloki

en: Delete block
lv: Dzēst bloku

en: '%name' block
lv: bloks '%name'

en: Save block
lv: Saglabāt bloku

en: The block configuration has been saved.
lv: Bloka konfigurācija saglabāta.

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lv: Visi pielāgojumi tiks pazaudēti. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
lv: Ļauj administratoriem pielāgot vietnes navigācijas izvēlni.

en: Add vocabulary
lv: Pievienot vārdnīcu

en: Created new vocabulary %name.
lv: Izveidota jauna vārdnīca %name.

en: Updated vocabulary %name.
lv: Izlabota vārdnīca %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst vārdnīcu %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
lv: Izdzēšot vārdnīcu, tiks izdzēsti arī visi termini tajā. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Deleted vocabulary %name.
lv: Izdzēsta vārdnīca %name.

en: Above
lv: Virs

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: Default time zone
lv: Noklusējuma laika josla

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Trimmed
lv: Apgriezts

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Add existing field
lv: Pievienot esošu lauku

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lv: Kopējais datu bāzē saglabājamo ciparu skaits, ieskaitot tos, kas atrodas pa labi no decimāldaļas.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas

en: Single on/off checkbox
lv: Viena ieslēgt/izslēgt izvēles rūtiņa

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Defines simple text field types.
lv: Definē vienkārša teksta lauka tipus.

en: Index
lv: Rādītājs

en: Enable clean URLs
lv: Atļauj tiro URL-u

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Exception
lv: Izņēmums

en: Permission
lv: Atļauja

en: @module module
lv: @module modulis

en: Incompatible with this version of PHP
lv: Nesaderīgs ar šo PHP versiju

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Anonymous commenting
lv: Anonīma komentēšana

en: Anonymous posters may not enter their contact information
lv: Anonīmi komentētāji nevar norādīt savu kontaktinformāciju

en: Anonymous posters may leave their contact information
lv: Anonīmi komentētāji var norādīt savu kontaktinformāciju

en: Anonymous posters must leave their contact information
lv: Anonīmiem komentētājiem ir jānorāda savu kontaktinformāciju

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
lv: Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
lv: Paraksts tiks publiski parādīts zem taviem komentāriem.

en: Save content type
lv: Saglabāt satura tipu

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Save role
lv: Saglabāt lomu

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lv: Ceļš '@link_path' ir nederīgs vai arī nav pieejas.

en: There was an error saving the menu link.
lv: Kļūda saglabājot izvēlnes saiti.

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: msgid "Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?"

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: msgid "Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?"

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: Space
lv: Atstarpe

en: @type: deleted %title revision %revision.
lv: @type: dzēsta %title revīzija %revision.

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: More help
lv: Vairāk palīdzības

en: Account blocked
lv: Konts bloķēts

en: The name %name is already taken.
lv: Norādītais vārds %name jau ir aizņemts.

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Rebuild permissions
lv: Pārbūvēt tiesības

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: Path to custom logo
lv: Ceļš uz pielāgotu logotipu

en: taxonomy
lv: taksonomija

en: Updated term %term.
lv: Termins %term papildināts.

en: - Please choose -
lv: - Lūdzu izvēlies -

en: - None selected -
lv: - Nav izvēlēts -

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: The content type %name has been deleted.
lv: Satura tips "%name" izdzēsts.

en: Deleted content type %name.
lv: Izdzēsts satura tips "%name".

en: Enter your keywords
lv: Ievadiet atslēgas vārdus

en: My account
lv: Mans konts

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Found the @submit button
lv: Atrasta @submit poga

en: Palestinian Territory
lv: Palestīnas teritorija

en: Vatican
lv: Vatikāns

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Rotation angle
lv: Pagriešanas lenķis

en: Print
lv: Drukāt

en: The file could not be created.
lv: Datni nebija iespējams izveidot.

en: Locked
lv: Slēgts

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lv: Paroles atjaunošanas norādes nosūtītas %name uz %email.

en: authenticated user
lv: autentificēts lietotājs

en: Any
lv: Jebkurš

en: No update data available
lv: Nav pieejami atjauninājumu dati

en: Not secure!
lv: Nedrošs!

en: Revoked!
lv: Atsaukts!

en: Unsupported release
lv: Neatbalstīta versija

en: See the available updates page for more information:
lv: Plašāku informāciju skatiet pieejamo atjauninājumu lapā:

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
lv: Plašākai informācijai apskatiet <a href="@available_updates">pieejamo atjauninājumu</a> lapu.

en: Project not secure
lv: Projekts nav drošs

en: Project revoked
lv: Projekts atsaukts

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lv: Šis projekts ir atsaukts un vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas ietverts šajā projektā!

en: Project not supported
lv: Projekts netiek atbalstīts

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lv: Šis projekts vairs netiek atbalstīts un vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas ietverts šajā projektā!

en: No available releases found
lv: Nav atrastas jaunākas versijas

en: Release revoked
lv: Izlaidums atsaukts

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lv: Jūsu pašlaik instalētais laidiens ir atsaukts un vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas iekļauts šajā laidienā, vai veikt jaunināšanu!

en: Release not supported
lv: Laidiens netiek atbalstīts

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lv: Jūsu pašlaik instalētais laidiens tagad netiek atbalstīts, un tas vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas iekļauts šajā laidienā, vai veikt jaunināšanu!

en: Invalid info
lv: Nederīga informācija

en: Security update required!
lv: Nepieciešams drošības atjauninājums!

en: Not supported!
lv: Netiek atbalstīts!

en: Recommended version:
lv: Ieteicamā versija:

en: Security update:
lv: Drošības atjauninājums:

en: Latest version:
lv: Jaunākā versija:

en: Development version:
lv: Izstrādes versija:

en: Also available:
lv: Pieejams arī:

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Only of the type(s)
lv: Tikai veids(i)

en: Keyword relevance
lv: Atslēgas vārdu atbilstība

en: Recently posted
lv: Nupat ievietots

en: Number of comments
lv: Komentāru skaits

en: Factor
lv: Faktors

en: Or
lv: Vai

en: Color set
lv: Krāsu kopa

en: Content ID
lv: Satura ID

en: About
lv: Par

en: Database host
lv: Datubāzes hosts

en: Maximum link text length
lv: Maksimālais saites teksta garums

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
lv: URL adreses, kas būs garākas par šo simbolu skaitu, tiks saīsinātas, lai izvairītos no garām rindām, kas traucē noformējumam. Pati saite tiks saglabāta; saīsināts tiks tikai saites teksts.

en: Reports
lv: Atskaites

en: Default picture
lv: Noklusētais attēls

en: Install profile
lv: Instalācijas profils

en: %percentage of the site has been indexed.
lv: %percentage no vietnes ir indeksēti.

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Web server
lv: Web serveris

en: The content access permissions have been rebuilt.
lv: Satura piekļuves atļaujas ir pārbūvētas.

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: Translate
lv: Tulkot

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Effect
lv: Effekts

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Original text
lv: Sākotnējais teksts

en: Delete content type
lv: Dzēst satura tipu

en: Change book (update list of parents)
lv: Mainīt grāmatu (atjaunināt vecāku sarakstu)

en: create a new book
lv: izveidot jaunu grāmatu

en: edit order and titles
lv: rediģēt kārtību un virsrakstus

en: Manage your site's book outlines.
lv: Pārvaldīt vietnes grāmatu izklāstus.

en: Recommended version
lv: Ieteicamā versija

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: File download
lv: Datņu lejupielāde

en: Acronym
lv: Akronīms

en: original
lv: oriģināls

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
lv: Attēla augšupielāde neveiksmīga; direktorija %directory neeksistē jeb nav rakstāma.

en: Dates
lv: Datumi

en: pixels
lv: pikseļi

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: done
lv: pabeigts

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: Direction
lv: Virziens

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Book navigation block display
lv: Grāmatas navigācijas bloka parādīšana

en: Relations
lv: Radniecība

en: Password field is required.
lv: Paroles lauks ir obligāts.

en: Administration theme
lv: Administrēšanas tēma

en: Congo (Kinshasa)
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Congo (Brazzaville)
lv: Kongo Republika

en: Ivory Coast
lv: Kotdivuāra

en: Hong Kong S.A.R., China
lv: Honkongas Speciālais Administratīvais Reģions, Ķīna

en: Isle of Man
lv: Menas sala

en: Montenegro
lv: Melnkalne

en: Macao S.A.R., China
lv: Makao Speciālais Administratīvais Reģions, Ķīna

en: Saint Pierre and Miquelon
lv: Senpjēra un Mikelona

en: Serbia
lv: Serbija

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: outdated
lv: novecojis

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lv: <strong>@language_name</strong> (avots)

en: Translations of %title
lv: %title tulkojumi

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
lv: Pārvaldiet satura marķēšanu, kategorizēšanu un klasificēšanu.

en: Database port
lv: Datubāzes ports

en: Fail
lv: Neizdevās

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
lv: Šīs opcijas nepieciešamas tikai dažām vietnēm. Ja neesi pārliecināts, ko šeit ievadīt, atstāt noklusētos iestatījumus vai saskaņo ar servera saimnieku.

en: If your database is located on a different server, change this.
lv: Maini šo, ja datubāze ir uz cita servera.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
lv: Ja datubāzes serverim ir nestandarta ports, ievadi porta numuru šeit.

en: Database port must be a number.
lv: Datubāzes portam jābūt skaitlim.

en: IP address
lv: IP adrese

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Timor-Leste
lv: Austrumtimora

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Status report
lv: Statusa pārskats

en: Not writable
lv: Nav rakstāma

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: This will be the top-level page in this book.
lv: Šī būs grāmatas pirmā līmeņa lapa.

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Notify user of new account
lv: Paziņot lietotājam par jauno kontu

en: View comment
lv: Skatīt komentāru

en: Comma
lv: Komats

en: Path to custom icon
lv: Ceļš uz pielāgotu ikonu

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: You are not authorized to post comments.
lv: Tev nav atļauts pievienot komentārus.

en: The comment you are replying to does not exist.
lv: Komentārs, uz kuru tu atbildi, neeksistē.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
lv: Diskusija slēgta, pievienot jaunus komentārus vairs nevar.

en: You are not authorized to view comments.
lv: Nav tiesību redzēt komentārus.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst komentāru  %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
lv: Visas šī komentāra atbildes tiks zaudētas. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Publish the selected comments
lv: Publicēt izvēlētos komentārus

en: Unpublish the selected comments
lv: Atcelt izvēlēto komentāru publicēšanu

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šos komentārus un to bērnus?

en: You have to specify a valid author.
lv: Jums jānorāda derīgs autors.

en: (No subject)
lv: (Nav temata)

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: MIME type
lv: MIME tips

en: File system
lv: Failu sistēma

en: Posted in
lv: Ievietots

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
lv: Komentārs: iesniegts nesankcionēts komentārs vai komentārs, kas iesniegts slēgtai ziņai %subject.

en: Email:
lv: E-pasts:

en: All languages
lv: Visas valodas

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: The MIME type of the file.
lv: Faila MIME tips.

en: @type %title has been created.
lv: Tika izveidots @type %title

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi

en: You do not have any administrative items.
lv: Jums nav nekādu administratīvu vienumu.

en: Add language
lv: Pievienot valodu

en: Edit string
lv: Labot simbolu rindu

en: Delete string
lv: Dzēst simbolu rindu

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties izdzēst virkni "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
lv: Izdzēšot virkni tiks izdzēstas šīs virknes visās valodās. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: locale
lv: lokāle

en: PHP extensions
lv: PHP paplašinājumi

en: Comments per page
lv: Komentāru skaits lapā

en: Multilingual support
lv: Daudzvalodu atbalsts

en: Enabled, with translation
lv: Ieslēgts, ar tulkojumiem

en: Publish comment
lv: Publicēt komentāru

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lv: Izvēlētā attēlu apstrādes rīkkopa '%toolkit' nevar korekti apstrādāt  funkciju '%function'.

en: Administration pages
lv: Administrēšanas lapas

en: Currently using !item !version
lv: Patreiz tiek lietots: !item !version

en: Created content type %type.
lv: Izveidots satura tips %type.

en: User created with name %name and pass %pass
lv: Izveidots lietotājs ar vārdu %name un paroli %pass

en: Created permissions: @perms
lv: Izveidotas atļaujas: @perms

en: Invalid permission %permission.
lv: Nederīga atļauja %permission

en: Username field found.
lv: Lietotājvārda lauks atrasts.

en: Password field found.
lv: Paroles lauks atrasts.

en: !method @url returned @status (!length).
lv: !method @url atgrieza @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
lv: Derīgs HTML atrasts iekš "@path"

en: Did not find field by name @name
lv: Neatradu lauku pēc nosaukuma @name

en: Found field by id @id
lv: Atradu laiku pēc id @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
lv: HTTP atbilde nav gaidāma !code esošais !curl_code

en: Registration successful. You are now logged in.
lv: Reģistrācija sekmīga. Jūs šobrīd esat ienācis mājaslapā.

en: New user: %name (%email).
lv: Jauns lietotājs: %name (%email).

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: View comments
lv: Skatīt komentārus

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lv: %name: šajā laukā nedrīkst būt vairāk par @count vērtībām.

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes

en: Not in book
lv: Nav grāmatā

en: New book
lv: Jauna grāmata

en: By @name on @date
lv: No @name datumā @date

en: By @name
lv: No @name

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: Alias: @alias
lv: Aizstājvārds: @alias

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: User autocomplete
lv: Lietotāja autoaizpilde

en: Initializing.
lv: Inicializējas.

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
lv: Lūdzu, pārejiet uz <a href="@error_url">kļūdas ziņojuma lapu</a>

en: Your page will be a part of the selected book.
lv: Tava lapa būs izvēlētās grāmatas daļa.

en: 0 sec
lv: 0 sek

en: form
lv: forma

en: Filter log messages
lv: Filtrēt žurnāla pierakstus

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.

en: New revision
lv: Jauna revīzija

en: The translation import of %filename failed.
lv: Tulkojuma ielāde no %filename neizdevās.

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Inserted
lv: Pievienots

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: The date the node was posted.
lv: Mezgla publicēšanas datums.

en: contact
lv: kontakts

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lv: Meklējot vienu no diviem terminiem, izmantojiet <strong>OR</strong> (ar lielajiem burtiem). Piemēram, <strong>kaķi OR suņi</strong>.

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lv: Mēģinājums palaist vēlreiz cron, kad tas jau darbojas.

en: Cron run completed.
lv: Cron izpilde pabeigta.

en: Visitors
lv: Viesi

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Already added languages
lv: Jau pievienotās valodas

en: Language name
lv: Valodas nosaukums

en: The content type %name has been updated.
lv: Satura veids %name ir atjaunināts.

en: The content type %name has been added.
lv: Satura veids %name ir pievienots.

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lv: Izmaiņas tiks saglabātas tikai pēc apstiprināšanas.

en: The requested page could not be found.
lv: Pieprasītā lapa netika atrasta.

en: The user account %id does not exist.
lv: Lietotāja konts %id neeksistē.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
lv: Mēģinājums slēgt neeksistējošu lietotāja kontu %id.

en: Requirements problem
lv: Prasību neatbilstība

en: Database configuration
lv: Datubāzes konfigurācija

en: Select an installation profile
lv: Izvēlieties instalācijas profilu

en: Choose language
lv: Izvēlieties valodu

en: No profiles available
lv: Nav pieejams neviens profils

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Configure site
lv: Konfigurējiet vietni

en: Installed %module module.
lv: Uzstādīts %module modulis.

en: Choose profile
lv: Izvēlieties profilu

en: Set up translations
lv: Uzstādīt tulkojumus

en: Install site
lv: Instalējiet vietni

en: Finish translations
lv: Pabeigt tulkojumus

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
lv: Pēc noklusējuma, datumi šajā vietnē tiks attēloti izvēlētajā laika zonā.

en: Update notifications
lv: Atjaunināšanas atgādinājumi

en: Check for updates automatically
lv: Automātiski pārbaudīt atjauninājumus

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lv: "!name" nevar būt garāks par %max simboliem, bet patreiz tas ir %length simbolus garš.

en: GD2 image manipulation toolkit
lv: GD2 attēlu manipulēšanas aprīkojums

en: Right to left
lv: No lapās puses uz kreiso

en: Left to right
lv: No kreisās puses uz labo

en: Add custom language
lv: Pievienot pielāgotu valodu

en: Save language
lv: Saglabāt valodu

en: Language name in English
lv: Valoda nosaukums angliski

en: Native language name
lv: Valodas nosaukums lokālajā valodā.

en: Direction that text in this language is presented.
lv: Šīs valodas rakstības virziens.

en: The default language cannot be deleted.
lv: Noklusēto valodu nevar izdzēst.

en: String contains
lv: Virkne satur

en: Search in
lv: Meklēt

en: Both translated and untranslated strings
lv: Gan tulkotās, gan netulkotās virknes

en: Only translated strings
lv: Tikai tulkotās virknes

en: Only untranslated strings
lv: Tikai netulkotās virknes

en: Languages not yet added
lv: Valodas, kas vēl nav pievienotas

en: Import translation
lv: Ielādēt tulkojumu

en: Import into
lv: Kurai valodai pievienot

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
lv: Izvēlieties valodu, kurai pievienot teksta laukus. Ja izvēlēsieties valodu, kas vēl nav izveidota, tā tiks pievienota.

en: The language %language has been created.
lv: Valoda %language ir izveidota.

en: Export translation
lv: Eksportēt tulkojumu

en: String not found.
lv: Simbolu rinda nav atrasta.

en: Upload progress
lv: Augšupielādes progress

en: Interface
lv: Interfeiss

en: All messages
lv: visi paziņojumi

en: Site under maintenance
lv: Vietne tiek labota

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total

en: List (text)
lv: Saraksts (teksts)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
lv: Pieļaujamie HTML tagi pazīmēs: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
lv: Šī lauka vērtību nosaka %function funkcija un to nevar mainīt

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: katrai atslēgai jābūt derīgam veselam skaitlim vai decimālskaitlim.

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: katrai atslēgai jābūt līdz 255 simbolu garai rindai

en: Allowed values list: keys must be integers.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: atslēgām jābūt veseliem skaitļiem.

en: This field stores long text in the database.
lv: Šis lauks satur garu tekstu datubāzē.

en: Filtered text (user selects text format)
lv: Filtrēts teksts (lietotājs izvēlās teksta formātu)

en: Summary input
lv: Kopsavilkuma ievade

en: %name: the text may not be longer than %max characters.
lv: %name: teksts nevar būt garāks par %max simboliem.

en: Summary or trimmed
lv: Kopsavilkums vai apgriezts

en: Text area with a summary
lv: Teksta apgabals ar kopsavilkumu

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: Administer search
lv: Administrēt meklēšanu

en: Use search
lv: Izmantot meklēšanu

en: Configure relevance settings for search and other indexing options.
lv: Konfigurēt meklēšanas svarīguma iestatījumus un citas indeksācijas iespējas.

en: Value @value is TRUE.
lv: Vērtība @value ir TRUE.

en: Value @value is FALSE.
lv: Vērtība @value ir FALSE.

en: Value @value is NULL.
lv: Vērtība @value ir NULL.

en: Value @value is not NULL.
lv: Vērtība @value nav NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
lv: Vērtība @first ir vienāda ar vērtību @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
lv: Vērtība @first nav vienāda ar vērtību @second.

en: Value @first is identical to value @second.
lv: Vērtība @first ir identiska ar vērtību @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
lv: Vērtība @first inav identiska ar vērtību @second.

en: Powered by Backdrop
lv: Balstīts uz Backdrop

en: Backdrop CMS update status
lv: Backdrop CMS atjauninājuma statuss

en: User accounts
lv: Lietotāju kontus

en: Backdrop CMS update notifications
lv: Backdrop CMS atjaunināšanas atgādinājumi

en: Verify site requirements
lv: Check website requirements

en: Set up your database
lv: Iestatiet savu datubāzi

en: Configure your site
lv: Konfigurējiet savu vietni

en: Contact Us
lv: Sazinieties ar mums

en: Username or email address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Sorry, unrecognized username.
lv: Atvainojiet, neatpazīts lietotājvārds.

en: Show password
lv: Rādīt paroli

en: Hide password
lv: Slēpt paroli

en: Blackdrop (default)
lv: Backdrop (noklusētā tēma)

en: Blue Lagoon
lv: Zilā Lagūna

en: Powered by <a href="@url">Backdrop CMS</a>
lv: Balstīts uz <a href="@url">Backdrop CMS</a>
