Backdrop CMS (1.34) - en to pl translation catalogue (555 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Next
pl: Dalej

en: user
pl: użytkownik

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz ustawienia

en: Reset to defaults
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: delete
pl: usuń

en: Create a new user account.
pl: Stwórz nowe konto użytkownika.

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: approve
pl: zatwierdź

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Działania

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: content
pl: zawartość

en: Development
pl: Rozwój

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Rodzaj

en: Author
pl: Autor

en: Closed
pl: Zakończone

en: yes
pl: tak

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Temat

en: Actions
pl: Akcje

en: disabled
pl: nieaktywny

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Explanation or submission guidelines
pl: Objaśnienia lub wytyczne zgłoszeń

en: Disabled
pl: Nieaktywne

en: Enabled
pl: Aktywne

en: Administration
pl: Administracja

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: not verified
pl: niezweryfikowany

en: Action
pl: Akcja

en: new
pl: nowy

en: Tags
pl: Tagi

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Logging
pl: Logowanie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: cron
pl: zadania cron

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Homepage
pl: Strona główna

en: Home page
pl: Strona główna

en: Download
pl: Pobieranie

en: Version
pl: Wersja

en: view
pl: podgląd

en: updated
pl: zaktualizowano

en: Overview
pl: Podsumowanie

en: File information
pl: Informacje o pliku

en: File
pl: Plik

en: Advanced options
pl: Opcje zaawansowane

en: Release notes
pl: Informacje o wersji

en: Edit
pl: Edycja

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Żaden

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: This action cannot be undone.
pl: Tego działania nie można cofnąć.

en: Number
pl: Ilość

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wpisów loga.

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Help text
pl: Tekst pomocy

en: Required
pl: Obowiązkowe

en: root
pl: pierwszy poziom

en: Parent
pl: Rodzic

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
pl: Strony na danym poziomie są sortowane według wagi, a następnie według tytułu.

en: none
pl: brak

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add category
pl: Dodaj kategorię

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: No categories available.
pl: Brak dostępnych kategorii.

en: Go to previous page
pl: Poprzednia strona

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Nadrzędna strona

en: Go to next page
pl: Następna strona

en: Import
pl: Importuj

en: Book
pl: Książka

en: Export
pl: Eksport

en: Taxonomy term
pl: Termin kategorii

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Session opened for %name.
pl: Rozpoczęto sesję dla %name.

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Open
pl: Otwórz

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Wednesday
pl: Środa

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Friday
pl: Piątek

en: Saturday
pl: Sobota

en: Core
pl: Rdzeń

en: Time
pl: Czas

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Format
pl: Podgląd

en: URL
pl: Adres URL

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Vocabularies
pl: Słowniki terminów kategorii

en: Modules
pl: Moduły

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Visible
pl: Widoczny

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Advanced settings
pl: Opcje zaawansowane

en: results
pl: wyniki

en: search
pl: szukaj

en: Teaser
pl: Wstęp

en: never
pl: nigdy

en: The username %name does not exist.
pl: Użytkownik %name nie istnieje.

en: mail
pl: wiadomość

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: actions
pl: akcje

en: Text
pl: Tekst

en: Add term
pl: Dodaj kategorię

en: theme
pl: skórka

en: no screenshot
pl: brak zrzutu ekranu

en: Timestamp
pl: Czas

en: Preview comment
pl: Podgląd komentarza

en: Advanced search
pl: Wyszukiwanie zaawansowane

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania strony.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Upload
pl: Wyślij

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Email
pl: Wyślij e-mail

en: Files
pl: Pliki

en: file
pl: plik

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: no
pl: nie

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %title?

en: Parent item
pl: Element nadrzędny

en: Add child page
pl: Dodaj podstronę

en: Content type for child pages
pl: Rodzaj zawartości podstron

en: All
pl: Wszystkie

en: Active
pl: Aktywny

en: Done
pl: Gotowe

en: Access denied
pl: Brak dostępu

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Add block
pl: Dodaj blok

en: Page
pl: Strona

en: Configuration saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Taxonomy terms
pl: Terminy słownika kategorii

en: Site name
pl: Nazwa serwisu

en: Site slogan
pl: Hasło serwisu

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Available updates
pl: Dostępne aktualizacje

en: Manual update check
pl: Samodzielne sprawdzanie aktualizacji

en: Never
pl: Nigdy

en: Check manually
pl: Sprawdź samodzielnie

en: Up to date
pl: Aktualny

en: Update available
pl: Dostępna aktualizacja

en: Out of date
pl: Nieaktualny

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Inline
pl: W linii

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Selected
pl: Wybrany

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
pl: Ustaw tę opcję  na  <em>Tak</em>, jeśli ta kategoria ma być zaznaczona domyślnie.

en: Are you sure you want to delete %category?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć  %category?

en: Your name
pl: Twoje imię

en: You must select a valid category.
pl: Musisz wybrać poprawną kategorię.

en: Menu link
pl: Odnośnik menu

en: To
pl: Do

en: Feed description
pl: Opis kanału

en: Custom
pl: Własny

en: Roles
pl: Role

en: Revision ID
pl: Identyfikator wersji

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment ID
pl: Identyfikator komentarza

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Published
pl: Opublikowano

en: Signature
pl: Podpis

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Locale
pl: Język

en: Title field label
pl: Etykieta pola tytułu

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklej na górze strony

en: Revisions
pl: Wersje

en: URL alias
pl: Alias URL

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: File size
pl: Rozmiar pliku

en: Vocabulary
pl: Słownik terminów kategorii

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika terminów

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Role name
pl: Nazwa roli

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Severity
pl: Ważność

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field type
pl: Rodzaj pola

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Count
pl: Ilość

en: Overridden
pl: Nadpisane

en: Original image
pl: Obraz oryginalny

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Search settings
pl: Ustawienia wyszukiwania

en: Mode
pl: Tryb

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: blocked
pl: zablokowano

en: active
pl: aktywny

en: N/A
pl: Brak

en: OK
pl: Ok

en: configure
pl: konfiguruj

en: Authored by
pl: Autor wpisu

en: Performance
pl: Wydajność

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Line
pl: Linia

en: Scale
pl: Skala

en: Medium
pl: Średnia

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: Month
pl: Miesiąc

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Prev
pl: Wstecz

en: Domain
pl: Domena

en: Unlimited
pl: Bez limitu

en: Code
pl: Kod

en: Owner
pl: Właściciel

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: node
pl: węzeł

en: Administer content
pl: Zarządzaj zawartością

en: General
pl: Ogólne

en: Method
pl: Metoda

en: Egypt
pl: Egipt

en: Israel
pl: Izrael

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Cuba
pl: Kuba

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: Libya
pl: Libia

en: Poland
pl: Polska

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Singapore
pl: Singapur

en: Turkey
pl: Turcja

en: Day
pl: Dzień

en: Table
pl: Tabela

en: Mon
pl: Pon.

en: Tue
pl: Wt.

en: Wed
pl: Śr.

en: Thu
pl: Czw.

en: Fri
pl: Pt.

en: Sat
pl: Sob.

en: Sun
pl: Nd.

en: May
pl: Maj

en: am
pl: przed południem

en: pm
pl: po południu

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: !time ago
pl: !time temu

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Color
pl: Kolor

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Role
pl: Rola

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Log in
pl: Logowanie

en: Jump to the first comment of this posting.
pl: Idź do pierwszego komentarza do wpisu.

en: Jump to the first new comment of this posting.
pl: Idź do pierwszego nowego komentarza do wpisu.

en: Add a new comment to this page.
pl: Dodaj komentarz na tej stronie.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
pl: Podziel się opinią lub komentarzem związanym z tym wpisem.

en: String
pl: Łańcuch

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Not installed
pl: Nie zainstalowano

en: Text processing
pl: Przetwarzanie tekstu

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Rows
pl: Wiersze

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: access denied
pl: brak dostępu

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Install
pl: Instaluj

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Order
pl: Kolejność

en: Recent comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Set default
pl: Ustaw domyślne

en: IP Address
pl: Adres IP

en: The comment and all its replies have been deleted.
pl: Ten komentarz oraz wszystkie powiązane odpowiedzi zostały usunięte.

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Term description
pl: Opis terminu

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: reply
pl: odpowiedź

en: Function
pl: Funkcja

en: Session closed for %name.
pl: Zakończono sesję dla %name.

en: You have to specify a valid date.
pl: Podaj poprawną datę.

en: Server settings
pl: Ustawienia serwera

en: Germany
pl: Niemcy

en: Logout
pl: Wylogowanie

en: Default language
pl: Język domyślny

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Algeria
pl: Algieria

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Andorra
pl: Andora

en: Antarctica
pl: Antarktyka

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouveta

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowoafrykańska

en: Chad
pl: Czad

en: China
pl: Chiny

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspa Kokosowa

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Comoros
pl: Komory

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Czechy

en: Denmark
pl: Dania

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Dominica
pl: Dominika

en: Dominican Republic
pl: Dominikana

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Finland
pl: Finlandia

en: France
pl: Francja

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonalda

en: Hungary
pl: Węgry

en: Iceland
pl: Islandia

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Italy
pl: Włochy

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Lebanon
pl: Liban

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia
pl: Mikronezja

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Monaco
pl: Monako

en: Morocco
pl: Maroko

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Myanmar
pl: Mjanma

en: Netherlands
pl: Niderlandy

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Norfolk Island
pl: Wyspa Norfolk

en: North Korea
pl: Korea Północna

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Norway
pl: Norwegia

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Qatar
pl: Katar

en: Romania
pl: Rumunia

en: Russia
pl: Rosja

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Suriname
pl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
pl: Eswatini

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turks and Caicos Islands
pl: Turks i Caicos

en: Ukraine
pl: Ugraina

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: United States Minor Outlying Islands
pl: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Vanuatu
pl: Republika Vanuatu

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Yemen
pl: Jemen

en: Table prefix
pl: Przedrostek tabeli

en: Database username
pl: Nazwa użytkownika bazy danych

en: Database password
pl: Hasło bazy danych

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Authored on
pl: Utworzono

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Pozostaw puste dla  %anonymous.

en: Hidden
pl: Ukryte

en: Show
pl: Pokaż

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
pl: Włącz lub wyłącz pamięć podręczną dla użytkowników anonimowych i ustaw opcje optymizacji CSS i JS.

en: Key
pl: Klucz

en: Allowed HTML tags
pl: Dozwolone tagi HTML

en: Add menu
pl: Dodaj menu

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnego elementu.

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została wykonana.

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: View user profile.
pl: Zobacz profil użytkownika.

en: Titles only
pl: Tylko tytuły

en: Full text
pl: Pełna treść

en: Upload picture
pl: Wyślij zdjęcie

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Language file
pl: Plik językowy

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Undo
pl: Cofnij

en: Member for
pl: Jest członkiem przez

en: @time ago
pl: @time temu

en: Select all rows in this table
pl: Wybierz wszystkie wiersze tabeli

en: Deselect all rows in this table
pl: Odznacz wszystkie wiersze w tabeli

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results
pl: Brak wyników wyszukiwania

en: Please enter some keywords.
pl: Wprowadź słowa kluczowe.

en: Deleted
pl: usunięto

en: Languages
pl: Języki

en: Allowed values list
pl: Lista dozwolonych wartości

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Delete menu
pl: Usuń menu

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Create new revision
pl: Utwórz nową wersję

en: Minimum height
pl: Minimalna wysokość

en: Minimum width
pl: Minimalna szerokość

en: Locale settings
pl: Opcje językowe

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: Jan
pl: Sty.

en: Feb
pl: Lut.

en: Mar
pl: Mar.

en: Apr
pl: Kwi.

en: Jun
pl: Cze.

en: Jul
pl: Lip.

en: Aug
pl: Sie.

en: Sep
pl: Wrz.

en: Oct
pl: Paź.

en: Nov
pl: Lis.

en: Dec
pl: Gru.

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Text field
pl: Pole tekstowe

en: Configure permissions
pl: Konfiguracja uprawnień

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Randomize
pl: Losuj

en: Revert
pl: Przywróć

en: Existing system path
pl: Istniejąca ścieżka systemowa

en: Greater than
pl: Więcej niż

en: Less than
pl: Mniej niż

en: any
pl: dowolny

en: Log out
pl: Wyloguj

en: characters
pl: znaki

en: Su
pl: Nd.

en: Mo
pl: Pon.

en: Tu
pl: Wt.

en: We
pl: Śr.

en: Th
pl: Czw.

en: Fr
pl: Pt.

en: Sa
pl: Sb.

en: First day of week
pl: Pierwszy dzien tygodnia

en: Autocomplete taxonomy
pl: Słownik autouzupełniania

en: Send yourself a copy.
pl: Wyślij kopię do siebie.

en: Your message has been sent.
pl: Twoja wiadomość została wysłana.

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: role
pl: rola

en: The block %name has been removed.
pl: Blok %name został usunięty.

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
pl: Pozwala zdefiniować kontrolki listy wyboru, pola wyboru oraz pola jednokrotnego wyboru dla pól tekstowych i numerycznych.

en: - Select a widget -
pl: - Wybierz kontrolkę -

en: Add new field: you need to select a widget.
pl: Dodawanie nowego pola: musisz wybrać kontrolkę.

en: Add new field: invalid widget.
pl: Dodawanie nowego pola: niepoprawna kontrolka.

en: Add existing field: you need to select a widget.
pl: Dodawanie istniejącego pola: musisz wybrać kontrolkę.

en: Add existing field: invalid widget.
pl: Dodawanie istniejącego pola: niepoprawna kontrolka.

en: Manage layout
pl: Zarządzaj wyświetlaniem
